2022 AAAA-NE ST Arena LCM Summer Classic II / 22-56
NEISD Aquatic Center - 6/18/2022            
Final Results                                    
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          36.31      35.74  
  2 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST          43.47      36.22  
  3 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          37.80      38.99  
  4 Davis, Audrey M            9 Alamo Area-ST        1:57.52      43.67  
  5 Medina, Samantha I        10 Alamo Area-ST          44.03      44.48  
  6 Alarcon, Camila C         10 Alamo Area-ST        2:07.62      44.95  
  7 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST          44.43      45.44  
  8 Cauley, Caroline B        10 UN-ST                  53.67      52.58  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST          44.72      43.02  
  2 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          44.76      45.36  
  3 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST          46.62      46.41  
  4 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          44.92      46.46  
  5 Alarcon, Camila C         10 Alamo Area-ST        1:45.78      54.03  
  6 Davis, Audrey M            9 Alamo Area-ST          57.88      56.84  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          50.83      53.58  
  2 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          57.64      54.18  
  3 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST          57.45      59.77  
  4 Davis, Audrey M            9 Alamo Area-ST        1:08.23    1:01.10  
  5 Cauley, Caroline B        10 UN-ST                1:06.52    1:08.39  
 -- Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST          57.17         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          39.83      39.30  
  2 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          42.60      42.08  
  3 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST          45.07      46.34  
  4 Medina, Samantha I        10 Alamo Area-ST          53.37      54.62  
  5 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST          51.52      56.66  
  6 Davis, Audrey M            9 Alamo Area-ST        1:08.68      56.94  
  7 Alarcon, Camila C         10 Alamo Area-ST          56.98    1:01.69  
 -- Cauley, Caroline B        10 UN-ST                1:12.97         DQ  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST          41.78      41.80  
  2 Lizcano, Londyn S         11 Alamo Area-ST          51.11      43.65  
  3 Dreher, Colette S         11 Alamo Area-ST          48.19      48.14  
  4 Menchey, Zoe G            11 UN-ST                  49.86      51.13  
  5 Hickman, Addie L          11 Alamo Area-ST          56.01      53.49  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffeth, Madeline J      11 UN-ST                  44.89      44.39  
  2 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST          47.33      49.59  
  3 Dreher, Colette S         11 Alamo Area-ST          49.25      50.80  
  4 Hickman, Addie L          11 Alamo Area-ST          58.80      58.10  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffeth, Madeline J      11 UN-ST                  35.22      34.13  
  2 Menchey, Zoe G            11 UN-ST                  48.34      48.47  
  3 Hickman, Addie L          11 Alamo Area-ST          52.06      49.61  
  4 Dreher, Colette S         11 Alamo Area-ST          56.19      56.62  
  5 Lizcano, Londyn S         11 Alamo Area-ST        1:00.61    1:02.95  
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST        2:24.01    2:23.32  
  2 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        2:27.42    2:28.06  
  3 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST        2:30.24    2:35.15  
  4 Womack, Lainey G          12 Alamo Area-ST        2:59.95    2:53.00  
  5 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        2:55.89    2:58.00  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST        1:22.78    1:23.22  
  2 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        1:38.57    1:42.53  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        1:28.70    1:28.36  
  2 Wong, Ayva N              12 Alamo Area-ST        1:47.58    1:44.66  
  3 Womack, Lainey G          12 Alamo Area-ST        1:56.47    1:46.90  
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        3:29.74    3:31.94  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST          30.58      31.36  
  2 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST          31.13      31.42  
  3 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST          37.73      32.03  
  4 Griffeth, Madeline J      11 UN-ST                  34.42      32.32  
  5 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST          34.56      34.55  
  6 Eversberg, Elizabeth P    12 Alamo Area-ST          35.18      35.15  
  7 Womack, Lainey G          12 Alamo Area-ST          35.34      35.36  
  8 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST          36.16      38.10  
  9 Lizcano, Londyn S         11 Alamo Area-ST        1:20.87      41.37  
 10 Menchey, Zoe G            11 UN-ST                  44.42      43.24  
 11 Flores, Payten M          11 Alamo Area-ST          38.35      45.62  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST        1:10.48    1:11.67  
  2 Wong, Ayva N              12 Alamo Area-ST        1:10.70    1:12.21  
  3 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST        2:09.12    1:12.76  
  4 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST        1:20.11    1:16.48  
  5 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        1:21.76    1:22.10  
  6 Dreher, Colette S         11 Alamo Area-ST        1:28.37    1:23.08  
  7 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST        1:22.28    1:26.32  
  8 Menchey, Zoe G            11 UN-ST                1:36.49    1:32.55  
  9 Hickman, Addie L          11 Alamo Area-ST        1:44.04    1:33.15  
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffeth, Madeline J      11 UN-ST                3:03.43    2:48.68  
 
Girls 13-14 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST       18:28.95   18:10.69  
  2 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST       19:45.69   19:36.30  
  3 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST       20:07.89   20:18.63  
  4 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST       19:47.69   20:26.70  
 
Women 15-16 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST       18:27.20   18:31.90  
  2 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST       18:51.32   18:47.82  
  3 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST       19:44.86   19:04.20  
  4 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST       19:30.69   19:06.69  
  5 Enz, Izzy H               16 MAC-WI              17:30.99   19:45.89  
 
Women 17 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST       19:05.72   18:47.27  
  2 Lilly, Caroline L         17 Alamo Area-ST       19:06.05   18:59.39  
  3 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST       20:19.58   20:05.64  
  4 Cardon, Ciara J           17 Alamo Area-ST       20:34.44   20:07.78  
  5 Fosbenner, Emily G        17 Alamo Area-ST       21:48.54   22:14.67  
 
Women 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lilly, Caroline L         17 Alamo Area-ST          29.15      29.44  
  2 Clevenger, Grace I        17 Alamo Area-ST          28.85      29.45  
  3 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST          32.69      31.73  
  4 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST          31.71      31.88  
  5 Barrus, Nina M            16 Alamo Area-ST          31.41      31.90  
  5 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        1:09.03      31.90  
  7 Schanlaub, Emerson T      14 Alamo Area-ST          34.22      31.98  
  8 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST          31.96      32.32  
  9 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST          32.50      32.38  
 10 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST          32.11      32.81  
 11 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST          31.38      33.52  
 12 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST          32.16      34.00  
 13 Teague, Alicia R          13 Alamo Area-ST          37.09      36.05  
 14 Griffeth, Olivia J        14 Alamo Area-ST          37.49      38.31  
 
Women 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Enz, Izzy H               16 MAC-WI               1:07.19    1:02.20  
  2 Sala, Olivia C            17 MAC-WI               1:14.81    1:03.12  
  3 Reed, Sophie A            17 MAC-WI               1:11.03    1:03.39  
  4 Clevenger, Grace I        17 Alamo Area-ST        1:05.00    1:03.70  
  5 Barnet, Tori G            17 MAC-WI                 59.72    1:04.02  
  6 Laursen, Evy K            18 MAC-WI               1:08.65    1:04.29  
  7 Thompson, Sylvia A        15 MAC-WI               1:50.95    1:06.22  
  8 Christianson, Olivia M    16 MAC-WI               1:32.52    1:06.29  
  9 Gnewuch, Isabella E       16 MAC-WI               1:02.26    1:06.84  
 10 Gordon, Tessa S           16 MAC-WI               1:08.12    1:07.07  
 11 Mair, Lily I              16 MAC-WI               1:09.89    1:07.80  
 12 Curran, Annika R          14 MAC-WI               1:03.01    1:08.06  
 13 Sundell, Brynn A          13 MAC-WI               1:03.01    1:08.23  
 14 Schmitt, Jenna M          17 MAC-WI               1:02.95    1:08.40  
 15 Elliott, Becca C          13 MAC-WI               1:13.01    1:08.62  
 16 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        1:07.79    1:08.80  
 17 Fowler, Annabelle J       15 MAC-WI               1:14.01    1:08.95  
 18 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        1:09.03    1:09.14  
 19 Fosbenner, Emily G        17 Alamo Area-ST        1:08.37    1:09.38  
 20 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST        1:08.96    1:10.00  
 21 Magness, Juliana D        16 Alamo Area-ST        1:10.28    1:10.02  
 22 Butson, Addison C         13 MAC-WI               1:18.27    1:10.31  
 23 Schanlaub, Emerson T      14 Alamo Area-ST        1:13.51    1:10.60  
 24 Austin, Natalie S         15 MAC-WI               1:40.54    1:10.64  
 25 Renk, Avri L              13 MAC-WI               1:08.01    1:10.72  
 26 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST        1:04.66    1:10.83  
 27 Ransom, Johanna R         13 MAC-WI               1:10.15    1:11.46  
 28 Borquist-Williams, Lilly  17 MAC-WI               1:15.32    1:12.52  
 29 Barrus, Nina M            16 Alamo Area-ST        1:05.16    1:12.60  
 30 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST        1:15.11    1:12.81  
 31 Ferris, Siobhan L         13 MAC-WI               1:15.01    1:13.40  
 32 Olson, Elisa A            13 MAC-WI               1:09.01    1:13.50  
 33 Sundell, Ellie G          15 MAC-WI               1:10.01    1:15.99  
 34 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        1:50.09    1:17.36  
 35 Nguyen, Natalin T         15 Alamo Area-ST        1:25.52    1:17.40  
 36 Nguyen, Giana             13 Alamo Area-ST        1:15.46    1:17.69  
 37 Teague, Alicia R          13 Alamo Area-ST        1:20.41    1:21.01  
 38 Martinez, Abby N          13 Alamo Area-ST        2:26.00    1:27.98  
 
Women 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Enz, Izzy H               16 MAC-WI               2:05.84    2:16.72  
  2 Reed, Sophie A            17 MAC-WI               2:15.43    2:20.94  
  3 Thompson, Sylvia A        15 MAC-WI               2:15.09    2:22.70  
  4 Barnet, Tori G            17 MAC-WI               2:14.17    2:22.83  
  5 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST        2:25.01    2:24.04  
  6 Elliott, Becca C          13 MAC-WI               2:27.23    2:26.47  
  7 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        2:27.15    2:29.34  
  8 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST        2:28.04    2:29.46  
  9 Christianson, Olivia M    16 MAC-WI               2:21.84    2:30.51  
 10 Schmitt, Jenna M          17 MAC-WI               2:14.93    2:31.55  
 11 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        2:33.12    2:33.41  
 12 Mair, Lily I              16 MAC-WI               2:27.13    2:34.77  
 13 Butson, Addison C         13 MAC-WI               2:45.76    2:34.84  
 14 Austin, Natalie S         15 MAC-WI               2:34.32    2:36.83  
 15 Borquist-Williams, Lilly  17 MAC-WI               2:26.89    2:36.87  
 16 Fowler, Annabelle J       15 MAC-WI               2:29.91    2:38.37  
 17 Ransom, Johanna R         13 MAC-WI               2:33.96    2:41.14  
 18 Ferris, Siobhan L         13 MAC-WI               2:43.16    2:42.47  
 19 Olson, Elisa A            13 MAC-WI               2:32.09    2:45.78  
 20 Nguyen, Natalin T         15 Alamo Area-ST        2:58.88    2:54.16  
 21 Griffeth, Olivia J        14 Alamo Area-ST        3:00.89    3:04.79  
 
Women 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clevenger, Grace I        17 Alamo Area-ST        1:08.77    1:10.63  
  2 Sala, Olivia C            17 MAC-WI               1:07.24    1:12.74  
  3 Enz, Izzy H               16 MAC-WI               1:08.66    1:13.55  
  4 Barnet, Tori G            17 MAC-WI               1:10.37    1:14.92  
  5 Gnewuch, Isabella E       16 MAC-WI               1:11.20    1:14.95  
  6 Reed, Sophie A            17 MAC-WI               1:13.57    1:18.02  
  7 Fosbenner, Emily G        17 Alamo Area-ST        1:18.88    1:19.10  
  8 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        1:20.62    1:19.52  
  9 Gordon, Tessa S           16 MAC-WI               1:12.22    1:19.55  
 10 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        1:17.99    1:19.99  
 11 Renk, Avri L              13 MAC-WI               1:17.12    1:20.84  
 12 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        1:17.39    1:21.28  
 13 Barrus, Nina M            16 Alamo Area-ST        1:21.67    1:21.72  
 14 Fowler, Annabelle J       15 MAC-WI               1:20.36    1:24.49  
 15 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        1:20.61    1:25.74  
 16 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST        1:26.03    1:26.05  
 17 Ferris, Siobhan L         13 MAC-WI               1:25.01    1:27.60  
 18 Olson, Elisa A            13 MAC-WI               1:21.94    1:27.78  
 19 Nguyen, Giana             13 Alamo Area-ST        1:26.67    1:29.01  
 20 Griffeth, Olivia J        14 Alamo Area-ST        1:27.75    1:29.99  
 21 Nguyen, Natalin T         15 Alamo Area-ST        1:25.61    1:31.23  
 22 Martinez, Abby N          13 Alamo Area-ST        1:48.71    1:40.00  
 
Women 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hale, Alicia K            33 Alamo Area-ST        2:26.71    2:34.60  
  2 Sala, Olivia C            17 MAC-WI               2:27.50    2:36.05  
  3 Thompson, Sylvia A        15 MAC-WI               2:38.74    2:39.62  
  4 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        2:40.48    2:40.27  
  5 Barnet, Tori G            17 MAC-WI               2:31.67    2:41.13  
  6 Sundell, Brynn A          13 MAC-WI               2:37.49    2:41.68  
  7 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST        2:56.46    2:43.52  
  8 Butson, Addison C         13 MAC-WI               2:48.22    2:48.00  
  9 Mair, Lily I              16 MAC-WI               2:34.71    2:49.04  
 10 Gordon, Tessa S           16 MAC-WI               2:36.01    2:50.54  
 11 Renk, Avri L              13 MAC-WI               2:47.23    2:50.99  
 12 Elliott, Becca C          13 MAC-WI               2:46.60    2:51.15  
 13 Curran, Annika R          14 MAC-WI               2:45.92    2:51.92  
 14 Christianson, Olivia M    16 MAC-WI               2:44.65    2:55.22  
 15 Ransom, Johanna R         13 MAC-WI               3:08.01    3:00.19  
 16 Fowler, Annabelle J       15 MAC-WI               2:57.72    3:04.95  
 17 Sundell, Ellie G          15 MAC-WI               3:05.91    3:07.75  
 18 Olson, Elisa A            13 MAC-WI               2:57.67    3:10.76  
 
Women 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST        1:24.82    1:23.57  
  2 Laursen, Evy K            18 MAC-WI               1:18.89    1:24.12  
  3 Sundell, Brynn A          13 MAC-WI               1:21.89    1:24.80  
  4 Curran, Annika R          14 MAC-WI               1:20.07    1:26.04  
  5 Schmitt, Jenna M          17 MAC-WI               1:22.39    1:28.10  
  6 Austin, Natalie S         15 MAC-WI               1:26.51    1:29.37  
  7 Gnewuch, Isabella E       16 MAC-WI               1:27.23    1:34.19  
  8 Christianson, Olivia M    16 MAC-WI               1:46.29    1:36.29  
  9 DeRosier, Shasta R        13 Alamo Area-ST        1:36.97    1:37.95  
 10 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST        1:39.64    1:39.83  
 11 Barrus, Nina M            16 Alamo Area-ST        1:40.22    1:40.01  
 12 Sundell, Ellie G          15 MAC-WI               1:38.37    1:43.21  
 13 Nguyen, Natalin T         15 Alamo Area-ST        1:38.48    1:45.25  
 14 Martinez, Abby N          13 Alamo Area-ST        2:11.67    2:06.52  
 
Women 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitt, Jenna M          17 MAC-WI               3:01.01    3:08.99  
  2 Austin, Natalie S         15 MAC-WI               3:07.67    3:12.59  
  3 Griffeth, Olivia J        14 Alamo Area-ST        3:29.82    3:39.53  
  4 Teague, Alicia R          13 Alamo Area-ST        3:38.09    3:57.76  
 
Women 13 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laursen, Evy K            18 MAC-WI               1:06.06    1:10.80  
  2 Gnewuch, Isabella E       16 MAC-WI               1:04.95    1:12.39  
  3 Sala, Olivia C            17 MAC-WI               1:15.47    1:13.99  
  4 Thompson, Sylvia A        15 MAC-WI               1:09.21    1:14.49  
  5 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        1:19.29    1:15.47  
  6 Enz, Izzy H               16 MAC-WI               1:06.50    1:15.70  
  7 Reed, Sophie A            17 MAC-WI               1:10.91    1:16.07  
  8 Gordon, Tessa S           16 MAC-WI               1:10.59    1:16.90  
  9 Mair, Lily I              16 MAC-WI               1:14.16    1:17.77  
 10 Elliott, Becca C          13 MAC-WI               1:14.57    1:18.50  
 11 Renk, Avri L              13 MAC-WI               1:22.46    1:20.69  
 12 Borquist-Williams, Lilly  17 MAC-WI               1:20.37    1:20.76  
 13 Magness, Juliana D        16 Alamo Area-ST        1:18.85    1:24.84  
 14 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        1:19.93    1:28.32  
 15 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        1:33.89    1:44.78  
 
Women 13 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laursen, Evy K            18 MAC-WI               2:30.47    2:42.38  
  2 Sundell, Brynn A          13 MAC-WI               2:37.64    2:45.94  
  3 Curran, Annika R          14 MAC-WI               2:32.52    2:47.17  
  4 Gordon, Tessa S           16 MAC-WI               3:08.68    2:55.31  
  5 Borquist-Williams, Lilly  17 MAC-WI               3:00.20    2:57.66  
  6 DeRosier, Shasta R        13 Alamo Area-ST        3:12.90    2:59.01  
  7 Renk, Avri L              13 MAC-WI               3:14.01    3:00.24  
  8 Sundell, Ellie G          15 MAC-WI               3:03.34    3:03.90  
  9 Ransom, Johanna R         13 MAC-WI               3:23.01    3:10.23  
 
Women 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hale, Alicia K            33 Alamo Area-ST        2:24.30    2:28.60  
  2 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST        2:43.50    2:42.39  
  3 Christianson, Olivia M    16 MAC-WI               3:04.78    2:49.85  
  4 Butson, Addison C         13 MAC-WI               2:54.00    2:51.55  
  5 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        2:51.42    2:54.51  
  6 Magness, Juliana D        16 Alamo Area-ST        3:01.08    2:57.91  
  7 Schanlaub, Emerson T      14 Alamo Area-ST        3:10.80    3:10.17  
  8 Nguyen, Giana             13 Alamo Area-ST        3:14.12    3:14.98  
  9 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        3:06.50    3:15.72  
 
Women 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sala, Olivia C            17 MAC-WI               2:26.60    2:36.09  
  2 Laursen, Evy K            18 MAC-WI               2:28.08    2:37.24  
  3 Thompson, Sylvia A        15 MAC-WI               2:37.27    2:46.33  
  4 Austin, Natalie S         15 MAC-WI               2:37.76    2:48.98  
  5 Schmitt, Jenna M          17 MAC-WI               2:40.59    2:49.08  
  6 Reed, Sophie A            17 MAC-WI               2:49.00    2:50.29  
  7 Mair, Lily I              16 MAC-WI               2:46.27    2:50.84  
  8 Gnewuch, Isabella E       16 MAC-WI               2:32.08    2:51.24  
  9 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST        2:55.37    2:53.81  
 10 Elliott, Becca C          13 MAC-WI               2:48.89    2:54.26  
 11 Ransom, Johanna R         13 MAC-WI               2:55.73    2:54.34  
 12 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST        3:09.55    2:54.48  
 13 Sundell, Ellie G          15 MAC-WI               2:58.56    3:00.32  
 14 Fowler, Annabelle J       15 MAC-WI               3:02.91    3:01.59  
 15 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        3:00.35    3:01.99  
 16 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        2:58.51    3:02.17  
 17 Olson, Elisa A            13 MAC-WI               3:05.26    3:04.00  
 18 Ferris, Siobhan L         13 MAC-WI               3:14.01    3:11.00  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          32.79      33.38  
  2 Cary, Tristan S            8 Alamo Area-ST        1:31.44      40.11  
  3 Teague, Lucus J           10 Alamo Area-ST          43.50      43.53  
  4 Cantu, Jahaziel M          9 Alamo Area-ST          52.99      51.88  
  5 Valdes, Henry J            9 Alamo Area-ST          52.42      53.33  
  6 Cary, Troy A               6 Alamo Area-ST        3:49.44    1:17.71  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST          37.30      35.70  
  2 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          39.13      37.40  
  3 Cary, Tristan S            8 Alamo Area-ST          50.97      50.65  
  4 Teague, Lucus J           10 Alamo Area-ST          55.20      55.26  
  5 Valdes, Henry J            9 Alamo Area-ST        1:02.56    1:00.88  
  6 Cantu, Jahaziel M          9 Alamo Area-ST        1:04.12    1:03.77  
  7 Cary, Troy A               6 Alamo Area-ST        1:55.22    1:33.25  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          45.01      43.85  
  2 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST          51.99      53.42  
  3 Cary, Tristan S            8 Alamo Area-ST          52.86      57.04  
  4 Valdes, Henry J            9 Alamo Area-ST        1:05.43    1:02.58  
  5 Cantu, Jahaziel M          9 Alamo Area-ST        1:04.38    1:06.12  
  6 Teague, Lucus J           10 Alamo Area-ST          59.60    1:10.79  
  7 Cary, Troy A               6 Alamo Area-ST        2:05.20    1:54.83  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST          36.64      36.70  
  2 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          39.03      36.83  
  3 Cary, Tristan S            8 Alamo Area-ST        1:09.47    1:02.30  
  4 Cantu, Jahaziel M          9 Alamo Area-ST        1:15.81    1:24.61  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST          43.32      42.06  
  2 Diaz, Raj J               11 Alamo Area-ST          56.08      51.20  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diaz, Raj J               11 Alamo Area-ST        1:38.99    1:12.68  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST          44.18      42.56  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        2:26.06    2:25.27  
  2 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        2:47.27    2:39.49  
  3 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        2:36.35    2:42.11  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cauley, Thomas T          12 UN-ST                2:03.02    1:48.57  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        2:56.85    2:56.43  
  2 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        3:07.75    2:56.66  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        1:27.82    1:25.20  
  2 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        1:34.35    1:32.45  
  3 Medina, Sebastian O       12 Alamo Area-ST        1:46.30    1:40.07  
  4 Huang, Nathan             12 Alamo Area-ST        2:10.33    2:06.97  
  5 Cauley, Thomas T          12 UN-ST                1:50.69    2:20.03  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        3:12.02    3:11.49  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        2:35.02    2:34.44  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST          32.17      32.14  
  2 Medina, Sebastian O       12 Alamo Area-ST          37.20      34.87  
  3 Huang, Nathan             12 Alamo Area-ST        1:31.84      38.27  
  4 Cauley, Thomas T          12 UN-ST                  45.77      42.55  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        1:05.39    1:02.20  
  2 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        1:07.80    1:08.42  
  3 Huang, Nathan             12 Alamo Area-ST        1:31.84    1:32.56  
  4 Diaz, Raj J               11 Alamo Area-ST        2:18.31    1:44.33  
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        3:01.52    3:01.21  
  2 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST        3:12.40    3:17.32  
 -- Kaiser, Parker L          11 Alamo Area-ST        3:15.83         DQ  
 
Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST       19:43.76   19:22.64  
 
Men 15-16 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST       17:01.46   17:05.67  
  2 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST       17:30.00   17:24.20  
  3 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST       17:53.92   18:05.53  
  4 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST       19:28.24   18:28.38  
  5 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST       18:30.45   18:33.68  
  6 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST       18:58.89   19:06.28  
 
Men 17 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chirafisi, Nick J         17 MAC-WI              16:40.99   17:55.76  
  2 Schmidt, Evan W           17 MAC-WI              17:23.83   17:55.86  
 
Men 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robertson, Michael J      18 Alamo Area-ST          25.23      24.26  
  2 Moore, Ethan S            15 Alamo Area-ST          25.38      24.64  
  3 Blair, Carson J           17 UN-ST                  26.36      26.09  
  4 McGrath, Nathan C         17 Alamo Area-ST          27.49      26.44  
  5 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST          26.69      27.11  
  6 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST          27.32      27.61  
  7 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST          27.47      27.69  
  8 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST          28.16      27.92  
  9 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST          28.52      28.11  
 10 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST          28.82      29.25  
 11 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST          28.53      29.36  
 12 Gutzwiler, Danny A        18 UN-ST                  26.11      30.76  
 13 Gutierrez, Seth M         20 Alamo Area-ST          30.85      30.82  
 14 Womack, Nathan J          14 Alamo Area-ST          32.03      31.70  
 15 Moore, Chanze E           19 Alamo Area-ST          31.57      32.57  
 16 McDougall, Tyler R        13 Alamo Area-ST          33.26      33.40  
 17 Porter, Dominick J        13 Alamo Area-ST          32.25      33.62  
 
Men 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chirafisi, Nick J         17 MAC-WI                 54.74      55.51  
  2 Terry, A.J. J             17 MAC-WI                 54.38      55.63  
  3 Blair, Carson J           17 UN-ST                  59.08      55.90  
  4 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST          59.57      59.21  
  5 Pitzen, Gabe J            17 MAC-WI                 54.44      59.54  
  6 Gutzwiler, Danny A        18 UN-ST                  56.33      59.91  
  7 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST          58.69    1:00.15  
  8 Austin, Nick M            17 MAC-WI               1:02.93    1:00.34  
  9 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        1:00.52    1:00.65  
 10 Cutler Heiderscheit, Ben  15 MAC-WI               1:01.69    1:01.53  
 11 Smith, Daniel R           16 Alamo Area-ST        1:00.98    1:02.24  
 12 McGlynn, Hayden T         15 UN-WI                1:03.42    1:02.31  
 13 Schmidt, Evan W           17 MAC-WI               1:01.40    1:02.59  
 14 Drake, Max B              14 MAC-WI               1:04.88    1:02.70  
 15 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        1:02.25    1:04.13  
 16 Gutierrez, Seth M         20 Alamo Area-ST        1:07.84    1:04.59  
 17 Callender, Julian M       15 MAC-WI                 58.46    1:06.26  
 18 Prieto, Seb A             16 Alamo Area-ST        1:04.93    1:06.27  
 19 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST        1:11.41    1:09.15  
 20 Coleman, Lucas J          15 Alamo Area-ST        1:07.19    1:09.27  
 21 Womack, Nathan J          14 Alamo Area-ST        1:08.36    1:09.71  
 22 Moore, Chanze E           19 Alamo Area-ST        1:05.10    1:09.85  
 23 King, Eli T               13 MAC-WI               1:08.56    1:09.91  
 24 Prahl, Jack R             14 MAC-WI               1:05.60    1:10.41  
 25 Aktunc, Kerem             13 Alamo Area-ST        1:36.08    1:14.83  
 26 Quinones Torres, Dante G  15 Alamo Area-ST        1:10.69    1:17.90  
 
Men 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chirafisi, Nick J         17 MAC-WI               2:05.71    2:04.63  
  2 Blair, Carson J           17 UN-ST                2:09.73    2:05.34  
  3 Schmidt, Evan W           17 MAC-WI               2:01.69    2:09.79  
  4 Connor, Smith P           17 MAC-WI               2:02.89    2:10.81  
  5 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        2:08.47    2:13.56  
  6 Terry, A.J. J             17 MAC-WI               2:05.51    2:14.04  
  7 Biggs, Kampten Biggs W    16 Alamo Area-ST        2:20.02    2:14.55  
  8 Callender, Julian M       15 MAC-WI               2:15.99    2:16.11  
  9 Pitzen, Gabe J            17 MAC-WI               2:07.11    2:16.30  
 10 Austin, Nick M            17 MAC-WI               2:17.75    2:17.49  
 11 McGlynn, Hayden T         15 UN-WI                2:23.37    2:21.34  
 12 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        2:25.24    2:22.91  
 13 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        2:17.93    2:23.40  
 14 Drake, Max B              14 MAC-WI               2:21.99    2:24.29  
 15 Puri, Krish               16 Alamo Area-ST        2:23.74    2:24.60  
 16 Piper IV, Jimmy W         13 Alamo Area-ST        2:47.27    2:29.03  
 17 Gutierrez, Seth M         20 Alamo Area-ST        2:34.01    2:32.08  
 18 King, Eli T               13 MAC-WI               2:42.58    2:34.54  
 19 Moore, Chanze E           19 Alamo Area-ST        2:23.94    2:41.93  
 20 De Guzman, David          14 Alamo Area-ST        2:45.58    2:47.33  
 21 McDougall, Tyler R        13 Alamo Area-ST        2:46.63    2:47.36  
 22 Quinones Torres, Dante G  15 Alamo Area-ST        2:30.69    3:26.01  
 
Men 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Connor, Smith P           17 MAC-WI                 59.40    1:01.88  
  2 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        1:07.45    1:04.29  
  3 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        1:05.26    1:08.04  
  4 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        1:14.59    1:13.01  
  5 Smith, Daniel R           16 Alamo Area-ST        1:07.89    1:14.06  
  6 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        1:13.68    1:15.82  
  7 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        1:17.52    1:19.13  
  8 Austin, Nick M            17 MAC-WI               1:31.89    1:19.39  
  9 Puri, Krish               16 Alamo Area-ST        1:19.78    1:19.47  
 10 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        1:27.24    1:23.35  
 11 Coleman, Lucas J          15 Alamo Area-ST        1:32.38    1:28.35  
 12 Aktunc, Kerem             13 Alamo Area-ST        1:28.71    1:31.87  
 13 McDougall, Tyler R        13 Alamo Area-ST        1:32.97    1:34.24  
 
Men 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Connor, Smith P           17 MAC-WI               2:10.51    2:19.79  
  2 Drake, Max B              14 MAC-WI               2:36.18    2:30.00  
  3 Schmidt, Evan W           17 MAC-WI               2:16.81    2:31.36  
  4 Biggs, Kampten Biggs W    16 Alamo Area-ST        2:42.11    2:34.36  
  5 Smith, Daniel R           16 Alamo Area-ST        2:25.67    2:34.56  
  6 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        2:32.13    2:35.71  
  7 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        2:40.50    2:37.84  
  8 Puri, Krish               16 Alamo Area-ST        3:14.18    2:47.69  
  9 Prahl, Jack R             14 MAC-WI               2:44.42    2:48.95  
 10 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        2:56.07    2:58.84  
 11 De Guzman, David          14 Alamo Area-ST        3:00.19    3:04.21  
 12 Coleman, Lucas J          15 Alamo Area-ST        2:56.19    3:05.34  
 
Men 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Callender, Julian M       15 MAC-WI               1:10.17    1:09.22  
  2 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        1:07.82    1:12.87  
  3 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST        1:21.26    1:14.00  
  4 Hollon, Colton L          19 Alamo Area-ST        1:12.65    1:16.04  
  5 Pitzen, Gabe J            17 MAC-WI               1:10.99    1:16.61  
  6 Stewart, Ian P            17 Alamo Area-ST        1:14.83    1:16.63  
  7 Terry, A.J. J             17 MAC-WI               1:16.64    1:17.41  
  8 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        1:19.08    1:19.59  
  9 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        1:22.24    1:19.76  
 10 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        1:20.21    1:20.76  
 11 McGlynn, Hayden T         15 UN-WI                1:17.58    1:21.91  
 12 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        1:22.34    1:22.48  
 13 Porter, Dominick J        13 Alamo Area-ST        1:36.02    1:36.86  
 14 Womack, Nathan J          14 Alamo Area-ST        1:37.02    1:43.46  
 15 Aktunc, Kerem             13 Alamo Area-ST        2:28.34    1:47.24  
 
Men 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST        2:37.89    2:42.56  
  2 Stewart, Ian P            17 Alamo Area-ST        2:51.93    2:44.27  
  3 Hollon, Colton L          19 Alamo Area-ST        2:45.64    2:47.56  
  4 Pitzen, Gabe J            17 MAC-WI               2:48.99    2:49.82  
  5 Prahl, Jack R             14 MAC-WI               2:53.10    2:56.20  
  6 McGlynn, Hayden T         15 UN-WI                2:48.72    2:57.15  
  7 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        2:51.70    2:59.10  
  8 King, Eli T               13 MAC-WI               3:17.86    3:01.50  
  9 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST        3:10.65    3:07.10  
 10 Womack, Nathan J          14 Alamo Area-ST        3:30.84    3:36.54  
 11 De Guzman, David          14 Alamo Area-ST        3:20.19    3:38.77  
 -- Aktunc, Kerem             13 Alamo Area-ST        3:20.19         DQ  
 
Men 13 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chirafisi, Nick J         17 MAC-WI               1:04.10    1:02.05  
  2 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        1:01.73    1:03.12  
  3 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        1:05.96    1:06.41  
  4 Connor, Smith P           17 MAC-WI               1:03.54    1:07.12  
  5 Gutzwiler, Danny A        18 UN-ST                1:04.04    1:09.67  
  6 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        1:11.04    1:10.55  
  7 Cutler Heiderscheit, Ben  15 MAC-WI               1:08.15    1:10.89  
  8 Biggs, Kampten Biggs W    16 Alamo Area-ST        1:12.55    1:11.08  
  9 Drake, Max B              14 MAC-WI               1:05.95    1:11.72  
 10 Austin, Nick M            17 MAC-WI               1:12.54    1:12.64  
 11 Terry, A.J. J             17 MAC-WI               1:03.89    1:13.92  
 12 Prieto, Seb A             16 Alamo Area-ST        1:13.68    1:15.27  
 13 Gutierrez, Seth M         20 Alamo Area-ST        1:15.40    1:17.31  
 14 Moore, Chanze E           19 Alamo Area-ST        1:10.99    1:25.18  
 
Men 13 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        2:21.82    2:23.51  
  2 Drake, Max B              14 MAC-WI               2:25.01    2:42.46  
  3 Cutler Heiderscheit, Ben  15 MAC-WI               2:34.18    2:48.73  
  4 Prieto, Seb A             16 Alamo Area-ST        2:58.19    2:56.96  
  5 De Guzman, David          14 Alamo Area-ST        3:15.19    3:34.11  
 
Men 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST        2:24.96    2:21.82  
  2 Blair, Carson J           17 UN-ST                2:26.09    2:22.48  
  3 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST        2:35.47    2:23.71  
  4 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        2:33.72    2:30.98  
  5 Piper IV, Jimmy W         13 Alamo Area-ST        2:58.79    2:53.08  
  6 Porter, Dominick J        13 Alamo Area-ST        3:09.93    3:12.99  
 
Men 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Connor, Smith P           17 MAC-WI               2:19.13    2:22.97  
  2 Chirafisi, Nick J         17 MAC-WI               2:33.45    2:28.48  
  3 Callender, Julian M       15 MAC-WI               3:02.95    2:32.53  
  4 Pitzen, Gabe J            17 MAC-WI               2:20.28    2:32.79  
  5 McGlynn, Hayden T         15 UN-WI                2:16.00    2:33.76  
  6 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        2:20.96    2:34.34  
  7 Hollon, Colton L          19 Alamo Area-ST        2:26.37    2:35.42  
  8 Smith, Daniel R           16 Alamo Area-ST        2:31.47    2:36.07  
  9 Prahl, Jack R             14 MAC-WI               2:36.60    2:39.21  
 10 Cutler Heiderscheit, Ben  15 MAC-WI               2:33.70    2:41.73  
 11 King, Eli T               13 MAC-WI               2:51.62    2:45.06  
 12 Terry, A.J. J             17 MAC-WI               2:26.22    2:47.03  
 13 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        2:46.04    2:52.01  
 
Mixed 13 & Over 800 LC Meter Freestyle Split
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST             NT    9:09.59  
  2 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST             NT    9:15.31  
  3 Chirafisi, Nick J         17 MAC-WI                    NT    9:20.13  
  4 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST             NT    9:35.02  
  5 Schmidt, Evan W           17 MAC-WI                    NT    9:36.45  
  6 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST             NT    9:36.62  
  7 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST             NT    9:47.29  
  8 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST             NT    9:48.79  
  9 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST             NT    9:55.90  
 10 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST             NT    9:57.95  
 11 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST             NT    9:58.56  
 12 Lilly, Caroline L         17 Alamo Area-ST             NT   10:01.52  
 13 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST             NT   10:04.34  
 14 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST             NT   10:04.64  
 15 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST             NT   10:07.73  
 16 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST             NT   10:13.23  
 17 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST             NT   10:21.61  
 18 Enz, Izzy H               16 MAC-WI                    NT   10:32.24  
 19 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST             NT   10:36.86  
 20 Cardon, Ciara J           17 Alamo Area-ST             NT   10:42.77  
 21 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST             NT   10:43.33  
 22 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST             NT   10:47.18  
 23 Fosbenner, Emily G        17 Alamo Area-ST             NT   11:46.23  
 
Mixed 13 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmidt, Evan W           17 MAC-WI               5:21.64    5:09.03  
  2 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        5:38.20    5:15.45  
  3 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        5:30.66    5:22.66  
  4 Sundell, Brynn A          13 MAC-WI               5:28.01    5:31.54  
  5 Callender, Julian M       15 MAC-WI               6:24.44    5:32.65  
  6 Prahl, Jack R             14 MAC-WI               5:27.01    5:38.35  
  7 Curran, Annika R          14 MAC-WI               5:20.01    5:58.07