2016 AAHSSL MegaDual South / MD-S
Northside ISD Aquatic Complex - 10/15/2016                 
Final Results and Scores
 
Event 201  Girls 200 Yard Medley Relay SCCL v NBRE
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Brennan  'A'                          2:00.23    2:02.44  
     1) Gonzalez, Sarah E 11            2) Vasko, Katherine G 11          
     3) Delostrinos, Marissa J 12       4) Venturella, Meaghan D 10       
                  30.79     1:03.30 (32.51)     1:31.62 (28.32)     2:02.44 (30.82)
  2 Samuel Clemens High School Aqu  'A'               2:09.44    2:04.39  
     1) Voos, Aly N SO                  2) Eberhard, Katarina L           
     3) Mai, Aubrey E SO                4) Herrera, Jessi SR              
                  31.66     1:07.79 (36.13)     1:35.35 (27.56)     2:04.39 (29.04)
  3 Samuel Clemens High School Aqu  'C'               2:20.53    2:20.68  
     1) Pearce, Julia FR                2) Mejia, Tori A JR               
     3) Ayers, Courtney C               4) Gordon, Star A SR              
                  37.10     1:12.89 (35.79)     1:48.53 (35.64)     2:20.68 (32.15)
 -- Samuel Clemens High School Aqu  'B'                    NT         DQ  
     1) McCarthy, Kristina M JR         2) Sheridan, Paris R SO           
     3) Herrera, Molly SO               4) Richardson, Holly              
                  31.55     1:09.19 (37.64)     1:44.66 (35.47)          DQ (31.39)
 -- Samuel Clemens High School Aqu  'D'               2:52.27         DQ  
     1) Herren, Lauren C SO             2) Martin, Grace E FR             
     3) Gutierrez, Jasmine L SO         4) Brown, Alana J SO              
                  39.44     1:31.35 (51.91)     2:11.75 (40.40)          DQ (23.71)
 
Event 201  Girls 200 Yard Medley Relay SARE v SBSV
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ronald Reagan HS  'A'                             1:48.86    1:52.41  
     1) Bartley, Katelyn M 10           2) Antonacci, Sammie A 12         
     3) Feng, Hannah A 11               4) Hale, Grace E 11               
                  28.18       59.26 (31.08)     1:26.32 (27.06)     1:52.41 (26.09)
  2 Smithson Valley High School  'A'                  1:58.13    1:58.68  
     1) Mansker, Caitie M 11            2) Howell, Valerie E 12           
     3) Webster, Hailey R 12            4) Wilson, Avery S 11             
                  30.63     1:03.91 (33.28)     1:32.69 (28.78)     1:58.68 (25.99)
  3 Ronald Reagan HS  'B'                             1:53.39    2:02.28  
     1) Walpole, Sarah E 10             2) Wiedenhoefer, Serah 12         
     3) Walpole, Alvena R 11            4) Weaver, Caroline K 11          
                  31.50     1:07.47 (35.97)     1:35.29 (27.82)     2:02.28 (26.99)
  4 Smithson Valley High School  'B'                  2:02.91    2:07.11  
     1) Weatherford, Julia S 10         2) Auld, Jordan A 09              
     3) Collazo, Cami R 11              4) Hamlett, Mackenzie S 10        
                  31.14     1:09.37 (38.23)     1:40.79 (31.42)     2:07.11 (26.32)
  5 Ronald Reagan HS  'C'                             1:54.44    2:08.89  
     1) Gowan, Nataliya D 12            2) Guerra, Kate 11                
     3) Mireles, Morgan A 10            4) Capps, Sophie C 10             
                  33.25     1:09.51 (36.26)     1:40.62 (31.11)     2:08.89 (28.27)
  6 Ronald Reagan HS  'D'                             1:53.96    2:09.79  
     1) Thornton, Erin A 9              2) Loudermilk, Camila P 10        
     3) Rosso, Lexi M 10                4) Bailey, Hannah N 10            
                  30.99     1:10.24 (39.25)     1:41.38 (31.14)     2:09.79 (28.41)
  7 Smithson Valley High School  'C'                  2:08.12    2:12.58  
     1) Hedgpeth, Shelby A 10           2) Dow, Emma                      
     3) Houlahan, Brinna M 09           4) Howell, Jacquelyne C 10        
                  34.64     1:13.41 (38.77)     1:44.64 (31.23)     2:12.58 (27.94)
 
Event 201  Girls 200 Yard Medley Relay NOTA v SAJO
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:56.01    1:57.58  
     1) Miller, Hailey C 11             2) Pipes, Jaden M 10              
     3) Mayer, Macey A 10               4) Smith, Cara L 11               
                  29.36     1:01.73 (32.37)     1:30.25 (28.52)     1:57.58 (27.33)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  2:04.56    2:04.90  
     1) Coppock, Katherine E 11         2) Donna, Logan C 10              
     3) Wickes, Nicolette A 11          4) Kershaw, Meredith K 10         
                  32.74     1:07.37 (34.63)     1:36.97 (29.60)     2:04.90 (27.93)
  3 San Antonio Taft  'A'                             1:56.93    2:06.91  
     1) Eash, Karlee R 12               2) Allen, Lexi A 12               
     3) Guinan, Georgia E 10            4) Owen, Judith K 11              
                  34.05     1:09.63 (35.58)     1:38.04 (28.41)     2:06.91 (28.87)
  4 San Antonio Taft  'B'                                  NT    2:23.29  
     1) Hooge, Gillian 11               2) Macias, Yamile A 10            
     3) Clements, Madison 09            4) McCray, Makenna R 11           
                  34.74     1:17.92 (43.18)     1:55.35 (37.43)     2:23.29 (27.94)
  5 San Antonio Johnson Jaguars  'C'                  2:18.82    2:31.10  
     1) Lawrence, Stephenie A 11        2) Paquette, Hannah K 10          
     3) Hammar, Kaylee M 09             4) Petrosky, Megan E 09           
                  39.35     1:23.00 (43.65)     1:58.80 (35.80)     2:31.10 (32.30)
 
Event 202  Boys 200 Yard Medley Relay SCCL v NBRE
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Brennan  'A'                          1:57.83    1:53.83  
     1) Goodman, Connor L 11            2) Wallis, Jacob T 11             
     3) Moore, Jacob J 12               4) Bradley, McCain P 10           
                  28.09     1:01.11 (33.02)     1:28.08 (26.97)     1:53.83 (25.75)
  2 Samuel Clemens High School Aqu  'A'                    NT    1:54.95  
     1) Dziergowski, Steven S JR        2) Brehm, Jacob N FR              
     3) Savage, Conley J FR             4) Aguilar, Isaiah E FR           
                  27.82       59.42 (31.60)     1:27.39 (27.97)     1:54.95 (27.56)
 -- Samuel Clemens High School Aqu  'B'               2:42.72         DQ  
     1) Pagiotas, Orion A SO            2) Munroe, Ash/Ashton S JR        
     3) Kaiser, Preston S JR            4) Michaud, Nick JR               
                  33.05     1:08.39 (35.34)     1:45.14 (36.75)          DQ (25.99)
 
Event 202  Boys 200 Yard Medley Relay SARE v SBSV
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ronald Reagan HS  'A'                             1:39.20    1:39.81  
     1) Garcia, Brandon 10              2) McClure, Connor J 12           
     3) Jozwiak, Nicholas A 12          4) Yeadon, Zachary 12             
                  25.24       53.88 (28.64)     1:17.80 (23.92)     1:39.81 (22.01)
  2 Smithson Valley High School  'A'                  1:40.68    1:43.78  
     1) Ogrodnik, Ian C 12              2) Besch, Shaun S 10              
     3) Mansker, Cole S 11              4) Klinksiek, Konnar P 10         
                  26.47       57.36 (30.89)     1:21.94 (24.58)     1:43.78 (21.84)
  3 Smithson Valley High School  'B'                  1:51.19    1:50.23  
     1) Hunt, Joe E 09                  2) Mickelson, Chris L 09          
     3) Farnsworth, Cale D 10           4) Garibay, Frankie N 11          
                  27.38       58.25 (30.87)     1:25.05 (26.80)     1:50.23 (25.18)
  4 Ronald Reagan HS  'C'                             1:54.63    1:52.06  
     1) Aldridge, Tyler W 11            2) Garcia, Roberto L 10           
     3) Viramontes, Octavio J 10        4) Burch, Matthew R 11            
                  28.77     1:02.13 (33.36)     1:28.40 (26.27)     1:52.06 (23.66)
  5 Ronald Reagan HS  'D'                             2:03.24    1:59.29  
     1) Bishop, Jacob A 9               2) Barton, Travis K 9             
     3) Diaz, Omar 11                   4) Martin, Bobby A 10             
                  34.04     1:08.66 (34.62)     1:35.62 (26.96)     1:59.29 (23.67)
  6 Smithson Valley High School  'C'                  2:03.17    2:02.67  
     1) Wageman, Brandon T 12           2) Brennan, Ryan P 10             
     3) Senn, Coltrane C 12             4) Stevenson, Peyton 11           
                  31.04     1:04.60 (33.56)     1:35.12 (30.52)     2:02.67 (27.55)
 -- Ronald Reagan HS  'B'                             1:46.26         DQ  
     1) McAnany, Micah P 12             2) Langley, Adrain B 9            
     3) Hicks, Mark Anthony A 11        4) Shenouda, Mark 9               
                  26.69       58.09 (31.40)     1:22.76 (24.67)          DQ (22.95)
 
Event 202  Boys 200 Yard Medley Relay NOTA v SAJO
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Taft  'A'                             1:35.53    1:48.41  
     1) Dierkhising, Garrett T 12       2) Barcelon, Jacqx A 10           
     3) Delostrinos, John A 09          4) Alfrido, Cross I 12            
                  25.77       56.42 (30.65)     1:23.69 (27.27)     1:48.41 (24.72)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:49.21    1:51.22  
     1) Morse, Zach A 12                2) Heo, Jun Y 12                  
     3) Soria, Ryan M 09                4) Landeros, Kyle 12              
                  28.51     1:00.81 (32.30)     1:26.73 (25.92)     1:51.22 (24.49)
  3 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  1:52.56    1:53.41  
     1) Morse, Matthew C 10             2) Hyche, Nathan L 09             
     3) Ravelo, Marco A 12              4) Trent, Sterling D 11           
                  29.81     1:00.94 (31.13)     1:28.21 (27.27)     1:53.41 (25.20)
  4 San Antonio Johnson Jaguars  'C'                  1:59.87    1:57.33  
     1) Shope, Evan W 09                2) Parsons Diaz, Kevin A 10       
     3) Rodela, Dylan R 12              4) Bauer, Austin T 12             
                  31.32     1:03.96 (32.64)     1:31.17 (27.21)     1:57.33 (26.16)
  5 San Antonio Taft  'B'                                  NT    2:01.28  
     1) Leyva, David E 12               2) Shaw, Brandon R 12             
     3) Gallagher, Joshua A 10          4) Dierkhising, Zachary 09        
                  33.33     1:05.13 (31.80)     1:32.74 (27.61)     2:01.28 (28.54)
 
Event 203  Girls 200 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herrera, Molly            SO SCCL                 2:14.22    2:13.87  
                  32.67     1:06.76 (34.09)     1:41.23 (34.47)     2:13.87 (32.64)
  2 Sheridan, Paris R         SO SCCL                 2:30.54    2:19.31  
                  31.22     1:06.03 (34.81)     1:43.03 (37.00)     2:19.31 (36.28)
  3 Richardson, Holly            SCCL                 2:37.81    2:37.36  
                  36.34     1:17.07 (40.73)     1:58.19 (41.12)     2:37.36 (39.17)
  4 Lacy, Kaitlin L           12 Brennan              2:42.16    2:41.61  
                  34.00     1:14.85 (40.85)     1:59.07 (44.22)     2:41.61 (42.54)
  5 Tolentino, Brianna        09 Brennan                   NT    2:56.11  
                  38.01     1:22.03 (44.02)     2:07.67 (45.64)     2:56.11 (48.44)
 -- Renfro, Darcy E           12 Brennan              2:34.41         DQ  
                  38.38     1:26.56 (48.18)     2:16.56 (50.00)          DQ (49.15)
 -- McCarthy, Kristina M      JR SCCL                 2:10.54         DQ  
                  30.08     1:04.85 (34.77)     1:39.92 (35.07)          DQ (34.64)
 
Event 203  Girls 200 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Antonacci, Sammie A       12 Reagan               1:52.20    1:56.49  
                  28.11       58.30 (30.19)     1:27.69 (29.39)     1:56.49 (28.80)
  2 Rodriguez, Rachel M       11 Reagan               1:54.28    1:57.36  
                  28.07       57.96 (29.89)     1:28.12 (30.16)     1:57.36 (29.24)
  3 Hamlett, Mackenzie S      10 Smithson Valley      1:59.50    1:59.67  
                  28.02       58.36 (30.34)     1:29.14 (30.78)     1:59.67 (30.53)
  4 Chen, Kristie R           10 Reagan               2:09.80    2:10.70  
                  28.05     1:00.45 (32.40)     1:35.25 (34.80)     2:10.70 (35.45)
  5 Hale, Grace E             11 Reagan               1:59.88    2:12.32  
                  29.33     1:02.33 (33.00)     1:36.85 (34.52)     2:12.32 (35.47)
  6 Houlahan, Brinna M        09 Smithson Valley      2:20.55    2:19.48  
                  30.48     1:05.61 (35.13)     1:42.95 (37.34)     2:19.48 (36.53)
  7 Smith, Jewelian A         12 Smithson Valley      2:28.71    2:27.91  
                  33.04     1:09.87 (36.83)     1:49.08 (39.21)     2:27.91 (38.83)
 
Event 203  Girls 200 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Cara L             11 Jags                 2:00.58    2:03.74  
                  29.03     1:00.62 (31.59)     1:32.85 (32.23)     2:03.74 (30.89)
  2 Guinan, Georgia E         10 Taft                 1:58.92    2:04.56  
                  29.39     1:00.83 (31.44)     1:32.96 (32.13)     2:04.56 (31.60)
  3 Kershaw, Meredith K       10 Jags                 2:02.98    2:05.55  
                  29.33     1:01.27 (31.94)     1:34.00 (32.73)     2:05.55 (31.55)
  4 Garza, Keeley             12 Taft                      NT    2:18.65  
                  31.71     1:06.72 (35.01)     1:42.06 (35.34)     2:18.65 (36.59)
  5 Connolly, Caroline M      10 Jags                 2:21.31    2:23.93  
                  32.39     1:07.77 (35.38)     1:45.35 (37.58)     2:23.93 (38.58)
  6 Howland, Avery L          09 Jags                 2:24.44    2:27.08  
                  34.10     1:11.78 (37.68)     1:50.62 (38.84)     2:27.08 (36.46)
  7 Ruiz, Sarah E             09 Taft                 2:24.07    2:35.62  
                  33.64     1:12.47 (38.83)   2:35.62 (1:23.15)                    
  8 Conrad, Haley N           11 Taft                 2:39.28    2:38.92  
                  35.81     1:15.48 (39.67)     1:57.17 (41.69)     2:38.92 (41.75)
 
Event 204  Boys 200 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dziergowski, Steven S     JR SCCL                 1:45.89    1:54.60  
                  27.02       55.93 (28.91)     1:25.77 (29.84)     1:54.60 (28.83)
  2 Brehm, Jacob N            FR SCCL                 1:52.20    2:07.09  
                  29.46     1:01.39 (31.93)     1:34.71 (33.32)     2:07.09 (32.38)
  3 Aguilar, Isaiah E         FR SCCL                 2:42.65    2:37.30  
                  32.80     1:10.43 (37.63)   2:37.30 (1:26.87)                    
  4 Tremillo, Julian             Brennan                   NT    2:54.37  
                  34.86                             1:16.58 ( )   2:54.37 (1:37.79)
 
Event 204  Boys 200 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tipton, Beau W            12 Reagan               1:43.62    1:49.67  
                  26.23       53.78 (27.55)     1:21.74 (27.96)     1:49.67 (27.93)
  2 Pimentel Salinas, Eddie   11 Reagan               1:58.05    1:57.76  
                  27.32       56.60 (29.28)     1:27.13 (30.53)     1:57.76 (30.63)
  3 Tubbs, Donovan C          11 Reagan               2:14.68    1:59.11  
                  26.71       56.57 (29.86)     1:28.47 (31.90)     1:59.11 (30.64)
  4 Mansker, Cole S           11 Smithson Valley      1:53.06    1:59.25  
                  26.89       56.74 (29.85)     1:28.19 (31.45)     1:59.25 (31.06)
  5 Nwaeze, Amechi K          09 Smithson Valley      2:06.14    1:59.36  
                  26.47       56.76 (30.29)     1:28.79 (32.03)     1:59.36 (30.57)
  6 Aldridge, Tyler W         11 Reagan               2:05.55    2:04.17  
                  28.09       59.92 (31.83)     1:32.48 (32.56)     2:04.17 (31.69)
  7 Farnsworth, Cale D        10 Smithson Valley      2:14.43    2:04.89  
                  29.18     1:01.38 (32.20)     1:33.30 (31.92)     2:04.89 (31.59)
  8 Stevenson, Peyton         11 Smithson Valley      2:40.91    2:35.06  
                  33.96     1:12.13 (38.17)     1:53.87 (41.74)     2:35.06 (41.19)
 
Event 204  Boys 200 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallagher, Joshua A       10 Taft                 1:59.99    1:59.29  
                  27.57       57.54 (29.97)     1:28.49 (30.95)     1:59.29 (30.80)
  2 Shope, Evan W             09 Jags                 2:05.34    2:05.02  
                  27.72       58.39 (30.67)     1:31.56 (33.17)     2:05.02 (33.46)
  3 Blanco, Nathan R          12 Jags                 2:22.84    2:20.23  
                  30.99     1:06.41 (35.42)     1:43.34 (36.93)     2:20.23 (36.89)
  4 Leyva, David E            12 Taft                 2:18.64    2:24.87  
                  31.04     1:07.40 (36.36)     1:45.95 (38.55)     2:24.87 (38.92)
  5 Thomas, Jacob P           09 Jags                 2:17.82    2:24.97  
                  30.20     1:06.00 (35.80)     1:45.36 (39.36)     2:24.97 (39.61)
 
Event 205  Girls 200 Yard IM SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Aubrey E             SO SCCL                 2:20.79    2:19.19  
                  29.36     1:06.04 (36.68)     1:47.37 (41.33)     2:19.19 (31.82)
  2 Herrera, Jessi            SR SCCL                 2:28.19    2:31.45  
                  33.29     1:12.40 (39.11)     1:57.57 (45.17)     2:31.45 (33.88)
  3 Gonzalez, Sarah E         11 Brennan              2:20.57    2:31.95  
                  30.41     1:07.95 (37.54)     1:55.48 (47.53)     2:31.95 (36.47)
  4 Ryel, Sara                JR SCCL                 3:29.12    2:59.12  
                  35.81     1:18.46 (42.65)     2:17.31 (58.85)     2:59.12 (41.81)
 -- Gutierrez, Jasmine L      SO SCCL                 2:50.54         DQ  
                  35.10     1:18.44 (43.34)        DQ (1:33.36)                    
 
Event 205  Girls 200 Yard IM SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walpole, Alvena R         11 Reagan               2:09.99    2:15.77  
                  29.16     1:04.28 (35.12)     1:44.38 (40.10)     2:15.77 (31.39)
  2 Donofrio, Nichole K       11 Reagan               2:09.23    2:24.42  
                  30.47     1:07.10 (36.63)     1:50.81 (43.71)     2:24.42 (33.61)
  3 Thornton, Erin A           9 Reagan               2:22.78    2:25.37  
                  31.63     1:08.84 (37.21)     1:52.85 (44.01)     2:25.37 (32.52)
  4 Howell, Valerie E         12 Smithson Valley      2:33.24    2:25.91  
                  32.13     1:11.90 (39.77)     1:53.06 (41.16)     2:25.91 (32.85)
  5 Dean-VonStultz, Madi K    12 Smithson Valley      2:28.80    2:36.21  
                  32.19     1:12.10 (39.91)     1:58.78 (46.68)     2:36.21 (37.43)
  6 Masalihit, Leila M        09 Smithson Valley      2:42.66    2:44.95  
                  34.27     1:15.76 (41.49)     2:06.80 (51.04)     2:44.95 (38.15)
  7 Dow, Emma                    Smithson Valley      2:55.77    3:08.62  
                  40.02     1:30.28 (50.26)     2:20.61 (50.33)     3:08.62 (48.01)
 -- Shenouda, Marina          11 Reagan               2:22.99         DQ  
                  33.47     1:14.48 (41.01)     2:02.64 (48.16)          DQ (32.54)
 
Event 205  Girls 200 Yard IM NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Hailey C          11 Jags                 2:20.50    2:17.21  
                  29.69     1:03.23 (33.54)     1:45.14 (41.91)     2:17.21 (32.07)
  2 Wickes, Nicolette A       11 Jags                 2:13.23    2:21.11  
                  30.39     1:05.61 (35.22)     1:48.25 (42.64)     2:21.11 (32.86)
  3 Pipes, Jaden M            10 Jags                 2:30.74    2:26.71  
                  33.82     1:13.83 (40.01)     1:54.01 (40.18)     2:26.71 (32.70)
  4 Martinez, Aliyah S        12 Taft                 2:24.39    2:28.05  
                  29.55     1:07.57 (38.02)     1:52.36 (44.79)     2:28.05 (35.69)
  5 Garza, Erin D             11 Taft                 2:24.87    2:28.97  
                  32.08     1:09.05 (36.97)     1:53.44 (44.39)     2:28.97 (35.53)
  6 Busarello, Carly R        12 Jags                 2:37.67    2:42.20  
                  35.97     1:16.14 (40.17)     2:04.18 (48.04)     2:42.20 (38.02)
  7 Clements, Madison         09 Taft                      NT    2:48.43  
                  36.09     1:17.24 (41.15)     2:09.99 (52.75)     2:48.43 (38.44)
  8 Greer, Sophie C           11 Taft                 3:08.48    3:04.35  
                  39.02     1:21.58 (42.56)     2:21.05 (59.47)     3:04.35 (43.30)
 
Event 206  Boys 200 Yard IM SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goodman, Connor L         11 Brennan              2:00.71    2:10.29  
                  26.97     1:00.09 (33.12)     1:38.84 (38.75)     2:10.29 (31.45)
 -- Kaiser, Preston S         JR SCCL                 3:00.54         DQ  
                                                    1:24.62 ( )     2:12.81 (48.19)
             DQ (38.80)                                                            
 
Event 206  Boys 200 Yard IM SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Brandon           10 Reagan               2:00.23    2:00.17  
                  27.33       57.14 (29.81)     1:31.91 (34.77)     2:00.17 (28.26)
  2 McClure, Connor J         12 Reagan               1:56.78    2:04.59  
                  26.93       58.83 (31.90)     1:33.33 (34.50)     2:04.59 (31.26)
  3 Besch, Shaun S            10 Smithson Valley      2:08.75    2:19.78  
                  29.37     1:05.72 (36.35)     1:46.14 (40.42)     2:19.78 (33.64)
  4 Nee, Nick P                9 Reagan               2:33.25    2:32.09  
                  31.94     1:11.11 (39.17)     1:58.21 (47.10)     2:32.09 (33.88)
  5 May, Hayden B             09 Smithson Valley      2:40.98    2:36.71  
                  29.18     1:07.31 (38.13)     1:59.51 (52.20)     2:36.71 (37.20)
  6 Dickey, Erik M            10 Smithson Valley      2:33.33    2:38.43  
                  31.47     1:09.66 (38.19)     2:01.80 (52.14)     2:38.43 (36.63)
 -- Mitchell, Parker L        11 Smithson Valley      2:39.01         DQ  
                  31.17     1:12.69 (41.52)     2:02.86 (50.17)          DQ (42.82)
 
Event 206  Boys 200 Yard IM NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delostrinos, John A       09 Taft                 2:15.19    2:11.40  
                  28.53     1:02.29 (33.76)     1:40.36 (38.07)     2:11.40 (31.04)
  2 Hyche, Nathan L           09 Jags                 2:19.37    2:13.01  
                  30.12     1:04.73 (34.61)     1:42.60 (37.87)     2:13.01 (30.41)
  3 Soria, Ryan M             09 Jags                 2:15.82    2:13.49  
                  28.48     1:02.03 (33.55)     1:42.48 (40.45)     2:13.49 (31.01)
  4 Ross, Nicko H             12 Jags                 2:15.47    2:20.76  
                  29.39     1:04.47 (35.08)     1:46.71 (42.24)     2:20.76 (34.05)
  5 Heo, Jun Y                12 Jags                 2:15.83    2:21.93  
                  30.55     1:10.32 (39.77)     1:48.78 (38.46)     2:21.93 (33.15)
 
Event 207  Girls 50 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salazar, Bella M          FR SCCL                   33.54      31.14  
  2 Brown, Alana J            SO SCCL                   32.55      31.67  
  3 Gordon, Star A            SR SCCL                   29.65      32.33  
  4 Daley, Madison            09 Brennan                34.99      35.28  
  5 Gamez, Brianna A          12 Brennan                37.66      35.71  
  6 Herren, Lauren C          SO SCCL                   35.54      35.86  
  7 Vasquez, Robyn M          11 Brennan                37.00      38.58  
 
Event 207  Girls 50 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Antonacci, Sammie A       12 Reagan                 24.86      25.71  
  2 Mansker, Caitie M         11 Smithson Valley        24.27      25.78  
  3 Bartley, Katelyn M        10 Reagan                 26.14      25.81  
  4 Wilson, Avery S           11 Smithson Valley        25.18      26.40  
  5 Webster, Hailey R         12 Smithson Valley        25.45      26.57  
  6 Rosso, Lexi M             10 Reagan                 28.24      26.88  
  7 Weaver, Caroline K        11 Reagan                 26.45      27.12  
  8 Weatherford, Julia S      10 Smithson Valley        26.88      27.41  
 
Event 207  Girls 50 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schillick, Alison M       12 Taft                   24.10      25.38  
  2 Owen, Judith K            11 Taft                   28.52      28.52  
  3 Pasayan, Danielle J       12 Taft                   27.75      28.66  
  4 Donna, Logan C            10 Jags                   29.20      28.96  
  5 Macias, Yamile A          10 Taft                   29.08      29.88  
  6 Howland, Avery L          09 Jags                   30.94      30.55  
  7 Lawrence, Stephenie A     11 Jags                   33.64      32.74  
  8 Rich, Hayden E            11 Jags                   30.99      34.21  
 
Event 208  Boys 50 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aguilar, Isaiah E         FR SCCL                   24.81      29.00  
  2 Guajardo, Lucio           09 Brennan                30.10      29.17  
  3 Tremillo, Julian             Brennan                   NT      32.78  
  4 Long, Matt W              SO SCCL                   31.12      33.01  
  5 Clark, Isaac              09 Brennan                35.32      33.44  
  6 Danhof, Tanner M          FR SCCL                   32.02      35.06  
  6 Gerdes, Micah                Brennan                35.82      35.06  
 
Event 208  Boys 50 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klinksiek, Konnar P       10 Smithson Valley        20.59      22.14  
  2 Yeadon, Zachary           12 Reagan                 22.67      22.16  
  3 Hunt, Joe E               09 Smithson Valley        23.40      23.68  
  4 Shenouda, Mark             9 Reagan                 23.48      23.84  
  5 Ford, Travis S            11 Reagan                 23.01      23.89  
  6 Villarreal, Daniel        10 Reagan                 23.81      24.43  
  7 Garibay, Frankie N        11 Smithson Valley        24.11      24.86  
  8 Peter, Kendal R           09 Smithson Valley        26.50      26.13  
 
Event 208  Boys 50 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Anthony R           11 Taft                   23.01      23.27  
  2 Alfrido, Cross I          12 Taft                   24.78      25.11  
  3 Tanner, Robert W          12 Jags                   26.03      25.14  
  4 Landeros, Kyle            12 Jags                   24.41      25.29  
  5 Trent, Sterling D         11 Jags                   24.98      25.35  
  6 Shaw, Brandon R           12 Taft                   27.37      25.88  
  7 Bauer, Austin T           12 Jags                   26.28      26.05  
  8 Cornell, Brendan          09 Taft                   26.09      26.06  
 
Event 209  Girls 1 mtr Diving SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wischer, Kamryn J          9 Reagan                    NP     208.00  
  2 Garsed, Nadia             10 Reagan                    NP     198.80  
  3 Partalas, Katarina G      11 Reagan                    NP     180.20  
  4 Stone, Katelyn N          09 Smithson Valley           NP     175.40  
  5 Wischer, Kailey           11 Reagan                173.95     156.50  
  6 Peters, Sara E            12 Reagan                    NP     137.35  
 
Event 209  Girls 1 mtr Diving NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wingrove, Ashlen N        11 Jags                  206.70     208.20  
  2 Cooper, Reece R           10 Jags                      NP     204.30  
  3 Staples, Kyla A           11 Taft                  183.15     132.80  
  4 Kollock, Bridgette        12 Taft                      NP     119.90  
 
Event 210  Boys 1 mtr Diving SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCann, Nicholas A        10 Brennan               241.35     264.05  
 
Event 210  Boys 1 mtr Diving SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Partalas, Konstantine E    9 Reagan                    NP     228.50  
  2 Haugland, Chase P         10 Reagan                200.40     223.60  
 
Event 210  Boys 1 mtr Diving NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Checchin, Jason A         12 Jags                  447.50     268.20  
  2 Dierkhising, Zachary      09 Taft                      NP     149.65  
  3 Acord, Trevor A           12 Taft                      NP     149.60  
  4 Valentine, Noah R         09 Jags                      NP     112.90  
 
Event 211  Girls 100 Yard Butterfly SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Aubrey E             SO SCCL                 1:00.95    1:02.16  
                  29.44     1:02.16 (32.72)                                        
  2 Voos, Aly N               SO SCCL                 1:05.23    1:05.88  
                  30.70     1:05.88 (35.18)                                        
  3 Delostrinos, Marissa J    12 Brennan              1:01.93    1:06.45  
                  31.50     1:06.45 (34.95)                                        
  4 Herrera, Jessi            SR SCCL                 1:07.59    1:08.99  
  5 Ayers, Courtney C            SCCL                 1:19.70    1:25.92  
                  38.07     1:25.92 (47.85)                                        
 
Event 211  Girls 100 Yard Butterfly SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feng, Hannah A            11 Reagan                 54.34      57.62  
                  27.13       57.62 (30.49)                                        
  2 Walpole, Alvena R         11 Reagan                 56.00    1:01.46  
                  29.05     1:01.46 (32.41)                                        
  3 Webster, Hailey R         12 Smithson Valley      1:01.71    1:03.97  
                  29.25     1:03.97 (34.72)                                        
  4 Chen, Kristie R           10 Reagan               1:09.79    1:10.43  
                  33.29     1:10.43 (37.14)                                        
  5 Collazo, Cami R           11 Smithson Valley      1:03.06    1:10.53  
                  32.82     1:10.53 (37.71)                                        
  6 Houlahan, Brinna M        09 Smithson Valley      1:09.25    1:10.73  
                  31.69     1:10.73 (39.04)                                        
  7 Howell, Jacquelyne C      10 Smithson Valley      1:10.55    1:12.18  
                  33.60     1:12.18 (38.58)                                        
  8 Shenouda, Marina          11 Reagan               1:06.17    1:14.08  
                  34.51     1:14.08 (39.57)                                        
 
Event 211  Girls 100 Yard Butterfly NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mayer, Macey A            10 Jags                   58.33    1:02.91  
                  29.45     1:02.91 (33.46)                                        
  2 Garza, Erin D             11 Taft                 1:03.55    1:07.26  
                  30.90     1:07.26 (36.36)                                        
  3 Castelhano, Sophia R      12 Taft                 1:12.75    1:16.85  
                  34.80     1:16.85 (42.05)                                        
  4 Zorola, Elise             09 Taft                      NT    1:25.75  
  5 Allen, Lexi A             12 Taft                 1:22.51    1:33.55  
 
Event 212  Boys 100 Yard Butterfly SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Savage, Conley J          FR SCCL                   59.05    1:02.46  
                  29.72     1:02.46 (32.74)                                        
  2 Wallis, Jacob T           11 Brennan              1:05.65    1:06.72  
                  29.82     1:06.72 (36.90)                                        
  3 Pagiotas, Orion A         SO SCCL                 1:30.58    1:08.97  
                  30.55     1:08.97 (38.42)                                        
  4 Bradley, McCain P         10 Brennan              1:13.36    1:13.48  
                  34.39     1:13.48 (39.09)                                        
 
Event 212  Boys 100 Yard Butterfly SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jozwiak, Nicholas A       12 Reagan                 51.62      54.49  
                  25.90       54.49 (28.59)                                        
  2 Tipton, Beau W            12 Reagan                 53.04      54.90  
                  25.92       54.90 (28.98)                                        
  3 Mansker, Cole S           11 Smithson Valley        54.02      57.78  
                  26.95       57.78 (30.83)                                        
  4 Viramontes, Octavio J     10 Reagan                 58.94      58.55  
                  27.24       58.55 (31.31)                                        
  5 Hicks, Mark Anthony A     11 Reagan                 55.91      59.89  
                  27.86       59.89 (32.03)                                        
  6 Farnsworth, Cale D        10 Smithson Valley        55.43    1:00.20  
                  28.59     1:00.20 (31.61)                                        
  7 Nwaeze, Amechi K          09 Smithson Valley      1:03.61    1:00.86  
                  27.60     1:00.86 (33.26)                                        
 
Event 212  Boys 100 Yard Butterfly NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dierkhising, Garrett T    12 Taft                   51.01      54.72  
                  25.72       54.72 (29.00)                                        
  2 Barcelon, Jacqx A         10 Taft                   58.57      59.62  
                  28.22       59.62 (31.40)                                        
  3 Ravelo, Marco A           12 Jags                 1:00.17    1:01.81  
                  28.70     1:01.81 (33.11)                                        
  4 Rodela, Dylan R           12 Jags                 1:03.05    1:02.18  
                  29.11     1:02.18 (33.07)                                        
  5 Thomas, Zachery W         11 Jags                 1:08.85    1:02.37  
                  28.57     1:02.37 (33.80)                                        
  6 Williams, Alexander J     10 Taft                 1:29.62    1:14.64  
                  33.69     1:14.64 (40.95)                                        
 
Event 213  Girls 100 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eberhard, Katarina L         SCCL                 1:02.23    1:00.87  
                  29.75     1:00.87 (31.12)                                        
  2 Pearce, Julia             FR SCCL                 1:07.54    1:03.46  
                  30.32     1:03.46 (33.14)                                        
  3 Mejia, Tori A             JR SCCL                   59.39    1:03.74  
                  30.40     1:03.74 (33.34)                                        
  4 Venturella, Meaghan D     10 Brennan              1:07.81    1:07.57  
                  32.86     1:07.57 (34.71)                                        
  5 Daley, Madison            09 Brennan              1:18.26    1:18.00  
                  36.96     1:18.00 (41.04)                                        
  6 Renfro, Darcy E           12 Brennan              1:14.99    1:21.13  
                  36.44     1:21.13 (44.69)                                        
 -- McCarthy, Kristina M      JR SCCL                 1:02.54         DQ  
                  28.77          DQ (31.77)                                        
 
Event 213  Girls 100 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hale, Grace E             11 Reagan                 54.47      57.74  
                  27.07       57.74 (30.67)                                        
  2 Donofrio, Nichole K       11 Reagan                 54.32      59.76  
                  28.71       59.76 (31.05)                                        
  3 Rosso, Lexi M             10 Reagan               1:01.67      59.85  
                  28.57       59.85 (31.28)                                        
  4 Weatherford, Julia S      10 Smithson Valley        58.11    1:00.00  
                  29.34     1:00.00 (30.66)                                        
  5 Dean-VonStultz, Madi K    12 Smithson Valley        57.05    1:01.44  
                  29.17     1:01.44 (32.27)                                        
  6 Gowan, Nataliya D         12 Reagan                 58.24    1:01.47  
                  29.82     1:01.47 (31.65)                                        
  7 Ballard, Jasmine S        10 Smithson Valley        59.82    1:02.55  
                  29.95     1:02.55 (32.60)                                        
 
Event 213  Girls 100 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Hailey C          11 Jags                   56.45      56.80  
                  27.71       56.80 (29.09)                                        
  2 Smith, Cara L             11 Jags                   56.10      59.04  
                  28.72       59.04 (30.32)                                        
  2 Guinan, Georgia E         10 Taft                   56.84      59.04  
                  28.94       59.04 (30.10)                                        
  4 Martinez, Aliyah S        12 Taft                   56.86      59.71  
                  28.21       59.71 (31.50)                                        
  5 Pasayan, Danielle J       12 Taft                 1:01.66    1:03.28  
                  30.04     1:03.28 (33.24)                                        
  6 Coppock, Katherine E      11 Jags                 1:06.49    1:03.31  
                  30.96     1:03.31 (32.35)                                        
  7 Connolly, Caroline M      10 Jags                 1:01.93    1:04.72  
                  30.50     1:04.72 (34.22)                                        
  8 Macias, Yamile A          10 Taft                 1:03.43    1:05.75  
                  31.88     1:05.75 (33.87)                                        
 
Event 214  Boys 100 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Jacob J            12 Brennan                52.58      55.22  
                  26.26       55.22 (28.96)                                        
  2 Pagiotas, Orion A         SO SCCL                 1:05.01    1:05.75  
                  31.42     1:05.75 (34.33)                                        
  3 Kaiser, Preston S         JR SCCL                 1:08.21    1:08.85  
                  33.39     1:08.85 (35.46)                                        
  4 Guajardo, Lucio           09 Brennan              1:07.10    1:10.00  
                  32.58     1:10.00 (37.42)                                        
  5 Gerdes, Micah                Brennan                   NT    1:20.50  
                  37.86     1:20.50 (42.64)                                        
  6 Danhof, Tanner M          FR SCCL                 1:21.57    1:21.10  
  7 Clark, Isaac              09 Brennan              1:25.21    1:24.79  
                  39.61     1:24.79 (45.18)                                        
 
Event 214  Boys 100 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klinksiek, Konnar P       10 Smithson Valley        45.65      50.22  
                  23.78       50.22 (26.44)                                        
  2 Shenouda, Mark             9 Reagan                 52.15      51.87  
                  25.21       51.87 (26.66)                                        
  3 Ford, Travis S            11 Reagan                 50.58      52.23  
                  25.07       52.23 (27.16)                                        
  4 Ogrodnik, Ian C           12 Smithson Valley        50.55      52.48  
                  24.80       52.48 (27.68)                                        
  5 Crouchet, Daucier         12 Reagan                 56.59      53.21  
                  25.25       53.21 (27.96)                                        
  6 Mickelson, Chris L        09 Smithson Valley        53.24      53.42  
                  25.57       53.42 (27.85)                                        
  7 Langley, Adrain B          9 Reagan                 57.86      54.31  
                  25.56       54.31 (28.75)                                        
  8 Garibay, Frankie N        11 Smithson Valley        58.15      56.86  
                  26.88       56.86 (29.98)                                        
 
Event 214  Boys 100 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Anthony R           11 Taft                   51.98      52.65  
                  25.28       52.65 (27.37)                                        
  2 Soria, Ryan M             09 Jags                   53.00      53.21  
                  25.76       53.21 (27.45)                                        
  3 Ross, Nicko H             12 Jags                   53.65      54.19  
                  25.82       54.19 (28.37)                                        
  4 Alfrido, Cross I          12 Taft                   57.29      56.60  
                  27.62       56.60 (28.98)                                        
  5 Cornell, Brendan          09 Taft                      NT      56.95  
                  27.39       56.95 (29.56)                                        
  6 Landeros, Kyle            12 Jags                   55.33      57.96  
                  28.07       57.96 (29.89)                                        
  7 Ross, Wyatt J             12 Jags                 1:01.51    1:00.29  
                  27.09     1:00.29 (33.20)                                        
  8 Lopez, Richard J          11 Taft                 1:07.39    1:04.11  
                  25.82     1:04.11 (38.29)                                        
 
Event 215  Girls 500 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Voos, Aly N               SO SCCL                 5:40.51    5:31.34  
                  30.43     1:03.65 (33.22)     1:37.17 (33.52)     2:10.74 (33.57)
                                2:44.18 ( )     3:17.99 (33.81)     3:51.68 (33.69)
        4:25.37 (33.69)     4:59.02 (33.65)     5:31.34 (32.32)                    
  2 Delostrinos, Marissa J    12 Brennan              5:32.49    5:47.89  
                  30.87     1:05.78 (34.91)     1:41.59 (35.81)     2:17.25 (35.66)
                                2:52.57 ( )     3:28.65 (36.08)     4:03.89 (35.24)
        4:39.12 (35.23)     5:14.13 (35.01)     5:47.89 (33.76)                    
  3 Herrera, Molly            SO SCCL                 5:49.28    5:59.44  
                  34.20     1:10.55 (36.35)     1:47.39 (36.84)     2:24.19 (36.80)
                                3:00.58 ( )     3:37.05 (36.47)     4:13.61 (36.56)
        4:49.89 (36.28)     5:25.14 (35.25)     5:59.44 (34.30)                    
  4 Gutierrez, Jasmine L      SO SCCL                 6:00.54    6:45.56  
                  34.05     1:12.74 (38.69)                             1:53.43 ( )
        2:34.71 (41.28)     3:15.75 (41.04)                             3:58.30 ( )
        4:40.74 (42.44)     5:23.10 (42.36)   6:45.56 (1:22.46)                    
 -- Brown, Alana J            SO SCCL                 6:20.54         DQ  
                1:24.05                             2:11.92 ( )                    
                                3:00.64 ( )     3:48.91 (48.27)     4:38.77 (49.86)
                                                    6:17.89 ( )        DQ (1:34.68)
 
Event 215  Girls 500 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodriguez, Rachel M       11 Reagan               4:59.58    5:08.15  
                  29.18       59.71 (30.53)     1:30.39 (30.68)     2:01.31 (30.92)
        2:32.50 (31.19)     3:03.63 (31.13)     3:34.78 (31.15)     4:06.13 (31.35)
        4:37.56 (31.43)     5:08.15 (30.59)                                        
  2 Walpole, Sarah E          10 Reagan               5:06.01    5:16.11  
                  28.79       59.36 (30.57)     1:30.72 (31.36)     2:02.68 (31.96)
        2:34.88 (32.20)     3:07.20 (32.32)     3:39.62 (32.42)     4:12.17 (32.55)
        4:44.52 (32.35)     5:16.11 (31.59)                                        
  3 Hamlett, Mackenzie S      10 Smithson Valley      5:16.05    5:22.09  
                  29.27     1:00.31 (31.04)     1:32.08 (31.77)     2:05.02 (32.94)
        2:38.17 (33.15)     3:11.29 (33.12)     3:44.39 (33.10)     4:17.53 (33.14)
        4:50.47 (32.94)     5:22.09 (31.62)                                        
  4 Weaver, Caroline K        11 Reagan               5:43.05    5:44.30  
                  31.54     1:05.72 (34.18)     1:39.63 (33.91)     2:13.70 (34.07)
        2:48.33 (34.63)     3:23.08 (34.75)     3:58.29 (35.21)     4:33.77 (35.48)
        5:08.92 (35.15)     5:44.30 (35.38)                                        
  5 Mireles, Morgan A         10 Reagan               6:24.71    6:12.88  
                  33.04     1:09.60 (36.56)     1:47.03 (37.43)     2:24.99 (37.96)
        3:03.16 (38.17)     3:41.79 (38.63)     4:20.26 (38.47)     4:58.66 (38.40)
        5:36.64 (37.98)     6:12.88 (36.24)                                        
  6 Smith, Jewelian A         12 Smithson Valley      6:28.87    6:49.72  
                  36.35     1:16.10 (39.75)     1:57.65 (41.55)     2:39.07 (41.42)
        3:21.23 (42.16)     4:04.15 (42.92)     4:46.89 (42.74)     5:28.85 (41.96)
        6:10.41 (41.56)     6:49.72 (39.31)                                        
  7 Salgado, Brooke N         10 Smithson Valley      6:35.46    7:20.11  
                  36.23     1:18.33 (42.10)     2:03.10 (44.77)     2:48.11 (45.01)
        3:35.85 (47.74)     4:22.51 (46.66)     5:08.83 (46.32)     5:55.20 (46.37)
        6:39.02 (43.82)     7:20.11 (41.09)                                        
 
Event 215  Girls 500 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wickes, Nicolette A       11 Jags                 5:15.28    5:28.80  
                  30.27     1:03.01 (32.74)     1:35.94 (32.93)     2:09.08 (33.14)
        2:42.39 (33.31)     3:15.76 (33.37)     3:49.28 (33.52)     4:22.95 (33.67)
        4:56.57 (33.62)     5:28.80 (32.23)                                        
  2 Kershaw, Meredith K       10 Jags                 5:27.14    5:39.82  
                  31.08     1:05.34 (34.26)     1:40.61 (35.27)     2:15.61 (35.00)
        2:50.33 (34.72)     3:24.76 (34.43)     3:59.96 (35.20)     4:34.12 (34.16)
        5:07.73 (33.61)     5:39.82 (32.09)                                        
  3 Garza, Keeley             12 Taft                      NT    6:14.99  
                  33.12     1:09.32 (36.20)     1:46.73 (37.41)     2:24.18 (37.45)
        3:01.52 (37.34)     3:39.01 (37.49)     4:17.26 (38.25)     4:56.43 (39.17)
        5:36.10 (39.67)     6:14.99 (38.89)                                        
  4 Clements, Madison         09 Taft                      NT    6:42.52  
                  34.45     1:13.38 (38.93)     1:54.64 (41.26)     2:36.64 (42.00)
        3:18.91 (42.27)     3:59.45 (40.54)     4:40.29 (40.84)     5:21.54 (41.25)
        6:02.14 (40.60)     6:42.52 (40.38)                                        
  5 Craig, Lauren P           10 Taft                 7:10.11    7:05.11  
                  34.93     1:14.62 (39.69)     1:58.34 (43.72)     2:42.64 (44.30)
        3:27.38 (44.74)     4:10.54 (43.16)     4:54.82 (44.28)     5:39.38 (44.56)
        6:23.51 (44.13)     7:05.11 (41.60)                                        
  6 Ruiz, Sarah E             09 Taft                 6:41.23    7:07.42  
                  35.63     1:15.43 (39.80)     1:57.90 (42.47)     2:41.97 (44.07)
        3:26.54 (44.57)     4:11.79 (45.25)     4:58.18 (46.39)     5:43.08 (44.90)
        6:25.93 (42.85)     7:07.42 (41.49)                                        
 
Event 216  Boys 500 Yard Freestyle SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dziergowski, Steven S     JR SCCL                 5:49.19    5:03.14  
                  27.78       57.86 (30.08)     1:28.35 (30.49)     1:59.01 (30.66)
        2:29.82 (30.81)     3:00.98 (31.16)     3:32.17 (31.19)     4:03.75 (31.58)
        4:33.95 (30.20)     5:03.14 (29.19)                                        
  2 Goodman, Connor L         11 Brennan              5:08.23    5:09.04  
                  26.45       57.31 (30.86)     1:27.84 (30.53)     1:59.13 (31.29)
        2:30.20 (31.07)     3:01.82 (31.62)     3:32.54 (30.72)     4:05.04 (32.50)
        4:37.49 (32.45)     5:09.04 (31.55)                                        
  3 Savage, Conley J          FR SCCL                 6:12.05    5:27.07  
                  29.54     1:02.19 (32.65)     1:35.06 (32.87)     2:08.11 (33.05)
        2:41.31 (33.20)     3:14.99 (33.68)     3:48.63 (33.64)     4:21.98 (33.35)
        4:55.07 (33.09)     5:27.07 (32.00)                                        
 
Event 216  Boys 500 Yard Freestyle SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeadon, Zachary           12 Reagan               4:26.60    4:47.00  
                  26.57       55.05 (28.48)     1:24.85 (29.80)     1:54.70 (29.85)
        2:25.07 (30.37)     2:55.48 (30.41)     3:25.61 (30.13)     3:55.72 (30.11)
        4:21.13 (25.41)     4:47.00 (25.87)                                        
  2 Hunt, Joe E               09 Smithson Valley      5:09.36    5:12.18  
                  25.95       55.08 (29.13)     1:25.65 (30.57)     1:57.44 (31.79)
        2:29.99 (32.55)     3:02.70 (32.71)     3:35.51 (32.81)     4:08.56 (33.05)
        4:41.17 (32.61)     5:12.18 (31.01)                                        
  3 Diaz, Omar                11 Reagan               5:43.14    5:29.25  
                  29.15     1:01.88 (32.73)     1:35.46 (33.58)     2:09.90 (34.44)
        2:43.72 (33.82)     3:17.21 (33.49)     3:51.09 (33.88)     4:25.04 (33.95)
        4:57.85 (32.81)     5:29.25 (31.40)                                        
  4 Tubbs, Donovan C          11 Reagan               5:37.67    5:29.54  
                  28.53     1:01.48 (32.95)     1:34.98 (33.50)     2:08.30 (33.32)
        2:42.04 (33.74)     3:16.43 (34.39)     3:50.24 (33.81)     4:24.31 (34.07)
        4:58.50 (34.19)     5:29.54 (31.04)                                        
  5 Peter, Kendal R           09 Smithson Valley      5:56.88    5:39.77  
                  29.78     1:03.75 (33.97)     1:38.75 (35.00)     2:13.22 (34.47)
        2:47.68 (34.46)     3:22.10 (34.42)     3:56.98 (34.88)     4:32.03 (35.05)
        5:06.68 (34.65)     5:39.77 (33.09)                                        
  6 Nee, Nick P                9 Reagan               5:45.00    5:50.12  
                  30.65     1:04.90 (34.25)     1:39.95 (35.05)     2:15.12 (35.17)
        2:49.86 (34.74)     3:25.46 (35.60)     4:01.46 (36.00)     4:38.09 (36.63)
        5:14.47 (36.38)     5:50.12 (35.65)                                        
  7 Dickey, Erik M            10 Smithson Valley      5:34.56    6:55.53  
                  29.75     1:04.57 (34.82)     1:44.13 (39.56)     2:26.58 (42.45)
        3:11.45 (44.87)     3:57.34 (45.89)     4:43.94 (46.60)     5:29.23 (45.29)
        6:14.57 (45.34)     6:55.53 (40.96)                                        
  8 Stevenson, Peyton         11 Smithson Valley      7:38.65    7:19.11  
                  32.97     1:12.86 (39.89)     1:55.42 (42.56)     2:40.07 (44.65)
        3:25.91 (45.84)     4:12.54 (46.63)     4:59.81 (47.27)     5:48.30 (48.49)
        6:35.36 (47.06)     7:19.11 (43.75)                                        
 
Event 216  Boys 500 Yard Freestyle NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tanner, Robert W          12 Jags                 5:08.93    5:13.55  
                  28.72     1:00.43 (31.71)     1:32.54 (32.11)     2:04.58 (32.04)
        2:36.63 (32.05)     3:08.62 (31.99)     3:40.92 (32.30)     4:12.88 (31.96)
        4:44.49 (31.61)     5:13.55 (29.06)                                        
  2 Gallagher, Joshua A       10 Taft                 5:20.11    5:13.83  
                  28.71     1:00.38 (31.67)     1:32.52 (32.14)     2:04.62 (32.10)
        2:36.84 (32.22)     3:08.55 (31.71)     3:40.44 (31.89)     4:12.65 (32.21)
        4:44.40 (31.75)     5:13.83 (29.43)                                        
  3 Hyche, Nathan L           09 Jags                 5:17.65    5:19.02  
                  28.50     1:00.40 (31.90)     1:32.67 (32.27)     2:05.17 (32.50)
        2:37.66 (32.49)     3:10.54 (32.88)     3:42.96 (32.42)     4:15.84 (32.88)
        4:48.01 (32.17)     5:19.02 (31.01)                                        
  4 Delostrinos, John A       09 Taft                 5:42.12    5:41.48  
                  29.47     1:02.31 (32.84)     1:36.92 (34.61)     2:11.58 (34.66)
        2:46.22 (34.64)     3:21.06 (34.84)     3:56.20 (35.14)     4:31.50 (35.30)
        5:06.87 (35.37)     5:41.48 (34.61)                                        
  5 Tibbetts, John P          11 Jags                 6:07.36    6:00.87  
                  30.49     1:05.85 (35.36)     1:42.34 (36.49)     2:17.59 (35.25)
        2:55.09 (37.50)     3:32.13 (37.04)     4:09.44 (37.31)     4:48.30 (38.86)
        5:26.94 (38.64)     6:00.87 (33.93)                                        
  6 Fehlinger, Connery M      10 Taft                      NT    6:27.15  
                  31.52     1:07.07 (35.55)     1:46.74 (39.67)     2:27.85 (41.11)
        3:06.27 (38.42)     3:46.66 (40.39)     4:29.25 (42.59)     5:10.05 (40.80)
        5:45.05 (35.00)     6:27.15 (42.10)                                        
 
Event 217  Girls 200 Yard Freestyle Relay SCCL v NBRE
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Samuel Clemens High School Aqu  'A'               2:08.53    2:07.06  
     1) Ryel, Sara JR                   2) Gutierrez, Jasmine L SO        
     3) Herren, Lauren C SO             4) Brown, Alana J SO              
                  30.56     1:05.57 (35.01)     1:35.60 (30.03)     2:07.06 (31.46)
  2 San Antonio Brennan  'A'                          2:21.67    2:18.66  
     1) Gamez, Brianna A 12             2) Daley, Madison 09              
     3) Dunston, Zanika N 10            4) Renfro, Darcy E 12             
                  36.47     1:11.53 (35.06)     1:44.56 (33.03)     2:18.66 (34.10)
 
Event 217  Girls 200 Yard Freestyle Relay SARE v SBSV
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ronald Reagan HS  'A'                             1:41.71    1:43.53  
     1) Donofrio, Nichole K 11          2) Feng, Hannah A 11              
     3) Bartley, Katelyn M 10           4) Antonacci, Sammie A 12         
                  26.75       52.75 (26.00)     1:18.25 (25.50)     1:43.53 (25.28)
  2 Ronald Reagan HS  'B'                             1:46.66    1:48.73  
     1) Walpole, Sarah E 10             2) Weaver, Caroline K 11          
     3) Thornton, Erin A 9              4) Rodriguez, Rachel M 11         
                  26.88       54.15 (27.27)     1:21.92 (27.77)     1:48.73 (26.81)
  3 Smithson Valley High School  'A'                  1:40.42    1:50.30  
     1) Dean-VonStultz, Madi K 12       2) Wilson, Avery S 11             
     3) Weatherford, Julia S 10         4) Collazo, Cami R 11             
                  28.42       54.67 (26.25)     1:21.76 (27.09)     1:50.30 (28.54)
  4 Ronald Reagan HS  'C'                             1:53.56    1:55.44  
     1) Gowan, Nataliya D 12            2) Wiedenhoefer, Serah 12         
     3) Shenouda, Marina 11             4) Neiner, Destiny 12             
                  28.64       56.52 (27.88)     1:24.79 (28.27)     1:55.44 (30.65)
  5 Smithson Valley High School  'B'                  1:53.98    1:56.82  
     1) Howell, Jacquelyne C 10         2) Smith, Savannah C 11           
     3) Hedgpeth, Shelby A 10           4) Houlahan, Brinna M 09          
                  28.38       58.73 (30.35)     1:27.56 (28.83)     1:56.82 (29.26)
  6 Ronald Reagan HS  'D'                             2:00.28    1:58.72  
     1) Mason, Sarah J 9                2) Viramontes, Maria A 9          
     3) Humphrey, Breanna L 9           4) Dunn, Margo J 9                
                  28.81       58.10 (29.29)     1:29.28 (31.18)     1:58.72 (29.44)
  7 Smithson Valley High School  'C'                  1:58.03    1:59.94  
     1) Auld, Jordan A 09               2) Moody, Jocelyn M 10            
     3) Masalihit, Leila M 09           4) O'Neil, Julia H 09             
                  30.09     1:01.64 (31.55)     1:30.58 (28.94)     1:59.94 (29.36)
 
Event 217  Girls 200 Yard Freestyle Relay NOTA v SAJO
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Taft  'A'                             1:43.48    1:51.85  
     1) Schillick, Alison M 12          2) Macias, Yamile A 10            
     3) Pasayan, Danielle J 12          4) Garza, Erin D 11               
                  25.64       55.16 (29.52)     1:22.80 (27.64)     1:51.85 (29.05)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:53.64    1:57.12  
     1) Busarello, Carly R 12           2) Connolly, Caroline M 10        
     3) Coppock, Katherine E 11         4) Pipes, Jaden M 10              
                  31.06     1:00.85 (29.79)     1:29.36 (28.51)     1:57.12 (27.76)
  3 San Antonio Taft  'B'                                  NT    2:00.77  
     1) Owen, Judith K 11               2) Eash, Karlee R 12              
     3) Conrad, Haley N 11              4) Clements, Madison 09           
                  29.22       59.82 (30.60)     1:39.57 (39.75)     2:00.77 (21.20)
  4 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  2:03.32    2:07.58  
     1) Howland, Avery L 09             2) Paquette, Hannah K 10          
     3) Hammar, Kaylee M 09             4) Rich, Hayden E 11              
                  30.50     1:02.47 (31.97)     1:34.08 (31.61)     2:07.58 (33.50)
  5 San Antonio Johnson Jaguars  'C'                  2:15.64    2:13.38  
     1) Lopez, Natalia M 09             2) Berkholtz, Maiah N 10          
     3) Coop, Caroline J 09             4) Petrosky, Megan E 09           
                  32.32     1:06.43 (34.11)     1:40.91 (34.48)     2:13.38 (32.47)
 -- San Antonio Taft  'C'                                  NT         DQ  
     1) McCray, Makenna R 11            2) Allen, Lexi A 12               
     3) Greer, Sophie C 11              4) Trevino Alvarez, Arely A 12    
                  33.34       56.17 (22.83)     1:33.33 (37.16)          DQ (33.86)
 
Event 218  Boys 200 Yard Freestyle Relay SCCL v NBRE
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Samuel Clemens High School Aqu  'A'               1:43.35    1:45.02  
     1) Savage, Conley J FR             2) Brehm, Jacob N FR              
     3) Pagiotas, Orion A SO            4) Dziergowski, Steven S JR       
                  26.53       53.34 (26.81)     1:20.79 (27.45)     1:45.02 (24.23)
  2 Samuel Clemens High School Aqu  'B'               2:13.13    1:58.73  
     1) Michaud, Nick JR                2) Luke - County, Jaylin A SO     
     3) Munroe, Ash/Ashton S JR         4) Kaiser, Preston S JR           
                  28.82       57.61 (28.79)     1:27.15 (29.54)     1:58.73 (31.58)
  3 San Antonio Brennan  'A'                          1:33.90    2:11.96  
     1) Clark, Isaac 09                 2) Tremillo, Julian               
     3) Gerdes, Micah                   4) Guajardo, Lucio 09             
                  33.25   1:42.04 (1:08.79)     2:11.96 (29.92)                    
 
Event 218  Boys 200 Yard Freestyle Relay SARE v SBSV
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ronald Reagan HS  'A'                             1:34.28    1:34.20  
     1) McClure, Connor J 12            2) Villarreal, Daniel 10          
     3) Shenouda, Mark 9                4) Ford, Travis S 11              
                  23.39       47.50 (24.11)     1:10.40 (22.90)     1:34.20 (23.80)
  2 Ronald Reagan HS  'B'                             1:37.27    1:36.26  
     1) Hicks, Mark Anthony A 11        2) McAnany, Micah P 12            
     3) Tipton, Beau W 12               4) Crouchet, Daucier 12           
                  24.58       48.43 (23.85)     1:11.78 (23.35)     1:36.26 (24.48)
  3 Smithson Valley High School  'A'                  1:36.09    1:37.82  
     1) Mansker, Cole S 11              2) Mickelson, Chris L 09          
     3) Farnsworth, Cale D 10           4) Garibay, Frankie N 11          
                  23.96       48.59 (24.63)     1:13.25 (24.66)     1:37.82 (24.57)
  4 Ronald Reagan HS  'C'                             1:40.23    1:38.47  
     1) Langley, Adrain B 9             2) Martin, Bobby A 10             
     3) Burch, Matthew R 11             4) Viramontes, Octavio J 10       
                  25.05       49.74 (24.69)     1:13.61 (23.87)     1:38.47 (24.86)
  5 Smithson Valley High School  'B'                  1:40.40    1:40.08  
     1) Wageman, Brandon T 12           2) Maxwell, David T 10            
     3) Dickey, Erik M 10               4) Nwaeze, Amechi K 09            
                  24.98       50.26 (25.28)     1:15.56 (25.30)     1:40.08 (24.52)
  6 Ronald Reagan HS  'D'                             1:48.61    1:45.30  
     1) Pimentel Salinas, Eddie I 11    2) Barton, Travis K 9             
     3) Bishop, Jacob A 9               4) Tubbs, Donovan C 11            
                  24.52       50.24 (25.72)     1:20.01 (29.77)     1:45.30 (25.29)
  7 Smithson Valley High School  'C'                  1:47.19    1:47.97  
     1) Davidson, Beaux B 10            2) Lozano, Robert A 12            
     3) Mitchell, Parker L 11           4) May, Hayden B 09               
                  27.61       55.83 (28.22)     1:21.51 (25.68)     1:47.97 (26.46)
 
Event 218  Boys 200 Yard Freestyle Relay NOTA v SAJO
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Taft  'A'                             1:30.70    1:38.19  
     1) Dierkhising, Garrett T 12       2) Delostrinos, John A 09         
     3) Barcelon, Jacqx A 10            4) Alfrido, Cross I 12            
                  23.09       48.13 (25.04)     1:13.94 (25.81)     1:38.19 (24.25)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:38.38    1:38.71  
     1) Landeros, Kyle 12               2) Trent, Sterling D 11           
     3) Ross, Nicko H 12                4) Soria, Ryan M 09               
                  26.07       50.88 (24.81)     1:14.99 (24.11)     1:38.71 (23.72)
  3 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  1:47.38    1:44.71  
     1) Ross, Wyatt J 12                2) Heo, Jun Y 12                  
     3) Parsons Diaz, Kevin A 10        4) Thomas, Zachery W 11           
                  27.23       53.84 (26.61)     1:19.13 (25.29)     1:44.71 (25.58)
  4 San Antonio Johnson Jaguars  'C'                  1:49.47    1:47.52  
     1) Rodela, Dylan R 12              2) Tibbetts, John P 11            
     3) Blanco, Nathan R 12             4) Conklin, Samuel A 10           
                  26.59       54.01 (27.42)     1:20.92 (26.91)     1:47.52 (26.60)
  5 San Antonio Taft  'B'                                  NT    1:48.80  
     1) Fehlinger, Connery M 10         2) Gallagher, Joshua A 10         
     3) Leyva, David E 12               4) Kollock, Oliver 11             
                  26.26       53.86 (27.60)     1:21.49 (27.63)     1:48.80 (27.31)
 
Event 219  Girls 100 Yard Backstroke SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mejia, Tori A             JR SCCL                 1:09.62    1:09.64  
                  34.05     1:09.64 (35.59)                                        
  2 Pearce, Julia             FR SCCL                 1:18.54    1:13.15  
                  35.90     1:13.15 (37.25)                                        
  3 Sheridan, Paris R         SO SCCL                 1:28.54    1:14.72  
                  36.20     1:14.72 (38.52)                                        
  4 Venturella, Meaghan D     10 Brennan              1:16.17    1:16.18  
                  37.30     1:16.18 (38.88)                                        
  5 Richardson, Holly            SCCL                 1:17.75    1:17.65  
                  37.64     1:17.65 (40.01)                                        
  6 Lacy, Kaitlin L           12 Brennan              1:28.66    1:26.26  
                  40.49     1:26.26 (45.77)                                        
  7 Vasquez, Emily A          11 Brennan              1:28.60    1:28.59  
                  41.81     1:28.59 (46.78)                                        
  8 Gamez, Brianna A          12 Brennan              1:30.18    1:29.67  
                  42.61     1:29.67 (47.06)                                        
 
Event 219  Girls 100 Yard Backstroke SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feng, Hannah A            11 Reagan                 59.20    1:00.40  
                  29.93     1:00.40 (30.47)                                        
  2 Bartley, Katelyn M        10 Reagan                 59.42    1:00.95  
                  29.67     1:00.95 (31.28)                                        
  3 Wilson, Avery S           11 Smithson Valley      1:01.14    1:03.47  
                  30.88     1:03.47 (32.59)                                        
  4 Mansker, Caitie M         11 Smithson Valley      1:01.06    1:05.20  
                  31.47     1:05.20 (33.73)                                        
  5 Thornton, Erin A           9 Reagan               1:04.01    1:06.45  
                  32.13     1:06.45 (34.32)                                        
  6 Gowan, Nataliya D         12 Reagan               1:05.13    1:11.63  
                  35.05     1:11.63 (36.58)                                        
  7 Hedgpeth, Shelby A        10 Smithson Valley      1:22.45    1:16.00  
                  36.71     1:16.00 (39.29)                                        
  8 Smith, Savannah C         11 Smithson Valley      1:15.75    1:21.98  
                  37.72     1:21.98 (44.26)                                        
 
Event 219  Girls 100 Yard Backstroke NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schillick, Alison M       12 Taft                   58.15    1:03.77  
                  31.19     1:03.77 (32.58)                                        
  2 Mayer, Macey A            10 Jags                 1:01.19    1:04.83  
                  31.82     1:04.83 (33.01)                                        
  3 Busarello, Carly R        12 Jags                 1:12.00    1:15.80  
                  36.50     1:15.80 (39.30)                                        
  4 Eash, Karlee R            12 Taft                 1:14.45    1:17.10  
                  36.37     1:17.10 (40.73)                                        
  5 Conrad, Haley N           11 Taft                 1:19.57    1:21.73  
                  40.34     1:21.73 (41.39)                                        
  6 Rich, Hayden E            11 Jags                 1:18.00    1:22.99  
                  40.54     1:22.99 (42.45)                                        
  7 Zorola, Elise             09 Taft                      NT    1:26.86  
  8 Lawrence, Stephenie A     11 Jags                 1:18.64    1:28.11  
                  43.11     1:28.11 (45.00)                                        
 
Event 220  Boys 100 Yard Backstroke SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Jacob J            12 Brennan              1:06.63    1:08.61  
                  33.30     1:08.61 (35.31)                                        
  2 Bradley, McCain P         10 Brennan              1:11.16    1:10.43  
                  34.07     1:10.43 (36.36)                                        
  3 Michaud, Nick             JR SCCL                 1:21.57    1:15.06  
                  35.42     1:15.06 (39.64)                                        
  4 Phan, Chris Q             JR SCCL                 1:48.59    1:36.38  
                  44.94     1:36.38 (51.44)                                        
 
Event 220  Boys 100 Yard Backstroke SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Brandon           10 Reagan                 53.77      53.29  
                  26.45       53.29 (26.84)                                        
  2 Ogrodnik, Ian C           12 Smithson Valley        56.46      57.54  
                  27.79       57.54 (29.75)                                        
  3 McAnany, Micah P          12 Reagan                 54.93      57.72  
                  27.65       57.72 (30.07)                                        
  4 Pimentel Salinas, Eddie   11 Reagan               1:02.44    1:03.29  
                  31.17     1:03.29 (32.12)                                        
  5 Crouchet, Daucier         12 Reagan               1:07.97    1:05.44  
                  31.41     1:05.44 (34.03)                                        
  6 Wageman, Brandon T        12 Smithson Valley      1:06.72    1:10.24  
                  34.34     1:10.24 (35.90)                                        
  7 Pyle, Ethan T             09 Smithson Valley      1:14.37    1:12.84  
                  35.82     1:12.84 (37.02)                                        
  8 Senn, Coltrane C          12 Smithson Valley      1:10.98    1:24.90  
                  39.93     1:24.90 (44.97)                                        
 
Event 220  Boys 100 Yard Backstroke NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dierkhising, Garrett T    12 Taft                   50.87      56.40  
                  27.52       56.40 (28.88)                                        
  2 Morse, Zach A             12 Jags                   58.09    1:00.92  
                  30.70     1:00.92 (30.22)                                        
  3 Trent, Sterling D         11 Jags                 1:08.98    1:07.69  
                  33.69     1:07.69 (34.00)                                        
  4 Bauer, Austin T           12 Jags                 1:07.13    1:07.98  
                  32.92     1:07.98 (35.06)                                        
  5 Shope, Evan W             09 Jags                 1:06.17    1:10.38  
                  33.45     1:10.38 (36.93)                                        
  6 Leyva, David E            12 Taft                 1:10.92    1:15.21  
                  36.87     1:15.21 (38.34)                                        
  7 Williams, Alexander J     10 Taft                      NT    1:25.69  
                  42.00     1:25.69 (43.69)                                        
 
Event 221  Girls 100 Yard Breaststroke SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eberhard, Katarina L         SCCL                 1:21.54    1:19.36  
                  37.25     1:19.36 (42.11)                                        
  2 Dunston, Zanika N         10 Brennan              1:30.94    1:33.77  
                  42.95     1:33.77 (50.82)                                        
 -- Vasquez, Robyn M          11 Brennan                   NT         DQ  
 
Event 221  Girls 100 Yard Breaststroke SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Valerie E         12 Smithson Valley      1:08.17    1:13.63  
                  34.53     1:13.63 (39.10)                                        
  2 Wiedenhoefer, Serah       12 Reagan               1:16.45    1:18.92  
                  36.99     1:18.92 (41.93)                                        
  3 Guerra, Kate              11 Reagan               1:19.15    1:19.22  
                  37.78     1:19.22 (41.44)                                        
  4 Auld, Jordan A            09 Smithson Valley      1:22.83    1:20.11  
                  37.80     1:20.11 (42.31)                                        
  5 Schultz, Sloane A         11 Smithson Valley      1:23.47    1:27.94  
                  41.72     1:27.94 (46.22)                                        
  6 Neiner, Destiny           12 Reagan               1:24.16    1:28.58  
                  42.01     1:28.58 (46.57)                                        
  7 Mason, Sarah J             9 Reagan               1:30.99    1:36.13  
                  43.99     1:36.13 (52.14)                                        
 
Event 221  Girls 100 Yard Breaststroke NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pipes, Jaden M            10 Jags                 1:11.20    1:12.23  
                  33.66     1:12.23 (38.57)                                        
  2 Donna, Logan C            10 Jags                 1:14.69    1:15.64  
                  36.21     1:15.64 (39.43)                                        
  3 Allen, Lexi A             12 Taft                 1:19.70    1:18.33  
                  36.57     1:18.33 (41.76)                                        
  4 Castelhano, Sophia R      12 Taft                 1:21.29    1:22.88  
                  39.37     1:22.88 (43.51)                                        
  5 Hammar, Kaylee M          09 Jags                 1:26.82    1:40.45  
                  48.63     1:40.45 (51.82)                                        
 -- Berkholtz, Maiah N        10 Jags                 1:42.27         DQ  
                  48.84          DQ (54.82)                                        
 
Event 222  Boys 100 Yard Breaststroke SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brehm, Jacob N            FR SCCL                 1:06.25    1:11.04  
                  33.87     1:11.04 (37.17)                                        
  2 Wallis, Jacob T           11 Brennan              1:15.60    1:14.56  
                  35.19     1:14.56 (39.37)                                        
  3 Munroe, Ash/Ashton S      JR SCCL                 1:26.07    1:19.47  
                  38.11     1:19.47 (41.36)                                        
 -- Luke - County, Jaylin A   SO SCCL                 1:30.58         DQ  
                  36.25          DQ (46.35)                                        
 
Event 222  Boys 100 Yard Breaststroke SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jozwiak, Nicholas A       12 Reagan                 59.16    1:00.81  
                  28.54     1:00.81 (32.27)                                        
  2 McClure, Connor J         12 Reagan                 59.31    1:02.83  
                  30.18     1:02.83 (32.65)                                        
  3 Langley, Adrain B          9 Reagan               1:13.30    1:07.86  
                  31.76     1:07.86 (36.10)                                        
  4 Besch, Shaun S            10 Smithson Valley      1:04.76    1:08.07  
                  31.72     1:08.07 (36.35)                                        
  5 Brennan, Ryan P           10 Smithson Valley      1:13.85    1:13.58  
                  33.60     1:13.58 (39.98)                                        
  6 Davidson, Beaux B         10 Smithson Valley      1:17.61    1:17.39  
                  35.81     1:17.39 (41.58)                                        
  7 Mitchell, Parker L        11 Smithson Valley      1:18.27    1:18.79  
                  34.72     1:18.79 (44.07)                                        
 
Event 222  Boys 100 Yard Breaststroke NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barcelon, Jacqx A         10 Taft                 1:08.32    1:08.90  
                  33.09     1:08.90 (35.81)                                        
  2 Shaw, Brandon R           12 Taft                 1:09.89    1:09.33  
                  31.64     1:09.33 (37.69)                                        
  3 Heo, Jun Y                12 Jags                 1:07.38    1:10.68  
                  33.76     1:10.68 (36.92)                                        
  4 Thomas, Zachery W         11 Jags                 1:13.64    1:13.68  
                  36.27     1:13.68 (37.41)                                        
  5 Ross, Wyatt J             12 Jags                 1:14.82    1:27.00  
                  39.45     1:27.00 (47.55)                                        
 -- Thomas, Jacob P           09 Jags                 1:15.64         DQ  
                  37.28          DQ (44.93)                                        
 
Event 223  Girls 400 Yard Freestyle Relay SCCL v NBRE
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Samuel Clemens High School Aqu  'B'               4:15.01    4:13.22  
     1) Pearce, Julia FR                2) Eberhard, Katarina L           
     3) Sheridan, Paris R SO            4) Mejia, Tori A JR               
                  30.62   1:04.39 (1:04.39)     1:33.82 (29.43)   2:05.70 (1:01.31)
        2:36.51 (30.81)   3:09.19 (1:03.49)     3:39.46 (30.27)   4:13.22 (1:04.03)
  2 San Antonio Brennan  'A'                          4:49.41    4:57.06  
     1) Renfro, Darcy E 12              2) Lacy, Kaitlin L 12             
     3) Daley, Madison 09               4) Venturella, Meaghan D 10       
                  35.62   1:20.00 (1:20.00)     1:53.40 (33.40)   2:31.52 (1:11.52)
        3:09.41 (37.89)   3:51.27 (1:19.75)     4:22.19 (30.92)   4:57.06 (1:05.79)
 -- Samuel Clemens High School Aqu  'D'               5:03.85         DQ  
     1) Flint, Emilie N                 2) Ryel, Sara JR                  
     3) Ryel, Lucy R FR                 4) Martin, Grace E FR             
                  31.96   1:12.55 (1:12.55)     1:42.17 (29.62)   2:18.03 (1:05.48)
        2:54.70 (36.67)   3:36.26 (1:18.23)     4:24.34 (48.08)        DQ (1:43.74)
 -- Samuel Clemens High School Aqu  'A'               4:01.05         DQ  
     1) Mai, Aubrey E SO                2) Herrera, Jessi SR              
     3) Voos, Aly N SO                  4) McCarthy, Kristina M JR        
                  27.37       56.19 (56.19)     1:26.61 (30.42)   1:59.60 (1:03.41)
        2:28.76 (29.16)   2:59.82 (1:00.22)     3:28.97 (29.15)        DQ (1:01.22)
 
Event 223  Girls 400 Yard Freestyle Relay SARE v SBSV
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smithson Valley High School  'A'                  3:44.43    3:47.20  
     1) Mansker, Caitie M 11            2) Webster, Hailey R 12           
     3) Howell, Valerie E 12            4) Hamlett, Mackenzie S 10        
                  27.36       56.64 (56.64)     1:23.18 (26.54)     1:52.37 (55.73)
        2:20.04 (27.67)     2:49.56 (57.19)     3:17.17 (27.61)     3:47.20 (57.64)
  2 Ronald Reagan HS  'A'                             3:39.79    3:48.79  
     1) Donofrio, Nichole K 11          2) Walpole, Alvena R 11           
     3) Hale, Grace E 11                4) Rodriguez, Rachel M 11         
                  28.28       58.94 (58.94)     1:25.72 (26.78)     1:54.89 (55.95)
        2:21.20 (26.31)     2:52.21 (57.32)     3:19.62 (27.41)     3:48.79 (56.58)
  3 Ronald Reagan HS  'B'                             4:01.96    4:02.37  
     1) Walpole, Sarah E 10             2) Chen, Kristie R 10             
     3) Guerra, Kate 11                 4) Rosso, Lexi M 10               
                  27.40       56.79 (56.79)     1:25.25 (28.46)     1:56.38 (59.59)
        2:28.88 (32.50)   3:02.71 (1:06.33)     3:30.26 (27.55)     4:02.37 (59.66)
  4 Ronald Reagan HS  'C'                             4:02.96    4:15.81  
     1) Shenouda, Marina 11             2) Bailey, Hannah N 10            
     3) Loudermilk, Camila P 10         4) Mireles, Morgan A 10           
                  29.91   1:02.37 (1:02.37)     1:32.61 (30.24)   2:06.39 (1:04.02)
        2:36.92 (30.53)   3:10.70 (1:04.31)     3:41.72 (31.02)   4:15.81 (1:05.11)
  5 Smithson Valley High School  'B'                  4:05.20    4:16.01  
     1) Ballard, Jasmine S 10           2) Smith, Deanna M 11             
     3) Masalihit, Leila M 09           4) Dean-VonStultz, Madi K 12      
                  29.87   1:03.55 (1:03.55)     1:35.40 (31.85)   2:12.50 (1:08.95)
        2:43.29 (30.79)   3:17.39 (1:04.89)     3:45.36 (27.97)     4:16.01 (58.62)
  6 Ronald Reagan HS  'D'                             4:32.99    4:31.79  
     1) Mason, Sarah J 9                2) Dunn, Margo J 9                
     3) Viramontes, Maria A 9           4) Humphrey, Breanna L 9          
                  33.49   1:09.71 (1:09.71)     1:41.11 (31.40)   2:15.64 (1:05.93)
        2:46.80 (31.16)   3:26.33 (1:10.69)     3:55.63 (29.30)   4:31.79 (1:05.46)
  7 Smithson Valley High School  'C'                  4:12.33    4:38.59  
     1) Smith, Jewelian A 12            2) O'Neil, Julia H 09             
     3) Schultz, Sloane A 11            4) Salgado, Brooke N 10           
                  33.31   1:10.61 (1:10.61)     1:41.95 (31.34)   2:19.50 (1:08.89)
        2:50.66 (31.16)   3:28.81 (1:09.31)     4:01.72 (32.91)   4:38.59 (1:09.78)
 
Event 223  Girls 400 Yard Freestyle Relay NOTA v SAJO
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  3:49.82    3:55.00  
     1) Miller, Hailey C 11             2) Wickes, Nicolette A 11         
     3) Mayer, Macey A 10               4) Smith, Cara L 11               
                  27.91       57.58 (57.58)     1:26.26 (28.68)   1:57.73 (1:00.15)
        2:26.02 (28.29)     2:56.56 (58.83)     3:24.28 (27.72)     3:55.00 (58.44)
  2 San Antonio Taft  'A'                             3:49.55    4:06.85  
     1) Guinan, Georgia E 10            2) Garza, Erin D 11               
     3) Pasayan, Danielle J 12          4) Schillick, Alison M 12         
                  29.38       59.73 (59.73)     1:29.92 (30.19)   2:03.96 (1:04.23)
        2:33.41 (29.45)   3:07.74 (1:03.78)     3:35.02 (27.28)     4:06.85 (59.11)
  3 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  4:09.64    4:17.62  
     1) Donna, Logan C 10               2) Busarello, Carly R 12          
     3) Connolly, Caroline M 10         4) Kershaw, Meredith K 10         
                  30.78   1:03.62 (1:03.62)     1:36.02 (32.40)   2:11.52 (1:07.90)
        2:42.66 (31.14)   3:16.90 (1:05.38)     3:45.88 (28.98)   4:17.62 (1:00.72)
  4 San Antonio Johnson Jaguars  'C'                  4:34.03    4:42.79  
     1) Howland, Avery L 09             2) Paquette, Hannah K 10          
     3) Rich, Hayden E 11               4) Lawrence, Stephenie A 11       
                  32.04   1:06.57 (1:06.57)     1:39.60 (33.03)   2:16.15 (1:09.58)
        2:52.44 (36.29)   3:32.52 (1:16.37)     4:05.77 (33.25)   4:42.79 (1:10.27)
  5 San Antonio Taft  'B'                                  NT    4:54.83  
     1) Hooge, Gillian 11               2) Greer, Sophie C 11             
     3) Conrad, Haley N 11              4) Trevino Alvarez, Arely A 12    
                  32.11   1:10.34 (1:10.34)     1:45.96 (35.62)   2:25.06 (1:14.72)
        2:57.94 (32.88)   3:38.59 (1:13.53)     4:12.78 (34.19)   4:54.83 (1:16.24)
 
Event 224  Boys 400 Yard Freestyle Relay SCCL v NBRE
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Brennan  'A'                          3:46.55    3:49.55  
     1) Goodman, Connor L 11            2) Moore, Jacob J 12              
     3) Wallis, Jacob T 11              4) Bradley, McCain P 10           
                  25.18       51.28 (51.28)     1:18.05 (26.77)     1:47.67 (56.39)
        2:15.18 (27.51)     2:46.84 (59.17)     3:16.10 (29.26)   3:49.55 (1:02.71)
 
Event 224  Boys 400 Yard Freestyle Relay SARE v SBSV
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ronald Reagan HS  'A'                             3:12.93    3:18.78  
     1) Jozwiak, Nicholas A 12          2) Ford, Travis S 11              
     3) Yeadon, Zachary 12              4) Garcia, Brandon 10             
                  24.37       50.27 (50.27)     1:14.81 (24.54)     1:42.07 (51.80)
        2:04.85 (22.78)     2:29.79 (47.72)     2:53.70 (23.91)     3:18.78 (48.99)
  2 Smithson Valley High School  'A'                  3:18.56    3:28.66  
     1) Hunt, Joe E 09                  2) Ogrodnik, Ian C 12             
     3) Mickelson, Chris L 09           4) Klinksiek, Konnar P 10         
                  25.50       53.53 (53.53)     1:18.36 (24.83)     1:45.69 (52.16)
        2:10.82 (25.13)     2:39.26 (53.57)     3:01.88 (22.62)     3:28.66 (49.40)
  3 Ronald Reagan HS  'B'                             3:30.85    3:32.46  
     1) McAnany, Micah P 12             2) Tipton, Beau W 12              
     3) Villarreal, Daniel 10           4) Hicks, Mark Anthony A 11       
                  25.41       52.46 (52.46)     1:16.99 (24.53)     1:43.76 (51.30)
        2:09.33 (25.57)     2:37.38 (53.62)     3:03.01 (25.63)     3:32.46 (55.08)
  4 Ronald Reagan HS  'C'                             3:43.96    3:46.09  
     1) Tubbs, Donovan C 11             2) Viramontes, Octavio J 10       
     3) Burch, Matthew R 11             4) Diaz, Omar 11                  
                  26.35       55.40 (55.40)     1:23.79 (28.39)     1:54.38 (58.98)
        2:19.80 (25.42)     2:47.58 (53.20)     3:16.06 (28.48)     3:46.09 (58.51)
  5 Smithson Valley High School  'B'                  3:39.36    3:49.45  
     1) Dickey, Erik M 10               2) Peter, Kendal R 09             
     3) Nwaeze, Amechi K 09             4) Besch, Shaun S 10              
                  28.00   1:00.21 (1:00.21)     1:28.19 (27.98)     1:59.60 (59.39)
        2:25.39 (25.79)     2:54.50 (54.90)     3:19.47 (24.97)     3:49.45 (54.95)
  6 Ronald Reagan HS  'D'                             3:51.04    3:50.69  
     1) Pimentel Salinas, Eddie I 11    2) Crouchet, Daucier 12           
     3) Aldridge, Tyler W 11            4) Nee, Nick P 9                  
                  26.29       54.38 (54.38)     1:20.94 (26.56)     1:50.68 (56.30)
        2:18.68 (28.00)     2:48.20 (57.52)     3:17.42 (29.22)   3:50.69 (1:02.49)
  7 Smithson Valley High School  'C'                  3:42.13    3:57.85  
     1) Pyle, Ethan T 09                2) Maxwell, David T 10            
     3) Mitchell, Parker L 11           4) Brennan, Ryan P 10             
                  27.68       57.95 (57.95)     1:25.69 (27.74)     1:57.82 (59.87)
        2:23.75 (25.93)   2:58.28 (1:00.46)     3:26.85 (28.57)     3:57.85 (59.57)
 
Event 224  Boys 400 Yard Freestyle Relay NOTA v SAJO
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  3:38.32    3:41.59  
     1) Ross, Nicko H 12                2) Morse, Zach A 12               
     3) Tanner, Robert W 12             4) Hyche, Nathan L 09             
                  25.77       54.32 (54.32)     1:22.30 (27.98)     1:52.57 (58.25)
        2:18.88 (26.31)     2:48.06 (55.49)     3:13.63 (25.57)     3:41.59 (53.53)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  3:50.49    3:50.55  
     1) Shope, Evan W 09                2) Morse, Matthew C 10            
     3) Bauer, Austin T 12              4) Ravelo, Marco A 12             
                  27.29       57.12 (57.12)     1:23.51 (26.39)     1:53.10 (55.98)
        2:21.26 (28.16)     2:52.14 (59.04)     3:19.56 (27.42)     3:50.55 (58.41)
  3 San Antonio Johnson Jaguars  'C'                  4:05.54    4:03.41  
     1) Ross, Wyatt J 12                2) Parsons Diaz, Kevin A 10       
     3) Conklin, Samuel A 10            4) Blanco, Nathan R 12            
                  27.77   1:00.78 (1:00.78)     1:27.69 (26.91)     1:58.32 (57.54)
        2:27.68 (29.36)   3:00.55 (1:02.23)     3:31.21 (30.66)   4:03.41 (1:02.86)
  4 San Antonio Taft  'A'                             3:13.59    4:13.75  
     1) Shaw, Brandon R 12              2) Fehlinger, Connery M 10        
     3) Lopez, Richard J 11             4) Acord, Trevor A 12             
                  29.40   1:02.18 (1:02.18)     1:31.54 (29.36)   2:04.16 (1:01.98)
        2:35.64 (31.48)   3:15.18 (1:11.02)     3:38.95 (23.77)     4:13.75 (58.57)
 
Event 607  Girls 50 Yard Freestyle Sub Varsity SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flint, Emilie N              SCCL                   29.72      30.21  
  2 Ryel, Sara                JR SCCL                   31.94      31.03  
 
Event 607  Girls 50 Yard Freestyle Sub Varsity SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wiedenhoefer, Serah       12 Reagan                 27.98      28.55  
  2 Bailey, Hannah N          10 Reagan                 28.31      28.58  
  3 Capps, Sophie C           10 Reagan                 28.13      28.59  
  4 Loudermilk, Camila P      10 Reagan                 29.33      29.33  
  5 O'Neil, Julia H           09 Smithson Valley        29.46      30.50  
  6 Smith, Deanna M           11 Smithson Valley        33.39      31.14  
  7 Moody, Jocelyn M          10 Smithson Valley        29.28      32.49  
 
Event 607  Girls 50 Yard Freestyle Sub Varsity NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hooge, Gillian            11 Taft                   30.10      29.21  
  2 Perez, Elise E            11 Taft                   30.93      30.19  
  3 Eash, Karlee R            12 Taft                   30.38      30.69  
  4 Lopez, Natalia M          09 Jags                   33.82      32.23  
  5 Petrosky, Megan E         09 Jags                   35.82      32.52  
  6 Zermeno Vazquez, Sofia P  09 Jags                   32.64      34.13  
  7 Coop, Caroline J          09 Jags                   35.64      34.24  
  8 Trevino Alvarez, Arely A  12 Taft                   37.07      35.12  
 
Event 608  Boys 50 Yard Freestyle Sub Varsity SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luke - County, Jaylin A   SO SCCL                   32.02      29.19  
 
Event 608  Boys 50 Yard Freestyle Sub Varsity SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barton, Travis K           9 Reagan                 28.19      26.26  
  2 Garcia, Roberto L         10 Reagan                 27.27      26.48  
  3 McGrew, Douglas K         10 Reagan                 29.13      28.73  
  4 Senn, Coltrane C          12 Smithson Valley        27.80      29.04  
  5 Bishop, Jacob A            9 Reagan                 24.53      29.72  
 -- Davidson, Beaux B         10 Smithson Valley        28.41         DQ  
 -- Lozano, Robert A          12 Smithson Valley        27.86         DQ  
 
Event 608  Boys 50 Yard Freestyle Sub Varsity NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Matthew C          10 Jags                   25.59      25.07  
  2 Fehlinger, Connery M      10 Taft                   32.05      27.46  
  3 Kollock, Oliver           11 Taft                   30.00      27.99  
  4 Lopez, Richard J          11 Taft                   30.91      29.02  
  5 McDonald, Aidan A         09 Jags                   28.82      29.71  
  6 Ortiz, Diego M            09 Jags                   30.82      31.63  
 
Event 613  Girls 100 Yard Freestyle Sub Varsity SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tolentino, Brianna        09 Brennan                   NT    1:14.30  
                  35.72     1:14.30 (38.58)                                        
  2 Gordon, Star A            SR SCCL                 1:10.78    1:14.53  
                  36.43     1:14.53 (38.10)                                        
  3 Ayers, Courtney C            SCCL                 1:12.69    1:15.38  
                  36.23     1:15.38 (39.15)                                        
  4 Ryel, Lucy R              FR SCCL                 1:45.54    1:17.91  
                  36.88     1:17.91 (41.03)                                        
 -- Martin, Grace E           FR SCCL                 1:48.59         DQ  
 
Event 613  Girls 100 Yard Freestyle Sub Varsity SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bailey, Hannah N          10 Reagan               1:01.41    1:02.09  
                  29.91     1:02.09 (32.18)                                        
  2 Capps, Sophie C           10 Reagan               1:04.94    1:02.85  
                  29.75     1:02.85 (33.10)                                        
  3 Guerra, Kate              11 Reagan               1:04.16    1:02.91  
                  30.96     1:02.91 (31.95)                                        
  4 Loudermilk, Camila P      10 Reagan               1:03.90    1:05.15  
                  30.90     1:05.15 (34.25)                                        
  5 Schultz, Sloane A         11 Smithson Valley      1:08.40    1:09.41  
                  31.74     1:09.41 (37.67)                                        
  6 Smith, Savannah C         11 Smithson Valley      1:05.92    1:09.70  
                  31.61     1:09.70 (38.09)                                        
  7 Dow, Emma                    Smithson Valley      1:11.42    1:16.46  
                  35.08     1:16.46 (41.38)                                        
  8 Kenney, Courtney A        09 Smithson Valley      1:16.78    1:25.14  
                  39.14     1:25.14 (46.00)                                        
 
Event 613  Girls 100 Yard Freestyle Sub Varsity NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Owen, Judith K            11 Taft                 1:04.76    1:06.46  
                  30.94     1:06.46 (35.52)                                        
  2 Hooge, Gillian            11 Taft                 1:07.59    1:07.91  
                  32.41     1:07.91 (35.50)                                        
  3 Perez, Elise E            11 Taft                 1:10.48    1:09.64  
                  33.80     1:09.64 (35.84)                                        
  4 Hammar, Kaylee M          09 Jags                 1:11.64    1:10.86  
                  33.36     1:10.86 (37.50)                                        
  5 Greer, Sophie C           11 Taft                 1:11.31    1:12.21  
                  33.65     1:12.21 (38.56)                                        
  6 Lopez, Natalia M          09 Jags                 1:16.82    1:13.02  
                  34.75     1:13.02 (38.27)                                        
  7 Zermeno Vazquez, Sofia P  09 Jags                 1:10.82    1:17.69  
                  36.52     1:17.69 (41.17)                                        
  8 Coop, Caroline J          09 Jags                 1:13.64    1:21.02  
                  37.35     1:21.02 (43.67)                                        
 
Event 614  Boys 100 Yard Freestyle Sub Varsity SCCL v NBRE
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michaud, Nick             JR SCCL                 1:17.06    1:01.29  
                  29.03     1:01.29 (32.26)                                        
  2 Munroe, Ash/Ashton S      JR SCCL                 1:17.06    1:09.77  
                  33.83     1:09.77 (35.94)                                        
  3 Phan, Chris Q             JR SCCL                 1:17.06    1:12.02  
                  31.64     1:12.02 (40.38)                                        
  4 Long, Matt W              SO SCCL                 1:17.06    1:13.19  
                  34.75     1:13.19 (38.44)                                        
 
Event 614  Boys 100 Yard Freestyle Sub Varsity SARE v SBSV
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Bobby A           10 Reagan                 56.90      53.77  
  2 Pyle, Ethan T             09 Smithson Valley        58.90      55.46  
                  26.22       55.46 (29.24)                                        
  3 Maxwell, David T          10 Smithson Valley        59.00      58.56  
                  26.80       58.56 (31.76)                                        
  4 Wageman, Brandon T        12 Smithson Valley        59.97      58.72  
                  26.45       58.72 (32.27)                                        
  5 McGrew, Douglas K         10 Reagan               1:04.90    1:03.76  
 -- Garcia, Roberto L         10 Reagan               1:00.90         DQ  
                  28.34          DQ (32.15)                                        
 
Event 614  Boys 100 Yard Freestyle Sub Varsity NOTA v SAJO
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Conklin, Samuel A         10 Jags                 1:01.68    1:01.69  
                  28.71     1:01.69 (32.98)                                        
  2 Blanco, Nathan R          12 Jags                 1:00.45    1:01.79  
                  29.72     1:01.79 (32.07)                                        
  3 Kollock, Oliver           11 Taft                      NT    1:06.17  
                  30.23     1:06.17 (35.94)                                        
  4 Ortiz, Diego M            09 Jags                 1:10.64    1:14.35  
                  34.55     1:14.35 (39.80)                                        
  5 Pettus, Ehan G            10 Jags                 1:18.63    1:15.82  
                  35.31     1:15.82 (40.51)                                        
 
                   Combined Team Scores - Through Event 614                    
 
  1. Ronald Reagan HS                    409   2. San Antonio Johnson Jaguars       324.5
  3. Samuel Clemens High School Aqu    286.5   4. San Antonio Taft                  275.5
  5. Smithson Valley High School         204   6. San Antonio Brennan               183.5
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 614                   
 
  1. Ronald Reagan HS                    209   2. Samuel Clemens High School Aqu      173
  3. San Antonio Johnson Jaguars       161.5   4. San Antonio Taft                  140.5
  5. Smithson Valley High School         105   6. San Antonio Brennan                  73
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 614                    
 
  1. Ronald Reagan HS                    200   2. San Antonio Johnson Jaguars         163
  3. San Antonio Taft                    135   4. Samuel Clemens High School Aqu    113.5
  5. San Antonio Brennan               110.5   6. Smithson Valley High School          99