2017 AAAA ST Post Regional Time Trials / STA-17-07tt
Davis Natatorium - 2/5/2017              
Final Results                                    
 
Mixed 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spitz, William O          19 LIFE-ST                21.79      21.61  
  2 Cronk, Wyatt G            16 AAAA-ST                23.02      22.72  
  3 Hill, Carter W            14 WAVE-ST                24.63      24.19  
  4 Rodriguez-Coutino, Ricky  13 AAAA-ST                25.67      25.39  
  5 Heo, Jun Y                17 AAAA-ST                26.00      25.44  
  6 Schield, Morgan C         14 WAVE-ST                25.50      25.45  
  7 Hamlett, Mackenzie S      16 Unattached-ST          25.00      25.69  
  8 White, Nathan W           17 LIFE-ST                29.23      26.62  
  9 Cuenca, Kaili I           13 AAAA-ST                26.59      26.77  
 10 Restrepo, Sebastian       13 MSC-ST                 35.62      27.45  
 11 McAllister, Madison A     14 WAVE-ST                27.22      27.62  
 12 Bohannon, Max M           13 WAVE-ST                28.28      28.12  
 13 Linnartz, Sarah P         13 AAAA-ST                29.23      29.90  
 14 White, Logan A            13 LIFE-ST                30.06      30.19  
 15 Baldinell, Isabella M     13 LIFE-ST                31.45      31.01  
 -- Rosas, Jake A             16 WAVE-ST                23.95         DQ  
 
Mixed 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Butler, Chris J           14 AAAA-ST                24.18      24.17  
  2 McNease, Stephen A        17 Unattached-ST          25.00      25.25  
  3 Stallworth, Aspen A       13 SASA-ST                25.38      25.45  
  4 Bohannon, Max M           13 WAVE-ST                28.28      28.39  
  5 Buie, Morgan D            13 AQSA-ST                29.65      30.09  
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jozwiak, Nicholas A       18 AAAA-ST                47.70      47.99  
                  23.02       47.99 (24.97)                                        
  2 Malatek, Will K           16 Unattached-ST          51.51      51.03  
                  24.49       51.03 (26.54)                                        
  3 McDonald, Nicholas C      16 Unattached-ST          54.66      52.57  
                  25.52       52.57 (27.05)                                        
  4 Walpole, Alvena R         16 AAAA-ST                53.23      53.03  
                  25.84       53.03 (27.19)                                        
  5 Buechan, Shea E           16 AAAA-ST                55.72      54.94  
                  26.62       54.94 (28.32)                                        
  6 Spitz, Elizabeth M        15 LIFE-ST                54.60      56.34  
                  26.54       56.34 (29.80)                                        
  7 Forsyth, Kay Lynn M       17 WAVE-ST              1:01.36      59.31  
                  28.89       59.31 (30.42)                                        
  8 Buie, Morgan D            13 AQSA-ST              1:05.72    1:05.38  
                  31.02     1:05.38 (34.36)                                        
  9 Hile, Devon C             13 AAAA-ST              1:21.92    1:20.44  
                  38.26     1:20.44 (42.18)                                        
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cronk, Wyatt G            16 AAAA-ST                49.39      48.42  
                  23.22       48.42 (25.20)                                        
  2 Spitz, William O          19 LIFE-ST                49.04      48.91  
                  22.53       48.91 (26.38)                                        
  3 Cruz, Anthony R           16 LIFE-ST                51.09      51.02  
                  24.06       51.02 (26.96)                                        
  3 Brenner, Lawson W         14 AAAA-ST                52.08      51.02  
                  24.42       51.02 (26.60)                                        
  5 Hyche, Nathan L           15 AAAA-ST                51.00      51.85  
                  24.93       51.85 (26.92)                                        
  6 Rosas, Jake A             16 WAVE-ST                53.24      54.16  
                  25.76       54.16 (28.40)                                        
  7 Heo, Jun Y                17 AAAA-ST                57.00      54.99  
                  26.11       54.99 (28.88)                                        
  8 Walpole, Sarah E          15 AAAA-ST                54.97      55.01  
                  26.57       55.01 (28.44)                                        
  9 Hamlett, Mackenzie S      16 Unattached-ST          56.63      55.16  
                  26.89       55.16 (28.27)                                        
 10 Jackson, Carl L           15 AAAA-ST                58.84      58.85  
                  28.00       58.85 (30.85)                                        
 11 White, Nathan W           17 LIFE-ST              1:07.19      59.82  
                  28.38       59.82 (31.44)                                        
 12 Restrepo, Sebastian       13 MSC-ST               1:04.38    1:03.30  
 13 Hancock, Emily J          15 AAAA-ST              1:02.13    1:04.67  
                  28.82     1:04.67 (35.85)                                        
 14 Arcaute, Jacob C          14 MSC-ST               1:08.19    1:05.97  
                  30.58     1:05.97 (35.39)                                        
 15 Brewer, Taber T           13 AAAA-ST              1:07.52    1:06.37  
                  31.81     1:06.37 (34.56)                                        
 16 Bodily, Julia A           15 LIFE-ST              1:07.16    1:08.58  
                  32.28     1:08.58 (36.30)                                        
 17 White, Logan A            13 LIFE-ST              1:20.09    1:09.39  
                  32.22     1:09.39 (37.17)                                        
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Secor, Brooke B           15 AQSA-ST                   NT    2:25.67  
  2 Arcaute, Jacob C          14 MSC-ST               2:32.27    2:29.90  
                  32.66     1:10.33 (37.67)     1:50.31 (39.98)     2:29.90 (39.59)
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Nicholas C      16 Unattached-ST        2:01.28    1:52.11  
                  25.90       54.62 (28.72)     1:23.67 (29.05)     1:52.11 (28.44)
  2 Malatek, Will K           16 Unattached-ST        1:54.67    1:53.04  
                  26.21       55.80 (29.59)     1:25.52 (29.72)     1:53.04 (27.52)
  3 Walpole, Alvena R         16 AAAA-ST              1:55.45    1:53.34  
                  26.86       56.06 (29.20)     1:25.46 (29.40)     1:53.34 (27.88)
  4 Flores, Armando A         17 PRGN-ST              2:07.69    2:07.18  
                  27.94     1:00.02 (32.08)     1:33.52 (33.50)     2:07.18 (33.66)
  5 Whidby, Emma A            15 WAVE-ST              2:13.82    2:09.00  
                  28.93     1:01.46 (32.53)     1:35.61 (34.15)     2:09.00 (33.39)
  6 Payne, Emily M            16 AAAA-ST              2:15.15    2:10.31  
                  29.78     1:02.28 (32.50)     1:35.92 (33.64)     2:10.31 (34.39)
  7 Moore, Trevor J           13 WAVE-ST              2:13.99    2:11.91  
                  30.33     1:04.00 (33.67)     1:38.86 (34.86)     2:11.91 (33.05)
  8 Nazario, Ash L            15 WAVE-ST              2:47.79    2:44.33  
                  35.61     1:18.61 (43.00)     2:01.79 (43.18)     2:44.33 (42.54)
  9 Hile, Devon C             13 AAAA-ST              3:02.19    2:51.18  
                  37.67     1:19.04 (41.37)     2:05.25 (46.21)     2:51.18 (45.93)
 
Mixed 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smits, Tyler C            18 A.T.A.C.-ST               NT    4:52.75  
                  26.22       55.09 (28.87)     1:24.46 (29.37)     1:53.76 (29.30)
        2:23.52 (29.76)     2:53.43 (29.91)     3:23.32 (29.89)     3:53.27 (29.95)
        4:23.52 (30.25)     4:52.75 (29.23)                                        
  2 Nazario, Ash L            15 WAVE-ST              7:10.80    7:16.87  
                  38.02     1:21.08 (43.06)     2:05.40 (44.32)     2:49.74 (44.34)
        3:35.02 (45.28)     4:21.25 (46.23)     5:05.68 (44.43)     5:49.95 (44.27)
        6:34.27 (44.32)     7:16.87 (42.60)                                        
 
Mixed 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smits, Tyler C            18 A.T.A.C.-ST          4:48.32    4:47.03  
                  25.37       53.57 (28.20)     1:22.42 (28.85)     1:51.51 (29.09)
        2:20.71 (29.20)     2:50.10 (29.39)     3:19.52 (29.42)     3:49.03 (29.51)
        4:19.15 (30.12)     4:47.03 (27.88)                                        
  2 Elms, Nickolas J          18 LIFE-ST              5:00.36    5:00.72  
                  27.46       57.48 (30.02)     1:28.37 (30.89)     1:59.47 (31.10)
        2:30.30 (30.83)     3:00.90 (30.60)     3:31.37 (30.47)     4:02.16 (30.79)
        4:32.34 (30.18)     5:00.72 (28.38)                                        
  3 Bowling, Kira A           16 A.T.A.C.-ST          5:10.99    5:13.26  
                  27.26       57.78 (30.52)     1:29.14 (31.36)     2:00.66 (31.52)
        2:32.48 (31.82)     3:04.74 (32.26)     3:37.24 (32.50)     4:09.71 (32.47)
        4:41.97 (32.26)     5:13.26 (31.29)                                        
  4 McAllister, Madison A     14 WAVE-ST              5:33.56    5:39.80  
                  29.85     1:03.23 (33.38)     1:37.45 (34.22)     2:11.58 (34.13)
        2:45.83 (34.25)     3:20.68 (34.85)     3:55.87 (35.19)     4:31.06 (35.19)
        5:05.66 (34.60)     5:39.80 (34.14)                                        
  5 Cuenca, Kaili I           13 AAAA-ST              5:42.43    5:40.32  
                  28.97     1:01.58 (32.61)     1:35.35 (33.77)     2:09.25 (33.90)
        2:43.80 (34.55)     3:18.82 (35.02)     3:54.42 (35.60)     4:30.28 (35.86)
        5:05.95 (35.67)     5:40.32 (34.37)                                        
  6 Christiansen, Sophia J    14 WAVE-ST              5:57.37    5:58.50  
                  31.08     1:06.22 (35.14)     1:42.83 (36.61)     2:20.10 (37.27)
        2:57.35 (37.25)     3:33.78 (36.43)     4:10.25 (36.47)     4:46.80 (36.55)
        5:23.23 (36.43)     5:58.50 (35.27)                                        
  7 Capps, Sophie C           16 WAVE-ST              6:19.73    6:34.99  
                  33.60     1:12.52 (38.92)     1:52.32 (39.80)     2:32.57 (40.25)
        3:13.60 (41.03)     3:54.60 (41.00)     4:34.58 (39.98)     5:15.72 (41.14)
        5:56.57 (40.85)     6:34.99 (38.42)                                        
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Leo V               13 AAAA-ST              1:03.19    1:04.41  
                  31.23     1:04.41 (33.18)                                        
  2 Whidby, Emma A            15 WAVE-ST              1:14.14    1:07.23  
                  32.79     1:07.23 (34.44)                                        
  3 Bodily, Julia A           15 LIFE-ST              1:16.27    1:18.04  
                  37.50     1:18.04 (40.54)                                        
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stallworth, Jackson B     13 SASA-ST                58.00      57.71  
                  28.05       57.71 (29.66)                                        
  2 Buechan, Shea E           16 AAAA-ST                58.46      58.11  
                  28.82       58.11 (29.29)                                        
  3 Schield, Morgan C         14 WAVE-ST              1:00.04      58.77  
                  28.75       58.77 (30.02)                                        
  4 Schlortt, Kirsten M       13 SASA-ST              1:02.36    1:02.17  
                  30.47     1:02.17 (31.70)                                        
  5 Rodriguez-Coutino, Ricky  13 AAAA-ST              1:02.00    1:02.39  
                  30.04     1:02.39 (32.35)                                        
  6 Wilson, Avery S           16 Unattached-ST        1:01.14    1:04.23  
                  31.39     1:04.23 (32.84)                                        
  7 Jimenez, Lorenzo L        14 AAAA-ST              1:04.91    1:06.53  
                  32.66     1:06.53 (33.87)                                        
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Jackson I        14 AAAA-ST              2:01.59    1:58.37  
                  27.17       56.51 (29.34)     1:27.34 (30.83)     1:58.37 (31.03)
 
Mixed 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baldinell, Isabella M     13 LIFE-ST                   NT      42.10  
                  42.10           42.10 ( )                                        
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hill, Carter W            14 WAVE-ST              1:06.43    1:05.00  
                  29.72     1:05.00 (35.28)                                        
  2 Walsh, Elizabeth D        13 SASA-ST              1:11.47    1:10.71  
                  33.79     1:10.71 (36.92)                                        
  3 Tercilla, Carolyn V       14 AAAA-ST              1:11.00    1:13.02  
                  34.34     1:13.02 (38.68)                                        
  4 Henderson, Sofia N        13 WAVE-ST              1:16.62    1:15.74  
                  35.60     1:15.74 (40.14)                                        
  5 Linnartz, Sarah P         13 AAAA-ST              1:20.66    1:21.68  
                  37.62     1:21.68 (44.06)                                        
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          16 WAVE-ST              1:05.34    1:03.01  
                  29.64     1:03.01 (33.37)                                        
  2 Elms, Nickolas J          18 LIFE-ST              1:09.30    1:04.69  
                  30.51     1:04.69 (34.18)                                        
  3 Hyche, Nathan L           15 AAAA-ST                   NT    1:05.44  
                  31.12     1:05.44 (34.32)                                        
  4 Sahota, Riya K            13 AAAA-ST              1:12.57    1:14.76  
                  35.80     1:14.76 (38.96)                                        
  5 Payne, Emily M            16 AAAA-ST              1:15.95    1:16.14  
                  36.08     1:16.14 (40.06)                                        
  6 Capps, Sophie C           16 WAVE-ST              1:24.81    1:27.54  
                  40.51     1:27.54 (47.03)                                        
  7 Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST              1:35.62    1:31.69  
                  42.95     1:31.69 (48.74)                                        
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henderson, Sofia N        13 WAVE-ST              2:46.28    2:46.83  
                  38.23     1:20.21 (41.98)     2:03.80 (43.59)     2:46.83 (43.03)
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, George E           18 LIFE-ST              2:12.10    2:14.01  
                  29.77     1:03.26 (33.49)     1:38.12 (34.86)     2:14.01 (35.89)
  2 Spitz, Elizabeth M        15 LIFE-ST              2:32.59    2:29.24  
                  33.33     1:11.80 (38.47)     1:50.44 (38.64)     2:29.24 (38.80)
  3 Forsyth, Kay Lynn M       17 WAVE-ST              2:43.70    2:43.54  
                  37.76     1:19.90 (42.14)     2:01.47 (41.57)     2:43.54 (42.07)
  4 Sahota, Riya K            13 AAAA-ST              2:41.99    2:44.31  
                  38.50     1:19.06 (40.56)     2:01.64 (42.58)     2:44.31 (42.67)
  5 Field, Hunter A           13 AAAA-ST              2:45.78    2:45.33  
                  36.59     1:19.70 (43.11)     2:03.34 (43.64)     2:45.33 (41.99)
  6 Blake, Katerina G         14 WAVE-ST              3:01.04    3:02.21  
                  41.27     1:28.13 (46.86)     2:15.01 (46.88)     3:02.21 (47.20)
 
Mixed 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brewer, Taber T           13 AAAA-ST                42.52      32.90  
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stiles IV, Ben B          16 AAAA-ST              1:00.42      54.93  
                  25.22       54.93 (29.71)                                        
  2 Brenner, Lawson W         14 AAAA-ST                56.73      56.34  
                  27.04       56.34 (29.30)                                        
  3 Nelson, Grayden G         15 AAAA-ST              1:00.17      56.92  
                  27.19       56.92 (29.73)                                        
  4 Kennedy, Jackson I        14 AAAA-ST                57.98      57.82  
                  26.66       57.82 (31.16)                                        
  5 Stallworth, Jackson B     13 SASA-ST                57.74    1:01.40  
                  28.09     1:01.40 (33.31)                                        
  6 Jimenez, Lorenzo L        14 AAAA-ST              1:01.47    1:02.38  
                  28.00     1:02.38 (34.38)                                        
  7 Stallworth, Aspen A       13 SASA-ST              1:01.93    1:02.43  
                  29.09     1:02.43 (33.34)                                        
  8 Wickes, Nicolette A       17 AAAA-ST              1:03.17    1:03.22  
                  30.24     1:03.22 (32.98)                                        
  9 Engel, Jessica E          13 WAVE-ST              1:02.05    1:03.27  
                  29.43     1:03.27 (33.84)                                        
 10 Butler, Chris J           14 AAAA-ST                59.73    1:03.97  
                  28.85     1:03.97 (35.12)                                        
 11 Gonzalez, Belen G         13 WAVE-ST              1:13.43    1:08.29  
                  31.75     1:08.29 (36.54)                                        
 
Mixed 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jozwiak, Nicholas A       18 AAAA-ST                51.62      51.55  
                  24.11       51.55 (27.44)                                        
  2 Black, Logan R            18 LIFE-ST                52.07      52.13  
                  23.98       52.13 (28.15)                                        
  3 Bowling, Colin T          16 A.T.A.C.-ST            56.10      56.73  
                  26.19       56.73 (30.54)                                        
  4 Moncrieft, Isaac E        15 AAAA-ST              1:00.70    1:00.82  
                  28.93     1:00.82 (31.89)                                        
  5 Stallworth, Lane M        13 SASA-ST              1:16.52    1:12.63  
                  32.87     1:12.63 (39.76)                                        
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          16 WAVE-ST              1:58.86    1:58.11  
                  26.43       56.42 (29.99)     1:26.90 (30.48)     1:58.11 (31.21)
  2 Guillet, Garrett G        14 AAAA-ST              2:21.61    2:05.75  
                  27.34       59.11 (31.77)     1:32.14 (33.03)     2:05.75 (33.61)
  3 Luna, Leo V               13 AAAA-ST              2:17.65    2:17.31  
                  29.79     1:05.44 (35.65)     1:41.40 (35.96)     2:17.31 (35.91)
 
Mixed 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moncrieft, Isaac E        15 AAAA-ST              2:21.56    2:21.94  
                  30.58     1:05.97 (35.39)     1:43.40 (37.43)     2:21.94 (38.54)
  2 Christiansen, Sophia J    14 WAVE-ST              2:24.17    2:30.47  
                  33.02     1:11.40 (38.38)     1:51.08 (39.68)     2:30.47 (39.39)
 
Mixed 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nelson, Grayden G         15 AAAA-ST              2:12.84    2:08.33  
                  26.98     1:00.74 (33.76)     1:40.93 (40.19)     2:08.33 (27.40)
  2 Wickes, Nicolette A       17 AAAA-ST              2:12.95    2:16.98  
                  30.29     1:04.96 (34.67)     1:46.32 (41.36)     2:16.98 (30.66)
  3 Engel, Jessica E          13 WAVE-ST              2:17.15    2:23.21  
                  30.02     1:05.44 (35.42)     1:50.06 (44.62)     2:23.21 (33.15)
  4 Carroll, Sophia S         14 WAVE-ST              2:45.45    2:26.26  
                  30.79     1:06.92 (36.13)     1:51.55 (44.63)     2:26.26 (34.71)
 -- Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST              3:24.32         DQ  
                  37.95     1:26.17 (48.22)     2:14.52 (48.35)          DQ (45.10)
 
Mixed 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guillet, Garrett G        14 AAAA-ST              2:08.32    2:02.45  
                  25.91       57.83 (31.92)     1:33.07 (35.24)     2:02.45 (29.38)
  2 Walpole, Sarah E          15 AAAA-ST              2:18.02    2:19.26  
                  29.23     1:05.22 (35.99)     1:46.99 (41.77)     2:19.26 (32.27)
  3 Stallworth, Lane M        13 SASA-ST              2:36.92    2:39.80  
                  32.62     1:14.91 (42.29)     2:05.51 (50.60)     2:39.80 (34.29)
  4 Hancock, Emily J          15 AAAA-ST              2:41.47    2:44.44  
                  31.77     1:11.08 (39.31)     2:05.11 (54.03)     2:44.44 (39.33)
 
Mixed 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stiles IV, Ben B          16 AAAA-ST              5:22.70    4:24.26  
                  26.96       59.00 (32.04)     1:32.54 (33.54)     2:05.73 (33.19)
        2:43.59 (37.86)     3:21.82 (38.23)     3:54.29 (32.47)     4:24.26 (29.97)
  2 Rudik, Ella M             13 AAAA-ST              5:25.69    5:12.36  
                  34.03     1:13.76 (39.73)     1:53.57 (39.81)     2:34.79 (41.22)
        3:17.59 (42.80)     4:02.39 (44.80)     4:39.54 (37.15)     5:12.36 (32.82)
 
Mixed 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Sophia S         14 WAVE-ST              5:17.52    5:07.72  
                  30.54     1:08.84 (38.30)     1:50.54 (41.70)     2:29.67 (39.13)
        3:13.67 (44.00)     3:58.03 (44.36)     4:35.04 (37.01)     5:07.72 (32.68)
  2 Jackson, Carl L           15 AAAA-ST              5:12.55    5:07.84  
                  33.52     1:15.59 (42.07)     1:55.85 (40.26)     2:33.82 (37.97)
        3:17.83 (44.01)     4:01.54 (43.71)     4:36.14 (34.60)     5:07.84 (31.70)
 
Mixed 800 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alamo Area Aquatic Association-ST  'B'            7:41.89    7:32.93  
     1) Jones, Max D M16                2) Nazarian, Adam K M15           
     3) Caliandro, Emmanuel A M15       4) DeLaPaz, Ryan R M17            
                  25.36       53.01 (53.01)   1:20.97 (1:20.97)   1:49.12 (1:49.12)
        2:14.09 (24.97)     2:43.30 (54.18)   3:13.57 (1:24.45)   3:43.25 (1:54.13)
        4:10.08 (26.83)     4:40.16 (56.91)   5:09.98 (1:26.73)   5:38.77 (1:55.52)
        6:04.14 (25.37)     6:32.83 (54.06)   7:02.47 (1:23.70)   7:32.93 (1:54.16)
 
Mixed 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alamo Area Aquatic Association-ST  'A'                 NT    3:48.52  
     1) Nazarian, Adam K M15            2) Jones, Max D M16               
     3) DeLaPaz, Ryan R M17             4) Caliandro, Emmanuel A M15      
                  28.00       57.20 (57.20)     1:24.76 (27.56)     1:56.87 (59.67)
        2:24.09 (27.22)     2:56.07 (59.20)     3:21.50 (25.43)     3:48.52 (52.45)