2018-2019 AAHSSL Dual + / NY-01
New Braunfels Recreation Center - 9/18/2018                          
Final Results and Scores                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Braunfels High School  'A'                    2:02.68    2:04.49   14  
     1) Williams, Cameron B 16          2) Sollohub, Hannah E 17          
     3) Behling, Trinity R 15           4) Frias, Kenya                   
                  30.09     1:06.73 (36.64)     1:36.92 (30.19)     2:04.49 (27.57)
  2 New Braunfels High School  'B'                    2:15.12    2:11.55   10  
     1) Tubb, Ardyn L 15                2) Meehan, Caroline T 15          
     3) Strean, Cacee K 17              4) Barr, Berkeley E 16            
                  33.10     1:11.72 (38.62)     1:44.49 (32.77)     2:11.55 (27.06)
  3 Canyon High School  'A'                           2:13.87    2:14.24    8  
     1) Wonsang, Emily                  2) McComb, Rachel                 
     3) Meza, Kaleigh                   4) Thompson, Brooke               
                  37.09     1:14.50 (37.41)     1:46.07 (31.57)     2:14.24 (28.17)
  4 New Braunfels High School  'C'                    2:21.10    2:19.60    6  
     1) Buck, Jenna E 15                2) Hunter, Hannah                 
     3) Stojanovski, Sofie              4) Baroni, Emerson                
                  37.34     1:17.14 (39.80)     1:50.55 (33.41)     2:19.60 (29.05)
  5 Canyon High School  'B'                           2:23.93    2:20.03    4  
     1) Everett, Alexandra              2) Chandler, Kyra                 
     3) Dasso, Faith                    4) Erickson, Maggie               
                  38.10     1:16.00 (37.90)     1:50.70 (34.70)     2:20.03 (29.33)
  6 Canyon High School  'D'                           2:42.22    2:35.53    2  
     1) Baer, Hannah                    2) Willett, Christine             
     3) Chandler, Molly                 4) Wolf, McKinlee                 
                  44.01     1:23.47 (39.46)     1:59.46 (35.99)     2:35.53 (36.07)
  7 Canyon High School  'C'                           2:31.51   x2:41.52  
     1) Huber, Kendal                   2) Platt, Emma                    
     3) Kirchhoff, Emma                 4) Keys, Kinley                   
                  39.68     1:20.62 (40.94)     2:05.97 (45.35)     2:41.52 (35.55)
  8 New Braunfels High School  'D'                         NT   x2:48.21  
     1) Rodriguez, Angelina             2) Underberg, Alexandra L 15      
     3) Flores, Milana                  4) Bennett, Jessica E 17          
                  53.15     1:36.64 (43.49)     2:12.98 (36.34)     2:48.21 (35.23)
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Braunfels High School  'A'                    1:42.16    1:44.36   14  
     1) Bruns, Aaron C 17               2) Barrera, Isaac R 18            
     3) Malatek, William K 17           4) Youngblood, Keaton L 16        
                  25.02       54.60 (29.58)     1:20.45 (25.85)     1:44.36 (23.91)
  2 New Braunfels High School  'B'                    1:57.92    1:55.49   10  
     1) Hardaway, Hayden B 17           2) Brown, Phillip R 17            
     3) Repasi, Porter D 16             4) Barrera, Noah 15               
                  29.18     1:03.82 (34.64)     1:30.45 (26.63)     1:55.49 (25.04)
  3 Canyon High School  'A'                           1:51.54    1:55.75    8  
     1) Marek, Kaleb                    2) Anderson, Drew R 18            
     3) Starr, Connor                   4) Van Beveren, Noah              
                  34.03     1:03.77 (29.74)     1:30.05 (26.28)     1:55.75 (25.70)
  4 New Braunfels High School  'C'                    2:05.42    2:03.14    6  
     1) Roldan, Anthony E 17            2) Meehan, Jack M 15              
     3) Moss, Matthew D 17              4) Rolon, Felix R 16              
                  35.16     1:10.86 (35.70)     1:38.90 (28.04)     2:03.14 (24.24)
  5 Canyon High School  'B'                           2:04.30    2:04.25    4  
     1) Taylor, Keaton                  2) Clark, Jackson                 
     3) West, Will                      4) Byers, Tyler                   
                  34.42     1:06.69 (32.27)     1:36.93 (30.24)     2:04.25 (27.32)
  6 New Braunfels High School  'D'                         NT   x2:15.46  
     1) Sailors, Hayden                 2) Beasley, Alexander             
     3) Hargrove, Sabastian B 17        4) Fuentes, Victor                
                  36.78     1:18.71 (41.93)     1:46.21 (27.50)     2:15.46 (29.25)
  7 Canyon High School  'C'                           2:08.35    2:31.84    2  
     1) Myers, Kyle                     2) Coody, Austin                  
     3) Sisk, Daylan                    4) Garrigus, Scott                
                  35.66     1:11.92 (36.26)   2:14.59 (1:02.67)     2:31.84 (17.25)
 
Event 3  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Behling, Trinity R        15 NEBR                 2:04.98    2:08.22    7  
                  29.76     1:02.38 (32.62)     1:35.76 (33.38)     2:08.22 (32.46)
  2 Thompson, Brooke             NEBC                 2:13.15    2:10.18    5  
                  30.17     1:03.20 (33.03)     1:36.83 (33.63)     2:10.18 (33.35)
  3 Stojanovski, Sofie           NEBR                 2:10.00    2:11.22    4  
                  30.49     1:03.65 (33.16)     1:37.43 (33.78)     2:11.22 (33.79)
  4 Hunter, Hannah               NEBR                 2:25.66    2:23.56    3  
                  31.68     1:07.41 (35.73)     1:45.57 (38.16)     2:23.56 (37.99)
  5 Erickson, Maggie             NEBC                 2:47.33    2:32.60    2  
                  33.87     1:11.31 (37.44)     1:52.37 (41.06)     2:32.60 (40.23)
  6 Brown, Katherine A        15 NEBR                 2:35.93    2:36.58    1  
                  34.40     1:13.67 (39.27)     1:55.59 (41.92)     2:36.58 (40.99)
  7 Everett, Alexandra           NEBC                 2:47.02    2:40.13  
                  33.82     1:13.66 (39.84)     1:56.62 (42.96)     2:40.13 (43.51)
 
Event 4  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barrera, Isaac R          18 NEBR                 1:39.53    1:44.56    7  
                  23.85       50.20 (26.35)     1:17.27 (27.07)     1:44.56 (27.29)
  2 Rolon, Felix R            16 NEBR                 2:09.03    2:07.63    5  
                  29.38     1:02.72 (33.34)     1:38.11 (35.39)     2:07.63 (29.52)
  3 Domer, Liam M             15 NEBR                      NT    2:19.97    4  
                  31.41     1:07.41 (36.00)     1:45.23 (37.82)     2:19.97 (34.74)
  4 Myers, Kyle                  NEBC                 2:17.99    2:22.33    3  
                  30.25     1:05.63 (35.38)     1:44.78 (39.15)     2:22.33 (37.55)
  5 Weber, Daniel J           17 NEBR                 2:51.12    2:22.48    2  
                  30.58     1:05.78 (35.20)     1:45.21 (39.43)     2:22.48 (37.27)
 
Event 5  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Cameron B       16 NEBR                   26.93      27.21    7  
  2 Barr, Berkeley E          16 NEBR                   28.43      27.56    5  
  3 Tubb, Ardyn L             15 NEBR                   29.07      28.81    4  
  4 Sollohub, Hannah E        17 NEBR                   28.43      28.85    3  
  5 McComb, Rachel               NEBC                   27.80      29.50    2  
  6 Flores, Milana               NEBR                   32.48     x29.81  
  7 Buck, Jenna E             15 NEBR                   30.01     x29.85  
  8 Platt, Emma                  NEBC                   32.78      33.23    1  
  9 Keys, Kinley                 NEBC                   35.80      34.61  
 10 Wolf, McKinlee               NEBC                   34.94      35.19  
 11 Baer, Hannah                 NEBC                   36.72     x35.26  
 12 Huber, Kendal                NEBC                   36.61     x35.42  
 13 Cable, Krystyna              NEBR                      NT     x37.27  
 14 Cole, Jasmine                NEBR                      NT     x43.95  
 -- Blackwood, Mailani           NEBC                   37.41         DQ  
 
Event 6  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bruns, Aaron C            17 NEBR                   21.20      21.47    7  
  2 Malatek, William K        17 NEBR                   22.54      23.92    5  
  3 Youngblood, Keaton L      16 NEBR                   24.71      24.49    4  
  4 Repasi, Porter D          16 NEBR                   24.80      24.90    3  
  5 Barrera, Noah             15 NEBR                   25.52     x25.39  
  6 Van Beveren, Noah            NEBC                   26.65      26.37    2  
  7 Sisk, Daylan                 NEBC                   28.53      26.38    1  
  8 Williams, Cliff              NEBR                   29.00     x26.94  
  9 Gilbert, Ahlija              NEBC                   29.96      27.10  
 10 Byers, Tyler                 NEBC                   26.96      27.28  
 11 Domer, Liam M             15 NEBR                   27.83     x27.71  
 12 Buntin, Carson               NEBC                   29.98     x28.07  
 13 Roldan, Anthony E         17 NEBR                   28.06     x28.21  
 14 Conger, Tye                  NEBC                   30.48     x29.75  
 
Event 7  Girls 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meza, Kaleigh                NEBC                   33.88      31.20    7  
  2 Strean, Cacee K           17 NEBR                   32.60      33.03    5  
  3 Wonsang, Emily               NEBC                   32.19      33.43    4  
  4 Rios, Absedy                 NEBR                   42.09      36.94    3  
  5 Hunter, Hannah               NEBR                      NT      38.78    2  
  6 Willett, Christine           NEBC                   39.83      39.07    1  
  7 Myers, Cortney S          16 NEBR                   38.66      39.41  
 
Event 8  Boys 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Drew R          18 NEBC                   26.22      25.64    7  
  2 Malatek, William K        17 NEBR                   25.14      25.66    5  
  3 Starr, Connor                NEBC                   27.06      26.22    4  
  4 Repasi, Porter D          16 NEBR                   27.83      27.04    3  
  5 Hargrove, Sabastian B     17 NEBR                   29.48      28.02    2  
  6 Moss, Matthew D           17 NEBR                   28.88      28.55    1  
  7 Joslin, Eric                 NEBC                   31.72      31.90  
  8 Conger, Tye                  NEBC                   38.23      36.57  
 
Event 9  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frias, Kenya                 NEBR                   59.68      59.01    7  
                  28.33       59.01 (30.68)                                        
  2 Behling, Trinity R        15 NEBR                 1:00.19      59.26    5  
                  28.98       59.26 (30.28)                                        
  3 Stojanovski, Sofie           NEBR                 1:01.75    1:00.22    4  
                  29.62     1:00.22 (30.60)                                        
  4 Barr, Berkeley E          16 NEBR                 1:02.77    1:01.10    3  
                  29.38     1:01.10 (31.72)                                        
  5 Chandler, Kyra               NEBC                 1:03.28    1:05.37    2  
                  30.80     1:05.37 (34.57)                                        
  6 Kokkeby, Mikala              NEBR                 1:18.96   x1:11.03  
                  32.66     1:11.03 (38.37)                                        
  7 Willett, Christine           NEBC                 1:15.53    1:11.60    1  
                  32.99     1:11.60 (38.61)                                        
  8 Rios, Absedy                 NEBR                 1:12.34   x1:17.17  
                  36.19     1:17.17 (40.98)                                        
  9 Kirchhoff, Emma              NEBC                 1:14.02    1:18.15  
                  36.76     1:18.15 (41.39)                                        
 10 Wolf, McKinlee               NEBC                 1:21.50    1:20.80  
                  37.28     1:20.80 (43.52)                                        
 11 Rodriguez, Marissa I      14 NEBR                 1:27.22   x1:23.56  
                  40.43     1:23.56 (43.13)                                        
 12 Chandler, Molly              NEBC                 1:20.67   x1:23.83  
                  38.38     1:23.83 (45.45)                                        
 13 Blackwood, Mailani           NEBC                 1:23.73   x1:24.48  
                  39.63     1:24.48 (44.85)                                        
 14 Baer, Hannah                 NEBC                 1:25.79   x1:24.55  
                  38.93     1:24.55 (45.62)                                        
 15 Butler, Payton               NEBR                 1:32.97   x1:31.10  
                  40.88     1:31.10 (50.22)                                        
 
Event 10  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardaway, Hayden B        17 NEBR                   55.72      53.56    7  
                  25.95       53.56 (27.61)                                        
  2 Youngblood, Keaton L      16 NEBR                   55.33      54.47    5  
                  25.94       54.47 (28.53)                                        
  3 Barrera, Noah             15 NEBR                   55.15      55.56    4  
                  26.47       55.56 (29.09)                                        
  4 Rolon, Felix R            16 NEBR                   55.97      57.61    3  
                  27.76       57.61 (29.85)                                        
  5 Gilbert, Ahlija              NEBC                 1:07.28    1:01.31    2  
                  28.36     1:01.31 (32.95)                                        
  6 Coody, Austin                NEBC                 1:00.54    1:01.55    1  
                  28.56     1:01.55 (32.99)                                        
  7 Weber, Daniel J           17 NEBR                 1:02.85   x1:02.79  
                  29.88     1:02.79 (32.91)                                        
  8 Harris, Brodie               NEBR                 1:09.22   x1:04.64  
                  29.45     1:04.64 (35.19)                                        
  9 Wolf, Robert                 NEBR                 1:05.32   x1:05.53  
                  30.38     1:05.53 (35.15)                                        
 10 Joslin, Eric                 NEBC                 1:02.69    1:05.69  
                  31.12     1:05.69 (34.57)                                        
 11 Buntin, Carson               NEBC                 1:05.44    1:06.98  
                  29.83     1:06.98 (37.15)                                        
 12 Mynatt, Luke                 NEBC                 1:15.71   x1:08.24  
                  31.91     1:08.24 (36.33)                                        
 13 Haynie, Jonathan N        17 NEBR                 1:08.97   x1:08.76  
                  30.35     1:08.76 (38.41)                                        
 
Event 11  Girls 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Cameron B       16 NEBR                   27.83      30.03    7  
  2 Tubb, Ardyn L             15 NEBR                   33.55      32.99    5  
  3 Chandler, Kyra               NEBC                   37.83      37.12    4  
  4 Buck, Jenna E             15 NEBR                   38.55      37.95    3  
  5 Brown, Katherine A        15 NEBR                   41.37      38.71    2  
  6 Everett, Alexandra           NEBC                   38.86      38.85    1  
  7 Huber, Kendal                NEBC                   42.35      39.92  
  8 Keys, Kinley                 NEBC                   46.73      42.78  
 
Event 12  Boys 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bruns, Aaron C            17 NEBR                   24.93      25.39    7  
  2 Starr, Connor                NEBC                   27.70      29.59    5  
  3 Meehan, Jack M            15 NEBR                   33.91      32.74    4  
  4 Sisk, Daylan                 NEBC                   35.78      33.41    3  
  5 Roldan, Anthony E         17 NEBR                   33.59      34.99    2  
  6 Mynatt, Luke                 NEBC                      NT      35.57    1  
  7 Myers, Kyle                  NEBC                   34.39      36.44  
  8 Sailors, Hayden              NEBR                      NT      36.78  
 
Event 13  Girls 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Brooke             NEBC                 1:12.01    1:10.97    7  
                  33.65     1:10.97 (37.32)                                        
  2 Frias, Kenya                 NEBR                 1:11.55    1:11.13    5  
                  33.33     1:11.13 (37.80)                                        
  3 Meehan, Caroline T        15 NEBR                 1:15.88    1:14.31    4  
                  33.97     1:14.31 (40.34)                                        
  4 Meza, Kaleigh                NEBC                 1:22.56    1:16.12    3  
                  34.70     1:16.12 (41.42)                                        
  5 Strean, Cacee K           17 NEBR                 1:16.03    1:17.25    2  
                  35.93     1:17.25 (41.32)                                        
  6 Baroni, Emerson              NEBR                 1:18.18    1:17.67    1  
                  35.28     1:17.67 (42.39)                                        
  7 Wonsang, Emily               NEBC                 1:22.67    1:18.72  
                  37.00     1:18.72 (41.72)                                        
  8 Kirchhoff, Emma              NEBC                 1:24.11    1:28.03  
                  39.84     1:28.03 (48.19)                                        
 
Event 14  Boys 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barrera, Isaac R          18 NEBR                   54.99      55.01    7  
                  25.06       55.01 (29.95)                                        
  2 Anderson, Drew R          18 NEBC                 1:02.63      59.95    5  
                  27.35       59.95 (32.60)                                        
  3 Hardaway, Hayden B        17 NEBR                 1:03.00    1:03.71    4  
                  28.53     1:03.71 (35.18)                                        
  4 Moss, Matthew D           17 NEBR                 1:11.79    1:07.54    3  
                  29.66     1:07.54 (37.88)                                        
  5 Brown, Phillip R          17 NEBR                 1:09.84    1:08.83    2  
                  32.09     1:08.83 (36.74)                                        
  6 Taylor, Keaton               NEBC                 1:12.59    1:11.36    1  
                  32.66     1:11.36 (38.70)                                        
  7 Clark, Jackson               NEBC                 1:11.21    1:11.53  
                  33.74     1:11.53 (37.79)                                        
  8 Van Beveren, Noah            NEBC                 1:14.21    1:12.78  
                  33.15     1:12.78 (39.63)                                        
 
Event 15  Girls 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sollohub, Hannah E        17 NEBR                   35.43      36.73    7  
  2 McComb, Rachel               NEBC                   35.80      37.77    5  
  3 Meehan, Caroline T        15 NEBR                   40.54      40.76    4  
  4 Erickson, Maggie             NEBC                   43.50      41.92    3  
  5 Platt, Emma                  NEBC                   43.80      42.28    2  
  6 Underberg, Alexandra L    15 NEBR                      NT      44.41    1  
  7 Baroni, Emerson              NEBR                      NT      44.72  
  8 Chandler, Molly              NEBC                   47.70      48.30  
 
Event 16  Boys 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Jackson               NEBC                   34.24      35.95    6  
  1 Brown, Phillip R          17 NEBR                   35.12      35.95    6  
  3 Meehan, Jack M            15 NEBR                   37.11      36.83    4  
  4 Coody, Austin                NEBC                   38.01      37.44    3  
  5 Byers, Tyler                 NEBC                   35.69      37.80    2  
  6 Beasley, Alexander           NEBR                   45.24      41.81    1  
  7 Carreon, Matthew S        16 NEBR                   46.12      46.64  
 
Event 17  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Braunfels High School  'A'                    1:51.89    1:52.87   14  
     1) Frias, Kenya                    2) Behling, Trinity R 15          
     3) Barr, Berkeley E 16             4) Williams, Cameron B 16         
                  28.00       56.34 (28.34)     1:24.64 (28.30)     1:52.87 (28.23)
  2 New Braunfels High School  'B'                    1:56.25    1:58.44   10  
     1) Meehan, Caroline T 15           2) Strean, Cacee K 17             
     3) Stojanovski, Sofie              4) Sollohub, Hannah E 17          
                  30.33     1:00.65 (30.32)     1:29.49 (28.84)     1:58.44 (28.95)
  3 Canyon High School  'A'                           1:56.27    1:58.71    8  
     1) Thompson, Brooke                2) Chandler, Kyra                 
     3) Wonsang, Emily                  4) McComb, Rachel                 
                  28.85       59.93 (31.08)     1:28.61 (28.68)     1:58.71 (30.10)
  4 New Braunfels High School  'C'                    2:02.27    2:01.30    6  
     1) Buck, Jenna E 15                2) Tubb, Ardyn L 15               
     3) Baroni, Emerson                 4) Hunter, Hannah                 
                  31.45     1:00.55 (29.10)     1:30.97 (30.42)     2:01.30 (30.33)
  5 Canyon High School  'B'                           2:07.87    2:04.17    4  
     1) Erickson, Maggie                2) Everett, Alexandra             
     3) Dasso, Faith                    4) Meza, Kaleigh                  
                  31.16     1:03.04 (31.88)     1:35.02 (31.98)     2:04.17 (29.15)
  6 Canyon High School  'C'                           2:14.08    2:21.31    2  
     1) Willett, Christine              2) Wolf, McKinlee                 
     3) Kirchhoff, Emma                 4) Platt, Emma                    
                  35.65     1:11.37 (35.72)     1:47.28 (35.91)     2:21.31 (34.03)
  7 Canyon High School  'D'                           2:24.03   x2:29.89  
     1) Keys, Kinley                    2) Huber, Kendal                  
     3) Chandler, Molly                 4) Blackwood, Mailani             
                  39.59     1:11.94 (32.35)     1:51.73 (39.79)     2:29.89 (38.16)
  8 New Braunfels High School  'D'                         NT   x2:42.91  
     1) Glynn, Natalie                  2) McClellan, Kay                 
     3) Meyers, Keturah                 4) Miller, Emilie                 
                  39.62     1:12.22 (32.60)     2:03.63 (51.41)     2:42.91 (39.28)
 
Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 New Braunfels High School  'A'                    1:30.89    1:34.41   14  
     1) Barrera, Isaac R 18             2) Youngblood, Keaton L 16        
     3) Malatek, William K 17           4) Bruns, Aaron C 17              
                  22.92       45.85 (22.93)     1:10.31 (24.46)     1:34.41 (24.10)
  2 New Braunfels High School  'B'                    1:43.23    1:40.26   10  
     1) Barrera, Noah 15                2) Hardaway, Hayden B 17          
     3) Rolon, Felix R 16               4) Repasi, Porter D 16            
                  25.75       50.95 (25.20)     1:15.52 (24.57)     1:40.26 (24.74)
  3 Canyon High School  'A'                           1:39.79    1:43.99    8  
     1) Anderson, Drew R 18             2) Van Beveren, Noah              
     3) Byers, Tyler                    4) Starr, Connor                  
                  23.75       51.57 (27.82)     1:19.30 (27.73)     1:43.99 (24.69)
  4 New Braunfels High School  'C'                    1:50.57    1:47.50    6  
     1) Brown, Phillip R 17             2) Moss, Matthew D 17             
     3) Domer, Liam M 15                4) Hargrove, Sabastian B 17       
                  27.00       53.82 (26.82)     1:24.21 (30.39)     1:47.50 (23.29)
  5 Canyon High School  'C'                           1:50.94    1:54.73    4  
     1) West, Will                      2) Coody, Austin                  
     3) Sisk, Daylan                    4) Conger, Tye                    
                  29.14       57.55 (28.41)     1:24.46 (26.91)     1:54.73 (30.27)
  6 Canyon High School  'D'                           1:54.42    1:55.80    2  
     1) Joslin, Eric                    2) Gilbert, Ahlija                
     3) Buntin, Carson                  4) Simmons, Lucas                 
                  28.89       56.88 (27.99)     1:26.05 (29.17)     1:55.80 (29.75)
  7 New Braunfels High School  'D'                         NT   x1:56.19  
     1) Sailors, Hayden                 2) Haynie, Jonathan N 17          
     3) Jonas, Zach                     4) Wolf, Robert                   
                  30.34       58.30 (27.96)     1:28.64 (30.34)     1:56.19 (27.55)
 
                    Combined Team Scores - Through Event 18                    
 
  1. New Braunfels High School           331   2. Canyon High School                  152
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 18                    
 
  1. New Braunfels High School           164   2. Canyon High School                   78
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 18                     
 
  1. New Braunfels High School           167   2. Canyon High School                   74