2021 AAAA-NE September NOVICE Sprints / US-01cm
NEISD Aquatic Center - 9/25/2021            
Final Results                                    
THIS MEET WAS NOT SANCTIONED!

 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olsen, Savanna V           8 AAAA-ST                   NT      20.66  
  2 Wood, Ashley N             8 AAAA-ST                   NT      22.22  
  3 Schutter, Neira J          8 AAAA-ST                   NT      22.77  
  4 Gamio, Eva S               7 AAAA-ST                   NT      22.84  
  5 Rosales, Sonia M           7 AAAA-ST                   NT      22.88  
  6 Schrecongost, Hadley B     7 AAAA-ST                   NT      23.31  
  7 Murtagh, Valerie B         7 AAAA-ST                   NT      29.19  
  8 Rames, Lainey L            8 AAAA-ST                   NT      37.03  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rosales, Sonia M           7 AAAA-ST                   NT      24.73  
  2 Brown, Mila M              7 AAAA-ST                   NT      24.81  
  3 Schrecongost, Hadley B     7 AAAA-ST                   NT      25.00  
  4 Paulino, Emari J           8 AAAA-ST                   NT      25.69  
  5 Olsen, Savanna V           8 AAAA-ST                   NT      26.22  
  6 Schutter, Neira J          8 AAAA-ST                   NT      26.34  
  7 Wood, Ashley N             8 AAAA-ST                   NT      26.50  
  8 Gamio, Eva S               7 AAAA-ST                   NT      28.25  
  9 Rames, Lainey L            8 AAAA-ST                   NT      32.10  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paulino, Emari J           8 AAAA-ST                   NT      25.12  
  2 Murtagh, Valerie B         7 AAAA-ST                   NT      25.25  
  3 Brown, Mila M              7 AAAA-ST                   NT      29.56  
  4 Olsen, Savanna V           8 AAAA-ST                   NT      29.75  
  5 Wood, Ashley N             8 AAAA-ST                   NT      35.69  
  6 Schutter, Neira J          8 AAAA-ST                   NT      37.38  
  7 Gamio, Eva S               7 AAAA-ST                   NT      40.60  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murtagh, Valerie B         7 AAAA-ST                   NT      28.19  
  2 Snyder, London R           8 AAAA-ST                   NT      28.95  
  3 Rosales, Sonia M           7 AAAA-ST                   NT      29.41  
  4 Rames, Lainey L            8 AAAA-ST                   NT      43.56  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Grace C          10 AAAA-ST                   NT      35.87  
  2 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST                39.49      36.69  
  3 Stanco, Phoebe K           9 AAAA-ST                47.12      36.72  
  4 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST                37.31      38.09  
  5 Dreher, Colette S         10 AAAA-ST                   NT      38.15  
  6 Williamson, Leyla E       10 AAAA-ST                42.07      38.19  
  7 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST                41.91      38.34  
  8 Linden, Tilly B           10 AAAA-ST                   NT      39.91  
  9 Erwin, Casey D             9 AAAA-ST                   NT      40.07  
 10 Mack, Baylee C             9 AAAA-ST                   NT      40.22  
 11 Wickizer, Carmen M        10 AAAA-ST                   NT      40.32  
 12 Paulino, Eliyah L         10 AAAA-ST                   NT      40.63  
 13 Barrus, Jenna C           10 AAAA-ST                56.84      41.69  
 14 Brothers, Taryn M          9 AAAA-ST                   NT      41.75  
 15 O'Halligan, Saoirse A     10 AAAA-ST                42.64      42.12  
 15 Davis, Audrey M            9 AAAA-ST                49.29      42.12  
 17 Hickman, Addie L          10 AAAA-ST                   NT      42.13  
 18 Rodriguez, Victoria       10 AAAA-ST                   NT      44.90  
 19 Flach, Kate E             10 AAAA-ST                   NT      45.59  
 20 Cohen, Andrea             10 AAAA-ST                55.12      46.15  
 21 Gaffin, Emma N             9 AAAA-ST                   NT      46.22  
 22 Brown, Mila M              7 AAAA-ST                   NT      47.44  
 23 Snyder, London R           8 AAAA-ST                   NT      47.97  
 24 Huff, Reese J              8 AAAA-ST                   NT      48.13  
 25 Paulino, Emari J           8 AAAA-ST                   NT      48.57  
 26 Castillo, Dezy C          10 AAAA-ST                   NT      48.94  
 27 Herreno, Sophia V          8 AAAA-ST                54.93      49.09  
 28 Mack, Avery E              9 AAAA-ST                   NT      49.32  
 29 Bartle, Sofia R           10 AAAA-ST                   NT      49.44  
 30 Mecham, Madilynn or Mad   10 AAAA-ST                   NT      49.68  
 31 King, Olivia L             7 AAAA-ST              1:11.97      49.87  
 32 Tortora, Maddie K         10 AAAA-ST                   NT      52.57  
 33 Hillard, Sky R             9 AAAA-ST                   NT      55.62  
 34 dos Santos, Zoe M          9 AAAA-ST                   NT    1:01.72  
 35 Hillard, Harley R         10 AAAA-ST                   NT    1:02.81  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stanco, Phoebe K           9 AAAA-ST                47.16      40.40  
  2 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST                46.15      41.25  
  3 Williamson, Leyla E       10 AAAA-ST                49.78      45.56  
  4 Dreher, Colette S         10 AAAA-ST                   NT      46.35  
  5 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST                46.65      46.75  
  6 Spencer, Grace C          10 AAAA-ST                   NT      47.59  
  7 Linden, Tilly B           10 AAAA-ST                   NT      48.35  
  8 O'Halligan, Saoirse A     10 AAAA-ST                47.67      48.57  
  9 Barrus, Jenna C           10 AAAA-ST              1:05.05      48.65  
 10 Castillo, Dezy C          10 AAAA-ST                   NT      49.91  
 11 Brothers, Taryn M          9 AAAA-ST                   NT      51.47  
 12 Mecham, Madilynn or Mad   10 AAAA-ST                   NT      52.57  
 13 Herreno, Sophia V          8 AAAA-ST                59.92      55.31  
 14 Tortora, Maddie K         10 AAAA-ST                   NT      55.41  
 15 Wickizer, Carmen M        10 AAAA-ST                   NT      58.03  
 16 Gaffin, Emma N             9 AAAA-ST                   NT      58.07  
 17 Cohen, Andrea             10 AAAA-ST              1:05.87      58.29  
 18 Rodriguez, Victoria       10 AAAA-ST                   NT      58.38  
 19 Huff, Reese J              8 AAAA-ST                   NT    1:00.44  
 20 Hillard, Harley R         10 AAAA-ST                   NT    1:03.60  
 21 dos Santos, Zoe M          9 AAAA-ST                   NT    1:05.63  
 22 Hillard, Sky R             9 AAAA-ST                   NT    1:07.44  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dreher, Colette S         10 AAAA-ST                   NT      46.91  
  2 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST                52.15      48.31  
  3 Spencer, Grace C          10 AAAA-ST                   NT      48.50  
  4 Linden, Tilly B           10 AAAA-ST                   NT      51.28  
  5 Paulino, Eliyah L         10 AAAA-ST                   NT      51.72  
  6 Hickman, Addie L          10 AAAA-ST                   NT      53.91  
  6 Erwin, Casey D             9 AAAA-ST                   NT      53.91  
  8 Mack, Baylee C             9 AAAA-ST                   NT      56.78  
  9 King, Olivia L             7 AAAA-ST              1:05.81      57.75  
 10 Bartle, Sofia R           10 AAAA-ST                   NT      58.90  
 11 Davis, Audrey M            9 AAAA-ST              1:12.87      59.06  
 12 Huff, Reese J              8 AAAA-ST                   NT      59.56  
 13 Barrus, Jenna C           10 AAAA-ST                   NT    1:01.12  
 14 Rodriguez, Victoria       10 AAAA-ST                   NT    1:07.03  
 15 Cohen, Andrea             10 AAAA-ST                   NT    1:07.06  
 16 Mack, Avery E              9 AAAA-ST                   NT    1:08.88  
 17 Snyder, London R           8 AAAA-ST                   NT    1:11.22  
 18 Flach, Kate E             10 AAAA-ST                   NT    1:13.59  
 19 Tortora, Maddie K         10 AAAA-ST                   NT    1:14.16  
 20 dos Santos, Zoe M          9 AAAA-ST                   NT    1:21.25  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stanco, Phoebe K           9 AAAA-ST                   NT      39.81  
  2 Erwin, Casey D             9 AAAA-ST                   NT      44.41  
  3 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST                50.14      46.84  
  4 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST                52.63      47.72  
  5 Hickman, Addie L          10 AAAA-ST                   NT      49.19  
  6 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST                45.15      50.53  
  7 Williamson, Leyla E       10 AAAA-ST                57.61      53.44  
  8 Brothers, Taryn M          9 AAAA-ST                   NT      53.87  
  9 Mack, Baylee C             9 AAAA-ST                   NT      54.50  
 10 Flach, Kate E             10 AAAA-ST                   NT      56.22  
 11 Wickizer, Carmen M        10 AAAA-ST                   NT      56.60  
 12 Bartle, Sofia R           10 AAAA-ST                   NT      58.72  
 13 Davis, Audrey M            9 AAAA-ST                   NT      59.12  
 14 Castillo, Dezy C          10 AAAA-ST                   NT      59.62  
 15 Herreno, Sophia V          8 AAAA-ST              1:02.40      59.87  
 16 Hillard, Sky R             9 AAAA-ST                   NT    1:02.31  
 17 O'Halligan, Saoirse A     10 AAAA-ST              1:00.38    1:03.22  
 18 Paulino, Eliyah L         10 AAAA-ST                   NT    1:04.66  
 19 Mack, Avery E              9 AAAA-ST                   NT    1:04.94  
 20 Gaffin, Emma N             9 AAAA-ST                   NT    1:05.60  
 21 Hillard, Harley R         10 AAAA-ST                   NT    1:13.69  
 
Girls 11 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Ellen               12 AAAA-ST                31.30      29.06  
  2 Osuna-Perez, Fer P        15 AAAA-ST                21.13      29.91  
  3 Cox, Stella J             11 AAAA-ST                33.42      30.66  
  4 Lobo Gonzalez, Val        16 AAAA-ST                30.71      31.50  
  5 Flores, Fernanda F        13 AAAA-ST                32.27      31.57  
  6 Berumen, Tatiana N        16 AAAA-ST                31.95      32.09  
  7 Hernandez, Alex J         17 AAAA-ST                32.49      32.68  
  8 Bowe, Madelyn N           11 AAAA-ST                40.28      33.09  
  9 Olsen, Ava L              13 AAAA-ST                   NT      33.22  
 10 Liu, Emily Q              12 AAAA-ST                35.84      33.59  
 11 Freires Katoski, Laia E   11 AAAA-ST                37.96      34.06  
 12 Ramirez Remond, Ana C     11 AAAA-ST                37.74      35.22  
 13 Santana, Mia Z            13 AAAA-ST                36.14      35.56  
 14 Stanco, Ruby A            13 AAAA-ST                   NT      37.03  
 15 Martinez, Abby N          12 AAAA-ST                41.21      37.07  
 16 Conine, Caroline P        11 AAAA-ST                   NT      38.19  
 17 Wilkiewicz, Morgan E      13 AAAA-ST                   NT      42.53  
 18 Casey, Colleen M          17 AAAA-ST                   NT      42.69  
 19 Cantor, Camila I          11 AAAA-ST                50.77      43.44  
 20 Gutiérrez, Centli         11 AAAA-ST                   NT      44.00  
 21 Garcia, Sofia R           12 AAAA-ST              1:05.33      45.00  
 
Girls 11 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Ellen               12 AAAA-ST                38.20      35.04  
  2 Cox, Stella J             11 AAAA-ST                41.08      38.72  
  3 Flores, Fernanda F        13 AAAA-ST                41.50      39.34  
  3 Lobo Gonzalez, Val        16 AAAA-ST                39.20      39.34  
  5 Martinez, Abby N          12 AAAA-ST                44.55      39.91  
  6 Berumen, Tatiana N        16 AAAA-ST                39.06      41.43  
  7 Freires Katoski, Laia E   11 AAAA-ST                48.65      41.75  
  8 Ramirez Remond, Ana C     11 AAAA-ST                47.41      43.19  
  9 Olsen, Ava L              13 AAAA-ST                   NT      43.46  
 10 Cantor, Camila I          11 AAAA-ST                52.55      46.97  
 11 Conine, Caroline P        11 AAAA-ST                   NT      47.50  
 12 Stanco, Ruby A            13 AAAA-ST                   NT      47.94  
 13 Casey, Colleen M          17 AAAA-ST                   NT      52.90  
 14 Wilkiewicz, Morgan E      13 AAAA-ST                   NT      53.50  
 15 Gutiérrez, Centli         11 AAAA-ST                   NT      54.87  
 
Girls 11 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Osuna-Perez, Fer P        15 AAAA-ST                   NT      42.16  
  2 Cox, Stella J             11 AAAA-ST                   NT      42.60  
  3 Lobo Gonzalez, Val        16 AAAA-ST                43.22      42.90  
  4 Geng, Ellen               12 AAAA-ST                45.95      43.00  
  5 Olsen, Ava L              13 AAAA-ST                   NT      43.12  
  6 Liu, Emily Q              12 AAAA-ST                49.95      45.32  
  7 Flores, Fernanda F        13 AAAA-ST                45.16      45.46  
  8 Hernandez, Alex J         17 AAAA-ST                51.09      46.35  
  9 Miller, Macy B            12 AAAA-ST                   NT      47.34  
 10 Stanco, Ruby A            13 AAAA-ST                   NT      48.69  
 11 Bowe, Madelyn N           11 AAAA-ST                   NT      49.09  
 12 Wilkiewicz, Morgan E      13 AAAA-ST                   NT      50.97  
 13 Ramirez Remond, Ana C     11 AAAA-ST                59.53      52.06  
 13 Santana, Mia Z            13 AAAA-ST                55.12      52.06  
 15 Martinez, Abby N          12 AAAA-ST              1:00.35      53.28  
 
Girls 11 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Osuna-Perez, Fer P        15 AAAA-ST                   NT      34.47  
  2 Berumen, Tatiana N        16 AAAA-ST                47.74      37.56  
  3 Bowe, Madelyn N           11 AAAA-ST                   NT      38.00  
  4 Miller, Macy B            12 AAAA-ST                   NT      38.28  
  5 Hernandez, Alex J         17 AAAA-ST                44.88      39.89  
  6 Santana, Mia Z            13 AAAA-ST                49.53      44.00  
  7 Liu, Emily Q              12 AAAA-ST                50.92      44.03  
  8 Freires Katoski, Laia E   11 AAAA-ST                56.73      44.53  
  9 Conine, Caroline P        11 AAAA-ST                   NT      47.60  
 10 Cantor, Camila I          11 AAAA-ST                55.77      52.38  
 11 Garcia, Sofia R           12 AAAA-ST              1:18.60      56.53  
 12 Gutiérrez, Centli         11 AAAA-ST                   NT    1:00.03  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Canseco, Mateo A           8 AAAA-ST                   NT      25.00  
  2 Weaver, Reilly T           6 AAAA-ST                   NT      26.94  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huffaker, Luka             8 AAAA-ST                   NT      21.85  
  2 Canseco, Mateo A           8 AAAA-ST                   NT      29.19  
  3 Weaver, Reilly T           6 AAAA-ST                   NT      32.44  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Canseco, Mateo A           8 AAAA-ST                   NT      31.38  
  2 Weaver, Reilly T           6 AAAA-ST                   NT      36.22  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rafajko, Hudson G         10 AAAA-ST                   NT      31.53  
  2 Adelstein, David I         9 AAAA-ST                   NT      35.03  
  3 Herreno, Samuel M         10 AAAA-ST                37.81      35.54  
  4 Miller, Cade M             8 AAAA-ST                46.52      38.97  
  5 Weeks, Brady D             9 AAAA-ST                   NT      40.68  
  6 Durkin, Tyler L            8 AAAA-ST                48.13      40.87  
  7 Helm, Alex P               8 AAAA-ST                46.88      41.03  
  8 Lizarraga, Hugo A         10 AAAA-ST                42.08      42.00  
  9 Cha, Issac S              10 AAAA-ST                55.67      42.02  
 10 Marion, Dominick M        10 AAAA-ST                   NT      43.53  
 11 Huffaker, Luka             8 AAAA-ST                   NT      44.18  
 12 Diaz, Raj J               10 AAAA-ST                51.12      44.81  
 13 Sweeney, Connor R         10 AAAA-ST                51.27      44.84  
 14 Brown, Jeremiah A          9 AAAA-ST                   NT      45.88  
 15 dos Santos, Rui M         10 AAAA-ST                   NT      46.09  
 16 Schutter, Cormac O         9 AAAA-ST                   NT      47.84  
 17 Cantu, Jahaziel M          9 AAAA-ST                53.28      47.87  
 18 Geltman, Jacob R           9 AAAA-ST                   NT      47.90  
 19 Curran, Will P             9 AAAA-ST                   NT      48.53  
 20 Agueros, Vincent or Vinn   9 AAAA-ST                   NT      49.31  
 21 Alt, Jack L               10 AAAA-ST                   NT      49.41  
 22 Liu, Daniel D             10 AAAA-ST                   NT      50.37  
 23 McCoy, Marshall J          8 AAAA-ST                   NT      51.28  
 24 Rodd, Ben L               10 AAAA-ST                   NT      52.66  
 25 Coulon, CJ J               9 AAAA-ST                   NT      54.22  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herreno, Samuel M         10 AAAA-ST                45.33      43.28  
  2 Durkin, Tyler L            8 AAAA-ST              1:03.38      45.31  
  3 Gedminas, Rowan L          9 AAAA-ST                   NT      45.66  
  4 Lizarraga, Hugo A         10 AAAA-ST                46.37      46.60  
  5 Miller, Cade M             8 AAAA-ST                50.36      48.21  
  6 Cha, Issac S              10 AAAA-ST                57.04      48.35  
  7 Adelstein, David I         9 AAAA-ST                   NT      48.84  
  8 Helm, Alex P               8 AAAA-ST                51.67      48.94  
  9 Weeks, Brady D             9 AAAA-ST                   NT      50.37  
 10 Geltman, Jacob R           9 AAAA-ST                   NT      52.34  
 11 Sweeney, Connor R         10 AAAA-ST                52.58      52.47  
 12 Alt, Jack L               10 AAAA-ST                   NT      52.88  
 13 Brown, Jeremiah A          9 AAAA-ST                   NT      53.06  
 14 Diaz, Raj J               10 AAAA-ST                55.04      55.46  
 15 Schutter, Cormac O         9 AAAA-ST                   NT      56.03  
 16 Rodd, Ben L               10 AAAA-ST                   NT      56.69  
 17 dos Santos, Rui M         10 AAAA-ST                   NT    1:02.78  
 18 Marion, Dominick M        10 AAAA-ST                   NT    1:05.47  
 19 Curran, Will P             9 AAAA-ST                   NT    1:05.81  
 20 Coulon, CJ J               9 AAAA-ST                   NT    1:09.82  
 21 Agueros, Vincent or Vinn   9 AAAA-ST                   NT    1:15.53  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rafajko, Hudson G         10 AAAA-ST                   NT      43.78  
  2 Gedminas, Rowan L          9 AAAA-ST                   NT      47.62  
  3 Miller, Cade M             8 AAAA-ST                58.47      53.21  
  4 Weeks, Brady D             9 AAAA-ST                   NT      54.69  
  5 Adelstein, David I         9 AAAA-ST                   NT      55.90  
  6 Sweeney, Connor R         10 AAAA-ST              1:01.75      59.34  
  7 Huffaker, Luka             8 AAAA-ST                   NT    1:00.28  
  8 Rodd, Ben L               10 AAAA-ST                   NT    1:01.10  
  9 Helm, Alex P               8 AAAA-ST              1:47.50    1:01.78  
 10 Geltman, Jacob R           9 AAAA-ST                   NT    1:01.87  
 11 Lizarraga, Hugo A         10 AAAA-ST                   NT    1:02.28  
 12 Liu, Daniel D             10 AAAA-ST                   NT    1:03.87  
 13 Cantu, Jahaziel M          9 AAAA-ST              1:12.99    1:07.50  
 14 Marion, Dominick M        10 AAAA-ST                   NT    1:09.34  
 15 Alt, Jack L               10 AAAA-ST                   NT    1:09.35  
 16 dos Santos, Rui M         10 AAAA-ST                   NT    1:10.16  
 17 Agueros, Vincent or Vinn   9 AAAA-ST                   NT    1:18.62  
 18 Schutter, Cormac O         9 AAAA-ST                   NT    1:19.60  
 19 McCoy, Marshall J          8 AAAA-ST                   NT    1:25.03  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rafajko, Hudson G         10 AAAA-ST                   NT      43.25  
  2 Herreno, Samuel M         10 AAAA-ST                45.28      48.69  
  3 Gedminas, Rowan L          9 AAAA-ST                   NT      48.91  
  4 Durkin, Tyler L            8 AAAA-ST                   NT      53.54  
  5 Cha, Issac S              10 AAAA-ST                   NT      59.35  
  6 Diaz, Raj J               10 AAAA-ST                   NT    1:00.81  
  7 Brown, Jeremiah A          9 AAAA-ST                   NT    1:08.62  
  8 Liu, Daniel D             10 AAAA-ST                   NT    1:10.03  
  9 McCoy, Marshall J          8 AAAA-ST                   NT    1:10.53  
 10 Cantu, Jahaziel M          9 AAAA-ST                   NT    1:16.93  
 
Boys 11 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Puri, Krish               15 AAAA-ST                29.00      26.25  
  2 Gomez, David R            13 AAAA-ST                   NT      27.25  
  3 Garza, Sebastian N        15 AAAA-ST                31.12      27.50  
  4 Blundell, Erwin V         15 AAAA-ST                30.55      28.72  
  5 Carswell, Austin J        15 AAAA-ST                   NT      30.22  
  6 Poteet, Russell W         13 AAAA-ST                33.15      30.72  
  7 Villarreal, Fletcher E    13 AAAA-ST                   NT      30.75  
  8 Mayo, Mayo P              12 AAAA-ST                   NT      30.85  
  9 Salazar, Aldo D           13 AAAA-ST                34.00      31.54  
 10 Aktunc, Kerem             13 AAAA-ST                33.79      31.59  
 10 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST                32.24      31.59  
 12 Sinn, Landon C            12 AAAA-ST                   NT      31.63  
 13 McDougall, Tyler R        12 AAAA-ST                39.92      31.72  
 14 Cantu, Jareth M           12 AAAA-ST                35.47      31.85  
 15 Turpin, Erik W            13 AAAA-ST                30.75      32.07  
 16 Cherry, Parker R          12 AAAA-ST                35.57      33.00  
 17 Hestwood, Jackson E       13 AAAA-ST                   NT      33.78  
 18 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                38.31      34.41  
 19 Flores, Nick O            12 AAAA-ST                   NT      34.44  
 20 Shuler, Jimmy F           11 AAAA-ST                   NT      35.08  
 21 Grant, Kevin O            12 AAAA-ST                   NT      35.72  
 22 Huffaker, Gregory         11 AAAA-ST                38.40      37.87  
 22 Liu, William W            12 AAAA-ST                   NT      37.87  
 24 Kischbaum, Connor H       12 AAAA-ST                   NT      39.53  
 25 Huang, Nathan             11 AAAA-ST                   NT      41.09  
 26 Hestwood, Carson K        11 AAAA-ST                   NT      42.13  
 27 Allen, Thomas W           12 AAAA-ST                50.75      42.22  
 28 Blundell, Eddy G          12 AAAA-ST                   NT      43.06  
 29 Hestwood, Mason H         11 AAAA-ST                   NT      44.81  
 30 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST                57.81      44.94  
 31 Lu, Ryan N                11 AAAA-ST                   NT      45.53  
 32 Blundell, Andy E          12 AAAA-ST                   NT      46.34  
 
Boys 11 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gomez, David R            13 AAAA-ST                   NT      32.43  
  2 Puri, Krish               15 AAAA-ST                36.39      33.00  
  3 Garza, Sebastian N        15 AAAA-ST                40.86      33.25  
  4 Turpin, Erik W            13 AAAA-ST                44.36      36.57  
  5 Carswell, Austin J        15 AAAA-ST                   NT      37.22  
  6 Cherry, Parker R          12 AAAA-ST                41.20      38.53  
  7 Mayo, Mayo P              12 AAAA-ST                   NT      39.03  
  8 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST                40.01      39.91  
  9 Blundell, Erwin V         15 AAAA-ST                49.94      40.10  
 10 Aktunc, Kerem             13 AAAA-ST                47.50      40.28  
 11 McDougall, Tyler R        12 AAAA-ST                48.54      40.93  
 12 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                50.75      43.81  
 13 Hestwood, Jackson E       13 AAAA-ST                   NT      44.56  
 14 Allen, Thomas W           12 AAAA-ST                53.04      46.19  
 15 Huffaker, Gregory         11 AAAA-ST                45.68      46.25  
 16 Grant, Kevin O            12 AAAA-ST                   NT      47.53  
 17 Shuler, Jimmy F           11 AAAA-ST                   NT      48.37  
 18 Blundell, Eddy G          12 AAAA-ST                   NT      49.32  
 19 Kischbaum, Connor H       12 AAAA-ST                   NT      49.59  
 20 Huang, Nathan             11 AAAA-ST                   NT      50.60  
 21 Mecham, Clayton T         12 AAAA-ST                   NT      50.75  
 22 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST                57.46      51.50  
 23 Lu, Ryan N                11 AAAA-ST                   NT      52.69  
 24 Hestwood, Carson K        11 AAAA-ST                   NT      58.19  
 
Boys 11 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Puri, Krish               15 AAAA-ST                50.98      34.06  
  2 Carswell, Austin J        15 AAAA-ST                   NT      37.56  
  3 Turpin, Erik W            13 AAAA-ST                39.01      38.97  
  4 Mayo, Mayo P              12 AAAA-ST                   NT      39.59  
  5 Garza, Sebastian N        15 AAAA-ST                46.19      40.53  
  6 Cantu, Jareth M           12 AAAA-ST                45.89      40.97  
  7 Salazar, Aldo D           13 AAAA-ST                43.52      41.41  
  8 Grant, Kevin O            12 AAAA-ST                   NT      41.56  
  9 Shuler, Jimmy F           11 AAAA-ST                   NT      41.85  
 10 Hestwood, Jackson E       13 AAAA-ST                   NT      41.91  
 11 Sinn, Landon C            12 AAAA-ST                   NT      43.90  
 12 Villarreal, Fletcher E    13 AAAA-ST                   NT      46.62  
 13 Huffaker, Gregory         11 AAAA-ST                49.89      47.50  
 14 McDougall, Tyler R        12 AAAA-ST              1:00.61      48.00  
 15 Flores, Nick O            12 AAAA-ST                   NT      49.72  
 16 Liu, William W            12 AAAA-ST                   NT      54.96  
 17 Mecham, Clayton T         12 AAAA-ST                   NT      55.62  
 18 Huang, Nathan             11 AAAA-ST                   NT      55.65  
 19 Kischbaum, Connor H       12 AAAA-ST                   NT      57.41  
 20 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST                   NT    1:01.66  
 21 Hestwood, Carson K        11 AAAA-ST                   NT    1:02.94  
 22 Blundell, Eddy G          12 AAAA-ST                   NT    1:05.75  
 23 Lu, Ryan N                11 AAAA-ST                   NT    1:08.53  
 24 Hestwood, Mason H         11 AAAA-ST                   NT    1:08.84  
 25 Blundell, Andy E          12 AAAA-ST                   NT    1:09.12  
 
Boys 11 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gomez, David R            13 AAAA-ST                   NT      29.34  
  2 Poteet, Russell W         13 AAAA-ST                36.18      34.28  
  3 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST                36.32      35.19  
  4 Sinn, Landon C            12 AAAA-ST                   NT      36.50  
  5 Salazar, Aldo D           13 AAAA-ST                   NT      38.00  
  6 Blundell, Erwin V         15 AAAA-ST                49.07      39.35  
  7 Villarreal, Fletcher E    13 AAAA-ST                   NT      39.63  
  8 Aktunc, Kerem             13 AAAA-ST                51.83      40.19  
  9 Flores, Nick O            12 AAAA-ST                   NT      41.28  
 10 Cherry, Parker R          12 AAAA-ST                48.92      41.59  
 11 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                52.48      43.06  
 12 Cantu, Jareth M           12 AAAA-ST                51.92      44.12  
 13 Liu, William W            12 AAAA-ST                   NT      54.13  
 14 Blundell, Andy E          12 AAAA-ST                   NT    1:01.90  
 15 Hestwood, Mason H         11 AAAA-ST                   NT    1:05.37