2020 AAHSSL Dual + / BL-02
Block Aquatic Center - 10/10/2020                   
Final Results and Scores                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Warren  'A'                                     2:11.38   18  
     1) Gonzalez, Sarah E 12            2) Camargo, Lauren K 12           
     3) Mow, Lorin R 12                 4) Trevino, Isabella J 10         
                  34.71     1:10.64 (35.93)     1:41.26 (30.62)     2:11.38 (30.12)
  2 San Antonio Marshall  'A'                                   2:26.22   14  
     1) Du Preez, Dominique E 09        2) Law, Isabella R 11             
     3) Henderson, Templey M 12         4) Hickman, Madison M 11          
                  36.43     1:19.57 (43.14)     1:53.76 (34.19)     2:26.22 (32.46)
  3 San Antonio Marshall  'B'                                  x2:36.34  
     1) Hoglund, Madaline C 12          2) Thomas, Emma B 09              
     3) Ontiveros, Xianna L 10          4) Romaniello, Gabriella M 10     
                  40.33     1:21.72 (41.39)     2:01.78 (40.06)     2:36.34 (34.56)
  4 San Antonio Warren  'B'                                    x3:09.93  
     1) Keeney, Kaitlin E 10            2) Williams, Chandra L 09         
     3) Martinez, Neveah M 10           4) Hernandez, Marissa A 10        
                  51.42     1:36.81 (45.39)     2:25.65 (48.84)     3:09.93 (44.28)
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Marshall  'A'                                   1:55.16   18  
     1) Kaarlsen, Gehryt A 10           2) Drungell, Tristan M 12         
     3) Garcia, Evan M 12               4) West, Logan T 10               
                  29.22     1:02.53 (33.31)     1:29.52 (26.99)     1:55.16 (25.64)
  2 San Antonio Warren  'A'                                     1:57.65   14  
     1) Alcala, Noah M 11               2) Guajardo, Alejandro A 12       
     3) Avila, Adam 12                  4) Littrell, Cooper A 10          
                  28.21     1:04.37 (36.16)     1:33.02 (28.65)     1:57.65 (24.63)
  3 San Antonio Central Catholic  'A'                           2:02.93   12  
     1) Munoz, Christopher I 11         2) Flinn, Teagan E 11             
     3) Garza, Jordan T 11              4) Gutierrez, Mateo L 9           
                  35.76     1:07.39 (31.63)     1:33.69 (26.30)     2:02.93 (29.24)
  4 San Antonio Marshall  'B'                                  x2:09.97  
     1) Lagutchik, Sebastian A 11       2) Clauss, Matthew P 10           
     3) Rinche, Reid T 10               4) Erwin, Trey C 10               
                  32.57     1:07.12 (34.55)     1:48.35 (41.23)     2:09.97 (21.62)
 
Event 3  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Mow, Lorin R              12 NOWA                           2:12.75    9  
                  30.21     1:04.00 (33.79)     1:38.57 (34.57)     2:12.75 (34.18)
  2 Henderson, Templey M      12 NOMA                           2:39.95    7  
                  36.41     1:16.67 (40.26)     1:58.64 (41.97)     2:39.95 (41.31)
  3 Hickman, Madison M        11 NOMA                           2:46.91    6  
                  36.48     1:18.42 (41.94)     2:01.68 (43.26)     2:46.91 (45.23)
  4 Ontiveros, Xianna L       10 NOMA                           3:07.35    5  
                  38.53     1:24.16 (45.63)     2:15.95 (51.79)     3:07.35 (51.40)
  5 Keeney, Kaitlin E         10 NOWA                           3:15.94    4  
                  41.81     1:30.62 (48.81)     2:27.08 (56.46)     3:15.94 (48.86)
 
Event 4  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Evan M            12 NOMA                           2:05.05    9  
                  28.67     1:00.31 (31.64)     1:33.20 (32.89)     2:05.05 (31.85)
  2 Forbes, Alec M            12 NOMA                           2:10.81    7  
                  28.59     1:00.99 (32.40)     1:35.86 (34.87)     2:10.81 (34.95)
  3 Alaniz, Jaxon A           12 NOMA                           2:15.12    6  
                  29.71     1:03.63 (33.92)     1:39.40 (35.77)     2:15.12 (35.72)
  4 Garza, Jordan T           11 SCENT                          2:20.37    5  
                  28.67     1:03.20 (34.53)     1:42.10 (38.90)     2:20.37 (38.27)
  5 Bucholz, Caiden              NOWA                           2:21.00    4  
                  31.61     1:06.85 (35.24)     1:45.02 (38.17)     2:21.00 (35.98)
  6 Flores, Zack W            10 NOWA                           2:22.93    3  
                  33.12     1:09.92 (36.80)     1:46.76 (36.84)     2:22.93 (36.17)
  7 Martinez, Sinjin M        10 NOWA                           2:25.09    2  
                  30.45     1:06.40 (35.95)     1:46.63 (40.23)     2:25.09 (38.46)
  8 Erwin, Trey C             10 NOMA                           2:32.41    1  
                  35.76     1:14.37 (38.61)     1:54.38 (40.01)     2:32.41 (38.03)
  9 Galvan-Macias, Alejandro  10 SCENT                          2:34.47  
                  35.15     1:15.13 (39.98)     1:56.50 (41.37)     2:34.47 (37.97)
 10 Freedman, Nick S           9 SCENT                          2:41.14  
                  37.89     1:19.05 (41.16)     2:00.40 (41.35)     2:41.14 (40.74)
 11 Furr, James C             10 SCENT                          2:50.01  
                  33.76     1:15.09 (41.33)     2:02.78 (47.69)     2:50.01 (47.23)
 12 Plourde, Noah                NOWA                           2:51.21  
                  36.59     1:21.25 (44.66)     2:06.41 (45.16)     2:51.21 (44.80)
 
Event 5  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Samantha M        10 NOWA                           2:56.19    9  
                  37.08     1:24.98 (47.90)     2:16.63 (51.65)     2:56.19 (39.56)
  2 Trevino, Isabella J       10 NOWA                           2:59.99    7  
                  38.92     1:25.82 (46.90)     2:19.06 (53.24)     2:59.99 (40.93)
 
Event 6  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Bohannon, Max M           12 SCENT                          2:19.69    9  
                  28.97     1:06.04 (37.07)     1:48.03 (41.99)     2:19.69 (31.66)
  2 Guajardo, Luke D          11 SCENT                          2:23.92    7  
                  28.83     1:06.81 (37.98)     1:52.22 (45.41)     2:23.92 (31.70)
  3 Flinn, Teagan E           11 SCENT                          2:34.27    6  
                  32.38     1:15.16 (42.78)     1:57.43 (42.27)     2:34.27 (36.84)
  4 Conder, Jacob T           11 NOMA                           2:34.62    5  
                  34.11     1:16.27 (42.16)     2:01.47 (45.20)     2:34.62 (33.15)
  5 Drungell, Tristan M       12 NOMA                           2:35.74    4  
                  31.05     1:11.71 (40.66)     1:56.73 (45.02)     2:35.74 (39.01)
  6 Lagutchik, Sebastian A    11 NOMA                           2:37.75    3  
                  31.82     1:11.82 (40.00)     1:58.19 (46.37)     2:37.75 (39.56)
  7 Clauss, Matthew P         10 NOMA                           2:41.11    2  
                  35.63     1:16.25 (40.62)     2:03.65 (47.40)     2:41.11 (37.46)
  8 Munoz, Christopher I      11 SCENT                          2:43.48    1  
                  34.47     1:14.14 (39.67)     2:03.39 (49.25)     2:43.48 (40.09)
 
Event 7  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Sarah E         12 NOWA                             29.52    9  
  2 Law, Isabella R           11 NOMA                             31.23    7  
  3 Du Preez, Dominique E     09 NOMA                             31.40    6  
  4 Thomas, Emma B            09 NOMA                             32.16    5  
  5 Hoglund, Madaline C       12 NOMA                             34.56    4  
  6 Martinez, Neveah M        10 NOWA                             35.08    3  
  7 Williams, Chandra L       09 NOWA                             35.84    2  
 
Event 8  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Alcala, Noah M            11 NOWA                             23.05    9  
  2 Littrell, Cooper A        10 NOWA                             24.71    7  
  3 West, Logan T             10 NOMA                             26.15    6  
  4 Rinche, Reid T            10 NOMA                             28.03    5  
  5 Guajardo, Alejandro A     12 NOWA                             28.40    4  
  6 Galvan-Macias, Alejandro  10 SCENT                            28.49    3  
  7 Gutierrez, Mateo L         9 SCENT                            30.80    2  
  8 Johnston, Brandon M       09 NOMA                             32.14    1  
  9 Silva, Isai               09 NOMA                             33.19  
 10 Sanchez, Gabriel E        10 NOWA                             34.65  
 
Event 11  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Mow, Lorin R              12 NOWA                           1:09.16    9  
                  32.63     1:09.16 (36.53)                                        
  2 Ontiveros, Xianna L       10 NOMA                           1:37.38    7  
                  41.73     1:37.38 (55.65)                                        
 
Event 12  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Solorzano, Caleb J        11 SCENT                            59.49    9  
                  27.96       59.49 (31.53)                                        
  2 Garcia, Evan M            12 NOMA                           1:00.79    7  
                  28.42     1:00.79 (32.37)                                        
  3 Garza, Jordan T           11 SCENT                          1:02.05    6  
                  27.98     1:02.05 (34.07)                                        
  4 Avila, Adam               12 NOWA                           1:05.20    5  
                  31.20     1:05.20 (34.00)                                        
  5 Alaniz, Jaxon A           12 NOMA                           1:06.98    4  
                  30.42     1:06.98 (36.56)                                        
  6 Kaarlsen, Gehryt A        10 NOMA                           1:07.95    3  
                  30.78     1:07.95 (37.17)                                        
 
Event 13  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Camargo, Lauren K         12 NOWA                           1:04.08    9  
                  29.71     1:04.08 (34.37)                                        
  2 Martinez, Neveah M        10 NOWA                           1:20.53    7  
                  39.48     1:20.53 (41.05)                                        
  3 Hoglund, Madaline C       12 NOMA                           1:21.60    6  
                  40.64     1:21.60 (40.96)                                        
  4 Romaniello, Gabriella M   10 NOMA                           1:22.27    5  
                  38.72     1:22.27 (43.55)                                        
  5 Keeney, Kaitlin E         10 NOWA                           1:25.94    4  
                  39.24     1:25.94 (46.70)                                        
  6 Hernandez, Marissa A      10 NOWA                           1:48.47    3  
                  47.48   1:48.47 (1:00.99)                                        
 
Event 14  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Littrell, Cooper A        10 NOWA                             55.15    9  
                  26.59       55.15 (28.56)                                        
  2 Martinez, Sinjin M        10 NOWA                           1:03.36    7  
                  29.90     1:03.36 (33.46)                                        
  3 Wilson, Brandon S         09 NOWA                           1:08.37    6  
                  32.18     1:08.37 (36.19)                                        
  4 Gutierrez, Mateo L         9 SCENT                          1:08.97    5  
                  32.55     1:08.97 (36.42)                                        
  5 Morales, Marcos E         10 NOMA                           1:11.04    4  
                  33.92     1:11.04 (37.12)                                        
  6 Clarke, Thad J             9 SCENT                          1:11.13    3  
                  33.46     1:11.13 (37.67)                                        
  7 Silva, Isai               09 NOMA                           1:12.09    2  
                  33.81     1:12.09 (38.28)                                        
  8 Furr, James C             10 SCENT                          1:15.84    1  
                  34.49     1:15.84 (41.35)                                        
  9 Johnston, Brandon M       09 NOMA                           1:18.11  
                  38.24     1:18.11 (39.87)                                        
 10 Sanchez, Gabriel E        10 NOWA                           1:21.82  
                  37.28     1:21.82 (44.54)                                        
 
Event 15  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Samantha M        10 NOWA                           6:48.24    9  
                  36.51     1:16.92 (40.41)     1:59.82 (42.90)     2:42.06 (42.24)
        3:23.19 (41.13)     4:04.41 (41.22)     4:46.11 (41.70)     5:28.05 (41.94)
        6:08.87 (40.82)     6:48.24 (39.37)                                        
 
Event 16  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Solorzano, Caleb J        11 SCENT                          5:34.61    9  
                  29.61     1:01.89 (32.28)     1:34.97 (33.08)     2:08.62 (33.65)
        2:42.16 (33.54)     3:16.24 (34.08)     3:50.71 (34.47)     4:26.21 (35.50)
        5:01.06 (34.85)     5:34.61 (33.55)                                        
  2 Guajardo, Luke D          11 SCENT                          5:36.34    7  
                  27.73       59.08 (31.35)     1:32.53 (33.45)     2:07.34 (34.81)
        2:41.93 (34.59)     3:16.43 (34.50)     3:51.35 (34.92)     4:27.72 (36.37)
        5:03.14 (35.42)     5:36.34 (33.20)                                        
  3 Bohannon, Max M           12 SCENT                          5:49.12    6  
                  29.74     1:02.69 (32.95)     1:36.75 (34.06)     2:12.24 (35.49)
        2:47.25 (35.01)     3:22.88 (35.63)     3:59.17 (36.29)     4:36.05 (36.88)
        5:12.81 (36.76)     5:49.12 (36.31)                                        
  4 Forbes, Alec M            12 NOMA                           6:20.38    5  
                  29.89     1:04.14 (34.25)     1:40.58 (36.44)     2:20.33 (39.75)
        3:00.43 (40.10)     3:41.10 (40.67)     4:20.38 (39.28)     5:01.03 (40.65)
        5:41.33 (40.30)     6:20.38 (39.05)                                        
  5 Conder, Jacob T           11 NOMA                           6:21.75    4  
                  33.03     1:11.81 (38.78)     1:50.48 (38.67)     2:29.81 (39.33)
        3:09.39 (39.58)     3:48.84 (39.45)     4:28.22 (39.38)     5:09.39 (41.17)
        5:48.63 (39.24)     6:21.75 (33.12)                                        
  6 Drungell, Tristan M       12 NOMA                           6:40.09    3  
                  34.27     1:13.27 (39.00)     1:53.27 (40.00)     2:34.21 (40.94)
        3:17.30 (43.09)     4:00.05 (42.75)     4:41.19 (41.14)     5:22.16 (40.97)
        6:02.92 (40.76)     6:40.09 (37.17)                                        
  7 Freedman, Nick S           9 SCENT                          7:04.33    2  
  8 Lagutchik, Sebastian A    11 NOMA                           7:08.32    1  
                  33.61     1:13.75 (40.14)     1:56.03 (42.28)     2:39.52 (43.49)
        3:24.82 (45.30)     4:11.41 (46.59)     4:55.76 (44.35)     5:41.48 (45.72)
        6:26.63 (45.15)     7:08.32 (41.69)                                        
 
Event 17  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Warren  'A'                                     2:15.01   18  
     1) Garcia, Samantha M 10           2) Keeney, Kaitlin E 10           
     3) Martinez, Neveah M 10           4) Trevino, Isabella J 10         
                  33.39     1:10.40 (37.01)     1:44.57 (34.17)     2:15.01 (30.44)
  2 San Antonio Marshall  'A'                                   2:21.44   14  
     1) Thomas, Emma B 09               2) Ontiveros, Xianna L 10         
     3) Romaniello, Gabriella M 10      4) Hoglund, Madaline C 12         
                                  32.25 ( )   2:21.44 (1:49.19)                    
 
Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Central Catholic  'A'                           1:38.81   18  
     1) Guajardo, Luke D 11             2) Solorzano, Caleb J 11          
     3) Bohannon, Max M 12              4) Martin, Raymond G 9            
                  23.97       49.53 (25.56)     1:14.29 (24.76)     1:38.81 (24.52)
  2 San Antonio Warren  'A'                                     1:39.37   14  
     1) Bucholz, Caiden                 2) Plourde, Noah                  
     3) Martinez, Sinjin M 10           4) Flores, Zack W 10              
                  24.18       47.73 (23.55)     1:12.09 (24.36)     1:39.37 (27.28)
  3 San Antonio Marshall  'A'                                   1:51.06   12  
     1) Forbes, Alec M 12               2) Kaarlsen, Gehryt A 10          
     3) Conder, Jacob T 11              4) West, Logan T 10               
                  27.35       55.52 (28.17)     1:51.06 (55.54)                    
  4 San Antonio Marshall  'B'                                  x1:54.65  
     1) Rinche, Reid T 10               2) Erwin, Trey C 10               
     3) Clauss, Matthew P 10            4) Lagutchik, Sebastian A 11      
                  30.11       46.20 (16.09)     1:02.59 (16.39)     1:54.65 (52.06)
  5 San Antonio Central Catholic  'B'                          x2:01.79  
     1) Flinn, Teagan E 11              2) Clarke, Thad J 9               
     3) Galvan-Macias, Alejandro N 10   4) Furr, James C 10               
                  28.27     1:01.98 (33.71)     1:34.05 (32.07)     2:01.79 (27.74)
  6 San Antonio Marshall  'C'                                  x2:03.19  
     1) Alaniz, Jaxon A 12              2) Johnston, Brandon M 09         
     3) Silva, Isai 09                  4) Morales, Marcos E 10           
                  26.58     1:00.61 (34.03)     1:32.30 (31.69)     2:03.19 (30.89)
 
Event 19  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Sarah E         12 NOWA                           1:16.22    9  
                  36.72     1:16.22 (39.50)                                        
  2 Du Preez, Dominique E     09 NOMA                           1:19.13    7  
                  38.73     1:19.13 (40.40)                                        
  3 Henderson, Templey M      12 NOMA                           1:19.56    6  
                  40.03     1:19.56 (39.53)                                        
  4 Hickman, Madison M        11 NOMA                           1:21.69    5  
                  38.00     1:21.69 (43.69)                                        
  5 Trevino, Isabella J       10 NOWA                           1:22.62    4  
                  40.60     1:22.62 (42.02)                                        
  6 Thomas, Emma B            09 NOMA                           1:26.91    3  
                  41.31     1:26.91 (45.60)                                        
 
Event 20  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Alcala, Noah M            11 NOWA                           1:02.84    9  
                  30.22     1:02.84 (32.62)                                        
  2 Kaarlsen, Gehryt A        10 NOMA                           1:07.94    7  
                  32.85     1:07.94 (35.09)                                        
  3 Avila, Adam               12 NOWA                           1:11.71    6  
                  35.96     1:11.71 (35.75)                                        
  4 Flores, Zack W            10 NOWA                           1:14.85    5  
                  37.07     1:14.85 (37.78)                                        
  5 Munoz, Christopher I      11 SCENT                          1:16.09    4  
                  37.46     1:16.09 (38.63)                                        
  6 Wilson, Brandon S         09 NOWA                           1:40.41    3  
                  47.76     1:40.41 (52.65)                                        
  7 Clarke, Thad J             9 SCENT                          1:44.64    2  
                1:22.30     1:44.64 (22.34)                                        
  8 Morales, Marcos E         10 NOMA                           1:45.79    1  
                1:26.45     1:45.79 (19.34)                                        
  9 Sanchez, Christian J      10 SCENT                          1:57.50  
 
Event 21  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Camargo, Lauren K         12 NOWA                           1:20.11    9  
                  37.73     1:20.11 (42.38)                                        
  2 Law, Isabella R           11 NOMA                           1:37.65    7  
                  44.96     1:37.65 (52.69)                                        
  3 Williams, Chandra L       09 NOWA                           1:40.93    6  
                  48.55     1:40.93 (52.38)                                        
  4 Romaniello, Gabriella M   10 NOMA                           1:42.28    5  
                  46.72     1:42.28 (55.56)                                        
 
Event 22  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                           Finals Points 
===============================================================================
  1 Flinn, Teagan E           11 SCENT                          1:11.36    9  
                  33.01     1:11.36 (38.35)                                        
  2 West, Logan T             10 NOMA                           1:18.20    7  
                  35.59     1:18.20 (42.61)                                        
  3 Clauss, Matthew P         10 NOMA                           1:18.45    6  
                  35.97     1:18.45 (42.48)                                        
  4 Guajardo, Alejandro A     12 NOWA                           1:19.86    5  
                  38.30     1:19.86 (41.56)                                        
  5 Rinche, Reid T            10 NOMA                           1:20.72    4  
                  37.76     1:20.72 (42.96)                                        
  6 Erwin, Trey C             10 NOMA                           1:24.27    3  
                  39.95     1:24.27 (44.32)                                        
  7 Bucholz, Caiden              NOWA                           1:33.09    2  
                  44.69     1:33.09 (48.40)                                        
  8 Plourde, Noah                NOWA                           1:33.87    1  
                  42.50     1:33.87 (51.37)                                        
  9 Sanchez, Christian J      10 SCENT                          1:36.25  
                  45.04     1:36.25 (51.21)                                        
 
Event 23  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Warren  'A'                                     4:23.29   18  
     1) Camargo, Lauren K 12            2) Garcia, Samantha M 10          
     3) Gonzalez, Sarah E 12            4) Mow, Lorin R 12                
                  30.61   1:05.87 (1:05.87)     1:40.46 (34.59)   2:17.77 (1:11.90)
        2:48.65 (30.88)   3:22.84 (1:05.07)     3:51.63 (28.79)   4:23.29 (1:00.45)
  2 San Antonio Marshall  'A'                                   4:49.88   14  
     1) Du Preez, Dominique E 09        2) Law, Isabella R 11             
     3) Hickman, Madison M 11           4) Henderson, Templey M 12        
                  32.35   1:09.19 (1:09.19)     1:44.02 (34.83)   2:22.87 (1:13.68)
        2:58.88 (36.01)   3:40.10 (1:17.23)     4:13.98 (33.88)   4:49.88 (1:09.78)
 
Event 24  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Central Catholic  'A'                           3:43.27   18  
     1) Guajardo, Luke D 11             2) Garza, Jordan T 11             
     3) Solorzano, Caleb J 11           4) Bohannon, Max M 12             
                  25.20       52.67 (52.67)     1:18.84 (26.17)     1:49.47 (56.80)
        2:16.28 (26.81)     2:45.53 (56.06)     3:13.02 (27.49)     3:43.27 (57.74)
  2 San Antonio Warren  'A'                                     3:58.08   14  
     1) Alcala, Noah M 11               2) Avila, Adam 12                 
     3) Guajardo, Alejandro A 12        4) Littrell, Cooper A 10          
                  24.87       51.66 (51.66)     1:20.93 (29.27)   1:52.22 (1:00.56)
        2:26.18 (33.96)   3:03.14 (1:10.92)     3:28.53 (25.39)     3:58.08 (54.94)
  3 San Antonio Marshall  'A'                                   4:03.51   12  
     1) Forbes, Alec M 12               2) Drungell, Tristan M 12         
     3) Conder, Jacob T 11              4) Garcia, Evan M 12              
                  28.29       58.98 (58.98)     1:28.39 (29.41)   2:01.93 (1:02.95)
        2:32.89 (30.96)   3:06.12 (1:04.19)     3:33.54 (27.42)     4:03.51 (57.39)
  4 San Antonio Warren  'B'                                    x4:34.43  
     1) Bucholz, Caiden                 2) Sanchez, Gabriel E 10          
     3) Martinez, Sinjin M 10           4) Flores, Zack W 10              
                  30.57   1:04.19 (1:04.19)     1:41.16 (36.97)   2:29.01 (1:24.82)
        2:55.54 (26.53)   3:29.30 (1:00.29)     4:00.56 (31.26)   4:34.43 (1:05.13)
  5 San Antonio Marshall  'B'                                  x4:39.96  
     1) Alaniz, Jaxon A 12              2) Silva, Isai 09                 
     3) Johnston, Brandon M 09          4) Morales, Marcos E 10           
                  28.76   1:00.21 (1:00.21)     1:34.35 (34.14)   2:14.19 (1:13.98)
        2:49.11 (34.92)   3:36.54 (1:22.35)     4:02.12 (25.58)   4:39.96 (1:03.42)
  6 San Antonio Central Catholic  'B'                          x4:55.24  
     1) Munoz, Christopher I 11         2) Sanchez, Christian J 10        
     3) Galvan-Macias, Alejandro N 10   4) Furr, James C 10               
                  31.39   1:05.95 (1:05.95)     1:48.43 (42.48)   2:33.46 (1:27.51)
        3:06.26 (32.80)   3:40.38 (1:06.92)     4:15.51 (35.13)   4:55.24 (1:14.86)
 
                    Combined Team Scores - Through Event 24                    
 
  1. San Antonio Warren                  295   2. San Antonio Marshall                285
  3. San Antonio Central Catholic        144                                             
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 24                    
 
  1. San Antonio Warren                  166   2. San Antonio Marshall                133
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 24                     
 
  1. San Antonio Marshall                152   2. San Antonio Central Catholic        144
  3. San Antonio Warren                  129