2016 AAAA /NEAT Developmental Meet Number One / DM-1
Davis Natatorium - 10/30/2016              
Final Results                                    
 
Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hogue, Hallie L            6 AAAA-ST                   NT    1:14.81  
 
Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Hogue, Hallie L            6 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jimenez, Bella C           8 AAAA-ST                   NT      42.68  
  2 Porter, Isabella N         7 AAAA-ST                42.39      42.97  
  3 Geng, Ellen                7 AAAA-ST                   NT      44.36  
  4 Landry, Shea H             8 AAAA-ST                   NT      44.86  
  5 Mantineo, Addyson H        8 AAAA-ST                   NT      45.84  
  6 Tallent, Maya E            7 AAAA-ST                   NT      46.93  
  7 Ashworth, Megan M          8 AAAA-ST                   NT      48.74  
  8 Delarue, Daniela           7 AAAA-ST                   NT      49.63  
  9 Ortiz Carrion, Valentina   7 AAAA-ST                58.42      49.89  
 10 Cooke, Kyla R              8 AAAA-ST                   NT      54.29  
 11 Howland, Ainsley L         7 AAAA-ST                   NT      57.03  
 12 Viramontes Perez, Vero     7 AAAA-ST              1:19.34      58.29  
 13 Nackos, Addie J            7 AAAA-ST                   NT    1:02.57  
 -- Eckles, Sadie A            8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Ellen                7 AAAA-ST                   NT      51.18  
  2 Jimenez, Bella C           8 AAAA-ST                   NT      52.20  
  3 Porter, Isabella N         7 AAAA-ST                50.81      52.34  
  4 Ashworth, Megan M          8 AAAA-ST                   NT      53.67  
  5 Tallent, Maya E            7 AAAA-ST                   NT      53.75  
  6 Landry, Shea H             8 AAAA-ST                   NT      54.44  
  7 Mantineo, Addyson H        8 AAAA-ST                   NT      55.47  
  8 Ortiz Carrion, Valentina   7 AAAA-ST              1:03.96      59.34  
  9 Cooke, Kyla R              8 AAAA-ST                   NT    1:03.90  
 10 Delarue, Daniela           7 AAAA-ST                   NT    1:04.97  
 11 Eckles, Sadie A            8 AAAA-ST                   NT    1:05.99  
 12 Viramontes Perez, Vero     7 AAAA-ST                   NT    1:07.45  
 13 Nackos, Addie J            7 AAAA-ST                   NT    1:15.55  
 -- Nichols, Brittan L         8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Howland, Ainsley L         7 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Porter, Isabella N         7 AAAA-ST                59.50      57.25  
  2 Ashworth, Megan M          8 AAAA-ST                   NT    1:17.81  
 -- Mantineo, Addyson H        8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Ortiz Carrion, Valentina   7 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jimenez, Bella C           8 AAAA-ST                   NT      52.73  
  2 Porter, Isabella N         7 AAAA-ST                   NT    1:01.82  
  3 Mantineo, Addyson H        8 AAAA-ST                   NT    1:02.12  
  4 Ortiz Carrion, Valentina   7 AAAA-ST                   NT    1:26.77  
 -- Tallent, Maya E            7 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Howland, Ainsley L         7 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Geng, Ellen                7 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Nichols, Brittan L         8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorn, Leyna B             10 AAAA-ST                40.76      37.17  
  2 Vazquez, Layla I          10 AAAA-ST                   NT      39.22  
  3 Galarza, Elena I           9 AAAA-ST                   NT      39.61  
  4 Rangel, Sofia             10 AAAA-ST                   NT      39.83  
  5 Koepke, Stina4kids@gmai   10 AAAA-ST                   NT      40.15  
  6 Marks, Madeline A         10 AAAA-ST                   NT      41.08  
  7 Martin, Trinity N         10 AAAA-ST                   NT      41.67  
  8 Robbins, Sarah P           9 AAAA-ST                   NT      41.87  
  9 Betancourt, Gabriella E   10 AAAA-ST                   NT      41.89  
 10 Garcia, Cecilia G         10 AAAA-ST                   NT      41.93  
 11 Pruetz, Faith E           10 AAAA-ST                   NT      42.88  
 12 Lee, Jennifer              9 AAAA-ST                   NT      43.27  
 13 Murphey, Jada L            9 AAAA-ST                   NT      43.45  
 14 Combs, Katherine A         9 AAAA-ST                   NT      44.37  
 15 Cox, Hannah J             10 AAAA-ST              1:02.41      44.41  
 16 Viramontes Perez, Ale     10 AAAA-ST                45.31      44.42  
 17 Serje, Camilla            10 AAAA-ST                   NT      45.44  
 18 Tallent, Olivia M          9 AAAA-ST                   NT      46.28  
 19 Nguyen, Nati T             9 AAAA-ST                   NT      48.10  
 20 Skinner, Sophie L          9 AAAA-ST                   NT    1:03.05  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorn, Leyna B             10 AAAA-ST              1:35.32    1:25.65  
                  41.48     1:25.65 (44.17)                                        
  2 Koepke, Stina4kids@gmai   10 AAAA-ST                   NT    1:26.86  
                  40.90     1:26.86 (45.96)                                        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorn, Leyna B             10 AAAA-ST                43.08      43.07  
  2 Serje, Camilla            10 AAAA-ST                   NT      48.16  
  3 Murphey, Jada L            9 AAAA-ST                   NT      48.54  
  4 Marks, Madeline A         10 AAAA-ST                   NT      49.94  
  5 Koepke, Stina4kids@gmai   10 AAAA-ST                   NT      50.63  
  6 Galarza, Elena I           9 AAAA-ST                   NT      51.15  
  7 Vazquez, Layla I          10 AAAA-ST                   NT      51.46  
  8 Garcia, Cecilia G         10 AAAA-ST                   NT      51.86  
  9 Cantor, Sofia R            9 AAAA-ST                   NT      51.96  
 10 Cox, Hannah J             10 AAAA-ST              1:02.91      52.15  
 11 Robbins, Sarah P           9 AAAA-ST                   NT      52.21  
 12 McNish, Dylan G           10 AAAA-ST                   NT      52.79  
 13 Pruetz, Faith E           10 AAAA-ST                   NT      55.48  
 14 Viramontes Perez, Ale     10 AAAA-ST                57.44      56.02  
 15 Tallent, Olivia M          9 AAAA-ST                   NT      57.06  
 16 Combs, Katherine A         9 AAAA-ST                   NT      59.05  
 17 Skinner, Sophie L          9 AAAA-ST                   NT    1:07.24  
 -- Betancourt, Gabriella E   10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Martin, Trinity N         10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Rangel, Sofia             10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Lee, Jennifer              9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Nguyen, Nati T             9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marks, Madeline A         10 AAAA-ST                   NT      52.21  
  2 Zorn, Leyna B             10 AAAA-ST              1:01.86      53.88  
  3 Vazquez, Layla I          10 AAAA-ST                   NT      56.42  
  4 Nguyen, Nati T             9 AAAA-ST                   NT      58.80  
  5 Tallent, Olivia M          9 AAAA-ST                   NT      58.97  
  6 Koepke, Stina4kids@gmai   10 AAAA-ST                   NT    1:00.58  
  7 Betancourt, Gabriella E   10 AAAA-ST                   NT    1:02.46  
  8 Galarza, Elena I           9 AAAA-ST                   NT    1:03.90  
  9 Cox, Hannah J             10 AAAA-ST              1:24.20    1:11.93  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorn, Leyna B             10 AAAA-ST                54.64      44.37  
  2 Koepke, Stina4kids@gmai   10 AAAA-ST                   NT      45.01  
  3 Garcia, Cecilia G         10 AAAA-ST                   NT      49.63  
  4 Marks, Madeline A         10 AAAA-ST                   NT      50.50  
  5 Robbins, Sarah P           9 AAAA-ST                   NT      53.14  
  6 Combs, Katherine A         9 AAAA-ST                   NT      55.56  
  7 Cox, Hannah J             10 AAAA-ST                   NT      56.14  
  8 Lee, Jennifer              9 AAAA-ST                   NT      56.95  
  9 Galarza, Elena I           9 AAAA-ST                   NT      59.49  
 10 Rangel, Sofia             10 AAAA-ST                   NT    1:01.70  
 11 Vazquez, Layla I          10 AAAA-ST                   NT    1:06.26  
 12 Betancourt, Gabriella E   10 AAAA-ST                   NT    1:06.43  
 13 Ashworth, Megan M          8 AAAA-ST                   NT    1:07.80  
 14 Viramontes Perez, Ale     10 AAAA-ST                   NT    1:11.62  
 -- Tallent, Olivia M          9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Cantor, Sofia R            9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Serje, Camilla            10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Nguyen, Nati T             9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez-Barbour, Ana P   11 AAAA-ST                   NT      34.20  
  2 Scovel, Carissa           12 AAAA-ST                36.29      35.56  
  3 Dolan, Rachel E           12 AAAA-ST                   NT      35.79  
  4 Simnitt, Kate E           12 AAAA-ST                   NT      36.20  
  5 Jasso, Sidonie L          12 AAAA-ST                   NT      37.04  
  6 Rodriguez, Lesly M        11 AAAA-ST                   NT      37.55  
  7 Sawyer, Camaryn J         11 AAAA-ST                   NT      37.75  
  8 Chor, Rani R              12 AAAA-ST                   NT      38.60  
  9 Eckles, Ellie L           11 AAAA-ST                   NT      39.01  
 10 Nichols, Kaelin R         11 AAAA-ST                   NT      39.36  
 11 Fletcher, Presley M       12 AAAA-ST                47.58      42.03  
 12 Whitenack, Reagan N       11 AAAA-ST                   NT      42.57  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simnitt, Kate E           12 AAAA-ST                   NT    1:25.46  
                  40.37     1:25.46 (45.09)                                        
  2 Scovel, Carissa           12 AAAA-ST              1:31.74    1:26.81  
  3 Jasso, Sidonie L          12 AAAA-ST                   NT    1:27.48  
                  42.62     1:27.48 (44.86)                                        
  4 Dolan, Rachel E           12 AAAA-ST                   NT    1:32.16  
                  43.87     1:32.16 (48.29)                                        
  5 Chor, Rani R              12 AAAA-ST                   NT    1:35.27  
                  45.36     1:35.27 (49.91)                                        
  6 Fletcher, Presley M       12 AAAA-ST              1:41.53    1:39.78  
                  47.08     1:39.78 (52.70)                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dolan, Rachel E           12 AAAA-ST                   NT      45.03  
  2 Martinez-Barbour, Ana P   11 AAAA-ST                   NT      45.76  
  3 Simnitt, Kate E           12 AAAA-ST                   NT      45.80  
  4 Jasso, Sidonie L          12 AAAA-ST                   NT      46.47  
  5 Sawyer, Camaryn J         11 AAAA-ST                   NT      47.96  
  6 Chor, Rani R              12 AAAA-ST                   NT      48.24  
  7 Rodriguez, Lesly M        11 AAAA-ST                   NT      49.12  
  8 Fletcher, Presley M       12 AAAA-ST                55.83      51.13  
  9 Nichols, Kaelin R         11 AAAA-ST                   NT      51.50  
 10 Eckles, Ellie L           11 AAAA-ST                   NT      54.66  
 11 Whitenack, Reagan N       11 AAAA-ST                   NT      56.07  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chor, Rani R              12 AAAA-ST                   NT      45.99  
  2 Simnitt, Kate E           12 AAAA-ST                   NT      49.81  
  3 Rodriguez, Lesly M        11 AAAA-ST                   NT      51.19  
  4 Sawyer, Camaryn J         11 AAAA-ST                   NT      53.62  
  5 Scovel, Carissa           12 AAAA-ST                53.64      53.70  
  6 Martinez-Barbour, Ana P   11 AAAA-ST                   NT      54.90  
  7 Dolan, Rachel E           12 AAAA-ST                   NT      59.83  
  8 Jasso, Sidonie L          12 AAAA-ST                   NT    1:07.76  
 -- Fletcher, Presley M       12 AAAA-ST              1:07.87         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez-Barbour, Ana P   11 AAAA-ST                   NT      43.06  
  2 Simnitt, Kate E           12 AAAA-ST                   NT      45.64  
  3 Rodriguez, Lesly M        11 AAAA-ST                   NT      48.00  
  4 Dolan, Rachel E           12 AAAA-ST                   NT      50.99  
  5 Jasso, Sidonie L          12 AAAA-ST                   NT      51.30  
  6 Nichols, Kaelin R         11 AAAA-ST                   NT      53.04  
  7 Eckles, Ellie L           11 AAAA-ST                   NT      54.55  
  8 Sawyer, Camaryn J         11 AAAA-ST                   NT      58.56  
  9 Fletcher, Presley M       12 AAAA-ST                   NT      59.72  
 -- Whitenack, Reagan N       11 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Chor, Rani R              12 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntyre, Kaitlyn K       13 AAAA-ST                   NT      46.36  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntyre, Kaitlyn K       13 AAAA-ST                   NT    1:42.42  
                  48.03     1:42.42 (54.39)                                        
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntyre, Kaitlyn K       13 AAAA-ST                   NT      56.18  
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntyre, Kaitlyn K       13 AAAA-ST                   NT      59.79  
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntyre, Kaitlyn K       13 AAAA-ST                   NT    1:08.43  
 
Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Field, Liam A              6 AAAA-ST                   NT      47.40  
  2 Bellin, Grant W            6 AAAA-ST                   NT      50.49  
  3 Zigrang, Adrian G          6 AAAA-ST                   NT    1:04.62  
 
Boys 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bellin, Grant W            6 AAAA-ST                   NT      59.99  
  2 Zigrang, Adrian G          6 AAAA-ST                   NT    1:14.79  
 -- Field, Liam A              6 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Field, Liam A              6 AAAA-ST                   NT    1:12.54  
 -- Bellin, Grant W            6 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Culli, Cayden D            8 AAAA-ST                   NT      42.17  
  2 Scovel, James B            8 AAAA-ST                50.20      44.85  
  3 Powell, Bodie B            8 AAAA-ST                   NT      45.72  
  4 Aktunc, Kerem              8 AAAA-ST                   NT      47.40  
  5 Smith-Ruttan, Jax G        7 AAAA-ST                   NT      59.48  
  6 Parekh, Ekansh V           7 AAAA-ST                   NT      59.81  
  7 Srivastava, Ishaan         7 AAAA-ST                   NT    1:00.97  
  8 Colegrove, Kenley E        7 AAAA-ST                   NT    1:08.83  
  9 Franzen, Brayden J         7 AAAA-ST                   NT    1:17.16  
 10 Solis, J.R. R              7 AAAA-ST                   NT    1:18.76  
 -- Gomez, Gabriel H           8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Hogue, Cass V              8 AAAA-ST                   NT        DNF  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scovel, James B            8 AAAA-ST                59.41      55.11  
  2 Aktunc, Kerem              8 AAAA-ST                   NT      56.20  
  3 Powell, Bodie B            8 AAAA-ST                   NT    1:02.02  
  4 Gomez, Gabriel H           8 AAAA-ST                   NT    1:03.40  
  5 Srivastava, Ishaan         7 AAAA-ST                   NT    1:07.76  
  6 Parekh, Ekansh V           7 AAAA-ST                   NT    1:11.04  
  7 Smith-Ruttan, Jax G        7 AAAA-ST                   NT    1:21.21  
  8 Franzen, Brayden J         7 AAAA-ST                   NT    1:23.54  
 -- Colegrove, Kenley E        7 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Hogue, Cass V              8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Culli, Cayden D            8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scovel, James B            8 AAAA-ST              1:14.18    1:04.66  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Culli, Cayden D            8 AAAA-ST                   NT    1:00.75  
  2 Scovel, James B            8 AAAA-ST                   NT    1:01.59  
 -- Aktunc, Kerem              8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Gomez, Gabriel H           8 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez-Barbour, Sergio  10 AAAA-ST                   NT      35.27  
  2 Garcia, Sabastian D        9 AAAA-ST                   NT      35.74  
  3 Jimenez, Tiago M          10 AAAA-ST                   NT      39.64  
  4 Robbins, Aubrey A          9 AAAA-ST                   NT      41.22  
  5 Malone, Murphy H          10 AAAA-ST                41.72      41.68  
  6 Smith, Westin R           10 AAAA-ST                   NT      42.30  
  7 Novell, Nicholas P        10 AAAA-ST                   NT      42.43  
  8 Alaniz, Isaiah C          10 AAAA-ST                   NT      42.44  
  9 Flores, Joseph J          10 AAAA-ST                   NT      42.83  
 10 Sims, Jack M              10 AAAA-ST              1:02.96      44.03  
 11 Wilson, Reid L             9 AAAA-ST                   NT      44.25  
 12 Cirstea, Ryan A            9 AAAA-ST                48.87      44.64  
 13 Howland, Asher C          10 AAAA-ST                48.13      44.79  
 14 Canales, Diego            10 AAAA-ST                56.67      45.93  
 15 Buchhorn, Chris B          9 AAAA-ST                   NT      46.86  
 16 Kanduri, Rohan             9 AAAA-ST                53.52      47.13  
 17 Solis, Jason P             9 AAAA-ST                   NT      50.08  
 18 Solis, Jacob M            10 AAAA-ST                   NT      51.76  
 19 Colegrove, Adlee G         9 AAAA-ST                   NT      57.11  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Sabastian D        9 AAAA-ST                   NT      45.23  
  2 Martinez-Barbour, Sergio  10 AAAA-ST                   NT      46.70  
  3 Smith, Westin R           10 AAAA-ST                   NT      48.56  
  4 Flores, Joseph J          10 AAAA-ST                   NT      49.98  
  5 Novell, Nicholas P        10 AAAA-ST                   NT      51.47  
  6 Howland, Asher C          10 AAAA-ST              1:02.70      54.76  
  7 Malone, Murphy H          10 AAAA-ST                49.79      55.35  
  8 Alaniz, Isaiah C          10 AAAA-ST                   NT      55.48  
  9 Wilson, Reid L             9 AAAA-ST                   NT      55.60  
 10 Robbins, Aubrey A          9 AAAA-ST                   NT      56.12  
 11 Cirstea, Ryan A            9 AAAA-ST              1:03.90      56.13  
 12 Solis, Jason P             9 AAAA-ST                   NT      58.96  
 13 Buchhorn, Chris B          9 AAAA-ST                   NT      59.84  
 14 Colegrove, Adlee G         9 AAAA-ST                   NT    1:01.29  
 15 Solis, Jacob M            10 AAAA-ST                   NT    1:07.20  
 -- Canales, Diego            10 AAAA-ST                58.98         DQ  
 -- Jimenez, Tiago M          10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Kanduri, Rohan             9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Sims, Jack M              10 AAAA-ST              1:10.14         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez-Barbour, Sergio  10 AAAA-ST                   NT      50.31  
  2 Sims, Jack M              10 AAAA-ST              1:21.04      55.05  
  3 Cirstea, Ryan A            9 AAAA-ST                59.59      56.77  
  4 Malone, Murphy H          10 AAAA-ST                57.00      57.35  
  5 Howland, Asher C          10 AAAA-ST              1:05.64      59.50  
  6 Garcia, Sabastian D        9 AAAA-ST                   NT    1:03.09  
  7 Canales, Diego            10 AAAA-ST              1:21.95    1:04.31  
  8 Wilson, Reid L             9 AAAA-ST                   NT    1:07.49  
  9 Kanduri, Rohan             9 AAAA-ST                   NT    1:10.26  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Sabastian D        9 AAAA-ST                   NT      46.69  
  2 Jimenez, Tiago M          10 AAAA-ST                   NT      51.51  
  3 Robbins, Aubrey A          9 AAAA-ST                   NT      51.72  
  4 Sims, Jack M              10 AAAA-ST                   NT      55.76  
  5 Alaniz, Isaiah C          10 AAAA-ST                   NT      56.00  
  6 Martinez-Barbour, Sergio  10 AAAA-ST                   NT      56.53  
  7 Cirstea, Ryan A            9 AAAA-ST                   NT      57.44  
  8 Canales, Diego            10 AAAA-ST              1:46.98    1:04.08  
  9 Kanduri, Rohan             9 AAAA-ST                   NT    1:04.76  
 10 Smith, Westin R           10 AAAA-ST                   NT    1:05.30  
 11 Malone, Murphy H          10 AAAA-ST              1:02.94    1:08.80  
 12 Howland, Asher C          10 AAAA-ST              1:09.97    1:14.22  
 -- Solis, Jacob M            10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Wilson, Reid L             9 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Flores, Joseph J          10 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  3 Combs, Blake R            11 AAAA-ST                   NT      34.50  
  5 Heath Syma, Ethan A       11 AAAA-ST                   NT      36.79  
  6 Martinez-Barbour, Santia  11 AAAA-ST                   NT      37.01  
  7 Elizarde V, Joey M        11 AAAA-ST                   NT      37.73  
  8 Day, 3D D                 12 AAAA-ST                   NT      38.06  
  9 Martinez Contreras, Leo   12 AAAA-ST                   NT      44.63  
 10 Skinner, Aidan W          11 AAAA-ST                   NT      53.53  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Day, 3D D                 12 AAAA-ST                   NT    1:46.76  
  2 Martinez Contreras, Leo   12 AAAA-ST                   NT    1:49.03  
  3 Book, Michael M           12 AAAA-ST                   NT    2:03.03  
                  56.43   2:03.03 (1:06.60)                                        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Blake R            11 AAAA-ST                   NT      45.00  
  2 Martinez-Barbour, Santia  11 AAAA-ST                   NT      45.60  
  3 Heath Syma, Ethan A       11 AAAA-ST                   NT      48.61  
  4 Skinner, Aidan W          11 AAAA-ST                   NT      57.01  
  5 Book, Michael M           12 AAAA-ST                   NT    1:03.96  
 -- Day, 3D D                 12 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Martinez Contreras, Leo   12 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Blake R            11 AAAA-ST                   NT      47.39  
  2 Martinez-Barbour, Santia  11 AAAA-ST                   NT      55.13  
  3 Martinez Contreras, Leo   12 AAAA-ST                   NT    1:01.11  
  4 Day, 3D D                 12 AAAA-ST                   NT    1:02.63  
 -- Elizarde V, Joey M        11 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Heath Syma, Ethan A       11 AAAA-ST                   NT      48.55  
  2 Elizarde V, Joey M        11 AAAA-ST                   NT      48.62  
  3 Day, 3D D                 12 AAAA-ST                   NT      55.37  
  4 Book, Michael M           12 AAAA-ST                   NT    1:07.23  
 -- Martinez-Barbour, Santia  11 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Skinner, Aidan W          11 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Martinez Contreras, Leo   12 AAAA-ST                   NT         DQ  
 -- Combs, Blake R            11 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Larson, Elijah J          13 AAAA-ST                   NT      32.95  
  2 Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST                   NT      33.78  
  4 McDew, Isiah E            13 AAAA-ST                35.56      36.44  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Larson, Elijah J          13 AAAA-ST                   NT    1:19.05  
                  37.96     1:19.05 (41.09)                                        
  2 Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST                   NT    1:21.52  
                  38.04     1:21.52 (43.48)                                        
  3 McDew, Isiah E            13 AAAA-ST              1:23.14    1:28.23  
                  39.61     1:28.23 (48.62)                                        
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST                   NT      41.69  
  2 McDew, Isiah E            13 AAAA-ST                41.21      43.07  
 -- Larson, Elijah J          13 AAAA-ST                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST                   NT      40.26  
  2 Larson, Elijah J          13 AAAA-ST                   NT      45.71  
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barnes, Cannan A          13 AAAA-ST                   NT      37.56  
  2 Larson, Elijah J          13 AAAA-ST                   NT      38.45  
  3 McDew, Isiah E            13 AAAA-ST                42.68      44.94