2018 ST AAAA Palo Alto LCM Unclassified / STA-18-44
Palo Alto College Natatorium - 6/1/2018 to 6/3/2018         
Final Results                                    
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weatherford, Vanessa B    12 Winning Waters-ST      29.88      30.29  
  2 Ward, Carissa M           12 HSC-ST                 31.14      30.57  
  3 Cronk, Carli E            12 Alamo Area-ST          31.14      30.61  
  4 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST          30.33      30.82  
  5 Zadel, Lizzie M           12 SASA-ST                31.16      31.52  
  6 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST          31.31      31.57  
  7 Frankson, Catherine G     12 Winning Waters-ST      32.47      32.19  
  8 Deykin, Kate S            11 SASA-ST                32.59      32.29  
  9 Kanary, Karina M          12 HSC-ST                 31.75      32.44  
 10 Purtell, Grace E          11 Alamo Area-ST          32.79      32.78  
 11 Goldhammer, Grace E       12 UN-ST                  33.35      33.08  
 12 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST          32.76      33.13  
 13 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST          32.63      33.28  
 14 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST                31.94      33.29  
 15 Saldana, Zoe C            11 Alamo Area-ST          33.88      33.34  
 16 Doyle, Cara G             12 Winning Waters-ST      33.10      33.48  
 17 Townley, Dakota R         12 Alamo Area-ST          33.74      33.69  
 18 Marrou, Kathleen          11 NBY-ST                 33.48      33.87  
 19 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST                34.42      34.03  
 20 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST          34.41      34.22  
 21 Gregory, Alissa M         12 Alamo Area-ST          34.61      34.33  
 22 Christiansen, Tessa L     10 WAVE-ST                33.98      34.85  
 23 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST          36.07      34.97  
 24 Smith, Lillie A           11 Alamo Area-ST          36.63      35.56  
 25 Moreno, Alondra           12 Alamo Area-ST          40.15      35.72  
 26 Gutierrez, Meagan L       11 WAVE-ST                37.80      36.00  
 27 Bloomer, Zoe M            12 Alamo Area-ST          35.12      36.04  
 28 Jones, Kinley A            9 SASA-ST                35.27      36.08  
 29 Purtell, Zoe A            11 Alamo Area-ST          33.81      36.12  
 30 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST          41.22      36.42  
 30 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST                36.93      36.42  
 32 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST                 34.79      36.55  
 33 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST                38.26      37.13  
 34 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST                39.26      37.29  
 35 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST          35.32      37.34  
 36 Peter, Caroline N         11 NBY-ST                 38.44      37.64  
 37 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST          43.01      37.78  
 38 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST          39.35      38.05  
 39 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST          39.73      38.46  
 40 Fliss, Julez M            10 Alamo Area-ST          37.09      38.67  
 41 Jensen, Briana N          10 Alamo Area-ST          42.70      38.84  
 42 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST          45.26      38.93  
 43 Pagadala, Vini             8 UN-ST                  40.97      38.95  
 44 Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST          40.76      39.01  
 45 Hutchinson, Alexa L       10 Alamo Area-ST          38.36      39.44  
 46 Fralic, Eden M             9 SASA-ST                37.38      39.47  
 47 Stolarczyk, Quinn A       12 PRGN-ST                38.93      39.49  
 48 Normandin, Ava G          11 NBY-ST                 42.76      39.60  
 49 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST          40.86      39.68  
 50 Lizcano, Brooklynn S      11 Alamo Area-ST          41.03      40.04  
 51 Gutierrez, Morgan R       11 WAVE-ST                45.33      40.07  
 52 Shearin, Haley E          11 DRD-ST                 40.57      40.12  
 53 Townley, Daphney R        10 Alamo Area-ST          41.63      40.24  
 54 Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST          43.74      40.33  
 55 Fleming, Addison M        11 WAVE-ST                42.33      40.56  
 56 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST          39.17      41.32  
 57 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST          43.04      41.57  
 58 Green, Caroline E         12 Alamo Area-ST          44.53      41.98  
 59 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST          44.91      42.00  
 60 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST          51.36      42.02  
 61 Nichols, Brittan L        10 Alamo Area-ST          42.58      42.18  
 62 Porter, Isabella N         9 Alamo Area-ST          43.71      42.28  
 63 Dawson, Brynlee S          9 LIFE-ST                44.63      42.56  
 64 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST          42.23      42.66  
 65 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST          45.97      42.80  
 66 Castro, Daniela M         10 HSC-ST                 41.10      43.29  
 67 King, Teagan G             9 Alamo Area-ST          42.24      43.78  
 68 Hipp, Aimee Hipp C        11 Alamo Area-ST          41.80      44.06  
 69 Acosta, Ali A              9 Alamo Area-ST          46.01      44.42  
 70 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST          46.52      44.63  
 71 Hernandez, Katherine P    10 Alamo Area-ST          47.28      46.20  
 72 Zuniga, Romina            11 Alamo Area-ST          51.69      46.58  
 73 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST          43.19      46.87  
 74 Trader, Maddie G           8 WAVE-ST                45.16      47.00  
 75 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST          44.15      47.50  
 76 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST          46.41      47.90  
 77 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST                46.94      47.94  
 78 Miller, Katelyn R         10 Alamo Area-ST          49.51      48.26  
 79 Lee, Gina K               11 LIFE-ST                51.53      48.44  
 80 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST          47.79      48.53  
 81 LeBlanc, Sophie A         11 Alamo Area-ST          44.68      49.00  
 82 DeRosier, Shasta R         9 Alamo Area-ST          52.34      49.05  
 83 Moya, Scarlet D            9 Alamo Area-ST          59.67      49.94  
 84 Todd, Eva H               10 NBY-ST                 52.86      49.96  
 85 Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST                57.84      50.37  
 86 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST          42.81      50.49  
 87 Donnelly, Madeline B       9 SASA-ST                57.11      50.51  
 88 Flores, Camila I           8 WAVE-ST                55.83      50.81  
 89 Rios, Camilla B           11 Alamo Area-ST          59.39      51.17  
 90 Lopez, Roberta            10 Alamo Area-ST          58.39      52.77  
 91 Ramirez Remond, Ana C      8 Alamo Area-ST          46.15      53.01  
 92 McCallick, Ripley A       10 NBY-ST                 50.94      53.70  
 93 Wilmot, Evie V            10 WAVE-ST              1:00.41      54.59  
 94 Waller, Maddie M           9 Alamo Area-ST        1:00.31      55.16  
 95 Fernandez, Sarah N        11 Alamo Area-ST          56.74      56.68  
 96 Svatek, Reese R            8 Alamo Area-ST        1:20.00      57.06  
 97 Trevino, Mariana           9 Alamo Area-ST        1:04.27      57.32  
 98 Hogue, Hallie L            8 Alamo Area-ST        1:00.28      57.64  
 99 Lowe, Andra H              9 WAVE-ST              1:07.18      58.57  
100 Wang, Zoe                 10 SASA-ST                57.23      59.01  
101 Sabbah, Alina J            7 LIFE-ST              1:01.78    1:02.54  
102 McCallick, Harley Q        7 NBY-ST               1:04.15    1:03.99  
103 Kim, Leah N                8 WAVE-ST              1:00.09    1:04.97  
104 Cepparo, Natalia A         4 UN-ST                1:16.29    1:14.66  
105 Cantor, Camila I           8 Alamo Area-ST        2:28.72    1:15.61  
106 Caver, Laila O             6 SPA-GU               1:15.71    1:24.04  
107 Escobedo, Luna M           8 SPA-GU               1:20.58    1:31.77  
108 Hardy, Isla C              8 SPA-GU               1:03.24    1:47.00  
 
Girls 12 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ward, Carissa M           12 HSC-ST               1:06.83    1:05.10  
  2 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        1:06.56    1:08.61  
  3 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST        1:07.65    1:09.38  
  4 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST        1:08.23    1:09.71  
  5 Cronk, Carli E            12 Alamo Area-ST        1:09.33    1:09.87  
  6 Doyle, Cara G             12 Winning Waters-ST    1:11.56    1:11.91  
  7 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST              1:11.04    1:12.19  
  8 Weatherford, Vanessa B    12 Winning Waters-ST    1:08.99    1:12.49  
  9 Zadel, Lizzie M           12 SASA-ST              1:14.96    1:12.99  
 10 Townley, Dakota R         12 Alamo Area-ST        1:12.47    1:14.19  
 11 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST        1:10.53    1:14.84  
 12 Marrou, Kathleen          11 NBY-ST               1:17.09    1:15.69  
 13 Saldana, Zoe C            11 Alamo Area-ST        1:15.55    1:15.91  
 14 Purtell, Zoe A            11 Alamo Area-ST        1:17.46    1:16.62  
 15 Moreno, Alondra           12 Alamo Area-ST        1:16.97    1:16.89  
 16 Payton, Lillian K         12 Alamo Area-ST        1:13.24    1:17.18  
 17 Gregory, Alissa M         12 Alamo Area-ST        1:18.35    1:17.23  
 18 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST              1:14.36    1:17.24  
 19 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST        1:19.76    1:17.33  
 20 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST              1:16.54    1:17.60  
 21 Christiansen, Tessa L     10 WAVE-ST              1:12.95    1:18.21  
 22 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST              1:20.63    1:18.24  
 23 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST        1:15.86    1:18.64  
 24 Jones, Kinley A            9 SASA-ST              1:18.00    1:19.86  
 24 Gutierrez, Meagan L       11 WAVE-ST              1:30.44    1:19.86  
 26 Ochoa, Sophie M           11 Alamo Area-ST        1:23.99    1:20.13  
 27 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST              1:24.62    1:20.36  
 28 Graham, Jackie M          11 DRD-ST               1:24.15    1:20.64  
 29 Bloomer, Zoe M            12 Alamo Area-ST        1:19.95    1:21.49  
 30 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST        1:29.10    1:22.64  
 31 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST        1:23.30    1:23.41  
 32 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST              1:23.70    1:23.56  
 33 Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST        1:24.65    1:23.75  
 34 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        1:41.65    1:24.08  
 35 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST               1:20.12    1:24.34  
 36 Svatek, Jordan P          11 Alamo Area-ST        1:24.57    1:24.92  
 37 Peter, Caroline N         11 NBY-ST               1:25.15    1:25.43  
 38 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST              1:25.32    1:25.80  
 39 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST        1:29.40    1:26.91  
 40 Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST        1:32.37    1:27.17  
 40 Lamb, Elizabeth S         11 Alamo Area-ST        1:23.01    1:27.17  
 42 Stolarczyk, Quinn A       12 PRGN-ST              1:28.30    1:29.33  
 43 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              1:24.78    1:29.43  
 44 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST        1:41.67    1:30.33  
 45 Fliss, Julez M            10 Alamo Area-ST        1:22.55    1:30.91  
 46 Pruetz, Faith E           12 Alamo Area-ST        1:31.89    1:31.14  
 47 Nichols, Kaelin R         12 Alamo Area-ST        1:28.31    1:31.30  
 48 Fleming, Addison M        11 WAVE-ST              1:29.35    1:31.39  
 49 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST        1:26.30    1:31.68  
 50 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST        1:33.06    1:32.46  
 51 Lizcano, Brooklynn S      11 Alamo Area-ST        1:29.82    1:32.66  
 52 Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST        1:39.34    1:32.88  
 53 Porter, Isabella N         9 Alamo Area-ST        1:37.33    1:36.29  
 54 Nichols, Brittan L        10 Alamo Area-ST        1:39.77    1:36.87  
 55 Green, Caroline E         12 Alamo Area-ST        1:38.01    1:37.54  
 56 Acosta, Ali A              9 Alamo Area-ST        1:45.01    1:38.98  
 57 Dawson, Brynlee S          9 LIFE-ST              1:34.56    1:39.01  
 58 Pagadala, Vini             8 UN-ST                1:34.61    1:40.11  
 59 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        1:44.01    1:40.23  
 60 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        1:54.18    1:40.90  
 61 Castro, Daniela M         10 HSC-ST               1:36.02    1:41.25  
 62 King, Teagan G             9 Alamo Area-ST        1:55.50    1:41.47  
 63 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST        1:47.18    1:42.60  
 64 Hipp, Aimee Hipp C        11 Alamo Area-ST        1:41.77    1:43.20  
 65 Ott, Isabella R            9 Alamo Area-ST        1:44.74    1:46.00  
 66 Brock, Kate K              8 SPA-GU               1:41.62    1:47.22  
 67 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST        1:42.66    1:48.34  
 68 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST              1:40.51    1:49.95  
 69 DeRosier, Shasta R         9 Alamo Area-ST        2:04.56    1:50.08  
 70 Todd, Eva H               10 NBY-ST               2:13.17    1:50.34  
 71 LeBlanc, Sophie A         11 Alamo Area-ST        1:40.15    1:51.48  
 72 Zuniga, Romina            11 Alamo Area-ST        1:56.88    1:51.78  
 73 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST        2:09.22    1:53.19  
 74 Trader, Maddie G           8 WAVE-ST              1:52.38    1:54.06  
 75 Miller, Katelyn R         10 Alamo Area-ST        1:57.88    1:54.13  
 76 Ramirez Remond, Ana C      8 Alamo Area-ST        1:48.60    1:55.01  
 77 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST        1:46.18    1:57.12  
 78 Flores, Camila I           8 WAVE-ST              2:00.99    1:58.23  
 79 Moya, Scarlet D            9 Alamo Area-ST        2:02.16    1:59.02  
 80 Cepparo, Sofia R           7 UN-ST                2:00.85    2:00.90  
 81 Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              2:02.93    2:00.96  
 82 Lowe, Andra H              9 WAVE-ST              2:32.99    2:15.35  
 83 Hogue, Hallie L            8 Alamo Area-ST        2:17.43    2:17.03  
 84 Caver, Laila O             6 SPA-GU               2:20.34    3:09.04  
 85 Escobedo, Luna M           8 SPA-GU               2:07.35    3:31.82  
 -- Kim, Leah N                8 WAVE-ST              2:25.87         DQ  
 
Girls 12 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ward, Carissa M           12 HSC-ST               2:20.92    2:22.67  
  2 Cloutman, Taylor L        11 RSCA-OZ              2:26.08    2:29.67  
  3 Deykin, Kate S            11 SASA-ST              2:29.19    2:33.69  
  4 Kanary, Karina M          12 HSC-ST               2:28.16    2:34.59  
  5 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST        2:30.95    2:35.17  
  6 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST        2:30.30    2:36.35  
  7 Frankson, Catherine G     12 Winning Waters-ST    2:48.19    2:37.20  
  8 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST        2:33.09    2:37.46  
  9 Goldhammer, Grace E       12 UN-ST                2:40.02    2:42.06  
 10 Mohamed, Nadiyah A        12 Alamo Area-ST        2:36.92    2:42.68  
 11 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST              2:36.18    2:43.80  
 12 Jones, Kinley A            9 SASA-ST              2:48.90    2:45.43  
 13 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST        2:42.58    2:46.82  
 14 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST        2:50.90    2:48.11  
 15 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST        2:55.59    2:50.95  
 16 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST              2:55.57    2:51.98  
 17 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST              3:28.91    2:56.80  
 18 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST              3:13.10    2:57.33  
 19 Ochoa, Sophie M           11 Alamo Area-ST        3:07.13    2:57.79  
 20 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST        2:52.59    2:58.07  
 21 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        3:39.00    3:00.24  
 22 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST        3:10.21    3:00.58  
 23 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST              3:14.59    3:01.09  
 24 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST        3:00.45    3:02.39  
 25 Glasgow, Lily D            9 Alamo Area-ST        2:58.29    3:02.95  
 26 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST               3:02.72    3:04.29  
 27 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        3:08.53    3:04.96  
 28 Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST        3:02.83    3:05.19  
 29 Terrones, Jaz A           11 WAVE-ST              3:05.99    3:06.07  
 30 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              3:05.44    3:07.71  
 31 Kapoor, Rachel A          11 Alamo Area-ST        3:03.01    3:07.84  
 32 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST        3:09.82    3:14.14  
 33 Clark, Kaitlyn J          11 Alamo Area-ST        3:14.27    3:15.07  
 34 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST        3:17.04    3:17.67  
 35 Gallagher, Ciana A        10 Alamo Area-ST        3:18.96    3:20.41  
 36 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST        3:23.37    3:22.02  
 37 Normandin, Ava G          11 NBY-ST               3:38.88    3:22.03  
 38 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST        3:25.81    3:23.62  
 39 Townley, Daphney R        10 Alamo Area-ST        3:22.02    3:25.97  
 40 Stewart, Mary Carter C    10 DRD-ST               3:55.00    3:26.87  
 41 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST        3:59.18    3:29.51  
 42 Vo, Sabrina M             11 Alamo Area-ST        3:32.02    3:32.55  
 43 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        3:00.07    3:32.63  
 44 Pimentel, Leilee N        10 Alamo Area-ST        3:57.50    3:34.11  
 45 Pagadala, Vini             8 UN-ST                3:37.72    3:35.25  
 46 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST        3:23.80    3:35.55  
 47 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST        4:01.18    3:37.84  
 48 Hurtado, Angelina N       11 Alamo Area-ST        3:58.18    3:39.26  
 49 Goff, Annabelle M          9 Alamo Area-ST        3:45.56    3:40.24  
 50 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        3:00.07    3:41.93  
 51 Gillham, Abby E           11 Alamo Area-ST        4:03.18    3:45.93  
 52 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST        3:56.18    3:46.42  
 53 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST              3:40.99    3:49.26  
 54 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        3:57.18    3:49.85  
 55 Brock, Kate K              8 SPA-GU               4:03.28    3:51.05  
 56 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        3:47.31    3:52.07  
 57 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST        4:02.18    3:57.58  
 58 Leverenz, Katelyn M        9 Alamo Area-ST        4:10.18    4:00.04  
 59 Jones, Madison M           8 SPA-GU               4:28.12    4:00.06  
 60 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST        4:00.18    4:00.21  
 61 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST        4:18.18    4:04.06  
 62 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST        4:04.18    4:05.40  
 63 Lacy, Addison L           10 Alamo Area-ST        3:58.03    4:07.07  
 64 Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              4:26.76    4:24.91  
 65 Stewart, Caroline V       12 DRD-ST               4:10.00    4:29.29  
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cronk, Carli E            12 Alamo Area-ST          36.50      36.41  
  2 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST          35.83      37.01  
  3 Weatherford, Vanessa B    12 Winning Waters-ST      37.84      37.24  
  4 Frankson, Catherine G     12 Winning Waters-ST      43.99      37.67  
  5 Deykin, Kate S            11 SASA-ST                37.43      37.76  
  6 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST                40.01      38.25  
  7 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST          37.14      38.36  
  8 Christiansen, Tessa L     10 WAVE-ST                37.26      39.10  
  9 Payton, Lillian K         12 Alamo Area-ST          38.78      39.36  
  9 Zadel, Lizzie M           12 SASA-ST                38.82      39.36  
 11 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST          40.46      40.23  
 12 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST                42.37      40.91  
 13 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST                43.85      41.60  
 14 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST                41.85      41.61  
 15 Stolarczyk, Quinn A       12 PRGN-ST                40.54      41.77  
 16 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST          39.63      41.85  
 17 Lamb, Elizabeth S         11 Alamo Area-ST          38.51      41.97  
 18 Smith, Lillie A           11 Alamo Area-ST          42.30      42.38  
 19 Gregory, Alissa M         12 Alamo Area-ST          40.78      42.45  
 20 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST                45.51      42.49  
 21 Gutierrez, Meagan L       11 WAVE-ST                43.98      43.52  
 22 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST                45.20      43.59  
 23 Fralic, Eden M             9 SASA-ST                41.76      43.85  
 24 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST          45.41      44.15  
 25 Jensen, Briana N          10 Alamo Area-ST          46.18      44.57  
 26 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST          40.88      44.79  
 27 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST                 44.43      44.80  
 28 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST          54.39      45.45  
 29 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST          49.66      45.71  
 30 Dawson, Brynlee S          9 LIFE-ST                50.21      46.54  
 31 Normandin, Ava G          11 NBY-ST                 47.35      46.67  
 32 Lizcano, Brooklynn S      11 Alamo Area-ST          49.53      47.06  
 33 Shearin, Haley E          11 DRD-ST                 45.57      47.13  
 34 Pruetz, Faith E           12 Alamo Area-ST          49.20      47.45  
 35 Porter, Isabella N         9 Alamo Area-ST          48.06      48.03  
 36 Fliss, Julez M            10 Alamo Area-ST          44.64      48.41  
 37 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST          53.48      48.63  
 38 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST          48.23      48.76  
 38 Fleming, Addison M        11 WAVE-ST                50.31      48.76  
 40 Castro, Daniela M         10 HSC-ST                 49.53      48.78  
 41 Nichols, Brittan L        10 Alamo Area-ST          49.27      49.37  
 42 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST          54.07      49.82  
 43 Pagadala, Vini             8 UN-ST                  48.00      50.41  
 44 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST          51.24      50.73  
 45 King, Teagan G             9 Alamo Area-ST          52.43      51.26  
 46 Gutierrez, Morgan R       11 WAVE-ST                53.29      51.59  
 47 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST          53.11      52.50  
 48 DeRosier, Shasta R         9 Alamo Area-ST          54.56      52.85  
 49 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST          53.17      53.10  
 50 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST          53.85      53.52  
 51 Zuniga, Romina            11 Alamo Area-ST          58.68      53.55  
 52 Acosta, Ali A              9 Alamo Area-ST          56.01      54.62  
 53 LeBlanc, Sophie A         11 Alamo Area-ST          49.45      54.76  
 54 Flores, Camila I           8 WAVE-ST                56.59      54.88  
 55 Wilmot, Evie V            10 WAVE-ST              1:10.12      55.60  
 55 Hernandez, Katherine P    10 Alamo Area-ST          57.28      55.60  
 57 Ott, Isabella R            9 Alamo Area-ST          55.05      55.62  
 58 McCallick, Ripley A       10 NBY-ST                 56.77      55.88  
 59 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST          54.90      56.28  
 60 Donnelly, Madeline B       9 SASA-ST                57.86      56.48  
 61 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST                53.74      56.49  
 61 Waller, Maddie M           9 Alamo Area-ST        1:07.06      56.49  
 63 Miller, Katelyn R         10 Alamo Area-ST          59.57      56.77  
 64 Ramirez Remond, Ana C      8 Alamo Area-ST          55.33      57.24  
 65 Trader, Maddie G           8 WAVE-ST                55.50      58.87  
 66 Todd, Eva H               10 NBY-ST               1:03.95      59.51  
 67 Cepparo, Sofia R           7 UN-ST                1:00.09      59.64  
 68 Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              1:10.99    1:00.90  
 69 Fernandez, Sarah N        11 Alamo Area-ST        1:02.42    1:01.99  
 70 Trevino, Mariana           9 Alamo Area-ST        1:24.88    1:02.06  
 71 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST          56.88    1:03.23  
 72 Sabbah, Alina J            7 LIFE-ST              1:18.24    1:03.41  
 73 Svatek, Reese R            8 Alamo Area-ST        1:26.00    1:03.50  
 74 Hogue, Hallie L            8 Alamo Area-ST        1:04.90    1:04.38  
 75 Kim, Leah N                8 WAVE-ST              1:08.19    1:05.27  
 76 Lopez, Roberta            10 Alamo Area-ST        1:08.89    1:06.21  
 77 McCallick, Harley Q        7 NBY-ST               1:09.52    1:08.10  
 78 Lowe, Andra H              9 WAVE-ST              1:16.62    1:08.78  
 79 Caver, Laila O             6 SPA-GU               1:09.87    1:25.21  
 80 Escobedo, Luna M           8 SPA-GU               1:10.71    1:32.67  
 -- Hardy, Isla C              8 SPA-GU               1:06.54         DQ  
 
Girls 12 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST        1:14.28    1:20.41  
  2 Frankson, Catherine G     12 Winning Waters-ST    1:27.85    1:21.59  
  3 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST        1:20.23    1:22.31  
  4 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        1:17.68    1:22.73  
  5 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST        1:20.73    1:24.01  
  6 Marrou, Kathleen          11 NBY-ST               1:23.62    1:24.85  
  7 Jones, Kinley A            9 SASA-ST              1:26.09    1:25.74  
  8 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST        1:25.89    1:26.64  
  9 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST        1:25.62    1:27.20  
 10 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST        1:26.53    1:28.25  
 11 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST        1:24.86    1:28.40  
 12 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST              1:22.66    1:28.42  
 13 Black, Kate E             11 Alamo Area-ST        1:29.84    1:28.62  
 14 Ochoa, Sophie M           11 Alamo Area-ST        1:32.82    1:29.50  
 15 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST        1:25.09    1:30.46  
 16 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST              1:27.60    1:31.20  
 17 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        1:31.44    1:31.64  
 18 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST              1:30.38    1:31.94  
 19 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST              1:30.68    1:32.40  
 20 Goldhammer, Grace E       12 UN-ST                1:40.00    1:32.76  
 21 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST              1:29.67    1:32.88  
 22 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST        1:26.90    1:34.07  
 23 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        1:54.42    1:35.06  
 24 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST              1:34.16    1:36.05  
 25 Glasgow, Lily D            9 Alamo Area-ST        1:38.96    1:36.64  
 26 Bahr, Sydney J             9 Alamo Area-ST        1:36.62    1:36.91  
 27 Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST        1:37.66    1:37.85  
 28 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST              1:38.80    1:38.38  
 29 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              1:32.23    1:39.02  
 30 Clark, Kaitlyn J          11 Alamo Area-ST        1:50.33    1:40.33  
 31 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST        1:35.41    1:41.22  
 32 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST        1:45.27    1:41.64  
 33 Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST        1:36.36    1:42.25  
 34 Dawson, Brynlee S          9 LIFE-ST              1:45.89    1:42.89  
 35 Kapoor, Rachel A          11 Alamo Area-ST        1:46.96    1:44.25  
 36 Gallagher, Ciana A        10 Alamo Area-ST        1:44.86    1:44.99  
 37 Townley, Daphney R        10 Alamo Area-ST        1:50.26    1:45.96  
 38 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST        1:45.17    1:46.14  
 39 Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST        1:43.83    1:46.28  
 40 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        1:51.86    1:46.49  
 41 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST        1:54.15    1:46.50  
 42 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST        1:59.18    1:48.65  
 43 Vo, Sabrina M             11 Alamo Area-ST        1:48.69    1:49.05  
 44 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST        1:53.18    1:49.38  
 45 Normandin, Ava G          11 NBY-ST               1:41.37    1:49.57  
 46 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST        1:41.43    1:50.02  
 47 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST        2:05.26    1:50.95  
 48 Goff, Annabelle M          9 Alamo Area-ST        1:59.59    1:51.62  
 49 Leverenz, Katelyn M        9 Alamo Area-ST        2:30.18    1:52.37  
 50 Pagadala, Vini             8 UN-ST                1:46.50    1:53.23  
 51 Stewart, Mary Carter C    10 DRD-ST               1:54.59    1:54.19  
 52 DeRosier, Shasta R         9 Alamo Area-ST        2:09.77    1:54.92  
 53 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        2:16.18    1:55.02  
 54 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST        2:04.49    1:55.42  
 55 Hurtado, Angelina N       11 Alamo Area-ST        1:52.18    1:57.38  
 56 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST        2:05.18    1:59.64  
 57 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        2:04.80    2:00.17  
 58 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST        1:52.53    2:02.33  
 59 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST        2:03.18    2:08.00  
 60 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST              2:02.27    2:10.83  
 61 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        1:56.53    2:11.93  
 62 Lacy, Addison L           10 Alamo Area-ST        2:15.15    2:15.17  
 63 Lacy, Sophie B             7 Alamo Area-ST        2:14.78    2:15.29  
 64 Reynolds, Ayla J          12 Alamo Area-ST        2:24.67    2:21.05  
 65 Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              2:37.80    2:30.59  
 66 Caver, Laila O             6 SPA-GU               2:45.89    3:18.69  
 -- Gillham, Abby E           11 Alamo Area-ST        2:18.97         DQ  
 -- Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST        2:11.53         DQ  
 -- Escobedo, Luna M           8 SPA-GU               2:30.67         DQ  
 
Girls 12 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            11 SASA-ST              2:48.73    2:50.30  
                1:24.46   2:50.30 (1:25.84)                                        
  2 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST        2:37.34    2:50.93  
                1:23.53   2:50.93 (1:27.40)                                        
  3 Culp, Rian M              12 Alamo Area-ST        2:56.23    2:57.58  
                2:57.58         2:57.58 ( )                                        
  4 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST        2:57.64    2:57.71  
                1:29.53   2:57.71 (1:28.18)                                        
  5 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST        3:02.19    2:59.64  
                1:30.07   2:59.64 (1:29.57)                                        
  6 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST        3:15.22    3:02.93  
                1:29.81   3:02.93 (1:33.12)                                        
  7 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST        3:24.22    3:05.61  
                1:30.63   3:05.61 (1:34.98)                                        
  8 Payton, Lillian K         12 Alamo Area-ST        2:56.21    3:08.77  
                1:34.71   3:08.77 (1:34.06)                                        
  9 Saldana, Zoe C            11 Alamo Area-ST        3:09.62    3:12.39  
                1:34.84   3:12.39 (1:37.55)                                        
 10 Ramones, Rhiannon T       12 Alamo Area-ST        4:00.00    3:15.18  
                1:36.50   3:15.18 (1:38.68)                                        
 11 Goldhammer, Grace E       12 UN-ST                3:35.00    3:16.71  
                1:37.76   3:16.71 (1:38.95)                                        
 12 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST              3:25.15    3:18.54  
 13 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        4:00.00    3:19.77  
                1:36.43   3:19.77 (1:43.34)                                        
 14 Smith, Lillie A           11 Alamo Area-ST        3:36.19    3:20.04  
                1:40.91   3:20.04 (1:39.13)                                        
 15 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST              3:23.99    3:23.29  
                1:40.26   3:23.29 (1:43.03)                                        
 16 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        2:45.07    3:46.72  
                1:49.11   3:46.72 (1:57.61)                                        
 17 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST        4:07.18    3:47.23  
                1:53.33   3:47.23 (1:53.90)                                        
 18 Nichols, Brittan L        10 Alamo Area-ST        3:59.18    3:53.42  
                1:53.17   3:53.42 (2:00.25)                                        
 19 Normandin, Ava G          11 NBY-ST               3:54.79    3:55.57  
                1:58.90   3:55.57 (1:56.67)                                        
 20 LeBlanc, Sophie A         11 Alamo Area-ST        4:06.18    4:02.01  
                1:59.28   4:02.01 (2:02.73)                                        
 21 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        2:30.07    4:12.04  
                2:03.98   4:12.04 (2:08.06)                                        
 -- Pruetz, Faith E           12 Alamo Area-ST        3:58.18         DQ  
                1:44.34        DQ (1:46.65)                                        
 -- Hipp, Aimee Hipp C        11 Alamo Area-ST        4:03.18         DQ  
                2:02.51        DQ (1:57.11)                                        
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Townley, Dakota R         12 Alamo Area-ST          41.44      40.63  
  2 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST          39.62      41.36  
  3 Culp, Rian M              12 Alamo Area-ST          41.83      42.63  
  4 Goldhammer, Grace E       12 UN-ST                  42.54      43.85  
  5 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST          41.54      44.05  
  6 Deykin, Kate S            11 SASA-ST                42.55      44.42  
  7 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST          41.17      44.54  
  8 Cloutman, Taylor L        11 RSCA-OZ                43.76      44.64  
  9 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST          43.89      44.74  
 10 Eldredge, Beth V          11 Alamo Area-ST          44.43      45.32  
 11 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST                45.83      45.82  
 12 Kapoor, Rachel A          11 Alamo Area-ST          44.35      45.99  
 13 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST          46.81      46.14  
 14 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST                46.52      46.31  
 15 Frankson, Catherine G     12 Winning Waters-ST      48.55      46.64  
 16 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST                45.93      47.02  
 17 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST                 45.81      47.31  
 18 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST                52.09      47.76  
 19 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST          46.20      47.80  
 20 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST          51.04      48.27  
 21 Fralic, Eden M             9 SASA-ST                50.67      49.30  
 22 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST          47.72      49.77  
 23 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST                57.22      50.23  
 24 Black, Kate E             11 Alamo Area-ST          49.94      50.49  
 25 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        1:07.58      51.21  
 26 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST          49.40      51.35  
 27 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST                52.08      52.05  
 28 Terrones, Jaz A           11 WAVE-ST                51.25      53.01  
 29 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST                54.66      53.44  
 30 Clark, Kaitlyn J          11 Alamo Area-ST          54.93      53.81  
 31 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST          54.78      56.24  
 32 Pagadala, Vini             8 UN-ST                  57.24      57.00  
 33 Hurtado, Angelina N       11 Alamo Area-ST        1:04.57      58.12  
 34 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        1:08.28      58.24  
 35 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST        1:15.21      58.67  
 36 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST          57.23      58.68  
 37 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        1:00.99      58.81  
 38 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        1:02.89      58.93  
 39 Pimentel, Leilee N        10 Alamo Area-ST        1:14.48      59.28  
 40 Bahr, Sydney J             9 Alamo Area-ST        1:00.48    1:00.16  
 41 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST          57.83    1:00.96  
 42 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST        1:08.18    1:01.75  
 43 Goff, Annabelle M          9 Alamo Area-ST        1:05.65    1:02.54  
 44 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST          56.13    1:03.02  
 45 Stewart, Caroline V       12 DRD-ST               1:09.01    1:03.03  
 46 Brock, Kate K              8 SPA-GU               1:03.22    1:03.51  
 47 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        1:06.16    1:03.58  
 48 Dawson, Brynlee S          9 LIFE-ST              1:01.44    1:03.99  
 49 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST        1:03.12    1:04.47  
 49 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST        1:01.04    1:04.47  
 51 Gillham, Abby E           11 Alamo Area-ST        1:08.11    1:05.72  
 52 Lacy, Sophie B             7 Alamo Area-ST        1:09.54    1:06.02  
 53 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST              1:03.98    1:07.68  
 54 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST        1:08.35    1:08.32  
 55 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST        1:12.79    1:08.73  
 56 Reynolds, Ayla J          12 Alamo Area-ST        1:13.68    1:10.04  
 57 Moya, Scarlet D            9 Alamo Area-ST        1:15.09    1:10.31  
 58 Lopez, Roberta            10 Alamo Area-ST        1:32.88    1:13.91  
 59 Goff, Autumn J             6 Alamo Area-ST        1:20.59    1:14.10  
 60 Ramirez Remond, Ana C      8 Alamo Area-ST        1:17.60    1:17.04  
 61 Herrera, Iris M            8 Alamo Area-ST        1:18.01    1:18.09  
 62 Hernandez, Katherine P    10 Alamo Area-ST        1:20.88    1:18.74  
 63 Caver, Laila O             6 SPA-GU               1:34.78    1:56.62  
 -- Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              1:20.99         DQ  
 -- Escobedo, Luna M           8 SPA-GU               1:00.89         DQ  
 -- Trevino, Mariana           9 Alamo Area-ST        2:13.88         DQ  
 -- Leverenz, Katelyn M        9 Alamo Area-ST        1:07.18         DQ  
 -- Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST          57.93         DQ  
 -- Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST          59.77         DQ  
 -- Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST          59.21         DQ  
 -- Hardy, Isla C              8 SPA-GU               1:23.45         DQ  
 -- DeRosier, Shasta R         9 Alamo Area-ST        1:16.88         DQ  
 
Girls 12 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Culp, Rian M              12 Alamo Area-ST        1:31.70    1:31.15  
  2 Purtell, Grace E          11 Alamo Area-ST        1:29.05    1:31.99  
  3 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        1:31.16    1:32.94  
  4 Goldhammer, Grace E       12 UN-ST                1:35.03    1:34.44  
  5 Payton, Lillian K         12 Alamo Area-ST        1:34.93    1:34.49  
  6 Purtell, Zoe A            11 Alamo Area-ST        1:35.93    1:36.19  
  7 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST        1:33.94    1:37.28  
  8 Saldana, Zoe C            11 Alamo Area-ST        1:38.08    1:38.32  
  9 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST              1:41.12    1:39.10  
 10 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST              1:40.66    1:42.36  
 11 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST        1:36.92    1:44.82  
 12 Moreno, Alondra           12 Alamo Area-ST        1:48.41    1:45.39  
 13 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST               1:42.63    1:45.62  
 14 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST              1:53.43    1:45.68  
 15 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST        1:48.57    1:46.49  
 16 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST              1:57.68    1:47.87  
 17 Glasgow, Lily D            9 Alamo Area-ST        1:49.02    1:48.63  
 18 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              1:47.28    1:48.89  
 19 Lamb, Elizabeth S         11 Alamo Area-ST        1:50.28    1:49.05  
 20 Jensen, Briana N          10 Alamo Area-ST        1:51.80    1:51.77  
 21 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST              2:03.31    1:52.46  
 22 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        2:17.12    1:52.57  
 23 Ochoa, Sophie M           11 Alamo Area-ST        1:54.55    1:54.70  
 24 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        1:51.02    1:55.56  
 25 Ramones, Rhiannon T       12 Alamo Area-ST        1:58.55    1:55.99  
 26 Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST        1:57.59    1:57.15  
 27 Svatek, Jordan P          11 Alamo Area-ST        1:54.53    1:57.18  
 28 Graham, Jackie M          11 DRD-ST               1:50.00    1:58.67  
 29 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST        1:57.58    2:00.05  
 30 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        2:09.57    2:01.18  
 31 Porter, Isabella N         9 Alamo Area-ST        2:05.30    2:03.16  
 32 Hipp, Aimee Hipp C        11 Alamo Area-ST        2:15.18    2:03.88  
 33 Wang, Zoe                 10 SASA-ST              2:08.48    2:05.14  
 34 Castro, Daniela M         10 HSC-ST               2:03.19    2:05.40  
 35 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        2:06.44    2:06.57  
 36 Fleming, Addison M        11 WAVE-ST              2:11.55    2:07.32  
 37 Pagadala, Vini             8 UN-ST                2:05.63    2:08.25  
 38 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST        2:04.04    2:09.43  
 39 Acosta, Ali A              9 Alamo Area-ST        2:21.01    2:12.22  
 40 King, Teagan G             9 Alamo Area-ST        2:31.18    2:12.92  
 41 Pruetz, Faith E           12 Alamo Area-ST        2:03.82    2:13.06  
 42 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST        2:24.16    2:16.01  
 43 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST        2:25.18    2:18.47  
 44 Ott, Isabella R            9 Alamo Area-ST        2:17.73    2:19.62  
 45 Brock, Kate K              8 SPA-GU               2:15.05    2:21.21  
 46 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST        2:32.18    2:22.36  
 47 Cepparo, Sofia R           7 UN-ST                2:23.14    2:22.44  
 48 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        2:30.18    2:22.50  
 49 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST        2:36.18    2:25.78  
 50 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST              2:20.61    2:26.06  
 -- Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST        2:24.18         DQ  
 
Girls 12 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kanary, Karina M          12 HSC-ST               2:52.99    2:59.84  
            27:46:39.00     27:46:39.00 ( )                             1:26.41 ( )
      2:59.84 (1:33.43)                                                            
  2 Cloutman, Taylor L        11 RSCA-OZ              3:13.06    3:19.99  
                1:37.07   3:19.99 (1:42.92)                                        
  3 Deykin, Kate S            11 SASA-ST              3:20.65    3:28.75  
               13:20.00        10:00.00 ( )                             1:40.08 ( )
      3:28.75 (1:48.67)                                                            
  4 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST        3:25.81    3:28.97  
  5 Eldredge, Beth V          11 Alamo Area-ST        3:45.18    3:30.09  
                1:41.50   3:30.09 (1:48.59)                                        
  6 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST              3:32.22    3:30.41  
                1:48.51   3:30.41 (1:41.90)                                        
  7 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST               3:37.79    3:37.82  
                1:11.64      1:11.75 (0.11)                             1:44.53 ( )
      3:37.82 (1:53.29)                                                            
  8 Kapoor, Rachel A          11 Alamo Area-ST        3:48.37    3:38.27  
                1:48.19   3:38.27 (1:50.08)                                        
  9 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST        3:51.22    3:38.66  
                1:45.08   3:38.66 (1:53.58)                                        
 10 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST        3:49.71    3:42.29  
                1:46.98   3:42.29 (1:55.31)                                        
 11 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST        3:25.86    3:44.78  
            27:46:39.00     27:46:39.00 ( )                             1:47.27 ( )
      3:44.78 (1:57.51)                                                            
 12 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              3:44.99    3:48.11  
                1:51.90   3:48.11 (1:56.21)                                        
 13 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST              4:00.99    3:49.37  
                1:52.69   3:49.37 (1:56.68)                                        
 14 Black, Kate E             11 Alamo Area-ST        3:51.45    3:51.47  
 15 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST        3:40.82    3:54.43  
                1:52.03   3:54.43 (2:02.40)                                        
 16 Clark, Kaitlyn J          11 Alamo Area-ST        4:01.04    4:04.03  
                1:58.95   4:04.03 (2:05.08)                                        
 17 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        4:05.70    4:08.21  
                2:00.76   4:08.21 (2:07.45)                                        
 18 Hurtado, Angelina N       11 Alamo Area-ST        4:45.18    4:40.94  
                2:15.50   4:40.94 (2:25.44)                                        
 19 Pimentel, Leilee N        10 Alamo Area-ST        4:00.07    4:48.26  
                2:20.41   4:48.26 (2:27.85)                                        
 20 Li, Anika G               11 Alamo Area-ST        4:59.18    4:56.10  
                2:23.98   4:56.10 (2:32.12)                                        
 21 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        4:40.01    5:09.46  
                2:33.36   5:09.46 (2:36.10)                                        
 -- Gillham, Abby E           11 Alamo Area-ST        4:53.18         DQ  
                2:27.21        DQ (2:37.23)                                        
 -- Stewart, Caroline V       12 DRD-ST               4:55.00         DQ  
                2:43.44        DQ (2:38.95)                                        
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST          32.50      33.19  
  2 Ward, Carissa M           12 HSC-ST                 34.07      33.45  
  3 Kanary, Karina M          12 HSC-ST                 32.50      33.57  
  4 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST          33.88      34.43  
  5 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST                34.62      36.21  
  6 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST          34.71      37.10  
  7 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST          36.44      38.07  
  8 Culp, Rian M              12 Alamo Area-ST          42.21      38.29  
  9 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST          37.95      38.44  
 10 Jones, Kinley A            9 SASA-ST                36.30      38.54  
 11 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST          37.23      40.04  
 12 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST          41.08      40.05  
 13 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST          40.03      40.23  
 14 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST                39.06      40.97  
 15 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST                39.72      41.12  
 16 Ochoa, Sophie M           11 Alamo Area-ST          44.77      42.01  
 17 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST          54.30      42.65  
 18 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST                46.01      42.83  
 19 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST                45.79      43.19  
 20 Kanaskar, Samika M        11 SASA-ST                54.54      43.20  
 21 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST          44.76      43.72  
 22 Glasgow, Lily D            9 Alamo Area-ST          42.20      44.12  
 23 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST          56.06      44.70  
 24 Fralic, Eden M             9 SASA-ST                43.81      45.61  
 25 Pecina, Pilar M           12 WAVE-ST                47.13      45.81  
 26 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST          46.57      46.03  
 27 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST          45.76      46.33  
 28 Kapoor, Rachel A          11 Alamo Area-ST          49.61      47.13  
 29 Choi, Helen Y              9 Alamo Area-ST          48.59      48.12  
 30 Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST          48.89      48.16  
 31 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        1:03.88      49.58  
 32 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST          44.77      49.96  
 33 Bahr, Sydney J             9 Alamo Area-ST          49.44      51.57  
 34 Townley, Daphney R        10 Alamo Area-ST          56.90      52.47  
 35 Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST          50.24      52.76  
 36 Pagadala, Vini             8 UN-ST                  50.19      53.00  
 37 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST          56.09      54.12  
 38 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST          52.09      54.72  
 39 Gillham, Abby E           11 Alamo Area-ST          56.43      55.48  
 40 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST          59.18      56.22  
 41 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST          58.27      56.24  
 42 Vo, Sabrina M             11 Alamo Area-ST          56.06      56.25  
 43 Stewart, Mary Carter C    10 DRD-ST                 55.00      57.93  
 44 Hurtado, Angelina N       11 Alamo Area-ST          55.10      58.27  
 45 Leverenz, Katelyn M        9 Alamo Area-ST          59.70      58.48  
 46 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        1:00.54      58.62  
 47 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST          54.01      58.64  
 48 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        1:14.45    1:00.35  
 49 Fralic, Bethany K          7 SASA-ST                56.67    1:01.65  
 50 Hernandez, Katherine P    10 Alamo Area-ST        1:12.88    1:02.32  
 51 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        1:03.38    1:02.80  
 52 Reynolds, Ayla J          12 Alamo Area-ST        1:20.00    1:03.47  
 53 Moya, Scarlet D            9 Alamo Area-ST        1:00.32    1:03.85  
 54 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST          52.78    1:04.53  
 55 Lopez, Roberta            10 Alamo Area-ST        1:27.88    1:06.63  
 56 DeRosier, Shasta R         9 Alamo Area-ST        1:12.34    1:07.07  
 57 Ramirez Remond, Ana C      8 Alamo Area-ST        1:02.47    1:07.32  
 58 Goff, Annabelle M          9 Alamo Area-ST        1:11.80    1:08.43  
 59 Brock, Kate K              8 SPA-GU                 57.60    1:09.41  
 60 Pimentel, Leilee N        10 Alamo Area-ST        1:11.62    1:10.43  
 61 Lacy, Sophie B             7 Alamo Area-ST        1:26.08    1:11.69  
 62 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST        1:13.28    1:12.43  
 63 Trevino, Mariana           9 Alamo Area-ST        2:02.88    1:12.44  
 64 Lacy, Addison L           10 Alamo Area-ST        1:06.75    1:13.92  
 -- Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              1:06.07         DQ  
 -- Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST          44.82         DQ  
 -- Escobedo, Luna M           8 SPA-GU                 56.78         DQ  
 -- Caver, Laila O             6 SPA-GU               1:08.97         DQ  
 -- Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST        1:02.76         DQ  
 -- Gallagher, Ciana A        10 Alamo Area-ST          56.24         DQ  
 -- Jones, Madison M           8 SPA-GU               1:10.26         DQ  
 -- Hardy, Isla C              8 SPA-GU               1:20.67         DQ  
 -- Terrones, Jaz A           11 WAVE-ST                44.99         DQ  
 
Girls 12 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kanary, Karina M          12 HSC-ST               1:13.02    1:13.68  
  2 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        1:10.83    1:14.97  
  3 Ward, Carissa M           12 HSC-ST               1:16.77    1:18.18  
  4 Frankson, Catherine G     12 Winning Waters-ST    1:19.99    1:18.98  
  5 Cronk, Carli E            12 Alamo Area-ST        1:22.09    1:19.69  
  6 Christiansen, Tessa L     10 WAVE-ST              1:16.51    1:21.96  
  7 Doyle, Cara G             12 Winning Waters-ST    1:21.60    1:22.01  
  8 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST        1:16.54    1:25.36  
  9 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST        1:22.04    1:26.36  
 10 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST              1:25.07    1:28.67  
 11 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST        1:28.24    1:29.38  
 12 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST              1:26.71    1:31.27  
 13 Tse, Tina W               11 Alamo Area-ST        1:46.26    1:35.59  
 14 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST        1:45.19    1:37.38  
 15 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST              1:53.30    1:38.15  
 16 Gregory, Alissa M         12 Alamo Area-ST        1:39.63    1:38.38  
 17 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        1:47.49    1:43.89  
 18 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST        1:41.58    1:47.77  
 19 Fliss, Julez M            10 Alamo Area-ST        1:43.28    1:49.41  
 20 Hutchinson, Alexa L       10 Alamo Area-ST        1:52.22    1:53.04  
 21 Lizcano, Brooklynn S      11 Alamo Area-ST        2:01.89    1:59.27  
 22 Lamb, Elizabeth S         11 Alamo Area-ST        1:59.21    2:01.42  
 23 Acosta, Ali A              9 Alamo Area-ST        2:15.01    2:01.77  
 24 Pagadala, Vini             8 UN-ST                2:05.09    2:04.58  
 26 Townley, Daphney R        10 Alamo Area-ST        2:14.31    2:08.28  
 27 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST        1:58.87    2:20.14  
 28 Cepparo, Sofia R           7 UN-ST                2:17.90    2:26.73  
 29 Lambaria, Adriana P       11 SASA-ST              2:30.99    2:55.58  
 25 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST        2:00.00         DQ  
 -- Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        2:15.01         DQ  
 -- Smith, Lillie A           11 Alamo Area-ST        1:29.03         DQ  
 -- Glasgow, Lily D            9 Alamo Area-ST        1:47.99         DQ  
 
Girls 12 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kanary, Karina M          12 HSC-ST               2:56.45    2:48.60  
  2 Ward, Carissa M           12 HSC-ST               2:55.99    2:53.36  
  3 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        2:30.83    2:54.28  
  4 Townley, Dakota R         12 Alamo Area-ST        3:15.00    3:16.12  
 
Girls 12 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        2:39.29    2:44.93  
  2 Purtell, Grace E          11 Alamo Area-ST        2:49.13    2:49.44  
  3 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST        2:41.99    2:52.42  
  4 Cronk, Carli E            12 Alamo Area-ST        2:57.66    2:52.68  
                1:21.86   2:52.68 (1:30.82)                                        
  5 Culp, Rian M              12 Alamo Area-ST        2:58.35    2:55.20  
                1:26.87   2:55.20 (1:28.33)                                        
  6 Townley, Dakota R         12 Alamo Area-ST        2:56.14    2:56.17  
                1:26.45   2:56.17 (1:29.72)                                        
  7 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST        2:51.27    3:00.33  
  8 Payton, Lillian K         12 Alamo Area-ST        2:58.03    3:00.46  
                1:26.73   3:00.46 (1:33.73)                                        
  9 Purtell, Zoe A            11 Alamo Area-ST        3:02.84    3:00.78  
 10 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST        2:50.58    3:01.09  
 11 Christiansen, Tessa L     10 WAVE-ST              2:54.96    3:04.61  
 12 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST        2:58.18    3:05.35  
                1:26.01   3:05.35 (1:39.34)                                        
 13 Saldana, Zoe C            11 Alamo Area-ST        3:09.05    3:05.72  
 14 Jones, Kinley A            9 SASA-ST              3:04.53    3:07.38  
 15 Zinsmeister, Eryn J       12 SASA-ST              3:00.90    3:08.77  
                1:30.46   3:08.77 (1:38.31)                                        
 16 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST        3:12.04    3:11.00  
 17 Zadel, Lizzie M           12 SASA-ST                   NT    3:11.83  
                1:30.78   3:11.83 (1:41.05)                                        
 18 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST        3:20.82    3:14.45  
 19 Ramones, Rhiannon T       12 Alamo Area-ST        3:25.25    3:17.27  
                1:31.08   3:17.27 (1:46.19)                                        
 20 Gregory, Alissa M         12 Alamo Area-ST        3:12.39    3:18.18  
 21 Jensen, Briana N          10 Alamo Area-ST        3:50.21    3:19.82  
                1:35.31   3:19.82 (1:44.51)                                        
 22 Whatley, Abigail F        11 SASA-ST              3:31.66    3:20.89  
 23 Bloomer, Zoe M            12 Alamo Area-ST        3:22.39    3:21.15  
                1:39.99   3:21.15 (1:41.16)                                        
 24 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST        3:25.14    3:21.80  
                1:37.55   3:21.80 (1:44.25)                                        
 25 Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        3:26.64    3:22.85  
 26 Carmichael, Kaylee N      12 NBY-ST               3:25.74    3:23.39  
                1:39.04   3:23.39 (1:44.35)                                        
 27 Ochoa, Sophie M           11 Alamo Area-ST        3:35.00    3:23.50  
 28 Glasgow, Lily D            9 Alamo Area-ST        3:27.85    3:24.67  
                1:41.31   3:24.67 (1:43.36)                                        
 29 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST        3:21.48    3:26.26  
 30 Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST        3:26.65    3:27.81  
                1:42.93   3:27.81 (1:44.88)                                        
 31 Fliss, Julez M            10 Alamo Area-ST        3:21.57    3:28.84  
 32 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              3:29.56    3:30.44  
 33 Lamb, Elizabeth S         11 Alamo Area-ST        3:45.27    3:30.89  
                1:39.61   3:30.89 (1:51.28)                                        
 34 Ramirez Remond, Maria P   11 Alamo Area-ST        3:31.14    3:32.45  
 35 Svatek, Jordan P          11 Alamo Area-ST        3:24.43    3:33.84  
                1:41.62   3:33.84 (1:52.22)                                        
 36 Ralph, Addi M             12 Alamo Area-ST        4:21.89    3:34.09  
                1:44.73   3:34.09 (1:49.36)                                        
 37 Nichols, Kaelin R         12 Alamo Area-ST        3:40.55    3:35.00  
 38 Hutchinson, Alexa L       10 Alamo Area-ST        3:30.50    3:35.55  
 39 Lizcano, Brooklynn S      11 Alamo Area-ST        3:46.53    3:39.33  
                1:51.16   3:39.33 (1:48.17)                                        
 40 Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST        3:43.87    3:39.74  
                1:43.65   3:39.74 (1:56.09)                                        
 41 Townley, Daphney R        10 Alamo Area-ST        3:59.16    3:41.33  
                1:49.26   3:41.33 (1:52.07)                                        
 42 Mao, Jolie                11 Alamo Area-ST        4:00.21    3:43.73  
 43 Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST        3:38.00    3:46.64  
 44 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST        3:50.25    3:50.91  
                1:55.92   3:50.91 (1:54.99)                                        
 45 Nichols, Brittan L        10 Alamo Area-ST        4:03.18    3:54.98  
 46 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST        3:48.05    3:58.01  
                1:55.87   3:58.01 (2:02.14)                                        
 47 Green, Caroline E         12 Alamo Area-ST        4:04.43    4:02.56  
 48 Cantor, Sofia R           11 Alamo Area-ST        4:25.18    4:02.82  
 49 Escobedo, Ellie E         10 Alamo Area-ST        4:35.18    4:04.41  
 50 King, Teagan G             9 Alamo Area-ST        4:16.18    4:04.94  
                1:49.90   4:04.94 (2:15.04)                                        
 51 Hipp, Aimee Hipp C        11 Alamo Area-ST        4:07.18    4:10.01  
 52 Geng, Ellen                8 Alamo Area-ST        4:17.18    4:10.86  
 53 Ott, Isabella R            9 Alamo Area-ST        4:32.18    4:13.14  
 54 Montoya Urrea, Katherine  10 Alamo Area-ST        3:00.07    4:13.42  
 55 Nguyen, Giana              9 Alamo Area-ST        4:12.01    4:14.64  
                2:07.13   4:14.64 (2:07.51)                                        
 56 Kim, Katie                10 Alamo Area-ST        4:12.18    4:15.33  
                1:59.85   4:15.33 (2:15.48)                                        
 57 Montoya Urrea, Daniela E  12 Alamo Area-ST        3:00.07    4:21.71  
                2:12.24   4:21.71 (2:09.47)                                        
 58 Brock, Kate K              8 SPA-GU               4:35.05    4:21.77  
 59 Ashworth, Megan M         10 Alamo Area-ST        4:15.18    4:26.21  
                2:09.06   4:26.21 (2:17.15)                                        
 60 Navarro, Ebril N          11 Alamo Area-ST        4:27.18    4:33.41  
 61 Puentes, Puentes B         9 Alamo Area-ST        4:38.18    4:39.18  
 62 Moya, Scarlet D            9 Alamo Area-ST        4:40.72    4:40.51  
 63 Cepparo, Natalia A         4 UN-ST                6:50.10    5:47.84  
                2:53.76   5:47.84 (2:54.08)                                        
 -- Graham, Jackie M          11 DRD-ST               3:35.00         DQ  
 -- LeBlanc, Sophie A         11 Alamo Area-ST        4:14.18         DQ  
                2:01.05        DQ (2:28.95)                                        
 -- Ward, Carissa M           12 HSC-ST               2:55.99         DQ  
 -- Li, Anika G               11 Alamo Area-ST        4:09.18         DQ  
 -- Pruetz, Faith E           12 Alamo Area-ST        4:01.18         DQ  
 
Girls 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruner, Evelyn G          16 Alamo Area-ST          27.37      27.32  
  2 Hale, Alicia K            29 Alamo Area-ST          27.25      27.94  
  3 Croley, Olivia J          17 SASA-ST                28.16      28.27  
  4 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST          27.87      28.32  
  5 Stallworth, Aspen A       14 SASA-ST                28.42      28.44  
  6 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST          29.06      28.48  
  7 Croley, Sophia M          16 SASA-ST                29.38      29.60  
  8 Clevenger, Grace I        13 Alamo Area-ST          29.40      29.91  
  9 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST                29.56      30.19  
 10 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST          29.90      30.34  
 11 Simchak, Sasha A          18 Alamo Area-ST          28.66      30.35  
 12 Young, Jada C             15 SASA-ST                29.78      30.46  
 12 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST          30.14      30.46  
 14 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST          30.57      30.47  
 15 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST          30.79      30.48  
 16 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST          29.45      30.49  
 17 Dziergowski, Jessi L      15 Alamo Area-ST          29.35      30.55  
 18 Cole, Ella F              15 CBA-ST                 31.38      30.59  
 19 Smith, Maddie T           17 SASA-ST                30.36      30.78  
 20 Brock, Kira P             14 SPA-GU                 31.03      30.85  
 21 McAllister, Mads A        15 Alamo Area-ST          29.76      30.89  
 21 Flores, Penelope A        13 SASA-ST                30.18      30.89  
 23 Troyer, Megan L           16 WAVE-ST                30.16      31.08  
 24 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST          30.40      31.13  
 25 King, Summer L            16 CBA-ST                 31.44      31.32  
 26 Klinksiek, Kayleigh L     14 Alamo Area-ST          30.16      31.39  
 27 Rudik, Ella M             14 Alamo Area-ST          30.76      31.40  
 28 Sturm, Maggie E           15 Winning Waters-ST      32.17      31.59  
 29 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST                31.03      31.62  
 30 Makilan, Francesca P      13 Alamo Area-ST          31.53      31.68  
 31 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST          30.45      31.70  
 32 Garcia, Elena E           15 Alamo Area-ST          30.13      31.71  
 33 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST          31.81      31.77  
 34 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST                30.46      31.78  
 35 Kreipe, Kamryn G          13 LIFE-ST                34.54      31.80  
 36 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST          32.50      31.89  
 37 Rousey, Tamia R           16 Alamo Area-ST          30.53      31.93  
 38 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST          30.25      32.06  
 38 Clarkson, Emma Cate C     17 Alamo Area-ST          30.05      32.06  
 40 Orms, Patience G          13 UNAT-ST                29.72      32.11  
 41 Batiz, Francesca G        13 Alamo Area-ST          32.05      32.15  
 42 Hilburn, Mack R           14 Alamo Area-ST          31.51      32.17  
 43 Frias Rodriguez, Kenya A  14 NBY-ST                 31.67      32.19  
 44 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST          31.97      32.27  
 45 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST          32.07      32.34  
 46 de la Pena, Bianca R      17 Alamo Area-ST          31.11      32.44  
 47 Faux, Ava M               14 WAVE-ST                32.07      32.52  
 48 Moreno, Samira            15 Alamo Area-ST          40.86      32.53  
 49 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST                 32.20      32.56  
 50 Munoz, Andrea C           14 Alamo Area-ST          32.30      32.60  
 51 Meehan, Caroline T        15 NBY-ST                 32.71      32.75  
 52 Kellner, Taylor G         16 Alamo Area-ST          32.41      32.83  
 53 Verastegui, Clarissa S    15 UN-ST                  31.66      32.93  
 54 Herrera, Molly E          17 Alamo Area-ST          32.83      32.98  
 55 Mohamed, Leila A          14 Alamo Area-ST          32.27      33.03  
 56 Lazaga, Allison G         13 NBY-ST                 32.98      33.04  
 57 McGrath, Riley A          16 Winning Waters-ST      32.53      33.05  
 58 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST          32.90      33.15  
 59 Oates, Gracie L           13 Alamo Area-ST          33.18      33.35  
 60 Beck, Gabrielle C         13 LIFE-ST                33.41      33.38  
 61 Ganser, Gabi C            14 Alamo Area-ST          32.53      33.44  
 62 Pipes, Jaden M            17 Alamo Area-ST          30.98      33.50  
 63 Bernal, Daniella E        13 Alamo Area-ST          32.82      33.61  
 64 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST                33.25      33.63  
 65 Smith, Abby L             13 Alamo Area-ST          34.72      33.76  
 66 Lai, Joyce Y              13 Alamo Area-ST          33.43      33.78  
 67 Ballard, Jasmine S        16 Winning Waters-ST      33.80      33.87  
 68 Quintanilla, Alexandria   14 LIFE-ST                36.32      34.02  
 69 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST          32.81      34.14  
 70 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST          33.29      34.30  
 71 Donato, Haley E           14 Alamo Area-ST          33.97      34.31  
 72 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST          35.08      34.95  
 73 Lizcano, Melina R         15 Alamo Area-ST          33.19      35.16  
 74 Gutierrez, Allyson L      15 WAVE-ST                34.69      35.40  
 75 Lozano, Lauren O          14 WAVE-ST                35.48      35.66  
 76 Allin, Rachel E           14 NBY-ST                 36.28      36.37  
 77 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST          35.59      36.53  
 78 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST          36.68      37.07  
 79 Dibrell, Lundon B         15 HSC-ST                 38.10      37.45  
 80 Flores, Milana M          14 NBY-ST                 40.34      37.69  
 81 Taylor, Lauren R          14 WAVE-ST                37.85      37.85  
 82 Sullivan, Francie C       13 Alamo Area-ST          37.69      38.10  
 83 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST          39.26      38.21  
 84 Mao, Catherine            13 Alamo Area-ST          40.27      38.74  
 85 Mayes, Jamie B            14 Alamo Area-ST          43.70      38.98  
 86 Scott, Emma Kate K        13 WAVE-ST                41.25      39.37  
 87 Valadez, Ciarra K         13 WAVE-ST                42.30      39.38  
 88 Valdez, Dreya V           13 Alamo Area-ST          44.56      42.91  
 89 Kendrick, Ainsley J       13 Alamo Area-ST          48.00      44.17  
 90 Mitchell, Madison C       13 SPA-GU                 45.81      44.23  
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruner, Evelyn G          16 Alamo Area-ST          57.63      59.27  
  2 Hale, Alicia K            29 Alamo Area-ST          58.98    1:00.14  
  3 Bartley, Morgan E         15 UN-ST-ST             1:02.88    1:01.43  
  4 Stallworth, Aspen A       14 SASA-ST              1:01.02    1:02.30  
  5 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST        1:03.84    1:03.00  
  6 Mai, Aubrey E             16 Alamo Area-ST        1:01.12    1:03.33  
  7 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST        1:01.73    1:03.74  
  8 Foote, Lila A             14 SASA-ST              1:02.59    1:04.27  
  9 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST        1:04.88    1:04.41  
 10 Clevenger, Grace I        13 Alamo Area-ST        1:03.05    1:05.02  
 11 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                1:04.78    1:05.10  
 12 Dziergowski, Jessi L      15 Alamo Area-ST        1:04.34    1:05.52  
 13 Croley, Sophia M          16 SASA-ST              1:04.25    1:05.58  
 14 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST              1:03.72    1:05.75  
 15 Burcham, Shea E           17 Alamo Area-ST          59.78    1:05.88  
 16 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST        1:02.17    1:05.94  
 17 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        1:03.58    1:06.09  
 18 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        1:04.58    1:06.14  
 19 Ringen, Elise E           16 Alamo Area-ST        1:03.90    1:06.32  
 20 Smith, Maddie T           17 SASA-ST              1:05.97    1:06.70  
 21 Troyer, Megan L           16 WAVE-ST              1:05.89    1:06.92  
 22 Romine, Maren K           13 Alamo Area-ST        1:02.56    1:06.95  
 23 Cox, Jessica L            16 Alamo Area-ST        1:04.48    1:07.33  
 24 Rudik, Ella M             14 Alamo Area-ST        1:07.09    1:07.71  
 25 Brock, Kira P             14 SPA-GU               1:07.51    1:07.75  
 26 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        1:05.96    1:07.76  
 27 Cole, Ella F              15 CBA-ST               1:07.91    1:07.90  
 28 Bauer, Emily G            15 Alamo Area-ST        1:07.95    1:08.19  
 29 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        1:06.17    1:08.29  
 30 Flores, Penelope A        13 SASA-ST              1:06.99    1:08.48  
 31 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST              1:07.16    1:09.10  
 32 Wallace, Lula S           17 Alamo Area-ST        1:10.39    1:09.12  
 33 Hilburn, Mack R           14 Alamo Area-ST        1:09.95    1:09.82  
 34 Clarkson, Emma Cate C     17 Alamo Area-ST        1:05.19    1:09.87  
 35 Rousey, Tamia R           16 Alamo Area-ST        1:06.90    1:09.92  
 36 Garcia, Elena E           15 Alamo Area-ST        1:04.46    1:09.99  
 37 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST        1:07.93    1:10.29  
 38 Orms, Patience G          13 UNAT-ST              1:06.25    1:10.38  
 39 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST              1:06.87    1:10.52  
 40 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST        1:07.13    1:10.54  
 41 Moreno, Samira            15 Alamo Area-ST        1:09.19    1:10.58  
 42 Sturm, Maggie E           15 Winning Waters-ST    1:11.59    1:10.66  
 43 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        1:11.67    1:10.80  
 44 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST        1:03.67    1:10.88  
 45 Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        1:09.03    1:10.98  
 46 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        1:09.92    1:10.99  
 47 Batiz, Francesca G        13 Alamo Area-ST        1:13.68    1:11.11  
 48 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST        1:09.03    1:11.14  
 49 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST        1:05.65    1:11.15  
 50 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST               1:12.13    1:11.17  
 51 Brehm, Taylor E           13 Alamo Area-ST        1:10.49    1:11.28  
 52 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST        1:10.95    1:11.32  
 53 Kreipe, Kamryn G          13 LIFE-ST              1:17.37    1:11.38  
 54 Rubio, Zuni-ire V         17 Alamo Area-ST        1:09.56    1:11.48  
 55 King, Summer L            16 CBA-ST               1:08.00    1:11.61  
 56 de la Pena, Bianca R      17 Alamo Area-ST        1:09.20    1:11.66  
 57 Simchak, Sasha A          18 Alamo Area-ST        1:03.47    1:11.78  
 58 Ballard, Jasmine S        16 Winning Waters-ST    1:10.89    1:12.42  
 59 Robinson, Erin M          15 Alamo Area-ST        1:12.46    1:12.96  
 60 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST        1:10.62    1:13.27  
 61 Mohamed, Leila A          14 Alamo Area-ST        1:14.66    1:13.43  
 62 Faux, Ava M               14 WAVE-ST              1:08.95    1:13.48  
 63 Smith, Abby L             13 Alamo Area-ST        1:13.94    1:13.78  
 64 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST              1:14.92    1:13.94  
 65 Verastegui, Clarissa S    15 UN-ST                1:10.52    1:14.11  
 66 Pipes, Jaden M            17 Alamo Area-ST        1:08.78    1:14.19  
 67 Oates, Gracie L           13 Alamo Area-ST        1:15.45    1:14.20  
 68 Salter, Ashley E          17 Alamo Area-ST        1:12.33    1:14.51  
 69 Ganser, Gabi C            14 Alamo Area-ST        1:10.11    1:14.58  
 70 Donato, Haley E           14 Alamo Area-ST        1:14.97    1:15.00  
 71 Bernal, Daniella E        13 Alamo Area-ST        1:14.85    1:15.18  
 72 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST        1:10.67    1:15.21  
 73 Lujan-Jaeger, Belicia I   14 Alamo Area-ST        1:33.56    1:15.48  
 74 Beck, Gabrielle C         13 LIFE-ST              1:14.76    1:15.84  
 75 Lozano, Lauren O          14 WAVE-ST              1:16.57    1:17.24  
 76 Chinchay, Cecilia L       17 Alamo Area-ST        1:18.95    1:17.51  
 77 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        1:13.85    1:17.67  
 78 Lizcano, Melina R         15 Alamo Area-ST        1:14.20    1:18.46  
 79 Outon-Gorozpe, Ceci C     13 Alamo Area-ST        1:19.56    1:19.35  
 80 Buentello, Isabella M     14 Alamo Area-ST        1:21.20    1:19.39  
 81 Gutierrez, Allyson L      15 WAVE-ST              1:12.69    1:20.61  
 82 Gunn, Delaney K           13 Alamo Area-ST        1:18.02    1:20.68  
 83 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        1:24.81    1:21.34  
 84 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST        1:26.81    1:22.01  
 85 Dibrell, Lundon B         15 HSC-ST               1:21.68    1:22.28  
 86 Flores, Milana M          14 NBY-ST               1:31.79    1:22.85  
 87 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        1:19.43    1:22.88  
 88 Allin, Rachel E           14 NBY-ST               1:21.84    1:23.01  
 89 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST              1:16.47    1:23.31  
 90 Graham, Ariana A          13 DRD-ST               1:27.30    1:26.04  
 91 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST        1:27.85    1:27.61  
 92 Goldsmith, Savaiah S      13 Alamo Area-ST        1:30.04    1:27.64  
 93 Scott, Emma Kate K        13 WAVE-ST              1:30.80    1:28.04  
 94 Valadez, Ciarra K         13 WAVE-ST              1:34.72    1:29.07  
 95 Mao, Catherine            13 Alamo Area-ST        1:29.19    1:32.50  
 96 Valdez, Dreya V           13 Alamo Area-ST        1:40.16    1:35.29  
 97 Mitchell, Madison C       13 SPA-GU               1:43.28    1:38.16  
 98 Kendrick, Ainsley J       13 Alamo Area-ST        1:20.00    1:44.68  
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruner, Evelyn G          16 Alamo Area-ST        2:08.14    2:07.47  
                1:01.89   2:07.47 (1:05.58)                                        
  2 Bartley, Morgan E         15 UN-ST-ST             2:18.58    2:16.61  
  3 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST        2:21.16    2:17.89  
                1:07.72   2:17.89 (1:10.17)                                        
  4 Mai, Aubrey E             16 Alamo Area-ST        2:17.70    2:19.19  
                1:07.19   2:19.19 (1:12.00)                                        
  5 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        2:14.94    2:19.87  
                1:07.98   2:19.87 (1:11.89)                                        
  6 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        2:17.53    2:20.30  
                1:06.67   2:20.30 (1:13.63)                                        
  7 Dziergowski, Jessi L      15 Alamo Area-ST        2:18.98    2:20.70  
                1:08.34   2:20.70 (1:12.36)                                        
  8 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST        2:12.42    2:20.74  
                1:09.21   2:20.74 (1:11.53)                                        
  9 Petersen, Kari N          17 Alamo Area-ST        2:22.10    2:21.33  
                1:09.03   2:21.33 (1:12.30)                                        
 10 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        2:19.93    2:21.77  
                1:07.47   2:21.77 (1:14.30)                                        
 11 Foote, Lila A             14 SASA-ST              2:18.82    2:21.86  
                1:07.49   2:21.86 (1:14.37)                                        
 12 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST              2:17.23    2:22.52  
                1:07.77   2:22.52 (1:14.75)                                        
 13 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST        2:18.88    2:22.80  
                1:09.27   2:22.80 (1:13.53)                                        
 14 Barickman, Chloe R        15 Alamo Area-ST        2:17.44    2:23.21  
                1:09.38   2:23.21 (1:13.83)                                        
 15 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST        2:13.86    2:23.88  
                1:09.50   2:23.88 (1:14.38)                                        
 16 Carter, Kathryn G         15 UN-ST                2:17.64    2:24.19  
                1:08.46   2:24.19 (1:15.73)                                        
 17 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        2:19.93    2:24.38  
                1:09.11   2:24.38 (1:15.27)                                        
 18 Perucca, Haley J          13 HSC-ST               2:27.65    2:24.97  
                1:08.58   2:24.97 (1:16.39)                                        
 19 Garcia, Elena E           15 Alamo Area-ST        2:20.57    2:25.39  
                1:08.19   2:25.39 (1:17.20)                                        
 20 Bentley, Ally J           15 Alamo Area-ST        2:22.14    2:25.58  
                1:09.61   2:25.58 (1:15.97)                                        
 21 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        2:22.43    2:26.00  
                1:10.67   2:26.00 (1:15.33)                                        
 22 Romine, Maren K           13 Alamo Area-ST        2:15.96    2:26.31  
                1:10.28   2:26.31 (1:16.03)                                        
 23 Dessouky, Salma S         16 Alamo Area-ST        2:17.72    2:26.49  
                1:10.84   2:26.49 (1:15.65)                                        
 24 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST        2:20.76    2:26.66  
                1:10.12   2:26.66 (1:16.54)                                        
 25 Troyer, Megan L           16 WAVE-ST              2:22.44    2:26.68  
                1:09.75   2:26.68 (1:16.93)                                        
 26 Bauer, Emily G            15 Alamo Area-ST        2:26.98    2:26.81  
                1:10.58   2:26.81 (1:16.23)                                        
 27 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST        2:24.39    2:27.83  
                1:11.75   2:27.83 (1:16.08)                                        
 28 Cardon, Rylee A           15 Alamo Area-ST        2:23.32    2:27.85  
                1:10.83   2:27.85 (1:17.02)                                        
 29 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST        2:26.53    2:27.97  
                1:12.07   2:27.97 (1:15.90)                                        
 30 Frias Rodriguez, Kenya A  14 NBY-ST               2:28.48    2:28.17  
                1:11.92   2:28.17 (1:16.25)                                        
 31 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                2:24.53    2:28.26  
                1:10.09   2:28.26 (1:18.17)                                        
 32 Tercilla, Carolyn V       16 Alamo Area-ST        2:17.99    2:28.61  
                1:12.24   2:28.61 (1:16.37)                                        
 33 Perucca, Hannah G         14 HSC-ST               2:28.50    2:28.71  
                1:09.49   2:28.71 (1:19.22)                                        
 34 Munoz, Andrea C           14 Alamo Area-ST        2:27.66    2:29.00  
                1:11.58   2:29.00 (1:17.42)                                        
 35 Brock, Kira P             14 SPA-GU               2:28.37    2:29.30  
                1:12.09   2:29.30 (1:17.21)                                        
 36 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST        2:19.26    2:29.43  
                1:10.88   2:29.43 (1:18.55)                                        
 37 Ringen, Elise E           16 Alamo Area-ST        2:18.72    2:30.00  
                1:13.13   2:30.00 (1:16.87)                                        
 38 McAllister, Mads A        15 Alamo Area-ST        2:19.34    2:30.52  
                1:10.93   2:30.52 (1:19.59)                                        
 39 Cox, Jessica L            16 Alamo Area-ST        2:22.32    2:30.61  
                1:11.23   2:30.61 (1:19.38)                                        
 40 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST              2:25.89    2:30.74  
                1:12.58   2:30.74 (1:18.16)                                        
 41 McCafferty, Rachel E      13 UN-ST                2:33.08    2:31.22  
                1:12.33   2:31.22 (1:18.89)                                        
 42 Orms, Patience G          13 UNAT-ST              2:28.13    2:31.28  
                1:12.34   2:31.28 (1:18.94)                                        
 43 Galan, Ana L              15 Alamo Area-ST        2:27.56    2:31.44  
                1:11.44   2:31.44 (1:20.00)                                        
 44 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        2:40.35    2:32.45  
                1:13.45   2:32.45 (1:19.00)                                        
 45 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        2:28.30    2:32.87  
                1:12.49   2:32.87 (1:20.38)                                        
 46 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST        2:36.96    2:32.89  
                1:13.48   2:32.89 (1:19.41)                                        
 47 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST        2:33.32    2:33.12  
                1:14.52   2:33.12 (1:18.60)                                        
 48 Rousey, Tamia R           16 Alamo Area-ST        2:28.15    2:33.26  
                1:11.73   2:33.26 (1:21.53)                                        
 49 Klinksiek, Kayleigh L     14 Alamo Area-ST        2:27.72    2:33.29  
                1:12.97   2:33.29 (1:20.32)                                        
 50 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST        2:29.70    2:33.36  
                1:15.62   2:33.36 (1:17.74)                                        
 51 Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        2:26.23    2:33.47  
                1:13.19   2:33.47 (1:20.28)                                        
 52 Wallace, Lula S           17 Alamo Area-ST        2:36.78    2:33.55  
                1:15.52   2:33.55 (1:18.03)                                        
 53 Brehm, Taylor E           13 Alamo Area-ST        2:33.25    2:33.95  
                1:15.86   2:33.95 (1:18.09)                                        
 54 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST              2:31.03    2:34.10  
                1:13.11   2:34.10 (1:20.99)                                        
 55 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST        2:27.19    2:34.11  
                1:13.97   2:34.11 (1:20.14)                                        
 56 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        2:36.05    2:34.31  
                1:14.28   2:34.31 (1:20.03)                                        
 57 Rutledge, Miko H          15 Alamo Area-ST        2:24.54    2:34.48  
                1:13.79   2:34.48 (1:20.69)                                        
 58 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST        2:26.33    2:34.66  
                1:14.13   2:34.66 (1:20.53)                                        
 59 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        2:27.74    2:34.74  
                1:15.55   2:34.74 (1:19.19)                                        
 60 Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        2:29.35    2:34.76  
                1:14.30   2:34.76 (1:20.46)                                        
 61 McGrath, Libby L          15 Winning Waters-ST    2:35.91    2:35.11  
                1:15.09   2:35.11 (1:20.02)                                        
 62 Oates, Gracie L           13 Alamo Area-ST        2:39.85    2:35.88  
                1:14.66   2:35.88 (1:21.22)                                        
 63 Makilan, Francesca P      13 Alamo Area-ST        2:26.11    2:36.15  
                1:14.92   2:36.15 (1:21.23)                                        
 64 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST        2:34.09    2:37.41  
                1:15.86   2:37.41 (1:21.55)                                        
 65 Ganser, Gabi C            14 Alamo Area-ST        2:33.24    2:38.34  
                1:16.07   2:38.34 (1:22.27)                                        
 66 Rodriguez, Ava G          15 WAVE-ST              2:34.55    2:38.95  
                1:16.78   2:38.95 (1:22.17)                                        
 67 Cardon, Ciara J           13 Alamo Area-ST        2:38.53    2:40.27  
                1:18.82   2:40.27 (1:21.45)                                        
 68 Lazaga, Allison G         13 NBY-ST               2:39.31    2:40.59  
                1:17.61   2:40.59 (1:22.98)                                        
 69 Hegner, Cathryn J         13 Alamo Area-ST        2:40.23    2:40.65  
                1:15.45   2:40.65 (1:25.20)                                        
 70 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST               2:43.72    2:41.12  
                1:17.01   2:41.12 (1:24.11)                                        
 71 Laechelin, Amy N          13 Alamo Area-ST        2:35.06    2:41.44  
                1:17.43   2:41.44 (1:24.01)                                        
 72 de la Pena, Bianca R      17 Alamo Area-ST        2:30.69    2:41.76  
                1:16.73   2:41.76 (1:25.03)                                        
 73 Landin, Madeleine J       14 Alamo Area-ST        2:42.66    2:42.22  
                1:18.68   2:42.22 (1:23.54)                                        
 74 Verastegui, Clarissa S    15 UN-ST                2:28.54    2:42.74  
                1:15.77   2:42.74 (1:26.97)                                        
 75 Brewer, Chloe E           13 Alamo Area-ST        2:54.18    2:42.77  
                1:15.55   2:42.77 (1:27.22)                                        
 76 Robinson, Erin M          15 Alamo Area-ST        2:38.87    2:42.91  
                1:18.08   2:42.91 (1:24.83)                                        
 77 Lozano, Hannah M          16 Alamo Area-ST        2:33.57    2:42.94  
                1:18.81   2:42.94 (1:24.13)                                        
 78 Lai, Joyce Y              13 Alamo Area-ST        2:39.66    2:43.48  
                1:17.69   2:43.48 (1:25.79)                                        
 79 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        2:41.68    2:43.76  
                1:17.02   2:43.76 (1:26.74)                                        
 80 Terrones, Tasha L         13 WAVE-ST              2:40.46    2:43.86  
                1:18.96   2:43.86 (1:24.90)                                        
 81 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST        2:31.61    2:44.02  
                1:19.53   2:44.02 (1:24.49)                                        
 82 Lujan-Jaeger, Belicia I   14 Alamo Area-ST        2:59.01    2:44.53  
                1:19.54   2:44.53 (1:24.99)                                        
 83 Hendri, Fiona A           13 FHD-ST               3:00.32    2:44.64  
                1:16.12   2:44.64 (1:28.52)                                        
 84 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST        2:57.63    2:48.53  
                1:20.96   2:48.53 (1:27.57)                                        
 85 Ashworth, Brooke E        14 Alamo Area-ST        2:47.42    2:49.70  
                1:21.88   2:49.70 (1:27.82)                                        
 86 Chinchay, Cecilia L       17 Alamo Area-ST        2:52.13    2:51.74  
                1:22.05   2:51.74 (1:29.69)                                        
 87 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST        2:56.71    2:52.49  
                1:24.09   2:52.49 (1:28.40)                                        
 88 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        2:55.28    2:54.61  
                1:24.37   2:54.61 (1:30.24)                                        
 89 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST        2:54.94    2:55.51  
                1:22.77   2:55.51 (1:32.74)                                        
 90 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST              2:48.67    2:56.44  
                1:19.65   2:56.44 (1:36.79)                                        
 91 Buentello, Isabella M     14 Alamo Area-ST        3:19.54    2:58.81  
                1:28.83   2:58.81 (1:29.98)                                        
 92 Flores, Milana M          14 NBY-ST               3:18.79    3:00.37  
                1:27.68   3:00.37 (1:32.69)                                        
 93 Harris, Lauren E          16 Alamo Area-ST        2:38.86    3:00.58  
                1:26.60   3:00.58 (1:33.98)                                        
 94 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        3:15.16    3:10.59  
                1:30.16   3:10.59 (1:40.43)                                        
 95 Hernandez, Alexandria J   13 Alamo Area-ST        3:25.23    3:13.07  
                1:30.84   3:13.07 (1:42.23)                                        
 96 Goff, Jessica M           13 Alamo Area-ST        2:59.01    3:13.25  
                1:34.59   3:13.25 (1:38.66)                                        
 97 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST        3:14.88    3:15.33  
                1:35.95   3:15.33 (1:39.38)                                        
 98 Mitchell, Madison C       13 SPA-GU               3:02.33    3:39.19  
                1:39.66   3:39.19 (1:59.53)                                        
 99 Kendrick, Ainsley J       13 Alamo Area-ST        3:40.00    3:44.26  
                1:48.59   3:44.26 (1:55.67)                                        
100 Kendrick, Quinn R         13 Alamo Area-ST        3:45.00    4:22.46  
                2:07.33   4:22.46 (2:15.13)                                        
 -- Jasso, Sidonie L          14 Alamo Area-ST        3:40.55         DQ  
                1:30.67        DQ (1:38.48)                                        
 
Girls 13 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin, Claire N          17 Alamo Area-ST          32.40      35.30  
  2 Smith, Abby L             13 Alamo Area-ST          40.09      39.50  
  3 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST          41.57      39.55  
  4 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST                41.69      39.57  
  5 Galan, Ana L              15 Alamo Area-ST          36.00      40.16  
  6 Ringen, Elise E           16 Alamo Area-ST          37.02      40.55  
  7 Lizcano, Melina R         15 Alamo Area-ST          39.88      40.66  
  8 Gutierrez, Allyson L      15 WAVE-ST                45.69      40.69  
  9 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST          49.07      42.37  
 10 Scott, Emma Kate K        13 WAVE-ST                44.57      47.20  
 11 Mitchell, Madison C       13 SPA-GU                 56.37      49.64  
 12 Graham, Ariana A          13 DRD-ST               1:01.31      51.56  
 13 Valdez, Dreya V           13 Alamo Area-ST          53.44      55.81  
 -- Quintanilla, Alexandria   14 LIFE-ST                47.07         DQ  
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Foote, Lila A             14 SASA-ST              1:04.87    1:09.18  
  2 Hale, Alicia K            29 Alamo Area-ST        1:06.64    1:10.15  
  3 Mai, Aubrey E             16 Alamo Area-ST        1:12.17    1:12.52  
  4 Bruner, Evelyn G          16 Alamo Area-ST        1:09.08    1:12.66  
  5 Clevenger, Grace I        13 Alamo Area-ST        1:08.49    1:13.21  
  6 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        1:11.96    1:13.47  
  7 Croley, Sophia M          16 SASA-ST              1:10.56    1:13.88  
  8 Perucca, Haley J          13 HSC-ST               1:15.55    1:14.51  
  9 Barickman, Chloe R        15 Alamo Area-ST        1:11.40    1:15.90  
 10 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        1:12.56    1:15.91  
 11 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST              1:14.17    1:16.17  
 12 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        1:11.33    1:16.25  
 13 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST        1:11.19    1:16.49  
 14 Dessouky, Salma S         16 Alamo Area-ST        1:08.99    1:17.19  
 14 Cole, Ella F              15 CBA-ST               1:17.38    1:17.19  
 16 Carter, Kathryn G         15 UN-ST                1:15.00    1:17.25  
 17 Rankin, Claire N          17 Alamo Area-ST        1:09.80    1:17.48  
 18 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST        1:10.20    1:17.54  
 19 Orms, Patience G          13 UNAT-ST              1:13.11    1:17.56  
 20 Isiofia, Ona I            14 CBA-ST               1:15.98    1:17.92  
 21 Thornton, Erin A          16 Alamo Area-ST        1:08.59    1:18.05  
 22 McAllister, Mads A        15 Alamo Area-ST        1:14.50    1:18.14  
 23 Cardon, Rylee A           15 Alamo Area-ST        1:15.11    1:18.35  
 24 Perucca, Hannah G         14 HSC-ST               1:23.23    1:18.41  
 25 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST        1:13.76    1:18.78  
 26 Tercilla, Carolyn V       16 Alamo Area-ST        1:16.46    1:18.85  
 27 Brock, Kira P             14 SPA-GU               1:16.48    1:18.86  
 28 Klinksiek, Kayleigh L     14 Alamo Area-ST        1:13.62    1:19.06  
 29 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST        1:18.19    1:19.15  
 30 Bentley, Ally J           15 Alamo Area-ST        1:12.16    1:19.44  
 31 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST        1:20.63    1:19.81  
 32 Bauer, Emily G            15 Alamo Area-ST        1:19.18    1:19.87  
 33 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST        1:10.59    1:19.99  
 34 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST        1:16.51    1:20.00  
 35 Garcia, Elena E           15 Alamo Area-ST        1:16.54    1:20.19  
 36 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        1:18.59    1:21.01  
 37 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        1:19.95    1:21.38  
 38 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST        1:14.38    1:21.48  
 39 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                1:11.77    1:21.80  
 40 Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        1:18.50    1:21.84  
 41 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST        1:14.69    1:22.00  
 42 Brehm, Taylor E           13 Alamo Area-ST        1:24.75    1:22.25  
 43 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        1:19.33    1:22.28  
 44 Rutledge, Miko H          15 Alamo Area-ST        1:17.06    1:22.36  
 45 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST              1:15.41    1:22.37  
 46 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        1:19.20    1:22.60  
 46 Lazaga, Allison G         13 NBY-ST               1:17.16    1:22.60  
 48 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST        1:18.82    1:22.70  
 49 Frias Rodriguez, Kenya A  14 NBY-ST               1:19.32    1:22.74  
 50 Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST        1:13.88    1:22.92  
 51 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST        1:21.35    1:22.95  
 52 Cardon, Ciara J           13 Alamo Area-ST        1:22.79    1:23.64  
 53 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST        1:16.76    1:23.66  
 54 Rodriguez, Ava G          15 WAVE-ST              1:25.45    1:24.01  
 55 Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        1:22.01    1:24.04  
 56 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST        1:22.35    1:24.05  
 57 Laechelin, Amy N          13 Alamo Area-ST        1:19.14    1:24.33  
 58 Munoz, Andrea C           14 Alamo Area-ST        1:19.34    1:24.58  
 59 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST        1:18.11    1:24.72  
 60 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST        1:20.93    1:25.09  
 61 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST        1:26.17    1:25.13  
 62 Weiss, Sophia G           16 WAVE-ST              1:19.26    1:25.18  
 63 Bernal, Daniella E        13 Alamo Area-ST        1:26.35    1:25.43  
 64 Ganser, Gabi C            14 Alamo Area-ST        1:22.67    1:25.47  
 65 Oates, Gracie L           13 Alamo Area-ST        1:24.00    1:25.49  
 66 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST               1:27.49    1:25.76  
 67 Lujan-Jaeger, Belicia I   14 Alamo Area-ST        1:34.01    1:25.91  
 68 Rousey, Tamia R           16 Alamo Area-ST        1:24.28    1:26.51  
 69 Landin, Madeleine J       14 Alamo Area-ST        1:27.28    1:26.63  
 70 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST        1:25.68    1:26.69  
 71 de la Pena, Bianca R      17 Alamo Area-ST        1:21.29    1:26.79  
 72 Quintanilla, Alexandria   14 LIFE-ST              1:29.83    1:27.04  
 73 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        1:22.36    1:27.81  
 74 Hendri, Fiona A           13 FHD-ST               1:32.78    1:27.98  
 75 Ashworth, Brooke E        14 Alamo Area-ST        1:22.84    1:28.15  
 76 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST              1:29.35    1:28.33  
 77 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        1:21.04    1:28.52  
 78 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        1:25.17    1:29.25  
 79 Verastegui, Clarissa S    15 UN-ST                1:20.25    1:29.47  
 80 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST        1:26.78    1:29.89  
 81 Terrones, Tasha L         13 WAVE-ST              1:27.23    1:30.71  
 82 Hunter, Hannah K          13 NBY-ST               1:29.06    1:31.46  
 83 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST        1:32.53    1:31.98  
 84 Goff, Jessica M           13 Alamo Area-ST        1:35.49    1:33.60  
 85 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST              1:26.06    1:34.60  
 86 Harris, Lauren E          16 Alamo Area-ST        1:27.16    1:36.74  
 87 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        1:41.17    1:38.19  
 88 Brewer, Chloe E           13 Alamo Area-ST        1:32.22    1:40.27  
 89 Buentello, Isabella M     14 Alamo Area-ST        1:41.13    1:41.17  
 90 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST        1:43.66    1:46.83  
 91 Flores, Milana M          14 NBY-ST               1:50.79    1:50.24  
 92 Mitchell, Madison C       13 SPA-GU               2:01.69    1:59.12  
 93 Kendrick, Ainsley J       13 Alamo Area-ST        2:10.00    2:07.50  
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schield, Morgan C         15 WAVE-ST              2:21.82    2:30.46  
                1:11.56   2:30.46 (1:18.90)                                        
  2 Burcham, Shea E           17 Alamo Area-ST        2:18.83    2:32.42  
                1:15.32   2:32.42 (1:17.10)                                        
  3 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        2:29.25    2:37.04  
                1:17.89   2:37.04 (1:19.15)                                        
  4 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        2:32.23    2:38.17  
                1:16.94   2:38.17 (1:21.23)                                        
  5 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST        2:26.51    2:39.83  
                1:19.01   2:39.83 (1:20.82)                                        
  6 Clevenger, Grace I        13 Alamo Area-ST        2:33.06    2:40.23  
                1:18.32   2:40.23 (1:21.91)                                        
  7 Rankin, Claire N          17 Alamo Area-ST        2:23.16    2:40.50  
                1:19.15   2:40.50 (1:21.35)                                        
  8 Ringen, Elise E           16 Alamo Area-ST        2:37.15    2:41.28  
                1:20.11   2:41.28 (1:21.17)                                        
  9 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST        2:30.27    2:41.30  
                1:18.83   2:41.30 (1:22.47)                                        
 10 Stallworth, Mckenna L     17 SASA-ST              2:31.87    2:42.74  
                1:19.83   2:42.74 (1:22.91)                                        
 11 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST        2:39.86    2:45.44  
                1:21.14   2:45.44 (1:24.30)                                        
 12 Bentley, Ally J           15 Alamo Area-ST        2:35.92    2:48.28  
 13 Makilan, Francesca P      13 Alamo Area-ST        2:39.12    2:48.32  
                1:22.57   2:48.32 (1:25.75)                                        
 14 Bauer, Emily G            15 Alamo Area-ST        2:56.88    2:48.36  
                1:22.47   2:48.36 (1:25.89)                                        
 15 Robles, Samantha          14 Alamo Area-ST        2:45.78    2:49.18  
                1:22.76   2:49.18 (1:26.42)                                        
 16 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST        2:33.07    2:50.72  
                1:22.35   2:50.72 (1:28.37)                                        
 17 Calvert, Emma D           14 Alamo Area-ST        2:41.10    2:50.89  
                1:23.64   2:50.89 (1:27.25)                                        
 18 Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST        2:39.04    2:51.97  
                1:23.68   2:51.97 (1:28.29)                                        
 19 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST        2:39.00    2:52.07  
                1:24.17   2:52.07 (1:27.90)                                        
 20 McAllister, Mads A        15 Alamo Area-ST        2:39.12    2:53.24  
                1:25.09   2:53.24 (1:28.15)                                        
 21 Lazaga, Allison G         13 NBY-ST               2:47.53    2:53.31  
                1:25.62   2:53.31 (1:27.69)                                        
 22 Frias Rodriguez, Kenya A  14 NBY-ST               2:46.42    2:53.54  
                1:25.45   2:53.54 (1:28.09)                                        
 23 Faux, Ava M               14 WAVE-ST              2:45.51    2:55.32  
                1:25.67   2:55.32 (1:29.65)                                        
 24 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST        2:49.44    2:55.88  
                1:27.99   2:55.88 (1:27.89)                                        
 25 Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        3:00.24    2:56.24  
                1:23.96   2:56.24 (1:32.28)                                        
 26 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        2:45.77    2:58.20  
                1:27.03   2:58.20 (1:31.17)                                        
 27 Moreno, Samira            15 Alamo Area-ST        2:49.01    2:59.19  
                1:27.15   2:59.19 (1:32.04)                                        
 28 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST        2:48.67    2:59.73  
                1:27.45   2:59.73 (1:32.28)                                        
 29 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST        2:53.85    3:00.65  
                1:27.85   3:00.65 (1:32.80)                                        
 30 Ganser, Gabi C            14 Alamo Area-ST        2:53.02    3:01.74  
                1:30.02   3:01.74 (1:31.72)                                        
 31 Salter, Alyssa K          17 Alamo Area-ST        2:43.78    3:03.27  
                1:29.65   3:03.27 (1:33.62)                                        
 32 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST        3:08.80    3:04.34  
                1:29.93   3:04.34 (1:34.41)                                        
 33 Galan, Ana L              15 Alamo Area-ST        2:58.96    3:05.81  
                1:30.65   3:05.81 (1:35.16)                                        
 34 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        3:04.52    3:08.60  
                1:34.53   3:08.60 (1:34.07)                                        
 35 Eager, Stephanie T        13 Alamo Area-ST        3:01.89    3:12.46  
                1:34.06   3:12.46 (1:38.40)                                        
 36 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST        3:18.80    3:17.27  
                1:41.93   3:17.27 (1:35.34)                                        
 37 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST        3:17.01    3:17.55  
                1:35.42   3:17.55 (1:42.13)                                        
 38 Goldsmith, Savaiah S      13 Alamo Area-ST        3:29.36    3:24.69  
                1:41.21   3:24.69 (1:43.48)                                        
 39 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        3:37.63    3:31.13  
                1:45.23   3:31.13 (1:45.90)                                        
 40 Hernandez, Alexandria J   13 Alamo Area-ST        3:30.55    3:36.49  
                1:46.42   3:36.49 (1:50.07)                                        
 41 Dibrell, Lundon B         15 HSC-ST               3:20.99    3:37.75  
                1:46.46   3:37.75 (1:51.29)                                        
 42 Taylor, Lauren R          14 WAVE-ST              3:25.12    3:37.84  
                1:45.48   3:37.84 (1:52.36)                                        
 -- Outon-Gorozpe, Ceci C     13 Alamo Area-ST        3:14.03         DQ  
                1:35.44                                                            
 -- Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        2:43.53         DQ  
                1:24.44        DQ (1:29.17)                                        
 -- Reaves, Katie R           13 Alamo Area-ST        3:04.47         DQ  
                1:33.58        DQ (1:38.53)                                        
 
Girls 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST          38.26      38.26  
  2 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST          39.24      39.36  
  3 Makilan, Francesca P      13 Alamo Area-ST          38.61      40.01  
  4 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST          39.61      41.64  
  5 Batiz, Francesca G        13 Alamo Area-ST          40.83      42.47  
  6 Cole, Ella F              15 CBA-ST                 42.55      43.01  
  7 Brock, Kira P             14 SPA-GU                 40.16      43.06  
  8 Weiss, Sophia G           16 WAVE-ST                41.14      44.12  
  9 Hendri, Fiona A           13 FHD-ST                 49.96      44.82  
 10 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST          44.68      45.52  
 11 Brewer, Chloe E           13 Alamo Area-ST          48.06      47.18  
 12 Hegner, Cathryn J         13 Alamo Area-ST          46.09      47.45  
 13 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST                45.51      47.52  
 14 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST          51.79      47.84  
 15 Lozano, Hannah M          16 Alamo Area-ST          48.62      49.38  
 16 Bernal, Daniella E        13 Alamo Area-ST          48.01      49.86  
 17 King, Summer L            16 CBA-ST                 48.78      49.98  
 18 Valdez, Dreya V           13 Alamo Area-ST        1:12.34      56.21  
 -- Mitchell, Madison C       13 SPA-GU               1:23.20         DQ  
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartley, Katelyn M        17 UN-ST-ST             1:15.22    1:19.83  
  2 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        1:17.38    1:20.78  
  3 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST        1:15.17    1:22.82  
  4 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        1:19.15    1:23.21  
  5 Pipes, Jaden M            17 Alamo Area-ST        1:17.11    1:23.34  
  6 Schield, Morgan C         15 WAVE-ST              1:23.90    1:23.54  
  7 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        1:22.66    1:24.52  
  8 Smith, Maddie T           17 SASA-ST              1:22.21    1:26.27  
  9 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST              1:23.23    1:27.06  
 10 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        1:29.47    1:27.68  
 11 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        1:23.66    1:27.84  
 12 Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        1:21.60    1:28.84  
 13 Rudik, Ella M             14 Alamo Area-ST        1:23.09    1:29.06  
 14 Rankin, Claire N          17 Alamo Area-ST        1:23.49    1:29.20  
 15 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST              1:25.61    1:29.33  
 16 Orms, Patience G          13 UNAT-ST              1:20.03    1:29.62  
 17 Ballard, Jasmine S        16 Winning Waters-ST    1:29.14    1:30.41  
 18 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST        1:22.83    1:30.74  
 19 Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        1:29.50    1:31.45  
 20 Rutledge, Miko H          15 Alamo Area-ST        1:26.77    1:31.85  
 21 Batiz, Francesca G        13 Alamo Area-ST        1:31.26    1:32.11  
 22 Isiofia, Ona I            14 CBA-ST               1:26.77    1:33.21  
 23 Salter, Alyssa K          17 Alamo Area-ST        1:27.33    1:33.28  
 24 Bentley, Ally J           15 Alamo Area-ST        1:29.25    1:33.50  
 25 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        1:32.25    1:34.15  
 26 McGrath, Riley A          16 Winning Waters-ST    1:32.70    1:34.32  
 27 Kreipe, Kamryn G          13 LIFE-ST              1:41.30    1:34.51  
 27 Beck, Gabrielle C         13 LIFE-ST              1:36.11    1:34.51  
 29 Munoz, Andrea C           14 Alamo Area-ST        1:32.17    1:34.67  
 30 Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST        1:26.24    1:34.85  
 31 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                1:32.01    1:34.94  
 32 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST        1:33.30    1:35.73  
 33 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST        1:33.82    1:36.22  
 34 Blake, Kati G             15 Alamo Area-ST        1:36.81    1:36.62  
 35 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST               1:39.11    1:37.03  
 36 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST        1:33.41    1:37.13  
 37 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST        1:43.24    1:37.17  
 38 McCafferty, Rachel E      13 UN-ST                1:37.87    1:37.19  
 39 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST             NT    1:37.31  
 40 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        1:36.92    1:38.13  
 41 Lozano, Lauren O          14 WAVE-ST              1:37.04    1:38.94  
 42 Brehm, Taylor E           13 Alamo Area-ST        1:40.22    1:39.22  
 43 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        1:31.83    1:39.32  
 44 Landin, Madeleine J       14 Alamo Area-ST        1:38.47    1:39.74  
 45 Reaves, Katie R           13 Alamo Area-ST        1:36.86    1:39.88  
 46 Robles, Samantha          14 Alamo Area-ST        1:43.31    1:40.15  
 47 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST        1:38.95    1:40.61  
 48 Salter, Ashley E          17 Alamo Area-ST        1:34.43    1:41.01  
 49 Meehan, Caroline T        15 NBY-ST               1:39.32    1:41.91  
 50 Gunn, Delaney K           13 Alamo Area-ST        1:43.04    1:43.17  
 51 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST              1:40.51    1:43.23  
 52 Eager, Stephanie T        13 Alamo Area-ST        1:42.75    1:44.55  
 53 Hilburn, Mack R           14 Alamo Area-ST        1:34.86    1:45.05  
 54 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        1:48.98    1:45.19  
 55 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        1:44.55    1:46.24  
 56 Goldsmith, Savaiah S      13 Alamo Area-ST        1:56.51    1:46.92  
 57 Outon-Gorozpe, Ceci C     13 Alamo Area-ST        1:45.84    1:47.16  
 58 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST        1:45.02    1:48.20  
 59 Dibrell, Lundon B         15 HSC-ST               1:50.42    1:53.90  
 60 Taylor, Lauren R          14 WAVE-ST              1:52.12    1:54.75  
 61 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST        1:53.54    1:54.81  
 62 Hernandez, Alexandria J   13 Alamo Area-ST        2:09.26    2:01.39  
 -- Kendrick, Ainsley J       13 Alamo Area-ST        2:20.00         DQ  
 -- Mao, Catherine            13 Alamo Area-ST        1:55.66         DQ  
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartley, Morgan E         15 UN-ST-ST             2:59.53    2:54.75  
                1:25.13   2:54.75 (1:29.62)                                        
  2 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        2:44.88    2:56.66  
                1:25.58   2:56.66 (1:31.08)                                        
  3 Dziergowski, Jessi L      15 Alamo Area-ST        2:56.77    2:58.26  
                1:25.29   2:58.26 (1:32.97)                                        
  4 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST        2:54.93    2:59.11  
                1:27.75   2:59.11 (1:31.36)                                        
  5 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        2:55.12    3:02.97  
                1:26.63   3:02.97 (1:36.34)                                        
  6 McGrath, Libby L          15 Winning Waters-ST    3:06.99    3:04.26  
                1:29.84   3:04.26 (1:34.42)                                        
  7 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST        3:02.62    3:06.32  
  8 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST              2:57.17    3:06.96  
                1:28.46   3:06.96 (1:38.50)                                        
  9 Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        3:00.05    3:08.32  
                1:29.61   3:08.32 (1:38.71)                                        
 10 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        3:07.64    3:09.36  
                1:32.76   3:09.36 (1:36.60)                                        
 11 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        3:00.26    3:10.55  
                1:31.02   3:10.55 (1:39.53)                                        
 12 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST        3:08.15    3:10.80  
                1:34.03   3:10.80 (1:36.77)                                        
 13 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        3:04.54    3:10.86  
                1:30.70   3:10.86 (1:40.16)                                        
 14 Rankin, Claire N          17 Alamo Area-ST        3:00.29    3:11.10  
                1:33.06   3:11.10 (1:38.04)                                        
 15 Orms, Patience G          13 UNAT-ST              2:54.32    3:13.75  
                1:30.40   3:13.75 (1:43.35)                                        
 16 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST              3:07.45    3:13.95  
                1:33.77   3:13.95 (1:40.18)                                        
 17 Croley, Sophia M          16 SASA-ST              3:07.01    3:14.12  
                1:33.39   3:14.12 (1:40.73)                                        
 18 Tercilla, Carolyn V       16 Alamo Area-ST        2:50.91    3:14.42  
                1:33.15   3:14.42 (1:41.27)                                        
 19 Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        3:11.02    3:14.49  
                1:36.24   3:14.49 (1:38.25)                                        
 20 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST        2:58.81    3:14.78  
                1:33.90   3:14.78 (1:40.88)                                        
 21 Lai, Joyce Y              13 Alamo Area-ST        3:13.83    3:15.70  
                1:34.57   3:15.70 (1:41.13)                                        
 22 Blake, Kati G             15 Alamo Area-ST        3:21.31    3:20.40  
                1:36.81   3:20.40 (1:43.59)                                        
 23 Fuhrman, Hannah E         14 WAVE-ST              3:09.86    3:20.41  
                1:37.17   3:20.41 (1:43.24)                                        
 24 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        3:14.38    3:20.81  
                1:36.37   3:20.81 (1:44.44)                                        
 25 Delostrinos, Stephie L    13 Alamo Area-ST        3:15.91    3:21.26  
 26 Cardon, Rylee A           15 Alamo Area-ST        3:05.01    3:22.02  
                1:36.72   3:22.02 (1:45.30)                                        
 27 Beck, Gabrielle C         13 LIFE-ST              3:28.51    3:23.61  
                1:38.40   3:23.61 (1:45.21)                                        
 28 Perucca, Haley J          13 HSC-ST               3:27.99    3:23.65  
                1:39.43   3:23.65 (1:44.22)                                        
 29 Robinson, Erin M          15 Alamo Area-ST        3:25.18    3:24.52  
                1:38.26   3:24.52 (1:46.26)                                        
 30 Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST        3:06.36    3:24.84  
                1:37.67   3:24.84 (1:47.17)                                        
 31 Batiz, Francesca G        13 Alamo Area-ST        3:22.90    3:26.96  
                1:39.70   3:26.96 (1:47.26)                                        
 32 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        3:48.22    3:30.92  
                1:44.56   3:30.92 (1:46.36)                                        
 33 Landin, Madeleine J       14 Alamo Area-ST        3:45.10    3:31.82  
                1:42.26   3:31.82 (1:49.56)                                        
 34 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        3:11.67    3:32.27  
                1:43.86   3:32.27 (1:48.41)                                        
 35 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                3:18.76    3:33.07  
                1:42.71   3:33.07 (1:50.36)                                        
 36 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST               3:39.75    3:33.55  
                1:40.42   3:33.55 (1:53.13)                                        
 37 Brehm, Taylor E           13 Alamo Area-ST        3:29.21    3:35.05  
                1:43.46   3:35.05 (1:51.59)                                        
 38 Hendri, Fiona A           13 FHD-ST               3:34.73    3:36.94  
                1:44.75   3:36.94 (1:52.19)                                        
 39 de la Pena, Bianca R      17 Alamo Area-ST        3:10.31    3:37.11  
                1:44.65   3:37.11 (1:52.46)                                        
 40 Lujan-Jaeger, Belicia I   14 Alamo Area-ST        3:43.01    3:37.67  
                1:46.91   3:37.67 (1:50.76)                                        
 41 Laechelin, Amy N          13 Alamo Area-ST        3:32.41    3:38.08  
                1:45.84   3:38.08 (1:52.24)                                        
 42 Hunter, Hannah K          13 NBY-ST               3:44.42    3:39.02  
                1:43.60   3:39.02 (1:55.42)                                        
 43 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        3:32.58    3:39.22  
                1:45.09   3:39.22 (1:54.13)                                        
 44 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST        3:48.19    3:39.48  
                1:47.10   3:39.48 (1:52.38)                                        
 45 Brewer, Chloe E           13 Alamo Area-ST        3:51.18    3:39.52  
                1:47.46   3:39.52 (1:52.06)                                        
 46 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST        3:38.70    3:44.85  
                1:49.54   3:44.85 (1:55.31)                                        
 47 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        4:00.00    3:47.40  
                1:51.49   3:47.40 (1:55.91)                                        
 48 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        3:43.69    3:48.90  
                1:50.09   3:48.90 (1:58.81)                                        
 49 Ashworth, Brooke E        14 Alamo Area-ST        3:43.34    3:50.51  
                1:51.15   3:50.51 (1:59.36)                                        
 50 Goff, Jessica M           13 Alamo Area-ST        4:00.62    4:01.83  
                1:59.11   4:01.83 (2:02.72)                                        
 51 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST        4:05.98    4:05.94  
                2:03.31   4:05.94 (2:02.63)                                        
 
Girls 13 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST          33.17      32.44  
  2 Young, Jada C             15 SASA-ST                37.45      32.77  
  3 Batiz, Francesca G        13 Alamo Area-ST          35.09      33.15  
  4 Brock, Kira P             14 SPA-GU                 33.02      33.29  
  5 Klinksiek, Kayleigh L     14 Alamo Area-ST          34.85      34.59  
  6 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST          36.99      35.34  
  7 Galan, Ana L              15 Alamo Area-ST          35.00      35.72  
  8 Wallace, Lula S           17 Alamo Area-ST          35.90      36.31  
  9 Medellin, Mina A          13 WAVE-ST                37.76      37.45  
 10 Hendri, Fiona A           13 FHD-ST                 42.61      37.58  
 11 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST          39.22      37.86  
 12 Bernal, Daniella E        13 Alamo Area-ST          38.79      38.20  
 13 Hegner, Cathryn J         13 Alamo Area-ST          39.50      38.64  
 14 Weiss, Sophia G           16 WAVE-ST                37.60      39.14  
 15 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST          43.43      40.45  
 16 Hernandez, Alexandria J   13 Alamo Area-ST          50.52      43.78  
 17 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST          48.41      48.99  
 18 Mitchell, Madison C       13 SPA-GU               1:02.03      59.00  
 19 Kendrick, Ainsley J       13 Alamo Area-ST          50.00    1:02.71  
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartley, Katelyn M        17 UN-ST-ST             1:05.69    1:06.71  
  2 Foote, Lila A             14 SASA-ST              1:04.75    1:06.79  
  3 Mai, Aubrey E             16 Alamo Area-ST        1:06.99    1:09.17  
  4 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST        1:12.05    1:10.87  
  5 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        1:09.86    1:11.06  
  6 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST        1:11.90    1:11.18  
  7 Clevenger, Grace I        13 Alamo Area-ST        1:09.10    1:11.51  
  8 Robles, Samantha          14 Alamo Area-ST        1:08.10    1:11.86  
  9 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST        1:11.61    1:12.15  
 10 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        1:11.45    1:12.38  
 11 Clarkson, Emma Cate C     17 Alamo Area-ST        1:08.69    1:13.92  
 12 Romine, Maren K           13 Alamo Area-ST        1:09.60    1:14.01  
 13 Thornton, Erin A          16 Alamo Area-ST        1:10.95    1:14.56  
 14 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST              1:13.81    1:15.65  
 15 Troyer, Megan L           16 WAVE-ST              1:13.87    1:15.76  
 16 Croley, Olivia J          17 SASA-ST              1:09.79    1:15.94  
 17 Rutledge, Miko H          15 Alamo Area-ST        1:11.02    1:16.04  
 18 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                1:14.84    1:16.74  
 19 Rubio, Zuni-ire V         17 Alamo Area-ST        1:15.09    1:17.46  
 20 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST        1:15.89    1:17.49  
 21 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        1:12.24    1:17.54  
 22 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST        1:16.11    1:17.80  
 23 Brock, Kira P             14 SPA-GU               1:14.69    1:18.24  
 24 Bentley, Ally J           15 Alamo Area-ST        1:14.53    1:18.96  
 25 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        1:15.73    1:19.03  
 26 Isiofia, Ona I            14 CBA-ST               1:16.64    1:19.12  
 27 Rousey, Tamia R           16 Alamo Area-ST        1:21.28    1:19.33  
 28 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST        1:15.28    1:19.70  
 29 Smith, Maddie T           17 SASA-ST              1:16.27    1:19.94  
 30 Jimenez, Isabella         14 Alamo Area-ST        1:18.60    1:20.83  
 31 Oates, Gracie L           13 Alamo Area-ST        1:25.67    1:22.51  
 32 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        1:18.37    1:22.80  
 33 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST        1:22.27    1:23.99  
 34 Klinksiek, Kayleigh L     14 Alamo Area-ST        1:17.99    1:24.39  
 35 Lai, Joyce Y              13 Alamo Area-ST        1:25.44    1:24.48  
 36 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        1:25.97    1:25.98  
 37 Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        1:22.02    1:26.79  
 38 Donato, Haley E           14 Alamo Area-ST        1:25.88    1:29.27  
 39 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST        1:18.63    1:30.54  
 40 Chimbunde, Bella R        13 CBA-ST               1:30.84    1:31.07  
 41 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        1:38.45    1:31.35  
 42 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST        1:32.61    1:32.50  
 43 Allin, Rachel E           14 NBY-ST               1:34.33    1:32.82  
 44 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST        2:04.59    1:33.99  
 45 Reaves, Katie R           13 Alamo Area-ST        1:31.32    1:34.62  
 46 Landin, Madeleine J       14 Alamo Area-ST        1:28.72    1:35.07  
 47 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST        1:35.14    1:35.65  
 48 Chinchay, Cecilia L       17 Alamo Area-ST        1:39.87    1:37.01  
 49 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST              1:33.35    1:38.07  
 50 Outon-Gorozpe, Ceci C     13 Alamo Area-ST        1:34.81    1:38.54  
 51 Gunn, Delaney K           13 Alamo Area-ST        1:45.19    1:38.90  
 52 Lizcano, Melina R         15 Alamo Area-ST        1:35.77    1:39.08  
 53 Lujan-Jaeger, Belicia I   14 Alamo Area-ST        1:31.01    1:40.15  
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ringen, Elise E           16 Alamo Area-ST        2:28.88    2:32.84  
                1:12.39   2:32.84 (1:20.45)                                        
  2 Stallworth, Aspen A       14 SASA-ST              2:33.23    2:36.55  
                1:11.97   2:36.55 (1:24.58)                                        
  3 Petersen, Kari N          17 Alamo Area-ST        2:48.01    2:43.65  
                1:18.54   2:43.65 (1:25.11)                                        
  4 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        2:33.83    2:43.86  
                1:15.52   2:43.86 (1:28.34)                                        
  5 Romine, Maren K           13 Alamo Area-ST        2:31.91    2:49.04  
                1:18.68   2:49.04 (1:30.36)                                        
  6 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST        2:59.07    2:54.52  
                1:21.78   2:54.52 (1:32.74)                                        
  7 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        2:49.56    2:58.85  
                1:23.20   2:58.85 (1:35.65)                                        
  8 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        3:02.59    3:01.18  
                1:23.60   3:01.18 (1:37.58)                                        
  9 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST        2:50.69    3:02.64  
                1:22.83   3:02.64 (1:39.81)                                        
 10 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        3:11.22    3:07.73  
                1:30.67   3:07.73 (1:37.06)                                        
 11 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        3:21.22    3:10.44  
                1:30.04   3:10.44 (1:40.40)                                        
 12 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                3:04.94    3:20.13  
                1:23.27   3:20.13 (1:56.86)                                        
 13 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST        3:25.33    3:20.64  
                1:33.89   3:20.64 (1:46.75)                                        
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartley, Katelyn M        17 UN-ST-ST             2:22.87    2:27.49  
                1:08.16   2:27.49 (1:19.33)                                        
  2 Hale, Alicia K            29 Alamo Area-ST        2:25.36    2:27.68  
                1:09.57   2:27.68 (1:18.11)                                        
  3 Bruner, Evelyn G          16 Alamo Area-ST        2:30.99    2:29.63  
                1:10.11   2:29.63 (1:19.52)                                        
  4 Bartley, Morgan E         15 UN-ST-ST             2:36.25    2:31.70  
                1:13.12   2:31.70 (1:18.58)                                        
  5 Stallworth, Aspen A       14 SASA-ST              2:29.85    2:32.09  
                1:10.54   2:32.09 (1:21.55)                                        
  6 Foote, Lila A             14 SASA-ST              2:32.99    2:33.64  
  7 Dziergowski, Jessi L      15 Alamo Area-ST        2:34.43    2:33.97  
                1:11.93   2:33.97 (1:22.04)                                        
  8 Burcham, Shea E           17 Alamo Area-ST        2:26.43    2:34.27  
                1:13.14   2:34.27 (1:21.13)                                        
  9 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST        2:32.18    2:34.57  
                1:13.57   2:34.57 (1:21.00)                                        
 10 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        2:30.00    2:34.68  
                1:14.86   2:34.68 (1:19.82)                                        
 11 Schield, Morgan C         15 WAVE-ST              2:30.59    2:36.64  
                1:10.29   2:36.64 (1:26.35)                                        
 12 Stallworth, Mckenna L     17 SASA-ST              2:31.03    2:37.23  
                1:14.88   2:37.23 (1:22.35)                                        
 13 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        2:31.93    2:37.57  
                1:11.41   2:37.57 (1:26.16)                                        
 14 Mai, Aubrey E             16 Alamo Area-ST        2:39.19    2:38.10  
                1:12.70   2:38.10 (1:25.40)                                        
 15 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        2:34.03    2:39.07  
                1:13.87   2:39.07 (1:25.20)                                        
 16 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST        2:44.44    2:39.11  
                1:14.13   2:39.11 (1:24.98)                                        
 17 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST        2:30.90    2:39.80  
                1:15.95   2:39.80 (1:23.85)                                        
 18 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST        2:30.52    2:40.86  
                1:17.96   2:40.86 (1:22.90)                                        
 19 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST        2:44.84    2:41.46  
                1:18.62   2:41.46 (1:22.84)                                        
 20 Croley, Sophia M          16 SASA-ST              2:42.21    2:43.15  
                1:15.54   2:43.15 (1:27.61)                                        
 21 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        2:39.67    2:44.08  
                1:15.64   2:44.08 (1:28.44)                                        
 22 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST        2:39.98    2:44.84  
                1:16.55   2:44.84 (1:28.29)                                        
 23 Thornton, Erin A          16 Alamo Area-ST        2:33.51    2:45.05  
                1:17.38   2:45.05 (1:27.67)                                        
 24 Rudik, Ella M             14 Alamo Area-ST        2:42.51    2:45.30  
                1:20.07   2:45.30 (1:25.23)                                        
 25 Romine, Maren K           13 Alamo Area-ST        2:33.99    2:45.81  
                1:17.18   2:45.81 (1:28.63)                                        
 25 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        2:46.87    2:45.81  
                1:19.86   2:45.81 (1:25.95)                                        
 27 Robles, Samantha          14 Alamo Area-ST        2:47.59    2:46.09  
                1:16.28   2:46.09 (1:29.81)                                        
 28 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                2:47.12    2:47.00  
                1:17.98   2:47.00 (1:29.02)                                        
 29 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        2:42.80    2:47.19  
                1:19.95   2:47.19 (1:27.24)                                        
 30 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST        2:47.04    2:47.25  
                1:17.86   2:47.25 (1:29.39)                                        
 31 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST        2:47.42    2:47.33  
                1:20.42   2:47.33 (1:26.91)                                        
 32 Labeau, Sophia A          14 Alamo Area-ST        2:48.48    2:48.19  
                1:17.52   2:48.19 (1:30.67)                                        
 33 Salter, Alyssa K          17 Alamo Area-ST        2:43.67    2:48.64  
                1:20.43   2:48.64 (1:28.21)                                        
 34 Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST        2:38.78    2:49.19  
                1:18.83   2:49.19 (1:30.36)                                        
 35 Munoz, Andrea C           14 Alamo Area-ST        2:49.80    2:49.37  
                1:20.97   2:49.37 (1:28.40)                                        
 36 McAllister, Mads A        15 Alamo Area-ST        2:40.93    2:49.44  
                1:18.59   2:49.44 (1:30.85)                                        
 37 Croley, Olivia J          17 SASA-ST              2:48.36    2:49.45  
                1:19.30   2:49.45 (1:30.15)                                        
 38 Rutledge, Miko H          15 Alamo Area-ST        2:41.25    2:49.68  
 39 Makilan, Francesca P      13 Alamo Area-ST        2:42.39    2:49.72  
                1:20.67   2:49.72 (1:29.05)                                        
 40 Orms, Patience G          13 UNAT-ST              2:40.78    2:49.83  
                1:16.36   2:49.83 (1:33.47)                                        
 41 Henderson, Sofia N        14 WAVE-ST              2:46.26    2:50.13  
 41 Brock, Kira P             14 SPA-GU               2:43.98    2:50.13  
                1:18.38   2:50.13 (1:31.75)                                        
 43 Pipes, Jaden M            17 Alamo Area-ST        2:43.43    2:50.51  
                1:24.75   2:50.51 (1:25.76)                                        
 44 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST              2:40.98    2:50.56  
                1:20.88   2:50.56 (1:29.68)                                        
 45 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST        2:50.38    2:50.92  
                1:19.78   2:50.92 (1:31.14)                                        
 46 Garcia, Elena E           15 Alamo Area-ST        2:40.92    2:52.06  
                1:21.06   2:52.06 (1:31.00)                                        
 47 Frias Rodriguez, Kenya A  14 NBY-ST               2:50.57    2:52.48  
                1:19.92   2:52.48 (1:32.56)                                        
 48 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST        2:49.18    2:52.62  
                1:18.73   2:52.62 (1:33.89)                                        
 49 McCafferty, Rachel E      13 UN-ST                2:55.03    2:52.72  
                1:21.92   2:52.72 (1:30.80)                                        
 50 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST        2:45.14    2:52.98  
                1:20.53   2:52.98 (1:32.45)                                        
 51 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST        2:38.21    2:53.20  
                1:18.74   2:53.20 (1:34.46)                                        
 52 Clarkson, Emma Cate C     17 Alamo Area-ST        2:44.04    2:53.26  
                1:19.05   2:53.26 (1:34.21)                                        
 53 Flores, Penelope A        13 SASA-ST              2:49.50    2:54.33  
                1:24.34   2:54.33 (1:29.99)                                        
 54 Wallace, Lula S           17 Alamo Area-ST        2:52.50    2:54.82  
                1:23.59   2:54.82 (1:31.23)                                        
 55 Lai, Joyce Y              13 Alamo Area-ST        2:50.80    2:55.73  
 56 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST        2:49.46    2:55.79  
                1:21.57   2:55.79 (1:34.22)                                        
 57 Brehm, Taylor E           13 Alamo Area-ST        3:00.36    2:55.81  
                1:22.82   2:55.81 (1:32.99)                                        
 58 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        2:47.82    2:56.49  
                1:23.77   2:56.49 (1:32.72)                                        
 59 Rousey, Tamia R           16 Alamo Area-ST        3:01.50    2:56.61  
                1:21.68   2:56.61 (1:34.93)                                        
 60 Lazaga, Allison G         13 NBY-ST               2:51.63    2:56.66  
                1:22.18   2:56.66 (1:34.48)                                        
 61 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        2:55.41    2:57.22  
                1:26.89   2:57.22 (1:30.33)                                        
 62 Faux, Ava M               14 WAVE-ST              2:52.79    2:58.52  
                1:23.55   2:58.52 (1:34.97)                                        
 63 de la Pena, Bianca R      17 Alamo Area-ST        2:53.33    2:58.81  
                1:24.41   2:58.81 (1:34.40)                                        
 64 Robinson, Erin M          15 Alamo Area-ST        3:00.66    2:58.89  
                1:26.73   2:58.89 (1:32.16)                                        
 65 Ganser, Gabi C            14 Alamo Area-ST        3:00.33    2:58.98  
                1:22.20   2:58.98 (1:36.78)                                        
 66 Landin, Madeleine J       14 Alamo Area-ST        2:58.64    2:59.11  
                1:25.49   2:59.11 (1:33.62)                                        
 67 Hilburn, Mack R           14 Alamo Area-ST        2:52.60    2:59.37  
                1:21.89   2:59.37 (1:37.48)                                        
 68 Moreno, Samira            15 Alamo Area-ST        3:11.58    3:00.23  
                1:23.97   3:00.23 (1:36.26)                                        
 69 McGrath, Riley A          16 Winning Waters-ST    2:56.99    3:00.46  
                1:25.77   3:00.46 (1:34.69)                                        
 70 Oates, Gracie L           13 Alamo Area-ST        3:07.31    3:00.94  
                1:23.98   3:00.94 (1:36.96)                                        
 71 Kreipe, Kamryn G          13 LIFE-ST              3:15.51    3:01.51  
                1:27.29   3:01.51 (1:34.22)                                        
 72 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST        2:57.18    3:02.32  
                1:22.53   3:02.32 (1:39.79)                                        
 73 Salter, Ashley E          17 Alamo Area-ST        2:51.74    3:02.79  
                1:29.13   3:02.79 (1:33.66)                                        
 74 Castillo, Lyriq J         13 Alamo Area-ST        3:01.71    3:03.12  
                1:24.96   3:03.12 (1:38.16)                                        
 75 Meehan, Caroline T        15 NBY-ST               3:02.74    3:03.13  
                1:25.03   3:03.13 (1:38.10)                                        
 76 Mohamed, Leila A          14 Alamo Area-ST        3:19.11    3:03.34  
 77 Blake, Kati G             15 Alamo Area-ST             NT    3:04.49  
                1:31.08   3:04.49 (1:33.41)                                        
 78 Donato, Haley E           14 Alamo Area-ST        2:53.75    3:04.87  
                1:26.86   3:04.87 (1:38.01)                                        
 79 Verastegui, Clarissa S    15 UN-ST                2:55.66    3:06.66  
                1:29.33   3:06.66 (1:37.33)                                        
 80 Lujan-Jaeger, Belicia I   14 Alamo Area-ST        3:19.01    3:07.76  
                1:26.46   3:07.76 (1:41.30)                                        
 81 Reaves, Katie R           13 Alamo Area-ST        3:06.67    3:08.49  
                1:28.36   3:08.49 (1:40.13)                                        
 82 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        3:10.12    3:08.54  
                1:29.82   3:08.54 (1:38.72)                                        
 83 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST        2:59.52    3:09.98  
                1:27.62   3:09.98 (1:42.36)                                        
 84 Eager, Stephanie T        13 Alamo Area-ST        3:05.36    3:10.02  
                1:26.62   3:10.02 (1:43.40)                                        
 85 Laechelin, Amy N          13 Alamo Area-ST        2:57.67    3:10.39  
                1:29.63   3:10.39 (1:40.76)                                        
 86 Bernal, Daniella E        13 Alamo Area-ST        3:17.00    3:10.83  
                1:26.98   3:10.83 (1:43.85)                                        
 87 Abbott, Kylie B           13 Alamo Area-ST        3:11.78    3:11.52  
                1:33.12   3:11.52 (1:38.40)                                        
 88 Ashworth, Brooke E        14 Alamo Area-ST        3:05.37    3:12.47  
                1:32.57   3:12.47 (1:39.90)                                        
 89 Nguyen, Alina             13 Alamo Area-ST        3:26.31    3:13.55  
                1:31.06   3:13.55 (1:42.49)                                        
 90 Smith, Abby L             13 Alamo Area-ST        3:35.27    3:13.82  
                1:31.33   3:13.82 (1:42.49)                                        
 91 Beck, Gabrielle C         13 LIFE-ST              3:12.95    3:15.62  
                1:36.71   3:15.62 (1:38.91)                                        
 92 Outon-Gorozpe, Ceci C     13 Alamo Area-ST        3:11.40    3:16.50  
                1:31.39   3:16.50 (1:45.11)                                        
 93 Chinchay, Cecilia L       17 Alamo Area-ST        3:24.32    3:19.24  
                1:34.12   3:19.24 (1:45.12)                                        
 94 Gunn, Delaney K           13 Alamo Area-ST        3:24.37    3:20.11  
                1:40.25   3:20.11 (1:39.86)                                        
 95 Lizcano, Melina R         15 Alamo Area-ST        3:11.16    3:21.36  
                1:32.61   3:21.36 (1:48.75)                                        
 96 Sharabi, Leah O           13 Alamo Area-ST        3:09.91    3:22.25  
                1:32.59   3:22.25 (1:49.66)                                        
 97 Goldsmith, Savaiah S      13 Alamo Area-ST        3:29.68    3:23.75  
                1:39.33   3:23.75 (1:44.42)                                        
 98 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST              3:19.69    3:25.76  
                1:34.37   3:25.76 (1:51.39)                                        
 99 Erickson, Gabby C         13 Alamo Area-ST        3:30.00    3:27.18  
100 Dibrell, Lundon B         15 HSC-ST               3:25.99    3:28.02  
                1:40.88   3:28.02 (1:47.14)                                        
101 Buentello, Isabella M     14 Alamo Area-ST        3:30.05    3:31.92  
                1:40.62   3:31.92 (1:51.30)                                        
102 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST        3:35.83    3:36.73  
                1:47.00   3:36.73 (1:49.73)                                        
103 Mao, Catherine            13 Alamo Area-ST        3:54.87    3:38.41  
                1:42.47   3:38.41 (1:55.94)                                        
104 Scott, Emma Kate K        13 WAVE-ST              3:18.55    3:42.55  
                1:46.60   3:42.55 (1:55.95)                                        
 -- Valadez, Ciarra K         13 WAVE-ST              3:41.12         DQ  
                1:47.72        DQ (1:56.93)                                        
 -- Mitchell, Madison C       13 SPA-GU               4:44.86         DQ  
                1:53.57        DQ (2:04.69)                                        
 -- Graham, Ariana A          13 DRD-ST               3:55.00         DQ  
                1:45.96        DQ (2:08.21)                                        
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, William T         12 LIFE-ST                29.14      29.50  
  2 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST                 29.75      29.86  
  3 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST          32.02      31.19  
  4 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST          32.21      32.34  
  5 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST          33.13      32.89  
  6 Smith, Daniel R           11 SASA-ST                33.12      33.20  
  7 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST          33.38      33.24  
  8 Duggan, Blake D           11 WAVE-ST                33.59      33.56  
  9 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST          35.63      33.83  
 10 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST                 34.76      34.39  
 11 Buckner, Tysen D          10 WAVE-ST                36.26      34.68  
 12 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST          34.92      34.90  
 13 Stolarczyk, Sawyer J      10 PRGN-ST                35.61      35.14  
 14 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST          33.66      35.25  
 15 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST          34.89      35.71  
 16 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST          35.55      35.85  
 17 Emerson, Ace C            12 Winning Waters-ST      39.99      36.14  
 18 Raike, Ellis D            12 WAVE-ST                37.02      36.38  
 19 Zambrano, Victor A        12 NBY-ST                 37.64      37.14  
 19 Zorrilla, Joaquin         11 Alamo Area-ST          38.03      37.14  
 21 Williams, Luke A          11 WAVE-ST                38.52      37.69  
 22 Lilly, Grant J            10 Alamo Area-ST          35.37      38.49  
 23 Jordan, Thomas C          12 LIFE-ST                39.32      39.09  
 24 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST          38.66      39.36  
 25 Hinton, Christopher N     11 NBY-ST                 41.19      39.52  
 26 Jardenil, Kenneth L       11 Alamo Area-ST          39.43      39.95  
 27 King, Xander S            11 Alamo Area-ST          37.80      40.15  
 28 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST      38.17      40.31  
 29 Shearin, Will K            9 DRD-ST                 40.11      40.46  
 30 Hernandez, Marco E        11 Alamo Area-ST          41.95      40.50  
 31 Purtell, Kai M             9 Alamo Area-ST          40.55      40.70  
 32 Gutierrez, Mateo L        11 Alamo Area-ST          41.04      40.72  
 33 Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST          42.53      40.82  
 34 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST          40.86      40.97  
 35 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST          39.94      41.43  
 36 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST          44.12      41.78  
 37 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST          41.49      41.94  
 38 Makilan, Jadon P          10 Alamo Area-ST          42.15      42.02  
 39 Zepeda, Diego A           11 Alamo Area-ST          47.79      42.07  
 40 Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST          42.90      42.99  
 41 Dela Cruz, Alfonso M      12 WAVE-ST                45.80      43.36  
 42 Carmichael, Zachary B      9 NBY-ST                 42.52      43.48  
 43 Nguyen, Martin T           9 NBY-ST                 50.59      43.66  
 44 Lee, Jason J               9 LIFE-ST                52.10      44.53  
 45 McKinney, Mark W          11 Alamo Area-ST          42.39      45.27  
 46 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST      45.37      45.32  
 47 Colegrove, Adlee G        10 Alamo Area-ST          48.73      45.42  
 48 Powell, Bodie B           10 Alamo Area-ST          46.18      45.63  
 48 Thetford, Walker W        10 Alamo Area-ST          42.04      45.63  
 48 Crump, Max C              10 LIFE-ST                43.63      45.63  
 51 Colegrove, Kenley E        8 Alamo Area-ST          46.02      46.62  
 52 Spencer, Nathan R         11 NBY-ST                 50.03      46.84  
 53 Hogue, Cass V             10 Alamo Area-ST          47.66      47.08  
 54 Wellman, Calvin H         11 Alamo Area-ST          54.00      47.10  
 55 Gutierrez, Michael L       9 Alamo Area-ST          55.55      47.30  
 56 De Guzman, David          10 Alamo Area-ST          46.00      47.85  
 57 Gune, Omkar M              9 SASA-ST                47.23      48.30  
 58 Barnes, Cooper J          10 Alamo Area-ST          41.71      48.51  
 59 Finley, Christopher L      9 NBY-ST                 48.92      49.74  
 60 Altermatt, EJ J            8 Alamo Area-ST          44.55      49.78  
 61 Zepeda, Sebastian M        9 Alamo Area-ST          58.33      51.13  
 62 Aktunc, Jack               9 Alamo Area-ST          50.67      52.74  
 63 Wood, Cooper M             8 WAVE-ST                52.16      56.70  
 64 Pool, Ethan J              9 DRD-ST                 55.68      58.39  
 65 Kaiser, Parker L           7 WAVE-ST                52.56      59.23  
 66 Cantu, Jareth M            8 Alamo Area-ST        1:00.84    1:01.99  
 
Boys 12 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, William T         12 LIFE-ST              1:04.65    1:05.78  
  2 Hudson, Grant R           11 UN-ST                1:08.87    1:06.20  
  3 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST               1:09.76    1:07.34  
  4 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        1:10.42    1:10.11  
  5 Smith, Daniel R           11 SASA-ST              1:14.34    1:12.41  
  6 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST               1:16.96    1:13.28  
  7 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST        1:10.60    1:13.30  
  8 Stephenson, Sam K         11 WAVE-ST              1:14.79    1:14.08  
  9 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST        1:16.89    1:14.22  
 10 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST        1:15.55    1:14.52  
 11 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST        1:15.33    1:14.59  
 12 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST        1:19.07    1:15.01  
 13 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST        1:12.46    1:16.26  
 14 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST        1:16.92    1:16.84  
 15 Buckner, Tysen D          10 WAVE-ST              1:20.76    1:17.61  
 16 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST        1:20.45    1:17.92  
 17 Hilburn, Maddox C         12 Alamo Area-ST        1:20.83    1:18.94  
 18 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST        1:13.14    1:20.32  
 19 Barnes, Colton G          12 Alamo Area-ST        1:22.18    1:22.40  
 20 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        1:20.12    1:22.54  
 21 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST        1:25.74    1:23.41  
 22 Emerson, Ace C            12 Winning Waters-ST    1:21.55    1:23.87  
 23 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST        1:27.51    1:24.94  
 24 Zambrano, Victor A        12 NBY-ST               1:23.78    1:25.64  
 25 Jordan, Thomas C          12 LIFE-ST              1:28.65    1:26.21  
 26 Efimov, Luke M             8 SASA-ST              1:30.92    1:26.85  
 27 Purtell, Kai M             9 Alamo Area-ST        1:29.97    1:26.96  
 28 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST        1:21.20    1:27.28  
 29 Brown, Coleman T          11 HSC-ST               1:25.04    1:28.16  
 30 Lilly, Grant J            10 Alamo Area-ST        1:19.76    1:28.63  
 31 Gutierrez, Mateo L        11 Alamo Area-ST        1:41.22    1:29.06  
 32 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST    1:31.81    1:29.52  
 33 Zorrilla, Joaquin         11 Alamo Area-ST        1:29.99    1:29.64  
 34 Culli, Cayden D           10 Alamo Area-ST        1:28.44    1:30.11  
 35 Krueger, Sal M            11 Alamo Area-ST        1:30.54    1:31.42  
 36 Moncrief, Moses O          9 Alamo Area-ST        1:31.96    1:31.53  
 37 Crump, Max C              10 LIFE-ST              1:39.76    1:32.35  
 38 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST        1:29.37    1:32.48  
 39 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST        1:29.87    1:32.97  
 40 Cook, Carter T             9 Winning Waters-ST    1:34.55    1:33.29  
 41 King, Xander S            11 Alamo Area-ST        1:23.18    1:34.25  
 42 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST        1:41.08    1:35.18  
 43 Thode, David A            10 UN-ST                1:43.99    1:35.65  
 44 Carmichael, Zachary B      9 NBY-ST               1:30.42    1:37.31  
 45 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST        1:27.18    1:37.89  
 46 McKinney, Mark W          11 Alamo Area-ST        1:30.26    1:39.01  
 47 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST        1:38.14    1:39.55  
 48 Hernandez, Marco E        11 Alamo Area-ST        1:57.32    1:39.67  
 49 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST    1:48.99    1:40.88  
 50 Nguyen, Martin T           9 NBY-ST               1:44.42    1:41.11  
 51 Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST        1:39.56    1:41.80  
 52 De Guzman, David          10 Alamo Area-ST        1:43.72    1:41.85  
 53 Barnes, Cooper J          10 Alamo Area-ST        1:47.79    1:45.07  
 54 Dion, Brady O              9 WAVE-ST              1:40.03    1:45.14  
 55 Spencer, Nathan R         11 NBY-ST               2:08.33    1:45.68  
 56 Pool, Wesleigh E          10 DRD-ST               1:44.67    1:47.00  
 57 Thetford, Walker W        10 Alamo Area-ST        1:38.18    1:47.21  
 58 Colegrove, Kenley E        8 Alamo Area-ST        1:50.11    1:48.09  
 59 Colegrove, Adlee G        10 Alamo Area-ST        1:50.74    1:48.46  
 60 Finley, Christopher L      9 NBY-ST               2:00.24    1:50.65  
 61 Hogue, Cass V             10 Alamo Area-ST        2:10.80    1:51.11  
 62 Altermatt, EJ J            8 Alamo Area-ST        1:46.88    1:52.24  
 63 Gutierrez, Michael L       9 Alamo Area-ST        2:09.64    1:54.43  
 64 Wellman, Calvin H         11 Alamo Area-ST        1:47.00    1:54.68  
 65 Wood, Cooper M             8 WAVE-ST              1:58.59    2:02.72  
 66 Pool, Ethan J              9 DRD-ST               2:03.95    2:03.24  
 67 Powell, Bodie B           10 Alamo Area-ST        1:27.37    2:05.80  
 68 Reynolds, Ian              6 WAVE-ST              1:59.12    2:09.32  
 69 Cantu, Jareth M            8 Alamo Area-ST        2:51.96    2:17.17  
 
Boys 12 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Croley, Evan M            12 SASA-ST              2:16.98    2:19.11  
  2 Turner, William T         12 LIFE-ST              2:24.96    2:29.29  
  3 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST        2:33.01    2:31.88  
  4 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        2:31.47    2:32.88  
  5 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST               2:40.52    2:33.57  
  6 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST        2:33.54    2:38.12  
  7 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST        2:38.11    2:40.61  
  8 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST        2:43.58    2:42.04  
  9 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST        2:43.87    2:42.87  
 10 Villanueva-Delaney, Fint  12 Alamo Area-ST        2:42.91    2:43.14  
 11 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST               2:45.20    2:44.35  
 12 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST        2:45.12    2:46.47  
 13 Cardon, Thane R           10 Alamo Area-ST        2:44.54    2:47.56  
 14 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST        2:45.07    2:47.69  
 15 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST        2:51.45    2:49.96  
 16 Tedrow, Landon R          11 Alamo Area-ST        2:50.49    2:51.62  
 17 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        3:07.02    2:54.90  
 18 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST        2:40.69    2:55.18  
 19 Cross, Cade A             12 Winning Waters-ST    2:56.90    2:56.57  
 20 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST        2:51.72    2:57.52  
 21 Barnes, Colton G          12 Alamo Area-ST        3:00.28    2:58.83  
 22 Zambrano, Victor A        12 NBY-ST               3:06.24    2:59.48  
 23 Olson, Dane W             12 Alamo Area-ST        2:57.01    2:59.51  
 24 Montgomery, Gabe B        12 Alamo Area-ST        3:10.24    3:00.53  
 25 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        2:57.35    3:02.04  
 26 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST        3:18.18    3:02.05  
 27 Grindrod, Owen M          11 Alamo Area-ST        3:13.41    3:03.17  
 28 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              3:01.21    3:04.47  
 29 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST        2:56.32    3:05.09  
 30 Jardenil, Kenneth L       11 Alamo Area-ST        3:14.04    3:08.18  
 31 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST        3:35.50    3:09.00  
 32 Campbell, Matthew S       11 Alamo Area-ST        3:00.18    3:11.15  
 33 Sorrell, Bryan B          12 LIFE-ST              3:16.66    3:12.65  
 34 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST        3:45.18    3:13.11  
 35 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST    3:23.54    3:14.89  
 36 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST        3:36.01    3:17.15  
 37 Makilan, Jadon P          10 Alamo Area-ST        3:25.75    3:18.23  
 38 Wardlow-Gomez, Jase W     11 Alamo Area-ST        3:33.15    3:24.82  
 39 McKinney, Mark W          11 Alamo Area-ST        3:32.95    3:28.27  
 40 Bahr, Lucas B             11 Alamo Area-ST        3:34.95    3:29.49  
 41 Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST        3:50.18    3:30.45  
 42 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST    3:37.00    3:35.83  
 43 Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST        3:56.18    3:43.68  
 44 Powell, Bodie B           10 Alamo Area-ST        3:47.18    3:43.82  
 45 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST        3:57.53    3:51.32  
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, William T         12 LIFE-ST                36.71      35.45  
  2 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST                 35.93      36.56  
  3 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST          35.70      36.76  
  4 Smith, Daniel R           11 SASA-ST                38.04      38.56  
  5 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST          37.22      38.79  
  5 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST          38.75      38.79  
  7 Duggan, Blake D           11 WAVE-ST                38.78      38.95  
  8 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST          36.81      40.04  
  9 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST          40.22      41.02  
 10 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST          43.26      41.18  
 11 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST          45.99      42.74  
 12 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST                 46.41      42.96  
 13 Buckner, Tysen D          10 WAVE-ST              1:03.12      42.97  
 14 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST          41.57      43.12  
 15 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST          42.36      43.34  
 16 Fralic, Judah W           11 SASA-ST                45.54      44.19  
 17 Hilburn, Maddox C         12 Alamo Area-ST          47.96      44.35  
 18 Lilly, Grant J            10 Alamo Area-ST          41.58      44.57  
 19 Zambrano, Victor A        12 NBY-ST                 43.12      45.39  
 20 Emerson, Ace C            12 Winning Waters-ST      55.99      45.73  
 21 Williams, Luke A          11 WAVE-ST                45.93      45.90  
 22 Jordan, Thomas C          12 LIFE-ST                47.46      47.07  
 23 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST          46.59      47.39  
 24 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST          47.52      47.76  
 25 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST      49.98      47.79  
 26 King, Xander S            11 Alamo Area-ST          47.40      48.28  
 27 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST          46.86      48.37  
 28 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST          54.78      48.52  
 29 Lee, Jason J               9 LIFE-ST                58.51      49.57  
 30 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST          47.57      49.70  
 31 Pool, Wesleigh E          10 DRD-ST                 49.95      49.73  
 32 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST          47.69      51.48  
 33 Thetford, Walker W        10 Alamo Area-ST          47.18      51.60  
 34 Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST          50.58      52.13  
 35 Dion, Brady O              9 WAVE-ST              1:00.02      52.52  
 35 Gutierrez, Mateo L        11 Alamo Area-ST          51.71      52.52  
 37 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST      55.49      52.67  
 38 Barnes, Cooper J          10 Alamo Area-ST          54.16      53.19  
 39 Zepeda, Diego A           11 Alamo Area-ST        1:00.93      53.36  
 40 Colegrove, Kenley E        8 Alamo Area-ST          51.80      53.50  
 41 Altermatt, EJ J            8 Alamo Area-ST          54.70      53.74  
 42 Hernandez, Marco E        11 Alamo Area-ST          54.19      54.32  
 43 Colegrove, Adlee G        10 Alamo Area-ST          50.64      54.39  
 44 Gutierrez, Michael L       9 Alamo Area-ST        1:04.83      56.16  
 45 Wellman, Calvin H         11 Alamo Area-ST        1:01.00      56.82  
 46 Gune, Omkar M              9 SASA-ST                58.43      57.81  
 47 Zepeda, Sebastian M        9 Alamo Area-ST        1:01.03      58.19  
 48 Hogue, Cass V             10 Alamo Area-ST          55.29      58.35  
 49 De Guzman, David          10 Alamo Area-ST          54.10      58.53  
 50 Kaiser, Parker L           7 WAVE-ST              1:08.70      58.97  
 51 Nguyen, Martin T           9 NBY-ST               1:08.18      59.05  
 52 Spencer, Nathan R         11 NBY-ST                 59.80      59.77  
 53 Aktunc, Jack               9 Alamo Area-ST          53.34    1:00.10  
 54 Pool, Ethan J              9 DRD-ST                 57.95    1:00.70  
 55 Wood, Cooper M             8 WAVE-ST              1:05.85    1:02.98  
 56 Cantu, Jareth M            8 Alamo Area-ST        1:15.70    1:11.33  
 
Boys 12 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Croley, Evan M            12 SASA-ST              1:06.83    1:11.93  
  2 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST        1:15.09    1:21.18  
  3 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST               1:23.42    1:21.35  
  4 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST        1:22.33    1:22.43  
  5 Turner, William T         12 LIFE-ST              1:21.54    1:22.66  
  6 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST        1:17.68    1:23.08  
  7 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST        1:25.11    1:23.44  
  8 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        1:18.26    1:23.81  
  9 Cardon, Thane R           10 Alamo Area-ST        1:23.37    1:25.56  
 10 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST        1:24.27    1:26.20  
 11 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST        1:24.64    1:26.61  
 12 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST        1:23.76    1:28.21  
 13 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST        1:28.43    1:28.41  
 14 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        1:30.34    1:31.10  
 15 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST               1:40.17    1:31.87  
 16 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        1:31.09    1:32.52  
 17 Cross, Cade A             12 Winning Waters-ST    1:32.68    1:32.72  
 18 Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST        1:26.47    1:32.85  
 19 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST        1:36.65    1:33.53  
 20 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST        1:29.25    1:33.55  
 21 Campbell, Matthew S       11 Alamo Area-ST        1:37.71    1:33.58  
 22 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST        1:31.54    1:33.88  
 23 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              1:33.07    1:36.30  
 24 Tedrow, Landon R          11 Alamo Area-ST        1:38.91    1:36.64  
 25 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST        1:41.72    1:38.17  
 26 Barnes, Colton G          12 Alamo Area-ST        1:40.52    1:39.10  
 27 Montgomery, Gabe B        12 Alamo Area-ST        1:40.20    1:39.53  
 28 Zambrano, Victor A        12 NBY-ST               1:36.48    1:41.07  
 29 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST        1:43.10    1:41.39  
 30 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST        1:37.98    1:42.85  
 31 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST        1:47.42    1:43.27  
 32 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST    1:45.27    1:44.97  
 33 Jardenil, Kenneth L       11 Alamo Area-ST        1:47.29    1:45.54  
 34 Bahr, Lucas B             11 Alamo Area-ST        1:43.80    1:45.57  
 35 Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST        1:51.18    1:46.91  
 36 Makilan, Jadon P          10 Alamo Area-ST        1:46.10    1:47.68  
 37 Grindrod, Owen M          11 Alamo Area-ST        1:45.47    1:47.83  
 38 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST        1:58.79    1:47.92  
 39 McKinney, Mark W          11 Alamo Area-ST        1:43.39    1:47.99  
 40 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST        1:45.02    1:52.33  
 41 Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST        1:56.18    1:52.58  
 42 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST    1:55.90    1:57.16  
 43 Carmichael, Zachary B      9 NBY-ST               1:50.86    2:01.05  
 44 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST        1:51.67    2:02.82  
 45 Gune, Omkar M              9 SASA-ST              2:10.80    2:02.92  
 46 Lacy, Asher C              7 Alamo Area-ST        2:05.01    2:06.91  
 47 Wellman, Calvin H         11 Alamo Area-ST        2:34.00    2:12.54  
 -- Jordan, Thomas C          12 LIFE-ST              1:57.72         DQ  
 -- Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST        1:43.50         DQ  
 -- Wardlow-Gomez, Jase W     11 Alamo Area-ST        1:44.71         DQ  
 
Boys 12 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST        2:46.06    2:47.47  
                1:23.45   2:47.47 (1:24.02)                                        
  2 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        2:49.68    2:52.45  
                1:25.03   2:52.45 (1:27.42)                                        
  3 Duggan, Blake D           11 WAVE-ST              3:06.38    2:57.55  
                1:28.25   2:57.55 (1:29.30)                                        
  4 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST        2:58.34    2:57.84  
                1:29.20   2:57.84 (1:28.64)                                        
  5 Villanueva-Delaney, Fint  12 Alamo Area-ST        3:19.36    3:07.79  
                1:33.90   3:07.79 (1:33.89)                                        
  6 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST        3:03.74    3:10.30  
                1:35.32   3:10.30 (1:34.98)                                        
  7 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        3:10.00    3:13.29  
                1:35.64   3:13.29 (1:37.65)                                        
  8 Stolarczyk, Sawyer J      10 PRGN-ST              3:20.99    3:13.42  
                1:37.47   3:13.42 (1:35.95)                                        
  9 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              3:17.78    3:14.13  
                1:38.45   3:14.13 (1:35.68)                                        
 10 Polk, Isaiah B            12 Alamo Area-ST        3:09.71    3:15.82  
                1:36.82   3:15.82 (1:39.00)                                        
 11 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        4:00.00    3:17.02  
                1:36.22   3:17.02 (1:40.80)                                        
 12 Shields, Ryan J           12 Alamo Area-ST        3:10.61    3:20.06  
                1:39.10   3:20.06 (1:40.96)                                        
 13 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST        3:33.18    3:20.69  
                1:42.34   3:20.69 (1:38.35)                                        
 14 Saporsky, Ethan R         12 Alamo Area-ST        3:23.28    3:27.38  
 15 King, Xander S            11 Alamo Area-ST        3:45.18    4:02.39  
                1:57.16   4:02.39 (2:05.23)                                        
 16 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST        3:50.18    4:02.88  
                2:02.89   4:02.88 (1:59.99)                                        
 17 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST    3:55.99    4:10.25  
                2:03.61   4:10.25 (2:06.64)                                        
 -- Reynolds, Ian              6 WAVE-ST              4:25.12         DQ  
                2:20.90        DQ (2:24.59)                                        
 -- Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST        4:03.18         DQ  
                1:58.03        DQ (1:57.12)                                        
 -- Hinton, Christopher N     11 NBY-ST               3:21.79         DQ  
                2:01.53        DQ (2:13.04)                                        
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST          40.14      41.94  
  2 Turner, William T         12 LIFE-ST                42.04      42.31  
  3 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST                 42.05      43.12  
  4 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST          44.80      45.34  
  5 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST          45.93      45.48  
  6 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST          49.75      47.11  
  7 Smith, Daniel R           11 SASA-ST                46.99      47.36  
  8 Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST          48.66      47.89  
  9 Cross, Cade A             12 Winning Waters-ST    1:01.14      48.42  
 10 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST          51.26      48.54  
 11 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST                 49.87      48.62  
 12 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST          49.94      48.68  
 13 Jordan, Thomas C          12 LIFE-ST                52.08      48.94  
 14 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST          51.47      49.16  
 15 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST          49.51      50.46  
 16 Fralic, Judah W           11 SASA-ST                50.71      50.91  
 17 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST          47.18      51.07  
 18 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST          48.62      51.29  
 19 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST      53.30      51.63  
 20 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST          58.00      51.71  
 21 Campbell, Matthew S       11 Alamo Area-ST          52.68      52.86  
 22 Carmichael, Zachary B      9 NBY-ST                 54.05      52.92  
 23 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST          53.76      52.93  
 24 Wardlow-Gomez, Jase W     11 Alamo Area-ST          53.68      53.13  
 25 Tedrow, Landon R          11 Alamo Area-ST          53.51      53.92  
 26 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST          52.39      54.01  
 27 Grindrod, Owen M          11 Alamo Area-ST          57.02      55.16  
 28 Hernandez, Marco E        11 Alamo Area-ST          56.55      56.61  
 29 Sorrell, Bryan B          12 LIFE-ST                54.97      56.75  
 30 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST          59.42      56.79  
 31 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST          57.23      57.41  
 32 Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST          58.21      57.47  
 33 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST          55.98      57.58  
 34 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST          53.99      58.59  
 35 Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST          54.95      59.68  
 36 Correia, Tiago F           9 LIFE-ST              1:06.21      59.77  
 37 Zepeda, Diego A           11 Alamo Area-ST        1:14.56    1:00.03  
 38 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST          56.49    1:00.10  
 39 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST          58.82    1:02.01  
 40 Altermatt, EJ J            8 Alamo Area-ST        1:20.41    1:02.36  
 41 Gune, Omkar M              9 SASA-ST              1:09.39    1:08.41  
 42 Powell, Bodie B           10 Alamo Area-ST        1:06.18    1:10.65  
 -- Wellman, Calvin H         11 Alamo Area-ST        1:28.00         DQ  
 -- Kaiser, Parker L           7 WAVE-ST              1:29.30         DQ  
 -- Lacy, Asher C              7 Alamo Area-ST        1:08.86         DQ  
 -- Zepeda, Sebastian M        9 Alamo Area-ST        1:21.34         DQ  
 
Boys 12 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Croley, Evan M            12 SASA-ST              1:26.69    1:24.58  
  2 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST        1:31.28    1:29.65  
  3 Turner, William T         12 LIFE-ST              1:35.07    1:34.44  
  4 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        1:38.11    1:37.85  
  5 Hilburn, Maddox C         12 Alamo Area-ST        1:41.91    1:39.26  
  6 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        1:36.49    1:39.80  
  7 Shields, Ryan J           12 Alamo Area-ST        1:39.77    1:40.25  
  8 Polk, Isaiah B            12 Alamo Area-ST        1:41.77    1:40.29  
  9 Stephenson, Sam K         11 WAVE-ST              1:47.39    1:40.48  
 10 Duggan, Blake D           11 WAVE-ST              1:45.05    1:42.80  
 11 Brown, Coleman T          11 HSC-ST               1:41.96    1:45.86  
 12 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST        1:45.32    1:46.17  
 13 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST        1:48.47    1:47.58  
 14 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST        1:47.59    1:48.16  
 15 Jordan, Thomas C          12 LIFE-ST              1:50.68    1:48.47  
 16 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              1:49.30    1:49.03  
 17 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST        1:59.82    1:50.60  
 18 Cook, Carter T             9 Winning Waters-ST    2:01.37    1:52.01  
 19 Lilly, Grant J            10 Alamo Area-ST        1:45.63    1:52.41  
 20 Barnes, Colton G          12 Alamo Area-ST        1:47.92    1:54.20  
 21 Zorrilla, Joaquin         11 Alamo Area-ST        1:54.82    1:54.32  
 22 Carmichael, Zachary B      9 NBY-ST               1:55.22    1:55.29  
 23 Saporsky, Ethan R         12 Alamo Area-ST        2:01.34    1:56.20  
 24 Purtell, Kai M             9 Alamo Area-ST        2:00.17    1:57.25  
 25 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST    1:56.47    1:57.77  
 26 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST        1:54.03    1:58.82  
 27 Krueger, Sal M            11 Alamo Area-ST        2:04.07    1:59.48  
 28 Culli, Cayden D           10 Alamo Area-ST        2:07.43    2:02.62  
 29 Efimov, Luke M             8 SASA-ST              2:04.73    2:02.79  
 30 Dion, Brady O              9 WAVE-ST              2:11.96    2:05.00  
 31 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST        2:14.00    2:06.96  
 32 Williams, Luke A          11 WAVE-ST              2:00.99    2:07.55  
 33 Dela Cruz, Alfonso M      12 WAVE-ST              2:17.93    2:08.79  
 34 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST        2:06.70    2:11.49  
 35 Hinton, Christopher N     11 NBY-ST               2:13.70    2:12.37  
 36 Thetford, Walker W        10 Alamo Area-ST        2:38.18    2:12.55  
 37 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST    2:10.92    2:12.68  
 38 De Guzman, David          10 Alamo Area-ST        2:56.18    2:16.82  
 39 Powell, Bodie B           10 Alamo Area-ST        2:32.18    2:17.90  
 40 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST        2:14.17    2:18.15  
 41 Barnes, Cooper J          10 Alamo Area-ST        2:30.18    2:25.21  
 42 Finley, Christopher L      9 NBY-ST               2:19.91    2:27.07  
 43 Gune, Omkar M              9 SASA-ST              2:18.99    2:31.67  
 44 Reynolds, Ian              6 WAVE-ST              2:31.12    2:40.80  
 -- Spencer, Nathan R         11 NBY-ST               2:39.38         DQ  
 -- Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST        1:41.13         DQ  
 -- Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST        2:08.24         DQ  
 
Boys 12 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        3:30.08    3:35.13  
                1:43.99   3:35.13 (1:51.14)                                        
  2 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        4:30.00    3:37.68  
                1:43.89   3:37.68 (1:53.79)                                        
  3 Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST        3:45.18    3:40.70  
                1:48.35   3:40.70 (1:52.35)                                        
  4 Smith, Daniel R           11 SASA-ST              3:41.97    3:41.88  
                1:48.57   3:41.88 (1:53.31)                                        
  5 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST        1:31.19    3:42.96  
                1:46.94   3:42.96 (1:56.02)                                        
  6 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST        3:45.18    3:43.40  
                1:49.82   3:43.40 (1:53.58)                                        
  7 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST        3:58.19    3:44.12  
                1:49.04   3:44.12 (1:55.08)                                        
  8 Villanueva-Delaney, Fint  12 Alamo Area-ST        3:57.00    3:47.68  
                1:48.90   3:47.68 (1:58.78)                                        
  9 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              3:50.10    3:48.04  
                1:51.71   3:48.04 (1:56.33)                                        
 10 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST        3:37.06    3:52.47  
                1:49.85   3:52.47 (2:02.62)                                        
 11 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST        4:10.01    3:53.94  
                1:55.26   3:53.94 (1:58.68)                                        
 12 Tedrow, Landon R          11 Alamo Area-ST        4:02.38    3:56.22  
                1:55.18   3:56.22 (2:01.04)                                        
 13 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST        4:29.18    4:11.89  
                2:01.86   4:11.89 (2:10.03)                                        
 14 Montgomery, Gabe B        12 Alamo Area-ST        4:20.65    4:23.92  
                2:09.66   4:23.92 (2:14.26)                                        
 15 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST    4:15.99    4:25.65  
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST          32.52      33.29  
  2 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST                 33.41      33.47  
  3 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST          34.90      36.11  
  4 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST          34.53      36.27  
  5 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST          36.73      38.20  
  6 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST          40.82      38.88  
  7 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST          38.57      39.38  
  8 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST          40.70      39.54  
  9 Cross, Cade A             12 Winning Waters-ST      43.81      39.59  
 10 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST                 48.14      39.88  
 11 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST          39.00      40.50  
 12 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST          38.28      40.81  
 13 Olson, Dane W             12 Alamo Area-ST          48.97      40.89  
 14 Robles Basalo, Santi      12 Alamo Area-ST          39.27      41.33  
 15 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST          40.94      41.77  
 16 Smith, Daniel R           11 SASA-ST                39.68      42.29  
 17 Barnes, Colton G          12 Alamo Area-ST          41.55      42.52  
 18 Ganser Jr., Johnny A      10 Alamo Area-ST          39.13      42.73  
 19 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST          42.88      43.42  
 20 Campbell, Matthew S       11 Alamo Area-ST          44.21      44.60  
 21 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST          41.41      44.73  
 22 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST          43.71      45.09  
 23 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST          44.26      45.81  
 24 Zambrano, Victor A        12 NBY-ST                 43.76      47.05  
 25 Jardenil, Kenneth L       11 Alamo Area-ST          52.30      49.23  
 26 Montgomery, Gabe B        12 Alamo Area-ST          53.68      49.47  
 27 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST          48.56      49.54  
 28 Grindrod, Owen M          11 Alamo Area-ST        1:09.95      49.99  
 29 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST          51.28      50.68  
 30 Efimov, Luke M             8 SASA-ST                52.65      51.07  
 31 Sorrell, Bryan B          12 LIFE-ST                57.11      51.95  
 32 Bendele, Ayden N          10 Alamo Area-ST        1:07.75      53.09  
 33 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST          52.85      53.70  
 34 Correia, Tiago F           9 LIFE-ST                56.12      54.59  
 35 Carmichael, Zachary B      9 NBY-ST                 50.99      54.71  
 36 Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST          56.83      56.09  
 37 Skrobarcek, Zach R        10 Winning Waters-ST      58.96      56.96  
 38 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST      59.72      57.30  
 39 Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST          56.89      57.33  
 40 Bahr, Lucas B             11 Alamo Area-ST          55.80      58.81  
 41 Wardlow-Gomez, Jase W     11 Alamo Area-ST          56.72      59.08  
 42 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST          53.37      59.27  
 43 Makilan, Jadon P          10 Alamo Area-ST          59.75    1:00.07  
 44 McKinney, Mark W          11 Alamo Area-ST          57.92    1:00.92  
 45 Powell, Bodie B           10 Alamo Area-ST        1:15.66    1:02.62  
 46 Hernandez, Marco E        11 Alamo Area-ST        1:02.88    1:03.59  
 47 Wellman, Calvin H         11 Alamo Area-ST        1:20.00    1:06.33  
 48 Lacy, Asher C              7 Alamo Area-ST        1:10.53    1:09.09  
 
Boys 12 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Croley, Evan M            12 SASA-ST              1:13.11    1:10.68  
  2 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST        1:11.51    1:15.20  
  3 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST               1:23.19    1:19.92  
  4 Stephenson, Sam K         11 WAVE-ST              1:21.99    1:24.02  
  5 Polk, Isaiah B            12 Alamo Area-ST        1:28.66    1:26.00  
  6 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST        1:27.91    1:26.16  
  7 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST        1:28.59    1:27.68  
  8 Villanueva-Delaney, Fint  12 Alamo Area-ST        1:35.15    1:30.00  
  9 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST        1:34.11    1:30.94  
 10 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST               1:45.04    1:33.38  
 11 Smith, Daniel R           11 SASA-ST              1:34.40    1:34.20  
 12 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST        1:43.18    1:34.99  
 13 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        1:41.13    1:35.35  
 14 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST        1:42.95    1:36.66  
 15 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST        1:30.16    1:36.68  
 16 Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST        1:35.65    1:37.78  
 17 Brown, Coleman T          11 HSC-ST               1:40.23    1:38.64  
 18 Hilburn, Maddox C         12 Alamo Area-ST        1:33.15    1:39.05  
 19 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST        1:41.62    1:40.14  
 20 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        2:03.50    1:43.09  
 21 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST        1:41.11    1:45.62  
 22 Saporsky, Ethan R         12 Alamo Area-ST        1:50.75    1:45.75  
 23 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST        1:37.86    1:47.49  
 24 Jardenil, Kenneth L       11 Alamo Area-ST        1:54.52    1:53.44  
 25 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST        2:07.57    1:54.49  
 26 Thode, David A            10 UN-ST                1:52.99    2:01.07  
 27 Culli, Cayden D           10 Alamo Area-ST        1:59.74    2:03.65  
 28 Makilan, Jadon P          10 Alamo Area-ST        2:18.13    2:10.23  
 -- Colegrove, Adlee G        10 Alamo Area-ST        2:03.18         DQ  
 
Boys 12 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST        2:43.42    2:48.57  
  2 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST        3:52.44    3:59.80  
 
Boys 12 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Croley, Evan M            12 SASA-ST              2:35.07    2:34.42  
  2 Hudson, Grant R           11 UN-ST                2:59.30    2:51.46  
  3 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        2:52.83    2:51.65  
  4 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST        2:55.58    2:52.65  
  5 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST        3:00.10    2:55.46  
  6 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST        3:00.76    2:59.07  
  7 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST               3:14.60    3:04.27  
  8 Duggan, Blake D           11 WAVE-ST              3:02.71    3:05.06  
                1:27.11   3:05.06 (1:37.95)                                        
  9 Lee, Kevin H              12 Alamo Area-ST        3:12.02    3:05.16  
 10 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST        2:58.96    3:06.49  
 11 Hilburn, Maddox C         12 Alamo Area-ST        3:10.82    3:08.19  
                1:31.86   3:08.19 (1:36.33)                                        
 12 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST        3:07.66    3:08.22  
                1:28.13   3:08.22 (1:40.09)                                        
 13 Villanueva-Delaney, Fint  12 Alamo Area-ST        3:11.67    3:09.64  
 14 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST        3:05.25    3:09.73  
                1:33.26   3:09.73 (1:36.47)                                        
 15 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST        3:11.28    3:10.66  
                1:28.66   3:10.66 (1:42.00)                                        
 16 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST        3:08.09    3:12.38  
 17 Tiwari, Rhishit           12 Alamo Area-ST        3:23.68    3:12.90  
                1:29.31   3:12.90 (1:43.59)                                        
 18 Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST        3:12.94    3:13.73  
 19 Shields, Ryan J           12 Alamo Area-ST        3:15.81    3:17.88  
 20 Stolarczyk, Sawyer J      10 PRGN-ST              3:22.57    3:18.47  
 21 Echavez Corrales, Jack    10 Alamo Area-ST        3:25.46    3:19.84  
                1:40.38   3:19.84 (1:39.46)                                        
 22 Barnes, Colton G          12 Alamo Area-ST        3:36.13    3:22.20  
                1:39.76   3:22.20 (1:42.44)                                        
 23 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              3:38.87    3:24.77  
 24 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        3:35.31    3:27.60  
 25 Saporsky, Ethan R         12 Alamo Area-ST        3:36.48    3:28.08  
                1:38.60   3:28.08 (1:49.48)                                        
 26 Gruber, Ryan Y            11 Alamo Area-ST        3:56.18    3:28.41  
 27 Purtell, Kai M             9 Alamo Area-ST        3:33.84    3:31.62  
                1:43.62   3:31.62 (1:48.00)                                        
 28 Brown, Coleman T          11 HSC-ST               3:16.49    3:31.69  
 29 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST        3:27.30    3:33.99  
                1:42.09   3:33.99 (1:51.90)                                        
 30 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST        3:32.91    3:34.53  
                1:43.08   3:34.53 (1:51.45)                                        
 31 Garcia, Elias              8 Alamo Area-ST        4:19.38    3:37.15  
 32 Jardenil, Kenneth L       11 Alamo Area-ST        3:46.08    3:38.39  
                1:47.47   3:38.39 (1:50.92)                                        
 33 Zorrilla, Joaquin         11 Alamo Area-ST        3:38.75    3:40.71  
 34 Thode, David A            10 UN-ST                3:39.77    3:43.71  
 35 Fernandez, Gio M          10 Winning Waters-ST    3:45.63    3:45.84  
 36 Krueger, Sal M            11 Alamo Area-ST        3:43.81    3:47.39  
 37 Makilan, Jadon P          10 Alamo Area-ST        3:48.54    3:49.76  
                1:56.64   3:49.76 (1:53.12)                                        
 38 Gaona, Darryl G           11 Alamo Area-ST        4:13.18    3:52.17  
 39 Culli, Cayden D           10 Alamo Area-ST        3:50.21    3:52.80  
                1:50.79   3:52.80 (2:02.01)                                        
 40 Lee, Kenneth H            10 Alamo Area-ST        3:50.27    3:55.17  
                1:54.75   3:55.17 (2:00.42)                                        
 41 McKinney, Mark W          11 Alamo Area-ST        3:48.00    3:58.77  
                1:59.71   3:58.77 (1:59.06)                                        
 42 Pool, Wesleigh E          10 DRD-ST               4:07.88    4:16.57  
                2:03.80   4:16.57 (2:12.77)                                        
 43 Thetford, Walker W        10 Alamo Area-ST        4:28.18    4:16.59  
                2:08.10   4:16.59 (2:08.49)                                        
 44 Scovel, James B            9 Alamo Area-ST        4:10.34    4:19.69  
 45 Barnes, Cooper J          10 Alamo Area-ST        4:15.18    4:31.02  
 46 Colegrove, Adlee G        10 Alamo Area-ST        4:29.18    4:39.84  
                1:57.75   4:39.84 (2:42.09)                                        
 -- Buchhorn, Chris B         10 Alamo Area-ST        4:01.18         DQ  
                1:59.59        DQ (1:56.53)                                        
 -- Algea, Austin J            9 Alamo Area-ST        4:09.18         DQ  
 -- Lilly, Grant J            10 Alamo Area-ST        3:07.82         DQ  
                1:38.74        DQ (1:46.99)                                        
 -- De Guzman, David          10 Alamo Area-ST        4:23.18         DQ  
                2:01.14        DQ (2:07.34)                                        
 -- Crump, Max C              10 LIFE-ST              3:39.76         DQ  
 -- King, Xander S            11 Alamo Area-ST        4:08.18         DQ  
 
Boys 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stallworth, Jackson B     14 SASA-ST                25.81      25.65  
  2 Sandidge, Logan M         16 Alamo Area-ST             NT      25.81  
  3 Crosley, Andrew Q         16 SASA-ST                25.61      26.03  
  4 Smith, Trevor H           15 Alamo Area-ST          26.02      26.05  
  5 Potter, EJ O              16 UN-ST                  26.74      26.49  
  6 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST                27.00      26.61  
  7 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST          26.85      26.69  
  8 McClelland, Ian J         14 CBA-ST                 27.02      26.75  
  9 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST          27.67      27.08  
 10 Mickelson, Chris L        16 WAVE-ST                26.83      27.36  
 11 Chan, Cameron K           14 SASA-ST                26.79      27.52  
 12 Jardenil, Kyle L          14 Alamo Area-ST          26.87      27.55  
 13 Von Aspe, Erich T         16 DRD-ST                 26.89      27.66  
 14 Doyle, Colin B            13 Winning Waters-ST      27.42      27.78  
 15 Jimenez, Lorenzo L        15 Alamo Area-ST          27.23      27.93  
 15 Sloan, Tate A             15 Alamo Area-ST          30.50      27.93  
 17 Foote, Connor M           14 SASA-ST                28.00      27.99  
 18 Nelson, Nikolai M         15 UN-ST                  28.39      28.34  
 19 Duke, Damian A            17 Alamo Area-ST          26.37      28.39  
 20 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST          29.01      28.47  
 21 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST          28.36      28.50  
 22 Peter, Kendal R           16 NBY-ST                 27.61      28.58  
 23 Nester, Luke S            16 SASA-ST                28.33      28.71  
 24 Moncrieft, Noah M         14 Alamo Area-ST          29.62      28.77  
 25 Player, Jackson T         17 Alamo Area-ST          28.06      28.78  
 26 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST          27.98      28.79  
 27 Vanin Munoz, Rafael       18 Alamo Area-ST          27.83      28.86  
 28 Woehrle, Ryan C           15 Alamo Area-ST          28.29      28.87  
 29 Stallworth, Lane M        14 SASA-ST                29.09      29.05  
 30 Davis, Dylan J            15 Alamo Area-ST          28.73      29.09  
 31 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST          29.02      29.14  
 32 Shields, Jack L           16 Alamo Area-ST          29.47      29.30  
 33 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST          27.98      29.31  
 34 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST          28.61      29.38  
 35 Maese, Jaden R            13 SASA-ST                30.00      29.42  
 36 Peter, Kyle R             13 NBY-ST                 31.09      29.76  
 37 Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST          30.55      29.84  
 38 Mai, Blake L              14 Alamo Area-ST          29.83      30.05  
 39 Leowe, Charles D          13 CBA-ST                 29.97      30.09  
 40 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST          30.17      30.67  
 41 Biggerstaff, Brian L      14 Alamo Area-ST          36.01      30.94  
 42 Bohannon, Max M           15 WAVE-ST                30.54      31.03  
 43 Smith, Quinn J            14 SASA-ST                32.42      31.21  
 44 Kapoor, Alex K            13 Alamo Area-ST          47.59      31.32  
 45 Barnes, Cannan A          15 Alamo Area-ST          32.68      31.78  
 46 Jones, George L           14 Alamo Area-ST          32.29      31.80  
 47 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST                    NT      32.05  
 48 Goldhammer, Jack A        13 UN-ST                  33.32      32.16  
 49 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU                 32.87      32.74  
 50 Vidaurri, Jon J           15 Alamo Area-ST          33.78      32.79  
 51 McDonald, Alex F          14 Alamo Area-ST          31.68      33.05  
 52 Ocker, Carson C           14 SASA-ST                35.93      33.28  
 53 Gune, Ishan M             13 SASA-ST                33.07      33.51  
 54 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST                32.04      33.53  
 55 Conder, Jacob T           14 LIFE-ST                34.20      33.93  
 56 Olmo, Dario J             13 LIFE-ST                33.83      34.19  
 57 Shearin, Zach D           13 DRD-ST                 33.86      34.25  
 58 Molina, Greg H            14 Alamo Area-ST          34.65      34.93  
 59 Kandikayala, Pranav       14 WAVE-ST                34.50      35.24  
 60 Almanza, Ryan G           16 Alamo Area-ST          40.23      35.52  
 61 Blair, Carson J           13 WAVE-ST                36.96      35.83  
 62 Flath, Matthew A          13 Alamo Area-ST          37.33      36.03  
 63 Anderson, Andrew H        15 HSC-ST                 34.59      36.58  
 64 Castillo II, Mark Anthon  13 Alamo Area-ST          37.52      38.26  
 65 Skrobarcek, Cole C        13 Winning Waters-ST      37.97      38.92  
 66 Myles, Aidan C            13 Alamo Area-ST          38.31      39.07  
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST          53.13      55.19  
  2 Stallworth, Jackson B     14 SASA-ST                56.91      56.18  
  3 Smith, Trevor H           15 Alamo Area-ST          56.43      56.66  
  4 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST          56.15      56.81  
  5 Crosley, Andrew Q         16 SASA-ST                56.19      58.15  
  6 Stiles IV, Ben B          17 Alamo Area-ST          57.09      58.23  
  7 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST          58.33      58.74  
  8 Mickelson, Chris L        16 WAVE-ST                57.72      58.87  
  9 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST          58.99      59.08  
 10 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST          57.14      59.11  
 11 Doehler, Ethan F          14 SASA-ST                58.51      59.22  
 12 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST          57.01      59.29  
 13 Potter, EJ O              16 UN-ST                  59.11      59.30  
 14 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST          59.06      59.44  
 15 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST          59.72      59.50  
 15 McClelland, Ian J         14 CBA-ST                 58.91      59.50  
 17 Foote, Connor M           14 SASA-ST                59.68      59.64  
 18 Croley, Ethan L           13 SASA-ST                58.67      59.80  
 19 Chan, Cameron K           14 SASA-ST                59.78    1:00.12  
 20 Nelson, Nikolai M         15 UN-ST                1:02.67    1:00.29  
 21 Caliandro, Emmanuel A     17 Alamo Area-ST        1:00.15    1:00.64  
 22 Nester, Luke S            16 SASA-ST              1:01.51    1:00.73  
 23 Lackey, Seth J            13 SASA-ST              1:00.69    1:01.13  
 24 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               1:00.90    1:01.48  
 25 Von Aspe, Erich T         16 DRD-ST               1:00.02    1:01.49  
 26 Doyle, Colin B            13 Winning Waters-ST    1:01.95    1:01.62  
 27 Flowe, Justin S           14 Alamo Area-ST        1:03.07    1:01.82  
 28 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST        1:01.82    1:01.87  
 29 Shope, Evan W             16 Alamo Area-ST          59.83    1:01.96  
 29 Davis, Dylan J            15 Alamo Area-ST        1:01.85    1:01.96  
 31 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               1:01.05    1:02.00  
 32 Peter, Kendal R           16 NBY-ST               1:01.48    1:02.23  
 33 Woehrle, Ryan C           15 Alamo Area-ST        1:01.57    1:02.94  
 34 Player, Jackson T         17 Alamo Area-ST        1:03.73    1:03.40  
 35 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST        1:04.93    1:03.58  
 36 Jimenez, Lorenzo L        15 Alamo Area-ST          57.72    1:03.62  
 37 Estes, Nolan K            15 Alamo Area-ST        1:54.49    1:03.97  
 38 Stallworth, Lane M        14 SASA-ST              1:04.19    1:04.04  
 39 Vanin Munoz, Rafael       18 Alamo Area-ST        1:02.73    1:04.14  
 39 Hernandez-Guzman, David   17 NBY-ST               1:02.97    1:04.14  
 41 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        1:03.64    1:04.22  
 42 Ruiz-Esparza, Ian A       13 SASA-ST              1:06.90    1:04.28  
 43 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST        1:00.21    1:04.33  
 44 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              1:07.22    1:04.44  
 45 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        1:03.02    1:04.98  
 46 Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        1:04.74    1:05.37  
 47 Peter, Kyle R             13 NBY-ST               1:10.84    1:05.68  
 48 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST        1:05.63    1:05.81  
 49 Leowe, Charles D          13 CBA-ST               1:10.99    1:06.00  
 50 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        1:02.46    1:06.14  
 51 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST        1:05.20    1:06.21  
 52 Jackson, Carl L           17 Alamo Area-ST        1:02.92    1:06.42  
 53 Moncrieft, Noah M         14 Alamo Area-ST        1:07.80    1:06.53  
 54 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        1:07.29    1:06.74  
 55 Huye, Josh S              14 SPA-GU               1:07.65    1:07.42  
 56 Shields, Jack L           16 Alamo Area-ST        1:06.69    1:07.75  
 57 Pringle, Jesus L          16 Alamo Area-ST        1:02.01    1:07.77  
 58 Steinle, Owen D           16 WAVE-ST              1:09.17    1:08.09  
 59 Bohannon, Max M           15 WAVE-ST              1:09.26    1:10.14  
 60 Barnes, Cannan A          15 Alamo Area-ST        1:11.33    1:10.89  
 61 Jones, George L           14 Alamo Area-ST        1:09.31    1:11.12  
 62 Christiansen, Harold V    13 WAVE-ST              1:08.79    1:11.45  
 63 Conkin, Brayden W         14 Alamo Area-ST        1:14.32    1:11.47  
 64 Kapoor, Alex K            13 Alamo Area-ST        1:21.12    1:11.58  
 65 Smith, Quinn J            14 SASA-ST              1:10.49    1:11.67  
 66 Goldhammer, Jack A        13 UN-ST                1:11.05    1:12.00  
 67 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU               1:13.53    1:12.46  
 68 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               1:13.02    1:12.59  
 69 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              1:10.31    1:12.99  
 70 Colacino, Max C           15 Alamo Area-ST        1:15.59    1:13.31  
 71 Burner, Matthew G         13 Alamo Area-ST        1:10.16    1:13.45  
 72 Blake, Christo G          14 Alamo Area-ST        1:16.01    1:13.52  
 73 Rodriguez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        1:14.77    1:14.08  
 74 Conder, Jacob T           14 LIFE-ST              1:16.78    1:14.29  
 75 Olmo, Dario J             13 LIFE-ST              1:16.51    1:17.18  
 76 Ocker, Carson C           14 SASA-ST              1:23.23    1:17.25  
 77 Shearin, Zach D           13 DRD-ST               1:22.13    1:17.32  
 78 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        1:21.48    1:17.58  
 79 Vidaurri, Jon J           15 Alamo Area-ST        1:15.43    1:17.61  
 80 Blair, Carson J           13 WAVE-ST              1:22.33    1:17.88  
 81 McDonald, Alex F          14 Alamo Area-ST        1:17.59    1:18.66  
 82 Graham, Jordan K          13 DRD-ST               1:20.83    1:20.48  
 83 Kandikayala, Pranav       14 WAVE-ST              1:20.47    1:22.50  
 84 Almanza, Ryan G           16 Alamo Area-ST        1:28.17    1:23.17  
 85 Anderson, Andrew H        15 HSC-ST               1:22.48    1:24.75  
 86 Fisher, Noah W            13 HSC-ST               1:27.38    1:24.93  
 87 Burrus, John A            13 Alamo Area-ST        1:23.33    1:26.16  
 88 Skrobarcek, Cole C        13 Winning Waters-ST    1:27.10    1:29.18  
 89 Castillo II, Mark Anthon  13 Alamo Area-ST        1:30.14    1:29.71  
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST        1:53.26    1:59.17  
                  57.59   1:59.17 (1:01.58)                                        
  2 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST        2:01.48    2:03.32  
                1:00.08   2:03.32 (1:03.24)                                        
  3 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST        1:55.28    2:03.92  
                  59.26   2:03.92 (1:04.66)                                        
  4 Stallworth, Jackson B     14 SASA-ST              2:04.16    2:06.51  
                1:01.06   2:06.51 (1:05.45)                                        
  5 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST        2:08.15    2:06.64  
                  59.86   2:06.64 (1:06.78)                                        
  6 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        2:07.36    2:07.53  
                1:00.54   2:07.53 (1:06.99)                                        
  7 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST        2:01.45    2:08.56  
                1:00.80   2:08.56 (1:07.76)                                        
  8 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST        2:06.93    2:08.79  
                1:01.77   2:08.79 (1:07.02)                                        
  9 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        2:03.35    2:10.50  
                1:01.69   2:10.50 (1:08.81)                                        
 10 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST        2:02.95    2:11.23  
                1:02.20   2:11.23 (1:09.03)                                        
 11 Mickelson, Chris L        16 WAVE-ST              2:06.37    2:11.55  
                1:03.00   2:11.55 (1:08.55)                                        
 12 McClelland, Ian J         14 CBA-ST               2:11.59    2:11.78  
                1:03.84   2:11.78 (1:07.94)                                        
 13 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        2:08.72    2:11.83  
                1:02.45   2:11.83 (1:09.38)                                        
 14 Nester, Luke S            16 SASA-ST              2:06.82    2:12.59  
 15 Foote, Connor M           14 SASA-ST              2:11.24    2:12.66  
                1:03.78   2:12.66 (1:08.88)                                        
 16 Caliandro, Emmanuel A     17 Alamo Area-ST        2:05.32    2:12.94  
                1:04.58   2:12.94 (1:08.36)                                        
 17 Davis, Dylan J            15 Alamo Area-ST        2:15.92    2:13.16  
                1:05.31   2:13.16 (1:07.85)                                        
 18 Nelson, Nikolai M         15 UN-ST                2:09.45    2:13.23  
                1:04.01   2:13.23 (1:09.22)                                        
 19 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        2:08.59    2:14.69  
                1:03.06   2:14.69 (1:11.63)                                        
 20 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               2:14.30    2:14.95  
                1:05.64   2:14.95 (1:09.31)                                        
 21 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              2:09.84    2:15.31  
                1:04.51   2:15.31 (1:10.80)                                        
 22 Duke, Damian A            17 Alamo Area-ST        1:59.59    2:15.68  
                1:04.63   2:15.68 (1:11.05)                                        
 23 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST        2:20.00    2:16.12  
                2:19.01         2:16.12 ( )                                        
 24 Potter, EJ O              16 UN-ST                2:20.28    2:16.33  
                1:02.83   2:16.33 (1:13.50)                                        
 25 Delostrinos, Johnny A     16 Alamo Area-ST        2:14.66    2:16.39  
                1:06.85   2:16.39 (1:09.54)                                        
 26 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST        2:11.62    2:16.66  
                1:06.97   2:16.66 (1:09.69)                                        
 27 Jardenil, Kyle L          14 Alamo Area-ST        2:13.21    2:16.70  
 28 Gallagher, Josh A         17 Alamo Area-ST        2:11.80    2:17.06  
                1:06.19   2:17.06 (1:10.87)                                        
 29 Doehler, Ethan F          14 SASA-ST              2:05.99    2:17.43  
                1:05.28   2:17.43 (1:12.15)                                        
 30 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               2:15.90    2:17.61  
                1:04.21   2:17.61 (1:13.40)                                        
 31 Jimenez, Lorenzo L        15 Alamo Area-ST        2:06.91    2:17.87  
                2:17.87         2:17.87 ( )                                        
 32 Travis, Westley P         16 Alamo Area-ST        2:16.13    2:18.18  
                1:04.53   2:18.18 (1:13.65)                                        
 33 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        2:17.48    2:20.30  
                1:08.43   2:20.30 (1:11.87)                                        
 34 Jackson, Carl L           17 Alamo Area-ST        2:14.83    2:20.34  
                1:08.09   2:20.34 (1:12.25)                                        
 35 Vanin Munoz, Rafael       18 Alamo Area-ST        2:15.28    2:20.81  
                1:08.91   2:20.81 (1:11.90)                                        
 36 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST        2:17.59    2:20.88  
                1:08.69   2:20.88 (1:12.19)                                        
 37 Chan, Cameron K           14 SASA-ST              2:12.45    2:21.45  
                1:08.19   2:21.45 (1:13.26)                                        
 38 Flowe, Justin S           14 Alamo Area-ST        2:21.81    2:21.87  
                1:07.24   2:21.87 (1:14.63)                                        
 39 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST        2:20.21    2:22.01  
                1:07.75   2:22.01 (1:14.26)                                        
 40 Mai, Blake L              14 Alamo Area-ST        2:27.46    2:22.03  
                1:09.16   2:22.03 (1:12.87)                                        
 41 Pringle, Jesus L          16 Alamo Area-ST        2:12.47    2:22.64  
                1:08.53   2:22.64 (1:14.11)                                        
 42 Leven, Nate T             15 Alamo Area-ST        2:16.36    2:22.81  
                1:07.93   2:22.81 (1:14.88)                                        
 43 Leowe, Charles D          13 CBA-ST               2:32.11    2:22.91  
                1:08.29   2:22.91 (1:14.62)                                        
 44 Solano, Gabe G            16 Alamo Area-ST        2:17.77    2:23.07  
                1:07.91   2:23.07 (1:15.16)                                        
 45 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST        2:13.26    2:23.26  
                1:09.25   2:23.26 (1:14.01)                                        
 46 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        2:19.99    2:23.38  
                1:08.62   2:23.38 (1:14.76)                                        
 47 Stallworth, Lane M        14 SASA-ST              2:22.02    2:24.14  
                1:08.29   2:24.14 (1:15.85)                                        
 48 Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        2:20.19    2:24.36  
                1:08.51   2:24.36 (1:15.85)                                        
 49 Fears, John John S        17 Alamo Area-ST        2:25.24    2:24.68  
                1:10.27   2:24.68 (1:14.41)                                        
 50 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              2:28.37    2:24.83  
 51 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        2:21.51    2:25.15  
                1:10.45   2:25.15 (1:14.70)                                        
 52 Perales Jr, Mark A        15 Alamo Area-ST        2:24.06    2:26.20  
                1:11.54   2:26.20 (1:14.66)                                        
 53 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        2:37.98    2:26.97  
                1:08.71   2:26.97 (1:18.26)                                        
 54 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST        2:24.70    2:27.49  
                1:10.59   2:27.49 (1:16.90)                                        
 55 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               2:24.55    2:27.81  
                1:11.47   2:27.81 (1:16.34)                                        
 56 Brown, Elijah P           13 NBY-ST               2:27.69    2:29.26  
                1:10.63   2:29.26 (1:18.63)                                        
 57 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST        2:26.31    2:29.90  
                1:11.55   2:29.90 (1:18.35)                                        
 58 Ruiz-Esparza, Ian A       13 SASA-ST              2:34.50    2:30.24  
                1:09.95   2:30.24 (1:20.29)                                        
 59 Estes, Nolan K            15 Alamo Area-ST        2:47.31    2:30.25  
                1:12.54   2:30.25 (1:17.71)                                        
 60 Huye, Josh S              14 SPA-GU               2:30.24    2:30.27  
                1:12.80   2:30.27 (1:17.47)                                        
 61 Weller, Dylan R           15 Alamo Area-ST        3:00.00    2:37.04  
                1:11.77   2:37.04 (1:25.27)                                        
 62 Goff, Christian D         14 Alamo Area-ST        2:30.09    2:37.17  
                1:16.10   2:37.17 (1:21.07)                                        
 63 Goldhammer, Jack A        13 UN-ST                2:31.87    2:37.71  
                1:14.27   2:37.71 (1:23.44)                                        
 64 Pollack, Ethan C          13 Alamo Area-ST        2:32.87    2:38.77  
 65 North, Bobby A            14 Alamo Area-ST        2:44.94    2:39.71  
                1:16.55   2:39.71 (1:23.16)                                        
 66 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               2:44.97    2:41.56  
                1:17.48   2:41.56 (1:24.08)                                        
 67 Jones, Kaden J            13 SPA-GU               2:41.00    2:42.36  
                1:18.24   2:42.36 (1:24.12)                                        
 68 Nelms, Josh F             13 Alamo Area-ST        2:47.24    2:45.23  
                1:19.74   2:45.23 (1:25.49)                                        
 69 Colacino, Max C           15 Alamo Area-ST        2:47.80    2:47.28  
 70 Olmo, Dario J             13 LIFE-ST              2:46.54    2:47.51  
                1:20.32   2:47.51 (1:27.19)                                        
 71 Travis, Wyatt B           14 Alamo Area-ST        2:47.31    2:49.71  
 72 Newlin, Kyle W            14 Alamo Area-ST        2:54.20    2:51.65  
                1:19.66   2:51.65 (1:31.99)                                        
 73 Molina, Greg H            14 Alamo Area-ST        3:13.45    2:51.70  
                1:23.73   2:51.70 (1:27.97)                                        
 74 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU               2:46.54    2:53.09  
 75 Gune, Ishan M             13 SASA-ST              2:52.06    2:55.55  
                1:20.26   2:55.55 (1:35.29)                                        
 76 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        3:02.52    2:56.79  
                1:22.51   2:56.79 (1:34.28)                                        
 77 Torres, Diego J           13 WAVE-ST              3:01.71    2:57.81  
                1:25.99   2:57.81 (1:31.82)                                        
 78 Vidaurri, Jon J           15 Alamo Area-ST        2:40.98    3:02.29  
                1:23.24   3:02.29 (1:39.05)                                        
 79 Lacy, Dalton K            13 Alamo Area-ST        3:24.45    3:08.86  
                1:32.51   3:08.86 (1:36.35)                                        
 80 Skrobarcek, Cole C        13 Winning Waters-ST    3:17.42    3:13.44  
                1:34.38   3:13.44 (1:39.06)                                        
 81 Morgan, Tyler T           13 Alamo Area-ST        3:35.69    3:19.57  
                1:32.13   3:19.57 (1:47.44)                                        
 82 Castillo II, Mark Anthon  13 Alamo Area-ST        3:35.82    3:26.04  
                3:26.00      3:26.04 (0.04)                                        
 -- Almanza, Ryan G           16 Alamo Area-ST        3:03.21         DQ  
                1:22.02        DQ (1:34.90)                                        
 
Boys 13 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST          29.57      29.55  
  2 Potter, EJ O              16 UN-ST                  29.88      31.68  
  3 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST                29.47      32.17  
  4 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST          32.25      32.22  
  5 Sloan, Tate A             15 Alamo Area-ST          37.86      32.70  
  6 Smith, Quinn J            14 SASA-ST                38.97      38.11  
  7 Hernandez-Guzman, David   17 NBY-ST                 37.85      38.16  
  8 Barnes, Cannan A          15 Alamo Area-ST          41.31      38.38  
  9 Jones, George L           14 Alamo Area-ST          40.73      38.73  
 10 Kapoor, Alex K            13 Alamo Area-ST          43.60      40.50  
 11 Blair, Carson J           13 WAVE-ST                43.68      42.64  
 12 Fisher, Noah W            13 HSC-ST                 50.99      43.17  
 13 Ocker, Carson C           14 SASA-ST                46.51      45.24  
 14 Myles, Aidan C            13 Alamo Area-ST          54.91      47.00  
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          17 Alamo Area-ST        1:01.55    1:03.92  
  2 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST        1:00.35    1:04.06  
  3 Stallworth, Jackson B     14 SASA-ST              1:00.60    1:04.09  
  4 Stiles IV, Ben B          17 Alamo Area-ST        1:02.67    1:04.69  
  5 Foote, Connor M           14 SASA-ST              1:04.09    1:07.01  
  6 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        1:01.78    1:07.25  
  7 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST        1:04.34    1:07.34  
  8 Delostrinos, Johnny A     16 Alamo Area-ST        1:03.00    1:08.11  
  9 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST        1:05.80    1:08.90  
 10 Chan, Cameron K           14 SASA-ST              1:05.04    1:09.26  
 11 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST        1:09.10    1:09.89  
 12 Nelson, Nikolai M         15 UN-ST                1:10.19    1:10.15  
 13 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        1:04.58    1:10.66  
 14 Doehler, Ethan F          14 SASA-ST              1:06.90    1:10.70  
 15 Davis, Dylan J            15 Alamo Area-ST        1:17.86    1:10.96  
 16 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              1:02.47    1:10.98  
 17 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        1:08.67    1:11.21  
 18 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        1:08.90    1:11.44  
 19 Potter, EJ O              16 UN-ST                1:22.35    1:12.30  
 20 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               1:09.50    1:13.17  
 21 Jardenil, Kyle L          14 Alamo Area-ST        1:10.69    1:13.31  
 22 Flowe, Justin S           14 Alamo Area-ST        1:14.78    1:14.38  
 23 Boehmer, Terrin D         16 Alamo Area-ST        1:08.31    1:15.01  
 24 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        1:18.28    1:15.15  
 25 Jimenez, Lorenzo L        15 Alamo Area-ST        1:07.59    1:15.25  
 26 Duke, Damian A            17 Alamo Area-ST        1:08.03    1:15.32  
 27 Mai, Blake L              14 Alamo Area-ST        1:30.28    1:16.16  
 28 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST        1:15.54    1:16.22  
 29 Ruiz-Esparza, Ian A       13 SASA-ST              1:15.68    1:16.77  
 30 Travis, Westley P         16 Alamo Area-ST        1:10.45    1:17.15  
 31 Perales Jr, Mark A        15 Alamo Area-ST        1:14.87    1:17.29  
 32 Leven, Nate T             15 Alamo Area-ST        1:14.05    1:17.82  
 33 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST        1:12.91    1:18.84  
 34 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        1:20.60    1:19.00  
 35 Pringle, Jesus L          16 Alamo Area-ST        1:09.05    1:19.11  
 36 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST        1:15.65    1:19.67  
 37 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              1:16.42    1:19.75  
 38 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST        1:15.19    1:19.79  
 39 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        1:22.55    1:19.91  
 40 Stallworth, Lane M        14 SASA-ST              1:18.46    1:20.19  
 41 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              1:16.99    1:20.23  
 42 Weller, Dylan R           15 Alamo Area-ST        2:00.00    1:20.64  
 43 Brown, Elijah P           13 NBY-ST               1:18.88    1:20.80  
 44 Solano, Gabe G            16 Alamo Area-ST        1:19.64    1:21.23  
 45 Jackson, Carl L           17 Alamo Area-ST        1:15.50    1:21.41  
 46 Estes, Nolan K            15 Alamo Area-ST        2:00.31    1:21.64  
 47 Goldhammer, Jack A        13 UN-ST                1:21.61    1:21.88  
 48 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST        1:16.69    1:21.94  
 49 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST        1:19.41    1:22.12  
 50 North, Bobby A            14 Alamo Area-ST        1:20.73    1:24.64  
 51 Jones, George L           14 Alamo Area-ST        1:21.84    1:25.49  
 52 Colacino, Max C           15 Alamo Area-ST        1:24.87    1:28.68  
 53 Travis, Wyatt B           14 Alamo Area-ST        1:25.70    1:28.93  
 54 Nelms, Josh F             13 Alamo Area-ST        1:28.01    1:29.38  
 55 Olmo, Dario J             13 LIFE-ST              1:36.89    1:30.14  
 56 Pollack, Ethan C          13 Alamo Area-ST        1:25.32    1:30.31  
 57 Gune, Ishan M             13 SASA-ST              1:26.49    1:30.64  
 58 Jones, Kaden J            13 SPA-GU               1:29.12    1:32.59  
 59 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU               1:24.51    1:32.98  
 60 Newlin, Kyle W            14 Alamo Area-ST        1:41.96    1:33.67  
 61 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        1:35.39    1:34.07  
 62 Lacy, Dalton K            13 Alamo Area-ST        1:42.36    1:35.21  
 63 Torres, Diego J           13 WAVE-ST              1:34.21    1:35.70  
 64 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               1:40.19    1:38.25  
 65 Morgan, Tyler T           13 Alamo Area-ST        1:48.81    1:40.76  
 66 Skrobarcek, Cole C        13 Winning Waters-ST    1:50.65    1:42.44  
 67 Ocker, Carson C           14 SASA-ST              1:41.79    1:42.51  
 68 Vidaurri, Jon J           15 Alamo Area-ST        1:40.55    1:42.70  
 69 Almanza, Ryan G           16 Alamo Area-ST        1:56.78    1:45.49  
 -- Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        1:17.72         DQ  
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alejos, Victor M          16 Alamo Area-ST        2:12.40    2:22.93  
                1:11.21   2:22.93 (1:11.72)                                        
  2 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              2:15.10    2:23.18  
                1:10.85   2:23.18 (1:12.33)                                        
  3 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        2:08.44    2:23.86  
                1:10.65   2:23.86 (1:13.21)                                        
  4 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST        2:16.31    2:26.27  
                1:10.98   2:26.27 (1:15.29)                                        
  5 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST        2:21.87    2:28.81  
                1:13.33   2:28.81 (1:15.48)                                        
  6 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        2:30.24    2:29.40  
                1:12.65   2:29.40 (1:16.75)                                        
  7 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST        2:24.19    2:32.86  
                1:15.79   2:32.86 (1:17.07)                                        
  8 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST        2:20.65    2:33.36  
                1:14.33   2:33.36 (1:19.03)                                        
  9 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               2:28.40    2:35.54  
                1:15.91   2:35.54 (1:19.63)                                        
 10 Duke, Damian A            17 Alamo Area-ST        2:21.72    2:38.72  
                1:16.48   2:38.72 (1:22.24)                                        
 11 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST        2:35.26    2:38.97  
 12 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        2:31.67    2:40.30  
                1:19.29   2:40.30 (1:21.01)                                        
 13 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST        2:33.78    2:42.14  
                1:20.63   2:42.14 (1:21.51)                                        
 14 Ruiz-Esparza, Ian A       13 SASA-ST              2:49.26    2:47.08  
                1:21.84   2:47.08 (1:25.24)                                        
 15 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        2:47.28    2:50.09  
                1:23.42   2:50.09 (1:26.67)                                        
 16 Spradling, Riley M        14 Alamo Area-ST        2:43.25    2:51.54  
                1:23.69   2:51.54 (1:27.85)                                        
 17 Zorrilla, Diego A         14 Alamo Area-ST        2:49.70    2:52.44  
                1:26.24   2:52.44 (1:26.20)                                        
 18 Estes, Nolan K            15 Alamo Area-ST        4:00.31    2:52.67  
                1:24.57   2:52.67 (1:28.10)                                        
 19 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              2:39.73    2:52.69  
                1:24.66   2:52.69 (1:28.03)                                        
 20 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              2:50.03    2:52.79  
                1:24.67   2:52.79 (1:28.12)                                        
 21 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               2:52.27    2:54.49  
                1:25.99   2:54.49 (1:28.50)                                        
 22 Steinle, Owen D           16 WAVE-ST              2:45.99    3:02.72  
                1:29.89   3:02.72 (1:32.83)                                        
 23 Colacino, Max C           15 Alamo Area-ST        3:08.86    3:08.15  
 24 Smith, Quinn J            14 SASA-ST              3:12.99    3:10.30  
                1:34.78   3:10.30 (1:35.52)                                        
 25 Gune, Ishan M             13 SASA-ST              3:02.19    3:15.43  
                1:32.82   3:15.43 (1:42.61)                                        
 26 Flath, Matthew A          13 Alamo Area-ST        3:20.93    3:18.67  
                1:36.66   3:18.67 (1:42.01)                                        
 27 Fisher, Noah W            13 HSC-ST               3:40.99    3:22.99  
 28 White, Jacob G            13 Alamo Area-ST        3:43.71    3:47.27  
                1:50.62   3:47.27 (1:56.65)                                        
 
Boys 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST          31.91      33.04  
  2 Hill, Carter W            15 Alamo Area-ST          32.27      33.50  
  3 Patterson IV, McCoy M     16 WAVE-ST                33.66      34.67  
  4 Martinez, Efren F         17 Alamo Area-ST          34.48      34.94  
  5 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST          36.51      35.45  
  6 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST          35.10      35.91  
  7 McClelland, Ian J         14 CBA-ST                 39.28      37.41  
  8 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST                36.99      37.46  
  9 Gallagher, Josh A         17 Alamo Area-ST          40.76      39.95  
 10 Jones, George L           14 Alamo Area-ST          44.30      40.99  
 11 Huye, Josh S              14 SPA-GU                 46.99      42.40  
 12 Leowe, Charles D          13 CBA-ST                 47.53      42.46  
 13 Kandikayala, Pranav       14 WAVE-ST                43.72      44.03  
 14 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU                 51.69      46.36  
 15 Weller, Dylan R           15 Alamo Area-ST          45.00      47.90  
 16 Jones, Kaden J            13 SPA-GU                 48.95      49.72  
 17 Torres, Diego J           13 WAVE-ST                56.84      50.95  
 18 Castillo II, Mark Anthon  13 Alamo Area-ST          58.26      52.02  
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stiles IV, Ben B          17 Alamo Area-ST        1:09.06    1:12.09  
  2 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST        1:07.95    1:12.27  
  3 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        1:10.69    1:12.84  
  4 Thurman, Paul M           17 Alamo Area-ST        1:14.76    1:13.66  
  5 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST        1:12.58    1:14.55  
  6 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        1:13.49    1:15.53  
  7 Patterson IV, McCoy M     16 WAVE-ST              1:10.31    1:17.18  
  8 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST        1:12.17    1:17.42  
  9 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST        1:13.87    1:17.46  
 10 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST        1:12.63    1:17.47  
 11 Hill, Carter W            15 Alamo Area-ST        1:09.31    1:17.69  
 12 Martinez, Efren F         17 Alamo Area-ST        1:14.92    1:17.89  
 13 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST        1:16.88    1:17.93  
 14 Croley, Ethan L           13 SASA-ST              1:14.68    1:19.27  
 15 Lackey, Seth J            13 SASA-ST              1:16.99    1:19.68  
 16 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST        1:15.68    1:21.16  
 17 Nelson, Nikolai M         15 UN-ST                1:22.32    1:21.22  
 18 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               1:22.59    1:21.39  
 19 Besch, Shaun S            17 Alamo Area-ST        1:09.62    1:21.49  
 20 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST        1:19.99    1:22.33  
 21 Gallagher, Josh A         17 Alamo Area-ST        1:21.85    1:23.58  
 22 Davis, Dylan J            15 Alamo Area-ST        1:27.67    1:24.02  
 23 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        1:22.38    1:24.60  
 24 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST        1:20.04    1:24.87  
 25 Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        1:20.92    1:24.96  
 26 Jackson, Carl L           17 Alamo Area-ST        1:17.70    1:25.02  
 27 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        1:23.23    1:26.17  
 28 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST        1:30.66    1:26.21  
 29 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        1:25.67    1:26.55  
 30 Barnes, Cannan A          15 Alamo Area-ST        1:30.02    1:28.38  
 31 Jardenil, Kyle L          14 Alamo Area-ST        1:21.55    1:28.84  
 32 Conkin, Brayden W         14 Alamo Area-ST        1:35.80    1:29.21  
 33 Leowe, Charles D          13 CBA-ST               1:30.75    1:30.80  
 34 Steinle, Owen D           16 WAVE-ST              1:32.31    1:31.31  
 35 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              1:30.10    1:31.32  
 36 Huye, Josh S              14 SPA-GU               1:32.17    1:31.60  
 37 Kapoor, Alex K            13 Alamo Area-ST        1:39.34    1:31.82  
 38 Burner, Matthew G         13 Alamo Area-ST        1:29.85    1:32.01  
 39 Conder, Jacob T           14 LIFE-ST              1:33.25    1:32.09  
 40 Estes, Nolan K            15 Alamo Area-ST        2:40.31    1:32.78  
 41 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               1:28.57    1:33.69  
 42 Christiansen, Harold V    13 WAVE-ST              1:32.00    1:34.49  
 43 Slater, Malcolm R         13 Alamo Area-ST        1:37.78    1:35.88  
 44 Gune, Ishan M             13 SASA-ST              1:34.98    1:35.91  
 45 Meehan, Jack F            15 NBY-ST               1:33.76    1:36.11  
 46 Biggerstaff, Brian L      14 Alamo Area-ST        1:40.01    1:37.41  
 47 Rodriguez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        1:43.47    1:37.73  
 48 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        1:42.22    1:38.14  
 49 Blake, Christo G          14 Alamo Area-ST        1:47.72    1:38.83  
 50 McDonald, Alex F          14 Alamo Area-ST        1:42.34    1:39.09  
 51 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST        1:33.50    1:40.04  
 52 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU               1:38.83    1:42.09  
 53 Kandikayala, Pranav       14 WAVE-ST              1:33.18    1:42.19  
 54 Shearin, Zach D           13 DRD-ST               1:43.82    1:42.30  
 55 Smith, Quinn J            14 SASA-ST              1:44.24    1:45.00  
 56 White, Jacob G            13 Alamo Area-ST        1:49.36    1:46.70  
 57 Skrobarcek, Cole C        13 Winning Waters-ST    1:46.34    1:47.12  
 58 Myles, Aidan C            13 Alamo Area-ST        1:49.49    1:50.07  
 59 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        1:58.01    1:52.63  
 60 Burrus, John A            13 Alamo Area-ST        1:58.18    1:58.39  
 61 Castillo II, Mark Anthon  13 Alamo Area-ST        1:56.64    1:59.07  
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          17 Alamo Area-ST        2:31.57    2:37.77  
                1:15.77   2:37.77 (1:22.00)                                        
  2 Tao, David L              16 Alamo Area-ST             NT    2:38.07  
                1:15.32   2:38.07 (1:22.75)                                        
  3 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        2:36.89    2:42.46  
                1:18.29   2:42.46 (1:24.17)                                        
  4 Patterson IV, McCoy M     16 WAVE-ST              2:37.98    2:47.46  
                1:21.23   2:47.46 (1:26.23)                                        
  5 Martinez, Efren F         17 Alamo Area-ST        2:43.04    2:50.87  
                1:21.39   2:50.87 (1:29.48)                                        
  6 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST        2:39.38    2:52.40  
                1:22.47   2:52.40 (1:29.93)                                        
  7 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST        2:38.78    2:52.64  
                1:21.15   2:52.64 (1:31.49)                                        
  8 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              2:45.99    2:54.12  
                1:24.13   2:54.12 (1:29.99)                                        
  9 Croley, Ethan L           13 SASA-ST              2:48.25    2:55.32  
                1:24.54   2:55.32 (1:30.78)                                        
 10 Hill, Carter W            15 Alamo Area-ST        2:33.08    2:55.82  
                1:23.17   2:55.82 (1:32.65)                                        
 11 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST        2:53.80    2:57.40  
                1:25.13   2:57.40 (1:32.27)                                        
 11 Mickelson, Chris L        16 WAVE-ST              2:46.05    2:57.40  
                1:24.94   2:57.40 (1:32.46)                                        
 13 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        2:47.85    2:57.92  
                1:25.09   2:57.92 (1:32.83)                                        
 14 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST        2:53.01    3:00.74  
                1:25.75   3:00.74 (1:34.99)                                        
 15 Boehmer, Terrin D         16 Alamo Area-ST        2:59.83    3:02.37  
                1:28.52   3:02.37 (1:33.85)                                        
 16 Travis, Westley P         16 Alamo Area-ST        2:56.66    3:05.08  
                1:25.94   3:05.08 (1:39.14)                                        
 17 Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        2:50.00    3:07.00  
 18 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               3:04.66    3:07.45  
                1:33.71   3:07.45 (1:33.74)                                        
 19 Brown, Elijah P           13 NBY-ST               3:09.54    3:07.73  
                1:31.21   3:07.73 (1:36.52)                                        
 20 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        3:02.30    3:09.36  
                1:33.12   3:09.36 (1:36.24)                                        
 21 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST        3:09.69    3:11.30  
                1:32.48   3:11.30 (1:38.82)                                        
 22 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST        3:22.07    3:11.42  
                1:31.65   3:11.42 (1:39.77)                                        
 23 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        3:03.65    3:12.70  
                1:32.34   3:12.70 (1:40.36)                                        
 24 Leowe, Charles D          13 CBA-ST               3:12.91    3:14.25  
                1:33.30   3:14.25 (1:40.95)                                        
 25 Huye, Josh S              14 SPA-GU               3:11.35    3:16.43  
 26 Ruiz-Esparza, Ian A       13 SASA-ST              3:00.99    3:20.06  
                1:32.94   3:20.06 (1:47.12)                                        
 27 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              3:17.42    3:20.09  
                1:35.95   3:20.09 (1:44.14)                                        
 28 Conkin, Brayden W         14 Alamo Area-ST        3:28.01    3:22.89  
                1:34.64   3:22.89 (1:48.25)                                        
 29 Slater, Malcolm R         13 Alamo Area-ST        3:36.22    3:23.36  
                1:37.79   3:23.36 (1:45.57)                                        
 30 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              3:13.33    3:23.70  
                1:38.54   3:23.70 (1:45.16)                                        
 31 Estes, Nolan K            15 Alamo Area-ST        3:53.31    3:24.12  
                1:37.40   3:24.12 (1:46.72)                                        
 32 Stallworth, Lane M        14 SASA-ST              3:06.17    3:24.42  
                1:35.51   3:24.42 (1:48.91)                                        
 33 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               2:55.79    3:27.93  
                1:39.58   3:27.93 (1:48.35)                                        
 34 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               3:24.09    3:27.98  
                1:40.19   3:27.98 (1:47.79)                                        
 35 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        3:29.19    3:39.13  
                1:42.16   3:39.13 (1:56.97)                                        
 36 Travis, Wyatt B           14 Alamo Area-ST        3:33.53    3:39.67  
                1:42.52   3:39.67 (1:57.15)                                        
 37 Gune, Ishan M             13 SASA-ST              3:30.13    3:40.33  
                1:40.76   3:40.33 (1:59.57)                                        
 38 Goff, Christian D         14 Alamo Area-ST        3:54.23    3:42.31  
                1:46.88   3:42.31 (1:55.43)                                        
 39 Pollack, Ethan C          13 Alamo Area-ST        3:39.78    3:43.23  
                1:47.76   3:43.23 (1:55.47)                                        
 40 Kandikayala, Pranav       14 WAVE-ST              3:27.01    3:44.76  
                1:43.30   3:44.76 (2:01.46)                                        
 41 Colacino, Max C           15 Alamo Area-ST        3:39.62    3:49.70  
                1:51.61   3:49.70 (1:58.09)                                        
 42 Nelms, Josh F             13 Alamo Area-ST        3:46.82    3:49.75  
                1:49.57   3:49.75 (2:00.18)                                        
 43 Skrobarcek, Cole C        13 Winning Waters-ST    3:50.01    3:50.32  
                1:50.46   3:50.32 (1:59.86)                                        
 44 Newlin, Kyle W            14 Alamo Area-ST        3:45.77    3:50.84  
                1:51.18   3:50.84 (1:59.66)                                        
 45 North, Bobby A            14 Alamo Area-ST        3:54.68    3:54.28  
                1:49.46   3:54.28 (2:04.82)                                        
 46 Weller, Dylan R           15 Alamo Area-ST        3:36.00    3:54.91  
                1:51.72   3:54.91 (2:03.19)                                        
 47 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        4:12.94    4:02.18  
                1:57.46   4:02.18 (2:04.72)                                        
 48 Flath, Matthew A          13 Alamo Area-ST        4:18.19    4:05.87  
                1:54.50   4:05.87 (2:11.37)                                        
 49 Torres, Diego J           13 WAVE-ST              4:15.58    4:15.21  
                2:02.68   4:15.21 (2:12.53)                                        
 50 Morgan, Tyler T           13 Alamo Area-ST        3:00.07    4:27.25  
                2:08.03   4:27.25 (2:19.22)                                        
 
Boys 13 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST          27.52      27.05  
  2 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST          28.11      28.27  
  3 McClelland, Ian J         14 CBA-ST                 30.46      28.69  
  4 Potter, EJ O              16 UN-ST                  28.88      28.81  
  5 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST          31.35      28.87  
  6 Jardenil, Kyle L          14 Alamo Area-ST          30.92      29.75  
  7 Caliandro, Emmanuel A     17 Alamo Area-ST          30.93      30.47  
  8 Jimenez, Lorenzo L        15 Alamo Area-ST          33.97      31.23  
  9 Pringle, Jesus L          16 Alamo Area-ST          30.56      31.78  
 10 Solano, Gabe G            16 Alamo Area-ST          31.26      32.05  
 11 Huye, Josh S              14 SPA-GU                 37.53      33.19  
 12 Leowe, Charles D          13 CBA-ST                 43.48      35.13  
 13 Weller, Dylan R           15 Alamo Area-ST          42.00      36.95  
 14 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU                 40.50      39.94  
 15 Nelms, Josh F             13 Alamo Area-ST          45.63      43.41  
 16 Ocker, Carson C           14 SASA-ST                48.80      44.27  
 17 Jones, Kaden J            13 SPA-GU                 39.77      44.40  
 18 Newlin, Kyle W            14 Alamo Area-ST          56.83      45.66  
 19 Torres, Diego J           13 WAVE-ST                44.52      45.78  
 20 Lacy, Dalton K            13 Alamo Area-ST          54.44      45.84  
 21 Morgan, Tyler T           13 Alamo Area-ST        1:30.07      51.29  
 -- Castillo II, Mark Anthon  13 Alamo Area-ST        1:22.00         DQ  
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST          57.23      59.69  
  2 Smith, Trevor H           15 Alamo Area-ST        1:05.76    1:03.51  
  3 Alejos, Victor M          16 Alamo Area-ST        1:01.77    1:03.56  
  4 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST        1:01.83    1:03.73  
  5 McClelland, Ian J         14 CBA-ST               1:05.25    1:03.79  
  6 Thurman, Paul M           17 Alamo Area-ST        1:05.74    1:04.05  
  7 Sandidge, Logan M         16 Alamo Area-ST             NT    1:04.26  
  8 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST        1:01.28    1:04.31  
  9 Doehler, Ethan F          14 SASA-ST              1:06.76    1:04.92  
 10 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        1:02.12    1:05.06  
 10 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST        1:05.35    1:05.06  
 12 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               1:04.08    1:05.17  
 13 Lackey, Seth J            13 SASA-ST              1:04.68    1:05.34  
 14 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               1:05.90    1:05.41  
 15 Vanin Munoz, Rafael       18 Alamo Area-ST        1:02.69    1:06.92  
 16 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST        1:04.40    1:07.06  
 17 Gallagher, Josh A         17 Alamo Area-ST        1:06.51    1:07.07  
 18 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        1:08.11    1:07.82  
 19 Caliandro, Emmanuel A     17 Alamo Area-ST        1:04.73    1:08.62  
 20 Jimenez, Lorenzo L        15 Alamo Area-ST        1:04.61    1:09.13  
 21 Doyle, Colin B            13 Winning Waters-ST    1:14.55    1:10.24  
 22 Flowe, Justin S           14 Alamo Area-ST        1:12.17    1:10.47  
 23 Shope, Evan W             16 Alamo Area-ST        1:09.07    1:10.49  
 24 Sloan, Tate A             15 Alamo Area-ST        1:23.62    1:11.88  
 25 Woehrle, Ryan C           15 Alamo Area-ST        1:08.97    1:12.17  
 26 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST        1:15.94    1:12.80  
 27 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST        1:09.47    1:12.81  
 28 Player, Jackson T         17 Alamo Area-ST        1:13.33    1:12.91  
 29 Pringle, Jesus L          16 Alamo Area-ST        1:06.58    1:13.13  
 30 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST        1:14.80    1:13.16  
 31 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST        1:10.89    1:13.22  
 32 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               1:13.50    1:14.78  
 33 Hernandez-Guzman, David   17 NBY-ST               1:11.92    1:14.99  
 34 Martinez, Efren F         17 Alamo Area-ST        1:13.43    1:15.90  
 35 Huye, Josh S              14 SPA-GU               1:16.14    1:16.59  
 36 Spradling, Riley M        14 Alamo Area-ST        1:17.85    1:17.83  
 37 Christiansen, Harold V    13 WAVE-ST              1:11.98    1:18.12  
 38 Bohannon, Max M           15 WAVE-ST              1:17.24    1:18.81  
 39 Leowe, Charles D          13 CBA-ST               1:25.46    1:19.05  
 40 Biggerstaff, Brian L      14 Alamo Area-ST        1:26.01    1:19.29  
 41 Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        1:21.69    1:20.71  
 42 Zorrilla, Diego A         14 Alamo Area-ST        1:20.62    1:20.86  
 43 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        1:21.10    1:21.84  
 44 Meehan, Jack F            15 NBY-ST               1:23.86    1:23.19  
 45 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               1:19.12    1:23.62  
 46 Burner, Matthew G         13 Alamo Area-ST        1:22.09    1:25.09  
 47 Conkin, Brayden W         14 Alamo Area-ST        1:43.70    1:25.33  
 48 Goldhammer, Jack A        13 UN-ST                1:20.00    1:27.12  
 49 Barnes, Cannan A          15 Alamo Area-ST        1:24.28    1:28.25  
 50 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        1:48.38    1:45.00  
 51 Graham, Jordan K          13 DRD-ST               1:53.94    1:46.21  
 52 White, Jacob G            13 Alamo Area-ST        1:30.00    1:57.24  
 53 Burrus, John A            13 Alamo Area-ST        1:57.48    2:05.86  
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST        2:01.60    2:12.59  
                1:02.68   2:12.59 (1:09.91)                                        
  2 Tao, David L              16 Alamo Area-ST             NT    2:23.23  
  3 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST        2:14.79    2:23.51  
                1:07.87   2:23.51 (1:15.64)                                        
  4 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST        2:20.58    2:24.76  
                1:07.14   2:24.76 (1:17.62)                                        
  5 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST        2:17.08    2:28.66  
                1:09.58   2:28.66 (1:19.08)                                        
  6 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST        2:36.62    2:32.15  
                1:13.25   2:32.15 (1:18.90)                                        
  7 Vanin Munoz, Rafael       18 Alamo Area-ST        2:18.69    2:32.97  
                1:10.50   2:32.97 (1:22.47)                                        
  8 Mickelson, Chris L        16 WAVE-ST              2:17.15    2:33.25  
                1:11.10   2:33.25 (1:22.15)                                        
  9 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              2:20.99    2:35.28  
                1:15.31   2:35.28 (1:19.97)                                        
 10 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST        2:19.70    2:35.81  
                1:10.27   2:35.81 (1:25.54)                                        
 11 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               2:27.50    2:37.86  
                1:12.38   2:37.86 (1:25.48)                                        
 12 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST        2:49.33    2:39.85  
                1:13.55   2:39.85 (1:26.30)                                        
 13 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               2:32.01    2:39.89  
                1:14.02   2:39.89 (1:25.87)                                        
 14 Caliandro, Emmanuel A     17 Alamo Area-ST        2:24.45    2:40.72  
                1:15.33   2:40.72 (1:25.39)                                        
 15 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        2:33.90    2:41.25  
                1:12.52   2:41.25 (1:28.73)                                        
 16 Slater, Malcolm R         13 Alamo Area-ST        3:22.73    2:46.32  
                1:19.80   2:46.32 (1:26.52)                                        
 17 Leven, Nate T             15 Alamo Area-ST        3:02.32    2:47.94  
                1:17.06   2:47.94 (1:30.88)                                        
 18 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST        2:43.89    2:48.23  
                1:21.27   2:48.23 (1:26.96)                                        
 19 Croley, Ethan L           13 SASA-ST              2:46.75    2:52.81  
                1:17.67   2:52.81 (1:35.14)                                        
 20 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        3:12.78    2:55.30  
                1:23.29   2:55.30 (1:32.01)                                        
 21 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               3:05.19    2:59.68  
                1:23.31   2:59.68 (1:36.37)                                        
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          17 Alamo Area-ST        2:10.73    2:15.62  
                1:03.34   2:15.62 (1:12.28)                                        
  2 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST        2:06.24    2:18.69  
                1:07.11   2:18.69 (1:11.58)                                        
  3 Stiles IV, Ben B          17 Alamo Area-ST        2:12.75    2:18.89  
                1:06.67   2:18.89 (1:12.22)                                        
  4 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        2:23.40    2:21.31  
                1:08.31   2:21.31 (1:13.00)                                        
  5 Dziergowski, Steven S     18 Alamo Area-ST        2:19.66    2:22.62  
                1:06.37   2:22.62 (1:16.25)                                        
  6 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              2:17.62    2:22.64  
                1:05.82   2:22.64 (1:16.82)                                        
  7 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST        2:15.56    2:22.68  
                1:06.07   2:22.68 (1:16.61)                                        
  8 Alejos, Victor M          16 Alamo Area-ST        2:16.72    2:22.87  
                1:05.65   2:22.87 (1:17.22)                                        
  9 Thurman, Paul M           17 Alamo Area-ST        2:37.58    2:23.18  
                1:10.38   2:23.18 (1:12.80)                                        
 10 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        2:12.36    2:23.56  
                1:07.82   2:23.56 (1:15.74)                                        
 11 Smith, Trevor H           15 Alamo Area-ST        2:20.25    2:24.56  
                1:07.96   2:24.56 (1:16.60)                                        
 12 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST        2:21.24    2:24.62  
                1:05.36   2:24.62 (1:19.26)                                        
 13 Sandidge, Logan M         16 Alamo Area-ST             NT    2:26.00  
                1:05.29   2:26.00 (1:20.71)                                        
 14 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        2:25.08    2:26.18  
                1:08.15   2:26.18 (1:18.03)                                        
 15 Crosley, Andrew Q         16 SASA-ST              2:16.77    2:26.22  
                1:08.55   2:26.22 (1:17.67)                                        
 16 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        2:22.34    2:27.14  
                1:10.98   2:27.14 (1:16.16)                                        
 17 McClelland, Ian J         14 CBA-ST               2:27.30    2:27.75  
                1:08.44   2:27.75 (1:19.31)                                        
 18 Foote, Connor M           14 SASA-ST              2:28.87    2:27.99  
                1:08.84   2:27.99 (1:19.15)                                        
 19 Chan, Cameron K           14 SASA-ST              2:29.78    2:28.20  
                1:08.88   2:28.20 (1:19.32)                                        
 20 Lackey, Seth J            13 SASA-ST              2:29.17    2:28.26  
                1:09.16   2:28.26 (1:19.10)                                        
 21 Croley, Ethan L           13 SASA-ST              2:31.70    2:28.59  
 22 Besch, Shaun S            17 Alamo Area-ST        2:26.11    2:28.99  
                1:09.76   2:28.99 (1:19.23)                                        
 23 Mickelson, Chris L        16 WAVE-ST              2:15.68    2:30.34  
                1:09.44   2:30.34 (1:20.90)                                        
 24 Patterson IV, McCoy M     16 WAVE-ST              2:19.39    2:30.44  
                1:12.43   2:30.44 (1:18.01)                                        
 25 Doehler, Ethan F          14 SASA-ST              2:32.01    2:31.28  
                1:08.93   2:31.28 (1:22.35)                                        
 26 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               2:29.76    2:31.82  
                1:06.19   2:31.82 (1:25.63)                                        
 27 Jardenil, Kyle L          14 Alamo Area-ST        2:27.16    2:31.96  
                1:11.16   2:31.96 (1:20.80)                                        
 28 Gallagher, Josh A         17 Alamo Area-ST        2:30.59    2:32.15  
                1:12.31   2:32.15 (1:19.84)                                        
 29 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST        2:26.32    2:33.06  
                1:13.37   2:33.06 (1:19.69)                                        
 30 Caliandro, Emmanuel A     17 Alamo Area-ST        2:25.56    2:33.68  
                1:12.26   2:33.68 (1:21.42)                                        
 31 Woehrle, Ryan C           15 Alamo Area-ST        2:35.61    2:38.00  
                1:13.46   2:38.00 (1:24.54)                                        
 32 Hill, Carter W            15 Alamo Area-ST        2:27.28    2:38.55  
                1:16.56   2:38.55 (1:21.99)                                        
 33 Ray, Len R                15 Alamo Area-ST        2:45.59    2:38.87  
                1:13.53   2:38.87 (1:25.34)                                        
 34 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST               2:41.60    2:38.98  
                1:16.50   2:38.98 (1:22.48)                                        
 35 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        2:35.51    2:39.33  
                1:14.98   2:39.33 (1:24.35)                                        
 36 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST        2:41.96    2:40.13  
                1:15.88   2:40.13 (1:24.25)                                        
 37 Jackson, Carl L           17 Alamo Area-ST        2:32.34    2:40.47  
                1:18.39   2:40.47 (1:22.08)                                        
 38 Roybal, Kai K             13 Alamo Area-ST        2:39.28    2:40.59  
                1:14.66   2:40.59 (1:25.93)                                        
 39 Flowe, Justin S           14 Alamo Area-ST        2:55.07    2:41.55  
                1:14.03   2:41.55 (1:27.52)                                        
 40 Vanin Munoz, Rafael       18 Alamo Area-ST        2:35.96    2:42.24  
                1:17.79   2:42.24 (1:24.45)                                        
 41 Slater, Malcolm R         13 Alamo Area-ST        2:44.27    2:42.63  
                2:42.52      2:42.63 (0.11)                                        
 42 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        2:49.88    2:42.72  
                1:18.88   2:42.72 (1:23.84)                                        
 43 Groen, Cole E             16 Alamo Area-ST        2:45.30    2:43.64  
                1:17.12   2:43.64 (1:26.52)                                        
 44 Leowe, Charles D          13 CBA-ST               3:02.20    2:43.75  
                1:18.05   2:43.75 (1:25.70)                                        
 45 Mai, Blake L              14 Alamo Area-ST        2:58.01    2:44.84  
                1:16.86   2:44.84 (1:27.98)                                        
 46 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              2:51.90    2:46.19  
                1:19.61   2:46.19 (1:26.58)                                        
 47 Pringle, Jesus L          16 Alamo Area-ST        2:35.47    2:47.16  
                1:16.86   2:47.16 (1:30.30)                                        
 48 Spradling, Riley M        14 Alamo Area-ST        2:42.91    2:47.80  
                1:18.82   2:47.80 (1:28.98)                                        
 49 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST        2:39.85    2:48.43  
                1:17.42   2:48.43 (1:31.01)                                        
 50 Zorrilla, Diego A         14 Alamo Area-ST        2:47.61    2:49.40  
                1:23.92   2:49.40 (1:25.48)                                        
 51 Huye, Josh S              14 SPA-GU               2:46.95    2:49.43  
                1:20.72   2:49.43 (1:28.71)                                        
 52 Christiansen, Harold V    13 WAVE-ST              2:43.27    2:49.80  
                1:19.99   2:49.80 (1:29.81)                                        
 53 Bohannon, Max M           15 WAVE-ST              2:47.86    2:50.39  
                1:20.58   2:50.39 (1:29.81)                                        
 54 Player, Jackson T         17 Alamo Area-ST        3:00.67    2:50.61  
                1:15.05   2:50.61 (1:35.56)                                        
 55 Burner, Matthew G         13 Alamo Area-ST        2:52.14    2:51.34  
                1:21.55   2:51.34 (1:29.79)                                        
 56 Meehan, Jack F            15 NBY-ST               2:52.83    2:52.41  
                1:21.97   2:52.41 (1:30.44)                                        
 57 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        2:58.19    2:52.63  
                1:18.25   2:52.63 (1:34.38)                                        
 58 Steinle, Owen D           16 WAVE-ST              2:55.84    2:52.64  
                1:22.75   2:52.64 (1:29.89)                                        
 59 Chimbunde, Isaiah T       14 CBA-ST               3:06.94    2:53.49  
                1:24.80   2:53.49 (1:28.69)                                        
 60 Biggerstaff, Brian L      14 Alamo Area-ST        3:10.01    2:56.16  
                1:19.31   2:56.16 (1:36.85)                                        
 61 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST        2:45.20    2:56.57  
                1:18.37   2:56.57 (1:38.20)                                        
 62 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              2:46.76    2:56.94  
                1:21.95   2:56.94 (1:34.99)                                        
 63 Blake, Christo G          14 Alamo Area-ST        3:27.15    3:03.61  
                1:29.06   3:03.61 (1:34.55)                                        
 64 Rodriguez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        3:15.76    3:08.65  
                1:29.28   3:08.65 (1:39.37)                                        
 65 Colacino, Max C           15 Alamo Area-ST        3:07.19    3:08.93  
                1:29.34   3:08.93 (1:39.59)                                        
 66 McDonald, Alex F          14 Alamo Area-ST        3:33.92    3:15.17  
 67 Anderson, Andrew H        15 HSC-ST               3:29.72    3:17.82  
                1:30.10   3:17.82 (1:47.72)                                        
 68 Olmo, Dario J             13 LIFE-ST              3:17.13    3:18.07  
                1:34.81   3:18.07 (1:43.26)                                        
 69 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU               3:11.10    3:18.88  
                1:34.60   3:18.88 (1:44.28)                                        
 70 Fisher, Noah W            13 HSC-ST               3:31.37    3:22.83  
                1:36.92   3:22.83 (1:45.91)                                        
 71 Almanza, Ryan G           16 Alamo Area-ST        3:46.43    3:24.60  
                1:41.97   3:24.60 (1:42.63)                                        
 72 White, Jacob G            13 Alamo Area-ST        3:36.35    3:26.72  
 73 Burrus, John A            13 Alamo Area-ST        3:36.33    3:33.30  
 74 Vidaurri, Jon J           15 Alamo Area-ST        3:37.76    3:33.65  
                1:39.78   3:33.65 (1:53.87)                                        
 75 Graham, Jordan K          13 DRD-ST               3:20.00    3:36.77  
                1:36.81   3:36.77 (1:59.96)                                        
 -- Mulligan, Caden A         14 Alamo Area-ST        2:42.09         DQ  
                1:16.20        DQ (1:25.82)                                        
 
Mixed 12 & Under 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            11 SASA-ST             11:29.88   10:41.14  
                1:16.82   2:40.31 (1:23.49)   4:02.15 (1:21.84)   5:23.74 (1:21.59)
      6:44.83 (1:21.09)   8:05.02 (1:20.19)   9:24.89 (1:19.87)  10:41.14 (1:16.25)
  2 Cloutman, Taylor L        11 RSCA-OZ             11:46.18   10:54.06  
                1:16.38   2:38.86 (1:22.48)   4:02.27 (1:23.41)   5:26.36 (1:24.09)
      6:49.67 (1:23.31)   8:12.46 (1:22.79)   9:34.32 (1:21.86)  10:54.06 (1:19.74)
  3 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST       12:59.32   11:20.87  
                1:20.40   2:47.38 (1:26.98)   4:14.99 (1:27.61)   5:41.78 (1:26.79)
      7:08.22 (1:26.44)   8:33.96 (1:25.74)   9:58.99 (1:25.03)  11:20.87 (1:21.88)
  4 Culp, Rian M              12 Alamo Area-ST       11:40.00   11:21.19  
                1:21.84   2:47.02 (1:25.18)   4:11.48 (1:24.46)   5:35.88 (1:24.40)
      7:03.11 (1:27.23)   8:31.19 (1:28.08)   9:57.53 (1:26.34)  11:21.19 (1:23.66)
  5 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST        9:31.56   11:31.41  
                1:18.46   2:45.16 (1:26.70)   4:12.84 (1:27.68)   5:41.02 (1:28.18)
      7:10.46 (1:29.44)   8:39.41 (1:28.95)  10:06.50 (1:27.09)  11:31.41 (1:24.91)
  6 Smith, Daniel R           11 SASA-ST             11:30.99   11:42.78  
                1:22.13   2:51.37 (1:29.24)   4:21.44 (1:30.07)   5:52.96 (1:31.52)
      7:23.44 (1:30.48)   8:52.83 (1:29.39)  10:20.33 (1:27.50)  11:42.78 (1:22.45)
  7 Cardon, Thane R           10 Alamo Area-ST       12:40.18   11:47.06  
                1:22.42   2:50.29 (1:27.87)   4:19.60 (1:29.31)   5:50.41 (1:30.81)
      7:21.05 (1:30.64)   8:51.26 (1:30.21)  10:22.30 (1:31.04)  11:47.06 (1:24.76)
  8 Lowenborg, Casey O        11 Alamo Area-ST       12:40.18   11:48.16  
                1:25.06   2:55.13 (1:30.07)   4:27.01 (1:31.88)   6:00.68 (1:33.67)
      7:30.61 (1:29.93)   9:00.25 (1:29.64)  10:27.35 (1:27.10)  11:48.16 (1:20.81)
  9 Echavez Corrales, Pau     12 Alamo Area-ST       12:14.19   12:14.22  
                1:27.83   3:00.64 (1:32.81)   4:33.37 (1:32.73)   6:06.10 (1:32.73)
      7:38.57 (1:32.47)   9:11.00 (1:32.43)  10:43.92 (1:32.92)  12:14.22 (1:30.30)
 10 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST       12:30.00   12:21.70  
                1:30.54   3:05.75 (1:35.21)   4:39.01 (1:33.26)   6:14.28 (1:35.27)
      7:48.19 (1:33.91)   9:21.83 (1:33.64)  10:52.59 (1:30.76)  12:21.70 (1:29.11)
 11 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST       12:15.19   12:28.37  
                1:28.24   3:02.85 (1:34.61)   4:39.35 (1:36.50)   6:15.68 (1:36.33)
      7:50.07 (1:34.39)   9:25.39 (1:35.32)  10:58.90 (1:33.51)  12:28.37 (1:29.47)
 12 Eldredge, Beth V          11 Alamo Area-ST       12:40.18   12:31.15  
                1:26.85   3:01.52 (1:34.67)   4:37.16 (1:35.64)   6:13.06 (1:35.90)
      7:49.85 (1:36.79)   9:25.46 (1:35.61)  10:59.64 (1:34.18)  12:31.15 (1:31.51)
 13 Mu, Philip M              11 WAVE-ST             13:15.12   12:45.93  
                1:34.75   3:14.81 (1:40.06)   4:51.84 (1:37.03)   6:30.27 (1:38.43)
      8:07.17 (1:36.90)   9:43.56 (1:36.39)  11:18.42 (1:34.86)  12:45.93 (1:27.51)
 14 Huerta, Averly J          11 Alamo Area-ST       12:40.18   12:51.37  
                1:30.28   3:07.37 (1:37.09)   4:47.91 (1:40.54)   6:27.75 (1:39.84)
      8:04.05 (1:36.30)   9:42.45 (1:38.40)  11:18.50 (1:36.05)  12:51.37 (1:32.87)
 15 Fralic, Judah W           11 SASA-ST             12:47.64   13:15.90  
                1:31.42   3:10.81 (1:39.39)   4:52.30 (1:41.49)   6:34.49 (1:42.19)
      8:16.27 (1:41.78)   9:58.46 (1:42.19)  11:39.27 (1:40.81)  13:15.90 (1:36.63)
 16 Barickman, Sofia R        11 Alamo Area-ST       13:00.21   13:16.51  
                1:35.08   3:15.09 (1:40.01)   4:54.27 (1:39.18)   6:35.25 (1:40.98)
      8:17.59 (1:42.34)   9:59.71 (1:42.12)  11:40.00 (1:40.29)  13:16.51 (1:36.51)
 17 Winkler, Jonah L          11 Alamo Area-ST       13:30.21   14:27.43  
                1:36.84   3:21.63 (1:44.79)   5:08.51 (1:46.88)   6:58.87 (1:50.36)
      8:52.89 (1:54.02)  10:43.81 (1:50.92)  12:37.10 (1:53.29)  14:27.43 (1:50.33)
 
Mixed 12 & Under 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kanary, Karina M          12 HSC-ST              19:35.32   19:55.94  
                1:13.44   2:33.25 (1:19.81)   3:53.76 (1:20.51)   5:13.45 (1:19.69)
      6:33.27 (1:19.82)   7:53.38 (1:20.11)   9:13.61 (1:20.23)  10:34.18 (1:20.57)
     11:55.01 (1:20.83)  13:15.30 (1:20.29)  14:36.02 (1:20.72)  15:56.37 (1:20.35)
     17:18.04 (1:21.67)  18:38.78 (1:20.74)  19:55.94 (1:17.16)                    
  2 Purtell, Grace E          11 Alamo Area-ST       19:58.90   19:57.87  
                1:14.47   2:34.43 (1:19.96)   3:54.76 (1:20.33)   5:14.00 (1:19.24)
      6:33.57 (1:19.57)   7:54.12 (1:20.55)   9:14.50 (1:20.38)  10:35.27 (1:20.77)
     11:55.61 (1:20.34)  13:16.29 (1:20.68)  14:37.56 (1:21.27)  15:58.91 (1:21.35)
     17:20.58 (1:21.67)  18:41.47 (1:20.89)  19:57.87 (1:16.40)                    
  3 Deykin, Kate S            11 SASA-ST             23:00.99   20:04.69  
                1:15.43   2:35.90 (1:20.47)   3:56.75 (1:20.85)   5:16.42 (1:19.67)
      6:37.38 (1:20.96)   7:57.57 (1:20.19)   9:18.53 (1:20.96)  10:39.87 (1:21.34)
     12:00.39 (1:20.52)  13:20.40 (1:20.01)  14:41.81 (1:21.41)  16:01.72 (1:19.91)
     17:21.13 (1:19.41)  18:41.67 (1:20.54)  20:04.69 (1:23.02)                    
  4 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST       23:00.69   21:18.52  
                1:17.84   2:42.37 (1:24.53)   4:08.37 (1:26.00)   5:33.76 (1:25.39)
      7:00.06 (1:26.30)   8:26.89 (1:26.83)   9:53.98 (1:27.09)  11:20.09 (1:26.11)
     12:46.05 (1:25.96)  14:12.15 (1:26.10)  15:37.79 (1:25.64)  17:05.41 (1:27.62)
     18:31.38 (1:25.97)  19:56.12 (1:24.74)  21:18.52 (1:22.40)                    
  5 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST       23:45.18   23:00.73  
                1:21.07   2:50.73 (1:29.66)   4:23.26 (1:32.53)   5:55.52 (1:32.26)
      7:29.43 (1:33.91)   9:03.55 (1:34.12)  10:34.03 (1:30.48)  12:08.76 (1:34.73)
     13:43.49 (1:34.73)  15:17.80 (1:34.31)  16:53.52 (1:35.72)  18:28.32 (1:34.80)
     19:59.61 (1:31.29)  21:31.60 (1:31.99)  23:00.73 (1:29.13)                    
  6 Jones, Kinley A            9 SASA-ST             25:27.49   23:45.59  
                1:28.45   3:04.75 (1:36.30)   4:40.77 (1:36.02)   6:16.16 (1:35.39)
      7:51.34 (1:35.18)   9:28.14 (1:36.80)  11:05.77 (1:37.63)  12:42.42 (1:36.65)
     14:18.00 (1:35.58)  15:54.26 (1:36.26)  17:29.10 (1:34.84)  19:06.41 (1:37.31)
     20:41.95 (1:35.54)  22:17.42 (1:35.47)  23:45.59 (1:28.17)                    
  7 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST       23:30.22   24:09.47  
                1:26.46   3:05.09 (1:38.63)   4:40.95 (1:35.86)   6:17.68 (1:36.73)
      7:54.00 (1:36.32)   9:31.38 (1:37.38)  11:08.57 (1:37.19)  12:43.80 (1:35.23)
     14:19.55 (1:35.75)  15:59.40 (1:39.85)  17:38.28 (1:38.88)  19:16.75 (1:38.47)
     20:54.82 (1:38.07)  22:32.06 (1:37.24)  24:09.47 (1:37.41)                    
  8 Fralic, Judah W           11 SASA-ST             25:30.99   24:54.51  
                1:31.00   3:10.12 (1:39.12)   4:51.28 (1:41.16)   6:31.89 (1:40.61)
      8:14.49 (1:42.60)   9:56.13 (1:41.64)  11:37.95 (1:41.82)  13:19.44 (1:41.49)
     15:00.04 (1:40.60)  16:41.95 (1:41.91)  18:22.06 (1:40.11)  20:01.10 (1:39.04)
     21:40.16 (1:39.06)  23:21.10 (1:40.94)  24:54.51 (1:33.41)                    
 
Mixed 13 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST        8:31.68    9:00.95  
                1:03.05   2:12.64 (1:09.59)   3:21.69 (1:09.05)   4:30.34 (1:08.65)
      5:39.68 (1:09.34)   6:48.40 (1:08.72)   7:56.56 (1:08.16)   9:00.95 (1:04.39)
  2 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST        8:46.92    9:15.03  
                1:03.79   2:14.15 (1:10.36)   3:25.25 (1:11.10)   4:35.60 (1:10.35)
      5:45.94 (1:10.34)   6:56.18 (1:10.24)   8:06.56 (1:10.38)   9:15.03 (1:08.47)
  3 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST        9:51.48    9:18.87  
                1:05.09   2:15.29 (1:10.20)   3:26.58 (1:11.29)   4:37.60 (1:11.02)
      5:47.83 (1:10.23)   6:58.84 (1:11.01)   8:09.20 (1:10.36)   9:18.87 (1:09.67)
  4 Stallworth, Jackson B     14 SASA-ST              9:11.26    9:23.48  
                1:05.81   2:16.60 (1:10.79)   3:28.38 (1:11.78)   4:39.96 (1:11.58)
      5:51.93 (1:11.97)   7:03.56 (1:11.63)   8:14.82 (1:11.26)   9:23.48 (1:08.66)
  5 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        8:47.57    9:27.82  
                1:05.84   2:17.79 (1:11.95)   3:31.04 (1:13.25)   4:43.10 (1:12.06)
      5:55.68 (1:12.58)   7:08.24 (1:12.56)   8:18.86 (1:10.62)   9:27.82 (1:08.96)
  6 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        9:20.40    9:29.24  
                1:08.72   2:21.83 (1:13.11)   3:34.68 (1:12.85)   4:46.04 (1:11.36)
      5:57.11 (1:11.07)   7:08.12 (1:11.01)   8:19.74 (1:11.62)   9:29.24 (1:09.50)
  7 Nester, Luke S            16 SASA-ST              9:32.52    9:35.71  
                1:07.65   2:20.28 (1:12.63)   3:33.83 (1:13.55)   4:47.65 (1:13.82)
      6:00.49 (1:12.84)   7:13.72 (1:13.23)   8:26.64 (1:12.92)   9:35.71 (1:09.07)
  8 Stallworth, Aspen A       14 SASA-ST              9:37.14    9:37.51  
                1:08.62   2:20.87 (1:12.25)   3:34.24 (1:13.37)   4:47.13 (1:12.89)
      6:00.09 (1:12.96)   7:13.09 (1:13.00)   8:26.27 (1:13.18)   9:37.51 (1:11.24)
  9 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST        9:00.54    9:42.40  
                1:06.71   2:18.88 (1:12.17)   3:32.45 (1:13.57)   4:47.00 (1:14.55)
      6:02.47 (1:15.47)   7:16.60 (1:14.13)   8:30.63 (1:14.03)   9:42.40 (1:11.77)
 10 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        9:31.99    9:52.36  
                1:10.31   2:25.08 (1:14.77)   3:40.28 (1:15.20)   4:55.03 (1:14.75)
      6:09.95 (1:14.92)   7:24.76 (1:14.81)   8:39.33 (1:14.57)   9:52.36 (1:13.03)
 11 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        9:55.45    9:59.20  
                1:07.04   2:21.26 (1:14.22)   3:37.43 (1:16.17)   4:54.05 (1:16.62)
      6:10.13 (1:16.08)   7:27.18 (1:17.05)   8:44.53 (1:17.35)   9:59.20 (1:14.67)
 12 Nelson, Nikolai M         15 UN-ST               10:09.06   10:03.21  
                1:08.55   2:22.78 (1:14.23)   3:38.21 (1:15.43)   4:54.93 (1:16.72)
      6:11.76 (1:16.83)   7:29.56 (1:17.80)   8:47.71 (1:18.15)  10:03.21 (1:15.50)
 13 Petersen, Kari N          17 Alamo Area-ST       10:09.88   10:05.68  
                1:12.41   2:29.13 (1:16.72)   3:46.12 (1:16.99)   5:02.97 (1:16.85)
      6:20.18 (1:17.21)   7:36.36 (1:16.18)   8:52.37 (1:16.01)  10:05.68 (1:13.31)
 14 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST             11:11.83   10:10.22  
                1:10.54   2:28.28 (1:17.74)   3:47.03 (1:18.75)   5:05.12 (1:18.09)
      6:21.77 (1:16.65)   7:39.96 (1:18.19)   8:56.83 (1:16.87)  10:10.22 (1:13.39)
 15 Smith, Cara L             18 Alamo Area-ST        9:34.29   10:10.84  
                1:10.92   2:27.05 (1:16.13)   3:44.52 (1:17.47)   5:02.25 (1:17.73)
      6:19.92 (1:17.67)   7:36.99 (1:17.07)   8:54.10 (1:17.11)  10:10.84 (1:16.74)
 16 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST        9:51.59   10:13.17  
                1:13.26   2:30.59 (1:17.33)   3:48.20 (1:17.61)   5:05.97 (1:17.77)
      6:23.77 (1:17.80)   7:41.31 (1:17.54)   8:58.00 (1:16.69)  10:13.17 (1:15.17)
 17 Gallagher, Josh A         17 Alamo Area-ST        9:28.93   10:16.10  
                1:08.44   2:24.25 (1:15.81)   3:42.85 (1:18.60)   5:02.12 (1:19.27)
      6:21.56 (1:19.44)   7:40.03 (1:18.47)   8:58.77 (1:18.74)  10:16.10 (1:17.33)
 18 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST       10:11.10   10:17.17  
                1:11.99   2:29.48 (1:17.49)   3:47.72 (1:18.24)   5:05.18 (1:17.46)
      6:24.44 (1:19.26)   7:43.17 (1:18.73)   9:00.72 (1:17.55)  10:17.17 (1:16.45)
 19 Carter, Kathryn G         15 UN-ST               10:00.00   10:20.81  
                1:10.54   2:29.30 (1:18.76)   3:47.99 (1:18.69)   5:05.12 (1:17.13)
      6:23.70 (1:18.58)   7:42.52 (1:18.82)   9:01.86 (1:19.34)  10:20.81 (1:18.95)
 20 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST       10:25.15   10:23.00  
                1:14.20   2:32.09 (1:17.89)   3:51.10 (1:19.01)   5:09.98 (1:18.88)
      6:29.12 (1:19.14)   7:47.72 (1:18.60)   9:06.45 (1:18.73)  10:23.00 (1:16.55)
 21 Perucca, Haley J          13 HSC-ST              10:42.99   10:31.52  
                1:13.28   2:30.96 (1:17.68)   3:50.28 (1:19.32)   5:09.84 (1:19.56)
      6:30.58 (1:20.74)   7:53.20 (1:22.62)   9:14.38 (1:21.18)  10:31.52 (1:17.14)
 22 Munoz, Andrea C           14 Alamo Area-ST       11:08.39   10:36.11  
                1:15.07   2:34.64 (1:19.57)   3:55.68 (1:21.04)   5:16.21 (1:20.53)
      6:37.47 (1:21.26)   7:58.06 (1:20.59)   9:18.61 (1:20.55)  10:36.11 (1:17.50)
 23 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST       10:21.07   10:36.83  
                1:16.51   2:37.18 (1:20.67)   3:56.84 (1:19.66)   5:16.04 (1:19.20)
      6:35.85 (1:19.81)   7:56.42 (1:20.57)   9:18.04 (1:21.62)  10:36.83 (1:18.79)
 24 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST       10:53.07   10:38.80  
                1:13.76   2:33.91 (1:20.15)   3:55.35 (1:21.44)   5:17.42 (1:22.07)
      6:39.05 (1:21.63)   8:00.40 (1:21.35)   9:20.54 (1:20.14)  10:38.80 (1:18.26)
 25 Bentley, Ally J           15 Alamo Area-ST       10:29.79   10:40.98  
                1:12.90   2:32.16 (1:19.26)   3:53.05 (1:20.89)   5:15.33 (1:22.28)
      6:36.78 (1:21.45)   7:58.41 (1:21.63)   9:19.82 (1:21.41)  10:40.98 (1:21.16)
 26 Garcia, Evan M            16 Alamo Area-ST       10:57.08   10:42.97  
                1:12.79   2:33.79 (1:21.00)   3:55.06 (1:21.27)   5:17.11 (1:22.05)
      6:39.12 (1:22.01)   8:01.67 (1:22.55)   9:24.53 (1:22.86)  10:42.97 (1:18.44)
 27 McCafferty, Rachel E      13 UN-ST               10:58.84   10:47.09  
                1:15.92   2:36.55 (1:20.63)   3:59.53 (1:22.98)   5:21.82 (1:22.29)
      6:43.31 (1:21.49)   8:04.55 (1:21.24)   9:26.76 (1:22.21)  10:47.09 (1:20.33)
 28 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST              12:05.98   10:48.76  
                1:18.66   2:41.71 (1:23.05)   4:03.67 (1:21.96)   5:27.28 (1:23.61)
      6:48.88 (1:21.60)   8:13.07 (1:24.19)   9:32.65 (1:19.58)  10:48.76 (1:16.11)
 29 Garcia, Elena E           15 Alamo Area-ST       10:51.67   10:49.76  
                1:12.17   2:31.84 (1:19.67)   3:53.86 (1:22.02)   5:16.54 (1:22.68)
      6:39.14 (1:22.60)   8:02.73 (1:23.59)   9:27.28 (1:24.55)  10:49.76 (1:22.48)
 30 Cuenca, Kaili I           15 Alamo Area-ST       10:16.75   10:50.14  
                1:15.35   2:35.70 (1:20.35)   3:57.63 (1:21.93)   5:20.26 (1:22.63)
      6:44.20 (1:23.94)   8:06.92 (1:22.72)   9:29.53 (1:22.61)  10:50.14 (1:20.61)
 31 Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST       10:32.03   10:52.73  
                1:14.35   2:34.58 (1:20.23)   3:56.93 (1:22.35)   5:19.91 (1:22.98)
      6:43.74 (1:23.83)   8:06.73 (1:22.99)   9:30.84 (1:24.11)  10:52.73 (1:21.89)
 32 Cox, Jessica L            16 Alamo Area-ST       11:00.71   10:53.45  
                1:15.82   2:37.93 (1:22.11)   4:01.12 (1:23.19)   5:24.33 (1:23.21)
      6:47.19 (1:22.86)   8:10.09 (1:22.90)   9:33.19 (1:23.10)  10:53.45 (1:20.26)
 33 Jones, George L           14 Alamo Area-ST       11:33.54   10:54.92  
                1:20.04   2:42.80 (1:22.76)   4:05.55 (1:22.75)   5:29.29 (1:23.74)
      6:52.19 (1:22.90)   8:13.74 (1:21.55)   9:35.36 (1:21.62)  10:54.92 (1:19.56)
 34 Galan, Ana L              15 Alamo Area-ST       12:00.00   10:58.56  
                1:19.08   2:42.38 (1:23.30)   4:05.14 (1:22.76)   5:27.80 (1:22.66)
      6:51.27 (1:23.47)   8:15.67 (1:24.40)   9:40.34 (1:24.67)  10:58.56 (1:18.22)
 35 Mealey, Maddie G          13 SASA-ST             11:09.06   10:58.91  
                1:18.27   2:41.47 (1:23.20)   4:05.91 (1:24.44)   5:29.96 (1:24.05)
      6:53.08 (1:23.12)   8:17.26 (1:24.18)   9:39.27 (1:22.01)  10:58.91 (1:19.64)
 36 Rutledge, Miko H          15 Alamo Area-ST       11:18.70   10:59.63  
                1:16.02   2:38.33 (1:22.31)   4:01.85 (1:23.52)   5:25.88 (1:24.03)
      6:49.78 (1:23.90)   8:13.82 (1:24.04)   9:38.11 (1:24.29)  10:59.63 (1:21.52)
 37 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST       10:40.09   10:59.77  
                1:15.05   2:38.65 (1:23.60)   4:02.37 (1:23.72)   5:26.61 (1:24.24)
      6:50.74 (1:24.13)   8:14.21 (1:23.47)   9:38.49 (1:24.28)  10:59.77 (1:21.28)
 38 Winkler, Jett K           14 Alamo Area-ST       11:40.57   11:06.80  
                1:19.48   2:44.34 (1:24.86)   4:09.62 (1:25.28)   5:36.14 (1:26.52)
      7:01.37 (1:25.23)   8:26.62 (1:25.25)   9:49.61 (1:22.99)  11:06.80 (1:17.19)
 39 Fuhrman, Hannah E         14 WAVE-ST             11:23.94   11:06.84  
                1:19.90   2:43.76 (1:23.86)   4:07.57 (1:23.81)   5:32.27 (1:24.70)
      6:56.76 (1:24.49)   8:21.54 (1:24.78)   9:46.04 (1:24.50)  11:06.84 (1:20.80)
 40 Porter, Ella E            14 Alamo Area-ST       11:00.69   11:15.17  
                1:20.80   2:46.67 (1:25.87)   4:11.61 (1:24.94)   5:37.41 (1:25.80)
      7:02.73 (1:25.32)   8:27.48 (1:24.75)   9:51.36 (1:23.88)  11:15.17 (1:23.81)
 41 Perucca, Hannah G         14 HSC-ST              10:50.99   11:19.93  
                1:13.71   2:34.09 (1:20.38)   3:58.37 (1:24.28)   5:25.18 (1:26.81)
      6:53.33 (1:28.15)   8:22.48 (1:29.15)   9:52.40 (1:29.92)  11:19.93 (1:27.53)
 42 O'Brien, Pauline A        13 Alamo Area-ST       14:00.00   11:22.27  
                1:19.99   2:47.31 (1:27.32)   4:14.39 (1:27.08)   5:41.51 (1:27.12)
      7:07.13 (1:25.62)   8:32.53 (1:25.40)   9:58.46 (1:25.93)  11:22.27 (1:23.81)
 43 Goldhammer, Jack A        13 UN-ST               12:30.00   11:24.14  
                1:19.83   2:46.19 (1:26.36)   4:12.45 (1:26.26)   5:39.43 (1:26.98)
      7:05.80 (1:26.37)   8:32.21 (1:26.41)   9:59.76 (1:27.55)  11:24.14 (1:24.38)
 44 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST       11:02.24   11:27.86  
                1:19.82   2:44.79 (1:24.97)   4:10.00 (1:25.21)   5:37.30 (1:27.30)
      7:06.10 (1:28.80)   8:34.48 (1:28.38)  10:02.56 (1:28.08)  11:27.86 (1:25.30)
 45 Goff, Christian D         14 Alamo Area-ST       10:30.31   11:27.90  
                1:19.53   2:44.77 (1:25.24)   4:13.31 (1:28.54)   5:41.54 (1:28.23)
      7:10.60 (1:29.06)   8:38.36 (1:27.76)  10:05.69 (1:27.33)  11:27.90 (1:22.21)
 46 Makilan, Francesca P      13 Alamo Area-ST       10:49.55   11:28.70  
                1:17.14   2:42.63 (1:25.49)   4:10.02 (1:27.39)   5:37.74 (1:27.72)
      7:06.10 (1:28.36)   8:35.64 (1:29.54)  10:04.59 (1:28.95)  11:28.70 (1:24.11)
 47 Robles Basalo, Natalia    14 Alamo Area-ST       10:55.68   11:28.86  
                1:17.12   2:42.99 (1:25.87)   4:10.37 (1:27.38)   5:38.86 (1:28.49)
      7:08.45 (1:29.59)   8:38.91 (1:30.46)  10:06.16 (1:27.25)  11:28.86 (1:22.70)
 48 Rodriguez, Ava G          15 WAVE-ST             11:56.23   11:28.93  
                1:19.68   2:44.12 (1:24.44)   4:10.29 (1:26.17)   5:37.79 (1:27.50)
      7:04.55 (1:26.76)   8:33.24 (1:28.69)  10:01.69 (1:28.45)  11:28.93 (1:27.24)
 49 Cardon, Ciara J           13 Alamo Area-ST       11:55.16   11:31.57  
                1:23.82   2:51.66 (1:27.84)   4:18.99 (1:27.33)   5:45.94 (1:26.95)
      7:13.48 (1:27.54)   8:40.65 (1:27.17)  10:07.33 (1:26.68)  11:31.57 (1:24.24)
 50 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST       10:58.66   11:37.74  
                1:22.55   2:49.24 (1:26.69)   4:16.39 (1:27.15)   5:44.67 (1:28.28)
      7:14.00 (1:29.33)   8:42.79 (1:28.79)  10:11.77 (1:28.98)  11:37.74 (1:25.97)
 51 Blake, Kati G             15 Alamo Area-ST       12:00.01   11:51.13  
                1:22.68   2:50.91 (1:28.23)   4:21.20 (1:30.29)   5:51.62 (1:30.42)
      7:21.36 (1:29.74)   8:51.03 (1:29.67)  10:21.31 (1:30.28)  11:51.13 (1:29.82)
 52 Terrones, Tasha L         13 WAVE-ST             12:00.99   12:04.63  
                1:23.61   2:55.92 (1:32.31)   4:27.67 (1:31.75)   5:59.77 (1:32.10)
      7:32.03 (1:32.26)   9:04.00 (1:31.97)  10:35.82 (1:31.82)  12:04.63 (1:28.81)
 53 Hunter, Hannah K          13 NBY-ST              11:20.79   12:33.87  
                1:24.72   2:58.24 (1:33.52)   4:34.12 (1:35.88)   6:11.51 (1:37.39)
      7:47.76 (1:36.25)   9:25.25 (1:37.49)  11:01.63 (1:36.38)  12:33.87 (1:32.24)
 54 Hernandez, Olivia C       13 Alamo Area-ST       12:45.19   12:38.04  
                1:24.79   2:59.52 (1:34.73)   4:36.59 (1:37.07)   6:13.71 (1:37.12)
      7:52.13 (1:38.42)   9:30.01 (1:37.88)  11:05.52 (1:35.51)  12:38.04 (1:32.52)
 55 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST             12:15.39   12:41.57  
                1:27.17   3:02.48 (1:35.31)   4:39.85 (1:37.37)   6:17.45 (1:37.60)
      7:55.47 (1:38.02)   9:32.00 (1:36.53)  11:09.24 (1:37.24)  12:41.57 (1:32.33)
 56 Ashworth, Brooke E        14 Alamo Area-ST       12:35.19   13:00.07  
                1:28.78   3:05.66 (1:36.88)   4:45.10 (1:39.44)   6:25.02 (1:39.92)
      8:05.60 (1:40.58)   9:44.58 (1:38.98)  11:24.49 (1:39.91)  13:00.07 (1:35.58)
 57 Garcia, Samantha M        13 Alamo Area-ST       14:00.21   14:31.72  
                1:42.15   3:32.36 (1:50.21)   5:23.81 (1:51.45)   7:15.64 (1:51.83)
      9:06.62 (1:50.98)  10:56.78 (1:50.16)  12:46.26 (1:49.48)  14:31.72 (1:45.46)
 
Mixed 13 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          17 Alamo Area-ST       15:44.70   16:42.67  
                1:01.73   2:07.60 (1:05.87)   3:14.03 (1:06.43)   4:20.87 (1:06.84)
      5:28.12 (1:07.25)   6:35.43 (1:07.31)   7:43.01 (1:07.58)   8:50.62 (1:07.61)
      9:58.29 (1:07.67)  11:06.06 (1:07.77)  12:13.73 (1:07.67)  13:21.28 (1:07.55)
     14:28.77 (1:07.49)  15:36.88 (1:08.11)  16:42.67 (1:05.79)                    
  2 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST       18:16.12   18:50.92  
                1:09.51   2:24.44 (1:14.93)   3:40.24 (1:15.80)   4:55.65 (1:15.41)
      6:11.31 (1:15.66)   7:27.50 (1:16.19)   8:43.27 (1:15.77)   9:59.41 (1:16.14)
     11:16.09 (1:16.68)  12:32.00 (1:15.91)  13:48.60 (1:16.60)  15:04.69 (1:16.09)
     16:21.12 (1:16.43)  17:37.48 (1:16.36)  18:50.92 (1:13.44)                    
  3 Shope, Evan W             16 Alamo Area-ST       18:43.95   18:57.52  
                1:08.00   2:21.44 (1:13.44)   3:37.16 (1:15.72)   4:52.96 (1:15.80)
      6:08.53 (1:15.57)   7:24.60 (1:16.07)   8:41.45 (1:16.85)   9:57.95 (1:16.50)
     11:14.97 (1:17.02)  12:31.80 (1:16.83)  13:48.52 (1:16.72)  15:05.69 (1:17.17)
     16:22.75 (1:17.06)  17:40.01 (1:17.26)  18:57.52 (1:17.51)                    
  4 Slater, Malcolm R         13 Alamo Area-ST       20:14.63   19:12.89  
                1:10.39   2:27.03 (1:16.64)   3:43.85 (1:16.82)   5:00.29 (1:16.44)
      6:17.57 (1:17.28)   7:34.46 (1:16.89)   8:51.12 (1:16.66)  10:08.63 (1:17.51)
     11:25.65 (1:17.02)  12:43.61 (1:17.96)  14:03.08 (1:19.47)  15:21.17 (1:18.09)
     16:39.70 (1:18.53)  17:58.06 (1:18.36)  19:12.89 (1:14.83)                    
  5 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST             18:39.68   19:15.85  
                1:09.61   2:26.48 (1:16.87)   3:44.88 (1:18.40)   5:02.42 (1:17.54)
      6:20.29 (1:17.87)   7:38.81 (1:18.52)   8:57.79 (1:18.98)  10:15.15 (1:17.36)
     11:33.24 (1:18.09)  12:51.82 (1:18.58)  14:10.82 (1:19.00)  15:28.02 (1:17.20)
     16:45.51 (1:17.49)  18:02.90 (1:17.39)  19:15.85 (1:12.95)                    
  6 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST       18:39.50   19:16.19  
                1:10.54   2:25.74 (1:15.20)   3:41.77 (1:16.03)   4:58.23 (1:16.46)
      6:15.45 (1:17.22)   7:33.25 (1:17.80)   8:50.75 (1:17.50)  10:09.33 (1:18.58)
     11:27.36 (1:18.03)  12:45.53 (1:18.17)  14:04.90 (1:19.37)  15:23.33 (1:18.43)
     16:41.73 (1:18.40)  17:59.84 (1:18.11)  19:16.19 (1:16.35)                    
  7 Herrera, Molly E          17 Alamo Area-ST       20:20.01   19:30.43  
                1:15.31   2:33.44 (1:18.13)   3:52.05 (1:18.61)   5:09.48 (1:17.43)
      6:27.47 (1:17.99)   7:45.93 (1:18.46)   9:05.24 (1:19.31)  10:23.60 (1:18.36)
     11:43.29 (1:19.69)  13:02.49 (1:19.20)  14:22.14 (1:19.65)  15:40.30 (1:18.16)
     16:58.89 (1:18.59)  18:15.74 (1:16.85)  19:30.43 (1:14.69)                    
  8 Mai, Blake L              14 Alamo Area-ST       21:20.01   20:17.53  
                1:15.72   2:37.56 (1:21.84)   3:58.42 (1:20.86)   5:21.61 (1:23.19)
      6:44.07 (1:22.46)   8:06.00 (1:21.93)   9:27.56 (1:21.56)  10:48.54 (1:20.98)
     12:11.00 (1:22.46)  13:33.41 (1:22.41)  14:56.20 (1:22.79)  16:17.87 (1:21.67)
     17:40.11 (1:22.24)  19:00.50 (1:20.39)  20:17.53 (1:17.03)                    
  9 Christiansen, Harold V    13 WAVE-ST             20:07.45   20:37.84  
                1:12.19   2:32.25 (1:20.06)   3:54.05 (1:21.80)   5:16.25 (1:22.20)
      6:39.18 (1:22.93)   8:02.12 (1:22.94)   9:25.96 (1:23.84)  10:49.62 (1:23.66)
     12:12.79 (1:23.17)  13:37.04 (1:24.25)  15:01.06 (1:24.02)  16:25.75 (1:24.69)
     17:51.18 (1:25.43)  19:16.48 (1:25.30)  20:37.84 (1:21.36)                    
 10 Calvert, Emma D           14 Alamo Area-ST       20:00.69   20:38.90  
                1:15.88   2:38.18 (1:22.30)   4:01.12 (1:22.94)   5:24.57 (1:23.45)
      6:48.77 (1:24.20)   8:12.61 (1:23.84)   9:36.30 (1:23.69)  10:59.95 (1:23.65)
     12:23.82 (1:23.87)  13:47.49 (1:23.67)  15:11.03 (1:23.54)  16:34.02 (1:22.99)
     17:57.37 (1:23.35)  19:19.13 (1:21.76)  20:38.90 (1:19.77)                    
 11 Bauer, Emily G            15 Alamo Area-ST       21:12.57   20:40.77  
                1:18.72   2:41.94 (1:23.22)   4:04.61 (1:22.67)   5:27.49 (1:22.88)
      6:50.22 (1:22.73)   8:15.80 (1:25.58)   9:38.81 (1:23.01)  11:01.95 (1:23.14)
     12:25.51 (1:23.56)  13:51.18 (1:25.67)  15:14.41 (1:23.23)  16:36.64 (1:22.23)
     18:00.45 (1:23.81)  19:20.84 (1:20.39)  20:40.77 (1:19.93)                    
 12 McCafferty, Rachel E      13 UN-ST               20:47.32   20:47.45  
                1:17.95   2:40.37 (1:22.42)   4:03.42 (1:23.05)   5:25.09 (1:21.67)
      6:48.03 (1:22.94)   8:11.65 (1:23.62)   9:35.58 (1:23.93)  10:59.74 (1:24.16)
     12:24.64 (1:24.90)  13:48.78 (1:24.14)  15:13.07 (1:24.29)  16:37.61 (1:24.54)
     18:01.98 (1:24.37)  19:26.04 (1:24.06)  20:47.45 (1:21.41)                    
 13 Schwartz, Zach G          14 HSC-ST              23:06.49   20:55.82  
                1:18.32   2:42.23 (1:23.91)   4:06.18 (1:23.95)   5:31.52 (1:25.34)
      6:57.07 (1:25.55)   8:23.21 (1:26.14)   9:48.59 (1:25.38)  11:14.10 (1:25.51)
     12:39.76 (1:25.66)  14:03.47 (1:23.71)  15:29.20 (1:25.73)  16:52.90 (1:23.70)
     18:15.20 (1:22.30)  19:37.66 (1:22.46)  20:55.82 (1:18.16)                    
 14 Fuhrman, Hannah E         14 WAVE-ST             20:43.92   21:06.21  
                1:17.00   2:40.34 (1:23.34)   4:03.90 (1:23.56)   5:28.29 (1:24.39)
      6:52.84 (1:24.55)   8:18.22 (1:25.38)   9:43.48 (1:25.26)  11:08.79 (1:25.31)
     12:33.53 (1:24.74)  13:59.11 (1:25.58)  15:25.01 (1:25.90)  16:51.16 (1:26.15)
     18:17.10 (1:25.94)  19:43.11 (1:26.01)  21:06.21 (1:23.10)                    
 15 Spradling, Riley M        14 Alamo Area-ST       20:43.55   21:08.52  
                1:18.53   2:44.03 (1:25.50)   4:08.98 (1:24.95)   5:35.05 (1:26.07)
      7:00.18 (1:25.13)   8:26.73 (1:26.55)   9:52.35 (1:25.62)  11:17.84 (1:25.49)
     12:43.15 (1:25.31)  14:08.31 (1:25.16)  15:33.44 (1:25.13)  16:58.37 (1:24.93)
     18:22.46 (1:24.09)  19:46.35 (1:23.89)  21:08.52 (1:22.17)                    
 16 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST       23:53.04   22:02.68  
                1:19.90   2:48.64 (1:28.74)   4:17.35 (1:28.71)   5:46.24 (1:28.89)
      7:14.94 (1:28.70)   8:43.87 (1:28.93)  10:13.38 (1:29.51)  11:43.51 (1:30.13)
     13:13.68 (1:30.17)  14:43.63 (1:29.95)  16:13.65 (1:30.02)  17:43.47 (1:29.82)
     19:11.82 (1:28.35)  20:39.85 (1:28.03)  22:02.68 (1:22.83)                    
 17 Blake, Christo G          14 Alamo Area-ST       23:10.01   22:30.09  
                1:19.11   2:49.58 (1:30.47)   4:20.50 (1:30.92)   5:52.40 (1:31.90)
      7:23.96 (1:31.56)   8:56.59 (1:32.63)  10:28.32 (1:31.73)  11:59.19 (1:30.87)
     13:29.21 (1:30.02)  14:59.85 (1:30.64)  16:31.23 (1:31.38)  18:02.31 (1:31.08)
     19:33.67 (1:31.36)  21:03.77 (1:30.10)  22:30.09 (1:26.32)                    
 18 Blake, Kati G             15 Alamo Area-ST       23:02.85   22:36.69  
                1:21.96   2:50.21 (1:28.25)   4:20.52 (1:30.31)   5:51.80 (1:31.28)
      7:23.25 (1:31.45)   8:54.06 (1:30.81)  10:25.30 (1:31.24)  11:56.33 (1:31.03)
     13:27.50 (1:31.17)  14:58.98 (1:31.48)  16:30.18 (1:31.20)  18:01.28 (1:31.10)
     19:33.51 (1:32.23)  21:05.12 (1:31.61)  22:36.69 (1:31.57)                    
 19 Lai, Joyce Y              13 Alamo Area-ST       24:15.00   23:40.32  
                1:21.71   2:53.22 (1:31.51)   4:25.59 (1:32.37)   5:59.69 (1:34.10)
      7:34.39 (1:34.70)   9:10.55 (1:36.16)  10:46.00 (1:35.45)  12:23.93 (1:37.93)
     14:02.66 (1:38.73)  15:39.51 (1:36.85)  17:15.76 (1:36.25)  18:54.37 (1:38.61)
     20:29.77 (1:35.40)  22:05.53 (1:35.76)  23:40.32 (1:34.79)                    
 20 Eager, Stephanie T        13 Alamo Area-ST       24:00.00   23:46.56  
                1:26.68   3:02.50 (1:35.82)   4:39.18 (1:36.68)   6:16.10 (1:36.92)
      7:52.15 (1:36.05)   9:29.65 (1:37.50)  11:05.62 (1:35.97)  12:40.90 (1:35.28)
     14:16.21 (1:35.31)  15:51.42 (1:35.21)  17:28.09 (1:36.67)  19:04.11 (1:36.02)
     20:40.06 (1:35.95)  22:15.33 (1:35.27)  23:46.56 (1:31.23)                    
 
Mixed 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          17 Alamo Area-ST        4:01.82    4:13.28  
  2 Giandinoto, Cole T        18 Alamo Area-ST        4:00.75    4:16.08  
  3 Dziergowski, Steven S     18 Alamo Area-ST        4:27.70    4:28.58  
  4 Walters, Christian        16 Alamo Area-ST        4:31.01    4:30.53  
  5 Bodemer, Kyle J           17 Alamo Area-ST        4:09.34    4:30.74  
  6 Stallworth, Jackson B     14 SASA-ST              4:22.31    4:31.38  
  7 Barrett, Matthew R        18 Alamo Area-ST        4:11.12    4:31.42  
  8 Su, Matthew J             17 Alamo Area-ST        4:31.50    4:36.99  
  9 Jones, Max D              17 Alamo Area-ST        4:17.26    4:38.40  
 10 Nester, Luke S            16 SASA-ST              4:27.49    4:38.70  
 11 Crosley, Andrew Q         16 SASA-ST              4:29.72    4:39.15  
 12 Brehm, Jacob N            15 Alamo Area-ST        4:28.00    4:39.57  
 13 McClelland, Ian J         14 CBA-ST               4:34.52    4:41.52  
 14 Starnes, Garrett R        13 NBY-ST               4:45.66    4:42.76  
 15 Croley, Ethan L           13 SASA-ST              4:52.38    4:45.58  
 16 Woehrle, Ryan C           15 Alamo Area-ST        4:32.16    4:47.88  
 17 Foote, Connor M           14 SASA-ST              4:56.23    4:50.61  
 18 Brooks, Timothy E         16 FHD-ST               4:44.90    4:51.85  
 19 Croley, Evan M            12 SASA-ST              4:56.36    4:52.41  
 20 Giandinoto, Chase D       13 Alamo Area-ST        4:58.13    4:52.56  
 21 Foote, Lila A             14 SASA-ST              4:55.62    4:54.71  
 22 Carroll, Sophia S         15 WAVE-ST              4:48.68    4:56.93  
 23 Herrera, Molly E          17 Alamo Area-ST        4:55.96    4:57.21  
 24 Mai, Blake L              14 Alamo Area-ST        5:06.52    4:58.56  
 25 Gierat, Natalie A         18 Alamo Area-ST        5:03.86    5:00.73  
 26 Scott, Jada A             13 Alamo Area-ST        4:55.90    5:04.30  
 27 Stallworth, Lane M        14 SASA-ST              5:11.89    5:05.43  
 28 Hernandez-Guzman, David   17 NBY-ST               4:54.05    5:09.90  
 29 Deykin, Kate S            11 SASA-ST              5:21.19    5:10.02  
 30 Mauldin, Carly R          10 Alamo Area-ST        5:06.31    5:10.48  
 31 Frias Rodriguez, Kenya A  14 NBY-ST               5:08.73    5:11.23  
 32 Scott, Luke L             13 Alamo Area-ST        4:59.26    5:11.30  
 33 Kanary, Karina M          12 HSC-ST               5:11.30    5:12.42  
 34 Croley, Sophia M          16 SASA-ST              5:11.13    5:12.70  
 35 Maese, Jaden R            13 SASA-ST              5:39.72    5:13.24  
 36 Troyer, Megan L           16 WAVE-ST              5:02.69    5:14.77  
 37 Cox, Jessica L            16 Alamo Area-ST        5:11.25    5:16.10  
 38 Purtell, Grace E          11 Alamo Area-ST        5:04.49    5:17.06  
 39 Luna, Surrena R           11 Alamo Area-ST        5:03.84    5:17.43  
 40 Brock, Kira P             14 SPA-GU               5:08.47    5:17.61  
 41 Smith, Maddie T           17 SASA-ST              5:33.44    5:17.67  
 42 Bauer, Emily G            15 Alamo Area-ST        5:25.22    5:18.48  
 43 Weiss, Sophia G           16 WAVE-ST              5:12.46    5:18.59  
 44 Meehan, Jack F            15 NBY-ST               5:18.26    5:18.90  
 45 Trevino, Andros           14 Alamo Area-ST        5:20.00    5:20.74  
 46 Guinan, Emma L            13 Alamo Area-ST        5:02.54    5:21.89  
 47 Calvert, Emma D           14 Alamo Area-ST        5:09.81    5:22.25  
 48 Cardon, Rylee A           15 Alamo Area-ST        5:05.32    5:23.46  
 49 Boutin, Gala E            12 Alamo Area-ST        5:21.51    5:24.47  
 50 Cronk, Carli E            12 Alamo Area-ST        5:20.09    5:25.14  
 51 Huye, Josh S              14 SPA-GU               5:20.11    5:25.35  
 52 Pagadala, Suchi           14 UN-ST                5:12.18    5:25.55  
 53 Steinle, Owen D           16 WAVE-ST              5:20.99    5:25.76  
 54 Ruiz-Esparza, Ian A       13 SASA-ST              5:40.12    5:27.43  
 55 Smith, Daniel R           11 SASA-ST              5:33.39    5:34.26  
 56 Cardon, Ciara J           13 Alamo Area-ST        5:28.34    5:35.47  
 57 Hegner, Cathryn J         13 Alamo Area-ST        5:40.01    5:35.54  
 57 Villatoro, Lindsay K      11 Alamo Area-ST        5:15.63    5:35.54  
 59 Meehan, Caroline T        15 NBY-ST               5:40.78    5:36.13  
 60 Flores, Penelope A        13 SASA-ST              5:18.35    5:36.77  
 61 Jones, Kinley A            9 SASA-ST              6:24.91    5:38.32  
 62 Ortiz Carrion, Nicolas    11 Alamo Area-ST        5:43.01    5:38.61  
 63 Scott, Lionel D           11 Alamo Area-ST        5:45.43    5:38.90  
 64 Cardon, Thane R           10 Alamo Area-ST        5:41.62    5:39.12  
 65 Purtell, Zoe A            11 Alamo Area-ST        5:32.34    5:40.72  
 66 Laechelin, Amy N          13 Alamo Area-ST        5:32.69    5:41.30  
 67 Christiansen, Tessa L     10 WAVE-ST              6:00.24    5:43.00  
 68 Simchak, Sasha A          18 Alamo Area-ST        6:12.00    5:44.18  
 69 Kreipe, Kamryn G          13 LIFE-ST              5:44.07    5:44.61  
 70 Isiofia, Dabie C          12 CBA-ST               5:35.17    5:46.00  
 71 Hurst, Hagen F            10 Alamo Area-ST        5:40.49    5:48.82  
 72 Kenfield, Talon J         11 CBA-ST               6:10.28    5:49.34  
 73 Nelms, Josh F             13 Alamo Area-ST        5:57.72    5:49.58  
 74 Blake, Christo G          14 Alamo Area-ST        5:50.01    5:49.74  
 75 Tedrow, Landon R          11 Alamo Area-ST        6:06.62    5:52.04  
 76 Jones, Kaden J            13 SPA-GU               5:39.08    5:52.45  
 77 Kellogg, Cameron K        11 LIFE-ST              5:58.84    5:56.23  
 78 Eldredge, Beth V          11 Alamo Area-ST        5:52.97    6:00.44  
 79 Boutin, Hayley M          11 Alamo Area-ST        5:51.88    6:01.26  
 80 Pollack, Jake M           11 Alamo Area-ST        6:14.17    6:03.42  
 81 Eager, Stephanie T        13 Alamo Area-ST        6:09.25    6:04.00  
 82 Huang, Ryan S             11 Alamo Area-ST        6:05.01    6:05.18  
 83 Chinchay, Cecilia L       17 Alamo Area-ST        6:10.07    6:06.39  
 84 Lilly, Paige E            13 Alamo Area-ST        6:13.36    6:06.49  
 85 Beck, Gabrielle C         13 LIFE-ST              5:58.48    6:07.24  
 86 Romano, Nicole N          12 Alamo Area-ST        6:12.66    6:09.28  
 87 Wood, Kelsi A             16 UNAT-ST              5:58.17    6:12.73  
 88 Freelon, Harmonee E       11 SASA-ST              6:28.90    6:12.82  
 89 Fralic, Judah W           11 SASA-ST              6:14.82    6:13.63  
 90 Valdez, Amanda A          12 Alamo Area-ST        6:09.29    6:14.09  
 91 Black, Kate E             11 Alamo Area-ST        6:24.05    6:19.70  
 92 Buckner, Tysen D          10 WAVE-ST              6:44.65    6:19.91  
 93 Hale, Saylor Z             8 Alamo Area-ST        6:21.99    6:20.98  
 94 Purtell, Kai M             9 Alamo Area-ST        6:41.08    6:22.06  
 95 Francis, James T          12 WAVE-ST              7:38.11    6:22.62  
 96 Montgomery, Gabe B        12 Alamo Area-ST        7:00.00    6:22.88  
 97 Echols, Hayden W          12 Alamo Area-ST        6:27.35    6:29.20  
 98 Dibrell, Lundon B         15 HSC-ST               6:15.99    6:30.84  
 99 Svatek, Jordan P          11 Alamo Area-ST        6:11.54    6:31.26  
100 Smith, Christopher J      10 Alamo Area-ST        6:19.32    6:31.46  
101 Saporsky, Ethan R         12 Alamo Area-ST        6:14.60    6:32.66  
102 Grindrod, Owen M          11 Alamo Area-ST        6:52.27    6:33.92  
103 Fralic, Eden M             9 SASA-ST              6:25.99    6:34.62  
104 Chen, Kevin Y             13 SPA-GU               6:09.39    6:37.12  
105 Mandacina, Ellison L       8 Alamo Area-ST        8:00.00    6:40.33  
106 Kilpatrick, Juliana E     11 Alamo Area-ST        6:38.35    6:44.59  
107 Clements-Vargas, Persey    9 Alamo Area-ST        7:54.00    6:55.66  
108 Brown, Coleman T          11 HSC-ST               6:50.18    6:57.45  
109 Morgan, Tyler T           13 Alamo Area-ST        8:00.21    7:09.05  
110 Bahr, Lucas B             11 Alamo Area-ST        7:48.00    7:26.63  
 
Mixed 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Giandinoto, Gavin D       16 Alamo Area-ST        4:54.63    5:02.88  
  2 Carey, Diego D            18 Alamo Area-ST        4:47.10    5:03.09  
  3 Nelms, Jake T             17 Alamo Area-ST        4:48.28    5:08.85  
  4 Kennedy, Jackson I        15 Alamo Area-ST        5:04.21    5:09.06  
  5 Aimone, Kyle J            16 SASA-ST              5:00.99    5:10.79  
  6 Lackey, Seth J            13 SASA-ST              5:13.06    5:15.28  
  7 Yetter, Monty S           14 Alamo Area-ST        5:05.21    5:16.01  
  8 Alejos, Victor M          16 Alamo Area-ST        4:52.30    5:16.63  
  9 Delostrinos, Johnny A     16 Alamo Area-ST        5:15.04    5:16.68  
 10 Cai, Kevin                14 Alamo Area-ST        5:13.94    5:18.00  
 11 McClelland, Ian J         14 CBA-ST               5:13.74    5:19.23  
 12 Patterson IV, McCoy M     16 WAVE-ST              4:57.46    5:19.50  
 13 Manzo, Joseph J           14 Alamo Area-ST        5:27.13    5:22.74  
 14 Ziemba, Tess E            13 Alamo Area-ST        5:24.67    5:25.27  
 15 Mandacina, Brayden J      13 Alamo Area-ST        5:12.16    5:26.78  
 16 Holcomb, Meredith G       13 Alamo Area-ST        5:20.10    5:31.48  
 17 Robertson, Michael J      13 Alamo Area-ST        5:27.19    5:36.08  
 18 Voos, Aly N               16 Alamo Area-ST        5:36.95    5:36.73  
 19 Guinan, Georgia E         17 Alamo Area-ST        5:19.12    5:37.53  
 20 Carter, Kathryn G         15 UN-ST                5:30.00    5:39.01  
 21 Kanary, Karina M          12 HSC-ST               5:50.01    5:39.14  
 22 Decker, Georgia Y         15 Alamo Area-ST        5:37.26    5:39.23  
 23 Cronk, Julia M            18 Alamo Area-ST        5:24.70    5:39.56  
 24 McInturff, Gracen K       17 Alamo Area-ST        5:42.51    5:40.80  
 25 Petersen, Kari N          17 Alamo Area-ST        5:51.31    5:42.31  
 26 Slater, Malcolm R         13 Alamo Area-ST        5:44.05    5:42.56  
 26 Romine, Maren K           13 Alamo Area-ST        5:16.87    5:42.56  
 28 Travis, Westley P         16 Alamo Area-ST        5:49.38    5:45.75  
 29 Copes, Jenna E            13 Alamo Area-ST        5:30.95    5:47.69  
 30 Rankin, Claire N          17 Alamo Area-ST        5:25.84    5:48.34  
 31 Mauldin, Gabby P          14 Alamo Area-ST        5:39.34    5:48.79  
 32 Robertson, Lindsay C      15 Alamo Area-ST        5:34.55    5:49.85  
 33 Manzo, Jason R            12 Alamo Area-ST        5:37.69    5:51.36  
 34 Christiansen, Harold V    13 WAVE-ST              5:42.05    5:51.96  
 35 Spradling, Riley M        14 Alamo Area-ST        5:44.99    5:52.51  
 36 Quadrato, Anna Mei K      14 Alamo Area-ST        5:47.45    5:54.92  
 37 Cloutman, Taylor L        11 RSCA-OZ              5:53.61    5:57.42  
 38 Altermatt, Owen C         11 Alamo Area-ST        6:08.13    5:59.74  
 39 Perez, Nathaniel R        14 Alamo Area-ST        5:45.69    5:59.81  
 40 Bahr, Kaylee M            14 Alamo Area-ST        5:47.03    6:00.02  
 41 Richardson, Ellie V       17 Alamo Area-ST        5:45.00    6:00.06  
 42 Parsons, Michelle M       14 Alamo Area-ST        5:59.07    6:01.31  
 43 Stewart, Colin A          12 Alamo Area-ST        6:01.84    6:01.77  
 44 Ringen, Grace D           18 Alamo Area-ST        5:52.48    6:01.88  
 45 Salter, Alyssa K          17 Alamo Area-ST        5:37.62    6:03.25  
 46 Harrell, Layla R          15 Alamo Area-ST        6:03.32    6:07.06  
 47 Jones, George L           14 Alamo Area-ST        5:57.93    6:07.37  
 48 Coward, Grace M           16 Alamo Area-ST        6:14.20    6:07.48  
 49 Patterson, Mitchell V     14 WAVE-ST              5:38.67    6:08.88  
 50 Townley, Dakota R         12 Alamo Area-ST        6:14.90    6:09.83  
 51 Mandacina, Parker R       11 Alamo Area-ST        7:32.00    6:11.14  
 52 Galan, Ana L              15 Alamo Area-ST        6:13.89    6:13.59  
 53 Maldonado, Patrick J      11 Alamo Area-ST        7:20.00    6:14.70  
 54 Head, Molly J             11 Alamo Area-ST        6:23.22    6:17.81  
 55 Lilly, Caroline L         13 Alamo Area-ST        6:27.04    6:17.98  
 56 Rutledge, Ian K           11 Alamo Area-ST        6:34.56    6:22.66  
 57 Lozano, Hannah M          16 Alamo Area-ST        6:05.21    6:23.83  
 58 Wilson, Addy R            11 Alamo Area-ST        6:52.15    6:24.30  
 59 Salter, Ashley E          17 Alamo Area-ST        6:17.12    6:27.67  
 60 Delostrinos, Stephie L    13 Alamo Area-ST        6:20.00    6:31.42  
 61 Nader, Cloe A             10 Alamo Area-ST        6:40.18    6:32.04  
 62 Logsdon, Amber M          13 Alamo Area-ST        6:22.63    6:32.44  
 63 Blake, Kati G             15 Alamo Area-ST        6:34.55    6:32.95  
 64 Hartman, Zoee Z           12 SASA-ST              6:40.79    6:34.98  
 65 Donofrio, Madison D       11 Alamo Area-ST        6:12.83    6:35.26  
 66 Barrera, Annika S         15 Alamo Area-ST        6:13.44    6:39.58  
 67 Ott, Noah W               12 Alamo Area-ST        6:25.19    6:40.57  
 68 Pollack, Ethan C          13 Alamo Area-ST        6:25.40    6:43.06  
 69 Smith, Benjamin C         11 Alamo Area-ST        6:43.25    6:48.06  
 70 Garcia, Emilio             9 Alamo Area-ST        6:40.18    6:49.85  
 71 Travis, Wyatt B           14 Alamo Area-ST        6:30.31    7:08.80  
 72 Smith, Lillie A           11 Alamo Area-ST        6:55.19    7:11.44  
 73 Villanueva-Delaney, Fint  12 Alamo Area-ST        7:10.00    7:13.64  
 74 Burdette, Zac E           13 Alamo Area-ST        7:30.31    7:16.17  
 75 Bello, Olivia M           12 Alamo Area-ST        9:00.00    8:41.65  
 -- Su, Michelle H            12 Alamo Area-ST        7:20.00         DQ  
 -- Crisp, Becca A            13 Alamo Area-ST        5:53.08         DQ  
 -- McAllister, Mads A        15 Alamo Area-ST        5:41.16         DQ  
 -- Gianotti, Emily J         14 Alamo Area-ST        5:34.43         DQ