2022 ST AAAA 19th Annual LCM Cinco de Mayo / 22-22
NEISD Aquatic Center - 5/6/2022 through 5/8/2022         
Final Results and Scores                                 
 
Girls 6-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 Unattached-ST          37.37      37.24    9  
  2 Hrncir, Iris E             8 WAVE-ST                41.07      39.05    7  
  3 Hale, River A              8 NTRO-ST                39.83      39.38    6  
  4 Higgins, Taylor A          8 NTRO-ST                38.31      39.53    5  
  5 Hager, Ria J               7 Streamline-ST          47.11      44.24    4  
  6 Cepparo, Camila A          6 Unattached-ST          44.23      44.82    3  
  7 Gunn, Ruby E               7 NTRO-ST                44.06      47.91    2  
  8 Deykin, Camille E          7 Unattached-ST          53.86      48.43    1  
  9 King, Olivia L             7 Alamo Area-ST          50.69      49.28  
 10 Yazdani, Kyra M            8 WAVE-ST                58.64      55.13  
 11 Crockett, Aria E           8 TXLA-ST              1:01.37    1:02.61  
 
Girls 6-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 Unattached-ST        1:20.90    1:20.70    9  
     r:+0.84  38.85     1:20.70 (41.85)                                        
  2 Hrncir, Iris E             8 WAVE-ST              1:34.32    1:25.51    7  
     r:+0.85  40.36     1:25.51 (45.15)                                        
  3 Cepparo, Camila A          6 Unattached-ST        1:36.34    1:33.92    6  
     r:+0.89  45.48     1:33.92 (48.44)                                        
  4 Martin, Anastasia S        8 LSAC-ST              1:40.55    1:39.62    5  
     r:+0.71  46.62     1:39.62 (53.00)                                        
  5 Deykin, Camille E          7 Unattached-ST        2:05.00    1:43.01    3.5
     r:+0.77  47.74     1:43.01 (55.27)                                        
  5 Hallmark, Georgia G        8 Alamo Area-ST        1:45.00    1:43.01    3.5
              50.07     1:43.01 (52.94)                                        
  7 King, Olivia L             7 Alamo Area-ST        2:00.69    1:52.19    2  
     r:+0.71  50.26   1:52.19 (1:01.93)                                        
  8 Griffeth, Scarlett J       8 Unattached-ST        2:02.51    1:52.90    1  
     r:+0.86  52.86   1:52.90 (1:00.04)                                        
  9 Sebek, Ellory F            7 TST-ST               1:51.27    2:29.35  
 
Girls 6-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 Unattached-ST          43.16      45.10    9  
  2 Hale, River A              8 NTRO-ST                48.11      46.18    7  
  3 Hrncir, Iris E             8 WAVE-ST                49.72      46.66    6  
  4 McFerren, Raven E          8 NTRO-ST                54.80      48.31    5  
  5 Griffeth, Scarlett J       8 Unattached-ST        1:00.21      49.79    4  
  6 Hager, Ria J               7 Streamline-ST          56.93      51.77    3  
  7 Sullivan, Allison J        8 NTRO-ST                51.19      51.92    2  
  8 Deykin, Camille E          7 Unattached-ST        1:01.67      52.32    1  
  9 Gunn, Ruby E               7 NTRO-ST                52.36      54.22  
 10 Cepparo, Camila A          6 Unattached-ST          55.27      54.82  
 11 Yazdani, Kyra M            8 WAVE-ST              1:14.54      59.87  
 12 Crockett, Aria E           8 TXLA-ST              1:05.58    1:01.28  
 -- Cichanowski, Noelle C      7 LSAC-ST                48.55         DQ  
 -- King, Olivia L             7 Alamo Area-ST        1:10.69         DQ  
 -- Murtagh, Valerie B         8 Alamo Area-ST        1:03.40         DQ  
 
Girls 6-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 Unattached-ST          48.26      50.32    9  
  2 King, Olivia L             7 Alamo Area-ST        1:20.69      56.55    7  
  3 Hale, River A              8 NTRO-ST                58.99      57.86    6  
  4 Sullivan, Allison J        8 NTRO-ST                55.59      58.65    5  
  5 Hrncir, Iris E             8 WAVE-ST              1:02.80      59.38    4  
  6 Deykin, Camille E          7 Unattached-ST        1:04.56    1:00.90    3  
  7 Murtagh, Valerie B         8 Alamo Area-ST        1:00.49    1:01.76    2  
  8 Cepparo, Camila A          6 Unattached-ST        1:00.68    1:03.07    1  
  9 Yazdani, Kyra M            8 WAVE-ST              1:10.62    1:07.01  
 10 Hager, Ria J               7 Streamline-ST        1:12.71    1:07.09  
 11 Martin, Anastasia S        8 LSAC-ST                55.55    1:07.88  
 12 Crockett, Aria E           8 TXLA-ST              1:14.18    1:13.02  
 13 Griffeth, Scarlett J       8 Unattached-ST        1:15.13    1:18.23  
 -- Cichanowski, Noelle C      7 LSAC-ST              1:00.55         DQ  
 
Girls 6-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 Unattached-ST          38.75      38.75    9  
  2 Hrncir, Iris E             8 WAVE-ST              1:01.88      48.10    7  
  3 Cepparo, Camila A          6 Unattached-ST          49.50      52.54    6  
  4 Hallmark, Georgia G        8 Alamo Area-ST        1:03.00      58.50    5  
  5 Griffeth, Scarlett J       8 Unattached-ST        1:10.59    1:03.38    4  
  6 King, Olivia L             7 Alamo Area-ST          50.69    1:09.46    3  
  7 Deykin, Camille E          7 Unattached-ST        1:05.00    1:10.41    2  
 -- Sebek, Ellory F            7 TST-ST               1:27.72         DQ  
 -- Crockett, Aria E           8 TXLA-ST                53.39         DQ  
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST          35.71      34.18    9  
  2 Carmona Ibarra, Regina     9 Lagartos               38.62      37.14    7  
  3 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST                 39.53      37.84    6  
  4 Erwin, Casey D             9 Alamo Area-ST          44.07      38.06    5  
  5 Chang, Emma                9 GOLD-ST                39.29      38.21    4  
  6 Gerber, Ophelia B          9 TXLA-ST                42.34      40.06    3  
  7 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST                44.07      40.90    2  
  8 Resendiz Juarez, Rebeca    9 Tibur Contry           43.45      42.95    1  
 
Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST        1:23.14    1:15.32    9  
     r:+0.84  35.33     1:15.32 (39.99)                                        
  2 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST        1:36.39    1:22.14    7  
     r:+0.81  38.79     1:22.14 (43.35)                                        
  3 Leibowitz, Collins B       9 NTRO-ST              1:24.76    1:24.92    6  
     r:+0.70  40.05     1:24.92 (44.87)                                        
  4 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST               1:31.18    1:25.18    5  
     r:+0.89  40.55     1:25.18 (44.63)                                        
  5 Staggs, Gabi C             9 LSAC-ST              1:33.55    1:26.57    4  
     r:+0.73  41.31     1:26.57 (45.26)                                        
  6 Chang, Emma                9 GOLD-ST              1:31.04    1:26.72    3  
              41.26     1:26.72 (45.46)                                        
  7 Wang, Caileen S            9 TXLA-ST              1:35.19    1:29.28    2  
     r:+0.75  42.60     1:29.28 (46.68)                                        
  8 Botine, Brenna L           9 Alamo Area-ST        1:41.99    1:30.27    1  
     r:+0.87  44.29     1:30.27 (45.98)                                        
  9 Erwin, Casey D             9 Alamo Area-ST        1:40.34    1:31.62  
     r:+0.81  42.20     1:31.62 (49.42)                                        
 10 Basil, Alexis R            9 Alamo Area-ST        1:41.99    1:33.41  
     r:+0.42  45.19     1:33.41 (48.22)                                        
 11 Solominsky, Ally A         9 NTRO-ST              1:39.65    1:33.80  
     r:+0.81  44.29     1:33.80 (49.51)                                        
 12 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST              1:34.50    1:36.07  
     r:+0.86  42.71     1:36.07 (53.36)                                        
 13 Ruiz, Gianna M             9 Alamo Area-ST        1:33.67    1:36.14  
              45.25     1:36.14 (50.89)                                        
 14 Ward, Mason A              9 NTRO-ST              1:40.87    1:39.53  
     r:+0.83  46.51     1:39.53 (53.02)                                        
 15 Resendiz Juarez, Rebeca    9 Tibur Contry         1:38.23    1:41.49  
     r:+0.90  48.47     1:41.49 (53.02)                                        
 
Girls 9 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        2:45.83    2:42.17    9  
     r:+0.78  37.21     1:19.10 (41.89)     2:01.80 (42.70)     2:42.17 (40.37)
  2 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST        3:03.20    2:45.71    7  
              37.39     1:20.56 (43.17)     2:03.63 (43.07)     2:45.71 (42.08)
  3 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST        3:33.09    3:02.78    6  
     r:+0.82  42.29     1:28.65 (46.36)     2:16.98 (48.33)     3:02.78 (45.80)
  4 Chang, Emma                9 GOLD-ST              3:13.94    3:04.72    5  
     r:+0.77  41.70     1:30.77 (49.07)     2:19.40 (48.63)     3:04.72 (45.32)
  5 Staggs, Gabi C             9 LSAC-ST              3:20.55    3:05.04    4  
     r:+0.88  42.51     1:31.79 (49.28)     2:21.44 (49.65)     3:05.04 (43.60)
  6 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST               3:17.32    3:05.77    3  
     r:+0.89  42.68     1:31.12 (48.44)     2:21.10 (49.98)     3:05.77 (44.67)
  7 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST              3:30.00    3:26.08    2  
              43.54     1:38.64 (55.10)     2:34.76 (56.12)     3:26.08 (51.32)
  8 Basil, Alexis R            9 Alamo Area-ST        3:45.79    3:39.50    1  
              47.53   1:51.71 (1:04.18)     2:46.41 (54.70)     3:39.50 (53.09)
  9 Ruiz, Gianna M             9 Alamo Area-ST        3:35.00    3:47.77  
     r:+0.92  49.98     1:45.48 (55.50)   2:52.72 (1:07.24)     3:47.77 (55.05)
 10 Cichanowski, Sloane A      9 LSAC-ST              3:44.55    4:31.13  
          r:+0.87                                                              
 
Girls 9 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        6:02.83    5:41.81    9  
     r:+0.76  37.69     1:20.49 (42.80)     2:04.42 (43.93)     2:48.81 (44.39)
        3:33.71 (44.90)     4:17.51 (43.80)     5:00.90 (43.39)     5:41.81 (40.91)
  2 Chang, Emma                9 GOLD-ST              6:28.87    6:30.10    7  
     r:+0.74  39.30     1:25.99 (46.69)     2:16.90 (50.91)     3:08.71 (51.81)
        3:59.93 (51.22)     4:52.22 (52.29)     5:43.08 (50.86)     6:30.10 (47.02)
  3 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST               6:48.08    6:45.80    6  
              41.70     1:29.08 (47.38)     2:20.35 (51.27)     3:12.14 (51.79)
        4:05.42 (53.28)     4:58.95 (53.53)     5:52.02 (53.07)     6:45.80 (53.78)
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST          43.07      40.77    9  
  2 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST          44.47      40.86    7  
  3 Chang, Emma                9 GOLD-ST                41.37      40.87    6  
  4 Staggs, Gabi C             9 LSAC-ST                52.55      43.22    5  
  5 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST          46.35      44.72    4  
  6 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST                 48.31      44.73    3  
  7 Wang, Caileen S            9 TXLA-ST                47.62      47.67    2  
  8 Botine, Brenna L           9 Alamo Area-ST          49.79      49.00    1  
  9 Levell, Kate K             9 WOW-ST                 50.04      50.01  
 10 Basil, Alexis R            9 Alamo Area-ST          54.89      50.15  
 11 Gerber, Ophelia B          9 TXLA-ST                52.89      50.40  
 12 Resendiz Juarez, Rebeca    9 Tibur Contry           54.16      50.99  
 13 Carmona Ibarra, Regina     9 Lagartos               49.73      52.93  
 14 Sanchez, Scarlett Y        9 NTRO-ST                54.86      54.77  
 
Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        1:34.20    1:27.29    9  
              42.51     1:27.29 (44.78)                                        
  2 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST        1:34.80    1:27.63    7  
              41.22     1:27.63 (46.41)                                        
  3 Chang, Emma                9 GOLD-ST              1:29.88    1:29.32    6  
              43.41     1:29.32 (45.91)                                        
  4 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST        1:40.23    1:32.73    5  
     r:+0.80  45.79     1:32.73 (46.94)                                        
  5 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST               1:44.63    1:39.05    4  
              48.29     1:39.05 (50.76)                                        
  6 Lee, Josie P               9 LSAC-ST              1:41.75    1:41.52    3  
              48.92     1:41.52 (52.60)                                        
  7 Wang, Caileen S            9 TXLA-ST              1:40.07    1:42.13    2  
              50.44     1:42.13 (51.69)                                        
  8 Basil, Alexis R            9 Alamo Area-ST        1:59.19    1:50.24    1  
              54.64     1:50.24 (55.60)                                        
  9 Ward, Mason A              9 NTRO-ST              1:58.99    1:52.75  
              53.99     1:52.75 (58.76)                                        
 10 Botine, Brenna L           9 Alamo Area-ST        1:59.19    1:53.22  
              55.79     1:53.22 (57.43)                                        
 11 Resendiz Juarez, Rebeca    9 Tibur Contry         1:55.43    1:53.50  
              55.74     1:53.50 (57.76)                                        
 12 Solominsky, Ally A         9 NTRO-ST              1:54.15    1:55.29  
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Josie P               9 LSAC-ST                57.08      50.46    9  
  2 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST          54.73      50.70    7  
  3 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST                55.98      51.73    6  
  4 Erwin, Casey D             9 Alamo Area-ST          55.74      51.93    5  
  5 Wang, Caileen S            9 TXLA-ST                58.85      53.43    4  
  6 Chang, Emma                9 GOLD-ST                54.58      55.11    3  
  7 Gerber, Ophelia B          9 TXLA-ST                57.05      55.23    2  
  8 Carmona Ibarra, Regina     9 Lagartos               55.15      56.55    1  
  9 Lee, Rachel Z              9 NTRO-ST                53.89      57.07  
 10 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST        1:00.49      57.17  
 11 Sanchez, Scarlett Y        9 NTRO-ST              1:00.12    1:00.32  
 
Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        1:52.08    1:45.50    9  
     r:+0.76  49.45     1:45.50 (56.05)                                        
  2 Lee, Josie P               9 LSAC-ST              2:01.11    1:49.56    7  
     r:+0.85  50.35     1:49.56 (59.21)                                        
  3 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST              2:00.00    1:54.66    6  
     r:+0.80  51.45   1:54.66 (1:03.21)                                        
  4 Staggs, Gabi C             9 LSAC-ST              2:00.55    1:55.93    5  
              55.87   1:55.93 (1:00.06)                                        
  5 Chang, Emma                9 GOLD-ST              2:04.45    1:59.65    4  
     r:+0.84  57.06   1:59.65 (1:02.59)                                        
  6 Lee, Rachel Z              9 NTRO-ST              1:53.89    1:59.72    3  
     r:+0.84  58.84   1:59.72 (1:00.88)                                        
  7 Ruiz, Gianna M             9 Alamo Area-ST        2:09.80    2:10.13    2  
            1:04.26   2:10.13 (1:05.87)                                        
 -- Cichanowski, Sloane A      9 LSAC-ST              2:14.55         DQ  
            1:14.19        DQ (1:23.41)                                        
 -- Sanchez, Scarlett Y        9 NTRO-ST              2:06.29         DQ  
   r:+0.82  1:03.34        DQ (1:05.26)                                        
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leibowitz, Collins B       9 NTRO-ST                44.31      43.16    9  
  2 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST                 52.20      44.69    7  
  3 Chang, Emma                9 GOLD-ST                47.50      44.93    6  
  4 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST          53.30      45.07    5  
  5 Rogers, Olivia B           9 Alamo Area-ST          44.74      45.85    4  
  6 Erwin, Casey D             9 Alamo Area-ST          53.37      46.04    3  
  7 Lee, Rachel Z              9 NTRO-ST                46.13      46.12    2  
  8 Lee, Josie P               9 LSAC-ST                51.46      47.54    1  
  9 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST                51.53      51.00  
 
Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST        2:09.99    1:47.57    9  
     r:+0.85  49.52     1:47.57 (58.05)                                        
  2 Lee, Rachel Z              9 NTRO-ST              1:45.93    1:53.24    7  
     r:+0.90  51.17   1:53.24 (1:02.07)                                        
  3 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST               2:06.43    1:54.00    6  
     r:+0.95  49.82   1:54.00 (1:04.18)                                        
 
Girls 9 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        3:32.35    3:08.74    9  
     r:+0.79  43.59     1:30.96 (47.37)     2:28.70 (57.74)     3:08.74 (40.04)
  2 Leibowitz, Collins B       9 NTRO-ST              3:25.89    3:29.27    7  
     r:+0.78  46.00     1:42.56 (56.56)   2:43.19 (1:00.63)     3:29.27 (46.08)
  3 Staggs, Gabi C             9 LSAC-ST              3:49.55    3:29.77    6  
     r:+0.75  46.01     1:43.51 (57.50)   2:44.13 (1:00.62)     3:29.77 (45.64)
  4 Chang, Emma                9 GOLD-ST              3:35.75    3:30.06    5  
     r:+0.76  47.25     1:38.58 (51.33)   2:45.52 (1:06.94)     3:30.06 (44.54)
  5 Bertha, Evie G             9 Alamo Area-ST        4:09.39    3:32.06    4  
     r:+0.84  49.19     1:41.61 (52.42)   2:47.53 (1:05.92)     3:32.06 (44.53)
  6 Wang, Caileen S            9 TXLA-ST              4:09.39    3:34.09    3  
     r:+0.74  52.91     1:47.33 (54.42)   2:50.03 (1:02.70)     3:34.09 (44.06)
  7 Quinteros, Daizi A         9 TST-ST               3:46.99    3:36.45    2  
              47.46     1:43.11 (55.65)   2:50.69 (1:07.58)     3:36.45 (45.76)
  8 Frushour, Ashley E         9 NTRO-ST              3:45.00    3:46.74    1  
     r:+0.83  55.93     1:51.78 (55.85)   2:52.59 (1:00.81)     3:46.74 (54.15)
  9 Lee, Rachel Z              9 NTRO-ST              3:41.35    3:49.19  
              53.13     1:50.64 (57.51)   2:56.00 (1:05.36)     3:49.19 (53.19)
 10 Ward, Mason A              9 NTRO-ST              4:08.99    3:58.31  
   r:+0.79  1:00.33   2:01.74 (1:01.41)   3:03.65 (1:01.91)     3:58.31 (54.66)
 11 Solominsky, Ally A         9 NTRO-ST              4:08.99    4:16.35  
   r:+0.83  1:03.54   2:06.69 (1:03.15)   3:27.19 (1:20.50)     4:16.35 (49.16)
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST                34.51      32.15    9  
  2 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST                32.21      32.39    7  
  3 Liang, May                10 NTRO-ST                34.01      33.18    6  
  4 Sciaraffia, Alessia M     10 NTRO-ST                34.55      33.29    5  
  5 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST                34.65      33.68    4  
  6 Yang, Ada J               10 GOLD-ST                36.75      35.53    3  
  7 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST                37.17      36.01    2  
  8 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          42.52      36.31    1  
  9 Scalf, Sunny A            10 Alamo Area-ST          44.09      36.32  
 10 Deaton, Emilie S          10 NTRO-ST                36.17      36.83  
 11 Dreher, Colette S         10 Alamo Area-ST          44.09      36.90  
 12 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST                37.31      37.46  
 13 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          41.46      37.80  
 14 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST          41.18      37.91  
 15 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST                37.95      39.88  
 16 Meredith, Bailey A        10 Alamo Area-ST          44.09      40.99  
 17 Salman Rodriguez, Marian  10 Tibur Contry           40.11      41.64  
 18 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST          44.09      43.16  
 19 O'Halligan, Saoirse A     10 Alamo Area-ST          43.88      43.43  
 
Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST              1:11.11    1:09.87    9  
     r:+0.76  33.23     1:09.87 (36.64)                                        
  2 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST              1:16.42    1:10.47    7  
     r:+0.74  34.23     1:10.47 (36.24)                                        
  3 Koeppel, Ridgley K        10 NTRO-ST              1:13.29    1:11.74    6  
              34.07     1:11.74 (37.67)                                        
  4 Liang, May                10 NTRO-ST              1:13.30    1:14.75    5  
     r:+0.80  35.70     1:14.75 (39.05)                                        
  5 Morris, Camdan N          10 TXLA-ST              1:16.88    1:14.93    4  
     r:+0.85  35.92     1:14.93 (39.01)                                        
  6 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST              1:17.86    1:15.63    3  
     r:+0.69  36.03     1:15.63 (39.60)                                        
  7 King, Eve J               10 Alamo Area-ST        1:27.93    1:18.90    2  
     r:+0.69  37.22     1:18.90 (41.68)                                        
  8 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              1:22.32    1:19.52    1  
     r:+0.85  38.36     1:19.52 (41.16)                                        
  9 Wenglar, Reagan E         10 NTRO-ST              1:28.77    1:19.69  
     r:+0.76  37.38     1:19.69 (42.31)                                        
 10 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST        1:33.66    1:20.00  
     r:+0.96  39.39     1:20.00 (40.61)                                        
 11 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST              1:16.12    1:20.47  
     r:+0.79  36.85     1:20.47 (43.62)                                        
 12 Dreher, Colette S         10 Alamo Area-ST        1:40.23    1:20.51  
     r:+0.80  37.48     1:20.51 (43.03)                                        
 13 Chomiak, Olivia C         10 HSC-ST               1:21.91    1:20.91  
     r:+0.41  39.15     1:20.91 (41.76)                                        
 14 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST        1:32.02    1:21.67  
     r:+0.78  39.76     1:21.67 (41.91)                                        
 15 Welbourn, Jamey A         10 NTRO-ST              1:34.99    1:22.23  
     r:+0.84  38.62     1:22.23 (43.61)                                        
 16 Moran, Ainsley S          10 NTRO-ST              1:36.59    1:22.87  
     r:+0.91  39.05     1:22.87 (43.82)                                        
 17 Yun, Grace M              10 NTRO-ST              1:22.74    1:23.77  
     r:+0.91  39.92     1:23.77 (43.85)                                        
 18 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST        1:28.76    1:24.00  
     r:+0.84  39.07     1:24.00 (44.93)                                        
 19 Calver, Emory S           10 TXLA-ST              1:31.42    1:25.79  
     r:+0.93  41.24     1:25.79 (44.55)                                        
 20 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST              1:26.36    1:26.77  
              41.27     1:26.77 (45.50)                                        
 21 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST        1:35.24    1:27.80  
     r:+0.81  41.65     1:27.80 (46.15)                                        
 22 Helm, Paige S             10 NTRO-ST              1:31.61    1:28.53  
     r:+0.76  42.39     1:28.53 (46.14)                                        
 23 Camarillo, Liela I        10 Alamo Area-ST        1:41.99    1:28.58  
              41.50     1:28.58 (47.08)                                        
 24 Meredith, Bailey A        10 Alamo Area-ST        1:41.99    1:29.10  
              42.95     1:29.10 (46.15)                                        
 25 Scalf, Sunny A            10 Alamo Area-ST        1:41.99    1:29.46  
     r:+0.85  42.05     1:29.46 (47.41)                                        
 26 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST        1:38.64    1:30.11  
     r:+0.78  44.05     1:30.11 (46.06)                                        
 27 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST              1:24.20    1:30.36  
     r:+0.93  44.54     1:30.36 (45.82)                                        
 28 Seaman, Alejandra A       10 Alamo Area-ST        1:41.99    1:31.13  
     r:+0.84  42.89     1:31.13 (48.24)                                        
 29 Buscaglio, Mikayla R      10 TXLA-ST              1:37.67    1:31.67  
     r:+0.82  44.32     1:31.67 (47.35)                                        
 30 Antis, Hailey B           10 NTRO-ST              1:39.99    1:32.41  
              42.91     1:32.41 (49.50)                                        
 31 Magdaleno, Gillian R      10 Alamo Area-ST        1:41.99    1:35.10  
     r:+0.92  46.21     1:35.10 (48.89)                                        
 32 Swanhaus, Daisy P         10 TXLA-ST              1:35.97    1:35.76  
              46.41     1:35.76 (49.35)                                        
 33 Salman Rodriguez, Marian  10 Tibur Contry         1:38.23    1:36.81  
     r:+0.87  44.45     1:36.81 (52.36)                                        
 34 Sanchez, Mariafernandea   10 Marlin Aquatics-ST   1:39.55    1:48.20  
              47.98   1:48.20 (1:00.22)                                        
 -- Thomas, Makenzie A        10 LSAC-ST              1:40.55         DQ  
     r:+0.90  51.39          DQ (56.16)                                        
 
Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST              2:36.29    2:30.04    9  
     r:+0.78  34.47     1:12.97 (38.50)     1:52.53 (39.56)     2:30.04 (37.51)
  2 Sciaraffia, Alessia M     10 NTRO-ST              2:46.49    2:35.03    7  
     r:+0.79  35.06     1:14.31 (39.25)     1:54.92 (40.61)     2:35.03 (40.11)
  3 Liang, May                10 NTRO-ST              2:47.53    2:40.28    6  
     r:+0.82  38.34     1:21.05 (42.71)     2:00.99 (39.94)     2:40.28 (39.29)
  4 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              2:50.89    2:47.81    5  
     r:+0.84  39.23     1:22.09 (42.86)     2:06.28 (44.19)     2:47.81 (41.53)
  5 Morris, Camdan N          10 TXLA-ST              3:45.79    2:48.31    4  
     r:+0.87  38.77     1:23.77 (45.00)     2:07.25 (43.48)     2:48.31 (41.06)
  6 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST              2:46.92    2:52.00    3  
     r:+0.90  38.56     1:23.01 (44.45)     2:09.00 (45.99)     2:52.00 (43.00)
  7 Deaton, Emilie S          10 NTRO-ST              3:00.89    2:53.97    2  
     r:+0.79  39.41     1:23.89 (44.48)     2:09.49 (45.60)     2:53.97 (44.48)
  8 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST        3:27.24    2:58.44    1  
     r:+0.79  42.06     1:27.84 (45.78)     2:14.68 (46.84)     2:58.44 (43.76)
  9 King, Eve J               10 Alamo Area-ST        3:11.35    2:59.03  
     r:+0.79  40.48     1:26.93 (46.45)     2:13.45 (46.52)     2:59.03 (45.58)
 10 Welbourn, Jamey A         10 NTRO-ST              3:39.99    3:02.71  
     r:+0.83  41.95     1:30.14 (48.19)     2:18.80 (48.66)     3:02.71 (43.91)
 11 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST        3:20.81    3:03.98  
     r:+0.78  41.92     1:29.14 (47.22)     2:17.90 (48.76)     3:03.98 (46.08)
 12 Yun, Grace M              10 NTRO-ST              3:04.60    3:04.19  
     r:+0.86  43.98     1:31.94 (47.96)     2:19.14 (47.20)     3:04.19 (45.05)
 13 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST        3:21.45    3:05.73  
     r:+0.84  40.36     1:28.02 (47.66)     2:17.03 (49.01)     3:05.73 (48.70)
 14 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST              2:59.69    3:10.48  
     r:+0.82  45.59     1:36.48 (50.89)     2:26.52 (50.04)     3:10.48 (43.96)
 15 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST        3:44.79    3:12.37  
     r:+0.91  47.26     1:36.25 (48.99)     2:26.59 (50.34)     3:12.37 (45.78)
 16 Camarillo, Kaya D         10 Alamo Area-ST        3:45.79    3:17.87  
              43.62     1:34.14 (50.52)     2:28.33 (54.19)     3:17.87 (49.54)
 17 Meredith, Bailey A        10 Alamo Area-ST        3:45.79    3:17.97  
              48.09     1:40.27 (52.18)     2:33.06 (52.79)     3:17.97 (44.91)
 18 Jaruzel, Mia E            10 NTRO-ST              3:39.99    3:18.11  
     r:+0.80  44.64     1:36.00 (51.36)     2:28.33 (52.33)     3:18.11 (49.78)
 19 Saenz, Laila A            10 Alamo Area-ST        3:45.79    3:20.30  
     r:+0.81  46.80     1:39.00 (52.20)     2:30.76 (51.76)     3:20.30 (49.54)
 20 Magdaleno, Gillian R      10 Alamo Area-ST        3:45.79    3:20.46  
              47.14     1:40.28 (53.14)     2:31.94 (51.66)     3:20.46 (48.52)
 21 Antis, Hailey B           10 NTRO-ST              3:39.99    3:21.78  
     r:+0.92  45.82     1:37.26 (51.44)     2:31.48 (54.22)     3:21.78 (50.30)
 22 Shaver, Calyssa C         10 Alamo Area-ST        3:45.17    3:31.40  
     r:+0.41  45.23     1:40.81 (55.58)     2:38.12 (57.31)     3:31.40 (53.28)
 23 Jendrusch, Gentry C       10 AQSA-ST              3:21.55    3:37.92  
     r:+0.83  51.95     1:47.97 (56.02)     2:44.90 (56.93)     3:37.92 (53.02)
 
Girls 10 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST              5:25.80    5:14.94    9  
              35.70     1:14.89 (39.19)     1:55.50 (40.61)     2:36.13 (40.63)
        3:16.72 (40.59)     3:57.15 (40.43)     4:36.67 (39.52)     5:14.94 (38.27)
  2 Sciaraffia, Alessia M     10 NTRO-ST              5:50.70    5:25.88    7  
              36.71     1:18.35 (41.64)     2:00.24 (41.89)     2:42.00 (41.76)
        3:23.48 (41.48)     4:04.93 (41.45)     4:45.62 (40.69)     5:25.88 (40.26)
  3 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              5:39.72    5:37.63    6  
     r:+0.78  38.17     1:20.77 (42.60)     2:04.41 (43.64)     2:47.36 (42.95)
        3:30.35 (42.99)     4:12.84 (42.49)     4:56.42 (43.58)     5:37.63 (41.21)
  4 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST              5:56.35    5:56.70    5  
              38.63     1:24.63 (46.00)     2:08.73 (44.10)     2:55.60 (46.87)
        3:39.60 (44.00)     4:25.83 (46.23)     5:11.02 (45.19)     5:56.70 (45.68)
  5 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST              7:30.00    5:57.75    4  
     r:+0.75  41.89     1:26.96 (45.07)     2:12.28 (45.32)     2:55.92 (43.64)
        3:41.43 (45.51)     4:27.07 (45.64)     5:13.10 (46.03)     5:57.75 (44.65)
  6 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST              7:30.00    6:04.51    3  
     r:+0.76  37.67     1:20.06 (42.39)     2:05.34 (45.28)     2:51.21 (45.87)
        3:39.54 (48.33)     4:27.19 (47.65)     5:17.03 (49.84)     6:04.51 (47.48)
  7 Deaton, Emilie S          10 NTRO-ST              7:15.89    6:05.50    2  
     r:+0.78  40.32     1:24.43 (44.11)     2:10.49 (46.06)     2:57.18 (46.69)
        3:44.94 (47.76)     4:32.73 (47.79)     5:20.35 (47.62)     6:05.50 (45.15)
  8 Helm, Paige S             10 NTRO-ST              6:59.51    6:10.44    1  
     r:+0.73  43.38     1:31.02 (47.64)     2:18.47 (47.45)     3:07.03 (48.56)
        3:56.11 (49.08)     4:41.47 (45.36)     5:27.56 (46.09)     6:10.44 (42.88)
  9 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST              6:14.93    6:42.23  
     r:+0.85  43.76     1:33.44 (49.68)     2:25.37 (51.93)     3:16.36 (50.99)
        4:07.89 (51.53)     4:59.61 (51.72)     5:52.99 (53.38)     6:42.23 (49.24)
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST                37.62      37.44    9  
  2 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST                40.91      38.45    7  
  3 Morris, Camdan N          10 TXLA-ST                39.90      38.83    6  
  4 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST                38.79      39.25    5  
  5 Sciaraffia, Alessia M     10 NTRO-ST                39.33      39.61    4  
  6 Liang, May                10 NTRO-ST                46.76      39.70    3  
  7 Wenglar, Reagan E         10 NTRO-ST                44.06      41.26    2  
  8 King, Eve J               10 Alamo Area-ST          48.00      43.74    1  
  9 Welbourn, Jamey A         10 NTRO-ST                47.07      44.27  
 10 Helm, Paige S             10 NTRO-ST                47.87      44.42  
 11 Yun, Grace M              10 NTRO-ST                52.09      44.54  
 12 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          48.71      44.76  
 13 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          51.57      44.92  
 14 Antis, Hailey B           10 NTRO-ST                45.36      45.03  
 15 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST          54.23      45.32  
 16 Camarillo, Kaya D         10 Alamo Area-ST          54.89      45.33  
 17 Schiller, Ansley C        10 Alamo Area-ST          50.90      45.57  
 18 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST          52.79      46.62  
 19 Meredith, Bailey A        10 Alamo Area-ST          54.35      47.18  
 20 Dreher, Colette S         10 Alamo Area-ST          53.78      47.59  
 21 Buscaglio, Mikayla R      10 TXLA-ST                53.48      48.18  
 22 Camarillo, Liela I        10 Alamo Area-ST          54.89      48.64  
 23 Magdaleno, Gillian R      10 Alamo Area-ST          54.89      49.71  
 24 Kane, Sophia N            10 NTRO-ST                53.07      50.70  
 25 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST                46.16      51.13  
 26 Shaver, Calyssa C         10 Alamo Area-ST          54.27      51.75  
 27 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST          54.89      52.28  
 28 Salman Rodriguez, Marian  10 Tibur Contry           48.34      53.42  
 29 Jendrusch, Gentry C       10 AQSA-ST                54.48      59.53  
 
Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST              1:23.28    1:19.29    9  
              38.29     1:19.29 (41.00)                                        
  2 Liang, May                10 NTRO-ST              1:42.29    1:23.75    7  
              40.75     1:23.75 (43.00)                                        
  3 Wenglar, Reagan E         10 NTRO-ST              1:30.40    1:29.72    6  
              43.89     1:29.72 (45.83)                                        
  4 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST              1:30.55    1:30.16    5  
              44.06     1:30.16 (46.10)                                        
  5 Yun, Grace M              10 NTRO-ST              1:35.87    1:30.32    4  
              44.64     1:30.32 (45.68)                                        
  6 Moran, Ainsley S          10 NTRO-ST              1:44.67    1:31.07    3  
              44.55     1:31.07 (46.52)                                        
  7 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST              1:50.00    1:32.68    2  
              44.18     1:32.68 (48.50)                                        
  8 Chomiak, Olivia C         10 HSC-ST               1:28.69    1:32.78    1  
              44.78     1:32.78 (48.00)                                        
  9 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST        1:45.07    1:33.59  
              46.65     1:33.59 (46.94)                                        
 10 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              1:30.38    1:33.69  
              47.28     1:33.69 (46.41)                                        
 11 King, Eve J               10 Alamo Area-ST        1:46.47    1:35.93  
              46.48     1:35.93 (49.45)                                        
 12 Schiller, Ansley C        10 Alamo Area-ST        1:51.74    1:36.82  
              46.39     1:36.82 (50.43)                                        
 13 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST        1:58.35    1:38.99  
              49.05     1:38.99 (49.94)                                        
 14 Helm, Paige S             10 NTRO-ST              1:36.33    1:39.27  
              48.33     1:39.27 (50.94)                                        
 15 Jaruzel, Mia E            10 NTRO-ST              1:40.29    1:40.65  
              49.61     1:40.65 (51.04)                                        
 16 Buscaglio, Mikayla R      10 TXLA-ST              1:43.76    1:41.61  
              49.69     1:41.61 (51.92)                                        
 17 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST              1:38.93    1:42.13  
              49.56     1:42.13 (52.57)                                        
 18 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST        1:54.31    1:45.32  
              50.93     1:45.32 (54.39)                                        
 19 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST              1:44.10    1:50.63  
              55.04     1:50.63 (55.59)                                        
 20 Meredith, Bailey A        10 Alamo Area-ST        1:59.19    1:51.17  
     r:+0.72  56.68     1:51.17 (54.49)                                        
 21 Sanchez, Mariafernandea   10 Marlin Aquatics-ST   1:57.55    1:55.09  
              54.70   1:55.09 (1:00.39)                                        
 22 Salman Rodriguez, Marian  10 Tibur Contry         1:55.23    2:02.52  
            1:00.47   2:02.52 (1:02.05)                                        
 -- Camarillo, Kaya D         10 Alamo Area-ST        1:59.19         DQ  
              49.71          DQ (50.56)                                        
 
Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST              3:09.89    2:50.46    9  
              41.03     1:25.26 (44.23)     2:09.24 (43.98)     2:50.46 (41.22)
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Eve J               10 Alamo Area-ST          50.12      44.89    9  
  2 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST                50.01      46.13    7  
  3 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST                56.18      47.78    6  
  4 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST                57.64      48.13    5  
  5 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST                53.31      48.97    4  
  6 Liang, May                10 NTRO-ST                52.89      49.19    3  
  7 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          58.22      50.83    2  
  8 Yang, Ada J               10 GOLD-ST                53.70      51.05    1  
  9 Welbourn, Jamey A         10 NTRO-ST                54.43      51.21  
 10 Dreher, Colette S         10 Alamo Area-ST          59.23      51.59  
 11 Wenglar, Reagan E         10 NTRO-ST                56.91      51.92  
 12 Calver, Emory S           10 TXLA-ST                53.70      52.35  
 13 Deaton, Emilie S          10 NTRO-ST                59.69      53.45  
 14 Schiller, Ansley C        10 Alamo Area-ST        1:00.49      53.76  
 15 Jaruzel, Mia E            10 NTRO-ST                54.94      55.70  
 16 Camarillo, Liela I        10 Alamo Area-ST        1:00.49      56.07  
 17 Swanhaus, Daisy P         10 TXLA-ST                58.47      56.29  
 18 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST        1:00.49      56.34  
 19 Helm, Paige S             10 NTRO-ST                54.93      56.36  
 20 Camarillo, Kaya D         10 Alamo Area-ST        1:00.49      57.10  
 21 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST        1:00.49      57.45  
 22 Saenz, Laila A            10 Alamo Area-ST        1:00.49      58.00  
 23 Montejo, Paige R          10 Alamo Area-ST        1:00.49      58.17  
 24 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST                57.34      59.47  
 
Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Eve J               10 Alamo Area-ST        1:47.26    1:36.52    9  
     r:+0.70  46.27     1:36.52 (50.25)                                        
  2 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST              1:39.21    1:39.10    7  
     r:+0.72  47.46     1:39.10 (51.64)                                        
  3 Morris, Camdan N          10 TXLA-ST              1:41.91    1:40.95    6  
     r:+0.83  47.79     1:40.95 (53.16)                                        
  4 Sciaraffia, Alessia M     10 NTRO-ST              1:56.62    1:42.49    5  
     r:+0.76  48.75     1:42.49 (53.74)                                        
  5 Liang, May                10 NTRO-ST              1:53.34    1:42.60    4  
     r:+0.85  50.41     1:42.60 (52.19)                                        
  6 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST              1:44.94    1:44.37    3  
     r:+0.74  48.46     1:44.37 (55.91)                                        
  7 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              1:51.08    1:46.99    2  
     r:+0.83  51.84     1:46.99 (55.15)                                        
  8 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST        2:08.21    1:49.00    1  
              53.85     1:49.00 (55.15)                                        
  9 Wenglar, Reagan E         10 NTRO-ST              1:59.16    1:50.31  
     r:+0.73  51.89     1:50.31 (58.42)                                        
 10 Dreher, Colette S         10 Alamo Area-ST        2:13.00    1:50.82  
     r:+0.89  52.10     1:50.82 (58.72)                                        
 11 Schiller, Ansley C        10 Alamo Area-ST        2:14.79    1:52.66  
              53.89     1:52.66 (58.77)                                        
 12 Deaton, Emilie S          10 NTRO-ST              1:56.89    1:52.82  
     r:+0.73  53.53     1:52.82 (59.29)                                        
 13 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST        2:02.78    1:52.90  
     r:+0.87  53.07     1:52.90 (59.83)                                        
 14 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST              2:13.63    1:53.35  
     r:+0.86  52.86   1:53.35 (1:00.49)                                        
 15 Camarillo, Liela I        10 Alamo Area-ST        2:14.79    1:54.10  
              55.41     1:54.10 (58.69)                                        
 16 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST        1:56.11    1:54.27  
     r:+0.76  54.33     1:54.27 (59.94)                                        
 17 Yun, Grace M              10 NTRO-ST              1:55.20    1:54.79  
     r:+0.89  56.14     1:54.79 (58.65)                                        
 18 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST        2:04.91    1:55.45  
     r:+0.85  56.09     1:55.45 (59.36)                                        
 19 Calver, Emory S           10 TXLA-ST              1:56.61    1:57.67  
              59.61     1:57.67 (58.06)                                        
 20 Antis, Hailey B           10 NTRO-ST              1:55.50    1:59.86  
     r:+0.83  57.12   1:59.86 (1:02.74)                                        
 21 Montejo, Paige R          10 Alamo Area-ST        2:14.79    2:00.19  
     r:+0.81  57.61   2:00.19 (1:02.58)                                        
 22 Jaruzel, Mia E            10 NTRO-ST              2:09.99    2:01.36  
     r:+0.83  58.46   2:01.36 (1:02.90)                                        
 23 Whitehurst, Lyla G        10 HPAC-ST              2:03.20    2:06.15  
     r:+0.84  59.30   2:06.15 (1:06.85)                                        
 24 Buscaglio, Mikayla R      10 TXLA-ST              2:05.34    2:06.81  
     r:+0.82  59.68   2:06.81 (1:07.13)                                        
 25 Swanhaus, Daisy P         10 TXLA-ST              2:14.79    2:08.93  
            1:04.11   2:08.93 (1:04.82)                                        
 26 Jendrusch, Gentry C       10 AQSA-ST              2:11.04    2:12.04  
            1:03.18   2:12.04 (1:08.86)                                        
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST                35.62      35.41    9  
  2 Liang, May                10 NTRO-ST                37.19      36.03    7  
  3 Koeppel, Ridgley K        10 NTRO-ST                35.91      36.35    6  
  4 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST                46.09      37.24    5  
  5 Morris, Camdan N          10 TXLA-ST                41.72      38.38    4  
  6 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST                45.00      38.66    3  
  7 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST                39.91      39.11    2  
  8 Yang, Ada J               10 GOLD-ST                40.83      39.53    1  
  9 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST          45.80      39.83  
 10 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST                42.63      40.91  
 11 Mandacina, Ashtyn F       10 Alamo Area-ST          49.73      42.60  
 12 Camarillo, Liela I        10 Alamo Area-ST          53.39      43.89  
 13 Scalf, Sunny A            10 Alamo Area-ST          53.39      44.11  
 14 Jaruzel, Mia E            10 NTRO-ST                48.47      45.88  
 15 Camarillo, Kaya D         10 Alamo Area-ST          53.39      46.68  
 16 King, Eve J               10 Alamo Area-ST          53.39      49.18  
 17 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST          53.33      49.38  
 18 Valdes, Sophia M          10 Alamo Area-ST          53.39      51.52  
 19 Meredith, Bailey A        10 Alamo Area-ST          53.39      52.25  
 20 Welbourn, Jamey A         10 NTRO-ST                49.99      52.87  
 21 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST          53.39      54.71  
 22 Magdaleno, Gillian R      10 Alamo Area-ST          53.39      54.81  
 23 Salman Rodriguez, Marian  10 Tibur Contry           51.89      57.46  
 24 Thomas, Makenzie A        10 LSAC-ST                52.55    1:23.53  
 -- Chomiak, Olivia C         10 HSC-ST                 44.16         DQ  
 
Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST              1:29.27    1:30.45    9  
     r:+0.77  39.75     1:30.45 (50.70)                                        
  2 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              1:31.54    1:31.70    7  
     r:+0.82  41.69     1:31.70 (50.01)                                        
  3 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST              1:45.00    1:32.41    6  
     r:+0.72  39.79     1:32.41 (52.62)                                        
  4 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST              2:00.00    1:32.61    5  
     r:+0.84  42.46     1:32.61 (50.15)                                        
  5 Franks, Brooke A          10 NTRO-ST              1:41.29    1:37.55    4  
     r:+0.83  44.29     1:37.55 (53.26)                                        
  6 Helm, Paige S             10 NTRO-ST              1:56.07    1:50.02    3  
     r:+0.73  51.18     1:50.02 (58.84)                                        
  7 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST        2:07.55    1:52.38    2  
     r:+0.78  52.78     1:52.38 (59.60)                                        
  8 Cox, Kaki M               10 Alamo Area-ST        2:08.23    1:59.00    1  
     r:+0.88  58.87   1:59.00 (1:00.13)                                        
 
Girls 10 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgs, Charissa J         10 NTRO-ST              3:01.16    2:53.46    9  
     r:+0.79  38.10     1:22.03 (43.93)     2:16.43 (54.40)     2:53.46 (37.03)
  2 Koeppel, Ridgley K        10 NTRO-ST              3:15.89    2:58.68    7  
          r:+0.75           1:25.80 ( )     2:22.51 (56.71)     2:58.68 (36.17)
  3 Gunn, Pepper A            10 NTRO-ST              3:28.10    2:59.24    6  
     r:+0.72  41.84     1:27.17 (45.33)     2:21.53 (54.36)     2:59.24 (37.71)
  4 Liang, May                10 NTRO-ST              3:53.43    3:02.44    5  
     r:+0.74  39.29     1:25.10 (45.81)     2:22.71 (57.61)     3:02.44 (39.73)
  5 Morris, Camdan N          10 TXLA-ST              3:26.52    3:03.86    4  
     r:+0.88  42.20     1:26.44 (44.24)     2:22.63 (56.19)     3:03.86 (41.23)
  6 Yang, Ada J               10 GOLD-ST              3:16.57    3:09.91    3  
     r:+0.84  41.07     1:32.79 (51.72)     2:30.73 (57.94)     3:09.91 (39.18)
  7 Pacheco, Tricia H         10 Alamo Area-ST        3:44.84    3:10.12    2  
     r:+0.85  43.25     1:33.88 (50.63)     2:28.68 (54.80)     3:10.12 (41.44)
  8 Brown, Naomi V            10 NTRO-ST              3:16.18    3:11.24    1  
     r:+0.78  42.47     1:32.15 (49.68)     2:28.68 (56.53)     3:11.24 (42.56)
  9 Jakhangirova, Aida        10 NTRO-ST              3:08.95    3:14.65  
     r:+0.71  42.50     1:32.61 (50.11)     2:30.56 (57.95)     3:14.65 (44.09)
 10 Wenglar, Reagan E         10 NTRO-ST              3:25.37    3:15.56  
     r:+0.81  46.03     1:34.91 (48.88)     2:33.88 (58.97)     3:15.56 (41.68)
 11 King, Eve J               10 Alamo Area-ST        3:41.56    3:18.96  
     r:+0.68  50.73     1:42.50 (51.77)     2:35.09 (52.59)     3:18.96 (43.87)
 12 Chomiak, Olivia C         10 HSC-ST               3:35.99    3:24.38  
     r:+0.94  46.49     1:39.28 (52.79)   2:40.67 (1:01.39)     3:24.38 (43.71)
 13 Whorton, Katherine F      10 NTRO-ST              3:22.12    3:25.03  
              48.69     1:39.04 (50.35)   2:39.44 (1:00.40)     3:25.03 (45.59)
 14 Yun, Grace M              10 NTRO-ST              3:26.97    3:28.32  
              50.87     1:42.14 (51.27)     2:42.12 (59.98)     3:28.32 (46.20)
 15 Camarillo, Liela I        10 Alamo Area-ST        4:09.39    3:38.70  
     r:+0.88  47.25     1:45.38 (58.13)   2:49.92 (1:04.54)     3:38.70 (48.78)
 16 Helm, Paige S             10 NTRO-ST              3:36.71    3:39.13  
     r:+0.75  54.56     1:49.15 (54.59)   2:51.35 (1:02.20)     3:39.13 (47.78)
 17 Deykin, Claire A          10 Unattached-ST        3:34.61    3:42.33  
     r:+0.80  52.77     1:52.54 (59.77)   2:53.44 (1:00.90)     3:42.33 (48.89)
 18 Jaruzel, Mia E            10 NTRO-ST              3:46.91    3:42.42  
     r:+0.79  49.42     1:46.49 (57.07)   2:52.65 (1:06.16)     3:42.42 (49.77)
 19 Antis, Hailey B           10 NTRO-ST              3:59.99    3:42.55  
     r:+0.27  49.32     1:48.65 (59.33)   2:51.38 (1:02.73)     3:42.55 (51.17)
 20 Seaman, Alejandra A       10 Alamo Area-ST        4:09.39    4:01.04  
              59.64     1:59.25 (59.61)   3:13.40 (1:14.15)     4:01.04 (47.64)
 -- Schiller, Ansley C        10 Alamo Area-ST        4:09.39         DQ  
              57.57     1:49.75 (52.18)   2:52.54 (1:02.79)          DQ (53.41)
 -- Welbourn, Jamey A         10 NTRO-ST              3:59.99         DQ  
     r:+0.86  52.72     1:47.27 (54.55)   2:53.42 (1:06.15)          DQ (45.15)
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST                32.23      30.28    9  
  2 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST                32.14      30.95    7  
  3 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST                32.18      31.32    6  
  4 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST                32.17      31.51    5  
  5 Berry, Lucy L             11 TXLA-ST                34.74      31.60    4  
  6 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU          32.90      32.44    3  
  7 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST                33.07      33.24    2  
  8 Inglehart, Jessie C       11 WAVE-ST                36.67      33.93    1  
  9 McFerren, Mckenzie D      11 NTRO-ST                35.29      34.25  
 10 Bowe, Madelyn N           11 Alamo Area-ST          38.39      34.49  
 11 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST          35.51      34.56  
 12 Nichols, Avery C          11 Streamline-ST          35.54      34.65  
 13 Schrecongost, Lea G       11 Alamo Area-ST          38.39      35.03  
 14 Pulido Díaz, Cecilia      11 Lagartos               36.87      35.39  
 15 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST                 36.04      35.69  
 16 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST          38.29      36.16  
 17 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST          38.31      36.71  
 18 Escobar, Isabella         11 HPAC-ST                37.99      37.51  
 19 Harrison, Lennon H        11 Alamo Area-ST          38.33      37.94  
 20 Albores Soto, Ana Jose    11 Lagartos               38.23      38.51  
 21 Gerber, Maela A           11 TXLA-ST                37.84      38.75  
 22 Voss, Hannah R            11 TST-ST                 38.21      39.47  
 23 Hernandez, Ava I          11 HPAC-ST                38.12      40.36  
 24 Portales, Ainsley R       11 HPAC-ST                38.22      41.02  
 25 Wills, Lydia N            11 AQSA-ST                38.36      47.58  
 26 Flores, Payten M          11 Alamo Area-ST          38.39      49.62  
 
Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST              1:11.97    1:07.68    9  
     r:+0.69  32.09     1:07.68 (35.59)                                        
  2 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              1:09.15    1:08.87    7  
              32.81     1:08.87 (36.06)                                        
  3 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              1:11.03    1:09.68    6  
     r:+0.81  33.55     1:09.68 (36.13)                                        
  4 Sitter, GG G              11 NTRO-ST              1:10.74    1:09.91    5  
     r:+0.86  33.90     1:09.91 (36.01)                                        
  5 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              1:15.03    1:11.49    4  
     r:+0.76  34.45     1:11.49 (37.04)                                        
  6 Berry, Lucy L             11 TXLA-ST              1:23.11    1:11.80    3  
     r:+0.91  33.30     1:11.80 (38.50)                                        
  7 Bynum, Fairlane A         11 Unattached-ST        1:10.46    1:12.14    2  
     r:+0.82  35.08     1:12.14 (37.06)                                        
  8 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        1:09.79    1:12.38    1  
     r:+0.67  34.08     1:12.38 (38.30)                                        
  9 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST        1:15.22    1:13.13  
     r:+0.89  35.81     1:13.13 (37.32)                                        
 10 Maciarz, Maya G           11 NTRO-ST              1:15.84    1:13.82  
     r:+0.76  34.91     1:13.82 (38.91)                                        
 11 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST        1:12.83    1:14.26  
     r:+0.81  35.31     1:14.26 (38.95)                                        
 12 Escobar, Isabella         11 HPAC-ST              1:23.99    1:15.55  
     r:+0.85  37.10     1:15.55 (38.45)                                        
 13 Marti, Eleanor R          11 TXLA-ST              1:18.26    1:16.28  
     r:+0.80  36.11     1:16.28 (40.17)                                        
 14 Wang, Chereen S           11 TXLA-ST              1:20.98    1:17.21  
     r:+0.78  35.79     1:17.21 (41.42)                                        
 15 Tat, Angie T              11 NTRO-ST              1:21.11    1:17.55  
     r:+0.74  35.82     1:17.55 (41.73)                                        
 16 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST               1:22.58    1:18.11  
     r:+0.48  38.02     1:18.11 (40.09)                                        
 17 Csizmadia, Anna T         11 RUSH-ST              1:23.98    1:18.93  
     r:+0.88  37.43     1:18.93 (41.50)                                        
 18 Barner, Kamea C           11 CCSS-ST              1:19.99    1:20.04  
     r:+0.90  37.35     1:20.04 (42.69)                                        
 19 Gilbertson, Emma R        11 Alamo Area-ST        1:22.03    1:20.99  
              39.62     1:20.99 (41.37)                                        
 20 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST        1:24.01    1:22.28  
              39.68     1:22.28 (42.60)                                        
 21 Melgar, Lucia             11 Streamline-ST        1:23.99    1:22.57  
     r:+0.81  39.99     1:22.57 (42.58)                                        
 22 Voss, Hannah R            11 TST-ST               1:23.54    1:24.34  
     r:+0.84  39.72     1:24.34 (44.62)                                        
 23 Sebek, Rowan R            11 TST-ST               1:24.01    1:26.64  
     r:+0.85  41.75     1:26.64 (44.89)                                        
 24 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST        1:22.01    1:27.13  
     r:+0.77  41.55     1:27.13 (45.58)                                        
 25 Hernandez, Ava I          11 HPAC-ST              1:23.54    1:28.92  
              42.51     1:28.92 (46.41)                                        
 26 Portales, Ainsley R       11 HPAC-ST              1:23.67    1:31.41  
     r:+0.77  43.17     1:31.41 (48.24)                                        
 
Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST              2:36.60    2:26.48    9  
     r:+0.71  33.83     1:11.86 (38.03)     1:50.49 (38.63)     2:26.48 (35.99)
  2 Sitter, GG G              11 NTRO-ST              2:38.66    2:30.38    7  
     r:+0.87  34.32     1:12.77 (38.45)     1:52.81 (40.04)     2:30.38 (37.57)
  3 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              2:32.39    2:31.65    6  
     r:+0.83  34.40     1:12.72 (38.32)     1:52.58 (39.86)     2:31.65 (39.07)
  4 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              2:34.89    2:32.95    5  
     r:+0.87  35.07     1:15.00 (39.93)     1:54.96 (39.96)     2:32.95 (37.99)
  5 Bynum, Fairlane A         11 Unattached-ST        2:33.84    2:36.50    4  
     r:+0.78  35.57     1:15.50 (39.93)     1:56.91 (41.41)     2:36.50 (39.59)
  6 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        2:30.47    2:38.72    3  
     r:+0.66  35.44     1:16.31 (40.87)     1:58.14 (41.83)     2:38.72 (40.58)
  7 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              2:52.05    2:40.08    2  
     r:+0.79  37.22     1:18.07 (40.85)     2:00.18 (42.11)     2:40.08 (39.90)
  8 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST        2:35.81    2:40.37    1  
     r:+0.81  36.03     1:17.06 (41.03)     1:59.88 (42.82)     2:40.37 (40.49)
  9 Maciarz, Maya G           11 NTRO-ST              2:45.69    2:41.09  
     r:+0.75  36.79     1:18.14 (41.35)     1:59.49 (41.35)     2:41.09 (41.60)
 10 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST               2:51.80    2:54.31  
              39.97     1:24.33 (44.36)     2:10.26 (45.93)     2:54.31 (44.05)
 11 Bowe, Madelyn N           11 Alamo Area-ST        3:02.29    2:55.69  
     r:+0.75  39.84     1:26.63 (46.79)     2:14.92 (48.29)     2:55.69 (40.77)
 12 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST        3:00.21    2:57.75  
     r:+0.87  42.59     1:29.16 (46.57)     2:16.39 (47.23)     2:57.75 (41.36)
 13 Nichols, Avery C          11 Streamline-ST        2:58.33    2:58.66  
     r:+0.71  38.93     1:23.73 (44.80)     2:12.13 (48.40)     2:58.66 (46.53)
 14 Voss, Hannah R            11 TST-ST               3:02.13    3:01.49  
     r:+0.81  41.49     1:28.57 (47.08)     2:16.23 (47.66)     3:01.49 (45.26)
 15 Escobar, Isabella         11 HPAC-ST              3:01.55    3:02.20  
              41.07     1:27.65 (46.58)     2:15.88 (48.23)     3:02.20 (46.32)
 -- Melgar, Lucia             11 Streamline-ST        3:01.99         DQ  
     r:+0.77  42.17     1:29.03 (46.86)     2:16.13 (47.10)          DQ (45.02)
 
Girls 11 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST              5:31.30    5:08.07    9  
     r:+0.72  34.33     1:14.54 (40.21)     1:53.66 (39.12)     2:33.68 (40.02)
        3:14.03 (40.35)     3:53.27 (39.24)     4:31.88 (38.61)     5:08.07 (36.19)
  2 Sitter, GG G              11 NTRO-ST              5:27.46    5:09.21    7  
     r:+0.46  34.58     1:13.41 (38.83)     1:53.48 (40.07)     2:33.37 (39.89)
        3:13.04 (39.67)     3:52.67 (39.63)     4:31.55 (38.88)     5:09.21 (37.66)
  3 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              5:27.62    5:16.51    6  
     r:+0.47  36.11     1:15.18 (39.07)     1:55.69 (40.51)     2:35.94 (40.25)
        3:16.98 (41.04)     3:58.06 (41.08)     4:37.89 (39.83)     5:16.51 (38.62)
  4 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              5:25.47    5:16.83    5  
              36.50     1:16.65 (40.15)     1:57.85 (41.20)     2:38.79 (40.94)
        3:18.59 (39.80)     3:59.63 (41.04)     4:38.58 (38.95)     5:16.83 (38.25)
  5 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        5:16.26    5:25.03    4  
     r:+0.66  35.29     1:15.65 (40.36)     1:57.39 (41.74)     2:39.26 (41.87)
        3:20.75 (41.49)     4:03.10 (42.35)     4:44.71 (41.61)     5:25.03 (40.32)
  6 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              5:49.42    5:38.36    3  
     r:+0.72  37.88     1:20.20 (42.32)     2:03.42 (43.22)     2:47.28 (43.86)
        3:30.96 (43.68)     4:15.46 (44.50)     4:58.25 (42.79)     5:38.36 (40.11)
  7 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST              5:45.89    5:54.79    2  
     r:+0.75  37.73     1:21.39 (43.66)     2:07.23 (45.84)     2:52.60 (45.37)
        3:40.90 (48.30)     4:27.05 (46.15)     5:12.88 (45.83)     5:54.79 (41.91)
  8 Pulido Díaz, Cecilia      11 Lagartos             6:05.00    5:59.60    1  
     r:+0.42  41.09     1:27.32 (46.23)     2:12.56 (45.24)     2:59.76 (47.20)
        3:45.17 (45.41)     4:31.60 (46.43)     5:17.60 (46.00)     5:59.60 (42.00)
  9 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST               6:04.26    6:00.87  
     r:+0.82  39.64     1:24.15 (44.51)     2:10.95 (46.80)     2:57.65 (46.70)
        3:44.79 (47.14)     4:31.02 (46.23)     5:16.87 (45.85)     6:00.87 (44.00)
 10 Voss, Hannah R            11 TST-ST               6:09.72    6:16.60  
     r:+0.82  42.20     1:30.71 (48.51)     2:20.21 (49.50)     3:07.53 (47.32)
        3:55.86 (48.33)     4:43.88 (48.02)     5:31.92 (48.04)     6:16.60 (44.68)
 11 Nichols, Avery C          11 Streamline-ST        6:18.99    6:25.35  
     r:+0.76  42.38     1:28.68 (46.30)     2:16.83 (48.15)     3:07.15 (50.32)
        3:57.96 (50.81)     4:48.34 (50.38)     5:38.12 (49.78)     6:25.35 (47.23)
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sitter, GG G              11 NTRO-ST                36.24      35.17    9  
  2 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST          36.13      35.22    7  
  3 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST                37.81      37.57    6  
  4 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST                39.09      37.98    5  
  5 Berry, Lucy L             11 TXLA-ST                38.77      38.91    4  
  6 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST                41.81      38.97    3  
  7 Peeters, Hanne            11 NTRO-ST                40.36      38.99    2  
  8 Bynum, Fairlane A         11 Unattached-ST          40.96      39.18    1  
  9 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST                 37.55      39.28  
 10 Wang, Chereen S           11 TXLA-ST                39.57      39.77  
 11 McFerren, Mckenzie D      11 NTRO-ST                41.91      41.45  
 12 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU          40.09      41.59  
 13 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST          42.78      41.78  
 14 Maciarz, Maya G           11 NTRO-ST                41.57      41.96  
 15 Nichols, Avery C          11 Streamline-ST          43.86      42.32  
 16 Albores Soto, Ana Jose    11 Lagartos               42.01      42.59  
 17 Gilbertson, Emma R        11 Alamo Area-ST          43.99      43.39  
 18 Escobar, Isabella         11 HPAC-ST                43.75      45.07  
 19 Melgar, Lucia             11 Streamline-ST          43.99      49.34  
 20 Duran, Elena G            11 AQSA-ST                43.55      50.16  
 21 Harrison, Lennon H        11 Alamo Area-ST          43.55      52.56  
 22 Portales, Ainsley R       11 HPAC-ST                43.78      53.69  
 23 Hernandez, Ava I          11 HPAC-ST                43.87      54.59  
 24 Malmberg, Kenna H         11 AQSA-ST                43.88      55.70  
 
Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sitter, GG G              11 NTRO-ST              1:18.21    1:14.46    9  
              36.53     1:14.46 (37.93)                                        
  2 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST        1:18.64    1:15.62    7  
              37.27     1:15.62 (38.35)                                        
  3 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              1:23.04    1:21.92    6  
              40.34     1:21.92 (41.58)                                        
  4 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              1:26.17    1:23.36    5  
              41.12     1:23.36 (42.24)                                        
  5 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST               1:30.15    1:24.38    4  
              41.22     1:24.38 (43.16)                                        
  6 Bynum, Fairlane A         11 Unattached-ST        1:26.14    1:25.17    3  
              41.84     1:25.17 (43.33)                                        
  7 Albores Soto, Ana Jose    11 Lagartos             1:29.98    1:28.34    2  
              44.30     1:28.34 (44.04)                                        
  8 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              1:26.16    1:28.39    1  
              41.60     1:28.39 (46.79)                                        
  9 Wang, Chereen S           11 TXLA-ST              1:32.42    1:28.85  
              43.39     1:28.85 (45.46)                                        
 10 Tat, Angie T              11 NTRO-ST              1:31.87    1:29.53  
              43.31     1:29.53 (46.22)                                        
 11 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        1:27.23    1:32.15  
              44.07     1:32.15 (48.08)                                        
 12 Marti, Eleanor R          11 TXLA-ST              1:37.38    1:34.22  
              45.78     1:34.22 (48.44)                                        
 13 Sebek, Rowan R            11 TST-ST               1:30.21    1:35.32  
              46.84     1:35.32 (48.48)                                        
 14 Gilbertson, Emma R        11 Alamo Area-ST        1:38.69    1:36.68  
              47.53     1:36.68 (49.15)                                        
 15 Csizmadia, Anna T         11 RUSH-ST              1:38.59    1:38.69  
              48.41     1:38.69 (50.28)                                        
 16 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST        1:37.99    1:41.48  
              51.87     1:41.48 (49.61)                                        
 17 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST        1:38.01    1:47.15  
              52.67     1:47.15 (54.48)                                        
 
Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST        2:34.39    2:39.87    9  
              38.02     1:19.32 (41.30)     2:00.56 (41.24)     2:39.87 (39.31)
  2 Sitter, GG G              11 NTRO-ST              2:52.39    2:41.09    7  
              37.44     1:18.02 (40.58)     1:59.90 (41.88)     2:41.09 (41.19)
  3 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              2:57.46    2:57.29    6  
              42.47     1:27.74 (45.27)     2:13.48 (45.74)     2:57.29 (43.81)
  4 Peeters, Hanne            11 NTRO-ST              3:00.89    2:58.09    5  
              41.49     1:27.78 (46.29)     2:14.30 (46.52)     2:58.09 (43.79)
  5 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST        2:59.85    2:58.24    4  
              42.82     1:28.67 (45.85)     2:14.23 (45.56)     2:58.24 (44.01)
  6 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST               2:46.92    2:58.37    3  
              42.03     1:26.46 (44.43)     2:13.18 (46.72)     2:58.37 (45.19)
  7 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              3:09.89    2:59.71    2  
              42.48     1:28.26 (45.78)     2:16.28 (48.02)     2:59.71 (43.43)
  8 Albores Soto, Ana Jose    11 Lagartos             3:08.56    3:09.38    1  
                            1:34.71 ( )     2:23.28 (48.57)     3:09.38 (46.10)
  9 Gilbertson, Emma R        11 Alamo Area-ST        3:24.49    3:22.58  
              49.03     1:42.48 (53.45)     2:34.67 (52.19)     3:22.58 (47.91)
 -- Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        3:03.32         DQ  
              44.44     1:33.21 (48.77)     2:23.38 (50.17)          DQ (47.14)
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST                40.73      40.26    9  
  2 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST                40.62      40.65    7  
  3 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST                43.23      43.65    6  
  4 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU          43.89      44.83    5  
  5 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST          45.99      44.89    4  
  6 McFerren, Mckenzie D      11 NTRO-ST                46.86      45.18    3  
  7 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST                43.50      45.57    2  
  8 Berry, Lucy L             11 TXLA-ST                47.12      45.76    1  
  9 Bynum, Fairlane A         11 Unattached-ST          47.95      46.82  
 10 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST          47.90      47.33  
 11 Voss, Hannah R            11 TST-ST                 48.72      48.91  
 12 Howard, Shay P            11 Alamo Area-ST          48.50      49.45  
 13 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST          47.01      49.78  
 14 Duran, Elena G            11 AQSA-ST                48.00      51.60  
 15 Melgar, Lucia             11 Streamline-ST          48.99      52.74  
 16 Williamson, Leyla E       11 Alamo Area-ST          48.50      55.44  
 17 Escobar, Isabella         11 HPAC-ST                48.34      58.83  
 18 Hernandez, Ava I          11 HPAC-ST                47.98    1:02.42  
 19 Portales, Ainsley R       11 HPAC-ST                48.45    1:03.78  
 20 Wills, Lydia N            11 AQSA-ST                48.55    1:05.48  
 21 Malmberg, Kenna H         11 AQSA-ST                48.88    1:05.57  
 -- Harrison, Lennon H        11 Alamo Area-ST          48.09         DQ  
 
Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST              1:29.24    1:24.59    9  
     r:+0.74  39.69     1:24.59 (44.90)                                        
  2 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST              1:29.15    1:30.08    7  
     r:+0.73  41.48     1:30.08 (48.60)                                        
  3 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              1:37.39    1:33.44    6  
     r:+0.84  44.50     1:33.44 (48.94)                                        
  4 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              1:35.87    1:34.15    5  
     r:+0.56  43.89     1:34.15 (50.26)                                        
  5 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST        1:42.21    1:36.07    4  
     r:+0.82  46.72     1:36.07 (49.35)                                        
  6 Peeters, Hanne            11 NTRO-ST              1:48.03    1:37.79    3  
     r:+0.71  46.89     1:37.79 (50.90)                                        
  7 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        1:35.72    1:38.12    2  
              46.29     1:38.12 (51.83)                                        
  8 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              1:37.97    1:39.63    1  
     r:+0.78  48.87     1:39.63 (50.76)                                        
  9 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST        1:38.12    1:42.52  
     r:+0.83  48.24     1:42.52 (54.28)                                        
 10 Chancellor, Emery M       11 Alamo Area-ST        1:46.23    1:43.97  
              49.10     1:43.97 (54.87)                                        
 11 Evans, Storey G           11 WOW-ST               1:40.61    1:44.64  
     r:+0.87  49.54     1:44.64 (55.10)                                        
 12 Voss, Hannah R            11 TST-ST               1:44.03    1:48.19  
              51.99     1:48.19 (56.20)                                        
 13 Duran, Elena G            11 AQSA-ST              1:48.55    1:50.65  
          r:+0.78                                                              
 14 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST        1:47.01    1:51.08  
     r:+0.91  52.17     1:51.08 (58.91)                                        
 15 Melgar, Lucia             11 Streamline-ST        1:47.99    1:55.38  
     r:+0.92  54.06   1:55.38 (1:01.32)                                        
 16 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST        1:48.21    1:57.79  
     r:+0.93  52.74   1:57.79 (1:05.05)                                        
 17 Wills, Lydia N            11 AQSA-ST              1:48.55    2:11.85  
   r:+0.65  1:04.23   2:11.85 (1:07.62)                                        
 18 Hernandez, Ava I          11 HPAC-ST              1:48.56    2:13.91  
            1:01.85   2:13.91 (1:12.06)                                        
 
Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST              3:15.89    3:15.32    9  
     r:+0.75  43.94     1:34.87 (50.93)     2:26.57 (51.70)     3:15.32 (48.75)
  2 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              3:35.99    3:20.79    7  
     r:+0.86  47.57     1:40.16 (52.59)     2:34.07 (53.91)     3:20.79 (46.72)
  3 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              3:18.81    3:23.57    6  
              46.33     1:37.15 (50.82)     2:30.58 (53.43)     3:23.57 (52.99)
  4 Peeters, Hanne            11 NTRO-ST              3:45.89    3:24.79    5  
     r:+0.67  46.97     1:39.41 (52.44)     2:32.70 (53.29)     3:24.79 (52.09)
  5 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        3:24.89    3:33.13    4  
     r:+0.67  48.29     1:43.37 (55.08)     2:39.70 (56.33)     3:33.13 (53.43)
  6 Voss, Hannah R            11 TST-ST               3:41.92    3:48.56    3  
     r:+0.88  53.03     1:50.99 (57.96)   2:52.79 (1:01.80)     3:48.56 (55.77)
  7 Melgar, Lucia             11 Streamline-ST        3:51.99    4:09.94    2  
     r:+0.84  57.84   2:02.39 (1:04.55)   3:06.99 (1:04.60)   4:09.94 (1:02.95)
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST                34.87      32.93    9  
  2 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST                34.14      34.29    7  
  3 Peeters, Hanne            11 NTRO-ST                34.95      34.64    6  
  4 Griffeth, Maddie J        11 Unattached-ST          37.06      35.22    5  
  5 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU          36.15      37.00    4  
  6 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST                36.64      37.37    3  
  7 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST                40.14      37.74    2  
  8 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST          36.95      37.80    1  
  9 Bowe, Madelyn N           11 Alamo Area-ST          41.29      38.07  
 10 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST          41.20      38.25  
 11 Berry, Lucy L             11 TXLA-ST                41.29      39.04  
 12 Bynum, Fairlane A         11 Unattached-ST          40.87      39.85  
 13 Howard, Shay P            11 Alamo Area-ST          41.20      42.20  
 14 Escobar, Isabella         11 HPAC-ST                41.19      42.24  
 15 Barner, Kamea C           11 CCSS-ST                41.29      42.40  
 16 Almeida, Piper L          11 NTRO-ST                41.29      43.16  
 17 Harrison, Lennon H        11 Alamo Area-ST          41.11      44.05  
 18 Portales, Ainsley R       11 HPAC-ST                41.14      54.83  
 -- Melgar, Lucia             11 Streamline-ST          40.99         DQ  
 
Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST              1:25.59    1:13.24    9  
     r:+0.71  34.65     1:13.24 (38.59)                                        
  2 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              1:25.38    1:20.17    7  
     r:+0.85  38.72     1:20.17 (41.45)                                        
  3 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST              1:23.92    1:23.42    6  
     r:+0.74  39.22     1:23.42 (44.20)                                        
  4 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        1:25.13    1:26.95    5  
     r:+0.70  39.17     1:26.95 (47.78)                                        
  5 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              1:34.27    1:30.46    4  
     r:+0.83  40.65     1:30.46 (49.81)                                        
  6 Evans, Storey G           11 WOW-ST               1:30.08    1:32.14    3  
     r:+0.84  41.16     1:32.14 (50.98)                                        
  7 Bowe, Madelyn N           11 Alamo Area-ST        1:36.19    1:36.50    2  
     r:+0.75  43.85     1:36.50 (52.65)                                        
  8 Nichols, Avery C          11 Streamline-ST        1:35.99    1:41.80    1  
     r:+0.76  45.52     1:41.80 (56.28)                                        
 
Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              3:05.48    3:06.63    9  
     r:+0.86  40.12     1:27.26 (47.14)     2:18.65 (51.39)     3:06.63 (47.98)
 
Girls 11 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Riley S          11 AQSA-ST              2:51.46    2:41.74    9  
     r:+0.72  34.10     1:18.31 (44.21)     2:05.92 (47.61)     2:41.74 (35.82)
  2 Peeters, Hanne            11 NTRO-ST              2:58.71    2:52.44    7  
     r:+0.73  37.06     1:22.26 (45.20)     2:16.26 (54.00)     2:52.44 (36.18)
  3 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              2:56.41    2:53.11    6  
     r:+0.85  36.60     1:25.58 (48.98)     2:15.62 (50.04)     2:53.11 (37.49)
  4 Sitter, GG G              11 NTRO-ST              3:06.31    2:53.87    5  
     r:+0.79  39.47     1:20.21 (40.74)     2:16.69 (56.48)     2:53.87 (37.18)
  5 Jones, Sophie S           11 NTRO-ST              2:56.83    2:56.47    4  
     r:+0.78  40.79     1:27.79 (47.00)     2:19.64 (51.85)     2:56.47 (36.83)
  6 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST        3:05.27    2:58.31    3  
     r:+0.82  37.48     1:24.09 (46.61)     2:18.39 (54.30)     2:58.31 (39.92)
  7 Harrison, Tinley A        11 NTRO-ST              2:58.47    2:59.58    2  
     r:+0.75  38.88     1:28.27 (49.39)     2:18.81 (50.54)     2:59.58 (40.77)
  8 Higgins, Lauren K         11 NTRO-ST              3:12.77    3:01.87    1  
     r:+0.76  41.51     1:27.04 (45.53)     2:23.79 (56.75)     3:01.87 (38.08)
  9 Berry, Lucy L             11 TXLA-ST              3:07.16    3:03.23  
     r:+0.83  39.34     1:28.32 (48.98)     2:24.18 (55.86)     3:03.23 (39.05)
 10 Ferguson, Jentry L        11 TST-ST               3:17.28    3:03.87  
     r:+0.51  40.06     1:26.69 (46.63)     2:23.81 (57.12)     3:03.87 (40.06)
 11 Stapleton, Tallis M       11 Unattached-GU        2:55.19    3:04.24  
     r:+0.67  38.82     1:28.61 (49.79)     2:24.74 (56.13)     3:04.24 (39.50)
 12 McFerren, Mckenzie D      11 NTRO-ST              3:21.02    3:13.00  
     r:+0.79  42.08     1:35.24 (53.16)     2:33.30 (58.06)     3:13.00 (39.70)
 13 Barner, Kamea C           11 CCSS-ST              3:16.99    3:19.79  
     r:+0.88  45.92     1:38.49 (52.57)     2:35.57 (57.08)     3:19.79 (44.22)
 14 Wang, Chereen S           11 TXLA-ST              3:26.09    3:21.98  
     r:+0.83  42.25     1:30.94 (48.69)   2:34.64 (1:03.70)     3:21.98 (47.34)
 15 Voss, Hannah R            11 TST-ST               3:21.09    3:30.10  
     r:+0.81  52.14     1:45.99 (53.85)     2:45.78 (59.79)     3:30.10 (44.32)
 16 Csizmadia, Anna T         11 RUSH-ST              3:26.01    3:39.50  
     r:+0.90  53.68     1:48.18 (54.50)   2:54.83 (1:06.65)     3:39.50 (44.67)
 17 Melgar, Lucia             11 Streamline-ST        3:25.99    3:41.20  
     r:+0.77  56.28     1:54.30 (58.02)   2:57.32 (1:03.02)     3:41.20 (43.88)
 
Girls 11 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hochard, Marjorie J       11 NTRO-ST              6:16.89    6:00.40    9  
              39.01     1:26.22 (47.21)     2:15.11 (48.89)     2:59.89 (44.78)
        3:49.91 (50.02)     4:41.17 (51.26)     5:22.50 (41.33)     6:00.40 (37.90)
  2 Cepparo, Sofia R          11 Unattached-ST        6:16.08    6:14.26    7  
              39.50     1:26.06 (46.56)     2:15.17 (49.11)     3:00.78 (45.61)
        3:57.83 (57.05)     4:53.07 (55.24)     5:34.56 (41.49)     6:14.26 (39.70)
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST          30.83      29.50    9  
  2 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST          30.81      29.96    7  
          r:+0.71                                                              
  3 Gonzalez Escamilla, Isab  12 Tibur Contry           29.26      29.97    6  
  4 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST                31.00      30.46    5  
  5 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST          30.73      30.58    4  
  6 Bodenstab, Mikayla A      12 TXLA-ST                30.53      30.79    3  
  7 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST                30.05      30.80    2  
  8 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST                31.63      31.00    1  
  9 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST          31.15      31.13  
 10 Flores, Camila I          12 WAVE-ST                33.58      31.45  
 11 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST          32.70      31.97  
 12 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST                33.71      32.02  
 13 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST                31.78      32.13  
 14 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo                 33.68      32.28  
 15 Belousov, Elizabeth       12 NTRO-ST                35.87      32.77  
 16 Ramirez, Angel A          12 Streamline-ST          34.99      32.98  
 17 Pettis, Jada M            12 TXLA-ST                34.44      33.61  
 18 Geiger, Mathilde M        12 WOW-ST                 35.20      34.10  
 19 Calandruccio, Ava S       12 TXLA-ST                34.58      34.71  
 20 Wright, Allison F         12 SYS-ST                 37.79      34.88  
 21 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo                 35.88      34.93  
 22 Eckert, Alexa G           12 NTRO-ST                36.42      34.97  
 23 Svatek, Reese R           12 Alamo Area-ST          38.29      35.12  
 24 Clark, Gwen P             12 TST-ST                 33.29      35.31  
 25 Parker, Savannah M        12 Alamo Area-ST          37.14      35.67  
 26 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST          38.37      35.76  
 27 Albores Soto, Victoria    12 Lagartos               36.24      36.04  
 28 Cowart, Eme G             12 Alamo Area-ST          36.32      36.35  
 29 Pifer, Rosealyn M         12 SYS-ST                 37.44      36.48  
 30 Cox, Stella J             12 Alamo Area-ST          35.98      36.52  
 31 Quinteros, Luci M         12 TST-ST                 36.76      37.40  
 32 Gray, Ivy E               12 TST-ST                 38.27      38.63  
 33 Flores, Raylin M          12 HPAC-ST                37.99      40.30  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bodenstab, Mikayla A      12 TXLA-ST              1:05.98    1:05.73    9  
     r:+0.74  31.68     1:05.73 (34.05)                                        
  2 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        1:08.68    1:05.77    7  
     r:+0.83  31.51     1:05.77 (34.26)                                        
  3 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST        1:07.37    1:06.05    6  
              32.34     1:06.05 (33.71)                                        
  4 Gonzalez Escamilla, Isab  12 Tibur Contry         1:05.53    1:06.25    5  
     r:+0.79  31.56     1:06.25 (34.69)                                        
  5 Smith, Savina R           12 LSAC-ST              1:05.58    1:06.53    4  
     r:+0.72  31.66     1:06.53 (34.87)                                        
  6 Teeters, Ruby S           12 NTRO-ST              1:07.92    1:07.24    3  
     r:+0.81  32.82     1:07.24 (34.42)                                        
  7 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST              1:15.11    1:07.51    2  
     r:+0.87  31.97     1:07.51 (35.54)                                        
  8 Valle, Brylee E           12 SYS-ST               1:10.66    1:07.52    1  
              33.21     1:07.52 (34.31)                                        
  9 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST              1:05.30    1:07.56  
     r:+0.69  31.95     1:07.56 (35.61)                                        
 10 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        1:12.05    1:07.76  
     r:+0.86  32.55     1:07.76 (35.21)                                        
 11 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST              1:13.11    1:07.96  
     r:+0.79  32.49     1:07.96 (35.47)                                        
 12 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST              1:07.08    1:08.16  
     r:+0.69  33.08     1:08.16 (35.08)                                        
 13 Graham, Addison L         12 AQSA-ST              1:18.04    1:08.21  
     r:+0.70  32.13     1:08.21 (36.08)                                        
 14 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST        1:08.69    1:08.33  
     r:+0.78  32.80     1:08.33 (35.53)                                        
 15 Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST              1:09.55    1:08.79  
     r:+0.75  32.54     1:08.79 (36.25)                                        
 16 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST        1:09.15    1:09.15  
     r:+0.77  32.45     1:09.15 (36.70)                                        
 17 Flores, Camila I          12 WAVE-ST              1:18.57    1:10.59  
     r:+0.81  34.00     1:10.59 (36.59)                                        
 18 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST              1:13.84    1:10.67  
     r:+0.92  33.98     1:10.67 (36.69)                                        
 19 Leibowitz, Sutton D       12 NTRO-ST              1:12.57    1:10.97  
     r:+0.88  34.54     1:10.97 (36.43)                                        
 20 Shields, Phyllis A        12 COTA-ST              1:10.49    1:11.20  
     r:+0.85  33.57     1:11.20 (37.63)                                        
 21 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST              1:12.04    1:11.52  
     r:+0.34  34.12     1:11.52 (37.40)                                        
 22 Wong, Ayva N              12 Unattached-ST        1:17.53    1:11.53  
     r:+0.77  33.36     1:11.53 (38.17)                                        
 23 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo               1:12.76    1:11.72  
     r:+0.83  34.60     1:11.72 (37.12)                                        
 24 Sun, Amber                12 NTRO-ST              1:14.78    1:11.80  
     r:+0.67  34.51     1:11.80 (37.29)                                        
 25 Yahin, Sophia A           12 NTRO-ST              1:13.14    1:11.85  
     r:+0.75  34.22     1:11.85 (37.63)                                        
 26 Robles, Andrea            12 Alamo Area-ST        1:19.09    1:11.91  
     r:+0.78  34.67     1:11.91 (37.24)                                        
 27 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST              1:13.43    1:12.01  
     r:+0.66  34.57     1:12.01 (37.44)                                        
 28 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST        1:10.48    1:12.29  
     r:+0.81  34.33     1:12.29 (37.96)                                        
 29 Camarillo, Shia G         12 Alamo Area-ST        1:14.68    1:13.20  
     r:+0.74  35.23     1:13.20 (37.97)                                        
 30 Regan, Adalyn K           12 HSC-ST               1:21.46    1:13.34  
     r:+0.77  35.37     1:13.34 (37.97)                                        
 31 Rich, Lily P              12 TXLA-ST              1:19.86    1:13.85  
     r:+0.83  35.84     1:13.85 (38.01)                                        
 32 Clark, Gwen P             12 TST-ST               1:15.10    1:14.54  
     r:+0.78  35.81     1:14.54 (38.73)                                        
 33 Cox, Stella J             12 Alamo Area-ST        1:18.94    1:14.68  
     r:+0.85  35.85     1:14.68 (38.83)                                        
 34 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST              1:15.03    1:15.69  
     r:+0.79  35.66     1:15.69 (40.03)                                        
 35 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST        1:19.99    1:15.83  
     r:+0.87  36.40     1:15.83 (39.43)                                        
 36 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              1:17.46    1:16.90  
     r:+0.80  36.18     1:16.90 (40.72)                                        
 37 Parker, Savannah M        12 Alamo Area-ST        1:22.15    1:17.32  
              37.55     1:17.32 (39.77)                                        
 38 Percival, Caroline A      12 Streamline-ST        1:18.76    1:17.50  
     r:+0.80  36.76     1:17.50 (40.74)                                        
 39 Albores Soto, Victoria    12 Lagartos             1:18.98    1:17.76  
              37.59     1:17.76 (40.17)                                        
 40 Goodwin, Violet C         12 TXLA-ST              1:22.37    1:18.08  
     r:+0.86  36.84     1:18.08 (41.24)                                        
 41 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo               1:20.08    1:18.32  
     r:+0.63  37.27     1:18.32 (41.05)                                        
 42 Landa, Natalia C          12 Alamo Area-ST        1:24.09    1:18.73  
     r:+0.86  37.35     1:18.73 (41.38)                                        
 43 Cowart, Eme G             12 Alamo Area-ST        1:20.29    1:19.19  
     r:+0.92  38.35     1:19.19 (40.84)                                        
 44 Gray, Ivy E               12 TST-ST               1:15.35    1:19.61  
     r:+0.62  38.26     1:19.61 (41.35)                                        
 45 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        1:23.23    1:20.65  
              38.20     1:20.65 (42.45)                                        
 46 Calandruccio, Ava S       12 TXLA-ST              1:24.09    1:22.54  
     r:+0.79  40.08     1:22.54 (42.46)                                        
 47 Watson, Maya              12 LSAC-ST              1:23.55    1:22.67  
     r:+0.83  39.57     1:22.67 (43.10)                                        
 48 Quinteros, Luci M         12 TST-ST               1:21.49    1:23.75  
              39.53     1:23.75 (44.22)                                        
 49 Jendrusch, Abigail B      12 AQSA-ST              1:24.05    1:27.30  
     r:+0.68  40.04     1:27.30 (47.26)                                        
 50 Martinez, Abby N          12 Alamo Area-ST        1:24.09    1:28.48  
              43.30     1:28.48 (45.18)                                        
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST              2:22.53    2:23.23    9  
     r:+0.66  33.63     1:10.57 (36.94)     1:47.61 (37.04)     2:23.23 (35.62)
  2 Teeters, Ruby S           12 NTRO-ST              2:23.21    2:23.33    7  
     r:+0.87  33.14     1:10.16 (37.02)     1:46.94 (36.78)     2:23.33 (36.39)
  3 Bodenstab, Mikayla A      12 TXLA-ST              2:23.64    2:24.18    6  
              32.90     1:09.28 (36.38)     1:47.39 (38.11)     2:24.18 (36.79)
  4 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        2:33.16    2:25.65    5  
     r:+0.46  33.83     1:11.28 (37.45)     1:49.24 (37.96)     2:25.65 (36.41)
  5 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST              2:23.31    2:26.08    4  
     r:+0.70  32.56     1:09.63 (37.07)     1:48.14 (38.51)     2:26.08 (37.94)
  6 Smith, Savina R           12 LSAC-ST              2:26.94    2:28.35    3  
     r:+0.69  33.96     1:11.40 (37.44)     1:50.54 (39.14)     2:28.35 (37.81)
  7 Gonzalez Escamilla, Isab  12 Tibur Contry         2:27.03    2:29.43    2  
     r:+0.78  33.81     1:12.34 (38.53)     1:52.49 (40.15)     2:29.43 (36.94)
  8 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST        2:33.52    2:30.24    1  
     r:+0.80  34.45     1:15.29 (40.84)     1:53.31 (38.02)     2:30.24 (36.93)
  9 Shields, Phyllis A        12 COTA-ST              2:33.27    2:32.79  
     r:+0.81  33.69     1:12.32 (38.63)     1:53.36 (41.04)     2:32.79 (39.43)
 10 Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST              2:28.55    2:33.84  
     r:+0.77  34.25     1:14.04 (39.79)     1:54.32 (40.28)     2:33.84 (39.52)
 11 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST        2:32.79    2:34.76  
              35.16     1:14.82 (39.66)     1:57.05 (42.23)     2:34.76 (37.71)
 12 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST              2:37.66    2:35.07  
     r:+0.63  36.01     1:16.24 (40.23)     1:56.10 (39.86)     2:35.07 (38.97)
 13 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo               2:37.49    2:35.88  
     r:+0.86  35.55     1:14.95 (39.40)     1:56.65 (41.70)     2:35.88 (39.23)
 14 Flores, Camila I          12 WAVE-ST              2:53.21    2:35.92  
     r:+0.78  37.31     1:17.67 (40.36)     1:58.23 (40.56)     2:35.92 (37.69)
 15 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST              2:45.52    2:37.02  
              36.00     1:16.47 (40.47)     1:57.87 (41.40)     2:37.02 (39.15)
 16 Wong, Ayva N              12 Unattached-ST        2:47.95    2:39.62  
              37.94     1:20.09 (42.15)     2:01.92 (41.83)     2:39.62 (37.70)
 17 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST        2:34.65    2:39.76  
     r:+0.82  35.38     1:14.75 (39.37)     1:56.57 (41.82)     2:39.76 (43.19)
 18 Rich, Lily P              12 TXLA-ST              2:38.96    2:39.91  
     r:+0.93  36.64     1:18.61 (41.97)     2:01.14 (42.53)     2:39.91 (38.77)
 19 Ramirez, Angel A          12 Streamline-ST        2:43.62    2:40.30  
     r:+0.85  36.82     1:18.79 (41.97)     2:00.83 (42.04)     2:40.30 (39.47)
 20 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST              2:47.82    2:40.56  
     r:+0.78  37.66     1:20.86 (43.20)     2:04.42 (43.56)     2:40.56 (36.14)
 21 Clark, Gwen P             12 TST-ST               2:41.80    2:41.01  
              36.52     1:17.51 (40.99)     2:00.34 (42.83)     2:41.01 (40.67)
 22 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST              2:50.89    2:41.81  
     r:+0.78  37.46     1:18.66 (41.20)     2:02.00 (43.34)     2:41.81 (39.81)
 23 Sun, Amber                12 NTRO-ST              2:45.07    2:41.93  
          r:+0.66           1:18.33 ( )     2:01.00 (42.67)     2:41.93 (40.93)
 24 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST              2:33.25    2:42.43  
     r:+0.82  34.99     1:14.45 (39.46)     1:54.83 (40.38)     2:42.43 (47.60)
 25 Camarillo, Shia G         12 Alamo Area-ST        2:46.63    2:43.37  
     r:+0.78  37.15     1:19.15 (42.00)     2:02.72 (43.57)     2:43.37 (40.65)
 26 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST        2:50.08    2:43.73  
     r:+0.81  37.96     1:20.74 (42.78)     2:03.86 (43.12)     2:43.73 (39.87)
 27 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              2:48.25    2:44.34  
     r:+0.88  38.48     1:21.25 (42.77)     2:03.68 (42.43)     2:44.34 (40.66)
 28 Eckert, Alexa G           12 NTRO-ST              3:01.94    2:47.16  
     r:+0.74  35.78     1:18.52 (42.74)     2:03.39 (44.87)     2:47.16 (43.77)
 29 Parker, Savannah M        12 Alamo Area-ST        2:59.56    2:47.87  
     r:+0.87  37.92     1:21.96 (44.04)     2:05.67 (43.71)     2:47.87 (42.20)
 30 Percival, Caroline A      12 Streamline-ST        2:48.39    2:48.59  
     r:+0.82  37.90     1:22.11 (44.21)     2:07.07 (44.96)     2:48.59 (41.52)
 31 Albores Soto, Victoria    12 Lagartos             2:48.31    2:49.06  
     r:+0.80  38.72     1:23.28 (44.56)     2:07.14 (43.86)     2:49.06 (41.92)
 32 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo               2:53.95    2:51.59  
              39.87     1:25.34 (45.47)     2:09.13 (43.79)     2:51.59 (42.46)
 33 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        3:02.28    2:55.89  
     r:+0.85  38.84     1:24.83 (45.99)     2:10.70 (45.87)     2:55.89 (45.19)
 34 Slocum, Bella A           12 HPAC-ST              3:00.99    3:07.07  
     r:+0.54  41.99                             2:21.76 ( )     3:07.07 (45.31)
 35 Jendrusch, Ashlyn M       12 AQSA-ST              3:01.55    3:13.39  
     r:+0.98  40.77     1:29.52 (48.75)     2:21.41 (51.89)     3:13.39 (51.98)
 36 Flores, Raylin M          12 HPAC-ST              3:01.78    3:33.12  
     r:+0.81  48.80     1:45.48 (56.68)     2:42.00 (56.52)     3:33.12 (51.12)
 
Girls 12 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST        5:02.00    4:51.23    9  
     r:+0.45  33.80     1:10.46 (36.66)     1:47.16 (36.70)     2:23.86 (36.70)
        3:00.72 (36.86)     3:38.43 (37.71)     4:15.65 (37.22)     4:51.23 (35.58)
  2 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        5:05.11    5:12.99    7  
     r:+0.47  34.60     1:12.93 (38.33)     1:53.37 (40.44)     2:33.13 (39.76)
        3:13.79 (40.66)     3:54.11 (40.32)     4:34.34 (40.23)     5:12.99 (38.65)
  3 Valle, Brylee E           12 SYS-ST               5:34.32    5:15.50    6  
     r:+0.77  36.94     1:16.56 (39.62)     1:57.18 (40.62)     2:37.57 (40.39)
        3:18.51 (40.94)     3:59.26 (40.75)     4:38.76 (39.50)     5:15.50 (36.74)
  4 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST              5:23.82    5:16.04    5  
     r:+0.82  35.29     1:14.63 (39.34)     1:55.23 (40.60)     2:35.65 (40.42)
        3:16.02 (40.37)     3:56.03 (40.01)     4:36.84 (40.81)     5:16.04 (39.20)
  5 Shields, Phyllis A        12 COTA-ST              5:28.34    5:18.82    4  
              35.87     1:16.24 (40.37)     1:56.88 (40.64)     2:36.51 (39.63)
        3:17.46 (40.95)     3:59.17 (41.71)     4:40.43 (41.26)     5:18.82 (38.39)
  6 Wong, Ayva N              12 Unattached-ST        6:03.75    5:25.09    3  
     r:+0.81  36.33     1:17.76 (41.43)     1:59.24 (41.48)     2:41.63 (42.39)
        3:22.39 (40.76)     4:05.31 (42.92)     4:45.89 (40.58)     5:25.09 (39.20)
  7 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST              5:35.55    5:25.91    2  
     r:+0.88  34.90     1:15.46 (40.56)     1:56.60 (41.14)     2:37.76 (41.16)
        3:20.17 (42.41)     4:03.28 (43.11)     4:45.67 (42.39)     5:25.91 (40.24)
  8 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo               5:31.77    5:28.77    1  
     r:+0.69  36.02     1:16.07 (40.05)     1:59.06 (42.99)     2:40.92 (41.86)
        3:23.94 (43.02)     4:06.89 (42.95)     4:49.90 (43.01)     5:28.77 (38.87)
  9 Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST              5:54.55    5:30.24  
     r:+0.74  36.55     1:19.28 (42.73)     2:01.85 (42.57)     2:44.71 (42.86)
        3:26.40 (41.69)     4:07.74 (41.34)     4:50.88 (43.14)     5:30.24 (39.36)
 10 Belousov, Elizabeth       12 NTRO-ST              6:06.33    5:32.01  
     r:+0.74  38.12     1:19.82 (41.70)     2:01.80 (41.98)     2:44.25 (42.45)
        3:27.32 (43.07)     4:09.76 (42.44)     4:52.26 (42.50)     5:32.01 (39.75)
 11 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST              6:11.35    5:37.51  
              37.20     1:17.38 (40.18)     2:00.96 (43.58)     2:44.22 (43.26)
        3:29.42 (45.20)     4:13.88 (44.46)     4:58.75 (44.87)     5:37.51 (38.76)
 12 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST        5:55.79    5:41.59  
              37.54     1:20.93 (43.39)     2:05.02 (44.09)     2:48.90 (43.88)
        3:34.01 (45.11)     4:17.65 (43.64)     5:01.27 (43.62)     5:41.59 (40.32)
 13 Ramirez, Angel A          12 Streamline-ST        6:00.14    5:42.31  
     r:+0.29  39.56     1:21.78 (42.22)     2:04.99 (43.21)     2:48.44 (43.45)
        3:33.46 (45.02)     4:19.21 (45.75)     5:02.63 (43.42)     5:42.31 (39.68)
 14 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST              5:49.96    5:47.13  
     r:+0.75  39.02     1:23.25 (44.23)     2:08.34 (45.09)     2:53.54 (45.20)
        3:37.35 (43.81)     4:21.98 (44.63)     5:05.89 (43.91)     5:47.13 (41.24)
 15 Eckert, Alexa G           12 NTRO-ST              6:22.78    5:52.67  
     r:+0.79  39.47     1:23.42 (43.95)     2:08.83 (45.41)     2:53.82 (44.99)
        3:38.49 (44.67)     4:22.88 (44.39)     5:08.25 (45.37)     5:52.67 (44.42)
 16 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo               6:23.00    5:52.74  
     r:+0.64  38.83     1:22.12 (43.29)     2:09.24 (47.12)     2:54.76 (45.52)
        3:41.72 (46.96)     4:26.07 (44.35)     5:11.78 (45.71)     5:52.74 (40.96)
 17 Flores, Raylin M          12 HPAC-ST              6:22.45    7:18.38  
     r:+0.85  49.98     1:45.37 (55.39)     2:42.14 (56.77)     3:39.78 (57.64)
        4:38.12 (58.34)     5:32.95 (54.83)     6:29.65 (56.70)     7:18.38 (48.73)
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST          34.81      33.90    9  
  2 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST          35.60      35.02    7  
  3 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST                37.12      35.94    6  
  4 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST                38.03      36.39    5  
  5 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST                35.85      36.51    4  
  6 Bodenstab, Mikayla A      12 TXLA-ST                36.08      36.98    3  
  7 Yahin, Sophia A           12 NTRO-ST                41.03      37.26    2  
  8 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST          36.09      38.01    1  
  9 Shields, Phyllis A        12 COTA-ST                37.36      38.20  
 10 Flores, Camila I          12 WAVE-ST                40.01      38.43  
 11 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST                40.58      38.46  
 12 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST          37.99      38.73  
 13 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST          42.19      38.82  
 14 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST                39.14      39.05  
 15 Camarillo, Shia G         12 Alamo Area-ST          40.81      39.22  
 16 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo                 41.12      39.70  
 17 Geiger, Mathilde M        12 WOW-ST                 43.98      40.25  
 18 Ramirez, Angel A          12 Streamline-ST          43.64      40.61  
 19 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST          39.27      40.96  
 20 Pettis, Jada M            12 TXLA-ST                40.54      41.15  
 21 Calandruccio, Ava S       12 TXLA-ST                41.44      41.19  
 22 Rich, Lily P              12 TXLA-ST                41.08      41.51  
 23 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST                38.54      41.72  
 24 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo                 43.70      42.40  
 25 Gray, Ivy E               12 TST-ST                 43.32      43.12  
 26 Parker, Savannah M        12 Alamo Area-ST          43.60      43.38  
 27 Clark, Gwen P             12 TST-ST                 41.40      43.47  
 28 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST                43.21      43.53  
 29 Pirkle, Alaina M          12 SYS-ST                 43.79      43.72  
 30 Slocum, Bella A           12 HPAC-ST                42.50      45.08  
 31 Watson, Maya              12 LSAC-ST                42.55      45.71  
 32 Jendrusch, Ashlyn M       12 AQSA-ST                43.78      47.98  
 33 Pim, Penny H              12 Alamo Area-ST          43.99      49.95  
 34 Flores, Raylin M          12 HPAC-ST                43.67      50.51  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Teeters, Ruby S           12 NTRO-ST              1:13.70    1:12.32    9  
              35.63     1:12.32 (36.69)                                        
  2 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        1:16.51    1:14.07    7  
              35.65     1:14.07 (38.42)                                        
  3 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        1:15.30    1:16.90    6  
              37.26     1:16.90 (39.64)                                        
  4 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST              1:22.88    1:17.85    5  
              38.71     1:17.85 (39.14)                                        
  5 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST              1:18.26    1:19.73    4  
              39.87     1:19.73 (39.86)                                        
  6 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST              1:26.76    1:19.99    3  
              38.82     1:19.99 (41.17)                                        
  7 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST              1:21.52    1:20.07    2  
              39.16     1:20.07 (40.91)                                        
  8 Yahin, Sophia A           12 NTRO-ST              1:23.69    1:22.07    1  
              39.28     1:22.07 (42.79)                                        
  9 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST        1:24.46    1:23.94  
              40.86     1:23.94 (43.08)                                        
 10 Flores, Camila I          12 WAVE-ST              1:23.57    1:24.10  
              40.69     1:24.10 (43.41)                                        
 11 Robles, Andrea            12 Alamo Area-ST        1:38.69    1:24.34  
              42.53     1:24.34 (41.81)                                        
 12 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST              1:25.30    1:24.74  
     r:+0.96  41.45     1:24.74 (43.29)                                        
 13 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST        1:31.71    1:26.06  
              41.91     1:26.06 (44.15)                                        
 14 Sun, Amber                12 NTRO-ST              1:31.08    1:26.08  
              42.17     1:26.08 (43.91)                                        
 15 Camarillo, Shia G         12 Alamo Area-ST        1:25.35    1:26.29  
              42.13     1:26.29 (44.16)                                        
 16 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST        1:25.49    1:27.54  
              42.96     1:27.54 (44.58)                                        
 17 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST              1:36.42    1:27.80  
              42.20     1:27.80 (45.60)                                        
 18 Belousov, Elizabeth       12 NTRO-ST              1:33.09    1:28.00  
              42.93     1:28.00 (45.07)                                        
 19 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST              1:29.41    1:28.96  
              43.50     1:28.96 (45.46)                                        
 20 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              1:33.88    1:29.67  
              43.75     1:29.67 (45.92)                                        
 21 Cox, Stella J             12 Alamo Area-ST        1:38.21    1:29.86  
              43.65     1:29.86 (46.21)                                        
 22 Regan, Adalyn K           12 HSC-ST               1:36.99    1:30.09  
              43.21     1:30.09 (46.88)                                        
 23 Gray, Ivy E               12 TST-ST               1:31.61    1:31.80  
     r:+0.08  44.73     1:31.80 (47.07)                                        
 24 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo               1:36.35    1:32.47  
              45.49     1:32.47 (46.98)                                        
 25 Calandruccio, Ava S       12 TXLA-ST              1:35.87    1:33.55  
 26 Clark, Gwen P             12 TST-ST               1:32.18    1:33.60  
              45.66     1:33.60 (47.94)                                        
 27 Parker, Savannah M        12 Alamo Area-ST        1:35.60    1:34.39  
     r:+0.75  46.42     1:34.39 (47.97)                                        
 28 Pifer, Rosealyn M         12 SYS-ST               1:37.15    1:34.92  
              45.06     1:34.92 (49.86)                                        
 29 Jones, Poppy P            12 Alamo Area-ST        1:35.59    1:35.94  
              45.95     1:35.94 (49.99)                                        
 30 Martinez, Abby N          12 Alamo Area-ST        1:38.69    1:37.02  
              49.33     1:37.02 (47.69)                                        
 31 Freires Katoski, Laia E   12 Alamo Area-ST        1:38.68    1:38.57  
              49.50     1:38.57 (49.07)                                        
 32 Landa, Natalia C          12 Alamo Area-ST        1:37.23    1:38.95  
              48.66     1:38.95 (50.29)                                        
 33 Jendrusch, Abigail B      12 AQSA-ST              1:38.66    1:39.27  
              47.33     1:39.27 (51.94)                                        
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Teeters, Ruby S           12 NTRO-ST              2:43.75    2:35.98    9  
              36.61     1:16.17 (39.56)     1:56.96 (40.79)     2:35.98 (39.02)
  2 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        2:37.59    2:40.58    7  
              38.26     1:19.35 (41.09)     2:00.41 (41.06)     2:40.58 (40.17)
  3 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST              2:45.29    2:46.26    6  
              39.15     1:21.53 (42.38)     2:04.86 (43.33)     2:46.26 (41.40)
  4 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        2:53.32    2:47.74    5  
              37.99     1:21.50 (43.51)     2:05.18 (43.68)     2:47.74 (42.56)
  5 Graham, Addison L         12 AQSA-ST              3:00.05    2:53.20    4  
              41.64     1:25.66 (44.02)     2:10.75 (45.09)     2:53.20 (42.45)
  6 Valle, Brylee E           12 SYS-ST               3:02.67    2:53.85    3  
              42.96     1:27.66 (44.70)     2:11.75 (44.09)     2:53.85 (42.10)
  7 Wong, Ayva N              12 Unattached-ST        3:11.10    2:56.23    2  
              42.37     1:26.94 (44.57)     2:14.14 (47.20)     2:56.23 (42.09)
  8 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST              2:58.66    2:56.50    1  
              42.69     1:27.58 (44.89)     2:12.81 (45.23)     2:56.50 (43.69)
  9 Flores, Camila I          12 WAVE-ST              2:57.25    2:58.28  
              43.10     1:28.33 (45.23)     2:14.57 (46.24)     2:58.28 (43.71)
 10 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST              2:57.66    3:02.28  
              44.58     1:31.96 (47.38)     2:18.55 (46.59)     3:02.28 (43.73)
 11 Gray, Ivy E               12 TST-ST               3:18.47    3:16.13  
              48.01     1:38.89 (50.88)     2:29.38 (50.49)     3:16.13 (46.75)
 12 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo               3:15.00    3:17.61  
              44.82     1:35.18 (50.36)     2:27.63 (52.45)     3:17.61 (49.98)
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graham, Addison L         12 AQSA-ST                38.99      38.01    9  
  2 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST                40.96      39.97    7  
  3 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST          42.89      41.45    6  
  4 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST          43.06      41.74    5  
  5 Valle, Brylee E           12 SYS-ST                 43.49      41.77    4  
  6 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST                46.82      41.91    3  
  7 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST          46.35      44.15    2  
  8 Calandruccio, Ava S       12 TXLA-ST                48.99      44.40    1  
  9 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST                45.60      45.28  
 10 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo                 46.71      45.39  
 11 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST          44.64      45.53  
 12 Yahin, Sophia A           12 NTRO-ST                47.87      45.56  
 13 Landa, Natalia C          12 Alamo Area-ST          48.99      46.53  
 14 Goodwin, Violet C         12 TXLA-ST                47.24      46.76  
          r:+0.73                                                              
 14 Pettis, Jada M            12 TXLA-ST                46.12      46.76  
 16 Cox, Stella J             12 Alamo Area-ST          48.79      47.89  
 17 Ramirez, Angel A          12 Streamline-ST          48.37      48.94  
 18 Svatek, Reese R           12 Alamo Area-ST          48.99      49.61  
 19 Quinteros, Luci M         12 TST-ST                 48.56      50.32  
 20 Pirkle, Alaina M          12 SYS-ST                 48.79      52.88  
 21 Geiger, Mathilde M        12 WOW-ST                 48.87      53.67  
 22 Pim, Penny H              12 Alamo Area-ST          48.99    1:02.38  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST              1:25.49    1:22.25    9  
     r:+0.70  40.07     1:22.25 (42.18)                                        
  2 Graham, Addison L         12 AQSA-ST              1:37.52    1:24.00    7  
     r:+0.95  39.23     1:24.00 (44.77)                                        
  3 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST              1:27.66    1:25.52    6  
     r:+0.66  40.69     1:25.52 (44.83)                                        
  4 Sun, Amber                12 NTRO-ST              1:26.11    1:25.99    5  
     r:+0.65  41.12     1:25.99 (44.87)                                        
  5 Valle, Brylee E           12 SYS-ST               1:31.68    1:29.92    4  
     r:+0.80  43.03     1:29.92 (46.89)                                        
  6 Smith, Savina R           12 LSAC-ST              1:31.70    1:31.71    3  
     r:+0.74  43.63     1:31.71 (48.08)                                        
  7 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST        1:43.82    1:35.27    2  
     r:+0.84  46.37     1:35.27 (48.90)                                        
  8 Calandruccio, Ava S       12 TXLA-ST              1:33.92    1:36.40    1  
     r:+0.83  45.76     1:36.40 (50.64)                                        
  9 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST              1:41.51    1:36.95  
     r:+0.79  46.15     1:36.95 (50.80)                                        
 10 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST        1:36.87    1:37.12  
     r:+0.77  45.66     1:37.12 (51.46)                                        
 11 Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST              1:38.55    1:37.21  
     r:+0.79  44.73     1:37.21 (52.48)                                        
 12 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST              1:38.14    1:37.33  
     r:+0.79  45.69     1:37.33 (51.64)                                        
 13 Flores, Camila I          12 WAVE-ST              1:44.51    1:38.01  
     r:+0.78  47.93     1:38.01 (50.08)                                        
 14 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST        1:45.54    1:39.56  
     r:+0.87  49.44     1:39.56 (50.12)                                        
 15 Goodwin, Violet C         12 TXLA-ST              1:39.63    1:39.84  
     r:+0.85  47.65     1:39.84 (52.19)                                        
 16 Landa, Natalia C          12 Alamo Area-ST        1:48.87    1:40.37  
     r:+0.64  48.62     1:40.37 (51.75)                                        
 17 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST        1:39.88    1:40.69  
     r:+0.75  47.40     1:40.69 (53.29)                                        
 18 Ramirez, Angel A          12 Streamline-ST        1:46.12    1:41.72  
              48.24     1:41.72 (53.48)                                        
 19 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              1:45.65    1:45.59  
     r:+0.84  50.14     1:45.59 (55.45)                                        
 20 Rich, Lily P              12 TXLA-ST              1:45.41    1:47.30  
     r:+0.85  50.83     1:47.30 (56.47)                                        
 21 Quinteros, Luci M         12 TST-ST               1:46.07    1:47.88  
              52.82     1:47.88 (55.06)                                        
 22 Jendrusch, Ashlyn M       12 AQSA-ST              1:47.89    1:48.52  
     r:+0.34  51.02     1:48.52 (57.50)                                        
 23 Svatek, Reese R           12 Alamo Area-ST        1:46.55    1:49.49  
     r:+0.69  51.50     1:49.49 (57.99)                                        
 24 Watson, Maya              12 LSAC-ST              1:47.55    1:49.97  
     r:+0.85  52.00     1:49.97 (57.97)                                        
 25 Jendrusch, Abigail B      12 AQSA-ST              1:48.88    1:55.39  
     r:+0.92  55.57     1:55.39 (59.82)                                        
 26 Pirkle, Alaina M          12 SYS-ST               1:48.79    1:55.83  
     r:+0.89  53.87   1:55.83 (1:01.96)                                        
 27 Martinez, Abby N          12 Alamo Area-ST        1:48.89    2:04.16  
     r:+0.35  58.62   2:04.16 (1:05.54)                                        
 28 Pim, Penny H              12 Alamo Area-ST        1:48.89    2:19.40  
            1:08.37   2:19.40 (1:11.03)                                        
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST              3:02.77    2:59.68    9  
     r:+0.70  41.94     1:27.49 (45.55)     2:12.97 (45.48)     2:59.68 (46.71)
  2 Graham, Addison L         12 AQSA-ST              3:25.85    3:03.43    7  
     r:+0.69  41.51     1:29.05 (47.54)     2:16.52 (47.47)     3:03.43 (46.91)
  3 Valle, Brylee E           12 SYS-ST               3:13.23    3:14.88    6  
     r:+0.77  45.45     1:35.93 (50.48)     2:26.82 (50.89)     3:14.88 (48.06)
  4 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        3:23.71    3:15.50    5  
     r:+0.44  44.66     1:34.34 (49.68)     2:25.50 (51.16)     3:15.50 (50.00)
  5 Goodwin, Violet C         12 TXLA-ST              3:41.55    3:27.84    4  
              48.76     1:42.45 (53.69)     2:36.59 (54.14)     3:27.84 (51.25)
  6 Landa, Natalia C          12 Alamo Area-ST        3:51.23    3:38.54    3  
     r:+0.92  49.90     1:46.57 (56.67)     2:44.50 (57.93)     3:38.54 (54.04)
  7 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              3:50.55    3:43.74    2  
     r:+0.86  50.71     1:48.22 (57.51)     2:46.73 (58.51)     3:43.74 (57.01)
  8 Quinteros, Luci M         12 TST-ST               3:52.53    3:49.75    1  
     r:+0.48  53.93     1:52.72 (58.79)   2:52.82 (1:00.10)     3:49.75 (56.93)
  9 Svatek, Reese R           12 Alamo Area-ST        3:51.73    3:50.05  
     r:+0.73  52.19   1:52.53 (1:00.34)   2:55.56 (1:03.03)     3:50.05 (54.49)
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST          32.74      31.48    9  
  2 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST                33.01      32.67    7  
  3 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST          32.91      33.24    6  
  4 Bodenstab, Mikayla A      12 TXLA-ST                32.27      33.26    5  
  5 Shields, Phyllis A        12 COTA-ST                32.93      33.44    4  
  6 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST          34.42      33.55    3  
  7 Smith, Savina R           12 LSAC-ST                37.44      33.97    2  
  8 Broughton, Hannah S       12 WAVE-ST                35.02      34.07    1  
  9 Walker, Campbell M        12 NTRO-ST                33.28      34.10  
 10 Flores, Camila I          12 WAVE-ST                36.12      34.19  
 11 Gilbreath, Lucy E         12 TXLA-ST                36.94      34.34  
 12 Robles, Andrea            12 Alamo Area-ST          38.22      34.50  
 13 Clark, Gwen P             12 TST-ST                 36.57      34.51  
 14 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST          37.41      34.53  
 15 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST          35.60      34.86  
 16 Wong, Ayva N              12 Unattached-ST          37.80      35.45  
 17 Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST                36.55      35.87  
 18 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo                 37.96      37.29  
 19 Leibowitz, Sutton D       12 NTRO-ST                38.89      37.32  
 20 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST                36.91      37.59  
 21 Regan, Adalyn K           12 HSC-ST                 40.35      37.94  
 22 Gunn, Addie R             12 NTRO-ST                38.25      38.00  
 23 Geng, Ellen               12 Alamo Area-ST          36.25      38.03  
 24 Belousov, Elizabeth       12 NTRO-ST                38.06      38.13  
 25 Rich, Lily P              12 TXLA-ST                40.27      39.58  
 26 Percival, Caroline A      12 Streamline-ST          40.99      39.82  
 27 Fernanda, Hurtado Ruiz    12 Dynamo                 41.00      41.43  
 28 Albores Soto, Victoria    12 Lagartos               39.45      43.29  
 29 Watson, Maya              12 LSAC-ST                40.55      45.23  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        1:16.28    1:12.70    9  
              33.38     1:12.70 (39.32)                                        
  2 Hale, Saylor Z            12 NTRO-ST              1:15.46    1:13.87    7  
     r:+0.73  35.67     1:13.87 (38.20)                                        
  3 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        1:17.25    1:14.27    6  
     r:+0.92  34.77     1:14.27 (39.50)                                        
  4 Gonzalez Escamilla, Isab  12 Tibur Contry         1:12.73    1:14.54    5  
     r:+0.82  35.14     1:14.54 (39.40)                                        
  5 Bodenstab, Mikayla A      12 TXLA-ST              1:13.32    1:17.38    4  
     r:+0.76  35.57     1:17.38 (41.81)                                        
  6 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST        1:21.46    1:19.53    3  
     r:+0.86  37.79     1:19.53 (41.74)                                        
  7 Williamson, Sophia M      12 Alamo Area-ST        1:21.06    1:22.76    2  
     r:+0.82  38.80     1:22.76 (43.96)                                        
  8 Camarillo, Shia G         12 Alamo Area-ST        1:26.41    1:22.83    1  
     r:+0.74  38.98     1:22.83 (43.85)                                        
  9 Clark, Gwen P             12 TST-ST               1:28.31    1:22.99  
     r:+0.81  39.54     1:22.99 (43.45)                                        
 10 Sun, Amber                12 NTRO-ST              1:27.16    1:24.54  
     r:+0.67  39.89     1:24.54 (44.65)                                        
 11 Wong, Ayva N              12 Unattached-ST        1:33.90    1:25.84  
     r:+0.82  39.54     1:25.84 (46.30)                                        
 12 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST        1:30.29    1:26.01  
     r:+0.81  39.06     1:26.01 (46.95)                                        
 13 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST              1:25.52    1:26.12  
     r:+0.63  39.19     1:26.12 (46.93)                                        
 14 Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST              1:25.55    1:26.45  
     r:+0.76  38.76     1:26.45 (47.69)                                        
 15 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              1:28.63    1:28.63  
     r:+0.92  40.95     1:28.63 (47.68)                                        
 16 Albores Soto, Victoria    12 Lagartos             1:34.18    1:41.35  
     r:+0.80  45.19     1:41.35 (56.16)                                        
 17 Pirkle, Alaina M          12 SYS-ST               1:35.79    1:46.65  
     r:+0.94  46.25   1:46.65 (1:00.40)                                        
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez Escamilla, Isab  12 Tibur Contry         2:47.78    2:50.36    9  
     r:+0.94  37.51     1:20.59 (43.08)     2:06.24 (45.65)     2:50.36 (44.12)
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R          12 Alamo Area-ST        2:50.52    2:40.90    9  
     r:+0.83  32.85     1:16.02 (43.17)     2:04.98 (48.96)     2:40.90 (35.92)
  2 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        2:44.92    2:41.34    7  
     r:+0.87  34.70     1:16.91 (42.21)     2:06.71 (49.80)     2:41.34 (34.63)
  3 Valle, Brylee E           12 SYS-ST               2:58.02    2:46.09    6  
     r:+0.76  38.62     1:22.69 (44.07)     2:10.74 (48.05)     2:46.09 (35.35)
  4 Graham, Addison L         12 AQSA-ST              3:00.01    2:46.48    5  
              36.97     1:22.65 (45.68)     2:08.85 (46.20)     2:46.48 (37.63)
  5 Smith, Savina R           12 LSAC-ST              2:44.08    2:47.78    4  
     r:+0.70  36.21     1:18.34 (42.13)     2:09.96 (51.62)     2:47.78 (37.82)
  6 Mandacina, Ellison L      12 Alamo Area-ST        2:52.32    2:48.04    3  
     r:+0.80  37.30     1:22.64 (45.34)     2:13.89 (51.25)     2:48.04 (34.15)
  7 Sun, Amber                12 NTRO-ST              2:57.90    2:53.87    2  
              39.29     1:25.25 (45.96)     2:13.78 (48.53)     2:53.87 (40.09)
  8 Foertsch, Julia K         12 COTA-ST              3:03.77    2:54.24    1  
     r:+0.83  38.64     1:26.02 (47.38)     2:16.45 (50.43)     2:54.24 (37.79)
  9 Pecze, Samantha J         12 NTRO-ST              2:53.87    2:57.26  
     r:+0.70  39.21     1:28.80 (49.59)     2:16.74 (47.94)     2:57.26 (40.52)
 10 Flores, Camila I          12 WAVE-ST              3:06.38    2:58.16  
              39.09     1:26.12 (47.03)     2:20.44 (54.32)     2:58.16 (37.72)
 11 Shields, Phyllis A        12 COTA-ST              2:52.62    2:58.49  
              36.65     1:23.44 (46.79)     2:20.17 (56.73)     2:58.49 (38.32)
 12 Camarillo, Shia G         12 Alamo Area-ST        3:10.74    3:00.38  
     r:+0.77  37.61     1:24.42 (46.81)     2:19.44 (55.02)     3:00.38 (40.94)
 13 Pagadala, Vini            12 Unattached-ST        2:58.94    3:00.50  
     r:+0.80  37.62     1:28.24 (50.62)     2:21.48 (53.24)     3:00.50 (39.02)
 14 Angus, Gwen C             12 NTRO-ST              3:10.96    3:01.09  
     r:+0.87  37.20     1:23.01 (45.81)     2:22.17 (59.16)     3:01.09 (38.92)
 15 Leibowitz, Sutton D       12 NTRO-ST              3:03.72    3:01.21  
     r:+0.81  40.18     1:28.08 (47.90)     2:22.90 (54.82)     3:01.21 (38.31)
 16 Falcon Escorza, Sarahi    12 Dynamo               3:05.03    3:02.71  
     r:+0.88  38.64     1:25.47 (46.83)     2:22.61 (57.14)     3:02.71 (40.10)
 17 Belousov, Elizabeth       12 NTRO-ST              3:09.73    3:03.32  
     r:+0.68  41.88     1:27.96 (46.08)     2:23.61 (55.65)     3:03.32 (39.71)
 18 Wu, Chloe S               12 GOLD-ST              3:10.48    3:07.84  
     r:+0.89  39.00     1:29.59 (50.59)     2:26.68 (57.09)     3:07.84 (41.16)
 19 Bordelon, Kaitlyn O       12 Alamo Area-ST        3:12.39    3:11.28  
     r:+0.79  45.16     1:33.67 (48.51)     2:29.66 (55.99)     3:11.28 (41.62)
 20 Rich, Lily P              12 TXLA-ST              3:14.89    3:11.36  
     r:+0.84  42.23     1:32.24 (50.01)     2:32.12 (59.88)     3:11.36 (39.24)
 21 Clark, Gwen P             12 TST-ST               3:03.37    3:14.09  
     r:+0.92  39.80     1:29.42 (49.62)   2:33.99 (1:04.57)     3:14.09 (40.10)
 22 Quinteros, Luci M         12 TST-ST               3:21.86    3:16.34  
     r:+0.86  42.25     1:34.83 (52.58)     2:33.81 (58.98)     3:16.34 (42.53)
 23 Gray, Ivy E               12 TST-ST               3:23.42    3:25.51  
              44.87     1:35.57 (50.70)   2:43.08 (1:07.51)     3:25.51 (42.43)
 24 Svatek, Reese R           12 Alamo Area-ST        3:26.09    3:30.75  
     r:+0.72  48.67     1:44.47 (55.80)   2:48.20 (1:03.73)     3:30.75 (42.55)
 -- Whitehead, Karly J        12 AQSA-ST              3:00.55         DQ  
     r:+0.75  36.82     1:19.83 (43.01)     2:14.92 (55.09)          DQ (38.88)
 
Girls 12 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Teeters, Ruby S           12 NTRO-ST              5:35.67    5:33.12    9  
     r:+0.86  35.62     1:16.56 (40.94)     1:58.67 (42.11)     2:39.40 (40.73)
        3:29.65 (50.25)     4:21.09 (51.44)     4:57.93 (36.84)     5:33.12 (35.19)
  2 Bisque, Wynne J           12 Unattached-ST        7:19.69    5:51.91    7  
     r:+0.93  35.61     1:16.28 (40.67)     2:03.70 (47.42)     2:49.52 (45.82)
        3:42.14 (52.62)     4:33.38 (51.24)     5:13.73 (40.35)     5:51.91 (38.18)
  3 Gonzalez Escamilla, Isab  12 Tibur Contry         6:23.00    6:08.91    6  
     r:+0.80  39.08     1:22.34 (43.26)     2:11.89 (49.55)     2:59.87 (47.98)
        3:57.83 (57.96)     4:53.69 (55.86)     5:33.36 (39.67)     6:08.91 (35.55)
 
Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allison, Lilly Jayne J    13 Unattached-ST          28.68      28.34    9  
  2 Nguyen, Sophia M          13 NTRO-ST                29.75      29.56    7  
  3 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST                29.21      29.78    6  
  4 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU          30.74      30.14    5  
  5 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST          30.76      30.22    4  
  6 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST          30.64      30.32    3  
  7 Brown, Olivia S           13 NTRO-ST                29.44      30.53    2  
  8 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST          30.89      30.92    1  
  9 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST                30.91      31.29  
 10 Didier, Emma G            13 Streamline-ST          32.38      31.47  
 11 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST                31.21      31.56  
 12 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST                32.81      32.14  
 13 Sims, Abby C              13 Streamline-ST          32.23      32.32  
 14 Low, Naomi L              13 HPAC-ST                34.78      32.38  
 15 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST          33.32      32.54  
 16 Jackson, Meghan K         13 Unattached-ST          35.63      33.03  
 17 Turner, Mallory A         13 Unattached-ST          33.32      33.06  
 18 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST                32.85      33.29  
 19 Heilesen, Sarah M         13 AQSA-ST                35.59      33.62  
 20 Nguyen, Giana             13 Alamo Area-ST          34.52      33.84  
 21 Thomas, Claire E          13 TST-ST                 36.96      34.74  
 22 King, Kate E              13 Alamo Area-ST          35.03      35.54  
 23 Butler, Ashleigh E        13 TXLA-ST                34.45      35.93  
 
Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canales, Kate E           13 AQSA-ST              1:03.60    1:01.12    9  
     r:+0.68  28.93     1:01.12 (32.19)                                        
  2 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              1:03.46    1:02.96    7  
     r:+0.65  29.59     1:02.96 (33.37)                                        
  3 Nguyen, Sophia M          13 NTRO-ST              1:04.28    1:04.00    6  
     r:+0.74  31.29     1:04.00 (32.71)                                        
  4 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST        1:04.67    1:04.23    5  
     r:+0.33  30.82     1:04.23 (33.41)                                        
  5 Allison, Lilly Jayne J    13 Unattached-ST        1:16.61    1:04.38    4  
     r:+0.53  29.90     1:04.38 (34.48)                                        
  6 Maciarz, Lola M           13 NTRO-ST              1:05.38    1:04.80    3  
     r:+0.68  31.69     1:04.80 (33.11)                                        
  7 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              1:05.06    1:05.23    2  
     r:+0.74  30.90     1:05.23 (34.33)                                        
  8 Brown, Olivia S           13 NTRO-ST              1:08.24    1:05.30    1  
     r:+0.69  31.70     1:05.30 (33.60)                                        
  9 Morrison, Elise P         13 NTRO-ST              1:09.98    1:05.73  
     r:+0.76  31.60     1:05.73 (34.13)                                        
 10 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        1:05.48    1:06.27  
     r:+0.67  31.52     1:06.27 (34.75)                                        
 11 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        1:11.76    1:06.85  
     r:+0.58  32.04     1:06.85 (34.81)                                        
 12 Reeves, Aubrey R          13 WOW-ST               1:11.49    1:07.14  
     r:+0.77  32.27     1:07.14 (34.87)                                        
 13 Harkin, Norah L           13 NTRO-ST              1:09.87    1:07.24  
     r:+0.81  32.34     1:07.24 (34.90)                                        
 14 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST        1:06.86    1:07.32  
     r:+0.79  32.63     1:07.32 (34.69)                                        
 15 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              1:08.67    1:07.55  
     r:+0.76  32.57     1:07.55 (34.98)                                        
 16 Horton, Scotia L          13 NTRO-ST              1:09.15    1:07.70  
              33.20     1:07.70 (34.50)                                        
 17 Guidry, Savanna R         13 LSAC-ST              1:06.47    1:07.71  
     r:+0.68  32.33     1:07.71 (35.38)                                        
 18 Erwin, Maggie K           13 Alamo Area-ST        1:12.56    1:07.79  
              32.19     1:07.79 (35.60)                                        
 19 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        1:12.50    1:08.60  
              33.40     1:08.60 (35.20)                                        
 20 Sims, Abby C              13 Streamline-ST        1:11.55    1:09.13  
     r:+0.79  33.45     1:09.13 (35.68)                                        
 21 Low, Naomi L              13 HPAC-ST              1:16.78    1:09.27  
     r:+0.69  33.51     1:09.27 (35.76)                                        
 22 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST              1:11.92    1:09.68  
     r:+0.79  33.92     1:09.68 (35.76)                                        
 23 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST              1:08.63    1:10.56  
     r:+0.40  34.18     1:10.56 (36.38)                                        
 24 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST        1:10.59    1:10.87  
     r:+0.89  34.20     1:10.87 (36.67)                                        
 25 Morris, Teagan S          13 TXLA-ST              1:15.01    1:10.95  
     r:+0.30  34.09     1:10.95 (36.86)                                        
 26 Rodriguez, Ariana R       13 NTRO-ST              1:09.29    1:11.19  
     r:+0.79  33.88     1:11.19 (37.31)                                        
 27 Musunuru, Sanvi           13 NTRO-ST              1:18.49    1:13.52  
     r:+0.78  35.51     1:13.52 (38.01)                                        
 28 Brigman, Julianna C       13 Alamo Area-ST        1:18.31    1:13.69  
     r:+0.85  35.25     1:13.69 (38.44)                                        
 29 Cole, Yana V              13 LSAC-ST              1:16.81    1:14.16  
     r:+0.72  35.09     1:14.16 (39.07)                                        
 30 May, Kylie R              13 NTRO-ST              1:13.19    1:14.27  
     r:+0.90  35.27     1:14.27 (39.00)                                        
 31 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST              1:14.73    1:14.39  
     r:+0.78  35.73     1:14.39 (38.66)                                        
 32 Alford, Kealin N          13 NTRO-ST              1:15.94    1:14.50  
     r:+0.41  35.22     1:14.50 (39.28)                                        
 33 Nguyen, Giana             13 Alamo Area-ST        1:17.94    1:15.46  
     r:+0.79  37.36     1:15.46 (38.10)                                        
 34 Palomares, Victoria E     13 Alamo Area-ST        1:12.10    1:16.21  
     r:+0.79  36.30     1:16.21 (39.91)                                        
 35 Spencer, Aubrey E         13 NTRO-ST              1:18.55    1:16.34  
     r:+0.38  37.55     1:16.34 (38.79)                                        
 36 DeRosier, Shasta R        13 Alamo Area-ST        1:20.00    1:16.40  
     r:+0.35  36.35     1:16.40 (40.05)                                        
 37 King, Kate E              13 Alamo Area-ST        1:17.57    1:16.85  
     r:+0.81  36.80     1:16.85 (40.05)                                        
 38 Heilesen, Sarah M         13 AQSA-ST              1:20.01    1:17.36  
              38.25     1:17.36 (39.11)                                        
 39 Butler, Ashleigh E        13 TXLA-ST              1:20.49    1:19.89  
     r:+0.90  37.55     1:19.89 (42.34)                                        
 
Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              2:18.30    2:15.74    9  
     r:+0.67  31.48     1:06.37 (34.89)     1:41.57 (35.20)     2:15.74 (34.17)
  2 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        2:17.04    2:17.80    7  
     r:+0.69  31.27     1:06.83 (35.56)     1:42.50 (35.67)     2:17.80 (35.30)
  3 Gamez, Iyla C             13 NTRO-ST              2:23.08    2:19.57    6  
     r:+0.72  32.49     1:08.10 (35.61)     1:44.63 (36.53)     2:19.57 (34.94)
  4 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              2:28.57    2:20.29    5  
              31.56     1:06.79 (35.23)     1:43.69 (36.90)     2:20.29 (36.60)
  5 Nguyen, Sophia M          13 NTRO-ST              2:20.98    2:20.37    4  
     r:+0.73  33.24     1:09.37 (36.13)     1:46.17 (36.80)     2:20.37 (34.20)
  6 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        2:31.92    2:24.06    3  
     r:+0.82  33.29     1:09.37 (36.08)     1:47.18 (37.81)     2:24.06 (36.88)
  7 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST        2:33.19    2:25.51    2  
     r:+0.80  34.29     1:10.91 (36.62)     1:48.59 (37.68)     2:25.51 (36.92)
  8 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST              2:31.54    2:26.25    1  
     r:+0.72  33.59     1:10.26 (36.67)     1:48.77 (38.51)     2:26.25 (37.48)
  9 Brown, Olivia S           13 NTRO-ST              2:28.51    2:26.26  
     r:+0.76  33.86     1:11.25 (37.39)     1:49.47 (38.22)     2:26.26 (36.79)
 10 Harkin, Norah L           13 NTRO-ST              2:29.03    2:26.29  
     r:+0.97  33.01     1:10.11 (37.10)     1:48.07 (37.96)     2:26.29 (38.22)
 11 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        2:33.45    2:27.16  
     r:+0.92  34.17     1:11.60 (37.43)     1:49.86 (38.26)     2:27.16 (37.30)
 12 Boldrick, Isabel M        13 NTRO-ST              2:25.60    2:27.54  
     r:+0.82  33.26     1:11.13 (37.87)     1:49.74 (38.61)     2:27.54 (37.80)
 13 Guidry, Savanna R         13 LSAC-ST              2:35.84    2:27.61  
     r:+0.68  34.37     1:13.21 (38.84)     1:51.80 (38.59)     2:27.61 (35.81)
 14 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              2:29.50    2:28.65  
              36.59     1:14.96 (38.37)     1:52.33 (37.37)     2:28.65 (36.32)
 15 Erwin, Maggie K           13 Alamo Area-ST        2:34.23    2:29.24  
     r:+0.76  33.73     1:10.81 (37.08)     1:50.41 (39.60)     2:29.24 (38.83)
 16 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST        2:32.52    2:30.10  
     r:+0.87  34.58     1:12.12 (37.54)     1:51.17 (39.05)     2:30.10 (38.93)
 17 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST              2:31.21    2:33.87  
     r:+0.85  34.38     1:13.75 (39.37)     1:53.38 (39.63)     2:33.87 (40.49)
 18 Rodriguez, Ariana R       13 NTRO-ST              2:38.33    2:34.62  
     r:+0.47  35.88     1:15.08 (39.20)     1:55.26 (40.18)     2:34.62 (39.36)
 19 Jackson, Meghan K         13 Unattached-ST        2:54.29    2:40.96  
     r:+0.79  36.78     1:18.74 (41.96)     2:01.87 (43.13)     2:40.96 (39.09)
 20 May, Kylie R              13 NTRO-ST              2:46.97    2:41.65  
     r:+0.89  36.24     1:17.86 (41.62)     1:59.73 (41.87)     2:41.65 (41.92)
 21 Spencer, Aubrey E         13 NTRO-ST              2:47.55    2:42.19  
     r:+0.39  37.88     1:18.55 (40.67)     2:00.86 (42.31)     2:42.19 (41.33)
 22 Low, Naomi L              13 HPAC-ST              2:47.89    2:42.60  
     r:+0.66  37.61     1:19.71 (42.10)     2:03.23 (43.52)     2:42.60 (39.37)
 23 Martin, Kirra A           13 TST-ST               2:41.56    2:43.39  
              36.12     1:17.82 (41.70)     2:00.82 (43.00)     2:43.39 (42.57)
 24 Palomares, Victoria E     13 Alamo Area-ST        2:39.28    2:43.76  
     r:+0.48  36.52     1:17.38 (40.86)     2:00.74 (43.36)     2:43.76 (43.02)
 25 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        2:43.06    2:43.84  
     r:+0.73  37.21     1:18.69 (41.48)     2:01.55 (42.86)     2:43.84 (42.29)
 26 Brigman, Julianna C       13 Alamo Area-ST        2:52.27    2:43.89  
     r:+0.85  38.60     1:20.70 (42.10)     2:02.77 (42.07)     2:43.89 (41.12)
 27 Cole, Yana V              13 LSAC-ST              2:53.69    2:48.92  
     r:+0.77  40.07     1:23.61 (43.54)     2:07.33 (43.72)     2:48.92 (41.59)
 28 Thomas, Claire E          13 TST-ST               2:50.57    2:49.01  
     r:+0.80  38.99     1:22.52 (43.53)     2:07.26 (44.74)     2:49.01 (41.75)
 29 King, Kate E              13 Alamo Area-ST        2:48.22    2:51.55  
              39.26     1:22.22 (42.96)     2:06.73 (44.51)     2:51.55 (44.82)
 
Girls 13 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        4:53.64    4:47.69    9  
     r:+0.71  31.45     1:07.15 (35.70)     1:44.10 (36.95)     2:21.32 (37.22)
        2:58.34 (37.02)     3:35.85 (37.51)     4:12.41 (36.56)     4:47.69 (35.28)
  2 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        5:11.65    4:55.98    7  
     r:+0.84  34.35     1:11.55 (37.20)     1:49.59 (38.04)     2:26.91 (37.32)
        3:04.74 (37.83)     3:42.30 (37.56)     4:19.67 (37.37)     4:55.98 (36.31)
  3 Morrison, Elise P         13 NTRO-ST              5:07.72    4:56.61    6  
     r:+0.79  32.84     1:09.40 (36.56)     1:46.94 (37.54)     2:24.62 (37.68)
        3:02.43 (37.81)     3:40.90 (38.47)     4:19.15 (38.25)     4:56.61 (37.46)
  4 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              5:24.77    4:57.00    5  
              33.25     1:09.46 (36.21)     1:45.78 (36.32)     2:22.95 (37.17)
        3:00.97 (38.02)     3:38.91 (37.94)     4:18.62 (39.71)     4:57.00 (38.38)
  5 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        5:30.60    4:59.92    4  
     r:+0.80  33.22     1:10.40 (37.18)     1:48.70 (38.30)     2:27.31 (38.61)
        3:05.34 (38.03)     3:44.70 (39.36)     4:22.89 (38.19)     4:59.92 (37.03)
  6 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST              5:18.07    5:00.64    3  
     r:+0.74  34.60     1:11.45 (36.85)     1:49.77 (38.32)     2:28.82 (39.05)
        3:07.16 (38.34)     3:45.59 (38.43)     4:24.15 (38.56)     5:00.64 (36.49)
  7 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST        5:16.25    5:01.21    2  
     r:+0.78  33.47     1:10.63 (37.16)     1:48.39 (37.76)     2:26.88 (38.49)
        3:05.51 (38.63)     3:44.91 (39.40)     4:23.95 (39.04)     5:01.21 (37.26)
  8 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              5:16.92    5:12.55    1  
     r:+0.80  36.05     1:16.16 (40.11)     1:57.48 (41.32)     2:37.83 (40.35)
        3:17.33 (39.50)     3:56.21 (38.88)     4:35.33 (39.12)     5:12.55 (37.22)
  9 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST        5:23.34    5:13.13  
     r:+0.76  34.72     1:14.10 (39.38)     1:53.93 (39.83)     2:33.89 (39.96)
        3:13.96 (40.07)     3:54.05 (40.09)     4:34.16 (40.11)     5:13.13 (38.97)
 10 Harkin, Norah L           13 NTRO-ST              5:15.07    5:13.97  
     r:+0.85  36.56     1:14.44 (37.88)     1:53.64 (39.20)     2:33.36 (39.72)
        3:13.96 (40.60)     3:54.41 (40.45)     4:34.79 (40.38)     5:13.97 (39.18)
 11 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST              6:05.98    5:23.05  
     r:+0.37  36.73     1:17.29 (40.56)     1:58.87 (41.58)     2:40.80 (41.93)
        3:22.69 (41.89)     4:04.20 (41.51)     4:45.53 (41.33)     5:23.05 (37.52)
 12 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST              6:02.52    5:37.36  
     r:+0.79  37.17     1:20.43 (43.26)     2:03.49 (43.06)     2:46.32 (42.83)
        3:29.46 (43.14)     4:12.85 (43.39)     4:56.17 (43.32)     5:37.36 (41.19)
 13 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        5:54.77    5:45.83  
     r:+0.72  37.57     1:19.74 (42.17)     2:04.08 (44.34)     2:47.98 (43.90)
        3:33.11 (45.13)     4:17.71 (44.60)     5:02.75 (45.04)     5:45.83 (43.08)
 14 Thomas, Claire E          13 TST-ST               5:55.05    5:52.76  
              39.28     1:23.88 (44.60)     2:09.82 (45.94)     2:56.09 (46.27)
        3:41.39 (45.30)     4:27.43 (46.04)     5:11.71 (44.28)     5:52.76 (41.05)
 15 Palomares, Victoria E     13 Alamo Area-ST        5:42.10    6:01.13  
     r:+0.86  39.51     1:23.39 (43.88)     2:08.98 (45.59)     2:55.28 (46.30)
        3:42.02 (46.74)     4:28.97 (46.95)     5:15.57 (46.60)     6:01.13 (45.56)
 
Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morrison, Elise P         13 NTRO-ST              1:14.75    1:11.74    9  
              35.18     1:11.74 (36.56)                                        
  2 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        1:11.62    1:14.51    7  
              36.21     1:14.51 (38.30)                                        
  3 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              1:14.64    1:14.81    6  
              35.51     1:14.81 (39.30)                                        
  4 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST        1:18.67    1:14.92    5  
              36.57     1:14.92 (38.35)                                        
  5 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              1:16.19    1:15.36    4  
     r:+0.77  36.80     1:15.36 (38.56)                                        
  6 Erwin, Maggie K           13 Alamo Area-ST        1:20.55    1:16.67    3  
              37.30     1:16.67 (39.37)                                        
  7 Brown, Olivia S           13 NTRO-ST              1:23.96    1:16.70    2  
              37.72     1:16.70 (38.98)                                        
  8 Harkin, Norah L           13 NTRO-ST              1:21.42    1:17.08    1  
              37.96     1:17.08 (39.12)                                        
  9 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              1:19.37    1:17.30  
              38.93     1:17.30 (38.37)                                        
 10 Nguyen, Sophia M          13 NTRO-ST              1:18.54    1:17.80  
              38.90     1:17.80 (38.90)                                        
 11 Maciarz, Lola M           13 NTRO-ST              1:20.72    1:17.81  
     r:+0.10  38.06     1:17.81 (39.75)                                        
 12 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        1:19.78    1:18.66  
              38.36     1:18.66 (40.30)                                        
 13 Rodriguez, Ariana R       13 NTRO-ST              1:22.08    1:19.47  
              39.28     1:19.47 (40.19)                                        
 14 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        1:25.05    1:20.62  
              38.90     1:20.62 (41.72)                                        
 15 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST              1:26.93    1:22.10  
              40.77     1:22.10 (41.33)                                        
 16 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST              1:29.89    1:22.68  
              40.37     1:22.68 (42.31)                                        
 17 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST              1:25.19    1:26.78  
              41.87     1:26.78 (44.91)                                        
 18 DeRosier, Shasta R        13 Alamo Area-ST        1:29.91    1:27.04  
              42.43     1:27.04 (44.61)                                        
 19 Nguyen, Giana             13 Alamo Area-ST        1:26.67    1:27.25  
              43.75     1:27.25 (43.50)                                        
 20 Palomares, Victoria E     13 Alamo Area-ST        1:25.72    1:27.87  
              43.70     1:27.87 (44.17)                                        
 21 Cole, Yana V              13 LSAC-ST              1:28.91    1:28.18  
              43.09     1:28.18 (45.09)                                        
 22 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST        1:29.62    1:28.84  
              43.04     1:28.84 (45.80)                                        
 23 Butler, Ashleigh E        13 TXLA-ST              1:29.99    1:29.11  
              43.07     1:29.11 (46.04)                                        
 24 Heilesen, Sarah M         13 AQSA-ST              1:29.01    1:29.87  
              45.13     1:29.87 (44.74)                                        
 25 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        1:28.61    1:39.07  
              47.87     1:39.07 (51.20)                                        
 
Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morrison, Elise P         13 NTRO-ST              2:36.78    2:30.62    9  
              35.69     1:14.04 (38.35)     1:52.48 (38.44)     2:30.62 (38.14)
  2 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        2:33.56    2:34.38    7  
              36.58     1:15.83 (39.25)     1:55.39 (39.56)     2:34.38 (38.99)
  3 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              2:40.32    2:39.06    6  
              38.16     1:18.55 (40.39)     2:00.20 (41.65)     2:39.06 (38.86)
  4 Nguyen, Sophia M          13 NTRO-ST              2:44.86    2:41.36    5  
              39.12     1:20.16 (41.04)     2:01.48 (41.32)     2:41.36 (39.88)
  5 Boldrick, Isabel M        13 NTRO-ST              2:43.67    2:45.12    4  
              38.88     1:21.03 (42.15)     2:03.26 (42.23)     2:45.12 (41.86)
  6 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        2:47.38    2:45.68    3  
              40.34     1:21.93 (41.59)     2:04.60 (42.67)     2:45.68 (41.08)
  7 Harkin, Norah L           13 NTRO-ST              2:50.52    2:46.73    2  
              38.93     1:20.90 (41.97)     2:03.72 (42.82)     2:46.73 (43.01)
  8 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST        3:12.30    2:51.70    1  
              41.10     1:24.65 (43.55)     2:08.80 (44.15)     2:51.70 (42.90)
  9 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST              3:00.89    2:52.22  
              42.64     1:26.16 (43.52)     2:10.85 (44.69)     2:52.22 (41.37)
 10 Jackson, Meghan K         13 Unattached-ST        3:12.39    3:00.42  
              42.60     1:28.97 (46.37)     2:16.80 (47.83)     3:00.42 (43.62)
 11 Spencer, Aubrey E         13 NTRO-ST              3:10.55    3:06.21  
              45.60     1:31.49 (45.89)     2:19.86 (48.37)     3:06.21 (46.35)
 12 Palomares, Victoria E     13 Alamo Area-ST        3:09.37    3:10.53  
              46.38     1:35.37 (48.99)     2:24.67 (49.30)     3:10.53 (45.86)
 
Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST        1:21.31    1:20.92    9  
     r:+0.76  37.82     1:20.92 (43.10)                                        
  2 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        1:22.27    1:23.83    7  
     r:+0.68  39.60     1:23.83 (44.23)                                        
  3 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST        1:27.89    1:25.54    6  
     r:+0.79  40.41     1:25.54 (45.13)                                        
  4 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              1:25.25    1:25.97    5  
     r:+0.68  41.19     1:25.97 (44.78)                                        
  5 Morrison, Elise P         13 NTRO-ST              1:27.84    1:26.21    4  
     r:+0.79  41.02     1:26.21 (45.19)                                        
  6 King, Kate E              13 Alamo Area-ST        1:37.29    1:28.75    3  
     r:+0.78  42.09     1:28.75 (46.66)                                        
  7 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        1:33.86    1:29.06    2  
              42.29     1:29.06 (46.77)                                        
  8 Doughty, Nora D           13 NTRO-ST              1:29.83    1:29.07    1  
     r:+0.75  41.22     1:29.07 (47.85)                                        
  9 Maciarz, Lola M           13 NTRO-ST              1:31.32    1:29.97  
     r:+0.72  42.79     1:29.97 (47.18)                                        
 10 Erwin, Maggie K           13 Alamo Area-ST        1:38.10    1:33.61  
     r:+0.83  45.08     1:33.61 (48.53)                                        
 11 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST              1:42.01    1:33.72  
     r:+0.87  44.66     1:33.72 (49.06)                                        
 12 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              1:30.88    1:33.93  
     r:+0.72  44.51     1:33.93 (49.42)                                        
 13 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST              1:36.26    1:34.16  
     r:+0.76  43.82     1:34.16 (50.34)                                        
 14 May, Kylie R              13 NTRO-ST              1:31.56    1:34.74  
     r:+0.89  44.58     1:34.74 (50.16)                                        
 15 Musunuru, Sanvi           13 NTRO-ST              1:40.67    1:35.51  
     r:+0.82  46.39     1:35.51 (49.12)                                        
 16 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        1:37.61    1:36.36  
     r:+0.73  45.85     1:36.36 (50.51)                                        
 17 DeRosier, Shasta R        13 Alamo Area-ST        1:42.01    1:36.97  
     r:+0.92  45.66     1:36.97 (51.31)                                        
 18 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              1:37.74    1:37.13  
     r:+0.78  46.44     1:37.13 (50.69)                                        
 19 Martin, Kirra A           13 TST-ST               1:34.50    1:37.69  
              47.14     1:37.69 (50.55)                                        
 
Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canales, Kate E           13 AQSA-ST              2:48.47    2:49.37    9  
              38.00     1:21.03 (43.03)     2:06.10 (45.07)     2:49.37 (43.27)
  2 Allison, Lilly Jayne J    13 Unattached-ST        2:56.98    2:58.68    7  
     r:+0.55  42.86     1:27.91 (45.05)     2:15.40 (47.49)     2:58.68 (43.28)
  3 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        2:58.07    2:58.96    6  
     r:+0.75  40.68     1:27.40 (46.72)     2:12.77 (45.37)     2:58.96 (46.19)
  4 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST        3:12.27    3:04.25    5  
     r:+0.82  43.11     1:31.20 (48.09)     2:18.90 (47.70)     3:04.25 (45.35)
  5 Morris, Teagan S          13 TXLA-ST              3:39.69    3:04.41    4  
     r:+0.72  42.69     1:30.04 (47.35)     2:17.50 (47.46)     3:04.41 (46.91)
  6 Alford, Kealin N          13 NTRO-ST              3:29.68    3:07.33    3  
     r:+0.82  44.11     1:31.17 (47.06)     2:20.50 (49.33)     3:07.33 (46.83)
  7 King, Kate E              13 Alamo Area-ST        3:33.67    3:10.53    2  
     r:+0.82  44.70     1:32.14 (47.44)     2:22.36 (50.22)     3:10.53 (48.17)
  8 Doughty, Nora D           13 NTRO-ST              3:20.14    3:15.46    1  
     r:+0.78  42.48     1:32.88 (50.40)     2:24.86 (51.98)     3:15.46 (50.60)
  9 May, Kylie R              13 NTRO-ST              3:15.00    3:22.30  
     r:+0.87  44.79     1:35.97 (51.18)     2:29.07 (53.10)     3:22.30 (53.23)
 10 Martin, Kirra A           13 TST-ST               3:25.71    3:24.04  
              49.50     1:40.60 (51.10)     2:33.82 (53.22)     3:24.04 (50.22)
 11 Dreher, Lilly N           13 Alamo Area-ST        3:29.47    3:25.16  
     r:+0.72  46.22     1:39.24 (53.02)     2:32.88 (53.64)     3:25.16 (52.28)
 
Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        1:06.24    1:08.98    9  
     r:+0.69  32.08     1:08.98 (36.90)                                        
  2 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              1:10.32    1:09.34    7  
     r:+0.72  32.36     1:09.34 (36.98)                                        
  3 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST        1:14.19    1:11.65    6  
     r:+0.78  33.62     1:11.65 (38.03)                                        
  4 Maciarz, Lola M           13 NTRO-ST              1:12.16    1:12.90    5  
     r:+0.73  34.50     1:12.90 (38.40)                                        
  5 Gamez, Iyla C             13 NTRO-ST              1:21.46    1:14.37    4  
              34.82     1:14.37 (39.55)                                        
  6 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST        1:25.08    1:14.80    3  
              34.84     1:14.80 (39.96)                                        
  7 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              1:18.02    1:15.37    2  
     r:+0.70  35.37     1:15.37 (40.00)                                        
  8 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        1:24.25    1:16.31    1  
     r:+0.80  35.50     1:16.31 (40.81)                                        
  9 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              1:18.04    1:17.57  
     r:+0.78  36.34     1:17.57 (41.23)                                        
 10 Guidry, Savanna R         13 LSAC-ST              1:24.54    1:17.84  
     r:+0.67  35.36     1:17.84 (42.48)                                        
 11 Brown, Olivia S           13 NTRO-ST              1:19.68    1:18.33  
     r:+0.74  37.10     1:18.33 (41.23)                                        
 12 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST        1:13.89    1:18.76  
     r:+0.73  37.08     1:18.76 (41.68)                                        
 13 DeRosier, Shasta R        13 Alamo Area-ST        1:23.80    1:20.64  
     r:+0.85  37.01     1:20.64 (43.63)                                        
 14 Doughty, Nora D           13 NTRO-ST              1:21.34    1:22.12  
     r:+0.76  35.86     1:22.12 (46.26)                                        
 15 Didier, Emma G            13 Streamline-ST        1:26.59    1:22.20  
              37.19     1:22.20 (45.01)                                        
 16 Brigman, Julianna C       13 Alamo Area-ST        1:26.59    1:24.64  
     r:+0.84  39.27     1:24.64 (45.37)                                        
 17 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST              1:25.52    1:25.13  
     r:+0.74  38.13     1:25.13 (47.00)                                        
 18 May, Kylie R              13 NTRO-ST              1:26.55    1:28.89  
     r:+0.84  40.18     1:28.89 (48.71)                                        
 19 Cole, Yana V              13 LSAC-ST              1:25.96    1:30.52  
              42.86     1:30.52 (47.66)                                        
 20 Mallen, Kiara O           13 RUSH-ST              1:26.49    1:31.17  
     r:+0.91  40.02     1:31.17 (51.15)                                        
 
Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frushour, Brooke M        13 NTRO-ST              2:40.08    2:34.06    9  
     r:+0.73  33.64     1:11.90 (38.26)     1:51.56 (39.66)     2:34.06 (42.50)
  2 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        2:26.70    2:38.45    7  
     r:+0.69  32.56     1:11.01 (38.45)     1:53.91 (42.90)     2:38.45 (44.54)
  3 Boldrick, Isabel M        13 NTRO-ST              3:10.66    3:00.92    6  
     r:+0.84  37.72     1:25.69 (47.97)     2:14.17 (48.48)     3:00.92 (46.75)
  4 Martin, Kirra A           13 TST-ST               3:09.56    3:01.29    5  
     r:+0.84  39.27     1:25.19 (45.92)     2:13.25 (48.06)     3:01.29 (48.04)
 
Girls 13 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canales, Kate E           13 AQSA-ST              2:33.05    2:30.85    9  
              30.86     1:13.72 (42.86)     1:55.71 (41.99)     2:30.85 (35.14)
  2 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST        2:39.34    2:35.25    7  
     r:+0.74  33.39     1:15.24 (41.85)     1:58.57 (43.33)     2:35.25 (36.68)
  3 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              2:38.44    2:35.43    6  
              34.88     1:15.64 (40.76)     2:01.65 (46.01)     2:35.43 (33.78)
  4 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        2:28.47    2:35.52    5  
     r:+0.68  32.49     1:13.17 (40.68)     1:59.92 (46.75)     2:35.52 (35.60)
  5 Allison, Lilly Jayne J    13 Unattached-ST        2:43.11    2:41.95    4  
     r:+0.88  34.92     1:19.14 (44.22)     2:06.22 (47.08)     2:41.95 (35.73)
  6 Boldrick, Isabel M        13 NTRO-ST              2:43.81    2:43.20    3  
     r:+0.91  35.41     1:17.88 (42.47)     2:08.03 (50.15)     2:43.20 (35.17)
  7 King, Teagan G            13 Alamo Area-ST        2:44.99    2:43.50    2  
     r:+0.78  34.89     1:18.61 (43.72)     2:06.62 (48.01)     2:43.50 (36.88)
  8 Ott, Isabella R           13 Alamo Area-ST        2:48.55    2:45.29    1  
     r:+0.90  37.73     1:20.89 (43.16)     2:09.04 (48.15)     2:45.29 (36.25)
  9 Miyashita, Mako M         13 NTRO-ST              2:51.71    2:45.54  
     r:+0.82  36.17     1:18.41 (42.24)     2:09.33 (50.92)     2:45.54 (36.21)
 10 Delarue, Daniela          13 Alamo Area-ST        2:56.46    2:45.84  
     r:+0.80  35.60     1:19.57 (43.97)     2:08.66 (49.09)     2:45.84 (37.18)
 11 Guidry, Savanna R         13 LSAC-ST              3:14.06    2:47.38  
              34.22     1:17.93 (43.71)     2:09.07 (51.14)     2:47.38 (38.31)
 12 Morris, Teagan S          13 TXLA-ST              2:44.62    2:48.55  
              38.45     1:23.32 (44.87)     2:09.54 (46.22)     2:48.55 (39.01)
 13 Erwin, Maggie K           13 Alamo Area-ST        2:53.77    2:50.21  
     r:+0.79  38.21     1:22.10 (43.89)     2:14.39 (52.29)     2:50.21 (35.82)
 14 Horton, Scotia L          13 NTRO-ST              3:00.08    2:50.57  
     r:+0.86  36.63     1:19.59 (42.96)     2:11.32 (51.73)     2:50.57 (39.25)
 15 Brown, Olivia S           13 NTRO-ST              2:45.45    2:51.84  
              36.79     1:19.23 (42.44)     2:15.68 (56.45)     2:51.84 (36.16)
 16 De Fex, Maria J           13 NTRO-ST              2:59.72    2:52.09  
     r:+0.74  36.32     1:22.45 (46.13)     2:15.46 (53.01)     2:52.09 (36.63)
 17 Schroeder, Amanda K       13 Alamo Area-ST        2:55.54    2:53.42  
     r:+0.75  36.61     1:21.68 (45.07)     2:16.27 (54.59)     2:53.42 (37.15)
 18 Doughty, Nora D           13 NTRO-ST              2:58.94    2:54.68  
     r:+0.79  36.01     1:24.64 (48.63)     2:15.45 (50.81)     2:54.68 (39.23)
 19 Carpenter, Anna A         13 NTRO-ST              3:13.78    2:57.19  
     r:+0.72  37.50     1:22.38 (44.88)     2:17.01 (54.63)     2:57.19 (40.18)
 20 Martin, Kirra A           13 TST-ST               2:56.77    2:58.58  
     r:+0.95  39.46     1:24.67 (45.21)     2:17.48 (52.81)     2:58.58 (41.10)
 21 Brigman, Julianna C       13 Alamo Area-ST        3:13.49    3:00.74  
     r:+0.79  38.15     1:25.63 (47.48)     2:18.99 (53.36)     3:00.74 (41.75)
 22 King, Kate E              13 Alamo Area-ST        3:03.64    3:03.32  
     r:+0.81  42.97     1:31.05 (48.08)     2:19.36 (48.31)     3:03.32 (43.96)
 23 Rodriguez, Ariana R       13 NTRO-ST              3:05.70    3:04.55  
              37.90     1:24.81 (46.91)     2:24.06 (59.25)     3:04.55 (40.49)
 24 May, Kylie R              13 NTRO-ST              2:56.79    3:05.75  
     r:+0.89  40.79     1:28.32 (47.53)     2:24.71 (56.39)     3:05.75 (41.04)
 25 Alford, Kealin N          13 NTRO-ST              3:15.55    3:05.84  
     r:+0.82  48.75     1:35.46 (46.71)     2:26.62 (51.16)     3:05.84 (39.22)
 26 Spencer, Aubrey E         13 NTRO-ST              3:15.55    3:06.52  
     r:+0.88  41.91     1:28.74 (46.83)     2:24.69 (55.95)     3:06.52 (41.83)
 
Girls 13 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stapleton, Sloane K       13 Unattached-GU        5:22.42    5:19.68    9  
     r:+0.69  32.24     1:11.15 (38.91)     1:53.89 (42.74)     2:34.93 (41.04)
        3:21.15 (46.22)     4:07.39 (46.24)     4:44.03 (36.64)     5:19.68 (35.65)
  2 Nguyen, Elise K           13 NTRO-ST              5:43.06    5:29.36    7  
     r:+0.68  36.82     1:18.80 (41.98)     2:01.83 (43.03)     2:42.81 (40.98)
        3:28.91 (46.10)     4:17.43 (48.52)     4:53.91 (36.48)     5:29.36 (35.45)
  3 Nguyen, Sophia M          13 NTRO-ST              5:56.16    5:29.50    6  
              37.58     1:18.39 (40.81)     2:01.87 (43.48)     2:44.01 (42.14)
        3:31.38 (47.37)     4:18.61 (47.23)     4:55.88 (37.27)     5:29.50 (33.62)
  4 Allison, Lilly Jayne J    13 Unattached-ST        5:42.61    5:37.53    5  
     r:+0.86  35.69     1:18.46 (42.77)     2:03.62 (45.16)     2:46.89 (43.27)
        3:33.19 (46.30)     4:20.51 (47.32)     5:00.80 (40.29)     5:37.53 (36.73)
  5 Glasgow, Lily D           13 Unattached-ST        5:42.84    5:38.66    4  
              36.15     1:17.74 (41.59)     2:04.75 (47.01)     2:48.99 (44.24)
        3:34.85 (45.86)     4:20.10 (45.25)     5:01.02 (40.92)     5:38.66 (37.64)
 
Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hager, Averie F           14 Streamline-ST          29.12      28.80    9  
  2 Skoog, Cora M             14 AQSA-ST                29.50      28.99    7  
  3 Hager, Jaylee G           14 Streamline-ST          28.27      29.14    6  
  4 Simmons, Alexa B          14 NTRO-ST                30.19      29.36    5  
  5 Gunn, Libby N             14 NTRO-ST                30.08      29.74    4  
  6 DeFranco, Sabrina P       14 NTRO-ST                29.05      29.98    3  
  7 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST                28.35      30.00    2  
  8 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST                30.55      30.27    1  
  9 Nichols, Brittan L        14 Streamline-ST          32.57      30.31  
 10 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST                30.72      30.68  
 11 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST                32.06      30.71  
 12 Pena, Olivia L            14 NTRO-ST                32.10      31.02  
 12 Pifer, Lillian K          14 SYS-ST                 31.44      31.02  
 14 Kim, Katie                14 Alamo Area-ST          32.34      31.23  
 15 Micklos, Lyla C           14 Alamo Area-ST          36.01      31.72  
 16 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST          31.66      31.94  
 17 Lacy, Addison L           14 Alamo Area-ST          32.80      32.20  
 18 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST                34.02      32.30  
 19 Lorenzo Sanmiguel, Victo  14 Tibur Contry           34.34      32.46  
 20 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST          33.00      32.49  
 21 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST                32.72      32.72  
 22 Morton, Emerson L         14 WAVE-ST                33.66      32.74  
 23 Andreasen, Sydney E       14 WAVE-ST                34.54      32.85  
 24 Revis, Alanna R           14 SYS-ST                 34.25      33.17  
 25 Clauss, Ashlynn R         14 Alamo Area-ST          37.02      33.28  
 26 Baugh, Emma A             14 Streamline-ST          36.43      33.93  
 27 Detert, Sophia J          14 TST-ST                 34.16      34.19  
 28 Crouch, Presley A         14 Streamline-ST          35.08      34.61  
 29 Burch, Parker E           14 Alamo Area-ST          37.09      34.63  
 30 Melton, Kylie E           14 WAVE-ST                36.40      35.31  
 
Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              1:00.73    1:02.83    9  
              30.21     1:02.83 (32.62)                                        
  2 Skoog, Cora M             14 AQSA-ST              1:04.28    1:02.86    7  
     r:+0.81  30.21     1:02.86 (32.65)                                        
  3 Simmons, Alexa B          14 NTRO-ST              1:05.55    1:03.24    6  
     r:+0.65  30.66     1:03.24 (32.58)                                        
  4 Gunn, Libby N             14 NTRO-ST              1:04.90    1:03.74    5  
              30.96     1:03.74 (32.78)                                        
  5 Phan, Kaitlyn T           14 NTRO-ST              1:03.13    1:03.79    4  
     r:+0.70  30.53     1:03.79 (33.26)                                        
  6 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              1:05.30    1:03.85    3  
     r:+0.91  31.41     1:03.85 (32.44)                                        
  7 DeFranco, Sabrina P       14 NTRO-ST              1:04.40    1:04.58    2  
              31.17     1:04.58 (33.41)                                        
  8 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              1:06.65    1:05.53    1  
     r:+0.80  31.64     1:05.53 (33.89)                                        
  9 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        1:12.15    1:06.41  
     r:+0.41  32.50     1:06.41 (33.91)                                        
 10 Leggate, Anna L           14 NTRO-ST              1:09.93    1:06.47  
     r:+0.75  31.68     1:06.47 (34.79)                                        
 11 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST        1:05.90    1:06.63  
     r:+0.67  32.29     1:06.63 (34.34)                                        
 12 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              1:09.87    1:06.77  
              31.96     1:06.77 (34.81)                                        
 13 Kim, Katie                14 Alamo Area-ST        1:10.40    1:07.15  
              32.51     1:07.15 (34.64)                                        
 14 Watson, Sammy             14 LSAC-ST              1:11.81    1:07.77  
     r:+0.74  33.08     1:07.77 (34.69)                                        
 15 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        1:07.26    1:07.79  
     r:+0.85  31.84     1:07.79 (35.95)                                        
 16 Pifer, Lillian K          14 SYS-ST               1:08.43    1:07.97  
     r:+0.65  32.38     1:07.97 (35.59)                                        
 17 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        1:08.26    1:08.79  
     r:+0.76  33.22     1:08.79 (35.57)                                        
 18 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST        1:10.43    1:08.96  
     r:+0.88  33.17     1:08.96 (35.79)                                        
 19 Fong, Michelle H          14 NTRO-ST              1:08.98    1:09.20  
     r:+0.71  32.85     1:09.20 (36.35)                                        
 20 Castro, Daniela M         14 HSC-ST               1:11.22    1:11.47  
          r:+0.81                                                              
 21 Bussey, Abigail L         14 AQSA-ST              1:10.74    1:11.48  
     r:+0.86  33.95     1:11.48 (37.53)                                        
 22 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST              1:12.86    1:11.79  
     r:+0.79  34.21     1:11.79 (37.58)                                        
 23 Andreasen, Sydney E       14 WAVE-ST              1:17.92    1:12.23  
     r:+0.84  35.00     1:12.23 (37.23)                                        
 24 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST              1:14.91    1:12.36  
     r:+0.81  34.28     1:12.36 (38.08)                                        
 25 Lorenzo Sanmiguel, Victo  14 Tibur Contry         1:16.38    1:12.44  
              34.42     1:12.44 (38.02)                                        
 26 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        1:11.97    1:12.63  
              34.62     1:12.63 (38.01)                                        
 27 Morton, Emerson L         14 WAVE-ST              1:14.65    1:12.75  
     r:+0.75  34.78     1:12.75 (37.97)                                        
 28 Micklos, Lyla C           14 Alamo Area-ST        1:18.01    1:12.88  
              35.01     1:12.88 (37.87)                                        
 29 Legion, Rolleen C         14 Alamo Area-ST        1:19.47    1:13.12  
     r:+0.68  34.83     1:13.12 (38.29)                                        
 30 Moran, Rian S             14 NTRO-ST              1:14.16    1:13.63  
              34.63     1:13.63 (39.00)                                        
 31 Revis, Alanna R           14 SYS-ST               1:15.07    1:13.65  
     r:+0.86  35.89     1:13.65 (37.76)                                        
 32 Lacy, Addison L           14 Alamo Area-ST        1:18.01    1:13.81  
     r:+0.87  35.51     1:13.81 (38.30)                                        
 33 Jitta, Reetu N            14 NTRO-ST              1:14.72    1:13.87  
     r:+0.69  35.87     1:13.87 (38.00)                                        
 34 Sanchez, Pia J            14 Marlin Aquatics-ST   1:12.55    1:14.06  
     r:+0.77  34.80     1:14.06 (39.26)                                        
 35 Worden, Skylar D          14 LSAC-ST              1:15.32    1:14.12  
     r:+0.48  35.27     1:14.12 (38.85)                                        
 36 Morataya, Kait A          14 Alamo Area-ST        1:20.49    1:14.83  
     r:+0.77  36.06     1:14.83 (38.77)                                        
 37 Crouch, Presley A         14 Streamline-ST        1:17.63    1:15.18  
     r:+0.78  35.45     1:15.18 (39.73)                                        
 38 Detert, Sophia J          14 TST-ST               1:17.89    1:15.47  
              35.98     1:15.47 (39.49)                                        
 39 Sperber, Lily A           14 AQSA-ST              1:18.55    1:15.49  
              36.67     1:15.49 (38.82)                                        
 40 Flores, Fernanda F        14 Alamo Area-ST        1:20.49    1:15.67  
     r:+0.99  36.26     1:15.67 (39.41)                                        
 41 Phillips, Brooke K        14 TST-ST               1:14.98    1:16.62  
              36.65     1:16.62 (39.97)                                        
 42 Miller, Katelyn R         14 Alamo Area-ST        1:19.38    1:18.15  
              36.48     1:18.15 (41.67)                                        
 43 Perotto, Emilia M         14 HPAC-ST                   NT    1:18.80  
     r:+0.70  35.36     1:18.80 (43.44)                                        
 
Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simmons, Alexa B          14 NTRO-ST              2:19.98    2:13.63    9  
     r:+0.74  31.77     1:05.50 (33.73)     1:39.55 (34.05)     2:13.63 (34.08)
  2 Hager, Jaylee G           14 Streamline-ST        2:17.04    2:14.77    7  
     r:+0.73  31.90     1:06.80 (34.90)     1:40.86 (34.06)     2:14.77 (33.91)
  3 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              2:20.60    2:15.15    6  
     r:+0.93  31.98     1:06.32 (34.34)     1:40.82 (34.50)     2:15.15 (34.33)
  4 Hager, Averie F           14 Streamline-ST        2:19.48    2:15.64    5  
     r:+0.94  31.34     1:05.61 (34.27)     1:41.20 (35.59)     2:15.64 (34.44)
  5 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              2:18.31    2:17.24    4  
              32.22     1:06.27 (34.05)     1:42.28 (36.01)     2:17.24 (34.96)
  6 Skoog, Cora M             14 AQSA-ST              2:26.62    2:19.88    3  
     r:+0.81  31.61     1:07.07 (35.46)     1:44.30 (37.23)     2:19.88 (35.58)
  7 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              2:23.29    2:20.65    2  
     r:+0.74  33.24     1:09.36 (36.12)     1:45.55 (36.19)     2:20.65 (35.10)
  8 Pena, Olivia L            14 NTRO-ST              2:22.84    2:21.15    1  
     r:+0.37  33.03     1:08.94 (35.91)     1:45.36 (36.42)     2:21.15 (35.79)
  9 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              2:24.55    2:21.66  
     r:+0.35  33.22     1:09.51 (36.29)     1:46.16 (36.65)     2:21.66 (35.50)
 10 Gunn, Libby N             14 NTRO-ST              2:20.82    2:22.08  
     r:+0.81  32.57     1:08.92 (36.35)     1:46.34 (37.42)     2:22.08 (35.74)
 11 Leggate, Anna L           14 NTRO-ST              2:26.75    2:24.48  
     r:+0.74  32.43     1:08.16 (35.73)     1:46.16 (38.00)     2:24.48 (38.32)
 12 Kim, Katie                14 Alamo Area-ST        2:32.11    2:24.76  
     r:+0.78  34.01     1:10.90 (36.89)     1:47.70 (36.80)     2:24.76 (37.06)
 13 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        2:28.84    2:26.60  
     r:+0.79  34.15     1:11.29 (37.14)     1:49.40 (38.11)     2:26.60 (37.20)
 14 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        2:34.33    2:27.15  
              34.24     1:11.50 (37.26)     1:50.47 (38.97)     2:27.15 (36.68)
 15 DeFranco, Sabrina P       14 NTRO-ST              2:23.87    2:27.26  
     r:+0.44  33.13     1:10.69 (37.56)     1:49.37 (38.68)     2:27.26 (37.89)
 16 Santos, Bella N           14 WOW-ST               2:28.62    2:29.90  
     r:+0.85  33.37     1:10.49 (37.12)     1:49.60 (39.11)     2:29.90 (40.30)
 17 Nichols, Brittan L        14 Streamline-ST        2:43.76    2:29.99  
     r:+0.75  34.76     1:13.45 (38.69)     1:52.77 (39.32)     2:29.99 (37.22)
 18 Hutchinson, Alexa L       14 Alamo Area-ST        2:34.34    2:31.32  
     r:+0.75  35.68     1:14.68 (39.00)     1:54.22 (39.54)     2:31.32 (37.10)
 19 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST        2:38.73    2:31.97  
     r:+0.83  34.31     1:12.49 (38.18)     1:53.40 (40.91)     2:31.97 (38.57)
 20 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        2:28.04    2:31.99  
     r:+0.89  33.73     1:12.62 (38.89)     1:53.05 (40.43)     2:31.99 (38.94)
 21 Olivo, Audrey M           14 AQSA-ST              2:35.34    2:32.65  
     r:+0.74  34.84     1:13.87 (39.03)     1:53.96 (40.09)     2:32.65 (38.69)
 22 Watson, Sammy             14 LSAC-ST              2:53.55    2:32.93  
     r:+0.76  36.75     1:17.57 (40.82)     1:56.97 (39.40)     2:32.93 (35.96)
 23 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST              2:37.53    2:33.93  
     r:+0.75  34.86     1:14.56 (39.70)     1:55.30 (40.74)     2:33.93 (38.63)
 24 Pifer, Lillian K          14 SYS-ST               2:30.21    2:34.32  
     r:+0.65  34.45     1:14.03 (39.58)     1:55.46 (41.43)     2:34.32 (38.86)
 25 Bussey, Abigail L         14 AQSA-ST              2:38.10    2:34.60  
     r:+0.80  35.13     1:14.94 (39.81)     1:56.09 (41.15)     2:34.60 (38.51)
 26 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        2:36.15    2:35.78  
     r:+0.76  34.64     1:14.60 (39.96)     1:55.78 (41.18)     2:35.78 (40.00)
 27 Anderson, Isabella E      14 HSC-ST               2:46.31    2:39.28  
     r:+0.29  35.86     1:16.07 (40.21)     1:57.69 (41.62)     2:39.28 (41.59)
 28 Andreasen, Sydney E       14 WAVE-ST              2:42.85    2:39.94  
              35.98     1:17.01 (41.03)     1:59.29 (42.28)     2:39.94 (40.65)
 29 Revis, Alanna R           14 SYS-ST               2:51.83    2:41.42  
     r:+0.86  38.49     1:20.29 (41.80)     2:01.86 (41.57)     2:41.42 (39.56)
 30 Morataya, Kait A          14 Alamo Area-ST        2:54.29    2:42.12  
              37.57     1:19.45 (41.88)     2:02.37 (42.92)     2:42.12 (39.75)
 31 Worden, Skylar D          14 LSAC-ST              2:42.28    2:42.62  
     r:+0.83  37.44     1:19.06 (41.62)     2:02.27 (43.21)     2:42.62 (40.35)
 32 Hidalgo, Cami V           14 Alamo Area-ST        2:54.29    2:42.80  
              37.73     1:19.43 (41.70)     2:02.68 (43.25)     2:42.80 (40.12)
 33 Detert, Sophia J          14 TST-ST               2:52.72    2:43.62  
              36.81     1:18.64 (41.83)     2:02.42 (43.78)     2:43.62 (41.20)
 34 Ruiz, Gabby M             14 Alamo Area-ST        2:50.82    2:43.77  
     r:+0.80  37.67     1:20.69 (43.02)     2:04.35 (43.66)     2:43.77 (39.42)
 35 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST              2:44.48    2:44.12  
     r:+0.82  36.93     1:18.65 (41.72)     2:01.78 (43.13)     2:44.12 (42.34)
 36 Crouch, Presley A         14 Streamline-ST        2:46.59    2:44.90  
     r:+0.88  35.38     1:17.05 (41.67)     2:00.31 (43.26)     2:44.90 (44.59)
 37 Morton, Emerson L         14 WAVE-ST              2:45.00    2:45.54  
     r:+0.78  36.79     1:19.45 (42.66)     2:03.75 (44.30)     2:45.54 (41.79)
 38 Lacy, Addison L           14 Alamo Area-ST        2:45.01    2:46.23  
     r:+0.93  35.39     1:16.50 (41.11)     2:00.84 (44.34)     2:46.23 (45.39)
 39 Van Dyne, Cayden C        14 AQSA-ST              2:52.55    2:46.37  
     r:+0.61  36.78     1:19.98 (43.20)     2:04.77 (44.79)     2:46.37 (41.60)
 40 Phillips, Brooke K        14 TST-ST               2:49.38    2:50.64  
     r:+0.76  37.44     1:20.55 (43.11)     2:06.75 (46.20)     2:50.64 (43.89)
 
Girls 14 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              4:50.49    4:41.51    9  
     r:+0.54  33.17     1:08.42 (35.25)     1:43.93 (35.51)     2:19.56 (35.63)
        2:55.19 (35.63)     3:30.93 (35.74)     4:06.84 (35.91)     4:41.51 (34.67)
  2 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST        4:41.58    4:43.09    7  
     r:+0.69  32.91     1:08.45 (35.54)     1:44.15 (35.70)     2:20.10 (35.95)
        2:55.71 (35.61)     3:31.70 (35.99)     4:07.96 (36.26)     4:43.09 (35.13)
  3 Simmons, Alexa B          14 NTRO-ST              4:55.88    4:43.77    6  
     r:+0.72  32.37     1:08.13 (35.76)     1:44.33 (36.20)     2:20.73 (36.40)
        2:56.79 (36.06)     3:33.66 (36.87)     4:09.43 (35.77)     4:43.77 (34.34)
  4 Hager, Jaylee G           14 Streamline-ST        5:02.10    4:44.34    5  
     r:+0.78  33.62     1:11.00 (37.38)     1:47.74 (36.74)     2:24.77 (37.03)
        2:59.73 (34.96)     3:34.87 (35.14)     4:09.17 (34.30)     4:44.34 (35.17)
  5 Hager, Averie F           14 Streamline-ST        5:00.53    4:49.62    4  
     r:+0.75  32.76     1:08.98 (36.22)     1:45.72 (36.74)     2:22.34 (36.62)
        2:59.57 (37.23)     3:37.64 (38.07)     4:14.43 (36.79)     4:49.62 (35.19)
  6 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              4:40.29    4:51.71    3  
     r:+0.83  33.08     1:09.54 (36.46)     1:47.33 (37.79)     2:24.44 (37.11)
        3:01.72 (37.28)     3:39.04 (37.32)     4:16.29 (37.25)     4:51.71 (35.42)
  7 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              4:56.48    4:56.13    2  
     r:+0.76  33.74     1:11.63 (37.89)     1:50.46 (38.83)     2:28.90 (38.44)
        3:07.04 (38.14)     3:44.57 (37.53)     4:21.03 (36.46)     4:56.13 (35.10)
  8 Skoog, Cora M             14 AQSA-ST              5:09.27    4:58.52    1  
     r:+0.75  31.12     1:07.17 (36.05)     1:45.05 (37.88)     2:24.63 (39.58)
        3:02.43 (37.80)     3:42.27 (39.84)     4:21.71 (39.44)     4:58.52 (36.81)
  9 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        5:18.92    5:13.00  
 10 Pifer, Lillian K          14 SYS-ST               5:15.56    5:17.95  
     r:+0.66  35.86     1:16.06 (40.20)     1:57.28 (41.22)     2:38.07 (40.79)
        3:19.42 (41.35)     4:00.51 (41.09)     4:40.51 (40.00)     5:17.95 (37.44)
 11 Nichols, Brittan L        14 Streamline-ST        5:28.99    5:19.86  
     r:+0.53  35.78     1:15.40 (39.62)     1:55.98 (40.58)     2:36.64 (40.66)
        3:17.67 (41.03)     3:59.33 (41.66)     4:40.22 (40.89)     5:19.86 (39.64)
 12 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        5:30.25    5:22.71  
     r:+0.87  35.52     1:15.37 (39.85)     1:57.26 (41.89)     2:39.04 (41.78)
        3:20.40 (41.36)     4:02.68 (42.28)     4:44.14 (41.46)     5:22.71 (38.57)
 13 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST              5:34.53    5:24.16  
              35.97     1:16.09 (40.12)     1:58.07 (41.98)     2:40.22 (42.15)
        3:21.81 (41.59)     4:03.69 (41.88)     4:45.17 (41.48)     5:24.16 (38.99)
 14 Hutchinson, Alexa L       14 Alamo Area-ST        5:44.06    5:27.53  
     r:+0.81  36.68     1:17.63 (40.95)     2:00.69 (43.06)     2:43.38 (42.69)
        3:25.40 (42.02)     4:07.25 (41.85)     4:48.18 (40.93)     5:27.53 (39.35)
 15 Andreasen, Sydney E       14 WAVE-ST              5:45.94    5:43.57  
              37.51     1:19.84 (42.33)     2:04.71 (44.87)     2:49.39 (44.68)
        3:34.13 (44.74)     4:19.06 (44.93)     5:03.25 (44.19)     5:43.57 (40.32)
 16 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST              5:59.66    5:46.20  
     r:+0.80  37.94     1:21.11 (43.17)     2:05.08 (43.97)     2:48.84 (43.76)
        3:33.59 (44.75)     4:18.97 (45.38)     5:03.53 (44.56)     5:46.20 (42.67)
 
Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phan, Kaitlyn T           14 NTRO-ST              1:09.61    1:09.31    9  
              34.18     1:09.31 (35.13)                                        
  2 Fong, Michelle H          14 NTRO-ST              1:13.39    1:12.46    7  
              35.57     1:12.46 (36.89)                                        
  3 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              1:09.48    1:13.10    6  
              35.54     1:13.10 (37.56)                                        
  4 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              1:15.57    1:13.29    5  
              35.62     1:13.29 (37.67)                                        
  5 Morgan, Lindsay S         14 NTRO-ST              1:11.92    1:13.32    4  
              35.58     1:13.32 (37.74)                                        
  6 Simmons, Alexa B          14 NTRO-ST              1:17.20    1:16.04    3  
              37.19     1:16.04 (38.85)                                        
  7 Watson, Sammy             14 LSAC-ST              1:25.71    1:16.30    2  
              38.71     1:16.30 (37.59)                                        
  8 Gunn, Libby N             14 NTRO-ST              1:18.05    1:16.80    1  
              37.85     1:16.80 (38.95)                                        
  9 DeFranco, Sabrina P       14 NTRO-ST              1:15.27    1:17.10  
              37.24     1:17.10 (39.86)                                        
 10 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        1:18.77    1:17.39  
              37.18     1:17.39 (40.21)                                        
 11 Pena, Olivia L            14 NTRO-ST              1:19.83    1:18.64  
              37.13     1:18.64 (41.51)                                        
 12 Micklos, Lyla C           14 Alamo Area-ST        1:28.01    1:21.91  
              40.34     1:21.91 (41.57)                                        
 13 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        1:20.98    1:22.19  
              40.82     1:22.19 (41.37)                                        
 14 Castro, Daniela M         14 HSC-ST               1:20.38    1:22.80  
              39.32     1:22.80 (43.48)                                        
 15 Moran, Rian S             14 NTRO-ST              1:23.61    1:22.95  
              40.78     1:22.95 (42.17)                                        
 16 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST              1:26.38    1:24.23  
              41.72     1:24.23 (42.51)                                        
 17 Sanchez, Pia J            14 Marlin Aquatics-ST   1:21.55    1:24.87  
              40.95     1:24.87 (43.92)                                        
 18 Bussey, Abigail L         14 AQSA-ST              1:26.70    1:25.17  
              40.25     1:25.17 (44.92)                                        
 19 Ruiz, Gabby M             14 Alamo Area-ST        1:29.40    1:26.61  
              41.89     1:26.61 (44.72)                                        
 20 Detert, Sophia J          14 TST-ST               1:28.67    1:26.65  
              42.95     1:26.65 (43.70)                                        
 21 Jitta, Reetu N            14 NTRO-ST              1:26.07    1:26.66  
              42.42     1:26.66 (44.24)                                        
 22 Morton, Emerson L         14 WAVE-ST              1:29.97    1:27.37  
              42.01     1:27.37 (45.36)                                        
 23 Baugh, Emma A             14 Streamline-ST        1:27.94    1:28.29  
 24 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST              1:29.23    1:28.72  
              42.88     1:28.72 (45.84)                                        
 25 Sperber, Lily A           14 AQSA-ST              1:28.55    1:29.53  
              42.87     1:29.53 (46.66)                                        
 26 Lacy, Addison L           14 Alamo Area-ST        1:29.01    1:35.53  
              47.38     1:35.53 (48.15)                                        
 
Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morgan, Lindsay S         14 NTRO-ST              2:30.83    2:33.39    9  
              36.26     1:14.93 (38.67)     1:53.69 (38.76)     2:33.39 (39.70)
  2 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              2:30.14    2:37.00    7  
              38.04     1:18.08 (40.04)     1:57.72 (39.64)     2:37.00 (39.28)
  3 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              2:48.18    2:38.88    6  
              37.14     1:17.60 (40.46)     1:58.82 (41.22)     2:38.88 (40.06)
  4 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              2:38.07    2:40.18    5  
              38.74     1:20.17 (41.43)     2:01.26 (41.09)     2:40.18 (38.92)
  5 Gunn, Libby N             14 NTRO-ST              2:46.70    2:42.56    4  
              39.23     1:20.38 (41.15)     2:02.59 (42.21)     2:42.56 (39.97)
  6 DeFranco, Sabrina P       14 NTRO-ST              2:39.51    2:45.23    3  
              38.75     1:20.65 (41.90)     2:02.99 (42.34)     2:45.23 (42.24)
  7 Hager, Averie F           14 Streamline-ST        2:47.59    2:45.94    2  
              38.38     1:21.61 (43.23)     2:05.26 (43.65)     2:45.94 (40.68)
  8 Harris, Audri G           14 HSC-ST               2:44.11    2:46.08    1  
              38.68     1:20.04 (41.36)     2:03.64 (43.60)     2:46.08 (42.44)
  9 Pena, Olivia L            14 NTRO-ST              2:46.30    2:46.75  
              39.60     1:22.36 (42.76)     2:04.49 (42.13)     2:46.75 (42.26)
 10 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        2:48.65    2:50.18  
              40.35     1:25.30 (44.95)     2:08.89 (43.59)     2:50.18 (41.29)
 11 Skoog, Cora M             14 AQSA-ST              2:53.01    2:50.56  
              41.15     1:24.96 (43.81)     2:09.04 (44.08)     2:50.56 (41.52)
 12 Kim, Katie                14 Alamo Area-ST        2:48.94    2:51.22  
              41.28     1:24.86 (43.58)     2:08.51 (43.65)     2:51.22 (42.71)
 13 Hager, Jaylee G           14 Streamline-ST        2:51.20    2:51.24  
              42.24     1:26.65 (44.41)     2:10.33 (43.68)     2:51.24 (40.91)
 14 Santos, Bella N           14 WOW-ST               2:47.34    2:52.08  
              41.69     1:25.02 (43.33)     2:09.78 (44.76)     2:52.08 (42.30)
 15 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        2:53.36    2:53.35  
              39.73     1:24.50 (44.77)     2:10.30 (45.80)     2:53.35 (43.05)
 16 Hutchinson, Alexa L       14 Alamo Area-ST        2:58.42    2:53.75  
              42.00     1:26.40 (44.40)     2:10.93 (44.53)     2:53.75 (42.82)
 17 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        2:51.26    2:57.73  
     r:+0.94  42.02     1:27.00 (44.98)     2:13.59 (46.59)     2:57.73 (44.14)
 18 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST              3:01.83    3:00.05  
              42.37     1:29.56 (47.19)     2:15.34 (45.78)     3:00.05 (44.71)
 19 Detert, Sophia J          14 TST-ST               3:11.98    3:05.27  
              44.55     1:31.31 (46.76)     2:19.57 (48.26)     3:05.27 (45.70)
 20 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST              3:08.92    3:09.02  
              44.75     1:32.08 (47.33)     2:20.54 (48.46)     3:09.02 (48.48)
 21 Griffeth, Olivia J        14 Unattached-ST        3:07.12    3:21.49  
              48.24     1:40.56 (52.32)     2:32.06 (51.50)     3:21.49 (49.43)
 -- Morton, Emerson L         14 WAVE-ST              3:10.00         DQ  
              46.08     1:35.51 (49.43)     2:26.34 (50.83)          DQ (46.55)
 
Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phan, Kaitlyn T           14 NTRO-ST              1:19.39    1:19.73    9  
     r:+0.76  37.65     1:19.73 (42.08)                                        
  2 Mauldin, Carly R          14 Alamo Area-ST        1:26.52    1:25.74    7  
     r:+0.73  40.67     1:25.74 (45.07)                                        
  3 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              1:27.07    1:27.15    6  
     r:+0.75  41.15     1:27.15 (46.00)                                        
  4 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              1:31.07    1:27.85    5  
     r:+0.56  42.34     1:27.85 (45.51)                                        
  5 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST        1:34.21    1:30.31    4  
              43.03     1:30.31 (47.28)                                        
  6 Nichols, Brittan L        14 Streamline-ST        1:35.82    1:30.72    3  
     r:+0.80  43.22     1:30.72 (47.50)                                        
  7 Anderson, Isabella E      14 HSC-ST               1:27.79    1:31.23    2  
     r:+0.50  43.51     1:31.23 (47.72)                                        
  8 Fong, Michelle H          14 NTRO-ST              1:30.07    1:31.42    1  
     r:+0.72  44.64     1:31.42 (46.78)                                        
  9 Phillips, Brooke K        14 TST-ST               1:26.94    1:31.45  
     r:+0.79  42.76     1:31.45 (48.69)                                        
 10 Worden, Skylar D          14 LSAC-ST              1:33.69    1:32.22  
              44.61     1:32.22 (47.61)                                        
 11 Legion, Rolleen C         14 Alamo Area-ST        1:41.10    1:32.59  
     r:+0.79  44.99     1:32.59 (47.60)                                        
 12 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST        1:34.67    1:32.65  
     r:+0.77  45.29     1:32.65 (47.36)                                        
 13 Leggate, Anna L           14 NTRO-ST              1:33.36    1:32.82  
     r:+0.77  44.23     1:32.82 (48.59)                                        
 14 Browning, Maggie A        14 LSAC-ST              1:41.06    1:32.88  
     r:+0.70  44.90     1:32.88 (47.98)                                        
 15 Hager, Jaylee G           14 Streamline-ST        1:31.45    1:33.48  
     r:+0.82  44.74     1:33.48 (48.74)                                        
 16 Burch, Parker E           14 Alamo Area-ST        1:39.05    1:34.36  
     r:+0.73  44.62     1:34.36 (49.74)                                        
 17 Hager, Averie F           14 Streamline-ST        1:35.56    1:35.28  
     r:+0.70  43.87     1:35.28 (51.41)                                        
 18 Sperber, Lily A           14 AQSA-ST              1:41.01    1:38.26  
     r:+0.92  45.63     1:38.26 (52.63)                                        
 19 Bussey, Abigail L         14 AQSA-ST              1:39.55    1:39.48  
     r:+0.80  47.07     1:39.48 (52.41)                                        
 20 Crouch, Presley A         14 Streamline-ST        1:39.77    1:39.49  
     r:+0.78  46.91     1:39.49 (52.58)                                        
 21 Griffeth, Olivia J        14 Unattached-ST        1:41.47    1:40.67  
     r:+0.78  47.82     1:40.67 (52.85)                                        
 22 Van Dyne, Cayden C        14 AQSA-ST              1:38.55    1:41.35  
     r:+0.94  47.77     1:41.35 (53.58)                                        
 23 Lorenzo Sanmiguel, Victo  14 Tibur Contry         1:41.00    1:44.61  
     r:+0.79  49.35     1:44.61 (55.26)                                        
 
Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          14 Alamo Area-ST        3:04.77    3:01.46    9  
     r:+0.77  41.99     1:28.06 (46.07)     2:14.85 (46.79)     3:01.46 (46.61)
  2 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              3:05.08    3:05.90    7  
     r:+0.78  42.64     1:30.04 (47.40)     2:18.19 (48.15)     3:05.90 (47.71)
  3 Browning, Maggie A        14 LSAC-ST              3:04.55    3:16.10    6  
     r:+0.47  45.86     1:34.84 (48.98)     2:25.67 (50.83)     3:16.10 (50.43)
  4 Leggate, Anna L           14 NTRO-ST              3:19.37    3:16.16    5  
     r:+0.75  44.51     1:35.76 (51.25)     2:25.82 (50.06)     3:16.16 (50.34)
  5 Worden, Skylar D          14 LSAC-ST              3:19.16    3:16.23    4  
     r:+0.66  45.72     1:36.61 (50.89)     2:26.31 (49.70)     3:16.23 (49.92)
  6 Skoog, Cora M             14 AQSA-ST              3:22.94    3:17.49    3  
     r:+0.79  44.11     1:34.91 (50.80)     2:26.97 (52.06)     3:17.49 (50.52)
  7 Phillips, Brooke K        14 TST-ST               3:15.04    3:20.46    2  
     r:+0.84  45.61     1:36.43 (50.82)     2:28.24 (51.81)     3:20.46 (52.22)
  8 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        3:24.85    3:23.02    1  
              47.67     1:40.35 (52.68)     2:31.99 (51.64)     3:23.02 (51.03)
  9 Legion, Rolleen C         14 Alamo Area-ST        3:37.45    3:24.52  
     r:+0.66  48.34     1:40.48 (52.14)     2:34.56 (54.08)     3:24.52 (49.96)
 10 Burch, Parker E           14 Alamo Area-ST        3:39.32    3:24.89  
     r:+0.71  45.88     1:39.63 (53.75)     2:32.54 (52.91)     3:24.89 (52.35)
 11 Hutchinson, Alexa L       14 Alamo Area-ST        3:24.19    3:27.73  
     r:+0.76  48.51     1:42.63 (54.12)     2:35.31 (52.68)     3:27.73 (52.42)
 12 Griffeth, Olivia J        14 Unattached-ST        3:32.98    3:29.82  
     r:+0.78  46.71     1:40.95 (54.24)     2:36.03 (55.08)     3:29.82 (53.79)
 13 Castro, Daniela M         14 HSC-ST               3:38.58    3:31.90  
     r:+0.85  49.01     1:45.03 (56.02)     2:38.31 (53.28)     3:31.90 (53.59)
 14 Crouch, Presley A         14 Streamline-ST        3:36.99    3:37.90  
     r:+0.77  48.57     1:44.22 (55.65)     2:41.53 (57.31)     3:37.90 (56.37)
 15 Perotto, Emilia M         14 HPAC-ST              3:36.76    3:45.90  
     r:+0.70  50.57     1:47.17 (56.60)     2:46.43 (59.26)     3:45.90 (59.47)
 
Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          14 Alamo Area-ST        1:06.91    1:08.99    9  
     r:+0.72  32.76     1:08.99 (36.23)                                        
  2 Simmons, Alexa B          14 NTRO-ST              1:17.76    1:09.63    7  
     r:+0.70  33.41     1:09.63 (36.22)                                        
  3 Olivo, Audrey M           14 AQSA-ST              1:14.91    1:09.84    6  
     r:+0.70  32.80     1:09.84 (37.04)                                        
  4 Phan, Kaitlyn T           14 NTRO-ST              1:09.13    1:10.44    5  
     r:+0.72  34.02     1:10.44 (36.42)                                        
  5 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST        1:11.85    1:11.98    4  
     r:+0.70  34.04     1:11.98 (37.94)                                        
  6 Hager, Averie F           14 Streamline-ST        1:11.96    1:12.63    3  
     r:+0.74  34.00     1:12.63 (38.63)                                        
  7 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              1:14.36    1:13.10    2  
     r:+0.92  34.41     1:13.10 (38.69)                                        
  8 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              1:07.01    1:13.12    1  
     r:+0.84  34.23     1:13.12 (38.89)                                        
  9 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              1:16.66    1:14.06  
     r:+0.78  34.31     1:14.06 (39.75)                                        
 10 Fong, Michelle H          14 NTRO-ST              1:16.39    1:14.39  
     r:+0.75  35.25     1:14.39 (39.14)                                        
 11 Hager, Jaylee G           14 Streamline-ST        1:22.84    1:15.38  
              34.18     1:15.38 (41.20)                                        
 12 Harris, Audri G           14 HSC-ST               1:14.53    1:17.26  
     r:+0.78  35.41     1:17.26 (41.85)                                        
 13 Anderson, Isabella E      14 HSC-ST               1:25.90    1:22.49  
     r:+0.91  37.36     1:22.49 (45.13)                                        
 14 Pifer, Lillian K          14 SYS-ST               1:24.66    1:22.57  
     r:+0.61  37.01     1:22.57 (45.56)                                        
 15 Watson, Sammy             14 LSAC-ST              1:25.55    1:23.17  
     r:+0.76  37.92     1:23.17 (45.25)                                        
 16 Browning, Maggie A        14 LSAC-ST              1:16.55    1:24.00  
     r:+0.70  38.94     1:24.00 (45.06)                                        
 17 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        1:25.64    1:25.24  
     r:+0.76  39.52     1:25.24 (45.72)                                        
 18 Bode, Joy A               14 Alamo Area-ST        1:23.75    1:28.70  
     r:+0.80  40.44     1:28.70 (48.26)                                        
 
Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nader, Cloe A             14 Alamo Area-ST        2:31.60    2:33.50    9  
              34.92     1:13.26 (38.34)     1:53.00 (39.74)     2:33.50 (40.50)
  2 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              3:01.08    2:42.36    7  
     r:+0.85  36.55     1:18.48 (41.93)     2:00.70 (42.22)     2:42.36 (41.66)
  3 Pena, Olivia L            14 NTRO-ST              2:52.08    2:46.28    6  
     r:+0.38  35.68     1:18.72 (43.04)     2:03.16 (44.44)     2:46.28 (43.12)
  4 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              2:45.08    2:46.91    5  
     r:+0.76  36.14     1:17.86 (41.72)     2:02.25 (44.39)     2:46.91 (44.66)
  5 Morgan, Lindsay S         14 NTRO-ST              2:59.92    2:54.05    4  
     r:+0.71  37.72     1:19.48 (41.76)     2:06.76 (47.28)     2:54.05 (47.29)
 
Girls 14 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          14 Alamo Area-ST        2:29.21    2:32.33    9  
              32.48     1:12.61 (40.13)     1:57.79 (45.18)     2:32.33 (34.54)
  2 Shepherd, Ella J          14 NTRO-ST              2:45.45    2:40.21    7  
     r:+0.90  34.38     1:17.43 (43.05)     2:04.73 (47.30)     2:40.21 (35.48)
  3 Christiansen, Tessa L     14 WAVE-ST              2:32.50    2:42.87    6  
     r:+0.79  33.31     1:15.47 (42.16)     2:06.38 (50.91)     2:42.87 (36.49)
  4 Morgan, Lindsay S         14 NTRO-ST              2:43.07    2:44.76    5  
     r:+0.69  34.48     1:15.76 (41.28)     2:08.52 (52.76)     2:44.76 (36.24)
  5 Gonzalez, Olivia L        14 WAVE-ST              2:44.95    2:45.30    4  
     r:+0.82  34.13     1:16.51 (42.38)     2:08.29 (51.78)     2:45.30 (37.01)
  6 Pifer, Lillian K          14 SYS-ST               2:53.81    2:52.84    3  
     r:+0.64  36.67     1:22.91 (46.24)     2:15.19 (52.28)     2:52.84 (37.65)
  7 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        2:54.77    2:55.22    2  
     r:+0.80  38.49     1:23.71 (45.22)     2:15.86 (52.15)     2:55.22 (39.36)
  8 Gunn, Libby N             14 NTRO-ST              2:52.09    2:55.39    1  
              38.47     1:20.12 (41.65)     2:18.74 (58.62)     2:55.39 (36.65)
  9 Moran, Rian S             14 NTRO-ST              3:01.37    2:56.38  
     r:+0.75  36.19     1:21.40 (45.21)     2:15.37 (53.97)     2:56.38 (41.01)
 10 Carpenter, Addie R        14 Alamo Area-ST        2:55.43    2:58.51  
     r:+0.82  38.23     1:25.26 (47.03)     2:20.05 (54.79)     2:58.51 (38.46)
 11 Hutchinson, Alexa L       14 Alamo Area-ST        3:03.70    2:58.67  
     r:+0.77  37.15     1:24.46 (47.31)     2:19.52 (55.06)     2:58.67 (39.15)
 12 Kim, Katie                14 Alamo Area-ST        3:08.32    2:58.97  
     r:+0.43  39.32     1:24.40 (45.08)     2:22.72 (58.32)     2:58.97 (36.25)
 13 Johnson, Carra S          14 GOLD-ST              2:58.92    2:59.06  
     r:+0.76  38.11     1:25.27 (47.16)     2:20.59 (55.32)     2:59.06 (38.47)
 14 Castro, Daniela M         14 HSC-ST               2:59.20    2:59.69  
     r:+0.85  39.42     1:27.28 (47.86)     2:20.49 (53.21)     2:59.69 (39.20)
 15 Bussey, Abigail L         14 AQSA-ST              3:01.76    3:00.20  
     r:+0.81  37.78     1:24.52 (46.74)     2:20.37 (55.85)     3:00.20 (39.83)
 16 Adams, Kaitlyn E          14 Alamo Area-ST        3:00.35    3:01.17  
     r:+0.92  37.96     1:24.64 (46.68)     2:22.01 (57.37)     3:01.17 (39.16)
 17 Jitta, Reetu N            14 NTRO-ST              3:05.99    3:03.46  
     r:+0.43  40.68     1:26.87 (46.19)     2:23.89 (57.02)     3:03.46 (39.57)
 18 Revis, Alanna R           14 SYS-ST               3:10.78    3:03.83  
     r:+0.77  41.39     1:28.95 (47.56)     2:23.79 (54.84)     3:03.83 (40.04)
 19 Micklos, Lyla C           14 Alamo Area-ST        3:15.79    3:04.20  
              37.46     1:22.83 (45.37)   2:23.29 (1:00.46)     3:04.20 (40.91)
 20 Phillips, Brooke K        14 TST-ST               3:03.13    3:06.98  
     r:+0.86  41.81     1:32.56 (50.75)     2:23.38 (50.82)     3:06.98 (43.60)
 21 Sanchez, Pia J            14 Marlin Aquatics-ST        NT    3:07.82  
              42.22     1:27.07 (44.85)     2:25.76 (58.69)     3:07.82 (42.06)
 22 Morataya, Kait A          14 Alamo Area-ST        3:15.79    3:11.86  
     r:+0.82  41.67     1:31.61 (49.94)   2:31.67 (1:00.06)     3:11.86 (40.19)
 23 Sansano, Glory L          14 WAVE-ST              3:15.73    3:12.49  
     r:+0.84  39.42     1:28.07 (48.65)   2:30.92 (1:02.85)     3:12.49 (41.57)
 24 Detert, Sophia J          14 TST-ST               3:14.97    3:15.91  
     r:+0.87  45.15     1:32.37 (47.22)   2:33.78 (1:01.41)     3:15.91 (42.13)
 
Girls 14 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          14 Alamo Area-ST        5:20.40    5:18.73    9  
     r:+0.70  33.04     1:10.73 (37.69)     1:53.07 (42.34)     2:34.09 (41.02)
        3:20.60 (46.51)     4:07.77 (47.17)     4:44.06 (36.29)     5:18.73 (34.67)
  2 Estipona, Stella R        14 NTRO-ST              5:30.06    5:30.74    7  
     r:+0.72  35.64     1:18.25 (42.61)     2:02.12 (43.87)     2:44.24 (42.12)
        3:29.98 (45.74)     4:17.71 (47.73)     4:55.58 (37.87)     5:30.74 (35.16)
  3 Alford, Cadence E         14 Alamo Area-ST        6:41.88    6:12.40    6  
     r:+0.83  39.95     1:24.66 (44.71)     2:13.80 (49.14)     3:02.62 (48.82)
        3:59.45 (56.83)     4:55.09 (55.64)     5:34.67 (39.58)     6:12.40 (37.73)
  4 Svatek, Jordan P          14 Alamo Area-ST        6:06.60    6:12.51    5  
     r:+0.62  37.93     1:26.95 (49.02)     2:13.39 (46.44)     2:58.73 (45.34)
        3:53.52 (54.79)     4:48.23 (54.71)     5:31.56 (43.33)     6:12.51 (40.95)
 
Women 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Freelon, Harmonee E       15 Streamline-ST          28.06      28.97    9  
  2 Ivanov-Gomez, Valeria D   15 Streamline-ST          27.54      29.16    7  
  3 Wilson, Addy R            15 Alamo Area-ST          29.44      29.54    6  
  4 Mandacina, Parker R       15 Alamo Area-ST          29.42      29.65    5  
  5 Vanderweele, Holly E      15 WAVE-ST                31.31      30.07    4  
  6 Villatoro, Lindsay K      15 Alamo Area-ST          29.30      30.20    3  
  7 Kellogg, Cami K           15 AQSA-ST                29.80      30.43    2  
  8 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST          29.93      30.46    0.5
  8 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST          30.77      30.46    0.5
 10 Aldariz Osorio, Valeria   15 Tibur Contry           36.99      30.70  
 11 Walker, Gabi C            15 WAVE-ST                32.00      30.79  
 12 Gingerich, Zee K          15 TST-ST                 32.95      30.83  
 13 Kanaskar, Samika M        15 Streamline-ST          31.50      30.86  
 14 Boutin, Hayley M          15 Alamo Area-ST          29.98      30.87  
 15 Nwaeze, KC C              15 Unattached-ST          30.16      31.28  
 16 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST          32.15      31.32  
 17 Crouch, Kendal R          15 Streamline-ST          33.99      31.56  
 18 Scott, Farrah J           15 RUSH-ST                33.01      31.63  
 19 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST          35.01      32.11  
 20 Shapley, Savannah E       15 Unattached-ST          32.74      32.37  
 21 Boles, Presley L          15 Alamo Area-ST          31.13      32.45  
 22 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST                32.74      32.63  
 23 Gipson, Cassie D          15 SYS-ST                 34.72      33.86  
 24 Stow, Katie E             15 WAVE-ST                35.00      35.90  
 25 Duckworth, Adalia R       15 Streamline-ST          36.41      36.69  
 
Women 15 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mandacina, Parker R       15 Alamo Area-ST        1:02.72    1:02.98    9  
     r:+0.75  30.33     1:02.98 (32.65)                                        
  2 Kelner, Calista A         15 AQSA-ST              1:05.49    1:04.60    7  
     r:+0.64  30.96     1:04.60 (33.64)                                        
  3 Villatoro, Lindsay K      15 Alamo Area-ST        1:04.60    1:05.13    6  
     r:+0.76  31.51     1:05.13 (33.62)                                        
  4 Nelson, Liliana J         15 TST-ST               1:10.09    1:06.30    5  
     r:+0.83  31.94     1:06.30 (34.36)                                        
  5 Vanderweele, Holly E      15 WAVE-ST              1:07.08    1:06.47    3.5
              32.16     1:06.47 (34.31)                                        
  5 Freelon, Harmonee E       15 Streamline-ST        1:05.17    1:06.47    3.5
     r:+0.67  31.14     1:06.47 (35.33)                                        
  7 Boutin, Hayley M          15 Alamo Area-ST        1:04.95    1:06.72    2  
     r:+0.67  31.77     1:06.72 (34.95)                                        
  8 Gingerich, Zee K          15 TST-ST               1:12.07    1:06.82    1  
     r:+0.77  32.18     1:06.82 (34.64)                                        
  9 Kanaskar, Samika M        15 Streamline-ST        1:08.44    1:07.53  
     r:+0.78  32.78     1:07.53 (34.75)                                        
  9 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        1:06.65    1:07.53  
     r:+0.82  33.34     1:07.53 (34.19)                                        
 11 Hipp, Aimee C             15 Alamo Area-ST        1:07.98    1:07.57  
     r:+0.81  32.45     1:07.57 (35.12)                                        
 12 Walker, Gabi C            15 WAVE-ST              1:10.00    1:07.58  
     r:+0.83  31.62     1:07.58 (35.96)                                        
 13 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST        1:09.43    1:07.85  
     r:+0.77  32.48     1:07.85 (35.37)                                        
 14 Nwaeze, KC C              15 Unattached-ST        1:06.36    1:07.86  
     r:+0.75  32.35     1:07.86 (35.51)                                        
 15 Dominguez, Lacey C        15 LIFE-ST              1:09.37    1:10.10  
     r:+0.74  32.99     1:10.10 (37.11)                                        
 16 Shapley, Savannah E       15 Unattached-ST        1:10.28    1:10.93  
     r:+0.64  34.18     1:10.93 (36.75)                                        
 17 Crouch, Kendal R          15 Streamline-ST        1:19.84    1:10.96  
     r:+0.50  34.68     1:10.96 (36.28)                                        
 18 Garfield, Evelyn G        15 Unattached-ST        1:18.55    1:11.38  
     r:+0.80  34.43     1:11.38 (36.95)                                        
 19 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              1:12.72    1:11.49  
     r:+0.74  33.96     1:11.49 (37.53)                                        
 20 Zuniga, Romina            15 Alamo Area-ST        1:14.75    1:11.69  
     r:+0.89  34.75     1:11.69 (36.94)                                        
 21 Castillo, Kylie E         15 LIFE-ST              1:12.60    1:12.51  
     r:+0.70  34.92     1:12.51 (37.59)                                        
 22 Washburn, Sarah N         15 Alamo Area-ST        1:13.74    1:13.05  
     r:+0.98  34.80     1:13.05 (38.25)                                        
 23 Gipson, Cassie D          15 SYS-ST               1:19.84    1:13.73  
              35.15     1:13.73 (38.58)                                        
 24 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST        1:20.26    1:14.41  
     r:+0.42  35.65     1:14.41 (38.76)                                        
 25 Li, Anika G               15 Alamo Area-ST        1:19.79    1:15.56  
     r:+0.41  34.99     1:15.56 (40.57)                                        
 26 Stow, Katie E             15 WAVE-ST              1:17.00    1:20.97  
     r:+0.87  37.80     1:20.97 (43.17)                                        
 
Women 15 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            15 Unattached-ST        2:14.84    2:16.14    9  
     r:+0.73  31.43     1:06.05 (34.62)     1:40.78 (34.73)     2:16.14 (35.36)
  2 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST        2:17.29    2:20.46    7  
     r:+0.74  33.31     1:09.01 (35.70)     1:45.55 (36.54)     2:20.46 (34.91)
  3 Villatoro, Lindsay K      15 Alamo Area-ST        2:21.02    2:20.93    6  
     r:+0.76  32.96     1:08.94 (35.98)     1:45.03 (36.09)     2:20.93 (35.90)
  4 Seaton, Sienna R          15 NTRO-ST              2:23.07    2:23.04    5  
     r:+0.79  32.98     1:09.17 (36.19)     1:46.31 (37.14)     2:23.04 (36.73)
  5 Nelson, Liliana J         15 TST-ST               2:29.65    2:23.67    4  
     r:+0.84  32.70     1:09.66 (36.96)     1:47.02 (37.36)     2:23.67 (36.65)
  6 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        2:23.82    2:23.96    3  
     r:+0.74  34.29     1:10.31 (36.02)     1:47.96 (37.65)     2:23.96 (36.00)
  7 Walker, Gabi C            15 WAVE-ST              2:31.00    2:25.52    2  
     r:+0.87  33.78     1:10.59 (36.81)     1:48.56 (37.97)     2:25.52 (36.96)
  8 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST        2:25.70    2:25.72    1  
     r:+0.77  34.12     1:11.45 (37.33)     1:49.36 (37.91)     2:25.72 (36.36)
  9 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST        2:34.60    2:26.88  
     r:+0.76  33.35     1:11.28 (37.93)     1:50.78 (39.50)     2:26.88 (36.10)
 10 Aldariz Osorio, Valeria   15 Tibur Contry         2:27.21    2:26.97  
     r:+0.79  34.08     1:11.89 (37.81)     1:50.96 (39.07)     2:26.97 (36.01)
 11 Boutin, Hayley M          15 Alamo Area-ST        2:24.03    2:27.22  
     r:+0.71  33.68     1:11.36 (37.68)     1:50.06 (38.70)     2:27.22 (37.16)
 12 Masgras, Sidney P         15 NTRO-ST              2:26.68    2:28.07  
     r:+0.68  33.12     1:10.73 (37.61)     1:49.75 (39.02)     2:28.07 (38.32)
 13 Vanderweele, Holly E      15 WAVE-ST              2:34.06    2:30.95  
     r:+0.82  34.90     1:13.48 (38.58)     1:53.59 (40.11)     2:30.95 (37.36)
 14 Loschke, Zoe N            15 RUSH-ST              2:30.12    2:31.14  
     r:+0.38  35.01     1:13.83 (38.82)     1:52.53 (38.70)     2:31.14 (38.61)
 15 Ochoa, Sophie M           15 Alamo Area-ST        2:32.29    2:32.23  
     r:+0.75  33.02     1:11.44 (38.42)     1:51.77 (40.33)     2:32.23 (40.46)
 16 Freelon, Harmonee E       15 Streamline-ST        2:26.75    2:32.80  
     r:+0.67  32.45     1:10.09 (37.64)     1:51.40 (41.31)     2:32.80 (41.40)
 17 Gingerich, Zee K          15 TST-ST               2:39.39    2:32.81  
     r:+0.83  34.41     1:13.28 (38.87)     1:54.19 (40.91)     2:32.81 (38.62)
 18 McNeill, Maddie R         15 Alamo Area-ST        2:39.41    2:33.01  
     r:+0.75  35.01     1:13.81 (38.80)     1:54.72 (40.91)     2:33.01 (38.29)
 19 Scott, Farrah J           15 RUSH-ST              2:40.52    2:34.02  
     r:+0.84  35.24     1:15.00 (39.76)     1:55.03 (40.03)     2:34.02 (38.99)
 20 Zuniga, Romina            15 Alamo Area-ST        2:41.95    2:34.71  
     r:+0.83  35.77     1:14.73 (38.96)     1:55.11 (40.38)     2:34.71 (39.60)
 21 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        2:42.52    2:34.78  
     r:+0.83  34.58     1:13.21 (38.63)     1:54.31 (41.10)     2:34.78 (40.47)
 22 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              2:37.79    2:35.57  
     r:+0.72  35.64     1:15.34 (39.70)     1:56.27 (40.93)     2:35.57 (39.30)
 23 Washburn, Sarah N         15 Alamo Area-ST        2:38.14    2:39.40  
              36.65     1:17.37 (40.72)     1:59.28 (41.91)     2:39.40 (40.12)
 24 Henwood, Katelyn E        15 SYS-ST               2:52.79    2:45.63  
     r:+0.72  37.02     1:19.52 (42.50)     2:03.58 (44.06)     2:45.63 (42.05)
 25 Li, Anika G               15 Alamo Area-ST        2:50.46    2:46.33  
     r:+0.78  36.54     1:19.25 (42.71)     2:03.14 (43.89)     2:46.33 (43.19)
 26 Stow, Katie E             15 WAVE-ST              2:50.00    3:00.57  
     r:+0.73  39.47     1:25.15 (45.68)     2:14.43 (49.28)     3:00.57 (46.14)
 
Women 15 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mandacina, Parker R       15 Alamo Area-ST        4:40.48    4:41.22    9  
     r:+0.72  32.53     1:07.25 (34.72)     1:43.02 (35.77)     2:18.53 (35.51)
        2:54.51 (35.98)     3:30.25 (35.74)     4:06.37 (36.12)     4:41.22 (34.85)
  2 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        5:05.12    5:04.37    7  
     r:+0.81  35.21     1:14.27 (39.06)     1:53.99 (39.72)     2:32.35 (38.36)
        3:11.53 (39.18)     3:50.10 (38.57)     4:28.20 (38.10)     5:04.37 (36.17)
  3 Villatoro, Lindsay K      15 Alamo Area-ST        5:22.45    5:06.00    6  
     r:+0.76  34.08     1:11.65 (37.57)     1:50.20 (38.55)     2:29.66 (39.46)
        3:09.59 (39.93)     3:49.28 (39.69)     4:28.24 (38.96)     5:06.00 (37.76)
  4 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST        4:57.12    5:07.60    5  
     r:+0.76  33.80     1:12.02 (38.22)     1:51.59 (39.57)     2:30.41 (38.82)
        3:10.31 (39.90)     3:49.51 (39.20)     4:29.10 (39.59)     5:07.60 (38.50)
  5 Kelner, Calista A         15 AQSA-ST              5:14.64    5:11.18    4  
              35.51     1:13.16 (37.65)     1:52.41 (39.25)     2:32.25 (39.84)
        3:12.45 (40.20)     3:52.96 (40.51)     4:33.28 (40.32)     5:11.18 (37.90)
  6 Vanderweele, Holly E      15 WAVE-ST              5:49.60    5:21.82    3  
     r:+0.76  36.34     1:17.67 (41.33)     1:59.40 (41.73)     2:41.62 (42.22)
        3:23.51 (41.89)     4:04.64 (41.13)     4:43.80 (39.16)     5:21.82 (38.02)
  7 Gingerich, Zee K          15 TST-ST               5:42.57    5:24.37    2  
     r:+0.78  34.88     1:14.66 (39.78)     1:56.14 (41.48)     2:38.10 (41.96)
        3:20.23 (42.13)     4:02.32 (42.09)     4:44.91 (42.59)     5:24.37 (39.46)
  8 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              5:37.43    5:26.61    1  
     r:+0.74  37.23     1:18.41 (41.18)     2:00.78 (42.37)     2:43.02 (42.24)
        3:25.05 (42.03)     4:07.09 (42.04)     4:47.69 (40.60)     5:26.61 (38.92)
  9 Washburn, Sarah N         15 Alamo Area-ST        5:36.09    5:33.38  
     r:+0.75  37.13     1:17.94 (40.81)     2:00.65 (42.71)     2:43.47 (42.82)
        3:26.37 (42.90)     4:09.26 (42.89)     4:51.78 (42.52)     5:33.38 (41.60)
 10 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        5:38.25    5:34.89  
     r:+0.84  36.15     1:16.04 (39.89)     1:57.64 (41.60)     2:41.62 (43.98)
        3:25.45 (43.83)     4:10.62 (45.17)     4:54.14 (43.52)     5:34.89 (40.75)
 11 Gipson, Cassie D          15 SYS-ST               5:40.79    5:49.18  
     r:+0.82  39.14     1:23.22 (44.08)     2:07.95 (44.73)     2:52.95 (45.00)
        3:37.52 (44.57)     4:22.34 (44.82)     5:07.31 (44.97)     5:49.18 (41.87)
 
Women 15 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Villatoro, Lindsay K      15 Alamo Area-ST        1:15.70    1:15.75    9  
              36.61     1:15.75 (39.14)                                        
  2 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST        1:20.68    1:16.06    7  
              37.11     1:16.06 (38.95)                                        
  3 Boutin, Hayley M          15 Alamo Area-ST        1:15.00    1:17.15    6  
              37.57     1:17.15 (39.58)                                        
  4 Vanderweele, Holly E      15 WAVE-ST              1:21.13    1:17.76    5  
              38.30     1:17.76 (39.46)                                        
  5 Dominguez, Lacey C        15 LIFE-ST              1:16.50    1:18.59    4  
              38.77     1:18.59 (39.82)                                        
  6 Shapley, Savannah E       15 Unattached-ST        1:20.06    1:19.53    3  
              38.81     1:19.53 (40.72)                                        
  7 Freelon, Harmonee E       15 Streamline-ST        1:20.06    1:19.90    2  
              38.25     1:19.90 (41.65)                                        
  8 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        1:19.24    1:21.10    1  
              40.19     1:21.10 (40.91)                                        
  9 Kanaskar, Samika M        15 Streamline-ST        1:15.91    1:21.23  
              39.45     1:21.23 (41.78)                                        
 10 Gingerich, Zee K          15 TST-ST               1:26.66    1:21.51  
              40.14     1:21.51 (41.37)                                        
 11 Nwaeze, KC C              15 Unattached-ST        1:23.18    1:22.27  
              39.51     1:22.27 (42.76)                                        
 12 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              1:24.10    1:22.50  
              40.26     1:22.50 (42.24)                                        
 13 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST        1:28.26    1:25.76  
              41.73     1:25.76 (44.03)                                        
 14 Washburn, Sarah N         15 Alamo Area-ST        1:24.53    1:27.81  
              42.55     1:27.81 (45.26)                                        
 15 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        1:23.30    1:27.98  
              42.11     1:27.98 (45.87)                                        
 16 Stow, Katie E             15 WAVE-ST              1:29.98    1:39.19  
              48.27     1:39.19 (50.92)                                        
 -- Castillo, Kylie E         15 LIFE-ST              1:25.69         DQ  
              41.01          DQ (42.99)                                        
 
Women 15 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST        2:48.10    2:42.26    9  
              38.66     1:20.01 (41.35)     2:01.48 (41.47)     2:42.26 (40.78)
  2 Kellogg, Cami K           15 AQSA-ST              2:38.70    2:43.07    7  
              37.04     1:17.83 (40.79)     2:00.10 (42.27)     2:43.07 (42.97)
  3 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST        2:52.95    2:46.34    6  
              39.87     1:22.43 (42.56)     2:05.02 (42.59)     2:46.34 (41.32)
  4 Masgras, Sidney P         15 NTRO-ST              3:11.99    2:47.02    5  
              38.49     1:21.16 (42.67)     2:04.79 (43.63)     2:47.02 (42.23)
  5 Boles, Presley L          15 Alamo Area-ST        2:47.26    2:48.18    4  
              39.46     1:21.99 (42.53)     2:04.83 (42.84)     2:48.18 (43.35)
  6 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        2:47.40    2:49.09    3  
              41.37     1:24.47 (43.10)     2:08.41 (43.94)     2:49.09 (40.68)
  7 Gingerich, Zee K          15 TST-ST               2:45.76    2:51.36    2  
     r:+0.83  40.70     1:23.93 (43.23)     2:08.30 (44.37)     2:51.36 (43.06)
  8 Kanaskar, Samika M        15 Streamline-ST        2:43.63    2:53.82    1  
              40.35     1:23.98 (43.63)     2:09.66 (45.68)     2:53.82 (44.16)
  9 Li, Anika G               15 Alamo Area-ST        3:07.51    2:55.71  
              41.37     1:26.38 (45.01)     2:11.54 (45.16)     2:55.71 (44.17)
 10 Garfield, Evelyn G        15 Unattached-ST        3:07.55    2:57.80  
              41.35     1:26.64 (45.29)     2:13.41 (46.77)     2:57.80 (44.39)
 11 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              3:01.63    2:58.05  
              42.68     1:27.28 (44.60)     2:13.67 (46.39)     2:58.05 (44.38)
 12 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST        3:07.12    3:02.19  
              42.99     1:30.07 (47.08)     2:17.70 (47.63)     3:02.19 (44.49)
 13 Nelson, Liliana J         15 TST-ST               3:12.39    3:02.54  
     r:+0.57  42.66     1:29.98 (47.32)     2:16.93 (46.95)     3:02.54 (45.61)
 14 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        3:01.72    3:16.69  
              45.68     1:36.35 (50.67)     2:27.72 (51.37)     3:16.69 (48.97)
 
Women 15 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mandacina, Parker R       15 Alamo Area-ST        1:20.89    1:20.55    9  
     r:+0.76  37.22     1:20.55 (43.33)                                        
  2 Kellogg, Cami K           15 AQSA-ST              1:23.57    1:23.32    7  
     r:+0.75  39.23     1:23.32 (44.09)                                        
  3 Seaton, Sienna R          15 NTRO-ST              1:34.79    1:24.63    6  
     r:+0.80  39.53     1:24.63 (45.10)                                        
  4 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST        1:24.82    1:26.95    5  
     r:+0.74  41.23     1:26.95 (45.72)                                        
  5 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST        1:27.77    1:27.23    4  
     r:+0.75  41.67     1:27.23 (45.56)                                        
  6 Masgras, Sidney P         15 NTRO-ST              1:32.44    1:28.26    3  
     r:+0.71  40.86     1:28.26 (47.40)                                        
  7 Hipp, Aimee C             15 Alamo Area-ST        1:30.71    1:29.61    2  
     r:+0.80  43.19     1:29.61 (46.42)                                        
  8 Castillo, Kylie E         15 LIFE-ST              1:33.05    1:30.25    1  
     r:+0.99  43.19     1:30.25 (47.06)                                        
  9 Wilson, Addy R            15 Alamo Area-ST        1:34.61    1:30.41  
     r:+0.68  42.99     1:30.41 (47.42)                                        
 10 Kelner, Calista A         15 AQSA-ST              1:34.19    1:31.09  
     r:+0.68  42.88     1:31.09 (48.21)                                        
 11 Crouch, Kendal R          15 Streamline-ST        1:33.35    1:33.16  
     r:+0.87  44.98     1:33.16 (48.18)                                        
 12 Garfield, Evelyn G        15 Unattached-ST        1:40.55    1:34.10  
     r:+0.78  43.47     1:34.10 (50.63)                                        
 13 Loschke, Zoe N            15 RUSH-ST              1:34.04    1:35.71  
     r:+0.42  45.45     1:35.71 (50.26)                                        
 14 Dominguez, Lacey C        15 LIFE-ST              1:37.28    1:37.08  
     r:+0.75  46.16     1:37.08 (50.92)                                        
 15 Scott, Farrah J           15 RUSH-ST              1:37.37    1:37.83  
     r:+0.81  46.30     1:37.83 (51.53)                                        
 16 Washburn, Sarah N         15 Alamo Area-ST        1:39.28    1:37.86  
     r:+0.74  46.75     1:37.86 (51.11)                                        
 17 Nelson, Liliana J         15 TST-ST               1:38.42    1:38.43  
              46.73     1:38.43 (51.70)                                        
 18 Henwood, Katelyn E        15 SYS-ST               1:40.79    1:43.43  
              48.48     1:43.43 (54.95)                                        
 19 Gipson, Cassie D          15 SYS-ST               1:34.79    1:46.10  
     r:+0.87  51.32     1:46.10 (54.78)                                        
 20 Stow, Katie E             15 WAVE-ST              1:42.08    2:04.72  
              57.32   2:04.72 (1:07.40)                                        
 
Women 15 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST        2:56.57    2:54.41    9  
     r:+0.75  41.08     1:25.75 (44.67)     2:09.96 (44.21)     2:54.41 (44.45)
  2 Kellogg, Cami K           15 AQSA-ST              2:59.69    3:02.04    7  
     r:+0.76  41.07     1:26.19 (45.12)     2:13.02 (46.83)     3:02.04 (49.02)
  3 Crouch, Kendal R          15 Streamline-ST        3:33.42    3:24.90    6  
     r:+0.51  47.50     1:40.93 (53.43)     2:34.79 (53.86)     3:24.90 (50.11)
 -- Cui, Cynthia Y            15 NTRO-ST              3:24.63         DQ  
     r:+0.67  44.91     1:34.72 (49.81)     2:26.10 (51.38)          DQ (52.22)
 
Women 15 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mandacina, Parker R       15 Alamo Area-ST        1:08.89    1:08.73    9  
              31.92     1:08.73 (36.81)                                        
  2 Deykin, Kate S            15 Unattached-ST        1:07.95    1:09.67    7  
     r:+0.76  32.81     1:09.67 (36.86)                                        
  3 Villatoro, Lindsay K      15 Alamo Area-ST        1:15.55    1:12.27    6  
     r:+0.76  33.44     1:12.27 (38.83)                                        
  4 Wilson, Addy R            15 Alamo Area-ST        1:14.94    1:13.36    5  
     r:+0.69  33.99     1:13.36 (39.37)                                        
  5 Kelner, Calista A         15 AQSA-ST              1:17.11    1:14.63    4  
     r:+0.72  35.17     1:14.63 (39.46)                                        
  6 Aldariz Osorio, Valeria   15 Tibur Contry         1:15.29    1:15.89    3  
     r:+0.79  35.95     1:15.89 (39.94)                                        
  7 Freelon, Harmonee E       15 Streamline-ST        1:15.82    1:15.97    2  
     r:+0.70  33.13     1:15.97 (42.84)                                        
  8 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        1:16.50    1:17.57    1  
     r:+0.82  37.19     1:17.57 (40.38)                                        
  9 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST        1:21.92    1:17.84  
     r:+0.31  35.93     1:17.84 (41.91)                                        
 10 Eldredge, Beth V          15 Alamo Area-ST        1:24.43    1:18.07  
     r:+0.75  36.63     1:18.07 (41.44)                                        
 11 Dominguez, Lacey C        15 LIFE-ST              1:21.41    1:18.64  
     r:+0.72  36.81     1:18.64 (41.83)                                        
 12 Walker, Gabi C            15 WAVE-ST              1:23.00    1:19.24  
              36.00     1:19.24 (43.24)                                        
 13 McNeill, Maddie R         15 Alamo Area-ST        1:25.13    1:19.32  
     r:+0.69  37.28     1:19.32 (42.04)                                        
 14 Ochoa, Sophie M           15 Alamo Area-ST        1:17.14    1:19.43  
     r:+0.75  34.30     1:19.43 (45.13)                                        
 15 Zuniga, Romina            15 Alamo Area-ST        1:23.39    1:23.26  
     r:+0.82  38.99     1:23.26 (44.27)                                        
 16 Henwood, Katelyn E        15 SYS-ST               1:25.79    1:23.99  
     r:+0.68  38.99     1:23.99 (45.00)                                        
 17 Castillo, Kylie E         15 LIFE-ST              1:25.40    1:24.41  
     r:+0.69  38.91     1:24.41 (45.50)                                        
 18 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              1:23.38    1:24.81  
     r:+0.73  38.39     1:24.81 (46.42)                                        
 19 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        1:19.93    1:28.46  
     r:+0.88  40.08     1:28.46 (48.38)                                        
 20 Loschke, Zoe N            15 RUSH-ST              1:21.96    1:29.67  
     r:+0.39  38.75     1:29.67 (50.92)                                        
 
Women 15 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            15 Unattached-ST        2:30.36    2:32.23    9  
     r:+0.80  33.42     1:11.16 (37.74)     1:51.11 (39.95)     2:32.23 (41.12)
  2 Wilson, Addy R            15 Alamo Area-ST        2:42.01    2:36.74    7  
     r:+0.72  34.93     1:13.92 (38.99)     1:55.02 (41.10)     2:36.74 (41.72)
  3 Seaton, Sienna R          15 NTRO-ST              2:44.91    2:36.78    6  
     r:+0.76  34.12     1:13.22 (39.10)     1:54.44 (41.22)     2:36.78 (42.34)
  4 Purtell, Zoe A            15 Alamo Area-ST        2:40.30    2:41.70    5  
     r:+0.73  35.27     1:16.34 (41.07)     1:59.89 (43.55)     2:41.70 (41.81)
 
Women 15 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mandacina, Parker R       15 Alamo Area-ST        2:32.67    2:32.07    9  
     r:+0.74  32.07     1:12.93 (40.86)     1:56.52 (43.59)     2:32.07 (35.55)
  2 Deykin, Kate S            15 Unattached-ST        2:25.04    2:33.01    7  
     r:+0.72  32.67     1:11.71 (39.04)     1:57.17 (45.46)     2:33.01 (35.84)
  3 Purtell, Grace E          15 Alamo Area-ST        2:37.05    2:37.05    6  
     r:+0.73  33.75     1:16.30 (42.55)     2:01.04 (44.74)     2:37.05 (36.01)
  4 Wilson, Addy R            15 Alamo Area-ST        2:40.60    2:38.00    5  
     r:+0.72  33.94     1:14.28 (40.34)     2:03.54 (49.26)     2:38.00 (34.46)
  5 Kellogg, Cami K           15 AQSA-ST              2:37.42    2:40.69    4  
     r:+0.75  34.32     1:15.45 (41.13)     2:01.89 (46.44)     2:40.69 (38.80)
  6 Vanderweele, Holly E      15 WAVE-ST              2:48.53    2:44.40    3  
     r:+0.87  35.79     1:16.78 (40.99)     2:08.71 (51.93)     2:44.40 (35.69)
  7 Hipp, Aimee C             15 Alamo Area-ST        2:49.93    2:47.98    2  
     r:+0.81  39.19     1:22.42 (43.23)     2:11.06 (48.64)     2:47.98 (36.92)
  8 Cui, Cynthia Y            15 NTRO-ST              2:55.35    2:50.69    1  
              35.98     1:20.59 (44.61)     2:11.87 (51.28)     2:50.69 (38.82)
  9 Ramirez Meza, Ana V       15 Alamo Area-ST        2:51.62    2:51.05  
     r:+0.85  37.12     1:21.30 (44.18)     2:15.00 (53.70)     2:51.05 (36.05)
 10 Whatley, Abi F            15 Alamo Area-ST        3:00.56    2:51.94  
              36.23     1:21.11 (44.88)     2:15.65 (54.54)     2:51.94 (36.29)
 11 Walker, Gabi C            15 WAVE-ST              2:53.00    2:52.02  
     r:+0.91  36.51     1:21.86 (45.35)     2:15.36 (53.50)     2:52.02 (36.66)
 12 Shapley, Savannah E       15 Unattached-ST        2:50.99    2:52.43  
     r:+0.60  37.12     1:22.12 (45.00)     2:14.13 (52.01)     2:52.43 (38.30)
 13 Gingerich, Zee K          15 TST-ST               3:01.34    2:52.84  
     r:+0.77  37.35     1:22.05 (44.70)     2:17.39 (55.34)     2:52.84 (35.45)
 14 Zuniga, Romina            15 Alamo Area-ST        3:01.82    2:56.65  
     r:+0.86  38.09     1:23.03 (44.94)     2:17.74 (54.71)     2:56.65 (38.91)
 15 Freelon, Harmonee E       15 Streamline-ST        2:55.21    2:58.10  
     r:+0.71  35.08     1:20.42 (45.34)     2:19.65 (59.23)     2:58.10 (38.45)
 16 Nelson, Liliana J         15 TST-ST               2:58.85    2:58.21  
     r:+0.88  39.25     1:29.18 (49.93)     2:20.46 (51.28)     2:58.21 (37.75)
 17 Washburn, Sarah N         15 Alamo Area-ST        3:02.10    2:59.72  
              39.36     1:26.84 (47.48)     2:19.61 (52.77)     2:59.72 (40.11)
 18 Broughton, Becca C        15 WAVE-ST              3:04.72    3:00.62  
     r:+0.78  39.10     1:24.19 (45.09)     2:20.87 (56.68)     3:00.62 (39.75)
 19 Li, Anika G               15 Alamo Area-ST        2:59.31    3:01.21  
     r:+0.80  38.96     1:21.50 (42.54)     2:20.23 (58.73)     3:01.21 (40.98)
 20 Moore, Mary L             15 Alamo Area-ST        3:11.57    3:03.94  
              39.57     1:27.19 (47.62)     2:22.12 (54.93)     3:03.94 (41.82)
 21 Gipson, Cassie D          15 SYS-ST               3:01.79    3:11.26  
     r:+0.79  43.67     1:33.19 (49.52)     2:31.08 (57.89)     3:11.26 (40.18)
 -- Garfield, Evelyn G        15 Unattached-ST        3:09.55         DQ  
     r:+0.43  38.95     1:24.19 (45.24)     2:19.07 (54.88)          DQ (41.29)
 
Women 15 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            15 Unattached-ST        5:09.40    5:20.29    9  
     r:+0.75  32.89     1:10.78 (37.89)     1:52.05 (41.27)     2:31.35 (39.30)
        3:17.62 (46.27)     4:04.77 (47.15)     4:43.26 (38.49)     5:20.29 (37.03)
  2 Wilson, Addy R            15 Alamo Area-ST        5:32.54    5:32.87    7  
     r:+0.72  35.13     1:13.43 (38.30)     1:55.61 (42.18)     2:37.10 (41.49)
        3:27.89 (50.79)     4:18.59 (50.70)     4:56.35 (37.76)     5:32.87 (36.52)
 
Women 16 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST          26.01      26.92    9  
  2 Brehmer, Peyton M         17 AQSA-ST                27.01      28.11    7  
  3 Zadel, Lizzie M           16 Streamline-ST          27.99      28.57    6  
  4 Schlortt, Kirsten M       18 Unattached-ST          27.76      28.93    5  
  5 Jaggers, Phoebe E         16 RUSH-ST                31.00      29.21    4  
  6 Olsen, Yara N             16 Alamo Area-ST          29.54      29.39    3  
  7 Mealey, Maddie G          17 Streamline-ST          29.62      30.66    2  
  8 Planz, Liana A            17 TST-ST                 29.19      30.68    1  
  9 Flores, Penelope A        17 Streamline-ST          30.04      30.75  
 10 Bishop, Addie L           16 Alamo Area-ST          31.71      30.98  
 11 Elzayat, Hana H           16 NTRO-ST                31.05      31.12  
 12 Dessouky, Samar S         17 Alamo Area-ST          32.22      31.28  
 13 Cardon, Ciara J           16 Alamo Area-ST          33.72      31.70  
 14 Riojas, Sophia I          16 WAVE-ST                34.63      32.43  
 15 Barrus, Nina M            16 Alamo Area-ST          31.41      32.98  
 16 Parsons, Ella R           16 Alamo Area-ST          33.72      34.76  
 17 Nguyen, Alina             17 Alamo Area-ST          35.04      35.54  
 18 Clarno, Starlette P       17 Alamo Area-ST          36.01      36.80  
 
Women 16 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST          56.82      59.44    9  
     r:+0.71  28.24       59.44 (31.20)                                        
  2 Schlortt, Kirsten M       18 Unattached-ST          59.51    1:03.85    7  
              30.75     1:03.85 (33.10)                                        
  3 Ifill, Alyssa S           16 TST-ST               1:03.40    1:03.92    6  
     r:+0.76  30.45     1:03.92 (33.47)                                        
  4 Clevenger, Grace I        17 Alamo Area-ST        1:02.24    1:04.30    5  
     r:+0.67  30.45     1:04.30 (33.85)                                        
  5 Davenport, Maddie C       16 Unattached-ST        1:00.20    1:04.42    4  
     r:+0.81  30.72     1:04.42 (33.70)                                        
  6 Zadel, Lizzie M           16 Streamline-ST        1:00.99    1:04.60    3  
     r:+0.79  30.25     1:04.60 (34.35)                                        
  7 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        1:02.90    1:04.82    2  
     r:+0.40  31.06     1:04.82 (33.76)                                        
  8 Planz, Liana A            17 TST-ST               1:03.05    1:05.42    1  
     r:+0.67  30.94     1:05.42 (34.48)                                        
  9 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               1:03.69    1:06.31  
     r:+0.82  31.15     1:06.31 (35.16)                                        
 10 Elzayat, Hana H           16 NTRO-ST              1:05.58    1:06.36  
     r:+0.35  32.25     1:06.36 (34.11)                                        
 11 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        1:06.22    1:06.48  
     r:+0.72  32.34     1:06.48 (34.14)                                        
 12 Garcia-Rivas, Hailey      17 Marlin Aquatics-ST   1:07.22    1:06.60  
     r:+0.71  32.06     1:06.60 (34.54)                                        
 13 Munoz, Andrea C           18 Alamo Area-ST        1:04.28    1:07.13  
     r:+0.68  32.36     1:07.13 (34.77)                                        
 14 Bishop, Addie L           16 Alamo Area-ST        1:08.70    1:07.26  
     r:+0.81  32.44     1:07.26 (34.82)                                        
 15 Mueller, Beth M           17 HSC-ST               1:06.35    1:07.43  
     r:+0.75  31.55     1:07.43 (35.88)                                        
 16 Mealey, Maddie G          17 Streamline-ST        1:06.45    1:07.48  
     r:+0.75  32.31     1:07.48 (35.17)                                        
 17 Flynt, Natalie M          17 Alamo Area-ST        1:05.86    1:07.97  
     r:+0.77  31.90     1:07.97 (36.07)                                        
 17 Flores, Penelope A        17 Streamline-ST        1:06.59    1:07.97  
     r:+0.85  32.61     1:07.97 (35.36)                                        
 19 Arizmendi, Tatyana G      16 Alamo Area-ST        1:09.38    1:08.87  
     r:+0.88  33.26     1:08.87 (35.61)                                        
 20 Fosbenner, Emily G        16 Alamo Area-ST        1:08.37    1:09.06  
     r:+0.80  33.13     1:09.06 (35.93)                                        
 21 Pickens, Rachel S         16 NTRO-ST              1:14.99    1:09.87  
     r:+0.86  33.98     1:09.87 (35.89)                                        
 22 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST        1:09.92    1:10.17  
     r:+0.71  33.33     1:10.17 (36.84)                                        
 23 Cuellar, Paola            16 Alamo Area-ST        1:15.40    1:10.86  
              34.63     1:10.86 (36.23)                                        
 24 Boisvert, Karah E         17 AQSA-ST              1:09.09    1:11.47  
     r:+0.63  34.72     1:11.47 (36.75)                                        
 25 Sperber, Victoria A       16 AQSA-ST              1:10.94    1:12.21  
     r:+0.72  34.70     1:12.21 (37.51)                                        
 26 Riojas, Sophia I          16 WAVE-ST              1:19.57    1:12.64  
              34.26     1:12.64 (38.38)                                        
 27 Su, Michelle H            16 Streamline-ST        1:18.75    1:13.42  
     r:+0.69  35.38     1:13.42 (38.04)                                        
 28 Juarez, Ali M             16 Alamo Area-ST        1:14.65    1:14.08  
     r:+0.79  35.07     1:14.08 (39.01)                                        
 29 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        1:10.74    1:15.19  
     r:+0.72  35.41     1:15.19 (39.78)                                        
 30 Crosley, Madelyn R        17 AQSA-ST              1:17.76    1:16.01  
     r:+0.46  36.03     1:16.01 (39.98)                                        
 31 Perotto, Vivian L         17 HPAC-ST              1:17.56    1:18.46  
     r:+0.71  35.30     1:18.46 (43.16)                                        
 32 Parsons, Ella R           16 Alamo Area-ST        1:18.35    1:19.80  
     r:+0.77  39.82     1:19.80 (39.98)                                        
 
Women 16 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST        2:08.49    2:12.93    9  
     r:+0.73  31.55     1:05.09 (33.54)     1:39.44 (34.35)     2:12.93 (33.49)
  2 Moore, Mikayla G          17 Alamo Area-ST        2:12.22    2:13.19    7  
     r:+0.69  30.98     1:05.26 (34.28)     1:39.92 (34.66)     2:13.19 (33.27)
  3 Holcomb, Meredith G       17 Alamo Area-ST        2:12.18    2:13.83    6  
     r:+0.67  31.54     1:05.35 (33.81)     1:39.92 (34.57)     2:13.83 (33.91)
  4 Davenport, Maddie C       16 Unattached-ST        2:11.31    2:14.92    5  
              31.96     1:05.97 (34.01)     1:41.42 (35.45)     2:14.92 (33.50)
  5 Nader, Lea A              17 Alamo Area-ST        2:12.34    2:15.46    4  
     r:+0.70  31.88     1:05.99 (34.11)     1:40.66 (34.67)     2:15.46 (34.80)
  6 Tuhabonye, Grace R        16 WOW-ST               2:15.71    2:18.06    3  
     r:+0.84  31.93     1:06.78 (34.85)     1:43.18 (36.40)     2:18.06 (34.88)
  7 Brehmer, Peyton M         17 AQSA-ST              2:15.72    2:18.28    2  
     r:+0.75  31.28     1:05.12 (33.84)     1:41.02 (35.90)     2:18.28 (37.26)
  8 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        2:18.22    2:20.31    1  
     r:+0.86  32.30     1:07.85 (35.55)     1:44.26 (36.41)     2:20.31 (36.05)
  9 Munoz, Andrea C           18 Alamo Area-ST        2:19.61    2:20.49  
     r:+0.80  32.60     1:08.66 (36.06)     1:45.20 (36.54)     2:20.49 (35.29)
 10 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               2:18.36    2:21.43  
     r:+0.84  32.30     1:08.13 (35.83)     1:44.86 (36.73)     2:21.43 (36.57)
 11 Ifill, Alyssa S           16 TST-ST               2:18.25    2:21.45  
     r:+0.71  32.20     1:06.64 (34.44)     1:43.43 (36.79)     2:21.45 (38.02)
 12 Martinez Cantu, Edith Y   18 Alamo Area-ST        2:14.69    2:21.62  
     r:+0.73  33.24     1:08.82 (35.58)     1:45.32 (36.50)     2:21.62 (36.30)
 13 Planz, Liana A            17 TST-ST               2:16.34    2:21.80  
     r:+0.65  32.68     1:08.66 (35.98)     1:44.98 (36.32)     2:21.80 (36.82)
 14 Jaggers, Phoebe E         16 RUSH-ST              2:26.00    2:22.98  
     r:+0.74  33.43     1:11.40 (37.97)     1:48.30 (36.90)     2:22.98 (34.68)
 15 Olsen, Yara N             16 Alamo Area-ST        2:25.42    2:24.88  
     r:+0.80  33.14     1:10.01 (36.87)     1:47.85 (37.84)     2:24.88 (37.03)
 16 Elzayat, Hana H           16 NTRO-ST              2:30.99    2:26.07  
     r:+0.75  33.63     1:10.21 (36.58)     1:47.66 (37.45)     2:26.07 (38.41)
 17 Fowler, Gabby W           16 WOW-ST               2:21.50    2:26.83  
              33.97     1:10.65 (36.68)     1:48.61 (37.96)     2:26.83 (38.22)
 18 Garcia-Rivas, Hailey      17 Marlin Aquatics-ST   2:33.22    2:29.26  
     r:+0.71  33.46     1:10.78 (37.32)     1:50.54 (39.76)     2:29.26 (38.72)
 19 Bishop, Addie L           16 Alamo Area-ST        2:43.57    2:29.32  
     r:+0.84  34.57     1:12.90 (38.33)     1:51.71 (38.81)     2:29.32 (37.61)
 20 Cardon, Ciara J           16 Alamo Area-ST        2:30.20    2:29.39  
     r:+0.75  34.48     1:12.58 (38.10)     1:51.87 (39.29)     2:29.39 (37.52)
 21 Dessouky, Samar S         17 Alamo Area-ST        2:40.87    2:30.29  
     r:+0.75  34.45     1:12.33 (37.88)     1:51.90 (39.57)     2:30.29 (38.39)
 22 Pickens, Rachel S         16 NTRO-ST              2:39.99    2:32.82  
              34.42     1:13.32 (38.90)     1:53.71 (40.39)     2:32.82 (39.11)
 23 Arizmendi, Tatyana G      16 Alamo Area-ST        2:35.92    2:34.88  
              33.75     1:12.88 (39.13)     1:55.85 (42.97)     2:34.88 (39.03)
 24 Boisvert, Karah E         17 AQSA-ST              2:33.81    2:35.06  
              35.26     1:14.57 (39.31)     1:54.87 (40.30)     2:35.06 (40.19)
 25 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        2:29.34    2:38.04  
     r:+0.73  35.84     1:15.06 (39.22)     1:56.38 (41.32)     2:38.04 (41.66)
 26 Su, Michelle H            16 Streamline-ST        2:53.47    2:44.12  
     r:+0.63  37.12     1:18.22 (41.10)     2:02.49 (44.27)     2:44.12 (41.63)
 27 Juarez, Ali M             16 Alamo Area-ST        2:49.97    2:44.52  
     r:+0.92  38.08     1:20.58 (42.50)     2:02.81 (42.23)     2:44.52 (41.71)
 28 Crosley, Madelyn R        17 AQSA-ST              2:52.23    2:44.89  
              36.88     1:18.46 (41.58)     2:01.88 (43.42)     2:44.89 (43.01)
 29 Riojas, Sophia I          16 WAVE-ST              2:54.28    2:46.36  
     r:+0.44  35.56     1:16.94 (41.38)     2:01.89 (44.95)     2:46.36 (44.47)
 
Women 16 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST        4:42.02    4:41.32    9  
     r:+0.73  32.41     1:06.98 (34.57)     1:42.60 (35.62)     2:18.22 (35.62)
        2:54.14 (35.92)     3:30.25 (36.11)     4:06.09 (35.84)     4:41.32 (35.23)
  2 Nader, Lea A              17 Alamo Area-ST        4:36.17    4:45.20    7  
     r:+0.76  32.17     1:06.65 (34.48)     1:42.09 (35.44)     2:18.22 (36.13)
        2:54.86 (36.64)     3:31.85 (36.99)     4:09.11 (37.26)     4:45.20 (36.09)
  3 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        4:48.71    4:49.18    6  
     r:+0.75  33.63     1:09.57 (35.94)     1:46.89 (37.32)     2:23.90 (37.01)
        3:01.11 (37.21)     3:38.42 (37.31)     4:14.60 (36.18)     4:49.18 (34.58)
  4 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        4:49.32    4:49.68    5  
     r:+0.77  32.07     1:08.08 (36.01)     1:44.79 (36.71)     2:21.46 (36.67)
        2:58.16 (36.70)     3:35.34 (37.18)     4:12.74 (37.40)     4:49.68 (36.94)
  5 Martinez Cantu, Edith Y   18 Alamo Area-ST        4:39.88    4:52.08    4  
     r:+0.76  33.64     1:09.69 (36.05)     1:46.89 (37.20)     2:23.71 (36.82)
        3:00.75 (37.04)     3:38.03 (37.28)     4:16.43 (38.40)     4:52.08 (35.65)
  6 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               4:46.68    5:01.44    3  
     r:+0.88  33.73     1:10.87 (37.14)     1:49.13 (38.26)     2:27.40 (38.27)
        3:05.92 (38.52)     3:44.74 (38.82)     4:23.33 (38.59)     5:01.44 (38.11)
  7 Cardon, Ciara J           16 Alamo Area-ST        5:26.08    5:09.01    2  
     r:+0.68  35.28     1:14.14 (38.86)     1:53.20 (39.06)     2:32.32 (39.12)
        3:11.61 (39.29)     3:51.42 (39.81)     4:30.96 (39.54)     5:09.01 (38.05)
  8 Flynt, Natalie M          17 Alamo Area-ST        4:58.78    5:11.52    1  
     r:+0.76  34.21     1:12.33 (38.12)     1:51.81 (39.48)     2:31.41 (39.60)
        3:11.70 (40.29)     3:51.91 (40.21)     4:32.48 (40.57)     5:11.52 (39.04)
  9 Barrus, Ella              16 Alamo Area-ST        5:00.93    5:11.67  
              35.52     1:14.00 (38.48)     1:54.38 (40.38)     2:34.33 (39.95)
        3:14.50 (40.17)     3:54.10 (39.60)     4:33.98 (39.88)     5:11.67 (37.69)
 10 Elzayat, Hana H           16 NTRO-ST              5:21.99    5:21.67  
     r:+0.83  36.89     1:17.03 (40.14)     1:57.90 (40.87)     2:38.99 (41.09)
        3:19.45 (40.46)     4:00.53 (41.08)     4:41.48 (40.95)     5:21.67 (40.19)
 11 Fosbenner, Emily G        16 Alamo Area-ST        5:18.29    5:24.06  
              36.06     1:16.75 (40.69)     1:58.54 (41.79)     2:40.54 (42.00)
        3:22.91 (42.37)     4:04.44 (41.53)     4:45.20 (40.76)     5:24.06 (38.86)
 12 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        6:06.49    5:25.66  
     r:+0.75  36.70     1:16.78 (40.08)     1:58.87 (42.09)     2:40.43 (41.56)
        3:22.69 (42.26)     4:03.74 (41.05)     4:45.45 (41.71)     5:25.66 (40.21)
 13 Dessouky, Samar S         17 Alamo Area-ST        5:44.62    5:35.76  
     r:+0.75  36.15     1:16.43 (40.28)     1:58.77 (42.34)     2:41.94 (43.17)
        3:26.12 (44.18)     4:09.40 (43.28)     4:53.38 (43.98)     5:35.76 (42.38)
 14 Crosley, Madelyn R        17 AQSA-ST              5:56.08    5:39.90  
              38.40     1:20.47 (42.07)     2:03.35 (42.88)     2:45.91 (42.56)
        3:29.68 (43.77)     4:14.07 (44.39)     4:57.82 (43.75)     5:39.90 (42.08)
 
Women 16 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST        1:03.47    1:07.55    9  
              32.84     1:07.55 (34.71)                                        
  2 Holcomb, Meredith G       17 Alamo Area-ST        1:08.75    1:10.81    7  
              34.73     1:10.81 (36.08)                                        
  3 Clevenger, Grace I        17 Alamo Area-ST        1:08.77    1:11.09    6  
              34.85     1:11.09 (36.24)                                        
  4 Nader, Lea A              17 Alamo Area-ST        1:12.56    1:11.61    5  
              35.19     1:11.61 (36.42)                                        
  5 Schlortt, Kirsten M       18 Unattached-ST        1:05.94    1:11.70    4  
              35.00     1:11.70 (36.70)                                        
  6 Mueller, Beth M           17 HSC-ST               1:13.63    1:14.43    3  
              35.71     1:14.43 (38.72)                                        
  7 Davenport, Maddie C       16 Unattached-ST        1:14.57    1:14.96    2  
              36.61     1:14.96 (38.35)                                        
  8 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        1:11.98    1:15.33    1  
              36.41     1:15.33 (38.92)                                        
  9 Arizmendi, Tatyana G      16 Alamo Area-ST        1:17.10    1:16.32  
              37.38     1:16.32 (38.94)                                        
 10 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        1:16.83    1:17.36  
              38.05     1:17.36 (39.31)                                        
 11 Mealey, Maddie G          17 Streamline-ST        1:13.64    1:19.80  
              39.16     1:19.80 (40.64)                                        
 12 Lilly, Caroline L         17 Alamo Area-ST        1:17.81    1:21.52  
              39.14     1:21.52 (42.38)                                        
 13 Barrus, Nina M            16 Alamo Area-ST        1:25.42    1:21.67  
              39.83     1:21.67 (41.84)                                        
 14 Elzayat, Hana H           16 NTRO-ST              1:24.99    1:23.03  
              41.31     1:23.03 (41.72)                                        
 15 Juarez, Ali M             16 Alamo Area-ST        1:26.27    1:24.62  
              40.97     1:24.62 (43.65)                                        
 16 Su, Michelle H            16 Streamline-ST        1:26.97    1:24.72  
              41.53     1:24.72 (43.19)                                        
 17 Riojas, Sophia I          16 WAVE-ST              1:29.98    1:24.98  
     r:+0.94  40.58     1:24.98 (44.40)                                        
 18 Ifill, Alyssa S           16 TST-ST               1:23.94    1:27.50  
              41.39     1:27.50 (46.11)                                        
 
Women 16 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nader, Lea A              17 Alamo Area-ST        2:26.91    2:29.82    9  
              35.69     1:13.38 (37.69)     1:51.47 (38.09)     2:29.82 (38.35)
  2 Moore, Mikayla G          17 Alamo Area-ST        2:34.08    2:34.99    7  
              36.93     1:16.66 (39.73)     1:56.22 (39.56)     2:34.99 (38.77)
  3 Jaggers, Phoebe E         16 RUSH-ST              2:35.51    2:35.84    6  
              36.69     1:17.53 (40.84)     1:57.09 (39.56)     2:35.84 (38.75)
  4 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        2:35.15    2:37.30    5  
              37.39     1:17.38 (39.99)     1:57.86 (40.48)     2:37.30 (39.44)
  5 Planz, Liana A            17 TST-ST               2:37.89    2:40.47    4  
              37.95     1:18.37 (40.42)     1:59.48 (41.11)     2:40.47 (40.99)
  6 Mueller, Beth M           17 HSC-ST               2:38.43    2:41.19    3  
              36.37     1:16.69 (40.32)     1:59.02 (42.33)     2:41.19 (42.17)
  7 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        2:40.48    2:43.18    2  
              39.33     1:20.18 (40.85)     2:02.23 (42.05)     2:43.18 (40.95)
  8 Flynt, Natalie M          17 Alamo Area-ST        2:36.35    2:44.50    1  
              38.70     1:20.18 (41.48)     2:02.29 (42.11)     2:44.50 (42.21)
  9 Holcomb, Meredith G       17 Alamo Area-ST        2:27.58    2:45.17  
              38.32     1:19.36 (41.04)     2:02.19 (42.83)     2:45.17 (42.98)
 10 Fowler, Gabby W           16 WOW-ST               2:47.65    2:46.46  
              39.04     1:21.51 (42.47)     2:04.96 (43.45)     2:46.46 (41.50)
 11 Martinez Cantu, Edith Y   18 Alamo Area-ST        2:45.36    2:49.68  
              41.30     1:24.85 (43.55)     2:07.74 (42.89)     2:49.68 (41.94)
 12 Dessouky, Samar S         17 Alamo Area-ST        3:01.55    2:51.23  
              40.31     1:23.51 (43.20)     2:08.28 (44.77)     2:51.23 (42.95)
 13 Arizmendi, Tatyana G      16 Alamo Area-ST        2:49.80    2:51.70  
              40.44     1:23.62 (43.18)     2:09.03 (45.41)     2:51.70 (42.67)
 14 Lilly, Caroline L         17 Alamo Area-ST        2:51.95    2:53.07  
              40.33     1:24.02 (43.69)     2:09.06 (45.04)     2:53.07 (44.01)
 15 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        2:59.33    3:03.32  
              43.81     1:30.63 (46.82)     2:17.22 (46.59)     3:03.32 (46.10)
 16 Su, Michelle H            16 Streamline-ST        3:09.78    3:03.57  
              43.99     1:28.96 (44.97)     2:16.77 (47.81)     3:03.57 (46.80)
 
Women 16 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST        1:14.51    1:17.13    9  
     r:+0.72  36.39     1:17.13 (40.74)                                        
  2 Rudik, Ella M             18 Alamo Area-ST        1:16.00    1:17.21    7  
     r:+0.75  36.83     1:17.21 (40.38)                                        
  3 Holcomb, Meredith G       17 Alamo Area-ST        1:14.39    1:17.30    6  
     r:+0.69  37.31     1:17.30 (39.99)                                        
  4 Olsen, Yara N             16 Alamo Area-ST        1:21.79    1:21.36    5  
     r:+0.90  38.18     1:21.36 (43.18)                                        
  5 Clevenger, Grace I        17 Alamo Area-ST        1:19.03    1:24.00    4  
     r:+0.79  38.41     1:24.00 (45.59)                                        
  6 Davenport, Maddie C       16 Unattached-ST        1:20.22    1:24.73    3  
     r:+0.74  39.94     1:24.73 (44.79)                                        
  7 Pickens, Rachel S         16 NTRO-ST              1:29.99    1:26.06    2  
     r:+0.87  40.85     1:26.06 (45.21)                                        
  8 Flores, Penelope A        17 Streamline-ST        1:24.69    1:26.71    1  
     r:+0.90  41.54     1:26.71 (45.17)                                        
  9 Sperber, Victoria A       16 AQSA-ST              1:22.93    1:27.47  
     r:+0.90  41.17     1:27.47 (46.30)                                        
 10 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               1:29.54    1:28.30  
     r:+0.85  41.37     1:28.30 (46.93)                                        
 11 Mueller, Beth M           17 HSC-ST               1:36.36    1:29.37  
              42.11     1:29.37 (47.26)                                        
 12 Arizmendi, Tatyana G      16 Alamo Area-ST        1:33.25    1:29.93  
     r:+0.89  43.31     1:29.93 (46.62)                                        
 13 Garcia-Rivas, Hailey      17 Marlin Aquatics-ST   1:36.22    1:32.84  
     r:+0.71  41.27     1:32.84 (51.57)                                        
 14 Boisvert, Karah E         17 AQSA-ST              1:29.34    1:34.31  
     r:+0.66  44.33     1:34.31 (49.98)                                        
 15 Fosbenner, Emily G        16 Alamo Area-ST        1:38.05    1:35.89  
     r:+0.81  45.31     1:35.89 (50.58)                                        
 16 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        1:34.28    1:36.35  
     r:+0.76  46.32     1:36.35 (50.03)                                        
 17 Crosley, Madelyn R        17 AQSA-ST              1:38.03    1:38.55  
     r:+0.56  46.51     1:38.55 (52.04)                                        
 18 Nguyen, Alina             17 Alamo Area-ST        1:41.88    1:44.81  
     r:+0.69  48.76     1:44.81 (56.05)                                        
 19 Riojas, Sophia I          16 WAVE-ST              1:42.08    1:48.97  
     r:+0.85  51.36     1:48.97 (57.61)                                        
 
Women 16 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holcomb, Meredith G       17 Alamo Area-ST        2:39.08    2:43.05    9  
     r:+0.68  37.37     1:18.41 (41.04)     2:00.25 (41.84)     2:43.05 (42.80)
  2 Walsh, Elizabeth D        18 Alamo Area-ST        2:48.55    2:51.78    7  
     r:+0.74  40.58     1:23.68 (43.10)     2:08.55 (44.87)     2:51.78 (43.23)
  3 Flores, Penelope A        17 Streamline-ST        3:04.90    3:11.26    6  
     r:+0.42  44.34     1:33.52 (49.18)     2:22.29 (48.77)     3:11.26 (48.97)
  4 Sperber, Victoria A       16 AQSA-ST              3:02.88    3:12.21    5  
              42.41     1:31.20 (48.79)     2:22.72 (51.52)     3:12.21 (49.49)
  5 Crosley, Madelyn R        17 AQSA-ST              3:32.70    3:25.83    4  
              46.60     1:39.77 (53.17)     2:32.78 (53.01)     3:25.83 (53.05)
 
Women 16 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST        1:03.34    1:06.32    9  
     r:+0.72  31.00     1:06.32 (35.32)                                        
  2 Rudik, Ella M             18 Alamo Area-ST        1:04.84    1:07.21    7  
     r:+0.74  31.94     1:07.21 (35.27)                                        
  3 Brehmer, Peyton M         17 AQSA-ST              1:04.68    1:07.68    6  
     r:+0.74  31.46     1:07.68 (36.22)                                        
  4 Tuhabonye, Grace R        16 WOW-ST               1:07.98    1:10.21    5  
     r:+0.77  32.89     1:10.21 (37.32)                                        
  5 Davenport, Maddie C       16 Unattached-ST        1:12.37    1:10.61    4  
     r:+0.76  33.49     1:10.61 (37.12)                                        
  6 Schlortt, Kirsten M       18 Unattached-ST        1:07.84    1:11.09    3  
     r:+0.77  33.19     1:11.09 (37.90)                                        
  7 Olsen, Yara N             16 Alamo Area-ST        1:20.23    1:12.75    2  
              33.22     1:12.75 (39.53)                                        
  8 Munoz, Andrea C           18 Alamo Area-ST        1:13.08    1:13.55    1  
     r:+0.66  33.35     1:13.55 (40.20)                                        
  9 Mealey, Maddie G          17 Streamline-ST        1:11.71    1:13.77  
     r:+0.75  34.89     1:13.77 (38.88)                                        
 10 Pickens, Rachel S         16 NTRO-ST              1:19.99    1:14.46  
     r:+0.86  35.65     1:14.46 (38.81)                                        
 11 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        1:18.80    1:14.78  
     r:+0.84  34.52     1:14.78 (40.26)                                        
 12 Planz, Liana A            17 TST-ST               1:06.93    1:15.37  
              35.05     1:15.37 (40.32)                                        
 13 Ifill, Alyssa S           16 TST-ST               1:14.42    1:15.67  
     r:+0.73  34.21     1:15.67 (41.46)                                        
 14 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               1:17.45    1:15.75  
     r:+0.40  34.89     1:15.75 (40.86)                                        
 15 Martinez Cantu, Edith Y   18 Alamo Area-ST        1:12.89    1:16.91  
     r:+0.72  36.07     1:16.91 (40.84)                                        
 16 Flores, Penelope A        17 Streamline-ST        1:18.76    1:18.02  
     r:+0.93  36.54     1:18.02 (41.48)                                        
 17 Boisvert, Karah E         17 AQSA-ST              1:15.41    1:19.09  
              37.68     1:19.09 (41.41)                                        
 18 Elzayat, Hana H           16 NTRO-ST              1:21.99    1:20.02  
     r:+0.78  35.20     1:20.02 (44.82)                                        
 19 Sperber, Victoria A       16 AQSA-ST              1:18.04    1:20.08  
     r:+0.74  36.04     1:20.08 (44.04)                                        
 20 Lilly, Caroline L         17 Alamo Area-ST        1:15.87    1:21.43  
     r:+0.77  37.90     1:21.43 (43.53)                                        
 21 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        1:19.29    1:22.56  
     r:+0.75  37.76     1:22.56 (44.80)                                        
 22 Nguyen, Alina             17 Alamo Area-ST        1:26.53    1:30.91  
     r:+0.69  41.70     1:30.91 (49.21)                                        
 
Women 16 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Elizabeth D        18 Alamo Area-ST        2:19.95    2:27.79    9  
              33.37     1:10.72 (37.35)     1:49.34 (38.62)     2:27.79 (38.45)
  2 Nader, Lea A              17 Alamo Area-ST        2:24.50    2:28.91    7  
     r:+0.77  33.09     1:10.41 (37.32)     1:49.20 (38.79)     2:28.91 (39.71)
  3 Munoz, Andrea C           18 Alamo Area-ST        2:35.95    2:41.99    6  
     r:+0.68  34.67     1:15.26 (40.59)     1:57.87 (42.61)     2:41.99 (44.12)
  4 Planz, Liana A            17 TST-ST               2:36.44    2:45.78    5  
     r:+0.67  35.17     1:16.54 (41.37)     2:00.32 (43.78)     2:45.78 (45.46)
  5 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               2:50.53    2:51.45    4  
     r:+0.48  36.01     1:18.32 (42.31)     2:03.35 (45.03)     2:51.45 (48.10)
  6 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        2:46.13    3:00.32    3  
              40.11     1:24.65 (44.54)     2:12.85 (48.20)     3:00.32 (47.47)
  7 Pickens, Rachel S         16 NTRO-ST              2:49.99    3:19.28    2  
     r:+0.81  37.37     1:21.66 (44.29)     2:17.89 (56.23)   3:19.28 (1:01.39)
 
Women 16 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Jada A             17 Alamo Area-ST        2:20.28    2:28.25    9  
     r:+0.70  31.02     1:10.71 (39.69)     1:53.47 (42.76)     2:28.25 (34.78)
  2 Holcomb, Meredith G       17 Alamo Area-ST        2:22.79    2:29.19    7  
     r:+0.68  33.14     1:12.78 (39.64)     1:55.08 (42.30)     2:29.19 (34.11)
  3 Davenport, Maddie C       16 Unattached-ST        2:13.87    2:39.06    6  
     r:+0.75  33.90     1:16.58 (42.68)     2:02.80 (46.22)     2:39.06 (36.26)
  4 Salas Gomez, Xaviera      16 Alamo Area-ST        2:37.45    2:41.30    5  
     r:+0.82  35.01     1:16.19 (41.18)     2:05.67 (49.48)     2:41.30 (35.63)
  5 Planz, Liana A            17 TST-ST               2:35.66    2:41.84    4  
     r:+0.66  34.59     1:16.74 (42.15)     2:06.01 (49.27)     2:41.84 (35.83)
  6 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               2:37.81    2:44.23    3  
     r:+0.84  34.98     1:18.55 (43.57)     2:07.75 (49.20)     2:44.23 (36.48)
  7 Mueller, Beth M           17 HSC-ST               2:44.02    2:44.35    2  
     r:+0.73  35.91     1:16.20 (40.29)     2:06.95 (50.75)     2:44.35 (37.40)
  8 Munoz, Andrea C           18 Alamo Area-ST        2:40.04    2:45.13    1  
     r:+0.65  34.05     1:18.80 (44.75)     2:08.02 (49.22)     2:45.13 (37.11)
  9 Pickens, Rachel S         16 NTRO-ST              2:54.99    2:45.60  
     r:+0.89  34.08     1:19.75 (45.67)     2:06.32 (46.57)     2:45.60 (39.28)
 10 Bishop, Addie L           16 Alamo Area-ST        3:11.42    2:45.93  
     r:+0.77  35.50     1:17.43 (41.93)     2:07.57 (50.14)     2:45.93 (38.36)
 11 Guinan, Emma L            17 Alamo Area-ST        2:48.90    2:46.93  
              35.23     1:18.38 (43.15)     2:10.69 (52.31)     2:46.93 (36.24)
 12 Garcia-Rivas, Hailey      17 Marlin Aquatics-ST   2:48.22    2:47.59  
     r:+0.72  33.51     1:15.64 (42.13)     2:07.21 (51.57)     2:47.59 (40.38)
 13 Arizmendi, Tatyana G      16 Alamo Area-ST        2:54.69    2:51.01  
     r:+0.78  38.91     1:22.52 (43.61)     2:14.99 (52.47)     2:51.01 (36.02)
 14 Fosbenner, Emily G        16 Alamo Area-ST        2:52.06    2:52.17  
     r:+0.80  40.59     1:21.56 (40.97)     2:14.62 (53.06)     2:52.17 (37.55)
 15 Flynt, Natalie M          17 Alamo Area-ST        2:51.36    2:53.09  
     r:+0.76  37.35     1:20.86 (43.51)     2:15.10 (54.24)     2:53.09 (37.99)
 16 Ifill, Alyssa S           16 TST-ST               2:53.50    2:53.34  
     r:+0.69  34.70     1:21.72 (47.02)     2:14.46 (52.74)     2:53.34 (38.88)
 17 Boisvert, Karah E         17 AQSA-ST              2:48.20    2:56.01  
              36.16     1:23.23 (47.07)     2:15.49 (52.26)     2:56.01 (40.52)
 18 Su, Michelle H            16 Streamline-ST        3:15.51    2:58.93  
     r:+0.67  36.49     1:23.21 (46.72)     2:18.08 (54.87)     2:58.93 (40.85)
 19 Lilly, Paige E            17 Alamo Area-ST        2:45.17    3:02.98  
     r:+0.79  38.07     1:27.23 (49.16)     2:21.59 (54.36)     3:02.98 (41.39)
 20 Perotto, Vivian L         17 HPAC-ST              3:13.45    3:11.81  
     r:+0.68  37.95     1:29.29 (51.34)     2:27.71 (58.42)     3:11.81 (44.10)
 
Women 16 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Elizabeth D        18 Alamo Area-ST        5:02.95    5:17.61    9  
              34.34     1:11.55 (37.21)     1:53.04 (41.49)     2:33.87 (40.83)
        3:19.81 (45.94)     4:05.43 (45.62)     4:42.28 (36.85)     5:17.61 (35.33)
  2 Alamein, Sydney N         16 TST-ST               5:37.71    5:48.39    7  
     r:+0.90  35.41     1:17.81 (42.40)     2:03.60 (45.79)     2:49.06 (45.46)
        3:39.23 (50.17)     4:31.06 (51.83)     5:09.86 (38.80)     5:48.39 (38.53)
  3 Planz, Liana A            17 TST-ST               6:10.50    5:50.37    6  
     r:+0.65  35.88     1:18.27 (42.39)     2:02.00 (43.73)     2:45.51 (43.51)
        3:37.65 (52.14)     4:31.47 (53.82)     5:11.04 (39.57)     5:50.37 (39.33)
  4 Flores, Penelope A        17 Streamline-ST        6:21.28    6:03.60    5  
     r:+0.89  37.46     1:21.15 (43.69)     2:10.77 (49.62)     2:59.38 (48.61)
        3:51.43 (52.05)     4:41.89 (50.46)     5:23.93 (42.04)     6:03.60 (39.67)
 
Boys 6-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ognoskie, Marcus T         8 NTRO-ST                35.63      34.96    9  
  2 Salazar Renteria, Mateo    8 Lagartos               37.09      36.76    7  
  3 Shapiro, Ezrah L           8 COTA-ST                38.52      37.50    6  
  4 Yazvin, Denis              8 HPAC-ST                48.18      39.14    5  
  5 Poordod, Austin C          8 AQSA-ST                41.59      40.08    4  
  6 Deaton, Jackson K          8 NTRO-ST                45.08      42.31    3  
  7 Durkin, Tyler L            8 Alamo Area-ST          48.77      42.42    2  
  8 Schaefer, Isaac L          7 NTRO-ST                43.59      43.40    1  
  9 Huerta Garza, Marcelo      7 Lagartos               45.18      44.65  
 10 Robertson-Marsh, Ezra L    8 TXLA-ST                46.29      45.54  
 11 Mu, Benjamin T             8 WAVE-ST                45.64      49.67  
 12 Brooks, Elliot F           8 Alamo Area-ST          53.00      58.25  
 13 Wu, Hayden S               7 GOLD-ST                53.05      58.75  
 14 San Miguel Tijerina, Mar   6 Tibur Contry         1:17.53    1:09.78  
 
Boys 6-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Salazar Renteria, Mateo    8 Lagartos             1:27.15    1:20.31    9  
     r:+0.70  38.59     1:20.31 (41.72)                                        
  2 Ognoskie, Marcus T         8 NTRO-ST              1:19.92    1:20.36    7  
     r:+0.72  37.55     1:20.36 (42.81)                                        
  3 Yazvin, Denis              8 HPAC-ST              1:43.32    1:25.11    6  
     r:+0.83  40.51     1:25.11 (44.60)                                        
  4 Shapiro, Ezrah L           8 COTA-ST              1:47.29    1:25.65    5  
     r:+0.77  40.55     1:25.65 (45.10)                                        
  5 Poordod, Austin C          8 AQSA-ST              1:35.45    1:30.34    4  
     r:+0.65  43.43     1:30.34 (46.91)                                        
  6 Cary, Tristan S            8 Unattached-ST        2:05.61    1:31.44    3  
              44.94     1:31.44 (46.50)                                        
  7 Durkin, Tyler L            8 Alamo Area-ST        1:47.24    1:35.72    2  
     r:+0.84  45.44     1:35.72 (50.28)                                        
  8 Robertson-Marsh, Ezra L    8 TXLA-ST              1:44.37    1:41.97    1  
              47.92     1:41.97 (54.05)                                        
  9 Schaefer, Isaac L          7 NTRO-ST              1:40.59    1:46.77  
     r:+0.91  50.12     1:46.77 (56.65)                                        
 10 Huerta Garza, Marcelo      7 Lagartos             1:45.00    1:47.92  
              46.99   1:47.92 (1:00.93)                                        
 11 Kilpatrick, Josh D         7 Streamline-ST        2:00.99    1:48.51  
     r:+0.75  49.22     1:48.51 (59.29)                                        
 12 Wu, Hayden S               7 GOLD-ST              2:10.73    2:05.85  
   r:+0.88  1:00.03   2:05.85 (1:05.82)                                        
 
Boys 6-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ognoskie, Marcus T         8 NTRO-ST                41.57      40.54    9  
  2 Durkin, Tyler L            8 Alamo Area-ST          48.92      44.95    7  
  3 Salazar Renteria, Mateo    8 Lagartos               46.57      45.20    6  
  4 Shapiro, Ezrah L           8 COTA-ST                48.19      45.97    5  
  5 Poordod, Austin C          8 AQSA-ST                52.73      47.64    4  
  6 Yazvin, Denis              8 HPAC-ST                51.58      48.42    3  
  7 Magee, Bryce J             8 NTRO-ST                51.53      48.63    2  
  8 Deaton, Jackson K          8 NTRO-ST                49.04      50.52    1  
  9 Cary, Tristan S            8 Unattached-ST          57.91      50.97  
 10 Robertson-Marsh, Ezra L    8 TXLA-ST                56.16      51.43  
 11 Mu, Benjamin T             8 WAVE-ST                49.38      51.88  
 12 Schaefer, Isaac L          7 NTRO-ST                50.30      51.94  
 13 Huerta Garza, Marcelo      7 Lagartos             1:02.41      57.07  
 14 Herceg, Martin             8 LSAC-ST                50.55      59.38  
          r:+0.62                                                              
 15 Wu, Hayden S               7 GOLD-ST              1:10.81    1:01.30  
 -- San Miguel Tijerina, Mar   6 Tibur Contry         1:30.65         DQ  
 -- Graham, Jaxon W            8 TST-ST                 58.27         DQ  
 
Boys 6-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poordod, Austin C          8 AQSA-ST                59.95      50.78    9  
  2 Ognoskie, Marcus T         8 NTRO-ST                48.89      51.84    7  
  3 Cary, Tristan S            8 Unattached-ST        1:10.52      52.86    6  
  4 Salazar Renteria, Mateo    8 Lagartos               55.35      54.36    5  
  5 Shapiro, Ezrah L           8 COTA-ST                58.94      57.06    4  
  6 Durkin, Tyler L            8 Alamo Area-ST        1:13.37    1:00.59    3  
  7 Schaefer, Isaac L          7 NTRO-ST                59.69    1:01.62    2  
  8 Robertson-Marsh, Ezra L    8 TXLA-ST                59.69    1:02.53    1  
  9 Mu, Benjamin T             8 WAVE-ST              1:02.02    1:04.79  
 10 Yazvin, Denis              8 HPAC-ST              1:14.87    1:05.66  
 11 Huerta Garza, Marcelo      7 Lagartos             1:12.81    1:08.96  
 12 Wu, Hayden S               7 GOLD-ST              1:19.72    1:17.58  
 -- Graham, Jaxon W            8 TST-ST               1:09.72         DQ  
 
Boys 6-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Salazar Renteria, Mateo    8 Lagartos               43.15      44.12    9  
  2 Shapiro, Ezrah L           8 COTA-ST                47.76      44.16    7  
  3 Yazvin, Denis              8 HPAC-ST              1:00.11      46.25    6  
  4 Poordod, Austin C          8 AQSA-ST                53.81      46.59    5  
  5 Durkin, Tyler L            8 Alamo Area-ST        1:05.68      51.41    4  
  6 Schaefer, Isaac L          7 NTRO-ST                58.32      57.39    3  
  7 Huerta Garza, Marcelo      7 Lagartos               55.00    1:04.15    2  
  8 Kilpatrick, Josh D         7 Streamline-ST        1:20.99    1:10.88    1  
  9 Wu, Hayden S               7 GOLD-ST              1:19.35    1:19.41  
 -- Ognoskie, Marcus T         8 NTRO-ST                38.79         DQ  
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Michael T             9 NTRO-ST                33.35      32.49    9  
  2 Nicholl, River M           9 Alamo Area-ST          39.42      37.90    7  
  3 Mueller, Jake T            9 NTRO-ST                39.68      38.42    6  
  4 Crockett, Eric B           9 TXLA-ST                43.03      41.72    5  
  5 Escobar, Felipe            9 HPAC-ST                42.87      42.80    4  
 
Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Michael T             9 NTRO-ST              1:15.51    1:13.69    9  
     r:+0.73  35.09     1:13.69 (38.60)                                        
  2 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST        1:17.92    1:18.24    7  
     r:+0.73  37.17     1:18.24 (41.07)                                        
  3 Travnicek, Benson J        9 TST-ST               1:27.17    1:27.05    6  
     r:+0.76  39.92     1:27.05 (47.13)                                        
  4 Mueller, Jake T            9 NTRO-ST              1:30.46    1:28.17    5  
     r:+0.76  41.03     1:28.17 (47.14)                                        
  5 Crockett, Eric B           9 TXLA-ST              1:38.90    1:32.50    4  
              45.51     1:32.50 (46.99)                                        
  6 Nellans, Theo F            9 NTRO-ST              1:33.38    1:37.72    3  
     r:+0.81  43.66     1:37.72 (54.06)                                        
  7 Escobar, Felipe            9 HPAC-ST              1:39.96    1:38.02    2  
     r:+0.87  45.25     1:38.02 (52.77)                                        
 -- Bathla, Vihaan A           9 WAVE-ST              1:40.58         DQ  
 
Boys 9 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST        2:48.29    2:47.31    9  
     r:+0.75  38.81     1:24.27 (45.46)     2:07.52 (43.25)     2:47.31 (39.79)
  2 Nicholl, River M           9 Alamo Area-ST        3:06.64    3:04.68    7  
     r:+0.86  40.24     1:27.77 (47.53)     2:16.88 (49.11)     3:04.68 (47.80)
  3 Nellans, Theo F            9 NTRO-ST              3:30.00    3:31.64    6  
              46.07     1:42.33 (56.26)     2:37.63 (55.30)     3:31.64 (54.01)
 
Boys 9 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Oliver E            9 TXLA-ST              7:29.39    5:40.92    9  
     r:+0.72  37.36     1:21.12 (43.76)     2:05.41 (44.29)     2:49.09 (43.68)
        3:33.58 (44.49)     4:18.58 (45.00)     5:00.74 (42.16)     5:40.92 (40.18)
  2 Gao, Michael T             9 NTRO-ST              6:58.81    5:40.95    7  
     r:+0.63  38.75     1:21.36 (42.61)     2:04.44 (43.08)     2:48.73 (44.29)
        3:32.87 (44.14)     4:16.63 (43.76)     5:00.88 (44.25)     5:40.95 (40.07)
  3 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST        5:59.80    5:49.64    6  
     r:+0.78  38.23     1:23.29 (45.06)     2:08.32 (45.03)     2:53.91 (45.59)
        3:39.17 (45.26)     4:24.51 (45.34)     5:09.97 (45.46)     5:49.64 (39.67)
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Oliver E            9 TXLA-ST                42.70      40.13    9  
  2 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST          45.78      43.20    7  
  3 Nicholl, River M           9 Alamo Area-ST          48.20      46.14    6  
  4 Gedminas, Rowan L          9 Alamo Area-ST          55.27      46.44    5  
  5 Merino, Zac A              9 CCSS-ST                54.65      50.00    4  
  6 Crockett, Eric B           9 TXLA-ST                52.56      50.21    3  
  7 Poropat, Lincoln B         9 TXLA-ST                52.26      51.28    2  
  8 Braden, Hamilton R         9 TXLA-ST                53.99      52.77    1  
  9 Bathla, Vihaan A           9 WAVE-ST                55.28    1:08.19  
 -- Nellans, Theo F            9 NTRO-ST                46.10         DQ  
 
Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Oliver E            9 TXLA-ST              1:29.96    1:28.21    9  
              43.39     1:28.21 (44.82)                                        
  2 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST        1:33.48    1:32.85    7  
              48.20     1:32.85 (44.65)                                        
  3 Mueller, Jake T            9 NTRO-ST              1:50.00    1:36.96    6  
              47.23     1:36.96 (49.73)                                        
  4 Gedminas, Rowan L          9 Alamo Area-ST        1:54.11    1:42.73    5  
              49.64     1:42.73 (53.09)                                        
  5 Travnicek, Benson J        9 TST-ST               1:47.42    1:46.31    4  
              52.53     1:46.31 (53.78)                                        
  6 Crockett, Eric B           9 TXLA-ST              1:47.08    1:47.82    3  
              52.57     1:47.82 (55.25)                                        
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Oliver E            9 TXLA-ST                49.10      45.29    9  
  2 Gao, Michael T             9 NTRO-ST                56.87      46.01    7  
  3 Nicholl, River M           9 Alamo Area-ST          50.54      46.07    6  
  4 Gedminas, Rowan L          9 Alamo Area-ST          59.67      55.02    5  
  5 Poropat, Lincoln B         9 TXLA-ST                58.30      56.07    4  
  6 Mueller, Jake T            9 NTRO-ST                56.53      58.07    3  
  7 Merino, Zac A              9 CCSS-ST                57.02      59.24    2  
  8 Escobar, Felipe            9 HPAC-ST                58.89    1:02.15    1  
 
Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Michael T             9 NTRO-ST              1:42.14    1:40.50    9  
     r:+0.64  48.43     1:40.50 (52.07)                                        
  2 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST        1:47.47    1:45.15    7  
     r:+0.71  50.42     1:45.15 (54.73)                                        
  3 Didier, Nathan J           9 Streamline-ST        2:00.02    1:55.50    6  
     r:+0.83  55.21   1:55.50 (1:00.29)                                        
  4 Mueller, Jake T            9 NTRO-ST              2:00.00    2:02.41    5  
     r:+0.77  58.86   2:02.41 (1:03.55)                                        
  5 Nellans, Theo F            9 NTRO-ST              2:08.00    2:06.66    4  
   r:+0.85  1:00.87   2:06.66 (1:05.79)                                        
 -- Merino, Zac A              9 CCSS-ST              1:59.78         DQ  
     r:+0.78  58.55        DQ (1:04.89)                                        
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Michael T             9 NTRO-ST                43.20      37.18    9  
  2 Jones, Oliver E            9 TXLA-ST                43.77      37.83    7  
  3 Nicholl, River M           9 Alamo Area-ST          48.58      45.57    6  
  4 Escobar, Felipe            9 HPAC-ST                51.29      58.17    5  
  5 Nellans, Theo F            9 NTRO-ST                49.00    1:03.08    4  
 -- Bathla, Vihaan A           9 WAVE-ST                51.78         DQ  
 
Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Michael T             9 NTRO-ST              1:32.85    1:31.72    9  
     r:+0.69  42.33     1:31.72 (49.39)                                        
 
Boys 9 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Michael T             9 NTRO-ST              3:05.05    3:05.61    9  
     r:+0.68  42.46     1:28.77 (46.31)     2:25.47 (56.70)     3:05.61 (40.14)
  2 Jones, Oliver E            9 TXLA-ST              3:13.64    3:07.99    7  
              43.35     1:34.32 (50.97)     2:28.49 (54.17)     3:07.99 (39.50)
  3 Schrock, Logi J            9 Unattached-ST        3:21.93    3:08.53    6  
     r:+0.75  43.49     1:33.60 (50.11)     2:29.39 (55.79)     3:08.53 (39.14)
  4 Nicholl, River M           9 Alamo Area-ST        3:39.86    3:18.70    5  
     r:+0.97  47.01     1:39.62 (52.61)     2:34.63 (55.01)     3:18.70 (44.07)
  5 Mueller, Jake T            9 NTRO-ST              3:35.06    3:28.99    4  
     r:+0.82  45.34     1:38.30 (52.96)   2:42.85 (1:04.55)     3:28.99 (46.14)
 -- Nellans, Theo F            9 NTRO-ST              4:05.00         DQ  
            1:04.97     2:03.44 (58.47)   3:12.55 (1:09.11)          DQ (52.17)
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST          33.59      31.61    9  
  2 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          34.03      32.79    7  
  3 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST                33.81      33.38    6  
  4 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST                34.19      33.40    5  
  5 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST                35.63      34.93    4  
  6 Brown, Dalton P           10 HSC-ST                 39.09      35.31    3  
  7 Adelstein, David I        10 Alamo Area-ST          43.57      36.45    2  
  8 Ashley, Cole S            10 Unattached-ST          43.59      37.75    1  
  9 Velazquez Martinez, Luca  10 Tibur Contry           39.06      39.23  
 10 Mijares Treviño, Ricardo  10 Lagartos               40.92      39.85  
 11 Yazdani, Jaylen T         10 WAVE-ST                41.34      40.10  
 12 Brooks, Oliver H          10 Alamo Area-ST          43.59      43.64  
 13 Weeks, Brady D            10 Alamo Area-ST          43.59      46.30  
 14 Micklos, Trevor J         10 Alamo Area-ST          43.59      46.59  
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Split
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST             NT      32.62  
 
Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST        1:12.71    1:08.01    9  
     r:+0.68  32.86     1:08.01 (35.15)                                        
  2 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST        1:09.75    1:08.42    7  
     r:+0.77  32.63     1:08.42 (35.79)                                        
  3 Morales, Jose             10 HPAC-ST              1:35.67    1:11.96    6  
     r:+0.73  33.32     1:11.96 (38.64)                                        
  4 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST        1:22.26    1:13.51    5  
     r:+0.71  35.47     1:13.51 (38.04)                                        
  5 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST              1:17.80    1:16.29    4  
     r:+0.69  35.71     1:16.29 (40.58)                                        
  6 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST              1:16.57    1:16.35    3  
              37.02     1:16.35 (39.33)                                        
  7 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST              1:15.70    1:16.39    2  
     r:+0.86  36.27     1:16.39 (40.12)                                        
  8 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST              1:16.50    1:16.68    1  
     r:+0.80  36.35     1:16.68 (40.33)                                        
  9 Bellar, Reed A            10 NTRO-ST              1:17.76    1:18.58  
     r:+0.85  36.93     1:18.58 (41.65)                                        
 10 Croninger, Christopher R  10 Alamo Area-ST        1:39.23    1:18.60  
     r:+0.88  37.41     1:18.60 (41.19)                                        
 11 May, Jacob R              10 NTRO-ST              1:20.28    1:18.70  
     r:+0.77  37.07     1:18.70 (41.63)                                        
 12 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               1:26.56    1:20.43  
     r:+0.90  38.40     1:20.43 (42.03)                                        
 13 Adelstein, David I        10 Alamo Area-ST        1:40.52    1:20.74  
     r:+0.82  38.41     1:20.74 (42.33)                                        
 14 De Santis, Giacomo L      10 NTRO-ST              1:34.70    1:23.15  
     r:+0.80  39.35     1:23.15 (43.80)                                        
 15 Gomez, Tomas A            10 NTRO-ST              1:28.68    1:25.81  
     r:+0.47  39.47     1:25.81 (46.34)                                        
 16 Velazquez Martinez, Luca  10 Tibur Contry         1:38.45    1:29.37  
     r:+0.78  42.99     1:29.37 (46.38)                                        
 17 Mijares Treviño, Ricardo  10 Lagartos             1:32.81    1:30.64  
     r:+0.81  42.49     1:30.64 (48.15)                                        
 18 Cummings, Augie A         10 Alamo Area-ST        1:40.31    1:31.02  
     r:+0.75  42.16     1:31.02 (48.86)                                        
 19 Shah, Sid S               10 NTRO-ST              1:39.99    1:32.54  
     r:+0.82  42.88     1:32.54 (49.66)                                        
 20 Castro, Sebastian A       10 HSC-ST               1:37.34    1:36.87  
              46.05     1:36.87 (50.82)                                        
 21 Weeks, Brady D            10 Alamo Area-ST        1:40.59    1:43.12  
     r:+0.84  49.41     1:43.12 (53.71)                                        
 
Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle 200 split on 400
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST             NT    2:40.61  
 
Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST        2:33.89    2:29.44    9  
     r:+0.69  35.22     1:13.57 (38.35)     1:52.56 (38.99)     2:29.44 (36.88)
  2 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST        2:31.09    2:34.56    7  
     r:+0.81  34.19     1:13.97 (39.78)     1:55.69 (41.72)     2:34.56 (38.87)
  3 Prokazov, Daniil          10 NTRO-ST              2:36.74    2:36.83    6  
     r:+0.92  35.84     1:16.52 (40.68)     1:57.60 (41.08)     2:36.83 (39.23)
  4 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST        2:38.18    2:38.22    5  
     r:+0.71  38.09     1:18.95 (40.86)     2:01.17 (42.22)     2:38.22 (37.05)
  5 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST        3:33.49    2:39.34    4  
     r:+0.69  35.96     1:17.40 (41.44)     1:59.74 (42.34)     2:39.34 (39.60)
  6 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST              2:55.00    2:40.51    3  
     r:+0.86  39.25     1:20.81 (41.56)     2:01.40 (40.59)     2:40.51 (39.11)
  7 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST              2:43.89    2:41.50    2  
     r:+0.82  36.99     1:19.71 (42.72)     2:01.56 (41.85)     2:41.50 (39.94)
  8 O'Banion, Jake W          10 NTRO-ST              2:43.69    2:42.22    1  
     r:+0.79  37.40     1:18.91 (41.51)     2:02.43 (43.52)     2:42.22 (39.79)
  9 Ognoskie, Gavin T         10 NTRO-ST              2:45.95    2:43.33  
     r:+0.75  36.86     1:19.04 (42.18)     2:02.67 (43.63)     2:43.33 (40.66)
 10 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST              3:04.41    2:46.49  
     r:+0.81  37.82     1:21.35 (43.53)     2:04.77 (43.42)     2:46.49 (41.72)
 11 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST              2:49.41    2:51.40  
     r:+0.70  38.25     1:21.36 (43.11)     2:06.64 (45.28)     2:51.40 (44.76)
 12 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               3:03.74    2:52.06  
              40.17     1:26.35 (46.18)     2:11.09 (44.74)     2:52.06 (40.97)
 13 May, Jacob R              10 NTRO-ST              3:02.49    2:52.12  
     r:+0.80  40.44     1:24.62 (44.18)     2:09.21 (44.59)     2:52.12 (42.91)
 14 Gomez, Tomas A            10 NTRO-ST              3:19.38    3:05.47  
              44.28     1:31.22 (46.94)     2:18.06 (46.84)     3:05.47 (47.41)
 15 Velazquez Martinez, Luca  10 Tibur Contry         3:28.54    3:16.93  
     r:+0.85  43.72     1:32.39 (48.67)     2:24.92 (52.53)     3:16.93 (52.01)
 16 Yazdani, Jaylen T         10 WAVE-ST              3:27.54    3:21.55  
     r:+0.76  47.47     1:41.33 (53.86)     2:34.75 (53.42)     3:21.55 (46.80)
 
Boys 10 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST        5:25.89    5:08.21    9  
     r:+0.33  35.70     1:15.16 (39.46)     1:55.22 (40.06)     2:34.32 (39.10)
        3:14.03 (39.71)     3:53.18 (39.15)     4:31.04 (37.86)     5:08.21 (37.17)
  2 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST        5:55.45    5:22.39    7  
              35.52     1:16.72 (41.20)     1:58.47 (41.75)     2:40.61 (42.14)
        3:22.27 (41.66)     4:03.16 (40.89)     4:43.66 (40.50)     5:22.39 (38.73)
  3 O'Banion, Jake W          10 NTRO-ST              6:24.10    5:29.66    6  
     r:+0.74  39.75     1:20.86 (41.11)     2:03.70 (42.84)     2:45.92 (42.22)
        3:28.04 (42.12)     4:11.11 (43.07)     4:52.28 (41.17)     5:29.66 (37.38)
  4 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST              6:17.42    5:32.47    5  
     r:+0.81  35.97     1:19.00 (43.03)     2:02.50 (43.50)     2:45.56 (43.06)
        3:27.87 (42.31)     4:11.69 (43.82)     4:53.92 (42.23)     5:32.47 (38.55)
  5 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST              6:00.89    5:33.34    4  
     r:+0.85  37.22     1:18.90 (41.68)     2:02.45 (43.55)     2:44.94 (42.49)
        3:27.60 (42.66)     4:10.39 (42.79)     4:52.12 (41.73)     5:33.34 (41.22)
  6 Svatek, Miles R           10 Alamo Area-ST        5:56.40    5:38.88    3  
     r:+0.68  39.48     1:22.58 (43.10)     2:06.75 (44.17)     2:50.79 (44.04)
        3:34.98 (44.19)     4:19.54 (44.56)     5:00.86 (41.32)     5:38.88 (38.02)
  7 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST              7:29.39    5:40.80    2  
     r:+0.80  37.27     1:20.45 (43.18)     2:04.79 (44.34)     2:48.57 (43.78)
        3:32.44 (43.87)     4:16.93 (44.49)     5:01.04 (44.11)     5:40.80 (39.76)
  8 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST              7:00.00    5:43.78    1  
     r:+0.80  37.78     1:21.11 (43.33)     2:04.86 (43.75)     2:50.03 (45.17)
        3:35.41 (45.38)     4:18.97 (43.56)     5:03.46 (44.49)     5:43.78 (40.32)
  9 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               6:38.88    6:17.17  
              40.53     1:26.31 (45.78)     2:14.32 (48.01)     3:04.09 (49.77)
        3:54.03 (49.94)     4:43.89 (49.86)     5:31.06 (47.17)     6:17.17 (46.11)
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST          37.48      37.04    9  
  2 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST          45.00      37.30    7  
  3 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST          39.95      37.75    6  
  4 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST                39.22      37.84    5  
  5 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST                39.42      39.08    4  
  6 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          43.17      39.13    3  
  7 Svatek, Miles R           10 Alamo Area-ST          41.75      40.60    2  
  8 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST                42.70      41.09    1  
  9 Morales, Jose             10 HPAC-ST                52.89      41.43  
 10 O'Banion, Jake W          10 NTRO-ST                41.19      41.64  
 11 May, Jacob R              10 NTRO-ST                51.57      42.60  
 12 Brown, Dalton P           10 HSC-ST                 43.45      43.17  
 13 Bellar, Reed A            10 NTRO-ST                43.41      43.25  
 14 Gomez, Tomas A            10 NTRO-ST                46.64      44.65  
 15 Croninger, Christopher R  10 Alamo Area-ST          55.29      44.66  
 16 Adelstein, David I        10 Alamo Area-ST          55.29      46.38  
 17 Yazdani, Jaylen T         10 WAVE-ST                47.49      46.72  
 18 Cummings, Augie A         10 Alamo Area-ST          54.86      47.49  
 19 Mijares Treviño, Ricardo  10 Lagartos               52.02      51.49  
 20 Weeks, Brady D            10 Alamo Area-ST          55.29      54.96  
 
Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST             NT    1:18.03    9  
              38.72     1:18.03 (39.31)                                        
  2 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST        1:22.59    1:20.84    7  
              40.15     1:20.84 (40.69)                                        
  3 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST              1:22.59    1:22.72    6  
              39.13     1:22.72 (43.59)                                        
  4 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST        1:32.30    1:23.25    5  
     r:+0.62  40.46     1:23.25 (42.79)                                        
  5 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST              1:25.75    1:23.40    4  
              42.33     1:23.40 (41.07)                                        
  6 O'Banion, Jake W          10 NTRO-ST              1:38.07    1:26.39    3  
              43.14     1:26.39 (43.25)                                        
  7 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST        1:32.59    1:26.98    2  
              44.31     1:26.98 (42.67)                                        
  8 Ognoskie, Gavin T         10 NTRO-ST              1:32.55    1:30.78    1  
              44.67     1:30.78 (46.11)                                        
  9 De Santis, Giacomo L      10 NTRO-ST              1:32.12    1:30.79  
              45.84     1:30.79 (44.95)                                        
 10 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               1:35.53    1:31.15  
              44.70     1:31.15 (46.45)                                        
 11 Bellar, Reed A            10 NTRO-ST              1:35.89    1:32.60  
              47.06     1:32.60 (45.54)                                        
 12 Gomez, Tomas A            10 NTRO-ST              1:43.22    1:35.56  
              46.04     1:35.56 (49.52)                                        
 13 Shah, Sid S               10 NTRO-ST              1:54.99    1:44.90  
              52.24     1:44.90 (52.66)                                        
 14 Castro, Sebastian A       10 HSC-ST               1:54.86    1:52.80  
              54.83     1:52.80 (57.97)                                        
 15 Weeks, Brady D            10 Alamo Area-ST        1:55.09    2:02.81  
            1:00.89   2:02.81 (1:01.92)                                        
 
Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST              3:15.89    2:56.01    9  
              42.51     1:28.35 (45.84)     2:14.45 (46.10)     2:56.01 (41.56)
  2 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST              2:55.89    2:56.71    7  
              41.66     1:27.64 (45.98)     2:13.24 (45.60)     2:56.71 (43.47)
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Banion, Jake W          10 NTRO-ST                43.45      42.94    9  
  2 Prokazov, Daniil          10 NTRO-ST                44.01      43.93    7  
  3 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST          42.99      44.18    6  
  4 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          48.16      45.01    5  
  5 May, Jacob R              10 NTRO-ST                49.22      46.70    4  
  6 Svatek, Miles R           10 Alamo Area-ST          50.40      48.63    3  
  7 Bellar, Reed A            10 NTRO-ST                51.72      48.97    2  
  8 Croninger, Christopher R  10 Alamo Area-ST          58.23      49.96    1  
  9 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST                58.00      50.35  
 10 Velazquez Martinez, Luca  10 Tibur Contry           51.20      50.36  
 11 Morales, Jose             10 HPAC-ST                58.99      54.10  
 12 Adelstein, David I        10 Alamo Area-ST          59.69      57.55  
 13 Cummings, Augie A         10 Alamo Area-ST          58.78      57.74  
 14 Weeks, Brady D            10 Alamo Area-ST          59.69      58.60  
 15 Gomez, Tomas A            10 NTRO-ST                59.32    1:01.82  
 
Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prokazov, Daniil          10 NTRO-ST              1:33.33    1:34.81    9  
     r:+0.77  44.77     1:34.81 (50.04)                                        
  2 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST              1:39.55    1:35.91    7  
              44.65     1:35.91 (51.26)                                        
  3 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST        1:43.44    1:37.58    6  
     r:+0.72  48.53     1:37.58 (49.05)                                        
  4 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST              1:45.43    1:40.97    5  
     r:+0.72  48.05     1:40.97 (52.92)                                        
  5 Svatek, Miles R           10 Alamo Area-ST        1:49.70    1:42.88    4  
     r:+0.67  49.59     1:42.88 (53.29)                                        
  6 May, Jacob R              10 NTRO-ST              1:42.83    1:43.00    3  
     r:+0.82  49.90     1:43.00 (53.10)                                        
  7 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               1:48.50    1:46.56    2  
     r:+0.83  50.39     1:46.56 (56.17)                                        
  8 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST              1:46.59    1:49.91    1  
     r:+0.79  51.53     1:49.91 (58.38)                                        
  9 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST              2:00.00    1:51.19  
     r:+0.82  54.44     1:51.19 (56.75)                                        
 10 Cummings, Augie A         10 Alamo Area-ST        2:05.85    1:59.84  
     r:+0.74  57.21   1:59.84 (1:02.63)                                        
 -- Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST        2:00.30         DQ  
     r:+0.76  55.23        DQ (1:01.20)                                        
 
Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST              3:35.89    3:23.57    9  
     r:+0.84  45.56     1:39.49 (53.93)     2:32.85 (53.36)     3:23.57 (50.72)
  2 May, Jacob R              10 NTRO-ST              3:21.55    3:38.78    7  
     r:+0.86  49.67     1:46.54 (56.87)     2:45.14 (58.60)     3:38.78 (53.64)
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST          36.46      35.05    9  
  2 Seay, Joaquin E           10 Alamo Area-ST          37.83      37.60    7  
  3 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST                43.73      38.49    6  
  4 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST                38.65      38.57    5  
  5 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST          39.51      39.03    4  
  6 Brown, Dalton P           10 HSC-ST                 38.49      39.19    3  
  7 Bellar, Reed A            10 NTRO-ST                45.89      41.53    2  
  8 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST                47.00      41.70    1  
  9 May, Jacob R              10 NTRO-ST                44.41      42.29  
 10 Morales, Jose             10 HPAC-ST                49.94      43.07  
 11 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST                45.00      43.32  
 12 Mijares Treviño, Ricardo  10 Lagartos               48.50      47.61  
 13 Adelstein, David I        10 Alamo Area-ST          51.76      48.16  
 14 Shah, Sid S               10 NTRO-ST                49.99      56.56  
 15 Weeks, Brady D            10 Alamo Area-ST          51.79    1:00.01  
 
Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST        1:21.53    1:20.50    9  
              39.86     1:20.50 (40.64)                                        
  2 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               1:26.43    1:27.69    7  
     r:+0.89  41.88     1:27.69 (45.81)                                        
  3 Ognoskie, Gavin T         10 NTRO-ST              1:40.55    1:32.01    6  
     r:+0.80  42.43     1:32.01 (49.58)                                        
  4 Bellar, Reed A            10 NTRO-ST              1:45.89    1:35.38    5  
              45.20     1:35.38 (50.18)                                        
  5 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST              2:00.00    1:40.45    4  
     r:+0.70  45.92     1:40.45 (54.53)                                        
 
Boys 10 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lockett, Cai J            10 Unattached-ST        3:06.20    2:48.53    9  
     r:+0.70  38.61     1:21.78 (43.17)     2:12.22 (50.44)     2:48.53 (36.31)
  2 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST        2:59.27    2:50.54    7  
     r:+0.67  38.76     1:22.17 (43.41)     2:14.84 (52.67)     2:50.54 (35.70)
  3 O'Banion, Jake W          10 NTRO-ST              3:01.78    2:57.03    6  
     r:+0.83  38.77     1:25.97 (47.20)     2:16.20 (50.23)     2:57.03 (40.83)
  4 You, Kaiser L             10 Alamo Area-ST        4:06.19    2:58.46    5  
     r:+0.75  40.67     1:27.43 (46.76)     2:20.79 (53.36)     2:58.46 (37.67)
  5 Phan, Dylan T             10 NTRO-ST              3:24.08    2:58.58    4  
              41.39     1:28.70 (47.31)     2:21.05 (52.35)     2:58.58 (37.53)
  6 Fagg, Weston A            10 NTRO-ST              3:06.42    3:06.50    3  
     r:+0.80  40.51     1:28.28 (47.77)     2:26.97 (58.69)     3:06.50 (39.53)
  7 Ognoskie, Gavin T         10 NTRO-ST              3:16.01    3:11.04    2  
     r:+0.90  44.82     1:34.34 (49.52)     2:30.83 (56.49)     3:11.04 (40.21)
  8 Brown, Dalton P           10 HSC-ST               3:19.71    3:11.89    1  
     r:+0.84  43.51     1:33.78 (50.27)     2:31.22 (57.44)     3:11.89 (40.67)
  9 Gilbreath, Nicky G        10 TXLA-ST              3:24.85    3:12.52  
     r:+0.86  42.55     1:29.03 (46.48)   2:32.73 (1:03.70)     3:12.52 (39.79)
 10 Nguyen, Evan C            10 NTRO-ST              3:18.72    3:12.90  
     r:+0.71  44.03     1:33.25 (49.22)     2:31.23 (57.98)     3:12.90 (41.67)
 11 Lutfi, Daniel M           10 NTRO-ST              3:22.74    3:18.51  
     r:+0.76  45.87     1:36.49 (50.62)   2:37.63 (1:01.14)     3:18.51 (40.88)
 12 May, Jacob R              10 NTRO-ST              3:25.66    3:23.67  
     r:+0.77  48.83     1:41.09 (52.26)   2:42.29 (1:01.20)     3:23.67 (41.38)
 
Boys 10 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Ian             10 Unattached-ST        6:40.24    6:01.49    9  
     r:+0.94  38.86     1:23.41 (44.55)     2:12.06 (48.65)     3:00.14 (48.08)
        3:50.26 (50.12)     4:42.38 (52.12)     5:23.19 (40.81)     6:01.49 (38.30)
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST                32.81      31.13    9  
  2 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST          33.26      31.38    7  
  3 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST                31.46      31.49    6  
  4 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo                 33.65      32.14    5  
  5 Dessouky, Samy S          11 Alamo Area-ST          37.29      32.36    4  
  6 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST          34.71      33.00    3  
  7 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST                34.24      33.42    2  
  8 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST          35.64      34.88    1  
  9 Pattillo, Jonah C         11 TXLA-ST                35.28      36.22  
 10 Brooks, Clark J           11 Alamo Area-ST          37.29      37.29  
 11 Bronk, Colton A           11 HPAC-ST                37.00      37.32  
 
Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              1:08.57    1:08.14    9  
     r:+0.77  32.76     1:08.14 (35.38)                                        
  2 Nguyen, Kyan V            11 NTRO-ST              1:12.74    1:09.03    7  
     r:+0.69  32.89     1:09.03 (36.14)                                        
  3 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo               1:15.61    1:09.12    6  
     r:+0.94  33.41     1:09.12 (35.71)                                        
  4 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              1:10.77    1:10.24    5  
     r:+0.89  33.54     1:10.24 (36.70)                                        
  5 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST        1:13.48    1:10.33    4  
     r:+0.72  33.13     1:10.33 (37.20)                                        
  6 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        1:16.99    1:11.86    3  
     r:+0.68  34.31     1:11.86 (37.55)                                        
  7 Magee, Odin S             11 NTRO-ST              1:15.89    1:12.23    2  
     r:+0.74  34.24     1:12.23 (37.99)                                        
  8 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST              1:20.04    1:14.76    1  
              35.72     1:14.76 (39.04)                                        
  9 Dessouky, Samy S          11 Alamo Area-ST        1:21.29    1:15.04  
     r:+0.72  35.09     1:15.04 (39.95)                                        
 10 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST        1:20.60    1:15.27  
     r:+0.96  36.20     1:15.27 (39.07)                                        
 11 Kaiser, Parker L          11 Unattached-ST        1:20.57    1:15.57  
     r:+0.69  36.44     1:15.57 (39.13)                                        
 12 Hwang, Joshua Y           11 NTRO-ST              1:15.33    1:16.18  
     r:+0.79  36.34     1:16.18 (39.84)                                        
 13 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST              1:17.89    1:17.14  
     r:+0.75  36.48     1:17.14 (40.66)                                        
 14 Corcoran, Hilo K          11 SYS-ST               1:20.02    1:18.96  
     r:+0.88  37.87     1:18.96 (41.09)                                        
 15 Maine, Andrew C           11 TST-ST               1:21.27    1:23.81  
     r:+0.84  40.81     1:23.81 (43.00)                                        
 16 Bronk, Colton A           11 HPAC-ST              1:20.21    1:25.78  
     r:+0.78  41.10     1:25.78 (44.68)                                        
 17 Perotto, Pier H           11 HPAC-ST              1:20.65    1:35.75  
     r:+0.74  46.65     1:35.75 (49.10)                                        
 18 Matson, Teddy I           11 LSAC-ST              1:20.55    1:48.30  
     r:+0.79  49.58     1:48.30 (58.72)                                        
 -- Marti, Carl M             11 TXLA-ST              1:19.34         DQ  
     r:+0.66  34.95          DQ (39.32)                                        
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              2:23.47    2:22.80    9  
     r:+0.78  33.23     1:09.27 (36.04)     1:47.25 (37.98)     2:22.80 (35.55)
  2 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              2:34.77    2:34.23    7  
              35.54     1:16.17 (40.63)     1:57.09 (40.92)     2:34.23 (37.14)
  3 Magee, Odin S             11 NTRO-ST              2:35.89    2:37.06    6  
     r:+0.71  35.80     1:16.34 (40.54)     1:57.08 (40.74)     2:37.06 (39.98)
  4 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        2:48.35    2:37.44    5  
     r:+0.70  36.12     1:16.12 (40.00)     1:57.26 (41.14)     2:37.44 (40.18)
  5 Dessouky, Samy S          11 Alamo Area-ST        2:57.49    2:44.22    4  
              36.99     1:18.74 (41.75)     2:02.55 (43.81)     2:44.22 (41.67)
  6 Duncan, Boden W           11 Alamo Area-ST        2:55.04    2:44.49    3  
     r:+0.70  38.29     1:21.10 (42.81)     2:03.38 (42.28)     2:44.49 (41.11)
  7 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST        2:55.90    2:46.31    2  
     r:+0.90  38.08     1:22.38 (44.30)     2:05.87 (43.49)     2:46.31 (40.44)
  8 Hwang, Joshua Y           11 NTRO-ST              2:56.29    2:46.82    1  
     r:+0.91  39.34     1:23.72 (44.38)     2:05.14 (41.42)     2:46.82 (41.68)
  9 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST              2:55.89    2:52.52  
              38.94     1:23.68 (44.74)     2:09.48 (45.80)     2:52.52 (43.04)
 10 Kaiser, Parker L          11 Unattached-ST        2:52.20    2:57.13  
     r:+0.71  38.76     1:24.62 (45.86)     2:10.70 (46.08)     2:57.13 (46.43)
 11 Pattillo, Jonah C         11 TXLA-ST              2:56.89    3:04.31  
              41.02     1:29.90 (48.88)     2:18.27 (48.37)     3:04.31 (46.04)
 
Boys 11 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              4:53.32    5:00.49    9  
              34.22     1:11.60 (37.38)     1:49.71 (38.11)     2:27.62 (37.91)
        3:05.93 (38.31)     3:44.92 (38.99)     4:23.93 (39.01)     5:00.49 (36.56)
  2 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              5:31.06    5:20.29    7  
     r:+0.87  37.53     1:18.61 (41.08)     2:00.56 (41.95)     2:42.69 (42.13)
        3:23.88 (41.19)     4:05.72 (41.84)     4:44.87 (39.15)     5:20.29 (35.42)
  3 Duncan, Boden W           11 Alamo Area-ST        6:02.48    5:36.76    6  
              38.49     1:22.14 (43.65)     2:06.59 (44.45)     2:49.87 (43.28)
        3:31.56 (41.69)     4:14.52 (42.96)     4:56.77 (42.25)     5:36.76 (39.99)
  4 Kaiser, Parker L          11 Unattached-ST        5:57.90    5:57.85    5  
     r:+0.78  38.06     1:24.85 (46.79)     2:09.80 (44.95)     2:56.04 (46.24)
        3:41.65 (45.61)     4:29.52 (47.87)     5:15.20 (45.68)     5:57.85 (42.65)
  5 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST              6:12.89    6:00.20    4  
     r:+0.80  40.30     1:27.07 (46.77)     2:11.89 (44.82)     3:01.07 (49.18)
        3:46.51 (45.44)     4:32.97 (46.46)     5:19.12 (46.15)     6:00.20 (41.08)
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST          36.29      35.65    9  
  2 Nguyen, Kyan V            11 NTRO-ST                38.33      36.45    7  
  3 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo                 40.28      38.40    6  
  4 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST                39.80      39.41    5  
          r:+0.72                                                              
  5 Dessouky, Samy S          11 Alamo Area-ST          43.69      39.47    4  
  6 Kaiser, Parker L          11 Unattached-ST          40.20      40.59    3  
  7 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST                40.89      40.85    2  
  8 Hwang, Joshua Y           11 NTRO-ST                42.65      41.79    1  
  9 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST          42.10      43.32  
 10 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST                41.23      43.47  
 11 Bronk, Colton A           11 HPAC-ST                43.13      44.50  
 12 Swaringen, Nathanael M    11 Unattached-ST          42.00      51.15  
 12 Bulman, Kade A            11 Alamo Area-ST          43.69      51.15  
 14 Matson, Teddy I           11 LSAC-ST                42.55    1:05.49  
 
Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Kyan V            11 NTRO-ST              1:25.01    1:19.42    9  
              38.44     1:19.42 (40.98)                                        
  2 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              1:19.44    1:19.85    7  
              38.08     1:19.85 (41.77)                                        
  3 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST        1:18.42    1:20.34    6  
              39.23     1:20.34 (41.11)                                        
  4 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo               1:28.63    1:24.47    5  
              40.24     1:24.47 (44.23)                                        
  5 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              1:25.41    1:25.56    4  
              41.96     1:25.56 (43.60)                                        
  6 Kaiser, Parker L          11 Unattached-ST        1:27.63    1:26.65    3  
              42.45     1:26.65 (44.20)                                        
  7 Magee, Odin S             11 NTRO-ST              1:26.29    1:27.23    2  
              42.16     1:27.23 (45.07)                                        
  8 Dessouky, Samy S          11 Alamo Area-ST        1:35.49    1:28.21    1  
              44.08     1:28.21 (44.13)                                        
  9 Hwang, Joshua Y           11 NTRO-ST              1:34.47    1:29.38  
              43.71     1:29.38 (45.67)                                        
 10 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST        1:35.40    1:32.47  
              47.52     1:32.47 (44.95)                                        
 11 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST              1:32.89    1:32.72  
              47.26     1:32.72 (45.46)                                        
 12 Maine, Andrew C           11 TST-ST               1:34.72    1:38.81  
 13 Bronk, Colton A           11 HPAC-ST              1:35.32    1:42.90  
              51.31     1:42.90 (51.59)                                        
 -- Marti, Carl M             11 TXLA-ST              1:35.39         DQ  
              44.57          DQ (46.90)                                        
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              2:53.88    2:44.25    9  
              39.39     1:21.59 (42.20)     2:03.51 (41.92)     2:44.25 (40.74)
  2 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              3:19.49    2:55.87    7  
              43.43     1:27.61 (44.18)     2:13.11 (45.50)     2:55.87 (42.76)
  3 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo               3:05.00    3:04.74    6  
              44.01     1:31.52 (47.51)     2:19.21 (47.69)     3:04.74 (45.53)
  4 Kaiser, Parker L          11 Unattached-ST        3:08.69    3:05.89    5  
     r:+0.10  43.82     1:32.32 (48.50)     2:20.64 (48.32)     3:05.89 (45.25)
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST          46.01      43.86    9  
  2 Nguyen, Kyan V            11 NTRO-ST                44.93      44.55    7  
  3 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST                45.89      48.84    6  
  4 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST                48.74      50.71    5  
  5 Bronk, Colton A           11 HPAC-ST                48.23      55.18    4  
 
Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Kyan V            11 NTRO-ST              1:34.16    1:32.83    9  
     r:+0.74  44.91     1:32.83 (47.92)                                        
  2 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              1:35.05    1:35.62    7  
     r:+0.77  45.20     1:35.62 (50.42)                                        
  3 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              1:39.71    1:36.40    6  
     r:+0.87  44.52     1:36.40 (51.88)                                        
  4 Magee, Odin S             11 NTRO-ST              1:40.05    1:37.06    5  
     r:+0.74  46.29     1:37.06 (50.77)                                        
  5 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        1:40.01    1:37.23    4  
     r:+0.74  46.14     1:37.23 (51.09)                                        
  6 Bulman, Kade A            11 Alamo Area-ST        1:46.59    2:21.67    3  
            1:07.48   2:21.67 (1:14.19)                                        
 -- Bronk, Colton A           11 HPAC-ST              1:45.00         DQ  
     r:+0.89  54.32        DQ (1:04.42)                                        
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST        3:15.82    3:06.47    9  
     r:+0.77  41.92     1:30.42 (48.50)     2:19.68 (49.26)     3:06.47 (46.79)
  2 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              3:44.69    3:34.93    7  
     r:+0.85  50.37     1:46.06 (55.69)     2:43.33 (57.27)     3:34.93 (51.60)
 -- Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        3:34.01         DQ  
     r:+0.70  50.18     1:45.61 (55.43)     2:40.75 (55.14)          DQ (51.85)
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST                33.89      34.39    9  
  2 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo                 36.00      34.95    7  
  3 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST                41.11      36.10    6  
  4 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST          37.01      36.23    5  
  5 Magee, Odin S             11 NTRO-ST                38.89      39.25    4  
  6 Bronk, Colton A           11 HPAC-ST                41.50      51.71    3  
  7 Perotto, Pier H           11 HPAC-ST                41.34      59.03    2  
 
Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              1:15.99    1:14.27    9  
     r:+0.74  35.70     1:14.27 (38.57)                                        
  2 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo               1:20.63    1:18.79    7  
     r:+0.76  37.14     1:18.79 (41.65)                                        
  3 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST              1:23.31    1:20.98    6  
     r:+0.72  38.06     1:20.98 (42.92)                                        
  4 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST        1:25.89    1:23.48    5  
              38.48     1:23.48 (45.00)                                        
  5 Duncan, Boden W           11 Alamo Area-ST        1:33.93    1:25.84    4  
     r:+0.69  40.14     1:25.84 (45.70)                                        
  6 Magee, Odin S             11 NTRO-ST              1:30.89    1:31.02    3  
     r:+0.70  41.09     1:31.02 (49.93)                                        
 -- Bulman, Kade A            11 Alamo Area-ST        1:33.99         DQ  
   r:+0.43  1:04.27                                                            
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              2:39.52    2:47.54    9  
     r:+0.77  35.99     1:16.40 (40.41)     2:01.43 (45.03)     2:47.54 (46.11)
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Kyan V            11 NTRO-ST              2:54.30    2:50.23    9  
     r:+0.73  37.84     1:21.56 (43.72)     2:10.80 (49.24)     2:50.23 (39.43)
  2 Mulligan, Kevin J         11 NTRO-ST              3:00.85    2:52.43    7  
     r:+0.88  39.74     1:26.70 (46.96)     2:16.00 (49.30)     2:52.43 (36.43)
  3 Reynolds, Edmond          11 Unattached-ST        2:54.73    2:55.01    6  
     r:+0.77  37.82     1:23.34 (45.52)     2:13.40 (50.06)     2:55.01 (41.61)
  4 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST              3:00.09    2:56.57    5  
     r:+0.71  37.01     1:24.12 (47.11)     2:17.00 (52.88)     2:56.57 (39.57)
  5 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        3:14.67    2:59.12    4  
     r:+0.72  39.88     1:29.19 (49.31)     2:21.61 (52.42)     2:59.12 (37.51)
  6 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo               3:07.88    2:59.82    3  
     r:+0.77  37.58     1:24.53 (46.95)     2:21.71 (57.18)     2:59.82 (38.11)
  7 Marti, Carl M             11 TXLA-ST              3:09.86    3:06.67    2  
              44.83     1:34.66 (49.83)     2:25.47 (50.81)     3:06.67 (41.20)
  8 Dessouky, Samy S          11 Alamo Area-ST        3:23.79    3:09.84    1  
     r:+0.73  45.24     1:34.47 (49.23)     2:32.26 (57.79)     3:09.84 (37.58)
  9 Hwang, Joshua Y           11 NTRO-ST              3:16.23    3:15.07  
     r:+0.76  46.43     1:35.11 (48.68)     2:34.30 (59.19)     3:15.07 (40.77)
 10 Herreno, Samuel M         11 Alamo Area-ST        3:22.06    3:15.13  
     r:+0.87  46.76     1:37.62 (50.86)     2:35.52 (57.90)     3:15.13 (39.61)
 11 Fisher, Luke R            11 NTRO-ST              3:10.54    3:18.29  
     r:+0.78  45.12     1:35.36 (50.24)   2:36.18 (1:00.82)     3:18.29 (42.11)
 -- Magee, Odin S             11 NTRO-ST              3:00.98         DQ  
     r:+0.72  41.79     1:28.07 (46.28)     2:19.95 (51.88)          DQ (39.14)
 
Boys 11 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Winston J        11 GOLD-ST              5:41.19    5:46.08    9  
     r:+0.83  35.88     1:19.51 (43.63)     2:03.64 (44.13)     2:48.38 (44.74)
        3:40.59 (52.21)     4:31.79 (51.20)     5:09.41 (37.62)     5:46.08 (36.67)
  2 Condron, Kellen J         11 NTRO-ST              6:45.89    6:05.60    7  
     r:+0.70  37.61     1:21.07 (43.46)     2:09.87 (48.80)     2:56.23 (46.36)
        3:50.84 (54.61)     4:45.21 (54.37)     5:26.48 (41.27)     6:05.60 (39.12)
  3 Lucas, Nunez de la Cruz   11 Dynamo               6:10.00    6:26.95    6  
     r:+0.68  39.06     1:24.58 (45.52)     2:15.06 (50.48)                    
            4:03.64 ( )     5:01.95 (58.31)     5:44.49 (42.54)     6:26.95 (42.46)
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST                29.06      28.20    9  
  2 Childs, Parker A          12 GOLD-ST                30.34      29.23    7  
  3 Castaing, Matthew A       12 Alamo Area-ST          37.29      29.29    6  
  4 Hooton, Charlie R         12 HSC-ST                 32.14      29.52    5  
  5 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST          31.00      29.77    4  
  6 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST          32.12      30.84    3  
  7 Caldera, David A          12 Alamo Area-ST          34.77      30.87    2  
  8 Bedo, Andy C              12 WAVE-ST                32.50      31.05    1  
  9 Schaefer, Luke A          12 NTRO-ST                32.73      31.20  
 10 Capps, Clark D            12 Alamo Area-ST          33.50      31.27  
 11 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST                31.94      31.39  
 11 Kitchen, Evan R           12 Alamo Area-ST          37.29      31.39  
 13 Mateo, Mendez Ortiz       12 Dynamo                 31.13      31.47  
 14 Chang, Asher J            12 NTRO-ST                35.70      31.69  
 15 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST          33.58      32.17  
 16 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST          37.29      32.25  
 17 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST          33.61      32.36  
 18 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST                33.87      32.68  
 19 Henson, Jett M            12 RUSH-ST                37.19      33.27  
 20 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos               33.75      33.29  
 21 Andresakis, Jayden R      12 NTRO-ST                36.84      33.55  
 22 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST          36.01      34.39  
 23 Sanchez, Marcus L         12 NTRO-ST                32.59      38.83  
 24 O'Halligan, Gavin B       12 Alamo Area-ST          37.29      43.43  
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Split
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Helm, Cael D              12 NTRO-ST                   NT      34.20  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle 100 Split on 200
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Helm, Cael D              12 NTRO-ST                   NT    1:12.94  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              1:01.53    1:00.88    9  
     r:+0.63  29.53     1:00.88 (31.35)                                        
  2 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              1:06.97    1:04.25    7  
     r:+0.79  31.18     1:04.25 (33.07)                                        
  3 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              1:07.80    1:05.03    6  
     r:+0.66  31.76     1:05.03 (33.27)                                        
  4 Gomez, Miguel L           12 NTRO-ST              1:07.65    1:05.05    5  
     r:+0.71  32.20     1:05.05 (32.85)                                        
  5 Castaing, Matthew A       12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:05.37    4  
     r:+0.89  32.33     1:05.37 (33.04)                                        
  6 Wei, Derek Z              12 NTRO-ST              1:10.39    1:06.55    3  
     r:+0.75  32.29     1:06.55 (34.26)                                        
  7 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST              1:08.22    1:06.59    2  
     r:+0.69  32.03     1:06.59 (34.56)                                        
  8 Schaefer, Luke A          12 NTRO-ST              1:09.99    1:06.87    1  
     r:+0.80  32.39     1:06.87 (34.48)                                        
  9 Hooton, Charlie R         12 HSC-ST               1:12.43    1:06.94  
              32.42     1:06.94 (34.52)                                        
 10 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST        1:10.75    1:06.95  
     r:+0.82  32.49     1:06.95 (34.46)                                        
 11 Fong, Marcus H            12 NTRO-ST              1:07.62    1:07.60  
     r:+0.64  32.43     1:07.60 (35.17)                                        
 12 Caldera, David A          12 Alamo Area-ST        1:15.72    1:08.08  
     r:+0.80  33.27     1:08.08 (34.81)                                        
 13 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        1:17.89    1:08.94  
     r:+0.82  33.55     1:08.94 (35.39)                                        
 14 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        1:12.45    1:09.06  
     r:+0.85  33.54     1:09.06 (35.52)                                        
 15 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              1:19.17    1:09.35  
     r:+0.71  33.39     1:09.35 (35.96)                                        
 16 Efimov, Luke M            12 Alamo Area-ST        1:16.43    1:09.98  
     r:+0.72  33.80     1:09.98 (36.18)                                        
 17 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST              1:13.58    1:10.73  
     r:+0.96  34.58     1:10.73 (36.15)                                        
 18 Kitchen, Evan R           12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:11.23  
     r:+0.80  33.11     1:11.23 (38.12)                                        
 19 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:12.13  
     r:+0.90  35.12     1:12.13 (37.01)                                        
 20 Henson, Jett M            12 RUSH-ST              1:21.19    1:12.32  
     r:+0.83  35.62     1:12.32 (36.70)                                        
 21 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        1:18.17    1:12.73  
     r:+0.67  34.25     1:12.73 (38.48)                                        
 22 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos             1:14.99    1:13.39  
              35.58     1:13.39 (37.81)                                        
 23 Morris, Rowan L           12 TXLA-ST              1:17.90    1:13.46  
     r:+0.92  35.70     1:13.46 (37.76)                                        
 24 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST              1:14.03    1:13.84  
     r:+0.71  35.27     1:13.84 (38.57)                                        
 25 Helm, Cael D              12 NTRO-ST              1:13.09    1:14.54  
     r:+0.85  35.21     1:14.54 (39.33)                                        
 26 Capps, Clark D            12 Alamo Area-ST        1:20.95    1:14.61  
     r:+0.79  34.03     1:14.61 (40.58)                                        
 27 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST        1:20.76    1:16.45  
              36.94     1:16.45 (39.51)                                        
 28 Andresakis, Jayden R      12 NTRO-ST              1:19.99    1:17.28  
     r:+0.77  35.87     1:17.28 (41.41)                                        
 29 Olsen, Noah S             12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:18.26  
              37.56     1:18.26 (40.70)                                        
 30 Nelson, Wyatt L           12 TST-ST               1:16.03    1:19.31  
     r:+0.88  38.02     1:19.31 (41.29)                                        
 31 Xu, Bryan Z               12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:22.39  
              37.69     1:22.39 (44.70)                                        
 32 Sanchez, Marcus L         12 NTRO-ST              1:10.99    1:32.37  
     r:+0.85  42.23     1:32.37 (50.14)                                        
 33 O'Halligan, Gavin B       12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:33.99  
     r:+0.83  43.23     1:33.99 (50.76)                                        
 34 Arenas Bernal, Alberto B  12 Alamo Area-ST        1:21.29    1:43.05  
     r:+0.48  47.38     1:43.05 (55.67)                                        
 35 Matson, Benobi O          12 LSAC-ST              1:20.55    2:05.30  
              57.91   2:05.30 (1:07.39)                                        
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              2:15.56    2:14.17    9  
     r:+0.65  32.34     1:07.74 (35.40)     1:41.75 (34.01)     2:14.17 (32.42)
  2 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              2:20.07    2:15.19    7  
     r:+0.73  32.27     1:08.34 (36.07)     1:42.41 (34.07)     2:15.19 (32.78)
  3 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        2:21.52    2:15.65    6  
     r:+0.71  31.80     1:06.86 (35.06)     1:41.70 (34.84)     2:15.65 (33.95)
  4 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              2:23.58    2:21.58    5  
     r:+0.64  32.80     1:08.44 (35.64)     1:45.90 (37.46)     2:21.58 (35.68)
  5 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              2:28.43    2:21.84    4  
     r:+0.82  32.40     1:07.67 (35.27)     1:44.47 (36.80)     2:21.84 (37.37)
  6 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST              2:24.43    2:22.61    3  
     r:+0.68  32.44     1:08.97 (36.53)     1:46.33 (37.36)     2:22.61 (36.28)
  7 Schaefer, Luke A          12 NTRO-ST              2:44.55    2:24.72    2  
     r:+0.88  34.67     1:12.04 (37.37)     1:50.48 (38.44)     2:24.72 (34.24)
  8 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        2:44.50    2:26.06    1  
     r:+0.82  33.87     1:10.94 (37.07)     1:49.15 (38.21)     2:26.06 (36.91)
  9 Castaing, Matthew A       12 Alamo Area-ST        2:57.49    2:26.87  
     r:+0.81  34.46     1:12.19 (37.73)     1:51.90 (39.71)     2:26.87 (34.97)
 10 Wei, Derek Z              12 NTRO-ST              2:33.79    2:27.19  
     r:+0.78  34.12     1:11.81 (37.69)     1:50.05 (38.24)     2:27.19 (37.14)
 11 Efimov, Luke M            12 Alamo Area-ST        2:56.07    2:27.90  
     r:+0.68  33.52     1:10.72 (37.20)     1:49.35 (38.63)     2:27.90 (38.55)
 12 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              2:45.89    2:28.80  
     r:+0.71  34.13     1:11.47 (37.34)     1:50.47 (39.00)     2:28.80 (38.33)
 13 Meinen, Nikolay A         12 NTRO-ST              2:37.46    2:28.81  
     r:+0.83  34.08     1:12.00 (37.92)     1:51.37 (39.37)     2:28.81 (37.44)
 14 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST        2:30.80    2:31.14  
     r:+0.84  35.31     1:13.46 (38.15)     1:52.60 (39.14)     2:31.14 (38.54)
 15 Helm, Cael D              12 NTRO-ST              2:35.06    2:31.43  
     r:+0.83  34.20     1:12.94 (38.74)     1:52.10 (39.16)     2:31.43 (39.33)
 16 Wenglar, Liam T           12 NTRO-ST              2:33.58    2:32.14  
     r:+0.75  35.65     1:15.08 (39.43)     1:55.69 (40.61)     2:32.14 (36.45)
 17 Utama, Zechariah M        12 NTRO-ST              2:37.77    2:32.28  
     r:+0.61  35.15     1:14.38 (39.23)     1:54.08 (39.70)     2:32.28 (38.20)
 18 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST        2:57.49    2:34.84  
     r:+0.88  35.95     1:14.98 (39.03)     1:56.20 (41.22)     2:34.84 (38.64)
 19 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST              2:37.56    2:35.43  
              35.86     1:16.53 (40.67)     1:58.53 (42.00)     2:35.43 (36.90)
 20 Morris, Rowan L           12 TXLA-ST              2:43.25    2:35.69  
     r:+0.87  36.65     1:17.05 (40.40)     1:57.29 (40.24)     2:35.69 (38.40)
 21 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos             2:40.16    2:36.02  
     r:+0.75  36.59     1:17.69 (41.10)     1:59.08 (41.39)     2:36.02 (36.94)
 22 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        2:39.00    2:36.35  
     r:+0.78  35.36     1:14.78 (39.42)     1:57.04 (42.26)     2:36.35 (39.31)
 23 Hooton, Charlie R         12 HSC-ST               2:53.91    2:36.94  
     r:+0.70  35.49     1:15.59 (40.10)     1:57.61 (42.02)     2:36.94 (39.33)
 24 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST        2:42.86    2:40.51  
     r:+0.74  35.90     1:18.19 (42.29)     2:01.11 (42.92)     2:40.51 (39.40)
 25 Kitchen, Evan R           12 Alamo Area-ST        2:57.49    2:42.73  
     r:+0.78  34.60     1:16.38 (41.78)     2:00.54 (44.16)     2:42.73 (42.19)
 26 Bedo, Andy C              12 WAVE-ST              2:38.70    2:43.26  
     r:+0.83  36.40                             2:04.89 ( )     2:43.26 (38.37)
 27 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST        2:57.49    2:43.73  
     r:+0.88  36.96     1:20.34 (43.38)     2:02.71 (42.37)     2:43.73 (41.02)
 28 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        2:57.49    2:47.27  
     r:+0.71  37.25     1:21.29 (44.04)     2:05.32 (44.03)     2:47.27 (41.95)
 29 Andresakis, Jayden R      12 NTRO-ST              2:54.99    2:50.77  
     r:+0.86  36.31     1:19.30 (42.99)     2:06.25 (46.95)     2:50.77 (44.52)
 30 Olsen, Noah S             12 Alamo Area-ST        2:57.49    2:55.56  
              39.89     1:25.01 (45.12)     2:12.43 (47.42)     2:55.56 (43.13)
 31 Shapiro, Ezrah L           8 COTA-ST              3:02.99    3:07.79  
     r:+0.87  41.19     1:30.55 (49.36)     2:21.95 (51.40)     3:07.79 (45.84)
 
Boys 12 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        4:55.09    4:45.09    9  
          r:+0.75           1:06.98 ( )     1:44.45 (37.47)     2:21.51 (37.06)
        2:57.53 (36.02)     3:34.11 (36.58)     4:10.37 (36.26)     4:45.09 (34.72)
  2 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              4:58.41    4:53.53    7  
     r:+0.65  33.24     1:10.52 (37.28)     1:48.21 (37.69)     2:25.76 (37.55)
        3:02.82 (37.06)     3:39.99 (37.17)     4:17.89 (37.90)     4:53.53 (35.64)
  3 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST              5:04.13    5:00.13    6  
     r:+0.69  33.09     1:10.68 (37.59)     1:48.65 (37.97)     2:27.18 (38.53)
        3:05.71 (38.53)     3:44.51 (38.80)     4:23.43 (38.92)     5:00.13 (36.70)
  4 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        5:13.12    5:02.45    5  
     r:+0.85  34.86     1:13.07 (38.21)     1:50.89 (37.82)     2:29.17 (38.28)
        3:08.20 (39.03)     3:46.97 (38.77)     4:25.51 (38.54)     5:02.45 (36.94)
  5 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              5:09.62    5:09.31    4  
     r:+0.89  33.72     1:12.29 (38.57)     1:51.87 (39.58)     2:31.82 (39.95)
        3:11.95 (40.13)     3:52.88 (40.93)     4:31.95 (39.07)     5:09.31 (37.36)
  6 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST              5:26.42    5:16.17    3  
     r:+0.53  35.59     1:15.15 (39.56)     1:56.28 (41.13)     2:37.26 (40.98)
        3:18.38 (41.12)     3:59.07 (40.69)     4:39.96 (40.89)     5:16.17 (36.21)
  7 Helm, Cael D              12 NTRO-ST              5:26.86    5:16.92    2  
     r:+0.38  35.07     1:14.41 (39.34)     1:54.95 (40.54)     2:35.85 (40.90)
        3:16.37 (40.52)     3:57.13 (40.76)     4:37.68 (40.55)     5:16.92 (39.24)
  8 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST        5:30.17    5:22.69    1  
     r:+0.80  36.70     1:16.29 (39.59)     1:57.16 (40.87)     2:38.64 (41.48)
        3:20.87 (42.23)     4:02.31 (41.44)     4:43.33 (41.02)     5:22.69 (39.36)
  9 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST        5:38.43    5:31.42  
     r:+0.74  34.84     1:14.42 (39.58)     1:56.61 (42.19)     2:40.77 (44.16)
        3:24.72 (43.95)     4:09.12 (44.40)     4:50.85 (41.73)     5:31.42 (40.57)
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST          36.29      35.29    9  
  2 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST          37.89      36.98    7  
  3 Capps, Clark D            12 Alamo Area-ST          39.63      37.05    6  
  4 Ewan, Holden M            12 CCSS-ST                39.91      37.36    5  
  5 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST          38.48      37.40    4  
  6 Henson, Jett M            12 RUSH-ST                43.59      37.48    3  
  7 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST                38.82      38.12    2  
  8 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST                39.25      38.20    1  
  9 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST                38.60      38.34  
 10 Kitchen, Evan R           12 Alamo Area-ST          43.69      38.49  
 11 Caldera, David A          12 Alamo Area-ST          43.59      39.48  
 12 Wenglar, Liam T           12 NTRO-ST                42.15      39.67  
 13 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST          42.85      39.84  
 14 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST          43.69      39.98  
 15 Sanchez, Marcus L         12 NTRO-ST                37.89      43.32  
 16 Huffaker, Gregory         12 Alamo Area-ST          43.69      45.00  
 17 Olsen, Noah S             12 Alamo Area-ST          43.69      46.85  
 18 Arenas Bernal, Alberto B  12 Alamo Area-ST          43.69    1:05.93  
 -- Matson, Benobi O          12 LSAC-ST                43.55         DQ  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              1:12.27    1:10.24    9  
              33.97     1:10.24 (36.27)                                        
  2 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              1:29.35    1:13.90    7  
              35.49     1:13.90 (38.41)                                        
  3 Gomez, Miguel L           12 NTRO-ST              1:14.51    1:16.16    6  
              37.75     1:16.16 (38.41)                                        
  4 Fong, Marcus H            12 NTRO-ST              1:18.15    1:17.96    5  
              38.13     1:17.96 (39.83)                                        
  5 Efimov, Luke M            12 Alamo Area-ST        1:24.22    1:18.39    4  
              38.60     1:18.39 (39.79)                                        
  6 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              1:22.62    1:18.55    3  
              37.99     1:18.55 (40.56)                                        
  7 Todd, Jonathan L          12 NTRO-ST              1:20.31    1:19.73    2  
              38.95     1:19.73 (40.78)                                        
  8 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              1:21.16    1:19.96    1  
              39.06     1:19.96 (40.90)                                        
  9 Schaefer, Luke A          12 NTRO-ST              1:20.78    1:20.07  
              38.99     1:20.07 (41.08)                                        
 10 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST              1:21.96    1:20.70  
              39.40     1:20.70 (41.30)                                        
 11 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              1:21.29    1:21.32  
              39.23     1:21.32 (42.09)                                        
 12 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST        1:25.87    1:21.72  
              41.48     1:21.72 (40.24)                                        
 13 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST        1:27.41    1:21.86  
              39.84     1:21.86 (42.02)                                        
 14 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST              1:26.52    1:22.33  
              40.65     1:22.33 (41.68)                                        
 15 Ewan, Holden M            12 CCSS-ST              1:27.37    1:22.99  
              40.16     1:22.99 (42.83)                                        
 16 Meinen, Nikolay A         12 NTRO-ST              1:24.93    1:23.92  
              40.78     1:23.92 (43.14)                                        
 17 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST        1:35.49    1:24.97  
              41.78     1:24.97 (43.19)                                        
 18 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        1:24.47    1:24.98  
              41.49     1:24.98 (43.49)                                        
 19 Wenglar, Liam T           12 NTRO-ST              1:28.91    1:27.20  
              42.78     1:27.20 (44.42)                                        
 20 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        1:25.73    1:28.20  
              42.83     1:28.20 (45.37)                                        
 21 Capps, Clark D            12 Alamo Area-ST        1:27.76    1:30.13  
              43.21     1:30.13 (46.92)                                        
 22 Helm, Cael D              12 NTRO-ST              1:28.52    1:31.81  
              44.29     1:31.81 (47.52)                                        
 23 Nelson, Wyatt L           12 TST-ST               1:34.72    1:39.37  
              49.54     1:39.37 (49.83)                                        
 24 Sanchez, Marcus L         12 NTRO-ST              1:22.19    1:39.40  
              48.20     1:39.40 (51.20)                                        
 25 Olsen, Noah S             12 Alamo Area-ST        1:35.49    1:41.79  
              49.74     1:41.79 (52.05)                                        
 26 O'Halligan, Gavin B       12 Alamo Area-ST        1:35.49    1:42.71  
              50.45     1:42.71 (52.26)                                        
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              2:50.96    2:30.72    9  
              36.14     1:14.89 (38.75)     1:53.49 (38.60)     2:30.72 (37.23)
  2 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              2:54.07    2:36.50    7  
              36.53     1:17.18 (40.65)     1:56.94 (39.76)     2:36.50 (39.56)
  3 Gomez, Miguel L           12 NTRO-ST              2:38.24    2:46.13    6  
     r:+0.52  39.92     1:22.55 (42.63)     2:05.43 (42.88)     2:46.13 (40.70)
  4 Schaefer, Luke A          12 NTRO-ST              2:55.89    2:46.46    5  
              39.50     1:21.13 (41.63)     2:03.98 (42.85)     2:46.46 (42.48)
  5 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST              2:50.99    2:47.21    4  
              39.68     1:21.86 (42.18)     2:06.42 (44.56)     2:47.21 (40.79)
  6 Efimov, Luke M            12 Alamo Area-ST        2:53.79    2:48.97    3  
              40.41     1:22.82 (42.41)     2:06.01 (43.19)     2:48.97 (42.96)
  7 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              3:05.89    2:50.80    2  
              40.48     1:24.32 (43.84)     2:07.79 (43.47)     2:50.80 (43.01)
  8 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST              3:01.50    2:51.41    1  
              40.71     1:24.08 (43.37)     2:08.30 (44.22)     2:51.41 (43.11)
  9 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST        3:01.57    2:52.83  
              41.31     1:25.86 (44.55)     2:10.85 (44.99)     2:52.83 (41.98)
 10 Capps, Clark D            12 Alamo Area-ST        3:07.67    2:57.28  
              41.20     1:26.13 (44.93)     2:12.29 (46.16)     2:57.28 (44.99)
 11 Meinen, Nikolay A         12 NTRO-ST              2:55.86    2:57.48  
              42.22     1:28.00 (45.78)     2:13.65 (45.65)     2:57.48 (43.83)
 12 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST        3:13.95    2:57.79  
              42.81     1:28.60 (45.79)     2:16.07 (47.47)     2:57.79 (41.72)
 13 Wenglar, Liam T           12 NTRO-ST              3:10.89    2:58.43  
     r:+0.47  44.13     1:28.71 (44.58)     2:15.62 (46.91)     2:58.43 (42.81)
 14 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        3:04.93    3:02.39  
              45.16     1:31.52 (46.36)     2:17.47 (45.95)     3:02.39 (44.92)
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST          39.39      37.90    9  
  2 Hooton, Charlie R         12 HSC-ST                 45.86      40.52    7  
  3 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST                40.90      41.18    6  
  4 Childs, Parker A          12 GOLD-ST                43.49      41.89    5  
  5 Fong, Marcus H            12 NTRO-ST                45.49      42.40    4  
  6 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST          48.99      42.86    3  
  7 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST          48.99      43.98    2  
  8 Xu, Bryan Z               12 Alamo Area-ST          48.99      44.08    1  
  9 Morris, Rowan L           12 TXLA-ST                47.61      44.20  
 10 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST          45.74      44.50  
 11 Davis, Jadon S            12 Alamo Area-ST          48.99      44.88  
 12 Bisque, Wyatt L           12 Unattached-ST          48.53      45.18  
 13 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST          47.88      45.59  
 14 Andresakis, Jayden R      12 NTRO-ST                48.99      46.95  
 15 Ewan, Holden M            12 CCSS-ST                47.41      47.00  
 16 Caldera, David A          12 Alamo Area-ST          48.99      47.71  
 17 Huffaker, Gregory         12 Alamo Area-ST          48.99      48.04  
 18 Bedo, Andy C              12 WAVE-ST                45.61      48.05  
 19 Henson, Jett M            12 RUSH-ST                48.89      51.53  
 20 Arenas Bernal, Alberto B  12 Alamo Area-ST          48.99    1:04.42  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meinen, Nikolay A         12 NTRO-ST              1:24.49    1:19.58    9  
     r:+0.85  38.84     1:19.58 (40.74)                                        
  2 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              1:33.15    1:25.09    7  
     r:+0.75  40.93     1:25.09 (44.16)                                        
  3 Wei, Derek Z              12 NTRO-ST              1:29.47    1:26.54    6  
     r:+0.83  41.20     1:26.54 (45.34)                                        
  4 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        1:42.35    1:28.28    5  
     r:+0.84  42.10     1:28.28 (46.18)                                        
  5 Fong, Marcus H            12 NTRO-ST              1:39.63    1:30.73    4  
     r:+0.71  42.74     1:30.73 (47.99)                                        
  6 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              1:45.86    1:31.07    3  
              42.34     1:31.07 (48.73)                                        
  7 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              1:40.89    1:31.32    2  
              43.27     1:31.32 (48.05)                                        
  8 Gomez, Miguel L           12 NTRO-ST              1:31.42    1:31.41    1  
     r:+0.72  43.45     1:31.41 (47.96)                                        
  9 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              1:32.72    1:32.05  
     r:+0.51  43.77     1:32.05 (48.28)                                        
 10 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST        1:46.59    1:34.30  
              45.41     1:34.30 (48.89)                                        
 11 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        1:46.59    1:34.35  
     r:+0.73  45.06     1:34.35 (49.29)                                        
 12 Utama, Zechariah M        12 NTRO-ST              1:46.59    1:35.48  
     r:+0.61  44.88     1:35.48 (50.60)                                        
 13 Morris, Rowan L           12 TXLA-ST              1:39.91    1:36.86  
     r:+0.66  45.88     1:36.86 (50.98)                                        
 14 Xu, Bryan Z               12 Alamo Area-ST        1:40.83    1:37.61  
     r:+0.77  46.57     1:37.61 (51.04)                                        
 15 Efimov, Luke M            12 Alamo Area-ST        1:46.50    1:38.34  
     r:+0.69  46.02     1:38.34 (52.32)                                        
 16 Davis, Jadon S            12 Alamo Area-ST        1:46.59    1:39.84  
     r:+0.41  48.14     1:39.84 (51.70)                                        
 17 Hager, Braeden J          12 Streamline-ST        1:44.98    1:40.49  
     r:+0.71  48.10     1:40.49 (52.39)                                        
 18 Schaefer, Luke A          12 NTRO-ST              1:43.89    1:40.96  
     r:+0.44  48.28     1:40.96 (52.68)                                        
 19 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST              1:45.75    1:44.73  
     r:+0.72  50.37     1:44.73 (54.36)                                        
 20 Olsen, Noah S             12 Alamo Area-ST        1:46.59    1:48.01  
          r:+0.89                                                              
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meinen, Nikolay A         12 NTRO-ST              2:59.12    2:52.76    9  
     r:+0.88  38.75     1:22.89 (44.14)     2:08.15 (45.26)     2:52.76 (44.61)
  2 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              3:10.08    3:04.36    7  
     r:+0.74  43.06     1:31.18 (48.12)     2:18.05 (46.87)     3:04.36 (46.31)
  3 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        3:11.70    3:12.02    6  
     r:+0.84  45.55     1:33.46 (47.91)     2:23.01 (49.55)     3:12.02 (49.01)
  4 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              3:20.56    3:13.16    5  
     r:+0.71  45.19     1:35.15 (49.96)     2:23.89 (48.74)     3:13.16 (49.27)
  5 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              3:16.82    3:14.30    4  
     r:+0.74  44.70     1:33.12 (48.42)     2:24.31 (51.19)     3:14.30 (49.99)
  6 Wenglar, Liam T           12 NTRO-ST              3:35.89    3:18.64    3  
     r:+0.80  47.04     1:37.27 (50.23)     2:29.37 (52.10)     3:18.64 (49.27)
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Childs, Parker A          12 GOLD-ST                35.90      32.40    9  
  2 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST          33.00      33.35    7  
  3 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST                34.15      33.87    6  
  4 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST          35.97      34.11    5  
  5 Castaing, Matthew A       12 Alamo Area-ST          41.89      34.35    4  
  6 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST          35.63      34.39    3  
  7 Wei, Derek Z              12 NTRO-ST                40.89      34.51    2  
  8 Caldera, David A          12 Alamo Area-ST          41.89      35.87    1  
  9 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos               37.09      35.91  
 10 Hooton, Charlie R         12 HSC-ST                 37.21      36.10  
 11 Ewan, Holden M            12 CCSS-ST                38.49      36.38  
 12 Kitchen, Evan R           12 Alamo Area-ST          41.89      36.44  
 13 Capps, Clark D            12 Alamo Area-ST          40.79      36.69  
 14 Morris, Rowan L           12 TXLA-ST                40.17      39.06  
 15 Henson, Jett M            12 RUSH-ST                41.79      39.89  
 16 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST          41.89      40.05  
 17 Nelson, Wyatt L           12 TST-ST                 41.78      48.83  
 18 Olsen, Noah S             12 Alamo Area-ST          41.89      49.66  
 -- Arenas Bernal, Alberto B  12 Alamo Area-ST          41.89         DQ  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              1:09.23    1:07.07    9  
     r:+0.66  31.81     1:07.07 (35.26)                                        
  2 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        1:14.36    1:09.13    7  
     r:+0.74  31.65     1:09.13 (37.48)                                        
  3 Fong, Marcus H            12 NTRO-ST              1:17.39    1:11.37    6  
     r:+0.69  33.21     1:11.37 (38.16)                                        
  4 Gomez, Miguel L           12 NTRO-ST              1:12.54    1:14.04    5  
     r:+0.71  34.75     1:14.04 (39.29)                                        
  5 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              1:19.97    1:14.86    4  
     r:+0.83  34.69     1:14.86 (40.17)                                        
  6 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              1:17.49    1:16.17    3  
     r:+0.66  35.64     1:16.17 (40.53)                                        
  7 Utama, Zechariah M        12 NTRO-ST              1:18.51    1:16.55    2  
     r:+0.63  36.67     1:16.55 (39.88)                                        
  8 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST        1:13.31    1:16.58    1  
     r:+0.79  35.54     1:16.58 (41.04)                                        
  9 Castaing, Matthew A       12 Alamo Area-ST        1:33.99    1:17.58  
              35.61     1:17.58 (41.97)                                        
 10 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        1:30.78    1:21.88  
     r:+0.79  36.78     1:21.88 (45.10)                                        
 11 Wei, Derek Z              12 NTRO-ST              1:26.23    1:22.08  
     r:+0.75  37.92     1:22.08 (44.16)                                        
 12 Hooton, Charlie R         12 HSC-ST               1:26.46    1:23.78  
     r:+0.69  39.42     1:23.78 (44.36)                                        
 13 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              1:25.20    1:24.19  
     r:+0.71  39.17     1:24.19 (45.02)                                        
 14 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST              1:29.42    1:28.14  
              43.33     1:28.14 (44.81)                                        
 15 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos             1:31.25    1:30.97  
     r:+0.35  39.43     1:30.97 (51.54)                                        
 -- Bedo, Andy C              12 WAVE-ST              1:27.82         DQ  
     r:+0.83  42.71          DQ (55.01)                                        
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Grady M             12 NTRO-ST              2:51.86    2:29.61    9  
     r:+0.71  33.47     1:11.34 (37.87)     1:52.08 (40.74)     2:29.61 (37.53)
  2 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              2:30.08    2:36.50    7  
     r:+0.72  34.66     1:14.32 (39.66)     1:55.76 (41.44)     2:36.50 (40.74)
  3 Kang, Elijah H            12 NTRO-ST              3:01.86    2:40.68    6  
     r:+0.70  35.71     1:17.34 (41.63)     1:57.84 (40.50)     2:40.68 (42.84)
  4 Gomez, Miguel L           12 NTRO-ST              2:53.45    2:54.14    5  
     r:+0.67  37.00     1:21.56 (44.56)     2:08.17 (46.61)     2:54.14 (45.97)
  5 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos             3:18.15    3:30.92    4  
              43.50     1:37.01 (53.51)     2:34.86 (57.85)     3:30.92 (56.06)
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meinen, Nikolay A         12 NTRO-ST              2:43.64    2:39.77    9  
     r:+0.92  36.60     1:21.32 (44.72)     2:03.73 (42.41)     2:39.77 (36.04)
  2 Childs, Parker A          12 GOLD-ST              2:44.81    2:41.38    7  
     r:+0.82  34.44     1:18.45 (44.01)     2:08.21 (49.76)     2:41.38 (33.17)
  3 Ognoskie, Graceson T      12 NTRO-ST              2:46.55    2:43.46    6  
     r:+0.64  35.39     1:18.41 (43.02)     2:08.37 (49.96)     2:43.46 (35.09)
  4 Wei, Derek Z              12 NTRO-ST              2:53.16    2:45.86    5  
     r:+0.79  36.91     1:23.55 (46.64)     2:09.51 (45.96)     2:45.86 (36.35)
  5 Castaing, Matthew A       12 Alamo Area-ST        3:23.79    2:48.62    4  
     r:+0.80  36.15     1:20.38 (44.23)     2:11.85 (51.47)     2:48.62 (36.77)
  6 Wenglar, Liam T           12 NTRO-ST              2:53.78    2:51.60    3  
     r:+0.77  40.41     1:26.03 (45.62)     2:15.95 (49.92)     2:51.60 (35.65)
  7 Moreno, Matthew O         12 Streamline-ST        3:00.57    2:52.53    2  
     r:+0.83  35.25     1:19.04 (43.79)     2:16.54 (57.50)     2:52.53 (35.99)
  8 Todd, Jonathan L          12 NTRO-ST              2:58.37    2:52.93    1  
     r:+0.79  38.67     1:22.41 (43.74)     2:15.76 (53.35)     2:52.93 (37.17)
  9 Caldera, David A          12 Alamo Area-ST        3:23.79    2:53.05  
     r:+0.79  37.12     1:21.73 (44.61)     2:14.80 (53.07)     2:53.05 (38.25)
 10 Morris, Rowan L           12 TXLA-ST              2:58.37    2:56.01  
     r:+0.85  40.41     1:27.83 (47.42)     2:17.83 (50.00)     2:56.01 (38.18)
 11 Funaro, Aarez M           12 NTRO-ST              2:57.96    2:56.45  
     r:+0.79  42.51     1:27.34 (44.83)     2:20.09 (52.75)     2:56.45 (36.36)
 12 Cantu, Jareth M           12 Alamo Area-ST        3:03.47    2:56.51  
              41.49     1:28.39 (46.90)     2:19.39 (51.00)     2:56.51 (37.12)
 13 Garcia, Elias             12 Alamo Area-ST        3:23.79    2:57.23  
     r:+0.80  42.08     1:27.20 (45.12)     2:17.45 (50.25)     2:57.23 (39.78)
 14 Alisangco, JT T           12 Alamo Area-ST        3:08.00    2:58.62  
     r:+0.74  36.56     1:23.91 (47.35)     2:16.07 (52.16)     2:58.62 (42.55)
 15 Efimov, Luke M            12 Alamo Area-ST        3:11.78    2:59.70  
     r:+0.71  41.92     1:27.16 (45.24)     2:22.51 (55.35)     2:59.70 (37.19)
 16 Altermatt, Ethan J        12 Alamo Area-ST        3:04.91    3:01.52  
     r:+0.76  38.93     1:25.72 (46.79)     2:20.84 (55.12)     3:01.52 (40.68)
 17 Ozanus, Oliver J          12 NTRO-ST              3:05.56    3:04.10  
     r:+0.71  39.73     1:25.17 (45.44)     2:22.81 (57.64)     3:04.10 (41.29)
 18 Kitchen, Evan R           12 Alamo Area-ST        3:23.79    3:05.04  
     r:+0.81  37.70     1:27.10 (49.40)     2:21.19 (54.09)     3:05.04 (43.85)
 19 Huerta Garza, Fabricio    12 Lagartos             3:09.60    3:05.37  
     r:+0.78  40.55     1:31.50 (50.95)     2:26.77 (55.27)     3:05.37 (38.60)
 20 Helm, Cael D              12 NTRO-ST              3:09.87    3:07.39  
     r:+0.85  42.19     1:30.08 (47.89)     2:27.83 (57.75)     3:07.39 (39.56)
 21 Xu, Bryan Z               12 Alamo Area-ST        3:23.79    3:09.32  
     r:+0.79  42.50     1:34.13 (51.63)     2:23.93 (49.80)     3:09.32 (45.39)
 22 Henson, Jett M            12 RUSH-ST              3:23.69    3:14.95  
     r:+0.80  40.72     1:29.39 (48.67)   2:34.39 (1:05.00)     3:14.95 (40.56)
 23 Nelson, Wyatt L           12 TST-ST               3:21.96    3:15.71  
     r:+0.87  46.58     1:37.08 (50.50)   2:37.27 (1:00.19)     3:15.71 (38.44)
 
Boys 12 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jakhangirov, Bobur        12 NTRO-ST              5:45.06    5:29.61    9  
     r:+0.48  35.49     1:17.53 (42.04)     2:01.45 (43.92)     2:42.61 (41.16)
        3:30.95 (48.34)     4:18.42 (47.47)     4:56.35 (37.93)     5:29.61 (33.26)
  2 Chang, Asher J            12 NTRO-ST              6:45.89    5:58.89    7  
     r:+0.74  37.55     1:23.27 (45.72)     2:10.29 (47.02)     2:56.02 (45.73)
        3:47.14 (51.12)     4:39.42 (52.28)     5:19.03 (39.61)     5:58.89 (39.86)
 
Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jaggers, Benjamin M       13 RUSH-ST                31.78      27.29    9  
  2 Liang, Ben                13 NTRO-ST                28.05      27.85    7  
  3 Lott, Gus L               13 Unattached-ST          29.30      28.35    6  
  4 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST          31.38      28.52    5  
  5 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST          29.43      28.93    4  
  6 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST          28.43      28.95    3  
  7 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST                29.49      28.98    2  
  8 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST          29.31      29.08    1  
  9 Piper IV, Jimmy W         13 Alamo Area-ST          31.91      29.55  
 10 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST                32.24      29.95  
 11 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST          31.85      30.15  
 12 Lopez Jr., Kristopher R   13 TXLA-ST                29.99      30.27  
 13 Cherry, Zane D            13 CCSS-ST                33.23      30.39  
 14 Velazquez  Martinez, Emi  13 Tibur Contry           31.94      31.17  
 15 Cyphers Bell, Kameron L   13 Alamo Area-ST          34.39      31.81  
 16 Keiser, Daniel C          13 Alamo Area-ST          30.88      31.82  
 17 Jordan, Quincy E          13 Alamo Area-ST          33.01      32.06  
 18 Porter, Dominick J        13 Alamo Area-ST          32.89      32.25  
 19 Pettis, Jayden M          13 TXLA-ST                32.61      32.53  
 20 Roth, Santino V           13 Alamo Area-ST          34.39      33.12  
 21 Allen, Thomas W           13 Alamo Area-ST          34.39      36.60  
 22 Grant, Kevin O            13 Alamo Area-ST          34.39      38.83  
 
Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                13 NTRO-ST                59.42      59.54    9  
     r:+0.76  28.80       59.54 (30.74)                                        
  2 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        1:01.67    1:00.98    7  
     r:+0.75  28.98     1:00.98 (32.00)                                        
  3 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        1:09.29    1:01.35    6  
     r:+0.66  30.14     1:01.35 (31.21)                                        
  4 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        1:03.30    1:02.11    5  
     r:+0.76  29.99     1:02.11 (32.12)                                        
  5 Phan, Jayden T            13 NTRO-ST              1:03.62    1:02.32    4  
     r:+0.84  29.46     1:02.32 (32.86)                                        
  6 Martin, Duncan M          13 LSAC-ST              1:04.51    1:02.89    3  
     r:+0.78  30.23     1:02.89 (32.66)                                        
  7 Lott, Gus L               13 Unattached-ST        1:06.01    1:03.70    2  
     r:+0.69  30.46     1:03.70 (33.24)                                        
  8 Culli, Cayden D           13 Alamo Area-ST        1:07.63    1:03.81    1  
     r:+0.58  30.16     1:03.81 (33.65)                                        
  9 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              1:04.78    1:03.94  
     r:+0.80  30.88     1:03.94 (33.06)                                        
 10 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST        1:07.38    1:04.47  
     r:+0.95  30.47     1:04.47 (34.00)                                        
 11 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST        1:09.37    1:04.99  
     r:+0.67  31.36     1:04.99 (33.63)                                        
 12 Muenchow, Carson J        13 Alamo Area-ST        1:09.20    1:05.92  
     r:+0.71  30.76     1:05.92 (35.16)                                        
 13 De Santis, Cosimo W       13 NTRO-ST              1:08.63    1:06.74  
     r:+0.59  32.32     1:06.74 (34.42)                                        
 14 Cherry, Zane D            13 CCSS-ST              1:08.99    1:06.80  
     r:+0.88  32.39     1:06.80 (34.41)                                        
 15 Lopez Jr., Kristopher R   13 TXLA-ST              1:15.29    1:06.93  
     r:+0.36  32.47     1:06.93 (34.46)                                        
 16 Jiang, Liam S             13 Alamo Area-ST        1:11.97    1:07.55  
     r:+0.76  31.83     1:07.55 (35.72)                                        
 17 Piper IV, Jimmy W         13 Alamo Area-ST        1:11.19    1:07.67  
              31.71     1:07.67 (35.96)                                        
 18 Keiser, Daniel C          13 Alamo Area-ST        1:10.29    1:08.47  
     r:+0.79  32.89     1:08.47 (35.58)                                        
 19 Florea, Conner J          13 TST-ST               1:13.04    1:09.27  
     r:+0.78  32.49     1:09.27 (36.78)                                        
 20 Hassell, Lucas V          13 NTRO-ST              1:12.07    1:10.19  
     r:+0.76  33.69     1:10.19 (36.50)                                        
 21 Cyphers Bell, Kameron L   13 Alamo Area-ST        1:15.29    1:10.81  
     r:+0.72  33.57     1:10.81 (37.24)                                        
 22 Montejo Medina, Julian S  13 Alamo Area-ST        1:15.29    1:11.23  
     r:+0.55  33.73     1:11.23 (37.50)                                        
 23 Namkung, Adam M           13 TST-ST               1:13.26    1:11.50  
              34.56     1:11.50 (36.94)                                        
 24 Velazquez  Martinez, Emi  13 Tibur Contry         1:13.74    1:11.66  
     r:+0.59  34.77     1:11.66 (36.89)                                        
 25 Bratton, Connor W         13 TST-ST               1:13.11    1:11.73  
     r:+0.87  34.05     1:11.73 (37.68)                                        
 26 Sanchez III, Pedro        13 MSC-ST               1:15.29    1:12.54  
     r:+0.71  35.59     1:12.54 (36.95)                                        
 27 Aaron IV, Will W          13 Streamline-ST        1:14.99    1:13.09  
     r:+0.79  35.36     1:13.09 (37.73)                                        
 28 Gutierrez, Michael L      13 Alamo Area-ST        1:14.99    1:17.37  
     r:+0.81  36.27     1:17.37 (41.10)                                        
 29 Bautista Tueme, Kamil     13 STSA-ST              1:15.28    1:22.64  
     r:+0.80  38.65     1:22.64 (43.99)                                        
 30 Allen, Thomas W           13 Alamo Area-ST        1:15.29    1:25.45  
     r:+0.91  40.19     1:25.45 (45.26)                                        
 
Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                13 NTRO-ST              2:08.95    2:07.31    9  
              29.39     1:01.58 (32.19)     1:34.69 (33.11)     2:07.31 (32.62)
  2 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              2:17.34    2:11.79    7  
     r:+0.70  29.52     1:02.32 (32.80)     1:36.79 (34.47)     2:11.79 (35.00)
  3 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        2:33.82    2:13.24    6  
     r:+0.68  32.23     1:06.27 (34.04)     1:40.49 (34.22)     2:13.24 (32.75)
  4 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        2:16.26    2:14.53    5  
     r:+0.74  31.25     1:04.91 (33.66)     1:40.14 (35.23)     2:14.53 (34.39)
  5 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              2:32.13    2:17.54    4  
              30.83     1:05.37 (34.54)     1:41.87 (36.50)     2:17.54 (35.67)
  6 Jaggers, Benjamin M       13 RUSH-ST              2:23.29    2:17.89    3  
     r:+0.88  31.36     1:07.13 (35.77)     1:43.53 (36.40)     2:17.89 (34.36)
  7 Phan, Jayden T            13 NTRO-ST              2:27.35    2:18.92    2  
     r:+0.85  30.50     1:05.07 (34.57)     1:42.40 (37.33)     2:18.92 (36.52)
  8 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST        2:30.28    2:20.97    1  
     r:+0.66  32.14     1:08.69 (36.55)     1:46.33 (37.64)     2:20.97 (34.64)
  9 Broadwater, Josiah D      13 SYS-ST               2:21.49    2:21.25  
     r:+0.86  32.87     1:09.23 (36.36)     1:46.33 (37.10)     2:21.25 (34.92)
 10 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST        2:20.77    2:22.24  
     r:+0.66  32.44     1:08.66 (36.22)     1:46.06 (37.40)     2:22.24 (36.18)
 11 Muenchow, Carson J        13 Alamo Area-ST        2:26.54    2:22.97  
     r:+0.97  32.34     1:08.71 (36.37)     1:46.37 (37.66)     2:22.97 (36.60)
 12 Cherry, Zane D            13 CCSS-ST              2:33.65    2:24.30  
     r:+0.91  34.04     1:11.52 (37.48)     1:49.01 (37.49)     2:24.30 (35.29)
 13 Culli, Cayden D           13 Alamo Area-ST        2:29.50    2:25.01  
     r:+0.64  31.28     1:06.99 (35.71)     1:45.57 (38.58)     2:25.01 (39.44)
 14 Boughaleb Hassani, Rayya  13 NTRO-ST              2:25.07    2:25.24  
     r:+0.71  33.25     1:10.57 (37.32)     1:48.38 (37.81)     2:25.24 (36.86)
 15 Martin, Duncan M          13 LSAC-ST              2:28.34    2:26.74  
     r:+0.81  32.12     1:10.52 (38.40)     1:49.35 (38.83)     2:26.74 (37.39)
 16 Crump, Max C              13 Alamo Area-ST        2:43.23    2:27.88  
     r:+0.75  34.02     1:11.34 (37.32)     1:50.66 (39.32)     2:27.88 (37.22)
 17 Jiang, Liam S             13 Alamo Area-ST        2:43.68    2:29.33  
     r:+0.70  32.12     1:11.49 (39.37)     1:52.84 (41.35)     2:29.33 (36.49)
 18 Florea, Conner J          13 TST-ST               2:30.12    2:32.72  
     r:+0.74  33.63     1:12.54 (38.91)     1:52.72 (40.18)     2:32.72 (40.00)
 19 Lopez Jr., Kristopher R   13 TXLA-ST              2:44.09    2:33.04  
     r:+0.71  34.86     1:15.05 (40.19)     1:56.60 (41.55)     2:33.04 (36.44)
 20 Sanchez, Lucas C          13 NTRO-ST              2:38.57    2:33.09  
     r:+0.74  34.90     1:14.29 (39.39)     1:54.45 (40.16)     2:33.09 (38.64)
 21 Keiser, Daniel C          13 Alamo Area-ST        2:40.05    2:33.71  
     r:+0.80  35.13     1:15.13 (40.00)     1:56.06 (40.93)     2:33.71 (37.65)
 22 Bratton, Connor W         13 TST-ST               2:40.35    2:35.17  
     r:+0.83  35.48     1:13.78 (38.30)     1:55.91 (42.13)     2:35.17 (39.26)
 23 Cyphers Bell, Kameron L   13 Alamo Area-ST        2:44.09    2:35.65  
     r:+0.83  34.83     1:16.40 (41.57)     1:58.69 (42.29)     2:35.65 (36.96)
 24 Montejo Medina, Julian S  13 Alamo Area-ST        2:44.09    2:37.35  
     r:+0.81  34.82     1:14.37 (39.55)     1:56.78 (42.41)     2:37.35 (40.57)
 25 Namkung, Adam M           13 TST-ST               2:42.61    2:38.08  
              35.32     1:14.91 (39.59)     1:57.88 (42.97)     2:38.08 (40.20)
 26 Velazquez  Martinez, Emi  13 Tibur Contry         2:43.36    2:38.81  
     r:+0.86  35.45     1:15.97 (40.52)     1:58.98 (43.01)     2:38.81 (39.83)
 27 Grant, Kevin O            13 Alamo Area-ST        2:44.09    3:28.18  
     r:+0.83  43.33     1:36.77 (53.44)     2:34.16 (57.39)     3:28.18 (54.02)
 
Boys 13 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        5:30.39    4:44.32    9  
     r:+0.68  33.67     1:09.83 (36.16)     1:45.97 (36.14)     2:22.23 (36.26)
        2:58.41 (36.18)     3:34.49 (36.08)     4:10.15 (35.66)     4:44.32 (34.17)
  2 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        4:46.13    4:45.92    7  
     r:+0.80  32.17     1:07.53 (35.36)     1:43.72 (36.19)     2:20.45 (36.73)
        2:57.33 (36.88)     3:33.57 (36.24)     4:10.36 (36.79)     4:45.92 (35.56)
  3 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              4:45.52    4:45.95    6  
              32.80     1:09.48 (36.68)     1:45.81 (36.33)     2:22.15 (36.34)
        2:57.95 (35.80)     3:34.05 (36.10)     4:10.65 (36.60)     4:45.95 (35.30)
  4 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              4:55.89    4:48.55    5  
              32.55     1:08.43 (35.88)     1:45.61 (37.18)     2:22.80 (37.19)
        2:59.87 (37.07)     3:36.25 (36.38)     4:13.18 (36.93)     4:48.55 (35.37)
  5 Phan, Jayden T            13 NTRO-ST              5:03.07    4:54.48    4  
     r:+0.86  32.04     1:08.78 (36.74)     1:46.70 (37.92)     2:24.70 (38.00)
        3:02.63 (37.93)     3:40.71 (38.08)     4:18.29 (37.58)     4:54.48 (36.19)
  6 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST        5:21.29    5:00.27    3  
     r:+0.72  34.17     1:12.74 (38.57)     1:51.54 (38.80)     2:30.12 (38.58)
        3:08.70 (38.58)     3:46.36 (37.66)     4:24.42 (38.06)     5:00.27 (35.85)
  7 Muenchow, Carson J        13 Alamo Area-ST        5:15.90    5:04.55    2  
     r:+0.75  32.82     1:10.49 (37.67)     1:49.03 (38.54)     2:27.93 (38.90)
        3:06.90 (38.97)     3:46.29 (39.39)     4:26.06 (39.77)     5:04.55 (38.49)
  8 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST        5:00.03    5:07.57    1  
     r:+0.76  32.88     1:10.46 (37.58)     1:49.66 (39.20)     2:28.93 (39.27)
        3:08.86 (39.93)     3:48.61 (39.75)     4:28.89 (40.28)     5:07.57 (38.68)
  9 Broadwater, Josiah D      13 SYS-ST               5:02.32    5:10.03  
     r:+0.89  34.54     1:12.88 (38.34)     1:53.36 (40.48)     2:33.07 (39.71)
        3:13.46 (40.39)     3:53.56 (40.10)     4:32.50 (38.94)     5:10.03 (37.53)
 10 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        5:09.44    5:10.40  
     r:+0.81  32.82     1:09.95 (37.13)     1:48.29 (38.34)     2:26.82 (38.53)
        3:05.86 (39.04)     3:46.40 (40.54)     4:28.65 (42.25)     5:10.40 (41.75)
 11 Heller, August M          13 Unattached-ST        5:26.81    5:11.48  
     r:+0.40  35.99     1:16.09 (40.10)     1:55.37 (39.28)     2:35.96 (40.59)
        3:15.15 (39.19)     3:55.12 (39.97)     4:33.89 (38.77)     5:11.48 (37.59)
 12 Culli, Cayden D           13 Alamo Area-ST        5:43.88    5:16.22  
          r:+0.62           1:11.75 ( )     1:51.58 (39.83)     2:32.45 (40.87)
        3:13.51 (41.06)     3:54.99 (41.48)     4:36.93 (41.94)     5:16.22 (39.29)
 13 Lott, Gus L               13 Unattached-ST        5:36.64    5:21.29  
     r:+0.70  35.00     1:14.91 (39.91)     1:56.95 (42.04)     2:38.64 (41.69)
        3:20.17 (41.53)     4:02.36 (42.19)     4:43.40 (41.04)     5:21.29 (37.89)
 14 Lopez Jr., Kristopher R   13 TXLA-ST              5:22.26    5:25.35  
     r:+0.72  35.28     1:15.45 (40.17)     1:57.15 (41.70)     2:39.71 (42.56)
        3:22.28 (42.57)     4:04.27 (41.99)     4:46.33 (42.06)     5:25.35 (39.02)
 15 Keiser, Daniel C          13 Alamo Area-ST        5:42.20    5:40.76  
     r:+0.93  35.99     1:17.19 (41.20)     2:01.87 (44.68)     2:48.06 (46.19)
        3:33.93 (45.87)     4:18.19 (44.26)     4:59.37 (41.18)     5:40.76 (41.39)
 
Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                13 NTRO-ST              1:06.55    1:06.49    9  
              32.79     1:06.49 (33.70)                                        
  2 Phan, Jayden T            13 NTRO-ST              1:10.30    1:09.41    7  
     r:+0.65  33.47     1:09.41 (35.94)                                        
  3 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        1:18.38    1:10.16    6  
     r:+0.66  35.34     1:10.16 (34.82)                                        
  4 Martin, Duncan M          13 LSAC-ST              1:15.60    1:11.09    5  
              35.31     1:11.09 (35.78)                                        
  5 Broadwater, Josiah D      13 SYS-ST               1:17.79    1:11.80    4  
              35.42     1:11.80 (36.38)                                        
  6 Lott, Gus L               13 Unattached-ST        1:16.69    1:12.89    3  
              35.83     1:12.89 (37.06)                                        
  7 Culli, Cayden D           13 Alamo Area-ST        1:19.29    1:13.89    2  
              36.72     1:13.89 (37.17)                                        
  8 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        1:18.49    1:13.93    1  
              36.33     1:13.93 (37.60)                                        
  9 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              1:15.96    1:15.27  
              36.59     1:15.27 (38.68)                                        
 10 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST        1:20.28    1:15.84  
              37.34     1:15.84 (38.50)                                        
 11 Cherry, Zane D            13 CCSS-ST              1:19.63    1:17.76  
              39.09     1:17.76 (38.67)                                        
 12 Florea, Conner J          13 TST-ST               1:12.91    1:19.31  
              38.12     1:19.31 (41.19)                                        
 13 Cyphers Bell, Kameron L   13 Alamo Area-ST        1:23.89    1:20.08  
              39.31     1:20.08 (40.77)                                        
 14 Hassell, Lucas V          13 NTRO-ST              1:18.49    1:21.88  
              39.64     1:21.88 (42.24)                                        
 15 Jordan, Quincy E          13 Alamo Area-ST        1:23.89    1:24.46  
              40.87     1:24.46 (43.59)                                        
 16 Lopez Jr., Kristopher R   13 TXLA-ST              1:23.89    1:25.96  
              42.47     1:25.96 (43.49)                                        
 17 Namkung, Adam M           13 TST-ST               1:22.67    1:28.55  
              43.33     1:28.55 (45.22)                                        
 18 Bratton, Connor W         13 TST-ST               1:23.72    1:29.83  
              42.95     1:29.83 (46.88)                                        
 -- Allen, Thomas W           13 Alamo Area-ST        1:23.89         DQ  
 
Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jaggers, Benjamin M       13 RUSH-ST              2:35.36    2:24.05    9  
              34.15     1:11.69 (37.54)     1:49.80 (38.11)     2:24.05 (34.25)
  2 Phan, Jayden T            13 NTRO-ST              2:36.84    2:26.13    7  
     r:+0.88  33.54     1:10.47 (36.93)     1:48.94 (38.47)     2:26.13 (37.19)
  3 Martin, Duncan M          13 LSAC-ST              2:39.60    2:34.63    6  
              36.36     1:16.26 (39.90)     1:56.01 (39.75)     2:34.63 (38.62)
  4 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST        2:48.78    2:39.71    5  
              38.26     1:19.81 (41.55)     2:00.39 (40.58)     2:39.71 (39.32)
  5 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              2:45.89    2:45.47    4  
              39.45     1:21.97 (42.52)     2:04.37 (42.40)     2:45.47 (41.10)
  6 Florea, Conner J          13 TST-ST               2:43.07    2:49.49    3  
              38.60     1:20.74 (42.14)     2:05.70 (44.96)     2:49.49 (43.79)
  7 Crump, Max C              13 Alamo Area-ST        3:02.09    2:51.48    2  
              40.95     1:24.02 (43.07)     2:08.32 (44.30)     2:51.48 (43.16)
  8 Boughaleb Hassani, Rayya  13 NTRO-ST              2:50.07    2:52.72    1  
              40.62     1:24.92 (44.30)     2:10.06 (45.14)     2:52.72 (42.66)
  9 Muenchow, Carson J        13 Alamo Area-ST        2:53.95    2:52.97  
              39.54     1:24.52 (44.98)     2:09.03 (44.51)     2:52.97 (43.94)
 10 Sanchez, Lucas C          13 NTRO-ST              2:58.10    2:56.52  
              41.57     1:26.54 (44.97)     2:11.86 (45.32)     2:56.52 (44.66)
 11 Bratton, Connor W         13 TST-ST               3:01.98    3:05.92  
              44.95     1:32.94 (47.99)     2:19.53 (46.59)     3:05.92 (46.39)
 12 Namkung, Adam M           13 TST-ST               3:01.91    3:09.17  
              44.62     1:33.38 (48.76)     2:21.79 (48.41)     3:09.17 (47.38)
 
Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        1:26.39    1:17.28    9  
     r:+0.68  37.14     1:17.28 (40.14)                                        
  2 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              1:20.28    1:18.32    7  
     r:+0.68  37.72     1:18.32 (40.60)                                        
  3 Liang, Ben                13 NTRO-ST              1:28.72    1:19.15    6  
     r:+0.73  37.05     1:19.15 (42.10)                                        
  4 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        1:28.69    1:21.84    5  
     r:+0.81  38.03     1:21.84 (43.81)                                        
  5 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        1:24.86    1:26.33    4  
     r:+0.77  41.24     1:26.33 (45.09)                                        
  6 Lott, Gus L               13 Unattached-ST        1:33.98    1:27.13    3  
     r:+0.76  41.72     1:27.13 (45.41)                                        
  7 Culli, Cayden D           13 Alamo Area-ST        1:26.79    1:29.82    2  
     r:+0.62  41.10     1:29.82 (48.72)                                        
  8 Mascorro, Andres C        13 Alamo Area-ST        1:34.89    1:36.06    1  
     r:+0.88  46.20     1:36.06 (49.86)                                        
  9 Aaron IV, Will W          13 Streamline-ST        1:33.99    1:37.45  
     r:+0.55  46.39     1:37.45 (51.06)                                        
 10 Grant, Kevin O            13 Alamo Area-ST        1:34.89    1:43.04  
     r:+0.79  47.05     1:43.04 (55.99)                                        
 11 Sanchez III, Pedro        13 MSC-ST               1:34.89    1:45.48  
     r:+0.66  49.14     1:45.48 (56.34)                                        
 12 Allen, Thomas W           13 Alamo Area-ST        1:34.89    1:55.11  
     r:+0.80  56.29     1:55.11 (58.82)                                        
 
Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              2:52.25    2:47.98    9  
              39.25     1:21.05 (41.80)     2:04.84 (43.79)     2:47.98 (43.14)
  2 Liang, Ben                13 NTRO-ST              2:55.86    2:52.95    7  
     r:+0.72  40.19     1:24.19 (44.00)     2:08.86 (44.67)     2:52.95 (44.09)
  3 Bautista Tueme, Kamil     13 STSA-ST              3:14.68    2:59.78    6  
     r:+0.76  39.16     1:24.94 (45.78)     2:12.20 (47.26)     2:59.78 (47.58)
  4 Phan, Jayden T            13 NTRO-ST              3:22.86    3:08.45    5  
     r:+0.83  40.80     1:30.09 (49.29)     2:19.87 (49.78)     3:08.45 (48.58)
  5 Piper IV, Jimmy W         13 Alamo Area-ST        3:18.30    3:12.44    4  
     r:+0.94  44.32     1:32.59 (48.27)     2:22.82 (50.23)     3:12.44 (49.62)
  6 Sanchez, Lucas C          13 NTRO-ST              3:20.33    3:14.36    3  
              44.76     1:33.73 (48.97)     2:25.52 (51.79)     3:14.36 (48.84)
  7 Boughaleb Hassani, Rayya  13 NTRO-ST              3:21.08    3:16.39    2  
     r:+0.69  44.77     1:35.52 (50.75)     2:26.36 (50.84)     3:16.39 (50.03)
 -- Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              3:20.89         DQ  
     r:+0.83  45.52     1:37.17 (51.65)     2:28.27 (51.10)          DQ (50.28)
 
Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                13 NTRO-ST              1:05.62    1:04.41    9  
     r:+0.77  30.11     1:04.41 (34.30)                                        
  2 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              1:06.67    1:06.75    7  
     r:+0.75  31.32     1:06.75 (35.43)                                        
  3 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        1:20.31    1:07.95    6  
     r:+0.70  32.94     1:07.95 (35.01)                                        
  4 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST        1:11.98    1:09.35    5  
     r:+0.71  32.26     1:09.35 (37.09)                                        
  5 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        1:11.37    1:11.04    4  
     r:+0.80  32.18     1:11.04 (38.86)                                        
  6 Broadwater, Josiah D      13 SYS-ST               1:15.79    1:12.52    3  
     r:+0.84  33.78     1:12.52 (38.74)                                        
  7 Lott, Gus L               13 Unattached-ST        1:21.19    1:14.22    2  
     r:+0.74  34.12     1:14.22 (40.10)                                        
  8 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        1:15.23    1:14.61    1  
     r:+0.75  33.98     1:14.61 (40.63)                                        
  9 Keiper, Matthew A         13 NTRO-ST              1:20.86    1:17.56  
     r:+0.81  35.43     1:17.56 (42.13)                                        
 10 Florea, Conner J          13 TST-ST               1:14.67    1:19.70  
     r:+0.77  36.46     1:19.70 (43.24)                                        
 11 Aaron IV, Will W          13 Streamline-ST        1:20.99    1:21.78  
     r:+0.82  38.51     1:21.78 (43.27)                                        
 12 Namkung, Adam M           13 TST-ST               1:20.90    1:22.11  
     r:+0.73  36.77     1:22.11 (45.34)                                        
 13 Jiang, Liam S             13 Alamo Area-ST        1:21.29    1:22.61  
     r:+0.75  37.21     1:22.61 (45.40)                                        
 14 Porter, Dominick J        13 Alamo Area-ST        1:19.30    1:23.02  
     r:+0.87  36.24     1:23.02 (46.78)                                        
 -- Sanchez III, Pedro        13 MSC-ST               1:21.29         DQ  
     r:+0.69  45.03        DQ (1:04.26)                                        
 
Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              2:32.00    2:27.02    9  
     r:+0.70  32.16     1:09.05 (36.89)     1:49.01 (39.96)     2:27.02 (38.01)
  2 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST        2:37.90    2:42.08    7  
     r:+0.70  33.07     1:11.53 (38.46)     1:55.88 (44.35)     2:42.08 (46.20)
  3 Florea, Conner J          13 TST-ST               2:55.64    3:06.90    6  
     r:+0.55  37.93     1:24.16 (46.23)     2:16.92 (52.76)     3:06.90 (49.98)
  4 Boughaleb Hassani, Rayya  13 NTRO-ST              2:59.08    3:18.43    5  
     r:+0.76  39.47     1:28.95 (49.48)     2:23.50 (54.55)     3:18.43 (54.93)
 
Boys 13 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Kyle L               13 NTRO-ST              2:29.72    2:28.06    9  
     r:+0.69  32.27     1:11.91 (39.64)     1:54.58 (42.67)     2:28.06 (33.48)
  2 Garcia, Emilio            13 Alamo Area-ST        2:40.95    2:29.51    7  
     r:+0.67  32.84     1:11.01 (38.17)     1:54.82 (43.81)     2:29.51 (34.69)
  3 de Vries, Chris K         13 Alamo Area-ST        2:40.23    2:34.69    6  
     r:+0.77  33.30     1:14.01 (40.71)     2:00.21 (46.20)     2:34.69 (34.48)
  4 Purtell, Kai M            13 Alamo Area-ST        2:56.51    2:41.29    5  
     r:+0.69  35.15     1:16.87 (41.72)     2:05.74 (48.87)     2:41.29 (35.55)
  5 Gomez, David R            13 Alamo Area-ST        2:38.41    2:41.48    4  
     r:+0.76  32.50     1:16.06 (43.56)     2:05.62 (49.56)     2:41.48 (35.86)
  6 Martin, Duncan M          13 LSAC-ST              2:46.97    2:42.29    3  
     r:+0.80  34.10     1:13.45 (39.35)     2:04.14 (50.69)     2:42.29 (38.15)
  7 Miller, Ryan A            13 Streamline-ST        2:38.03    2:48.45    2  
     r:+0.66  32.47     1:17.74 (45.27)     2:10.57 (52.83)     2:48.45 (37.88)
  8 Hassell, Lucas V          13 NTRO-ST              2:51.07    2:48.56    1  
     r:+0.74  35.94     1:20.88 (44.94)     2:10.75 (49.87)     2:48.56 (37.81)
  9 Boughaleb Hassani, Rayya  13 NTRO-ST              2:59.09    2:48.68  
     r:+0.69  37.94     1:21.56 (43.62)     2:11.46 (49.90)     2:48.68 (37.22)
 10 Muenchow, Carson J        13 Alamo Area-ST        2:54.76    2:49.91  
              35.75     1:20.14 (44.39)     2:13.63 (53.49)     2:49.91 (36.28)
 11 Cherry, Zane D            13 CCSS-ST              2:53.21    2:50.84  
     r:+0.88  37.89     1:19.87 (41.98)     2:14.38 (54.51)     2:50.84 (36.46)
 12 Culli, Cayden D           13 Alamo Area-ST        3:00.04    2:51.52  
     r:+0.61  35.16     1:19.05 (43.89)     2:13.46 (54.41)     2:51.52 (38.06)
 13 De Santis, Cosimo W       13 NTRO-ST              3:01.70    2:51.96  
              38.06     1:23.81 (45.75)     2:14.48 (50.67)     2:51.96 (37.48)
 14 Bautista Tueme, Kamil     13 STSA-ST              3:02.00    2:53.41  
     r:+0.73  37.37     1:23.99 (46.62)     2:10.98 (46.99)     2:53.41 (42.43)
 15 Sanchez, Lucas C          13 NTRO-ST              2:59.81    2:53.43  
     r:+0.76  37.81     1:24.57 (46.76)     2:14.27 (49.70)     2:53.43 (39.16)
 16 Jiang, Liam S             13 Alamo Area-ST        3:03.75    2:53.67  
     r:+0.81  37.43     1:25.96 (48.53)     2:17.78 (51.82)     2:53.67 (35.89)
 17 Keiser, Daniel C          13 Alamo Area-ST        3:02.70    2:54.40  
     r:+0.79  35.95     1:23.84 (47.89)     2:15.88 (52.04)     2:54.40 (38.52)
 18 Florea, Conner J          13 TST-ST               2:47.82    2:54.57  
     r:+0.77  37.92     1:22.46 (44.54)     2:18.98 (56.52)     2:54.57 (35.59)
 19 Aaron IV, Will W          13 Streamline-ST        3:03.99    3:00.36  
              38.96     1:24.69 (45.73)     2:19.82 (55.13)     3:00.36 (40.54)
 20 Bratton, Connor W         13 TST-ST               3:03.27    3:12.11  
     r:+0.85  41.14     1:29.27 (48.13)   2:31.14 (1:01.87)     3:12.11 (40.97)
 -- Gutierrez, Michael L      13 Alamo Area-ST        3:03.84         DQ  
              46.55     1:44.82 (58.27)   2:47.53 (1:02.71)          DQ (44.15)
 
Boys 13 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ben                13 NTRO-ST              5:25.32    5:04.82    9  
     r:+0.76  31.41     1:07.15 (35.74)     1:48.45 (41.30)     2:28.28 (39.83)
        3:11.91 (43.63)     3:56.59 (44.68)     4:32.02 (35.43)     5:04.82 (32.80)
 
Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST                31.25      26.16    9  
  2 Ganser, Johnny A          14 Alamo Area-ST          26.18      26.19    7  
  3 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST          28.75      26.94    6  
  4 Gray, Jamison A           14 TST-ST                 27.99      27.36    5  
  5 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST          29.19      27.47    4  
  6 Yount, Cody A             14 NTRO-ST                28.49      27.49    3  
  7 Wooten-Cortez, Bryce J    14 Alamo Area-ST          31.94      27.90    2  
  8 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST                28.64      28.07    0.5
  8 Diaz, Philippe L          14 NTRO-ST                27.72      28.07    0.5
 10 Bordelon, Trevor J        14 Alamo Area-ST          29.04      28.20  
 11 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST                31.26      28.28  
 12 Wagner, Okey C            14 AQSA-ST                34.30      28.78  
 13 Hernandez, Joshua M       14 Alamo Area-ST          30.94      29.03  
 14 Robles, Andre M           14 Alamo Area-ST          29.03      29.09  
 15 Judy, Jack K              14 SYS-ST                 30.18      29.36  
 16 Smith, Christopher J      14 Alamo Area-ST          31.04      29.77  
 17 Schrock, Dylan F          14 Unattached-ST          30.57      29.81  
 18 Braden, Paxton L          14 TXLA-ST                30.41      30.70  
 19 Robles, Xavier E          14 Alamo Area-ST          33.60      30.96  
 20 Martinez, Aiden W         14 Alamo Area-ST          34.39      31.20  
 21 Mendoza, Aaron            14 Alamo Area-ST          33.50      31.83  
 22 Bolch, Noah D             14 Streamline-ST          34.00      33.28  
 23 Canales, Reece G          14 Streamline-ST          33.99      35.78  
          r:+0.80                                                              
 
Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ganser, Johnny A          14 Alamo Area-ST          57.70      56.95    9  
     r:+0.75  27.53       56.95 (29.42)                                        
  2 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST              1:10.01      57.45    7  
     r:+0.76  27.59       57.45 (29.86)                                        
  3 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              1:00.58      58.78    6  
     r:+0.70  28.93       58.78 (29.85)                                        
  4 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        1:01.81      59.38    5  
     r:+0.70  28.85       59.38 (30.53)                                        
  5 Gray, Jamison A           14 TST-ST                 59.86      59.41    4  
     r:+0.91  28.84       59.41 (30.57)                                        
  6 Yount, Cody A             14 NTRO-ST              1:00.44      59.59    3  
     r:+0.62  28.86       59.59 (30.73)                                        
  7 Harrison, William G       14 Unattached-ST        1:00.72      59.75    2  
     r:+0.73  28.13       59.75 (31.62)                                        
  8 Diaz, Philippe L          14 NTRO-ST              1:00.73    1:00.57    1  
     r:+0.78  29.29     1:00.57 (31.28)                                        
  9 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST              1:04.19    1:02.41  
     r:+0.65  30.42     1:02.41 (31.99)                                        
 10 Wooten-Cortez, Bryce J    14 Alamo Area-ST        1:05.23    1:03.08  
     r:+0.76  29.48     1:03.08 (33.60)                                        
 11 Smith, Christopher J      14 Alamo Area-ST        1:08.03    1:03.62  
              30.17     1:03.62 (33.45)                                        
 12 Helmcamp, Haydn S         14 LSAC-ST              1:04.75    1:04.07  
     r:+0.88  31.95     1:04.07 (32.12)                                        
 13 Hernandez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        1:09.62    1:05.35  
     r:+0.86  31.57     1:05.35 (33.78)                                        
 14 Estrada, Aaron R          14 Marlin Aquatics-ST   1:13.45    1:05.39  
     r:+0.50  31.63     1:05.39 (33.76)                                        
 15 Garza, Zach D             14 TXLA-ST              1:06.33    1:05.96  
              31.72     1:05.96 (34.24)                                        
 16 Stewart III, David A      14 TST-ST               1:13.43    1:06.45  
              32.17     1:06.45 (34.28)                                        
 17 Salinas, Ariel            14 Unattached-ST        1:03.55    1:06.64  
     r:+0.85  32.53     1:06.64 (34.11)                                        
 18 Braden, Paxton L          14 TXLA-ST              1:11.23    1:10.24  
     r:+0.73  32.84     1:10.24 (37.40)                                        
 19 Tort-Negron, Caleb M      14 TST-ST               1:12.40    1:12.82  
              33.37     1:12.82 (39.45)                                        
 20 Good, Zach C              14 TST-ST               1:12.30    1:12.93  
     r:+0.70  33.38     1:12.93 (39.55)                                        
 
Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              2:06.69    2:03.70    9  
     r:+0.72  29.02     1:00.39 (31.37)     1:32.29 (31.90)     2:03.70 (31.41)
  2 Ganser, Johnny A          14 Alamo Area-ST        2:09.45    2:04.54    7  
     r:+0.52  28.99     1:00.54 (31.55)     1:32.91 (32.37)     2:04.54 (31.63)
  3 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST              2:33.64    2:05.32    6  
     r:+0.76  28.20       59.72 (31.52)     1:32.59 (32.87)     2:05.32 (32.73)
  4 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        2:14.54    2:08.46    5  
     r:+0.69  29.59     1:01.63 (32.04)     1:35.18 (33.55)     2:08.46 (33.28)
  5 Yount, Cody A             14 NTRO-ST              2:16.32    2:09.21    4  
     r:+0.63  30.35     1:03.12 (32.77)     1:36.78 (33.66)     2:09.21 (32.43)
  6 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST        2:13.46    2:09.42    3  
     r:+0.60  29.44     1:01.71 (32.27)     1:35.94 (34.23)     2:09.42 (33.48)
  7 Gray, Jamison A           14 TST-ST               2:09.41    2:10.42    2  
     r:+0.79  29.91     1:02.69 (32.78)     1:36.74 (34.05)     2:10.42 (33.68)
  8 Diaz, Philippe L          14 NTRO-ST              2:11.17    2:12.63    1  
     r:+0.76  31.03     1:04.44 (33.41)     1:39.00 (34.56)     2:12.63 (33.63)
  9 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST              2:20.07    2:14.74  
              31.15     1:05.08 (33.93)     1:40.41 (35.33)     2:14.74 (34.33)
 10 Howell, Declan R          14 NTRO-ST              2:23.26    2:14.81  
     r:+0.77  31.36     1:06.12 (34.76)     1:40.97 (34.85)     2:14.81 (33.84)
 11 Harrison, William G       14 Unattached-ST        2:17.79    2:16.92  
     r:+0.76  28.45     1:02.56 (34.11)     1:39.86 (37.30)     2:16.92 (37.06)
 12 Bordelon, Trevor J        14 Alamo Area-ST        2:28.98    2:17.86  
     r:+0.73  30.34     1:06.37 (36.03)     1:43.77 (37.40)     2:17.86 (34.09)
 12 Schrock, Dylan F          14 Unattached-ST        2:23.57    2:17.86  
     r:+0.74  31.83     1:07.20 (35.37)     1:43.86 (36.66)     2:17.86 (34.00)
 14 Nguyen, Riley K           14 NTRO-ST              2:26.99    2:20.05  
     r:+0.67  32.79     1:08.55 (35.76)     1:44.65 (36.10)     2:20.05 (35.40)
 15 Guzman, Daryl             14 NTRO-ST              2:24.44    2:20.61  
     r:+0.71  33.72     1:10.54 (36.82)     1:47.05 (36.51)     2:20.61 (33.56)
 16 Kundivich, Niko M         14 NTRO-ST              2:29.44    2:21.71  
     r:+0.70  32.79     1:08.43 (35.64)     1:45.21 (36.78)     2:21.71 (36.50)
 17 Salinas, Ariel            14 Unattached-ST        2:34.55    2:22.45  
     r:+0.72  31.65     1:07.97 (36.32)     1:46.09 (38.12)     2:22.45 (36.36)
 18 Hernandez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        2:33.35    2:24.83  
              32.27     1:09.02 (36.75)     1:47.71 (38.69)     2:24.83 (37.12)
 19 Robles, Andre M           14 Alamo Area-ST        2:23.18    2:25.10  
     r:+0.69  32.98     1:09.61 (36.63)     1:47.72 (38.11)     2:25.10 (37.38)
 20 Garza, Zach D             14 TXLA-ST              2:32.89    2:25.74  
     r:+0.76  32.57     1:09.39 (36.82)     1:48.61 (39.22)     2:25.74 (37.13)
 21 Stewart III, David A      14 TST-ST               2:40.34    2:28.78  
     r:+0.78  34.33     1:12.18 (37.85)     1:51.20 (39.02)     2:28.78 (37.58)
 22 Martinez, Aiden W         14 Alamo Area-ST        2:44.09    2:33.68  
     r:+0.78  34.61     1:13.66 (39.05)     1:53.82 (40.16)     2:33.68 (39.86)
 23 Figueroa, Bryan J         14 SYS-ST               2:39.30    2:34.46  
          r:+0.56                               1:56.93 ( )     2:34.46 (37.53)
 24 Robles, Xavier E          14 Alamo Area-ST        2:35.05    2:35.95  
              35.01     1:16.19 (41.18)     1:59.34 (43.15)     2:35.95 (36.61)
 25 Tort-Negron, Caleb M      14 TST-ST               2:41.02    2:50.95  
     r:+0.88  36.84     1:19.73 (42.89)     2:05.41 (45.68)     2:50.95 (45.54)
 26 Good, Zach C              14 TST-ST               2:41.98    2:51.63  
     r:+0.72  39.29     1:24.19 (44.90)     2:09.34 (45.15)     2:51.63 (42.29)
 
Boys 14 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              4:20.36    4:22.69    9  
     r:+0.73  30.03     1:02.33 (32.30)     1:35.70 (33.37)     2:09.25 (33.55)
        2:42.47 (33.22)     3:16.40 (33.93)     3:49.76 (33.36)     4:22.69 (32.93)
  2 Saltsman, Parker J        14 WOW-ST               4:55.48    4:34.48    7  
     r:+0.83  30.55     1:04.90 (34.35)     1:39.74 (34.84)     2:14.85 (35.11)
        2:50.14 (35.29)     3:25.38 (35.24)     4:00.51 (35.13)     4:34.48 (33.97)
  3 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        4:50.51    4:34.66    6  
     r:+0.70  30.51     1:04.21 (33.70)     1:39.20 (34.99)     2:15.15 (35.95)
        2:50.27 (35.12)     3:26.02 (35.75)     4:00.85 (34.83)     4:34.66 (33.81)
  4 Gray, Jamison A           14 TST-ST               4:35.93    4:37.11    5  
     r:+0.83  30.75     1:04.89 (34.14)     1:40.38 (35.49)     2:16.35 (35.97)
        2:51.93 (35.58)     3:27.79 (35.86)     4:03.59 (35.80)     4:37.11 (33.52)
  5 Yount, Cody A             14 NTRO-ST              4:47.90    4:38.61    4  
     r:+0.66  32.57     1:07.86 (35.29)     1:43.78 (35.92)     2:19.67 (35.89)
        2:55.72 (36.05)     3:31.49 (35.77)     4:06.56 (35.07)     4:38.61 (32.05)
  6 Diaz, Philippe L          14 NTRO-ST              4:41.32    4:41.02    3  
     r:+0.80  31.76     1:06.63 (34.87)     1:42.44 (35.81)     2:18.60 (36.16)
        2:54.74 (36.14)     3:30.95 (36.21)     4:06.45 (35.50)     4:41.02 (34.57)
  7 Schrock, Dylan F          14 Unattached-ST        4:56.13    5:00.76    2  
     r:+0.77  32.44     1:09.00 (36.56)     1:46.30 (37.30)     2:25.46 (39.16)
        3:04.08 (38.62)     3:43.83 (39.75)     4:22.41 (38.58)     5:00.76 (38.35)
  8 Smith, Christopher J      14 Alamo Area-ST        5:42.54    5:11.68    1  
     r:+0.80  32.99     1:10.30 (37.31)     1:48.95 (38.65)     2:29.47 (40.52)
        3:10.17 (40.70)     3:51.33 (41.16)     4:31.73 (40.40)     5:11.68 (39.95)
  9 Bolch, Noah D             14 Streamline-ST        5:48.99    6:03.71  
              37.24     1:22.16 (44.92)     2:08.27 (46.11)     2:54.36 (46.09)
        3:43.30 (48.94)     4:31.27 (47.97)     5:20.54 (49.27)     6:03.71 (43.17)
 
Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ganser, Johnny A          14 Alamo Area-ST        1:04.55    1:04.23    9  
              31.36     1:04.23 (32.87)                                        
  2 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              1:12.13    1:08.48    7  
     r:+0.81  33.47     1:08.48 (35.01)                                        
  3 Yount, Cody A             14 NTRO-ST              1:18.32    1:12.11    6  
              34.28     1:12.11 (37.83)                                        
  4 Lilly, Grant J            14 Alamo Area-ST        1:13.71    1:13.01    5  
              35.77     1:13.01 (37.24)                                        
  5 Wilson, Reid L            14 Alamo Area-ST        1:18.66    1:14.44    4  
              35.70     1:14.44 (38.74)                                        
  6 Garza, Zach D             14 TXLA-ST              1:18.05    1:15.83    3  
              36.87     1:15.83 (38.96)                                        
  7 Helmcamp, Haydn S         14 LSAC-ST              1:13.80    1:15.90    2  
              37.36     1:15.90 (38.54)                                        
  8 Stewart III, David A      14 TST-ST               1:17.92    1:16.94    1  
              37.73     1:16.94 (39.21)                                        
  9 Wooten-Cortez, Bryce J    14 Alamo Area-ST        1:22.76    1:17.90  
              36.58     1:17.90 (41.32)                                        
 10 Teffer, Aubrey B          14 NTRO-ST              1:19.13    1:21.64  
              40.19     1:21.64 (41.45)                                        
 11 Estrada, Aaron R          14 Marlin Aquatics-ST   1:19.00    1:27.12  
              43.39     1:27.12 (43.73)                                        
 12 Good, Zach C              14 TST-ST               1:23.62    1:27.85  
              41.92     1:27.85 (45.93)                                        
 -- Hernandez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        1:21.27         DQ  
              37.40          DQ (37.96)                                        
 
Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              2:24.95    2:23.38    9  
              34.03     1:10.17 (36.14)     1:47.01 (36.84)     2:23.38 (36.37)
  2 Gray, Jamison A           14 TST-ST               2:30.06    2:29.10    7  
              35.01     1:12.14 (37.13)     1:51.23 (39.09)     2:29.10 (37.87)
  3 Kundivich, Niko M         14 NTRO-ST              2:34.98    2:29.33    6  
              35.28     1:12.70 (37.42)     1:51.50 (38.80)     2:29.33 (37.83)
  4 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        2:39.07    2:30.74    5  
              35.26     1:12.98 (37.72)     1:52.35 (39.37)     2:30.74 (38.39)
  5 Nguyen, Riley K           14 NTRO-ST              2:52.25    2:34.91    4  
              37.10     1:16.82 (39.72)     1:56.29 (39.47)     2:34.91 (38.62)
  6 Lilly, Grant J            14 Alamo Area-ST        2:37.63    2:35.72    3  
              36.95     1:16.62 (39.67)     1:57.01 (40.39)     2:35.72 (38.71)
  7 Robles, Andre M           14 Alamo Area-ST        2:40.29    2:41.55    2  
              39.78     1:20.87 (41.09)     2:01.82 (40.95)     2:41.55 (39.73)
  8 Howell, Declan R          14 NTRO-ST              2:54.94    2:43.83    1  
              40.24     1:23.37 (43.13)     2:03.92 (40.55)     2:43.83 (39.91)
  9 Schrock, Dylan F          14 Unattached-ST        2:58.37    2:43.92  
              39.43     1:21.00 (41.57)     2:02.48 (41.48)     2:43.92 (41.44)
 10 Stewart III, David A      14 TST-ST               2:53.50    2:46.15  
              40.55                             2:05.29 ( )     2:46.15 (40.86)
 11 Smith, Christopher J      14 Alamo Area-ST        2:51.95    2:48.64  
              38.93     1:21.45 (42.52)     2:05.13 (43.68)     2:48.64 (43.51)
 12 Tort-Negron, Caleb M      14 TST-ST               3:02.02    3:10.85  
              47.15     1:37.02 (49.87)     2:24.85 (47.83)     3:10.85 (46.00)
 13 Good, Zach C              14 TST-ST               3:01.98    3:13.32  
              44.72     1:34.32 (49.60)     2:23.75 (49.43)     3:13.32 (49.57)
 
Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST        1:16.40    1:18.25    9  
     r:+0.68  36.78     1:18.25 (41.47)                                        
  2 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST              1:23.03    1:19.60    7  
     r:+0.68  38.24     1:19.60 (41.36)                                        
  3 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST              1:19.55    1:20.24    6  
     r:+0.82  38.34     1:20.24 (41.90)                                        
  4 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              1:27.17    1:20.28    5  
     r:+0.68  38.38     1:20.28 (41.90)                                        
  5 Harrison, William G       14 Unattached-ST        1:22.06    1:21.44    4  
     r:+0.81  37.58     1:21.44 (43.86)                                        
  6 Robles, Andre M           14 Alamo Area-ST        1:19.06    1:21.70    3  
     r:+0.68  38.36     1:21.70 (43.34)                                        
  7 Braden, Paxton L          14 TXLA-ST              1:25.65    1:22.53    2  
     r:+0.73  38.66     1:22.53 (43.87)                                        
  8 Guzman, Daryl             14 NTRO-ST              1:30.08    1:24.21    1  
              39.57     1:24.21 (44.64)                                        
  9 Bordelon, Trevor J        14 Alamo Area-ST        1:27.49    1:24.69  
              39.62     1:24.69 (45.07)                                        
 10 Howell, Declan R          14 NTRO-ST              1:26.89    1:25.56  
     r:+0.81  40.93     1:25.56 (44.63)                                        
 11 Wooten-Cortez, Bryce J    14 Alamo Area-ST        1:28.14    1:26.18  
     r:+0.83  39.57     1:26.18 (46.61)                                        
 12 Yount, Cody A             14 NTRO-ST              1:25.06    1:27.01  
     r:+0.62  40.89     1:27.01 (46.12)                                        
 13 Wagner, Okey C            14 AQSA-ST              1:33.99    1:32.78  
     r:+0.82  42.92     1:32.78 (49.86)                                        
 14 Canales, Reece G          14 Streamline-ST        1:33.99    1:42.67  
     r:+0.84  48.01     1:42.67 (54.66)                                        
 
Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST              3:03.55    2:51.53    9  
     r:+0.67  39.70     1:24.21 (44.51)     2:08.08 (43.87)     2:51.53 (43.45)
  2 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              3:04.09    2:53.09    7  
     r:+0.70  39.94     1:25.06 (45.12)     2:08.94 (43.88)     2:53.09 (44.15)
  3 Howell, Declan R          14 NTRO-ST              3:02.64    2:56.45    6  
     r:+0.75  41.59     1:27.29 (45.70)     2:12.30 (45.01)     2:56.45 (44.15)
  4 Bordelon, Trevor J        14 Alamo Area-ST        3:11.11    2:58.74    5  
     r:+0.89  40.07     1:25.88 (45.81)     2:12.05 (46.17)     2:58.74 (46.69)
  5 Teffer, Aubrey B          14 NTRO-ST              3:17.45    3:04.66    4  
     r:+0.89  42.84     1:30.15 (47.31)     2:18.63 (48.48)     3:04.66 (46.03)
  6 Braden, Paxton L          14 TXLA-ST                   NT    3:05.80    3  
     r:+0.71  39.72     1:25.72 (46.00)     2:15.69 (49.97)     3:05.80 (50.11)
  7 Nguyen, Riley K           14 NTRO-ST              3:01.99    3:09.12    2  
     r:+0.70  42.57     1:30.78 (48.21)     2:19.99 (49.21)     3:09.12 (49.13)
 
Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST              1:08.55    1:03.75    9  
     r:+0.78  29.45     1:03.75 (34.30)                                        
  2 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              1:04.95    1:04.37    7  
     r:+0.74  30.76     1:04.37 (33.61)                                        
  3 Gray, Jamison A           14 TST-ST               1:06.18    1:05.59    6  
     r:+0.78  30.10     1:05.59 (35.49)                                        
  4 Ganser, Johnny A          14 Alamo Area-ST        1:09.95    1:06.90    5  
     r:+0.73  31.83     1:06.90 (35.07)                                        
  5 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        1:09.54    1:06.92    4  
     r:+0.67  31.13     1:06.92 (35.79)                                        
  6 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST        1:07.65    1:07.24    3  
     r:+0.67  31.16     1:07.24 (36.08)                                        
  7 Harrison, William G       14 Unattached-ST        1:08.09    1:07.49    2  
     r:+0.79  29.52     1:07.49 (37.97)                                        
  8 Yount, Cody A             14 NTRO-ST              1:10.37    1:08.64    1  
     r:+0.59  32.04     1:08.64 (36.60)                                        
  9 Garza, Zach D             14 TXLA-ST              1:13.62    1:08.91  
     r:+0.74  31.44     1:08.91 (37.47)                                        
 10 Wooten-Cortez, Bryce J    14 Alamo Area-ST        1:13.94    1:09.36  
              31.46     1:09.36 (37.90)                                        
 11 Bordelon, Trevor J        14 Alamo Area-ST        1:14.72    1:09.81  
              32.60     1:09.81 (37.21)                                        
 12 Helmcamp, Haydn S         14 LSAC-ST              1:16.14    1:11.14  
     r:+0.87  32.88     1:11.14 (38.26)                                        
 13 Diaz, Philippe L          14 NTRO-ST              1:13.04    1:11.40  
     r:+0.79  31.68     1:11.40 (39.72)                                        
 14 Hernandez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        1:15.34    1:11.65  
     r:+0.76  34.41     1:11.65 (37.24)                                        
 15 Martinez, Aiden W         14 Alamo Area-ST        1:21.29    1:11.72  
     r:+0.80  34.27     1:11.72 (37.45)                                        
 16 Guzman, Daryl             14 NTRO-ST              1:19.47    1:12.27  
     r:+0.71  33.97     1:12.27 (38.30)                                        
 17 Smith, Christopher J      14 Alamo Area-ST        1:17.04    1:14.51  
     r:+0.71  34.36     1:14.51 (40.15)                                        
 18 Salinas, Ariel            14 Unattached-ST        1:18.55    1:14.67  
     r:+0.81  35.11     1:14.67 (39.56)                                        
 19 Stewart III, David A      14 TST-ST               1:19.57    1:17.41  
     r:+0.77  35.41     1:17.41 (42.00)                                        
 -- Figueroa, Bryan J         14 SYS-ST               1:19.61         DQ  
     r:+0.89  35.92          DQ (42.11)                                        
 
Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              2:24.98    2:16.02    9  
     r:+0.69  30.57     1:04.35 (33.78)     1:39.99 (35.64)     2:16.02 (36.03)
  2 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        2:39.92    2:29.34    7  
     r:+0.73  33.98     1:10.63 (36.65)     1:50.07 (39.44)     2:29.34 (39.27)
  3 Gray, Jamison A           14 TST-ST               2:41.90    2:29.68    6  
     r:+0.83  31.05     1:07.35 (36.30)     1:48.14 (40.79)     2:29.68 (41.54)
  4 Howell, Declan R          14 NTRO-ST              2:35.06    2:37.02    5  
     r:+0.78  33.73     1:13.80 (40.07)     1:56.65 (42.85)     2:37.02 (40.37)
 
Boys 14 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              2:20.57    2:21.29    9  
     r:+0.67  30.15     1:06.43 (36.28)     1:49.89 (43.46)     2:21.29 (31.40)
  2 Harrison, William G       14 Unattached-ST        2:36.08    2:29.60    7  
     r:+0.74  29.48     1:09.25 (39.77)     1:53.67 (44.42)     2:29.60 (35.93)
  3 Gray, Jamison A           14 TST-ST               2:27.69    2:29.61    6  
              30.74     1:09.71 (38.97)     1:55.91 (46.20)     2:29.61 (33.70)
  4 Cottrill, Ben A           14 Alamo Area-ST        2:37.95    2:30.00    5  
     r:+0.70  32.08     1:11.91 (39.83)     1:58.83 (46.92)     2:30.00 (31.17)
  5 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST              2:56.83    2:30.20    4  
     r:+0.78  31.40     1:11.55 (40.15)     1:56.88 (45.33)     2:30.20 (33.32)
  6 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST              2:37.49    2:32.00    3  
     r:+0.71  33.97     1:14.45 (40.48)     1:57.65 (43.20)     2:32.00 (34.35)
  7 Diaz, Philippe L          14 NTRO-ST              2:39.57    2:32.95    2  
     r:+0.77  32.07     1:13.38 (41.31)     1:58.75 (45.37)     2:32.95 (34.20)
  8 Bordelon, Trevor J        14 Alamo Area-ST        2:47.09    2:35.88    1  
     r:+0.93  31.72     1:13.60 (41.88)     2:00.56 (46.96)     2:35.88 (35.32)
  9 Howell, Declan R          14 NTRO-ST              2:36.60    2:38.46  
     r:+0.76  33.77     1:16.77 (43.00)     2:04.52 (47.75)     2:38.46 (33.94)
 10 Nguyen, Riley K           14 NTRO-ST              2:53.99    2:38.90  
              34.40     1:14.54 (40.14)     2:02.81 (48.27)     2:38.90 (36.09)
 11 Garza, Zach D             14 TXLA-ST              2:36.96    2:39.78  
     r:+0.71  32.86     1:15.37 (42.51)     2:03.60 (48.23)     2:39.78 (36.18)
 12 Hernandez, Joshua M       14 Alamo Area-ST        3:01.32    2:42.20  
     r:+0.80  34.15     1:15.73 (41.58)     2:03.53 (47.80)     2:42.20 (38.67)
 13 Salinas, Ariel            14 Unattached-ST        2:59.55    2:43.92  
     r:+0.76  33.37     1:17.46 (44.09)     2:07.87 (50.41)     2:43.92 (36.05)
 14 Wooten-Cortez, Bryce J    14 Alamo Area-ST        2:50.46    2:46.02  
     r:+0.74  32.87     1:16.86 (43.99)     2:07.60 (50.74)     2:46.02 (38.42)
 15 Smith, Christopher J      14 Alamo Area-ST        2:50.21    2:47.85  
     r:+0.70  35.06     1:18.21 (43.15)     2:11.07 (52.86)     2:47.85 (36.78)
 16 Stewart III, David A      14 TST-ST               2:49.31    2:47.88  
     r:+0.77  36.28     1:20.11 (43.83)     2:11.72 (51.61)     2:47.88 (36.16)
 17 Teffer, Aubrey B          14 NTRO-ST              2:50.40    2:50.33  
              39.31     1:22.89 (43.58)     2:11.75 (48.86)     2:50.33 (38.58)
 18 Braden, Paxton L          14 TXLA-ST              2:54.68    2:52.82  
     r:+0.74  33.87     1:20.84 (46.97)     2:10.51 (49.67)     2:52.82 (42.31)
 19 Estrada, Aaron R          14 Marlin Aquatics-ST   2:59.32    2:56.84  
              37.39                             2:18.57 ( )     2:56.84 (38.27)
 -- Robles, Xavier E          14 Alamo Area-ST        2:39.54         DQ  
     r:+0.99  35.99     1:22.72 (46.73)     2:14.52 (51.80)          DQ (36.54)
 
Boys 14 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Brady M          14 GOLD-ST              5:08.40    4:59.46    9  
     r:+0.67  30.59     1:05.44 (34.85)     1:43.83 (38.39)     2:21.25 (37.42)
        3:06.77 (45.52)     3:53.64 (46.87)     4:26.66 (33.02)     4:59.46 (32.80)
  2 Cardon, Thane R           14 Alamo Area-ST        5:05.11    5:06.38    7  
     r:+0.66  30.96     1:07.03 (36.07)     1:47.47 (40.44)     2:26.15 (38.68)
        3:11.41 (45.26)     3:56.29 (44.88)     4:32.13 (35.84)     5:06.38 (34.25)
  3 Stolarczyk, Sawyer J      14 AQSA-ST              5:33.55    5:21.38    6  
     r:+0.78  31.92     1:10.50 (38.58)     1:53.64 (43.14)     2:35.57 (41.93)
        3:22.32 (46.75)     4:10.27 (47.95)     4:46.39 (36.12)     5:21.38 (34.99)
  4 Gao, Joshua T             14 NTRO-ST              5:24.06    5:25.39    5  
     r:+0.71  34.82     1:15.78 (40.96)     1:57.20 (41.42)     2:39.70 (42.50)
        3:25.33 (45.63)     4:12.72 (47.39)     4:49.93 (37.21)     5:25.39 (35.46)
  5 Robles, Andre M           14 Alamo Area-ST        5:41.01    5:47.19    4  
     r:+0.95  36.28     1:22.52 (46.24)     2:07.25 (44.73)     2:49.93 (42.68)
        3:38.43 (48.50)     4:27.85 (49.42)     5:07.96 (40.11)     5:47.19 (39.23)
 
Men 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Funaro, Kai A             15 NTRO-ST                24.97      25.14    9  
  2 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST                26.82      26.19    7  
  3 Garcia, Sabastian D       15 Alamo Area-ST          26.69      26.28    6  
  4 Dalley, Jonathan R        15 Alamo Area-ST          26.93      26.80    5  
  5 Robbins Jr., Aubrey A     15 Alamo Area-ST          28.30      26.95    4  
  6 Dalley, David A           15 Alamo Area-ST          28.55      27.45    3  
  7 Didier, Noah T            15 Streamline-ST          30.35      27.60    2  
  8 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST          28.78      27.62    1  
  9 Fox, Aidan A              15 Alamo Area-ST          28.68      27.72  
 10 Mu, Philip M              15 WAVE-ST                28.63      27.75  
 11 Barr, Caden K             15 Alamo Area-ST          30.93      27.94  
 12 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST                 28.10      27.97  
 13 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST          28.75      27.99  
 14 Brown, Coleman T          15 HSC-ST                 29.31      28.08  
 15 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST          28.16      28.16  
 16 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST          28.70      28.53  
 17 Ramos Fraticelli, Jan G   15 Alamo Area-ST          31.89      28.61  
 18 Pratt, Jeremiah R         15 SYS-ST                 29.02      28.77  
 19 Tedrow, Landon R          15 Alamo Area-ST          32.18      28.96  
 20 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST          31.04      29.15  
 21 Smith, Benja,min C        15 Alamo Area-ST          33.49      29.30  
 22 Zorrilla, Joaquin         15 Alamo Area-ST          29.38      29.65  
 23 Novinger, John D          15 RUSH-ST                31.83      29.80  
 24 Pollack, Jake M           15 Alamo Area-ST          30.24      29.85  
 25 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST                30.56      30.24  
 26 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST                30.78      30.26  
 27 Richardson, Addison C     15 TST-ST                 30.02      30.81  
 
Men 15 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Funaro, Kai A             15 NTRO-ST                55.16      54.40    9  
     r:+0.70  26.09       54.40 (28.31)                                        
  2 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST                55.91      55.89    7  
     r:+0.81  27.45       55.89 (28.44)                                        
  3 Harrison, Bexon D         15 Unattached-ST          56.79      56.06    6  
     r:+0.71  26.67       56.06 (29.39)                                        
  4 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST          56.88      56.58    5  
              27.50       56.58 (29.08)                                        
  5 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST        1:01.16      58.09    4  
     r:+0.74  27.68       58.09 (30.41)                                        
  6 Dalley, Jonathan R        15 Alamo Area-ST        1:02.50      58.96    3  
     r:+0.69  28.64       58.96 (30.32)                                        
  7 Mu, Philip M              15 WAVE-ST              1:01.87    1:00.11    2  
     r:+0.69  28.95     1:00.11 (31.16)                                        
  8 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST          58.78    1:00.12    1  
     r:+0.75  28.82     1:00.12 (31.30)                                        
  9 Moore, Ethan S            15 Alamo Area-ST          56.53    1:00.26  
              28.65     1:00.26 (31.61)                                        
 10 Fox, Aidan A              15 Alamo Area-ST        1:01.37    1:00.27  
     r:+0.68  28.69     1:00.27 (31.58)                                        
 11 Edwards, Reagan A         15 Marlin Aquatics-ST   1:02.00    1:00.47  
              28.64     1:00.47 (31.83)                                        
 12 Sharp, Jack R             15 NTRO-ST              1:02.99    1:00.57  
     r:+0.73  29.14     1:00.57 (31.43)                                        
 13 Robbins Jr., Aubrey A     15 Alamo Area-ST        1:01.78    1:00.58  
     r:+0.74  28.54     1:00.58 (32.04)                                        
 14 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        1:02.25    1:00.98  
     r:+0.65  29.39     1:00.98 (31.59)                                        
 15 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST        1:04.90    1:01.02  
     r:+0.71  28.83     1:01.02 (32.19)                                        
 16 Pataky, Andrew R          15 NTRO-ST              1:02.46    1:01.84  
     r:+0.67  30.07     1:01.84 (31.77)                                        
 17 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST        1:03.03    1:01.91  
     r:+0.81  29.92     1:01.91 (31.99)                                        
 18 Jardenil, Kenneth L       15 Alamo Area-ST        1:03.71    1:02.15  
              30.19     1:02.15 (31.96)                                        
 19 Darisi, Karthik           15 NTRO-ST              1:04.79    1:02.42  
     r:+0.75  29.67     1:02.42 (32.75)                                        
 20 Dalley, David A           15 Alamo Area-ST        1:03.93    1:02.67  
     r:+0.65  29.80     1:02.67 (32.87)                                        
 21 Yahin, Andrew C           15 NTRO-ST              1:02.50    1:02.73  
     r:+0.76  30.78     1:02.73 (31.95)                                        
 22 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST               1:01.08    1:02.79  
              29.30     1:02.79 (33.49)                                        
 23 Staunton, Declan J        15 Alamo Area-ST        1:02.84    1:02.96  
              30.82     1:02.96 (32.14)                                        
 24 Duggan, Blake D           15 WAVE-ST              1:05.75    1:02.97  
     r:+0.50  29.62     1:02.97 (33.35)                                        
 25 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               1:05.88    1:03.07  
     r:+0.78  29.82     1:03.07 (33.25)                                        
 26 Anderson, Brandon J       15 HPAC-ST              1:02.00    1:03.19  
     r:+0.71  30.78     1:03.19 (32.41)                                        
 27 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        1:03.43    1:03.20  
     r:+0.67  29.59     1:03.20 (33.61)                                        
 28 Okulicz, Evan M           15 WAVE-ST              1:05.66    1:03.29  
     r:+0.50  30.97     1:03.29 (32.32)                                        
 29 Pollack, Jake M           15 Alamo Area-ST        1:04.72    1:03.94  
     r:+0.66  30.59     1:03.94 (33.35)                                        
 30 Ramos Fraticelli, Jan G   15 Alamo Area-ST        1:13.42    1:04.90  
     r:+0.78  30.54     1:04.90 (34.36)                                        
 31 Zorrilla, Joaquin         15 Alamo Area-ST        1:05.07    1:05.22  
     r:+0.72  31.68     1:05.22 (33.54)                                        
 32 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        1:08.62    1:05.49  
              31.32     1:05.49 (34.17)                                        
 33 Esparza-Gonzalez, Alex A  15 Marlin Aquatics-ST   1:03.00    1:05.60  
     r:+0.78  31.56     1:05.60 (34.04)                                        
 34 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST              1:07.01    1:05.79  
     r:+0.84  32.09     1:05.79 (33.70)                                        
 35 Richardson, Addison C     15 TST-ST               1:05.84    1:05.94  
     r:+0.79  31.91     1:05.94 (34.03)                                        
 36 Corey, Ian A              15 HPAC-ST              1:03.35    1:06.55  
              30.36     1:06.55 (36.19)                                        
 37 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST              1:08.50    1:06.99  
     r:+0.75  31.86     1:06.99 (35.13)                                        
 38 Pratt, Jeremiah R         15 SYS-ST               1:07.79    1:07.34  
     r:+0.72  31.45     1:07.34 (35.89)                                        
 39 Gutierrez, Mateo L        15 Alamo Area-ST        1:08.97    1:07.38  
     r:+0.76  31.26     1:07.38 (36.12)                                        
 40 Churchill, Mekhhi A       15 SYS-ST               1:05.44    1:15.65  
     r:+0.80  34.89     1:15.65 (40.76)                                        
 
Men 15 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              1:58.90    1:57.86    9  
     r:+0.81  27.48       57.47 (29.99)     1:27.86 (30.39)     1:57.86 (30.00)
  2 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        2:01.58    2:00.36    7  
     r:+0.66  28.25       58.76 (30.51)     1:29.63 (30.87)     2:00.36 (30.73)
  3 Funaro, Kai A             15 NTRO-ST              2:04.95    2:02.71    6  
     r:+0.91  27.84       59.57 (31.73)     1:31.77 (32.20)     2:02.71 (30.94)
  4 Harrison, Bexon D         15 Unattached-ST        2:09.73    2:05.86    5  
     r:+0.72  28.16       59.89 (31.73)     1:33.22 (33.33)     2:05.86 (32.64)
  5 Moore, Ethan S            15 Alamo Area-ST        2:04.40    2:08.46    4  
     r:+0.72  28.64     1:01.11 (32.47)     1:34.64 (33.53)     2:08.46 (33.82)
  6 Schaefer, Logan R         15 NTRO-ST              2:14.52    2:11.79    3  
     r:+0.35  30.31     1:03.48 (33.17)     1:37.91 (34.43)     2:11.79 (33.88)
  7 Mu, Philip M              15 WAVE-ST              2:17.95    2:12.11    2  
     r:+0.68  29.10     1:02.47 (33.37)     1:37.83 (35.36)     2:12.11 (34.28)
  8 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        2:11.55    2:12.20    1  
     r:+0.76  29.59     1:02.91 (33.32)     1:37.70 (34.79)     2:12.20 (34.50)
  9 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        2:09.85    2:12.28  
     r:+0.68  30.23     1:03.42 (33.19)     1:38.42 (35.00)     2:12.28 (33.86)
 10 Trevino Aguilera, Ale     15 Alamo Area-ST        2:28.03    2:12.81  
     r:+0.59  29.76     1:01.47 (31.71)     1:36.59 (35.12)     2:12.81 (36.22)
 11 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        2:12.73    2:13.03  
     r:+0.67  30.18     1:04.07 (33.89)     1:38.77 (34.70)     2:13.03 (34.26)
 12 Edwards, Reagan A         15 Marlin Aquatics-ST   2:08.00    2:14.82  
     r:+0.73  28.92     1:01.33 (32.41)     1:37.29 (35.96)     2:14.82 (37.53)
 13 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST               2:16.32    2:16.54  
              30.88     1:05.40 (34.52)     1:41.95 (36.55)     2:16.54 (34.59)
 14 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               2:35.16    2:17.57  
     r:+0.74  30.34     1:05.49 (35.15)     1:42.03 (36.54)     2:17.57 (35.54)
 15 Pollack, Jake M           15 Alamo Area-ST        2:23.53    2:17.76  
     r:+0.70  31.38     1:05.60 (34.22)     1:42.06 (36.46)     2:17.76 (35.70)
 16 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        2:19.30    2:17.93  
     r:+0.72  32.01     1:06.60 (34.59)     1:42.15 (35.55)     2:17.93 (35.78)
 17 Sharp, Jack R             15 NTRO-ST              2:19.99    2:17.98  
     r:+0.74  32.32     1:07.88 (35.56)     1:44.17 (36.29)     2:17.98 (33.81)
 18 Darisi, Karthik           15 NTRO-ST              2:25.03    2:18.61  
     r:+0.72  31.55     1:06.51 (34.96)     1:42.43 (35.92)     2:18.61 (36.18)
 19 Rivera, Jack H            15 NTRO-ST              2:29.99    2:19.59  
     r:+0.73  32.35     1:08.45 (36.10)     1:45.33 (36.88)     2:19.59 (34.26)
 20 Staunton, Declan J        15 Alamo Area-ST        2:19.84    2:20.15  
     r:+0.74  31.75     1:07.39 (35.64)     1:44.60 (37.21)     2:20.15 (35.55)
 21 Jardenil, Kenneth L       15 Alamo Area-ST        2:24.84    2:20.25  
     r:+0.73  32.04     1:07.55 (35.51)     1:44.66 (37.11)     2:20.25 (35.59)
 22 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST        2:27.78    2:20.54  
     r:+0.75  31.81     1:07.73 (35.92)     1:44.72 (36.99)     2:20.54 (35.82)
 23 Duggan, Blake D           15 WAVE-ST              2:25.43    2:20.73  
     r:+0.76  30.61     1:04.94 (34.33)     1:42.86 (37.92)     2:20.73 (37.87)
 24 Zorrilla, Joaquin         15 Alamo Area-ST        2:21.56    2:20.93  
     r:+0.74  33.06     1:09.12 (36.06)     1:45.64 (36.52)     2:20.93 (35.29)
 25 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST              2:22.63    2:20.99  
     r:+0.85  32.62     1:08.73 (36.11)     1:44.99 (36.26)     2:20.99 (36.00)
 26 Tedrow, Landon R          15 Alamo Area-ST        2:25.70    2:22.46  
              33.05     1:08.76 (35.71)     1:45.62 (36.86)     2:22.46 (36.84)
 27 Richardson, Addison C     15 TST-ST               2:39.32    2:22.84  
     r:+0.39  32.74     1:09.67 (36.93)     1:47.42 (37.75)     2:22.84 (35.42)
 28 George, Austin G          15 Alamo Area-ST        2:35.12    2:23.26  
     r:+0.67  32.13     1:09.04 (36.91)     1:47.61 (38.57)     2:23.26 (35.65)
 29 Didier, Noah T            15 Streamline-ST        2:39.02    2:24.45  
     r:+0.82  31.88     1:10.47 (38.59)     1:48.43 (37.96)     2:24.45 (36.02)
 30 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        2:20.39    2:25.24  
     r:+0.64  32.68     1:09.22 (36.54)     1:46.87 (37.65)     2:25.24 (38.37)
 31 Simmons, Jacob T          15 Alamo Area-ST        2:37.48    2:25.85  
     r:+0.70  32.98     1:10.49 (37.51)     1:48.82 (38.33)     2:25.85 (37.03)
 32 Okulicz, Evan M           15 WAVE-ST              2:34.76    2:26.59  
     r:+0.86  34.75     1:13.23 (38.48)     1:52.76 (39.53)     2:26.59 (33.83)
 33 Coleman, Brayden P        15 WAVE-ST              2:40.00    2:30.72  
     r:+0.80  34.79     1:13.76 (38.97)     1:53.01 (39.25)     2:30.72 (37.71)
 34 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST              2:32.51    2:31.31  
     r:+0.72  33.46     1:11.38 (37.92)     1:51.93 (40.55)     2:31.31 (39.38)
 35 Esparza-Gonzalez, Alex A  15 Marlin Aquatics-ST   2:18.00    2:32.52  
     r:+0.73  33.15     1:10.98 (37.83)     1:51.78 (40.80)     2:32.52 (40.74)
 
Men 15 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              4:08.24    4:03.01    9  
     r:+0.79  28.31       58.38 (30.07)     1:28.96 (30.58)     1:59.55 (30.59)
        2:30.62 (31.07)     3:01.62 (31.00)     3:32.84 (31.22)     4:03.01 (30.17)
  2 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        4:44.85    4:34.60    7  
     r:+0.71  31.46     1:05.93 (34.47)     1:41.04 (35.11)     2:15.94 (34.90)
        2:50.55 (34.61)     3:25.53 (34.98)     4:01.05 (35.52)     4:34.60 (33.55)
  3 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST        5:05.08    4:35.88    6  
     r:+0.66  28.97     1:01.28 (32.31)     1:36.07 (34.79)     2:12.60 (36.53)
        2:49.52 (36.92)     3:24.41 (34.89)     4:00.00 (35.59)     4:35.88 (35.88)
  4 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        4:39.21    4:36.63    5  
     r:+0.71  30.70     1:04.49 (33.79)     1:39.24 (34.75)     2:14.25 (35.01)
        2:49.80 (35.55)     3:25.62 (35.82)     4:01.79 (36.17)     4:36.63 (34.84)
  5 Schaefer, Logan R         15 NTRO-ST              4:50.94    4:37.25    4  
     r:+0.71  30.64     1:04.05 (33.41)     1:38.86 (34.81)     2:14.59 (35.73)
        2:50.22 (35.63)     3:26.10 (35.88)     4:02.40 (36.30)     4:37.25 (34.85)
  6 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        4:35.74    4:38.50    3  
     r:+0.68  31.01     1:05.09 (34.08)     1:40.50 (35.41)     2:16.08 (35.58)
        2:51.53 (35.45)     3:27.91 (36.38)     4:03.56 (35.65)     4:38.50 (34.94)
  7 Mu, Philip M              15 WAVE-ST              5:10.00    4:45.18    2  
     r:+0.69  32.35     1:08.77 (36.42)     1:47.18 (38.41)     2:23.43 (36.25)
        2:59.35 (35.92)     3:35.52 (36.17)     4:11.29 (35.77)     4:45.18 (33.89)
  8 Pollack, Jake M           15 Alamo Area-ST        5:02.39    4:45.42    1  
     r:+0.71  31.46     1:06.44 (34.98)     1:43.23 (36.79)     2:20.10 (36.87)
        2:57.12 (37.02)     3:33.86 (36.74)     4:10.22 (36.36)     4:45.42 (35.20)
  9 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               5:05.71    4:49.53  
              31.48     1:07.13 (35.65)     1:44.59 (37.46)     2:21.51 (36.92)
        2:58.66 (37.15)     3:35.64 (36.98)     4:13.26 (37.62)     4:49.53 (36.27)
 10 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        4:40.28    4:49.59  
              31.75     1:06.87 (35.12)     1:43.45 (36.58)     2:19.95 (36.50)
        2:58.17 (38.22)     3:34.95 (36.78)     4:13.24 (38.29)     4:49.59 (36.35)
 11 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST               4:56.27    4:50.56  
              31.67     1:07.34 (35.67)     1:43.69 (36.35)     2:20.28 (36.59)
        2:56.97 (36.69)     3:35.26 (38.29)     4:13.86 (38.60)     4:50.56 (36.70)
 12 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST              4:53.45    4:56.56  
     r:+0.81  33.00     1:09.69 (36.69)     1:47.65 (37.96)     2:26.16 (38.51)
        3:04.12 (37.96)     3:42.43 (38.31)     4:20.19 (37.76)     4:56.56 (36.37)
 13 Richardson, Addison C     15 TST-ST               5:38.81    5:02.94  
              33.96     1:11.68 (37.72)     1:51.40 (39.72)     2:30.52 (39.12)
        3:10.53 (40.01)     3:49.40 (38.87)     4:28.08 (38.68)     5:02.94 (34.86)
 14 Zorrilla, Joaquin         15 Alamo Area-ST        4:56.50    5:09.26  
     r:+0.62  34.07     1:12.27 (38.20)     1:51.27 (39.00)     2:31.06 (39.79)
        3:10.28 (39.22)     3:50.42 (40.14)     4:30.20 (39.78)     5:09.26 (39.06)
 15 Tedrow, Landon R          15 Alamo Area-ST        5:19.78    5:13.91  
     r:+0.80  33.86     1:11.60 (37.74)     1:50.74 (39.14)     2:30.57 (39.83)
        3:10.05 (39.48)     3:51.10 (41.05)     4:32.29 (41.19)     5:13.91 (41.62)
 16 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST              5:42.81    5:24.41  
     r:+0.80  34.93     1:14.25 (39.32)     1:55.94 (41.69)     2:39.11 (43.17)
        3:21.65 (42.54)     4:04.62 (42.97)     4:45.43 (40.81)     5:24.41 (38.98)
 17 Smith, Benja,min C        15 Alamo Area-ST        5:37.45    5:26.15  
     r:+0.76  35.18     1:14.14 (38.96)     1:55.69 (41.55)     2:38.26 (42.57)
        3:19.80 (41.54)     4:02.31 (42.51)     4:44.52 (42.21)     5:26.15 (41.63)
 
Men 15 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              1:08.40    1:05.69    9  
              32.10     1:05.69 (33.59)                                        
  2 Garcia, Sabastian D       15 Alamo Area-ST        1:07.36    1:06.12    7  
              32.77     1:06.12 (33.35)                                        
  3 Funaro, Kai A             15 NTRO-ST              1:06.76    1:06.27    6  
              32.54     1:06.27 (33.73)                                        
  4 Harrison, Bexon D         15 Unattached-ST        1:18.43    1:06.67    5  
              31.06     1:06.67 (35.61)                                        
  5 Dalley, Jonathan R        15 Alamo Area-ST        1:13.04    1:07.46    4  
              32.72     1:07.46 (34.74)                                        
  6 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        1:08.59    1:07.89    3  
              33.60     1:07.89 (34.29)                                        
  7 Sharp, Jack R             15 NTRO-ST              1:09.99    1:07.93    2  
              33.46     1:07.93 (34.47)                                        
  8 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST        1:09.23    1:08.28    1  
  9 Mu, Philip M              15 WAVE-ST              1:11.44    1:08.52  
              34.21     1:08.52 (34.31)                                        
 10 Fox, Aidan A              15 Alamo Area-ST        1:15.56    1:09.84  
              34.17     1:09.84 (35.67)                                        
 11 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               1:12.58    1:10.61  
              34.10     1:10.61 (36.51)                                        
 12 Dalley, David A           15 Alamo Area-ST        1:09.94    1:10.83  
              34.75     1:10.83 (36.08)                                        
 13 Darisi, Karthik           15 NTRO-ST              1:12.15    1:11.82  
              35.03     1:11.82 (36.79)                                        
 14 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        1:08.20    1:12.26  
              35.06     1:12.26 (37.20)                                        
 15 Duggan, Blake D           15 WAVE-ST              1:13.24    1:12.32  
              35.14     1:12.32 (37.18)                                        
 16 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST        1:14.86    1:12.91  
              35.51     1:12.91 (37.40)                                        
 17 Robbins Jr., Aubrey A     15 Alamo Area-ST        1:15.47    1:13.41  
     r:+0.80  35.73     1:13.41 (37.68)                                        
 18 Pataky, Andrew R          15 NTRO-ST              1:15.16    1:15.34  
              36.46     1:15.34 (38.88)                                        
 19 Corey, Ian A              15 HPAC-ST              1:13.83    1:15.71  
 20 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST              1:19.01    1:18.80  
              39.29     1:18.80 (39.51)                                        
 21 Esparza-Gonzalez, Alex A  15 Marlin Aquatics-ST   1:18.22    1:19.34  
              38.73     1:19.34 (40.61)                                        
 22 Jardenil, Kenneth L       15 Alamo Area-ST        1:17.27    1:20.96  
     r:+0.82  39.63     1:20.96 (41.33)                                        
 23 Richardson, Addison C     15 TST-ST               1:17.55    1:22.39  
              41.29     1:22.39 (41.10)                                        
 
Men 15 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              2:27.47    2:20.57    9  
              33.45     1:08.73 (35.28)     1:44.58 (35.85)     2:20.57 (35.99)
  2 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        2:30.50    2:25.02    7  
              35.16     1:11.97 (36.81)     1:49.38 (37.41)     2:25.02 (35.64)
  3 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST        2:32.04    2:30.16    6  
              35.93     1:13.65 (37.72)     1:52.02 (38.37)     2:30.16 (38.14)
  4 Sharp, Jack R             15 NTRO-ST              2:34.99    2:31.22    5  
              36.43     1:15.38 (38.95)     1:54.83 (39.45)     2:31.22 (36.39)
  5 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               2:44.59    2:31.59    4  
              35.68     1:14.25 (38.57)     1:53.78 (39.53)     2:31.59 (37.81)
  6 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST        2:41.16    2:32.34    3  
              36.07     1:14.34 (38.27)     1:53.75 (39.41)     2:32.34 (38.59)
  7 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        2:25.67    2:32.84    2  
              36.81     1:16.25 (39.44)     1:56.50 (40.25)     2:32.84 (36.34)
  8 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        2:41.25    2:33.41    1  
              36.51     1:15.30 (38.79)     1:54.67 (39.37)     2:33.41 (38.74)
  9 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST        2:42.11    2:34.72  
              36.46     1:15.14 (38.68)     1:55.32 (40.18)     2:34.72 (39.40)
 10 Darisi, Karthik           15 NTRO-ST              2:41.23    2:35.29  
              37.89     1:16.76 (38.87)     1:56.48 (39.72)     2:35.29 (38.81)
 11 Duggan, Blake D           15 WAVE-ST              2:37.54    2:36.22  
              35.89     1:14.61 (38.72)     1:55.65 (41.04)     2:36.22 (40.57)
 12 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        2:29.40    2:37.50  
              36.45     1:16.75 (40.30)     1:57.77 (41.02)     2:37.50 (39.73)
 13 Dalley, David A           15 Alamo Area-ST        2:37.73    2:40.47  
              36.95     1:17.88 (40.93)     1:59.87 (41.99)     2:40.47 (40.60)
 14 Rivera, Jack H            15 NTRO-ST              2:47.87    2:41.15  
              38.63     1:20.45 (41.82)     2:02.18 (41.73)     2:41.15 (38.97)
 15 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST              2:53.84    2:48.71  
              40.26     1:21.94 (41.68)     2:05.89 (43.95)     2:48.71 (42.82)
 16 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST              2:50.03    2:48.85  
                            1:23.73 ( )     2:06.93 (43.20)     2:48.85 (41.92)
 17 Richardson, Addison C     15 TST-ST               2:51.09    2:50.17  
              41.23     1:24.89 (43.66)     2:09.52 (44.63)     2:50.17 (40.65)
 18 Esparza-Gonzalez, Alex A  15 Marlin Aquatics-ST   2:57.00    3:02.25  
              40.37     1:24.57 (44.20)     2:14.71 (50.14)     3:02.25 (47.54)
 19 Coleman, Brayden P        15 WAVE-ST              3:02.08    3:08.73  
              45.60     1:34.22 (48.62)     2:23.32 (49.10)     3:08.73 (45.41)
 -- Robbins Jr., Aubrey A     15 Alamo Area-ST        2:40.93         DQ  
              37.35     1:17.98 (40.63)     2:02.22 (44.24)          DQ (42.21)
 -- Mu, Philip M              15 WAVE-ST              2:32.42         DQ  
              35.01     1:12.22 (37.21)     1:49.82 (37.60)          DQ (36.16)
 -- Dalley, Jonathan R        15 Alamo Area-ST        2:43.44         DQ  
              36.41     1:17.13 (40.72)     1:59.06 (41.93)          DQ (37.83)
 
Men 15 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Trevino Aguilera, Ale     15 Alamo Area-ST        1:26.55    1:14.29    9  
     r:+0.60  34.04     1:14.29 (40.25)                                        
  2 Harrison, Bexon D         15 Unattached-ST        1:16.42    1:14.84    7  
              34.25     1:14.84 (40.59)                                        
  3 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST               1:15.97    1:16.87    6  
     r:+0.77  35.95     1:16.87 (40.92)                                        
  4 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               1:23.27    1:16.91    5  
     r:+0.76  35.72     1:16.91 (41.19)                                        
  5 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST        1:22.79    1:17.05    4  
     r:+0.79  36.85     1:17.05 (40.20)                                        
  6 Garcia, Sabastian D       15 Alamo Area-ST        1:21.82    1:17.43    3  
              37.46     1:17.43 (39.97)                                        
  7 Fox, Aidan A              15 Alamo Area-ST        1:16.57    1:18.13    2  
     r:+0.70  36.89     1:18.13 (41.24)                                        
  8 Yahin, Andrew C           15 NTRO-ST              1:19.70    1:18.14    1  
     r:+0.76  37.24     1:18.14 (40.90)                                        
  9 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        1:19.58    1:19.20  
              36.55     1:19.20 (42.65)                                        
 10 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        1:25.96    1:20.21  
              38.26     1:20.21 (41.95)                                        
 11 Smith, Benja,min C        15 Alamo Area-ST        1:23.82    1:21.23  
              38.63     1:21.23 (42.60)                                        
 12 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              1:22.71    1:23.35  
     r:+0.80  39.50     1:23.35 (43.85)                                        
 13 Schaefer, Logan R         15 NTRO-ST              1:20.65    1:24.28  
     r:+0.68  39.66     1:24.28 (44.62)                                        
 14 Dalley, David A           15 Alamo Area-ST        1:25.43    1:24.37  
     r:+0.69  40.23     1:24.37 (44.14)                                        
 15 Zorrilla, Joaquin         15 Alamo Area-ST        1:30.48    1:25.49  
     r:+0.72  40.13     1:25.49 (45.36)                                        
 16 Ramos Fraticelli, Jan G   15 Alamo Area-ST        1:33.84    1:25.65  
     r:+0.87  39.07     1:25.65 (46.58)                                        
 17 Jardenil, Kenneth L       15 Alamo Area-ST        1:31.47    1:29.39  
     r:+0.82  43.14     1:29.39 (46.25)                                        
 
Men 15 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yahin, Andrew C           15 NTRO-ST              2:54.53    2:50.23    9  
     r:+0.77  38.83     1:23.15 (44.32)     2:07.66 (44.51)     2:50.23 (42.57)
  2 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        2:50.69    2:51.54    7  
     r:+0.70  39.39     1:23.30 (43.91)     2:07.42 (44.12)     2:51.54 (44.12)
  3 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               2:51.79    2:53.73    6  
     r:+0.74  38.20     1:22.22 (44.02)     2:09.11 (46.89)     2:53.73 (44.62)
  4 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST               2:45.42    2:54.80    5  
     r:+0.82  39.17     1:23.81 (44.64)     2:09.81 (46.00)     2:54.80 (44.99)
  5 Schaefer, Logan R         15 NTRO-ST              2:57.37    2:59.88    4  
     r:+0.69  40.57     1:26.38 (45.81)     2:12.82 (46.44)     2:59.88 (47.06)
  6 Smith, Benja,min C        15 Alamo Area-ST        3:21.57    2:59.90    3  
     r:+0.75  40.54     1:24.99 (44.45)     2:12.18 (47.19)     2:59.90 (47.72)
  7 Tedrow, Landon R          15 Alamo Area-ST        3:17.74    3:13.97    2  
     r:+0.76  41.70     1:30.01 (48.31)     2:21.32 (51.31)     3:13.97 (52.65)
 
Men 15 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Sabastian D       15 Alamo Area-ST        1:01.00      59.58    9  
     r:+0.74  28.47       59.58 (31.11)                                        
  2 Harrison, Bexon D         15 Unattached-ST        1:02.84    1:00.62    7  
     r:+0.74  28.05     1:00.62 (32.57)                                        
  3 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        1:03.66    1:01.73    6  
     r:+0.70  29.50     1:01.73 (32.23)                                        
  4 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              1:00.98    1:02.09    5  
     r:+0.43  28.83     1:02.09 (33.26)                                        
  5 Edwards, Reagan A         15 Marlin Aquatics-ST   1:10.00    1:02.84    4  
              28.72     1:02.84 (34.12)                                        
  6 Funaro, Kai A             15 NTRO-ST              1:04.62    1:04.13    3  
     r:+0.88  29.49     1:04.13 (34.64)                                        
  7 Moore, Ethan S            15 Alamo Area-ST        1:02.84    1:05.09    2  
     r:+0.80  30.74     1:05.09 (34.35)                                        
  8 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        1:05.52    1:05.52    1  
              30.89     1:05.52 (34.63)                                        
  9 Mu, Philip M              15 WAVE-ST              1:08.81    1:05.87  
     r:+0.74  30.47     1:05.87 (35.40)                                        
 10 Anderson, Brandon J       15 HPAC-ST              1:11.89    1:06.21  
     r:+0.40  31.59     1:06.21 (34.62)                                        
 11 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               1:13.04    1:07.51  
     r:+0.72  31.05     1:07.51 (36.46)                                        
 12 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST        1:10.69    1:07.52  
     r:+0.70  30.86     1:07.52 (36.66)                                        
 13 Bartolini, Carter R       15 Alamo Area-ST        1:13.47    1:07.99  
     r:+0.91  31.81     1:07.99 (36.18)                                        
 14 Fox, Aidan A              15 Alamo Area-ST        1:12.89    1:08.54  
              32.37     1:08.54 (36.17)                                        
 15 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST              1:09.86    1:08.70  
     r:+0.80  32.23     1:08.70 (36.47)                                        
 16 Staunton, Declan J        15 Alamo Area-ST        1:09.90    1:09.57  
     r:+0.74  32.28     1:09.57 (37.29)                                        
 17 Dalley, Jonathan R        15 Alamo Area-ST        1:13.50    1:11.24  
     r:+0.68  32.56     1:11.24 (38.68)                                        
 18 Simmons, Jacob T          15 Alamo Area-ST        1:14.01    1:11.27  
     r:+0.74  32.46     1:11.27 (38.81)                                        
 19 George, Austin G          15 Alamo Area-ST        1:17.90    1:11.28  
              32.18     1:11.28 (39.10)                                        
 20 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        1:20.68    1:12.94  
     r:+0.67  33.47     1:12.94 (39.47)                                        
 21 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        1:15.49    1:13.97  
     r:+0.71  34.07     1:13.97 (39.90)                                        
 22 Duggan, Blake D           15 WAVE-ST              1:14.00    1:14.14  
     r:+0.82  32.63     1:14.14 (41.51)                                        
 23 Ramos Fraticelli, Jan G   15 Alamo Area-ST        1:21.10    1:14.23  
     r:+0.81  33.07     1:14.23 (41.16)                                        
 24 Yahin, Andrew C           15 NTRO-ST              1:15.59    1:14.31  
     r:+0.79  35.38     1:14.31 (38.93)                                        
 25 Jardenil, Kenneth L       15 Alamo Area-ST        1:15.82    1:14.51  
     r:+0.79  35.32     1:14.51 (39.19)                                        
 26 Robbins Jr., Aubrey A     15 Alamo Area-ST        1:15.14    1:17.89  
     r:+0.77  34.12     1:17.89 (43.77)                                        
 27 Esparza-Gonzalez, Alex A  15 Marlin Aquatics-ST   1:18.00    1:18.82  
     r:+0.74  35.92     1:18.82 (42.90)                                        
 28 Coleman, Brayden P        15 WAVE-ST              1:21.28    1:23.68  
     r:+0.81  36.87     1:23.68 (46.81)                                        
 
Men 15 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garcia, Sabastian D       15 Alamo Area-ST        2:17.03    2:13.39    9  
     r:+0.74  29.26     1:03.33 (34.07)     1:38.46 (35.13)     2:13.39 (34.93)
  2 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        2:27.38    2:16.63    7  
     r:+0.75  31.05     1:06.44 (35.39)     1:41.99 (35.55)     2:16.63 (34.64)
  3 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              2:12.11    2:19.73    6  
     r:+0.81  30.51     1:04.53 (34.02)     1:42.13 (37.60)     2:19.73 (37.60)
  4 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        2:25.39    2:21.82    5  
     r:+0.80  31.72     1:07.98 (36.26)     1:44.70 (36.72)     2:21.82 (37.12)
  5 Alexander, Reid C         15 GOLD-ST              2:35.39    2:26.41    4  
     r:+0.82  32.69     1:08.94 (36.25)     1:46.88 (37.94)     2:26.41 (39.53)
  6 Moore, Ethan S            15 Alamo Area-ST        2:27.92    2:31.91    3  
     r:+0.79  32.05     1:09.04 (36.99)     1:50.57 (41.53)     2:31.91 (41.34)
  7 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               2:49.52    2:40.38    2  
     r:+0.68  33.14     1:12.19 (39.05)     1:55.84 (43.65)     2:40.38 (44.54)
 
Men 15 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              2:19.59    2:18.27    9  
     r:+0.81  29.05     1:05.09 (36.04)     1:48.48 (43.39)     2:18.27 (29.79)
  2 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        2:20.71    2:18.31    7  
              30.39     1:06.05 (35.66)     1:47.29 (41.24)     2:18.31 (31.02)
  3 Funaro, Kai A             15 NTRO-ST              2:25.62    2:21.00    6  
     r:+0.66  30.14     1:07.34 (37.20)     1:50.85 (43.51)     2:21.00 (30.15)
  4 Harrison, Bexon D         15 Unattached-ST        2:26.22    2:23.38    5  
     r:+0.72  28.35     1:06.95 (38.60)     1:52.04 (45.09)     2:23.38 (31.34)
  5 Lowenborg, Casey O        15 Alamo Area-ST        2:29.41    2:26.26    4  
     r:+0.70  31.20     1:08.74 (37.54)     1:53.39 (44.65)     2:26.26 (32.87)
  6 Gaona, Darryl G           15 Alamo Area-ST        2:36.46    2:27.36    3  
     r:+0.71  31.59     1:11.20 (39.61)     1:53.63 (42.43)     2:27.36 (33.73)
  7 Moore, Ethan S            15 Alamo Area-ST        2:21.46    2:28.58    2  
     r:+0.79  30.68     1:10.33 (39.65)     1:54.93 (44.60)     2:28.58 (33.65)
  8 Mu, Philip M              15 WAVE-ST              2:31.34    2:28.77    1  
     r:+0.70  31.90     1:09.89 (37.99)     1:54.80 (44.91)     2:28.77 (33.97)
  9 Reasoner, Rylan K         15 TST-ST               2:31.50    2:29.25  
              31.85     1:13.43 (41.58)     1:54.98 (41.55)     2:29.25 (34.27)
 10 Fox, Aidan A              15 Alamo Area-ST        2:31.16    2:29.60  
     r:+0.68  32.17     1:11.31 (39.14)     1:55.05 (43.74)     2:29.60 (34.55)
 11 Schaefer, Logan R         15 NTRO-ST              2:30.14    2:29.71  
     r:+0.34  32.04     1:09.23 (37.19)     1:56.06 (46.83)     2:29.71 (33.65)
 12 Young, Hayden C           15 Alamo Area-ST        2:27.39    2:31.07  
     r:+0.78  31.75     1:11.58 (39.83)     1:57.93 (46.35)     2:31.07 (33.14)
 13 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        2:32.17    2:31.47  
     r:+0.67  34.23     1:10.63 (36.40)     1:57.84 (47.21)     2:31.47 (33.63)
 14 Edwards, Reagan A         15 Marlin Aquatics-ST   2:28.00    2:31.53  
     r:+0.75  28.46     1:06.68 (38.22)     1:55.26 (48.58)     2:31.53 (36.27)
 15 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               2:34.86    2:34.50  
     r:+0.92  32.34     1:13.68 (41.34)     1:58.00 (44.32)     2:34.50 (36.50)
 16 Sharp, Jack R             15 NTRO-ST              2:39.99    2:35.06  
              34.04     1:13.16 (39.12)     2:02.53 (49.37)     2:35.06 (32.53)
 17 Duggan, Blake D           15 WAVE-ST              2:41.91    2:35.68  
     r:+0.87  33.24     1:12.57 (39.33)     1:59.63 (47.06)     2:35.68 (36.05)
 18 Moore, Austin L           15 Alamo Area-ST        2:41.92    2:36.22  
     r:+0.68  32.99     1:12.28 (39.29)     2:01.00 (48.72)     2:36.22 (35.22)
 19 Dalley, David A           15 Alamo Area-ST        2:41.30    2:37.71  
              32.89     1:15.42 (42.53)     2:02.16 (46.74)     2:37.71 (35.55)
 20 Zorrilla, Joaquin         15 Alamo Area-ST        2:43.77    2:39.69  
              34.48     1:17.49 (43.01)     2:04.11 (46.62)     2:39.69 (35.58)
 21 Pataky, Andrew R          15 NTRO-ST              2:42.97    2:39.86  
     r:+0.62  34.45     1:16.12 (41.67)     2:05.53 (49.41)     2:39.86 (34.33)
 22 Moeller, Tyler J          15 Alamo Area-ST        2:43.84    2:42.04  
     r:+0.69  34.88     1:16.61 (41.73)     2:05.47 (48.86)     2:42.04 (36.57)
 23 Jardenil, Kenneth L       15 Alamo Area-ST        2:43.58    2:42.72  
     r:+0.75  34.90     1:16.27 (41.37)     2:06.05 (49.78)     2:42.72 (36.67)
 24 Okulicz, Evan M           15 WAVE-ST              3:01.32    2:43.42  
     r:+0.89  34.33     1:17.37 (43.04)     2:08.59 (51.22)     2:43.42 (34.83)
 25 Smith, Benja,min C        15 Alamo Area-ST        2:48.13    2:43.76  
     r:+0.76  35.61     1:20.91 (45.30)     2:05.90 (44.99)     2:43.76 (37.86)
 26 Hernandez, Marco E        15 Alamo Area-ST        2:53.82    2:46.04  
     r:+0.65  36.50     1:19.55 (43.05)     2:09.19 (49.64)     2:46.04 (36.85)
 27 Fritz, Nicholas A         15 WAVE-ST              3:00.00    2:47.91  
     r:+0.74  33.09     1:17.02 (43.93)     2:08.07 (51.05)     2:47.91 (39.84)
 28 Pratt, Jeremiah R         15 SYS-ST               3:03.79    2:49.37  
     r:+0.70  34.39     1:18.94 (44.55)     2:08.50 (49.56)     2:49.37 (40.87)
 29 Pollack, Jake M           15 Alamo Area-ST        2:52.38    2:51.20  
     r:+0.69  37.46     1:24.06 (46.60)     2:16.17 (52.11)     2:51.20 (35.03)
 30 Ramos Fraticelli, Jan G   15 Alamo Area-ST        2:56.65    2:51.25  
              32.62     1:21.39 (48.77)     2:12.17 (50.78)     2:51.25 (39.08)
 31 Esparza-Gonzalez, Alex A  15 Marlin Aquatics-ST   2:58.52    2:55.25  
     r:+0.72  35.35     1:21.20 (45.85)     2:17.11 (55.91)     2:55.25 (38.14)
 32 Corey, Ian A              15 HPAC-ST              2:52.54    2:55.47  
     r:+0.80  34.23     1:18.10 (43.87)     2:16.14 (58.04)     2:55.47 (39.33)
 33 Gutierrez, Mateo L        15 Alamo Area-ST        2:57.21    3:14.04  
     r:+0.80  36.98     1:30.16 (53.18)   2:32.18 (1:02.02)     3:14.04 (41.86)
 
Men 15 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gettys, Bucky B           15 GOLD-ST              4:51.13    4:45.15    9  
     r:+0.56  29.54     1:04.80 (35.26)     1:42.59 (37.79)     2:19.40 (36.81)
        3:02.50 (43.10)     3:45.76 (43.26)     4:15.93 (30.17)     4:45.15 (29.22)
  2 Maldonado, Patrick J      15 Alamo Area-ST        4:56.00    5:01.99    7  
     r:+0.80  31.03     1:06.91 (35.88)     1:45.85 (38.94)     2:23.89 (38.04)
        3:08.82 (44.93)     3:55.22 (46.40)     4:28.45 (33.23)     5:01.99 (33.54)
  3 Brown, Coleman T          15 HSC-ST               5:21.89    5:18.30    6  
     r:+0.72  32.91     1:12.23 (39.32)     1:54.92 (42.69)     2:35.57 (40.65)
        3:20.87 (45.30)     4:06.84 (45.97)     4:44.08 (37.24)     5:18.30 (34.22)
  4 Altermatt, Owen C         15 Alamo Area-ST        5:26.74    5:23.43    5  
              34.09     1:13.44 (39.35)     1:56.48 (43.04)     2:37.78 (41.30)
        3:24.53 (46.75)     4:10.72 (46.19)     4:48.37 (37.65)     5:23.43 (35.06)
  5 Dalley, Jonathan R        15 Alamo Area-ST        6:10.75    5:48.10    4  
     r:+0.40  36.31     1:18.63 (42.32)     2:04.43 (45.80)     2:47.57 (43.14)
        3:38.78 (51.21)     4:30.86 (52.08)     5:11.95 (41.09)     5:48.10 (36.15)
 
Men 16 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Trevor H           19 Streamline-ST          23.99      25.40    9  
  2 Brown, Anderson C         16 HSC-ST                 26.61      25.48    7  
  3 Stewart, Ian P            17 Alamo Area-ST          25.06      25.54    6  
  4 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST          25.43      25.63    5  
  5 Donicht, Davis A          17 Alamo Area-ST          28.37      25.68    4  
  6 Scalf, Wes W              16 Alamo Area-ST          28.68      25.79    3  
  7 Jimenez, Tiago M          16 Unattached-ST          26.88      25.90    2  
  8 Isiofia, Dabie C          16 HPAC-ST                25.66      25.94    1  
  9 Turner, William T         16 Alamo Area-ST          25.99      26.09  
 10 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST          26.77      26.17  
 11 Peterson, Luke B          16 Alamo Area-ST          26.14      26.19  
 12 Calef IV, John C          16 Alamo Area-ST          28.84      26.23  
 13 Cooley, Matthew T         19 Alamo Area-ST          26.33      26.31  
 14 Francis, James T          16 WAVE-ST                26.39      26.36  
 15 Hardy, Matt A             20 Streamline-ST          24.69      26.40  
 16 Moser, Ashton J           19 Streamline-ST          24.34      26.43  
 17 Mandacina, Brayden J      17 Alamo Area-ST          26.70      26.46  
 18 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST          26.78      26.69  
 19 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST                27.74      27.10  
 20 Seale, Andrew B           20 WOW-ST                 27.69      27.15  
 21 Dalley, Daniel A          18 Alamo Area-ST          27.26      27.51  
 22 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST          27.32      27.70  
 23 Clarno, Kager J           16 Alamo Area-ST          28.33      28.09  
 24 Morton, Micah A           17 WAVE-ST                28.70      28.29  
 25 Gonzalez, Luke E          16 Alamo Area-ST          29.14      28.48  
 26 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST          28.73      28.52  
 27 Pettis Jr., Jermaine M    17 TXLA-ST                29.84      28.63  
 28 Williams, Nick R          16 TST-ST                 28.43      29.07  
 29 Christiansen, Harold V    17 WAVE-ST                28.93      29.13  
 30 Pollack, Ethan C          17 Alamo Area-ST          29.01      29.23  
 31 Lacy, Dalton K            17 Alamo Area-ST          32.37      29.42  
 32 Kheni, Arnav A            16 NTRO-ST                32.95      29.45  
          r:+0.80                                                              
 33 Puri, Krish               16 Alamo Area-ST          29.54      29.56  
 34 Schuessler, Carter C      16 Alamo Area-ST          31.24      29.81  
 35 Pifer, Zachary G          16 SYS-ST                 30.33      30.35  
 36 Lindsey, Caleb P          18 Alamo Area-ST          30.88      30.41  
 37 Jenkins, Tim A            16 TST-ST                 29.83      30.61  
 
Men 16 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Trevor H           19 Streamline-ST          52.56      54.74    9  
              27.32       54.74 (27.42)                                        
  2 Hardy, Matt A             20 Streamline-ST          53.87      55.28    7  
     r:+0.65  26.65       55.28 (28.63)                                        
  3 Donicht, Davis A          17 Alamo Area-ST          55.00      55.29    6  
     r:+0.79  26.75       55.29 (28.54)                                        
  4 Brown, Anderson C         16 HSC-ST                 57.18      55.87    5  
     r:+0.77  27.28       55.87 (28.59)                                        
  5 Turner, William T         16 Alamo Area-ST          56.60      56.14    4  
     r:+0.71  26.82       56.14 (29.32)                                        
  6 Ott, Noah W               16 Alamo Area-ST          57.46      56.40    3  
     r:+0.77  27.02       56.40 (29.38)                                        
  7 Herceg, Luke              16 NTRO-ST                58.02      57.54    2  
     r:+0.69  28.01       57.54 (29.53)                                        
  8 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST          56.83      57.58    1  
     r:+0.69  27.69       57.58 (29.89)                                        
  9 Calef IV, John C          16 Alamo Area-ST        1:01.77      58.33  
     r:+0.88  27.41       58.33 (30.92)                                        
 10 Scalf, Wes W              16 Alamo Area-ST          57.54      58.49  
              27.94       58.49 (30.55)                                        
 11 Betancour, Tomas          17 HPAC-ST                55.87      58.63  
     r:+0.66  27.40       58.63 (31.23)                                        
 12 Jimenez, Tiago M          16 Unattached-ST          59.64      58.71  
     r:+0.73  28.29       58.71 (30.42)                                        
 13 Isiofia, Dabie C          16 HPAC-ST                57.46      58.76  
     r:+0.67  28.39       58.76 (30.37)                                        
 13 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST          57.00      58.76  
     r:+0.72  28.38       58.76 (30.38)                                        
 15 Scott, Luke L             17 Alamo Area-ST          59.37      59.11  
     r:+0.72  29.00       59.11 (30.11)                                        
 16 McClelland, Ian J         18 HPAC-ST                56.19      59.28  
     r:+0.71  28.02       59.28 (31.26)                                        
 17 Seale, Andrew B           20 WOW-ST               1:00.75      59.84  
     r:+0.65  28.45       59.84 (31.39)                                        
 18 Morton, Micah A           17 WAVE-ST              1:02.43    1:00.02  
     r:+0.68  28.72     1:00.02 (31.30)                                        
 19 Barton, Austin C          17 Marlin Aquatics-ST   1:02.00    1:00.07  
     r:+0.71  28.85     1:00.07 (31.22)                                        
 20 Nelson, Thomas C          17 TST-ST                 59.54    1:00.44  
     r:+0.74  28.31     1:00.44 (32.13)                                        
 21 Cooley, Matthew T         19 Alamo Area-ST          57.89    1:00.54  
     r:+0.70  28.04     1:00.54 (32.50)                                        
 22 Francis, James T          16 WAVE-ST              1:00.83    1:00.57  
     r:+0.93  28.93     1:00.57 (31.64)                                        
 23 Canales, Jake A           16 AQSA-ST              1:05.62    1:00.72  
     r:+0.36  29.27     1:00.72 (31.45)                                        
 24 Gonzalez, Hector J        17 Marlin Aquatics-ST   1:03.55    1:00.88  
              28.44     1:00.88 (32.44)                                        
 25 Schwartz, Zach G          18 HSC-ST               1:02.22    1:00.92  
     r:+0.70  29.37     1:00.92 (31.55)                                        
 26 Adams, Ben H              17 TXLA-ST                58.35    1:01.25  
     r:+0.29  29.04     1:01.25 (32.21)                                        
 27 Leowe, Charles D          17 HPAC-ST              1:01.00    1:01.37  
     r:+0.73  28.85     1:01.37 (32.52)                                        
 28 Ning, Zack Z              16 Alamo Area-ST        1:00.79    1:01.52  
     r:+0.66  29.56     1:01.52 (31.96)                                        
 29 Johnson, Henry D          17 AQSA-ST              1:05.55    1:02.49  
     r:+0.54  29.28     1:02.49 (33.21)                                        
 30 Pollack, Ethan C          17 Alamo Area-ST        1:00.92    1:02.52  
     r:+0.83  29.96     1:02.52 (32.56)                                        
 31 Delgado, Juliocesar E     16 Marlin Aquatics-ST   1:04.00    1:03.30  
     r:+0.80  30.12     1:03.30 (33.18)                                        
 32 Williams, Nick R          16 TST-ST               1:03.72    1:03.47  
     r:+0.68  30.59     1:03.47 (32.88)                                        
 33 Valdivia, Jonathan C      16 Marlin Aquatics-ST   1:03.00    1:03.58  
     r:+0.64  28.96     1:03.58 (34.62)                                        
 34 Dillon, Zach A            17 Alamo Area-ST        1:00.93    1:04.08  
     r:+0.79  32.34     1:04.08 (31.74)                                        
 35 Kheni, Arnav A            16 NTRO-ST              1:13.76    1:04.18  
     r:+0.37  31.67     1:04.18 (32.51)                                        
 36 Sierralta, Jesus A        17 TST-ST               1:02.41    1:04.76  
     r:+0.82  31.22     1:04.76 (33.54)                                        
 37 Lacy, Dalton K            17 Alamo Area-ST        1:13.76    1:05.05  
     r:+0.51  30.86     1:05.05 (34.19)                                        
 38 Zambrano, Victor A        16 SYS-ST               1:05.09    1:05.35  
     r:+0.70  31.02     1:05.35 (34.33)                                        
 39 Pifer, Zachary G          16 SYS-ST               1:08.08    1:05.58  
     r:+0.73  31.11     1:05.58 (34.47)                                        
 40 Torres, Diego J           17 Alamo Area-ST        1:11.83    1:05.70  
     r:+0.80  30.46     1:05.70 (35.24)                                        
 41 Schuessler, Carter C      16 Alamo Area-ST        1:08.33    1:07.37  
     r:+0.77  32.26     1:07.37 (35.11)                                        
 42 Namkung, Aden G           16 TST-ST               1:05.72    1:08.00  
              31.89     1:08.00 (36.11)                                        
 43 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               1:05.98    1:10.83  
     r:+0.80  33.18     1:10.83 (37.65)                                        
 44 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST        1:12.88    1:11.41  
     r:+0.66  33.97     1:11.41 (37.44)                                        
 45 Dalley, Daniel A          18 Alamo Area-ST          58.34    1:13.11  
     r:+0.77  31.19     1:13.11 (41.92)                                        
 46 Rowland, Josh G           16 TST-ST               1:13.82    1:14.96  
     r:+0.44  34.57     1:14.96 (40.39)                                        
 
Men 16 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Jack T             17 Alamo Area-ST        1:56.39    1:57.26    9  
     r:+0.63  26.37       56.11 (29.74)     1:26.44 (30.33)     1:57.26 (30.82)
  2 Donicht, Davis A          17 Alamo Area-ST        2:01.97    2:00.81    7  
     r:+0.64  27.75       58.29 (30.54)     1:29.66 (31.37)     2:00.81 (31.15)
  3 Hardy, Matt A             20 Streamline-ST        1:58.15    2:01.49    6  
     r:+0.64  27.03       57.36 (30.33)     1:28.31 (30.95)     2:01.49 (33.18)
  4 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              2:02.95    2:01.96    5  
     r:+0.71  27.99       58.42 (30.43)     1:30.40 (31.98)     2:01.96 (31.56)
  5 Mandacina, Brayden J      17 Alamo Area-ST        2:05.78    2:03.12    4  
     r:+0.75  28.32     1:00.29 (31.97)     1:32.31 (32.02)     2:03.12 (30.81)
  6 Herceg, Luke              16 NTRO-ST              2:18.18    2:05.11    3  
     r:+0.70  28.47       59.64 (31.17)     1:31.98 (32.34)     2:05.11 (33.13)
  7 Ott, Noah W               16 Alamo Area-ST        2:03.69    2:05.27    2  
     r:+0.80  29.33     1:00.73 (31.40)     1:33.46 (32.73)     2:05.27 (31.81)
  8 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               2:03.74    2:06.34    1  
              27.55       59.69 (32.14)     1:32.41 (32.72)     2:06.34 (33.93)
  9 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        2:24.96    2:07.28  
              29.73     1:01.48 (31.75)     1:34.47 (32.99)     2:07.28 (32.81)
 10 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        2:03.84    2:10.08  
     r:+0.71  30.20     1:02.76 (32.56)     1:37.37 (34.61)     2:10.08 (32.71)
 11 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST        2:09.77    2:11.08  
     r:+0.73  29.50     1:02.10 (32.60)     1:36.47 (34.37)     2:11.08 (34.61)
 12 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        2:12.53    2:12.09  
     r:+0.68  31.59     1:05.06 (33.47)     1:38.38 (33.32)     2:12.09 (33.71)
 13 McClelland, Ian J         18 HPAC-ST              2:05.78    2:13.85  
     r:+0.74  29.51     1:02.05 (32.54)     1:37.01 (34.96)     2:13.85 (36.84)
 14 Schwartz, Zach G          18 HSC-ST               2:22.25    2:13.95  
     r:+0.69  31.41     1:04.73 (33.32)     1:39.70 (34.97)     2:13.95 (34.25)
 15 Scott, Luke L             17 Alamo Area-ST        2:13.05    2:14.06  
     r:+0.54  31.13     1:05.75 (34.62)     1:40.95 (35.20)     2:14.06 (33.11)
 16 Canales, Jake A           16 AQSA-ST              2:25.74    2:14.90  
     r:+0.71  31.69     1:06.99 (35.30)     1:41.24 (34.25)     2:14.90 (33.66)
 17 Betancour, Tomas          17 HPAC-ST              2:09.00    2:15.40  
     r:+0.68  30.50     1:04.37 (33.87)     1:39.43 (35.06)     2:15.40 (35.97)
 18 Nelson, Thomas C          17 TST-ST               2:12.53    2:15.87  
     r:+0.58  30.12     1:04.54 (34.42)     1:40.41 (35.87)     2:15.87 (35.46)
 19 Adams, Ben H              17 TXLA-ST              2:11.24    2:16.00  
     r:+0.81  30.63     1:04.65 (34.02)     1:40.63 (35.98)     2:16.00 (35.37)
 20 Francis, James T          16 WAVE-ST              2:15.95    2:16.11  
     r:+0.69  30.81     1:05.38 (34.57)     1:42.44 (37.06)     2:16.11 (33.67)
 21 Wetzel, Ehren J           16 TST-ST               2:19.74    2:16.44  
     r:+0.75  30.98     1:05.47 (34.49)     1:42.03 (36.56)     2:16.44 (34.41)
 22 Pollack, Ethan C          17 Alamo Area-ST        2:16.90    2:16.45  
     r:+0.74  31.62     1:06.42 (34.80)     1:41.84 (35.42)     2:16.45 (34.61)
 23 Goldhammer, Jack A        17 Alamo Area-ST        2:17.18    2:16.47  
     r:+0.66  32.02     1:06.41 (34.39)     1:41.64 (35.23)     2:16.47 (34.83)
 24 Barton, Austin C          17 Marlin Aquatics-ST   2:18.00    2:16.53  
     r:+0.72  32.42     1:07.29 (34.87)     1:42.41 (35.12)     2:16.53 (34.12)
 25 Calef IV, John C          16 Alamo Area-ST        2:27.17    2:17.20  
     r:+0.68  28.46     1:01.78 (33.32)     1:39.22 (37.44)     2:17.20 (37.98)
 26 Williams, Nick R          16 TST-ST               2:20.16    2:18.33  
     r:+0.64  31.68     1:08.09 (36.41)     1:43.51 (35.42)     2:18.33 (34.82)
 27 Ning, Zack Z              16 Alamo Area-ST        2:15.81    2:19.03  
     r:+0.67  31.87     1:06.78 (34.91)     1:42.65 (35.87)     2:19.03 (36.38)
 28 Villanueva-Delaney, Fint  16 Alamo Area-ST        2:17.62    2:19.45  
              31.54     1:06.31 (34.77)     1:43.26 (36.95)     2:19.45 (36.19)
 29 Simmons, Lucas Z          17 Alamo Area-ST        2:32.87    2:19.56  
     r:+0.38  31.88     1:07.56 (35.68)     1:43.65 (36.09)     2:19.56 (35.91)
 30 Dalley, Daniel A          18 Alamo Area-ST        2:14.03    2:19.61  
              30.96     1:05.94 (34.98)     1:43.12 (37.18)     2:19.61 (36.49)
 31 Zambrano, Victor A        16 SYS-ST               2:20.50    2:20.19  
     r:+0.70  32.58     1:09.67 (37.09)     1:44.43 (34.76)     2:20.19 (35.76)
 32 Christiansen, Harold V    17 WAVE-ST              2:25.49    2:22.24  
     r:+0.73  31.59     1:06.46 (34.87)     1:44.32 (37.86)     2:22.24 (37.92)
 33 Kheni, Arnav A            16 NTRO-ST              2:36.74    2:22.46  
     r:+0.38  33.08     1:09.19 (36.11)     1:46.98 (37.79)     2:22.46 (35.48)
 34 Derr, Eli D               17 Unattached-ST        2:32.87    2:23.20  
     r:+0.82  32.98     1:09.39 (36.41)     1:46.78 (37.39)     2:23.20 (36.42)
 35 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               2:26.06    2:24.10  
     r:+0.79  32.45     1:08.70 (36.25)     1:46.84 (38.14)     2:24.10 (37.26)
 36 Pifer, Zachary G          16 SYS-ST               2:30.35    2:24.27  
              31.66     1:07.76 (36.10)     1:45.97 (38.21)     2:24.27 (38.30)
 37 Delgado, Juliocesar E     16 Marlin Aquatics-ST   2:17.22    2:26.44  
     r:+0.77  32.41     1:09.10 (36.69)     1:47.15 (38.05)     2:26.44 (39.29)
 38 Namkung, Aden G           16 TST-ST               2:26.77    2:29.24  
     r:+0.66  33.93     1:11.81 (37.88)     1:50.32 (38.51)     2:29.24 (38.92)
 39 Valdivia, Jonathan C      16 Marlin Aquatics-ST   2:30.00    2:29.36  
     r:+0.64  32.76     1:11.44 (38.68)     1:51.21 (39.77)     2:29.36 (38.15)
 40 Hampton Jr, Luis A        16 Alamo Area-ST        2:44.09    2:34.54  
              34.28     1:13.30 (39.02)     1:54.70 (41.40)     2:34.54 (39.84)
 41 Willis, Wesley C          16 Alamo Area-ST        2:36.58    2:36.08  
     r:+0.80  33.21     1:11.23 (38.02)     1:53.78 (42.55)     2:36.08 (42.30)
 42 Moore, Chanze E           19 Alamo Area-ST        2:37.39    2:38.08  
     r:+0.76  35.99     1:16.00 (40.01)     1:57.65 (41.65)     2:38.08 (40.43)
 43 Lindsey, Caleb P          18 Alamo Area-ST        2:32.12    2:38.32  
     r:+0.83  32.89     1:11.65 (38.76)     1:54.51 (42.86)     2:38.32 (43.81)
 44 Rowland, Josh G           16 TST-ST               2:41.12    2:50.87  
     r:+0.88  36.22     1:19.91 (43.69)     2:07.00 (47.09)     2:50.87 (43.87)
 
Men 16 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              4:15.72    4:14.02    9  
     r:+0.67  29.00     1:00.52 (31.52)     1:32.42 (31.90)     2:04.70 (32.28)
        2:37.19 (32.49)     3:09.89 (32.70)     3:42.31 (32.42)     4:14.02 (31.71)
  2 Peterson, Luke B          16 Alamo Area-ST        4:11.28    4:21.85    7  
     r:+0.66  29.07     1:00.62 (31.55)     1:32.91 (32.29)     2:06.51 (33.60)
        2:40.45 (33.94)     3:14.09 (33.64)     3:48.09 (34.00)     4:21.85 (33.76)
  3 Stewart, Ian P            17 Alamo Area-ST        4:18.12    4:22.66    6  
     r:+0.69  29.28     1:01.97 (32.69)     1:35.53 (33.56)     2:09.39 (33.86)
        2:43.04 (33.65)     3:16.78 (33.74)     3:50.24 (33.46)     4:22.66 (32.42)
  4 Pena-Hernandez, Luis F    18 Alamo Area-ST        4:20.00    4:25.51    5  
     r:+0.60  29.53     1:01.77 (32.24)     1:34.91 (33.14)     2:08.85 (33.94)
        2:42.58 (33.73)     3:16.90 (34.32)     3:51.05 (34.15)     4:25.51 (34.46)
  5 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               4:33.77    4:26.13    4  
     r:+0.74  27.92     1:00.68 (32.76)     1:34.72 (34.04)     2:09.24 (34.52)
        2:43.31 (34.07)     3:18.25 (34.94)     3:53.12 (34.87)     4:26.13 (33.01)
  6 Ott, Noah W               16 Alamo Area-ST        4:25.01    4:27.83    3  
     r:+0.46  30.35     1:03.01 (32.66)     1:37.38 (34.37)     2:11.32 (33.94)
        2:46.07 (34.75)     3:20.12 (34.05)     3:54.47 (34.35)     4:27.83 (33.36)
  7 Clarno, Kager J           16 Alamo Area-ST        4:27.01    4:34.52    2  
     r:+0.79  31.67     1:04.92 (33.25)     1:40.19 (35.27)     2:16.23 (36.04)
        2:51.54 (35.31)     3:27.40 (35.86)     4:01.57 (34.17)     4:34.52 (32.95)
  8 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        4:40.93    4:36.22    1  
     r:+0.78  31.45     1:05.75 (34.30)     1:41.24 (35.49)     2:16.76 (35.52)
        2:52.32 (35.56)     3:28.12 (35.80)     4:02.62 (34.50)     4:36.22 (33.60)
  9 Wolbert, Carson M         16 SYS-ST               4:52.51    4:38.78  
     r:+0.64  31.05     1:05.59 (34.54)     1:41.24 (35.65)     2:17.12 (35.88)
        2:53.17 (36.05)     3:29.29 (36.12)     4:05.19 (35.90)     4:38.78 (33.59)
 10 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        4:21.16    4:39.51  
     r:+0.72  31.39     1:05.04 (33.65)     1:40.33 (35.29)     2:16.05 (35.72)
        2:52.19 (36.14)     3:27.98 (35.79)     4:04.97 (36.99)     4:39.51 (34.54)
 11 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        4:41.87    4:39.85  
     r:+0.69  32.09     1:06.82 (34.73)     1:41.92 (35.10)     2:17.65 (35.73)
        2:53.56 (35.91)     3:29.57 (36.01)     4:05.26 (35.69)     4:39.85 (34.59)
 12 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        4:34.19    4:43.11  
     r:+0.66  31.72     1:05.71 (33.99)     1:40.97 (35.26)     2:16.77 (35.80)
        2:53.04 (36.27)     3:29.45 (36.41)     4:06.67 (37.22)     4:43.11 (36.44)
 13 Scott, Luke L             17 Alamo Area-ST        4:38.92    4:45.01  
     r:+0.72  31.79     1:07.67 (35.88)     1:44.48 (36.81)     2:21.76 (37.28)
        2:58.51 (36.75)     3:34.72 (36.21)     4:10.15 (35.43)     4:45.01 (34.86)
 14 Williams, Nick R          16 TST-ST               4:54.25    4:48.13  
     r:+0.69  31.51     1:07.17 (35.66)     1:44.36 (37.19)     2:22.01 (37.65)
        2:58.45 (36.44)     3:36.26 (37.81)     4:13.46 (37.20)     4:48.13 (34.67)
 15 Hardy, Matt A             20 Streamline-ST        4:15.85    4:52.11  
              28.85     1:02.89 (34.04)     1:39.00 (36.11)     2:15.03 (36.03)
        2:53.55 (38.52)     3:31.34 (37.79)     4:11.48 (40.14)     4:52.11 (40.63)
 16 Pollack, Ethan C          17 Alamo Area-ST        4:54.28    4:53.62  
     r:+0.76  32.83     1:08.47 (35.64)     1:45.62 (37.15)     2:22.99 (37.37)
        3:00.46 (37.47)     3:38.25 (37.79)     4:15.78 (37.53)     4:53.62 (37.84)
 17 Morton, Micah A           17 WAVE-ST              5:10.64    4:55.54  
     r:+0.67  32.45     1:09.51 (37.06)     1:47.38 (37.87)     2:26.00 (38.62)
        3:04.25 (38.25)     3:42.86 (38.61)     4:21.06 (38.20)     4:55.54 (34.48)
 18 Villanueva-Delaney, Fint  16 Alamo Area-ST        4:55.68    4:57.93  
     r:+0.87  32.15     1:08.71 (36.56)     1:47.07 (38.36)     2:25.27 (38.20)
        3:04.59 (39.32)     3:44.71 (40.12)     4:22.18 (37.47)     4:57.93 (35.75)
 19 Rogers, Caleb N           20 Alamo Area-ST        4:55.36    5:03.43  
     r:+0.67  30.18     1:04.33 (34.15)     1:40.73 (36.40)     2:20.04 (39.31)
        3:00.72 (40.68)     3:41.15 (40.43)     4:23.09 (41.94)     5:03.43 (40.34)
 20 Lacy, Dalton K            17 Alamo Area-ST        5:24.57    5:05.37  
     r:+0.75  32.30     1:10.08 (37.78)     1:49.06 (38.98)     2:29.66 (40.60)
        3:08.66 (39.00)     3:48.31 (39.65)     4:28.22 (39.91)     5:05.37 (37.15)
 21 Derr, Eli D               17 Unattached-ST        5:07.62    5:07.56  
     r:+0.87  34.40     1:12.54 (38.14)     1:50.93 (38.39)     2:30.34 (39.41)
        3:09.51 (39.17)     3:49.15 (39.64)     4:28.85 (39.70)     5:07.56 (38.71)
 22 Pifer, Zachary G          16 SYS-ST               5:16.53    5:08.61  
     r:+0.80  32.80     1:10.26 (37.46)     1:49.44 (39.18)     2:29.56 (40.12)
        3:09.54 (39.98)     3:49.74 (40.20)     4:29.47 (39.73)     5:08.61 (39.14)
 23 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               5:16.54    5:10.00  
     r:+0.82  34.44     1:12.25 (37.81)     1:51.37 (39.12)     2:31.93 (40.56)
        3:11.35 (39.42)     3:51.09 (39.74)     4:31.32 (40.23)     5:10.00 (38.68)
 
Men 16 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST        1:01.51    1:02.04    9  
              29.86     1:02.04 (32.18)                                        
  2 Smith, Trevor H           19 Streamline-ST        1:00.86    1:02.60    7  
              30.36     1:02.60 (32.24)                                        
  3 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               1:02.61    1:03.96    6  
     r:+0.47  31.28     1:03.96 (32.68)                                        
  4 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST        1:00.78    1:04.41    5  
              31.71     1:04.41 (32.70)                                        
  5 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        1:20.44    1:05.26    4  
              31.08     1:05.26 (34.18)                                        
  6 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              1:07.17    1:06.50    3  
              32.06     1:06.50 (34.44)                                        
  7 Scalf, Wes W              16 Alamo Area-ST        1:03.04    1:07.80    2  
              32.53     1:07.80 (35.27)                                        
  8 Seale, Andrew B           20 WOW-ST               1:02.91    1:07.86    1  
              32.57     1:07.86 (35.29)                                        
  9 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        1:05.59    1:08.77  
              34.28     1:08.77 (34.49)                                        
 10 Jimenez, Tiago M          16 Unattached-ST        1:10.25    1:09.41  
              34.01     1:09.41 (35.40)                                        
 11 Cooley, Matthew T         19 Alamo Area-ST        1:07.94    1:09.58  
              33.30     1:09.58 (36.28)                                        
 12 Isiofia, Dabie C          16 HPAC-ST              1:09.16    1:09.79  
              33.97     1:09.79 (35.82)                                        
 13 Zambrano, Victor A        16 SYS-ST               1:19.79    1:10.24  
              34.24     1:10.24 (36.00)                                        
 14 Herceg, Luke              16 NTRO-ST              1:19.07    1:10.35  
              33.79     1:10.35 (36.56)                                        
 15 Rodriguez Vallejo, Ethan  17 Marlin Aquatics-ST   1:13.00    1:10.36  
              33.97     1:10.36 (36.39)                                        
 16 Adams, Ben H              17 TXLA-ST              1:07.64    1:10.81  
              33.66     1:10.81 (37.15)                                        
 17 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        1:10.59    1:11.78  
              35.13     1:11.78 (36.65)                                        
 18 Ning, Zack Z              16 Alamo Area-ST        1:11.14    1:12.37  
              35.06     1:12.37 (37.31)                                        
 19 Calef IV, John C          16 Alamo Area-ST        1:14.33    1:12.38  
              34.70     1:12.38 (37.68)                                        
 20 Johnson, Henry D          17 AQSA-ST              1:11.55    1:12.73  
              35.06     1:12.73 (37.67)                                        
 21 Pifer, Zachary G          16 SYS-ST               1:16.06    1:13.44  
              35.77     1:13.44 (37.67)                                        
 22 Gonzalez, Hector J        17 Marlin Aquatics-ST   1:10.55    1:13.60  
              35.14     1:13.60 (38.46)                                        
 23 Williams, Nick R          16 TST-ST               1:13.64    1:13.90  
              36.61     1:13.90 (37.29)                                        
 24 Wetzel, Ehren J           16 TST-ST               1:14.25    1:15.16  
     r:+0.70  36.06     1:15.16 (39.10)                                        
 25 Sierralta, Jesus A        17 TST-ST               1:12.38    1:15.95  
              36.60     1:15.95 (39.35)                                        
 26 Dillon, Zach A            17 Alamo Area-ST        1:11.08    1:16.90  
              37.51     1:16.90 (39.39)                                        
 27 Nelson, Thomas C          17 TST-ST               1:16.14    1:19.05  
              37.47     1:19.05 (41.58)                                        
 28 Lacy, Dalton K            17 Alamo Area-ST        1:23.89    1:19.61  
              38.34     1:19.61 (41.27)                                        
 
Men 16 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               2:13.60    2:17.99    9  
              31.71     1:06.57 (34.86)     1:42.39 (35.82)     2:17.99 (35.60)
  2 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              2:23.15    2:20.29    7  
              32.41     1:07.57 (35.16)     1:44.07 (36.50)     2:20.29 (36.22)
  3 Moore, Jack T             17 Alamo Area-ST        2:18.12    2:21.17    6  
              32.91     1:09.22 (36.31)     1:45.80 (36.58)     2:21.17 (35.37)
  4 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        2:15.70    2:23.29    5  
              34.69     1:10.68 (35.99)     1:47.05 (36.37)     2:23.29 (36.24)
  5 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST        2:17.36    2:25.37    4  
              34.77     1:12.74 (37.97)     1:50.19 (37.45)     2:25.37 (35.18)
  6 Wolbert, Carson M         16 SYS-ST               2:38.79    2:27.22    3  
              34.84     1:12.58 (37.74)     1:50.74 (38.16)     2:27.22 (36.48)
  7 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        2:25.96    2:29.45    2  
              35.72     1:13.32 (37.60)     1:50.95 (37.63)     2:29.45 (38.50)
  8 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        2:40.71    2:30.00    1  
              36.33     1:14.28 (37.95)     1:52.93 (38.65)     2:30.00 (37.07)
  9 Herceg, Luke              16 NTRO-ST              2:51.87    2:32.50  
              35.46     1:13.63 (38.17)     1:52.77 (39.14)     2:32.50 (39.73)
 10 Adams, Ben H              17 TXLA-ST              2:24.76    2:33.38  
              34.73     1:13.02 (38.29)     1:54.03 (41.01)     2:33.38 (39.35)
 11 Rodriguez Vallejo, Ethan  17 Marlin Aquatics-ST   2:34.00    2:38.66  
              36.64     1:17.88 (41.24)     1:59.00 (41.12)     2:38.66 (39.66)
 12 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               2:57.48    2:53.79  
              41.25     1:25.94 (44.69)     2:10.90 (44.96)     2:53.79 (42.89)
 13 Willis, Wesley C          16 Alamo Area-ST        2:55.58    2:58.94  
              39.75     1:23.76 (44.01)     2:11.66 (47.90)     2:58.94 (47.28)
 
Men 16 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        1:07.82    1:09.35    9  
     r:+0.67  32.59     1:09.35 (36.76)                                        
  2 Rodriguez Vallejo, Dayan  18 Marlin Aquatics-ST   1:08.80    1:09.45    7  
     r:+0.71  32.24     1:09.45 (37.21)                                        
  3 Moser, Ashton J           19 Streamline-ST        1:12.60    1:09.57    6  
     r:+0.67  32.99     1:09.57 (36.58)                                        
  4 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               1:13.67    1:11.22    5  
              33.43     1:11.22 (37.79)                                        
  5 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        1:19.48    1:12.43    4  
     r:+0.77  33.79     1:12.43 (38.64)                                        
  6 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST        1:12.42    1:12.91    3  
     r:+0.63  33.17     1:12.91 (39.74)                                        
  7 Moore, Jack T             17 Alamo Area-ST        1:13.82    1:13.37    2  
     r:+0.65  34.98     1:13.37 (38.39)                                        
  8 Barrett, Owen R           17 Alamo Area-ST        1:20.50    1:13.62    1  
     r:+0.68  34.38     1:13.62 (39.24)                                        
  9 Elbert, Alex I            17 WOW-ST               1:10.26    1:13.74  
     r:+0.77  34.50     1:13.74 (39.24)                                        
 10 Pena-Hernandez, Luis F    18 Alamo Area-ST        1:14.00    1:13.75  
     r:+0.64  34.93     1:13.75 (38.82)                                        
 11 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              1:18.85    1:15.54  
     r:+0.73  35.82     1:15.54 (39.72)                                        
 12 Scott, Luke L             17 Alamo Area-ST        1:12.40    1:16.52  
     r:+0.73  36.86     1:16.52 (39.66)                                        
 13 Leowe, Charles D          17 HPAC-ST              1:17.96    1:16.71  
     r:+0.70  35.23     1:16.71 (41.48)                                        
 14 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        1:31.46    1:16.92  
     r:+0.74  36.90     1:16.92 (40.02)                                        
 15 Rodriguez Vallejo, Ethan  17 Marlin Aquatics-ST   1:13.00    1:17.49  
     r:+0.68  35.94     1:17.49 (41.55)                                        
 16 Canales, Jake A           16 AQSA-ST              1:24.75    1:18.38  
     r:+0.70  37.12     1:18.38 (41.26)                                        
 17 Schwartz, Zach G          18 HSC-ST               1:19.64    1:20.49  
     r:+0.74  37.75     1:20.49 (42.74)                                        
 18 Valdivia, Jonathan C      16 Marlin Aquatics-ST   1:28.00    1:20.90  
     r:+0.77  37.05     1:20.90 (43.85)                                        
 19 Wetzel, Ehren J           16 TST-ST               1:18.63    1:22.75  
     r:+0.72  38.32     1:22.75 (44.43)                                        
 20 Brister, Austin L         16 SYS-ST               1:25.37    1:24.01  
     r:+0.65  38.51     1:24.01 (45.50)                                        
 21 Namkung, Aden G           16 TST-ST               1:14.98    1:24.12  
              39.55     1:24.12 (44.57)                                        
 22 Francis, James T          16 WAVE-ST              1:23.28    1:24.77  
     r:+0.65  40.27     1:24.77 (44.50)                                        
 23 Elliott, Grayson G        16 Alamo Area-ST        1:34.78    1:26.04  
     r:+0.79  39.41     1:26.04 (46.63)                                        
 24 Christiansen, Harold V    17 WAVE-ST              1:29.50    1:26.35  
     r:+0.92  39.89     1:26.35 (46.46)                                        
 25 Rogers, Caleb N           20 Alamo Area-ST        1:33.42    1:27.00  
     r:+0.64  38.88     1:27.00 (48.12)                                        
 26 Nelson, Thomas C          17 TST-ST               1:26.45    1:27.34  
     r:+0.76  39.77     1:27.34 (47.57)                                        
 27 Pettis Jr., Jermaine M    17 TXLA-ST              1:34.89    1:31.33  
     r:+0.65  42.08     1:31.33 (49.25)                                        
 28 Zambrano, Victor A        16 SYS-ST               1:34.79    1:32.49  
     r:+0.73  41.95     1:32.49 (50.54)                                        
 29 Rowland, Josh G           16 TST-ST               1:30.33    1:34.00  
     r:+0.77  44.01     1:34.00 (49.99)                                        
 
Men 16 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        2:28.94    2:31.83    9  
     r:+0.65  34.21     1:12.14 (37.93)     1:50.68 (38.54)     2:31.83 (41.15)
  2 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               2:40.34    2:35.87    7  
     r:+0.81  34.75     1:13.87 (39.12)     1:54.66 (40.79)     2:35.87 (41.21)
  3 Moser, Ashton J           19 Streamline-ST        2:45.07    2:38.07    6  
     r:+0.68  36.29     1:17.12 (40.83)     1:56.22 (39.10)     2:38.07 (41.85)
  4 Barrett, Owen R           17 Alamo Area-ST             NT    2:39.73    5  
     r:+0.71  34.84     1:14.32 (39.48)     1:56.35 (42.03)     2:39.73 (43.38)
  5 Rodriguez Vallejo, Dayan  18 Marlin Aquatics-ST   2:29.45    2:43.02    4  
     r:+0.72  35.02     1:15.31 (40.29)     1:57.27 (41.96)     2:43.02 (45.75)
  6 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              2:50.73    2:43.64    3  
     r:+0.73  36.75     1:18.12 (41.37)     2:00.77 (42.65)     2:43.64 (42.87)
  7 Canales, Jake A           16 AQSA-ST              3:04.83    2:48.02    2  
              37.24     1:19.66 (42.42)     2:04.48 (44.82)     2:48.02 (43.54)
  8 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        2:58.19    2:51.70    1  
     r:+0.69  38.50     1:22.32 (43.82)     2:05.87 (43.55)     2:51.70 (45.83)
  9 Schwartz, Zach G          18 HSC-ST               2:58.44    2:56.06  
              39.85     1:24.57 (44.72)     2:11.03 (46.46)     2:56.06 (45.03)
 10 Rodriguez Vallejo, Ethan  17 Marlin Aquatics-ST   2:50.00    3:01.29  
     r:+0.67  39.19     1:25.86 (46.67)     2:14.64 (48.78)     3:01.29 (46.65)
 11 Wetzel, Ehren J           16 TST-ST               2:52.91    3:01.90  
     r:+0.76  40.03     1:26.61 (46.58)     2:14.08 (47.47)     3:01.90 (47.82)
 12 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST        3:22.56    3:10.65  
              42.71     1:31.58 (48.87)     2:22.67 (51.09)     3:10.65 (47.98)
 13 Namkung, Aden G           16 TST-ST               2:58.15    3:18.13  
     r:+0.72  42.83     1:32.59 (49.76)     2:24.82 (52.23)     3:18.13 (53.31)
 14 Rowland, Josh G           16 TST-ST               3:15.53    3:30.65  
              44.29     1:36.68 (52.39)     2:33.90 (57.22)     3:30.65 (56.75)
 
Men 16 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardy, Matt A             20 Streamline-ST          54.45      56.59    9  
     r:+0.63  26.61       56.59 (29.98)                                        
  2 Brown, Anderson C         16 HSC-ST                 58.64      57.81    7  
     r:+0.75  27.15       57.81 (30.66)                                        
  3 Mandacina, Brayden J      17 Alamo Area-ST          59.18      57.90    6  
     r:+0.72  27.30       57.90 (30.60)                                        
  4 Smith, Trevor H           19 Streamline-ST          56.49      58.60    5  
     r:+0.69  27.05       58.60 (31.55)                                        
  5 Moser, Ashton J           19 Streamline-ST          56.06      59.34    4  
     r:+0.66  27.02       59.34 (32.32)                                        
  6 Ott, Noah W               16 Alamo Area-ST        1:01.03      59.49    3  
     r:+0.77  28.29       59.49 (31.20)                                        
  7 Donicht, Davis A          17 Alamo Area-ST        1:10.78      59.74    2  
     r:+0.64  27.77       59.74 (31.97)                                        
  8 Turner, William T         16 Alamo Area-ST          58.82    1:00.39    1  
     r:+0.70  28.82     1:00.39 (31.57)                                        
  9 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST          59.58    1:00.97  
     r:+0.65  27.95     1:00.97 (33.02)                                        
 10 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              1:03.13    1:01.21  
              28.51     1:01.21 (32.70)                                        
 11 Barrett, Owen R           17 Alamo Area-ST        1:02.69    1:01.39  
     r:+0.69  28.36     1:01.39 (33.03)                                        
 12 Pena-Hernandez, Luis F    18 Alamo Area-ST        1:00.00    1:01.76  
              28.98     1:01.76 (32.78)                                        
 13 Betancour, Tomas          17 HPAC-ST                59.99    1:02.76  
     r:+0.63  28.83     1:02.76 (33.93)                                        
 14 McClelland, Ian J         18 HPAC-ST                59.20    1:02.98  
     r:+0.72  28.69     1:02.98 (34.29)                                        
 15 Dalley, Daniel A          18 Alamo Area-ST        1:06.12    1:03.44  
     r:+0.74  29.21     1:03.44 (34.23)                                        
 16 Cooley, Matthew T         19 Alamo Area-ST        1:03.43    1:04.23  
     r:+0.72  29.43     1:04.23 (34.80)                                        
 17 Seale, Andrew B           20 WOW-ST               1:08.37    1:04.95  
     r:+0.67  30.27     1:04.95 (34.68)                                        
 18 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST        1:04.98    1:05.25  
     r:+0.76  30.44     1:05.25 (34.81)                                        
 19 Isiofia, Dabie C          16 HPAC-ST              1:07.43    1:05.63  
     r:+0.66  29.22     1:05.63 (36.41)                                        
 20 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        1:09.57    1:05.96  
     r:+0.77  30.87     1:05.96 (35.09)                                        
 21 Jimenez, Tiago M          16 Unattached-ST        1:14.36    1:06.02  
     r:+0.73  29.84     1:06.02 (36.18)                                        
 22 Gonzalez, Hector J        17 Marlin Aquatics-ST   1:08.55    1:06.62  
     r:+0.67  29.83     1:06.62 (36.79)                                        
 23 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        1:04.57    1:06.89  
     r:+0.73  31.79     1:06.89 (35.10)                                        
 24 Schwartz, Zach G          18 HSC-ST               1:06.82    1:07.33  
     r:+0.72  31.38     1:07.33 (35.95)                                        
 25 Wolbert, Carson M         16 SYS-ST               1:08.89    1:07.75  
     r:+0.67  31.03     1:07.75 (36.72)                                        
 26 Rodriguez Vallejo, Dayan  18 Marlin Aquatics-ST   1:02.34    1:07.81  
     r:+0.73  30.49     1:07.81 (37.32)                                        
 27 Simmons, Lucas Z          17 Alamo Area-ST        1:08.01    1:07.83  
     r:+0.74  31.43     1:07.83 (36.40)                                        
 28 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        1:07.59    1:07.88  
     r:+0.52  31.92     1:07.88 (35.96)                                        
 29 Pollack, Ethan C          17 Alamo Area-ST        1:08.39    1:07.91  
     r:+0.96  30.64     1:07.91 (37.27)                                        
 30 Calef IV, John C          16 Alamo Area-ST        1:13.47    1:07.96  
     r:+0.54  30.75     1:07.96 (37.21)                                        
 31 Barton, Austin C          17 Marlin Aquatics-ST   1:08.00    1:09.07  
              32.19     1:09.07 (36.88)                                        
 32 Rogers, Caleb N           20 Alamo Area-ST        1:07.37    1:09.53  
     r:+0.67  32.91     1:09.53 (36.62)                                        
 33 Francis, James T          16 WAVE-ST              1:14.33    1:09.54  
     r:+0.62  31.87     1:09.54 (37.67)                                        
 34 Ning, Zack Z              16 Alamo Area-ST        1:06.74    1:09.98  
     r:+0.68  32.84     1:09.98 (37.14)                                        
 35 Goldhammer, Jack A        17 Alamo Area-ST        1:08.89    1:10.37  
     r:+0.66  32.72     1:10.37 (37.65)                                        
 36 Williams, Nick R          16 TST-ST               1:11.34    1:10.52  
              32.15     1:10.52 (38.37)                                        
 37 Zambrano, Victor A        16 SYS-ST               1:14.73    1:10.98  
     r:+0.73  31.99     1:10.98 (38.99)                                        
 38 Villanueva-Delaney, Fint  16 Alamo Area-ST        1:15.11    1:11.22  
     r:+0.86  30.87     1:11.22 (40.35)                                        
 39 Wetzel, Ehren J           16 TST-ST               1:10.73    1:11.96  
     r:+0.77  33.22     1:11.96 (38.74)                                        
 40 Adams, Ben H              17 TXLA-ST              1:08.71    1:12.18  
     r:+0.86  31.92     1:12.18 (40.26)                                        
 41 Delgado, Juliocesar E     16 Marlin Aquatics-ST   1:07.22    1:13.82  
     r:+0.76  31.59     1:13.82 (42.23)                                        
 42 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               1:16.39    1:15.74  
              34.36     1:15.74 (41.38)                                        
 43 Willis, Wesley C          16 Alamo Area-ST        1:14.96    1:18.77  
     r:+0.73  34.90     1:18.77 (43.87)                                        
 44 Lindsey, Caleb P          18 Alamo Area-ST        1:18.71    1:19.29  
     r:+0.84  35.19     1:19.29 (44.10)                                        
 45 Hampton Jr, Luis A        16 Alamo Area-ST        1:21.29    1:20.23  
              36.93     1:20.23 (43.30)                                        
 46 Moore, Chanze E           19 Alamo Area-ST        1:17.39    1:20.84  
     r:+0.79  35.71     1:20.84 (45.13)                                        
 
Men 16 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               2:07.45    2:06.66    9  
     r:+0.76  28.84     1:00.88 (32.04)     1:34.33 (33.45)     2:06.66 (32.33)
  2 Hardy, Matt A             20 Streamline-ST        2:02.78    2:08.52    7  
     r:+0.63  28.32     1:00.47 (32.15)     1:33.85 (33.38)     2:08.52 (34.67)
  3 Ott, Noah W               16 Alamo Area-ST        2:13.05    2:11.46    6  
     r:+0.79  29.60     1:03.23 (33.63)     1:37.30 (34.07)     2:11.46 (34.16)
  4 Pena-Hernandez, Luis F    18 Alamo Area-ST        2:10.00    2:11.82    5  
     r:+0.63  29.82     1:03.60 (33.78)     1:37.08 (33.48)     2:11.82 (34.74)
  5 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              2:18.00    2:13.88    4  
     r:+0.73  29.30     1:02.60 (33.30)     1:37.59 (34.99)     2:13.88 (36.29)
  6 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST        2:14.13    2:16.98    3  
     r:+0.64  29.84     1:03.02 (33.18)     1:38.81 (35.79)     2:16.98 (38.17)
  7 Barrett, Owen R           17 Alamo Area-ST        2:35.80    2:20.56    2  
     r:+0.75  30.08     1:04.37 (34.29)     1:41.13 (36.76)     2:20.56 (39.43)
  8 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        2:49.34    2:31.65    1  
     r:+0.74  31.41     1:08.90 (37.49)     1:49.10 (40.20)     2:31.65 (42.55)
  9 Dalley, Daniel A          18 Alamo Area-ST        2:52.02    2:49.56  
     r:+0.78  33.79     1:15.07 (41.28)     2:00.21 (45.14)     2:49.56 (49.35)
 10 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               2:57.14    2:55.69  
              37.43     1:21.48 (44.05)     2:08.73 (47.25)     2:55.69 (46.96)
 
Men 16 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               2:08.94    2:14.90    9  
     r:+0.78  28.42     1:04.20 (35.78)     1:43.55 (39.35)     2:14.90 (31.35)
  2 Donicht, Davis A          17 Alamo Area-ST        2:18.01    2:17.23    7  
     r:+0.68  29.07     1:05.66 (36.59)     1:46.35 (40.69)     2:17.23 (30.88)
  3 Pena-Hernandez, Luis F    18 Alamo Area-ST        2:18.00    2:17.52    6  
     r:+0.63  29.59     1:04.95 (35.36)     1:45.17 (40.22)     2:17.52 (32.35)
  4 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST        2:16.86    2:18.82    5  
     r:+0.66  28.26     1:02.87 (34.61)     1:45.18 (42.31)     2:18.82 (33.64)
  5 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              2:19.50    2:20.16    4  
     r:+0.74  29.08     1:04.60 (35.52)     1:48.53 (43.93)     2:20.16 (31.63)
  6 Turner, William T         16 Alamo Area-ST        2:24.51    2:20.96    3  
     r:+0.71  30.32     1:07.64 (37.32)     1:49.58 (41.94)     2:20.96 (31.38)
  7 Ott, Noah W               16 Alamo Area-ST        2:21.46    2:21.05    2  
     r:+0.80  29.27     1:07.11 (37.84)     1:49.79 (42.68)     2:21.05 (31.26)
  8 Yetter, Monty S           18 Alamo Area-ST        2:15.92    2:24.12    1  
     r:+0.67  30.26     1:07.02 (36.76)     1:48.85 (41.83)     2:24.12 (35.27)
  9 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        2:23.81    2:27.18  
     r:+0.75  31.21     1:09.63 (38.42)     1:53.62 (43.99)     2:27.18 (33.56)
 10 Scott, Luke L             17 Alamo Area-ST        2:23.96    2:27.43  
     r:+0.73  30.43     1:10.86 (40.43)     1:54.19 (43.33)     2:27.43 (33.24)
 11 Herceg, Luke              16 NTRO-ST              2:51.09    2:30.13  
     r:+0.71  30.47     1:10.53 (40.06)     1:57.79 (47.26)     2:30.13 (32.34)
 12 Roybal, Kai K             17 Alamo Area-ST        2:29.02    2:30.34  
     r:+0.72  31.50     1:13.90 (42.40)     1:57.26 (43.36)     2:30.34 (33.08)
 13 McClelland, Ian J         18 HPAC-ST              2:25.44    2:30.53  
              29.10     1:10.23 (41.13)     1:55.77 (45.54)     2:30.53 (34.76)
 14 Canales, Jake A           16 AQSA-ST              2:48.50    2:31.17  
     r:+0.73  32.16     1:12.36 (40.20)     1:55.92 (43.56)     2:31.17 (35.25)
 15 Schwartz, Zach G          18 HSC-ST               2:37.74    2:31.39  
              31.15     1:11.89 (40.74)     1:54.61 (42.72)     2:31.39 (36.78)
 16 Rodriguez Vallejo, Dayan  18 Marlin Aquatics-ST   2:22.54    2:31.85  
     r:+0.72  30.68     1:12.32 (41.64)     1:55.17 (42.85)     2:31.85 (36.68)
 17 Stewart, Colin A          16 Alamo Area-ST        2:28.67    2:32.69  
     r:+0.69  32.72     1:12.64 (39.92)     1:57.41 (44.77)     2:32.69 (35.28)
 18 Wood, AJ J                17 Alamo Area-ST        2:31.58    2:33.05  
     r:+0.76  31.12     1:10.62 (39.50)     1:57.24 (46.62)     2:33.05 (35.81)
 19 Gonzalez, Hector J        17 Marlin Aquatics-ST   2:38.55    2:33.07  
     r:+0.69  30.54     1:11.54 (41.00)     1:57.00 (45.46)     2:33.07 (36.07)
 20 Morton, Micah A           17 WAVE-ST              2:43.22    2:34.87  
     r:+0.72  33.32     1:14.87 (41.55)     2:01.48 (46.61)     2:34.87 (33.39)
 21 Wetzel, Ehren J           16 TST-ST               2:26.49    2:35.22  
     r:+0.74  33.12     1:14.12 (41.00)     2:00.98 (46.86)     2:35.22 (34.24)
 22 Pollack, Ethan C          17 Alamo Area-ST        2:33.69    2:36.12  
     r:+0.75  31.56     1:14.15 (42.59)     2:00.34 (46.19)     2:36.12 (35.78)
 23 Dalley, Daniel A          18 Alamo Area-ST        2:36.83    2:36.93  
     r:+0.82  30.29     1:13.90 (43.61)     2:05.14 (51.24)     2:36.93 (31.79)
 24 Calef IV, John C          16 Alamo Area-ST        2:38.97    2:38.51  
     r:+0.70  32.68     1:17.29 (44.61)     2:02.85 (45.56)     2:38.51 (35.66)
 25 Adams, Ben H              17 TXLA-ST              2:29.27    2:39.53  
     r:+0.26  32.50     1:14.07 (41.57)     2:04.01 (49.94)     2:39.53 (35.52)
 26 Williams, Nick R          16 TST-ST               2:37.68    2:39.56  
     r:+0.65  32.81     1:13.85 (41.04)     2:04.59 (50.74)     2:39.56 (34.97)
 27 Ning, Zack Z              16 Alamo Area-ST        2:31.39    2:39.79  
     r:+0.59  32.90     1:13.59 (40.69)     2:03.52 (49.93)     2:39.79 (36.27)
 28 Nelson, Thomas C          17 TST-ST               2:37.01    2:39.94  
     r:+0.79  33.23     1:17.58 (44.35)     2:06.60 (49.02)     2:39.94 (33.34)
 29 Brister, Austin L         16 SYS-ST               2:49.60    2:40.27  
     r:+0.61  37.87     1:19.63 (41.76)     2:05.09 (45.46)     2:40.27 (35.18)
 30 Sierralta, Jesus A        17 TST-ST               2:37.24    2:45.35  
     r:+0.96  33.26     1:15.40 (42.14)     2:07.73 (52.33)     2:45.35 (37.62)
 31 Barton, Austin C          17 Marlin Aquatics-ST   2:31.00    2:46.08  
              33.02     1:18.48 (45.46)     2:09.30 (50.82)     2:46.08 (36.78)
 32 Delgado, Juliocesar E     16 Marlin Aquatics-ST   2:39.22    2:48.04  
     r:+0.81  32.20     1:18.21 (46.01)     2:10.77 (52.56)     2:48.04 (37.27)
 33 Torres, Diego J           17 Alamo Area-ST        2:47.24    2:49.08  
     r:+0.77  34.26     1:17.32 (43.06)     2:09.94 (52.62)     2:49.08 (39.14)
 34 Elliott, Grayson G        16 Alamo Area-ST        3:04.40    2:49.35  
              35.32     1:17.92 (42.60)     2:07.39 (49.47)     2:49.35 (41.96)
 35 Jenkins, Tim A            16 TST-ST               2:54.33    2:52.03  
     r:+0.77  34.37     1:20.00 (45.63)     2:12.64 (52.64)     2:52.03 (39.39)
 36 Namkung, Aden G           16 TST-ST               2:44.47    2:53.72  
     r:+0.72  35.10     1:25.50 (50.40)     2:14.61 (49.11)     2:53.72 (39.11)
 37 Rowland, Josh G           16 TST-ST               3:03.93    3:05.37  
     r:+0.80  38.73     1:28.08 (49.35)     2:22.70 (54.62)     3:05.37 (42.67)
 
Men 16 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Anderson C         16 HSC-ST               4:43.64    4:45.63    9  
     r:+0.78  28.58     1:01.30 (32.72)     1:39.22 (37.92)     2:18.13 (38.91)
        2:58.30 (40.17)     3:38.84 (40.54)     4:12.51 (33.67)     4:45.63 (33.12)
  2 Bennett, Colton B         17 GOLD-ST              4:58.55    4:55.00    7  
     r:+0.83  29.15     1:03.02 (33.87)     1:42.05 (39.03)     2:22.12 (40.07)
        3:04.77 (42.65)     3:49.83 (45.06)     4:23.19 (33.36)     4:55.00 (31.81)
  3 Pena-Hernandez, Luis F    18 Alamo Area-ST        4:45.00    4:55.99    6  
     r:+0.88  29.26     1:02.86 (33.60)     1:40.84 (37.98)     2:19.41 (38.57)
        3:01.02 (41.61)     3:45.19 (44.17)     4:21.01 (35.82)     4:55.99 (34.98)
  4 Mandacina, Brayden J      17 Alamo Area-ST        4:44.34    5:02.57    5  
     r:+0.83  29.60     1:04.29 (34.69)     1:46.72 (42.43)     2:27.84 (41.12)
        3:10.07 (42.23)     3:53.13 (43.06)     4:29.31 (36.18)     5:02.57 (33.26)
  5 Barrett, Owen R           17 Alamo Area-ST        5:20.69    5:05.69    4  
     r:+0.67  29.33     1:03.00 (33.67)     1:42.36 (39.36)     2:22.23 (39.87)
        3:06.45 (44.22)     3:53.37 (46.92)     4:30.32 (36.95)     5:05.69 (35.37)
  6 Lackey, Seth J            17 Streamline-ST        4:58.75    5:06.50    3  
     r:+0.85  29.51     1:03.66 (34.15)     1:43.53 (39.87)     2:22.79 (39.26)
        3:07.56 (44.77)     3:53.08 (45.52)     4:30.58 (37.50)     5:06.50 (35.92)
  7 Wolbert, Carson M         16 SYS-ST               5:29.81    5:10.33    2  
     r:+0.69  31.83     1:09.71 (37.88)     1:48.01 (38.30)     2:27.37 (39.36)
        3:12.21 (44.84)     4:00.03 (47.82)     4:35.85 (35.82)     5:10.33 (34.48)
  8 Zorrilla, Diego A         18 Alamo Area-ST        5:02.68    5:23.29    1  
     r:+0.59  32.78     1:10.72 (37.94)     1:54.51 (43.79)     2:35.22 (40.71)
        3:22.23 (47.01)     4:08.42 (46.19)     4:47.45 (39.03)     5:23.29 (35.84)
  9 Francis, James T          16 WAVE-ST              6:12.23    5:44.79  
     r:+0.40  34.55     1:13.38 (38.83)     2:00.37 (46.99)     2:45.71 (45.34)
        3:36.13 (50.42)     4:27.43 (51.30)     5:08.12 (40.69)     5:44.79 (36.67)
 
                   Combined Team Scores - Through Event 110                    
 
  1. Nitro Swimming                   2446.5   2. Alamo Area Aquatic Association   1948.5
  3. Unattached                        689.5   4. Texas Gold Swimming               430.5
  5. Aqua Swift Aquatics                 299   6. Streamline Aquatics               264.5
  7. Longhorn Aquatics                   209   8. Tiger Sharks of Texas               190
  9. Hays Swim Club                      141  10. San Antonio Wave                  129.5
 11. Unattached Gulf                     109  12. Lone Star Aquatic Club               96
 13. Club De Lago Torres                  54  14. Dynamo Swimming Monterrey            52
 15. High Performance Aquatic Club        48  16. Schertz YMCA Swim Team               45
 17. Capital of Texas Aquatics            42  18. Deportivo Contry                     37
 19. Great Hills Aquatics Rush            34  20. Westlake Aquatic Facility            19
 21. Mission Marlin Aquatics              15  22. Circle C Select Swim Team            11
 23. South Texas Swim Association          6  24. Life Time Swim Team - Central         5
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 110                   
 
  1. Nitro Swimming                     1269   2. Alamo Area Aquatic Association    939.5
  3. Unattached                        377.5   4. Aqua Swift Aquatics                 224
  5. San Antonio Wave                  121.5   6. Tiger Sharks of Texas               118
  7. Longhorn Aquatics                   115   8. Unattached Gulf                     109
  9. Streamline Aquatics               107.5  10. Texas Gold Swimming                  80
 11. Lone Star Aquatic Club               77  12. Deportivo Contry                     37
 13. Schertz YMCA Swim Team               33  14. Capital of Texas Aquatics            15
 15. Hays Swim Club                       12  15. Club De Lago Torres                  12
 17. Westlake Aquatic Facility            11  18. Great Hills Aquatics Rush            10
 19. Life Time Swim Team - Central         5  20. Dynamo Swimming Monterrey             1
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 110                    
 
  1. Nitro Swimming                   1177.5   2. Alamo Area Aquatic Association     1009
  3. Texas Gold Swimming               350.5   4. Unattached                          312
  5. Streamline Aquatics                 157   6. Hays Swim Club                      129
  7. Longhorn Aquatics                    94   8. Aqua Swift Aquatics                  75
  9. Tiger Sharks of Texas                72  10. Dynamo Swimming Monterrey            51
 11. High Performance Aquatic Club        48  12. Club De Lago Torres                  42
 13. Capital of Texas Aquatics            27  14. Great Hills Aquatics Rush            24
 15. Lone Star Aquatic Club               19  16. Mission Marlin Aquatics              15
 17. Schertz YMCA Swim Team               12  18. Circle C Select Swim Team            11
 19. San Antonio Wave                      8  19. Westlake Aquatic Facility             8
 21. South Texas Swim Association          6