2021 ST AAAA-NS LCM FiestAAAA / 21-48
NISD Swim Center - 4/17/2021 and 4/18/2021               
Final Results                                    
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Evelyn J             9 AAAA-ST                43.21      41.81  
  2 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST                49.24      41.85  
  3 Millsap, Mackenzie R      10 AAAA-ST                46.99      42.81  
  4 Williamson, Leyla E       10 AAAA-ST                43.86      44.12  
  5 Blissit, Tessa K          10 AAAA-ST                51.03      44.53  
  6 Mandacina, Ashtyn F        9 AAAA-ST                45.22      45.53  
  7 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST                41.99      45.68  
  8 O'Halligan, Saoirse A      9 AAAA-ST                50.99      46.78  
  9 Meredith, Bailey A         9 AAAA-ST                54.19      49.03  
 10 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST                48.61      51.54  
 11 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              1:10.00      53.10  
 12 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              1:14.60    1:02.02  
 13 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:04.34    1:10.04  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hochard, Marjorie J       10 NTRO-ST              1:20.44    1:12.63  
  2 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              1:31.56    1:32.15  
  3 Mandacina, Ashtyn F        9 AAAA-ST              1:33.83    1:36.80  
  4 King, Evelyn J             9 AAAA-ST              1:40.21    1:36.82  
  5 Blissit, Tessa K          10 AAAA-ST              2:08.03    1:37.54  
  6 Struck, CC F               7 NTRO-ST              1:50.00    1:41.60  
  7 Landa, Natalia C          10 AAAA-ST              1:40.99    1:41.69  
  8 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST              1:40.87    1:43.01  
  9 Williamson, Leyla E       10 AAAA-ST              2:12.53    1:47.35  
 10 Lee, Rachel Z              8 NTRO-ST              2:11.00    1:49.02  
 11 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              1:45.32    1:52.31  
 12 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              2:35.07    2:04.36  
 13 Heintz, Ainslee J         10 AAAA-ST              2:30.00    2:05.72  
 14 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              2:26.55    2:07.95  
 15 Tobar, Rita M             10 AAAA-ST              2:30.00    2:13.44  
 16 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              2:15.34    2:34.30  
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST              4:00.48    3:21.68  
                1:40.39   3:21.68 (1:41.29)                                        
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blissit, Tessa K          10 AAAA-ST              1:00.00      47.98  
  2 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST                55.99      48.70  
  3 Liang, May                 8 NTRO-ST                50.00      49.84  
  4 Landa, Natalia C          10 AAAA-ST                55.99      50.76  
  5 Mandacina, Ashtyn F        9 AAAA-ST                52.59      50.88  
  6 Struck, CC F               7 NTRO-ST                55.00      51.21  
  7 Williamson, Leyla E       10 AAAA-ST                55.48      52.73  
  8 Heintz, Ainslee J         10 AAAA-ST              1:10.00      53.42  
  9 King, Evelyn J             9 AAAA-ST                53.21      55.13  
 10 Hale, River A              7 NTRO-ST              1:05.00      57.40  
 11 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              1:13.79    1:03.69  
 12 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              1:40.07    1:05.63  
 13 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:06.34    1:07.05  
 14 Tobar, Rita M             10 AAAA-ST              1:10.00    1:10.80  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mandacina, Ashtyn F        9 AAAA-ST              1:49.99    1:45.07  
  2 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST              1:42.00    1:46.62  
  3 Blissit, Tessa K          10 AAAA-ST              2:10.00    1:48.50  
  4 King, Evelyn J             9 AAAA-ST              1:57.21    1:53.19  
  5 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST              1:50.99    1:56.62  
  6 Meredith, Bailey A         9 AAAA-ST              2:16.61    2:01.21  
  7 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              2:45.07    2:21.59  
  8 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              2:30.00    2:25.43  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Landa, Natalia C          10 AAAA-ST              1:01.99      54.42  
  2 Blissit, Tessa K          10 AAAA-ST              1:12.20    1:00.35  
  3 Liang, May                 8 NTRO-ST              1:10.00    1:02.37  
  4 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST              1:01.69    1:02.48  
  5 Lee, Rachel Z              8 NTRO-ST              1:12.00    1:03.06  
  6 Mandacina, Ashtyn F        9 AAAA-ST              1:05.99    1:03.38  
  7 Struck, CC F               7 NTRO-ST              1:10.00    1:09.01  
  8 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              1:35.07    1:13.08  
  9 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              2:00.07    1:17.13  
 10 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:16.34    1:20.15  
 11 Tobar, Rita M             10 AAAA-ST              1:30.00    1:21.91  
 -- Heintz, Ainslee J         10 AAAA-ST              1:30.00         DQ  
 -- Hale, River A              7 NTRO-ST              1:20.00         DQ  
 -- Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              1:00.99         DQ  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millsap, Mackenzie R      10 AAAA-ST              2:04.99    2:04.05  
  2 Blissit, Tessa K          10 AAAA-ST              2:35.00    2:07.22  
  3 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST              2:15.99    2:08.92  
  4 Mandacina, Ashtyn F        9 AAAA-ST              2:07.99    2:20.82  
  5 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              3:00.07    2:33.56  
  6 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              3:00.07    2:38.07  
 -- Meredith, Bailey A         9 AAAA-ST              2:36.20         DQ  
 -- O'Halligan, Saoirse A      9 AAAA-ST              2:07.99         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST              1:10.90      54.88  
  2 King, Evelyn J             9 AAAA-ST              1:00.21    1:02.33  
  3 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              2:00.07    1:08.33  
  4 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              2:00.07    1:14.40  
  5 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              1:30.00    1:15.37  
  6 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:10.34    1:21.65  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hochard, Marjorie J       10 NTRO-ST              1:59.62    1:28.49  
 -- Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              2:03.99         DQ  
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Evelyn J             9 AAAA-ST              4:10.21    4:12.66  
                2:09.89   4:12.66 (2:02.77)                                        
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST                35.93      33.90  
  2 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST                47.00      36.58  
  3 Flores, Fernanda F        12 AAAA-ST                44.19      36.73  
  4 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                38.99      36.94  
  5 King, Kathryn E           12 AAAA-ST                38.21      37.72  
  6 Santana, Mia Z            12 AAAA-ST                44.19      39.25  
  7 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              1:10.41      39.54  
  8 Fisher, Julie E           11 AAAA-ST                41.99      40.26  
  9 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST                50.07      41.51  
 10 Montgomery, Alexandra K   12 AAAA-ST                45.01      41.74  
 11 Hogue, Hallie L           11 AAAA-ST                44.58      42.85  
 12 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                45.00      45.05  
 13 Beaudoin, Maddy N         11 AAAA-ST                47.99      45.76  
 14 Demaree, Ezra P           11 AAAA-ST                56.07      46.17  
 15 Merrell, Laney A          11 AAAA-ST              1:20.07      46.58  
 16 Garcia, Sofia R           11 AAAA-ST                59.99    1:01.23  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Sophia M          12 NTRO-ST              1:08.00    1:06.20  
  2 Nguyen, Elise K           12 NTRO-ST              1:12.50    1:06.54  
  3 Hale, Saylor Z            11 NTRO-ST              1:13.39    1:08.82  
  4 Walker, Campbell M        11 NTRO-ST              1:10.00    1:10.16  
  5 Miyashita, Mako M         12 NTRO-ST              1:21.07    1:11.36  
  6 Erwin, Maggie K           12 AAAA-ST              1:12.56    1:13.17  
  7 Stoner, Reese R           12 NTRO-ST              1:23.01    1:14.51  
  8 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:23.74    1:16.42  
  9 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              1:22.93    1:18.31  
 10 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              1:22.00    1:18.65  
 11 Robles, Andrea            11 AAAA-ST              1:21.72    1:19.09  
 12 Flores, Fernanda F        12 AAAA-ST              1:45.19    1:21.95  
 13 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              1:28.88    1:22.48  
 14 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              1:38.56    1:22.91  
 15 King, Kathryn E           12 AAAA-ST              1:26.21    1:26.61  
 16 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              2:10.59    1:28.69  
 17 Santana, Mia Z            12 AAAA-ST              1:55.19    1:32.51  
 18 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              1:45.00    1:36.21  
 19 Hogue, Hallie L           11 AAAA-ST              1:57.45    1:43.22  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erwin, Maggie K           12 AAAA-ST              2:35.19    2:37.60  
                1:15.05   2:37.60 (1:22.55)                                        
  2 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              2:56.14    2:46.44  
                1:19.04   2:46.44 (1:27.40)                                        
  3 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              3:10.46    2:55.00  
                1:24.87   2:55.00 (1:30.13)                                        
  4 Ellerbee, Leah M          12 AAAA-ST              3:10.19    2:57.42  
                1:24.77   2:57.42 (1:32.65)                                        
  5 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              3:35.00    2:58.89  
                1:24.52   2:58.89 (1:34.37)                                        
  6 King, Kathryn E           12 AAAA-ST              3:05.21    3:06.09  
                1:28.90   3:06.09 (1:37.19)                                        
  7 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              4:00.00    3:14.55  
                1:38.89   3:14.55 (1:35.66)                                        
  8 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST              4:05.00    3:15.12  
                1:37.87   3:15.12 (1:37.25)                                        
  9 Montgomery, Alexandra K   12 AAAA-ST              3:30.01    3:21.31  
 10 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              3:15.00    3:30.64  
                1:40.77   3:30.64 (1:49.87)                                        
 
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Sophia M          12 NTRO-ST              5:00.00    5:02.38  
                1:12.84   2:31.33 (1:18.49)   3:48.75 (1:17.42)   5:02.38 (1:13.63)
  2 Hale, Saylor Z            11 NTRO-ST              5:12.15    5:04.48  
                1:12.03   2:30.95 (1:18.92)   3:48.84 (1:17.89)   5:04.48 (1:15.64)
  3 Pena, Olivia L            12 NTRO-ST              5:20.99    5:05.09  
                1:12.79   2:31.16 (1:18.37)   3:48.89 (1:17.73)   5:05.09 (1:16.20)
  4 Teeters, Ruby S           11 NTRO-ST              5:12.34    5:06.68  
                1:14.19   2:32.94 (1:18.75)   3:50.63 (1:17.69)   5:06.68 (1:16.05)
  5 Harkin, Norah L           12 NTRO-ST              5:34.92    5:15.07  
                1:17.43   2:39.12 (1:21.69)   3:58.44 (1:19.32)   5:15.07 (1:16.63)
  6 Walker, Campbell M        11 NTRO-ST              5:15.00    5:18.70  
                1:16.05   2:36.90 (1:20.85)   3:59.52 (1:22.62)   5:18.70 (1:19.18)
  7 Boldrick, Isabel M        12 NTRO-ST              5:30.00    5:22.48  
                1:17.49   2:40.67 (1:23.18)   4:04.40 (1:23.73)   5:22.48 (1:18.08)
  8 Frushour, Brooke M        12 NTRO-ST              5:56.49    5:24.77  
                1:17.88   2:43.72 (1:25.84)   4:07.60 (1:23.88)   5:24.77 (1:17.17)
  9 Pecze, Samantha J         11 NTRO-ST              6:09.49    5:31.31  
                1:18.91   2:44.51 (1:25.60)   4:09.16 (1:24.65)   5:31.31 (1:22.15)
 10 Erwin, Maggie K           12 AAAA-ST              5:58.19    5:35.37  
                1:19.28   2:45.82 (1:26.54)   4:12.16 (1:26.34)   5:35.37 (1:23.21)
 11 Mize, Kaylinn S           11 NTRO-ST              5:29.09    5:55.85  
                1:22.26   2:53.50 (1:31.24)   4:26.49 (1:32.99)   5:55.85 (1:29.36)
 12 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              6:27.71    5:57.27  
                1:25.33   2:58.13 (1:32.80)   4:31.94 (1:33.81)   5:57.27 (1:25.33)
 13 Ellerbee, Leah M          12 AAAA-ST              7:15.19    6:04.08  
                1:25.63   2:59.24 (1:33.61)   4:33.53 (1:34.29)   6:04.08 (1:30.55)
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frushour, Brooke M        12 NTRO-ST                41.00      36.68  
  2 Boldrick, Isabel M        12 NTRO-ST                37.17      38.04  
  3 Teeters, Ruby S           11 NTRO-ST                39.00      38.26  
  4 Seal, Rachel L            12 NTRO-ST                42.61      40.20  
  5 Ellerbee, Leah M          12 AAAA-ST                46.19      40.47  
  6 Robles, Andrea            11 AAAA-ST                48.76      41.38  
  7 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                42.00      41.52  
  8 Pecze, Samantha J         11 NTRO-ST                47.35      41.53  
  9 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              1:10.10      42.67  
 10 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              1:00.00      43.99  
 11 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST                50.97      44.35  
 12 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                48.40      44.66  
 13 Flores, Fernanda F        12 AAAA-ST                51.19      46.61  
 14 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST                51.52      50.27  
 15 Beaudoin, Maddy N         11 AAAA-ST                55.99      50.47  
 16 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST                55.42      52.73  
 17 Santana, Mia Z            12 AAAA-ST                55.19      53.25  
 18 Shields, Kate T           11 AAAA-ST              1:00.86      56.80  
 19 Hogue, Hallie L           11 AAAA-ST                56.99      58.41  
 20 Garcia, Sofia R           11 AAAA-ST              1:00.99    1:08.42  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erwin, Maggie K           12 AAAA-ST              1:22.19    1:23.85  
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:35.33    1:26.60  
  3 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              1:39.71    1:32.64  
  4 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              1:59.46    1:34.76  
  5 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              1:44.02    1:38.86  
  6 Flores, Fernanda F        12 AAAA-ST              2:10.19    1:41.63  
  7 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              1:40.00    1:42.35  
  8 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              2:20.00    1:43.24  
  9 Merrell, Laney A          11 AAAA-ST              2:30.07    1:46.57  
 10 Demaree, Ezra P           11 AAAA-ST              2:15.00    1:52.68  
 11 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST              1:53.87    1:56.99  
 12 Santana, Mia Z            12 AAAA-ST              2:10.19    1:59.00  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morrison, Elise P         12 NTRO-ST              3:00.00    2:42.78  
                1:19.58   2:42.78 (1:23.20)                                        
  2 Pena, Olivia L            12 NTRO-ST              2:51.85    2:48.32  
                1:22.24   2:48.32 (1:26.08)                                        
  3 Harkin, Norah L           12 NTRO-ST              2:50.63    2:50.52  
                1:23.75   2:50.52 (1:26.77)                                        
  4 Boldrick, Isabel M        12 NTRO-ST              2:55.44    2:51.91  
                1:24.96   2:51.91 (1:26.95)                                        
  5 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              3:17.00    3:07.74  
                1:31.63   3:07.74 (1:36.11)                                        
  6 Shields, Kate T           11 AAAA-ST              4:40.00    4:02.35  
 -- Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              3:41.71         DQ  
                1:32.60        DQ (1:39.20)                                        
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pena, Olivia L            12 NTRO-ST                42.27      41.04  
  2 Nguyen, Sophia M          12 NTRO-ST                45.98      41.83  
  3 Horton, Scotia L          12 NTRO-ST                50.33      43.05  
  4 Harkin, Norah L           12 NTRO-ST                47.28      43.66  
  5 Frushour, Brooke M        12 NTRO-ST                46.87      43.68  
  6 Boldrick, Isabel M        12 NTRO-ST                50.15      43.88  
  7 Mize, Kaylinn S           11 NTRO-ST                50.19      47.44  
  8 Stoner, Reese R           12 NTRO-ST                50.82      47.92  
  9 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              1:00.00      49.51  
 10 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                50.00      50.53  
 11 Flores, Fernanda F        12 AAAA-ST              1:02.19      52.38  
 12 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                55.50      52.82  
 13 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST                52.02      53.77  
 14 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              1:25.43    1:00.01  
 15 Santana, Mia Z            12 AAAA-ST              1:02.37    1:02.33  
 16 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                55.00    1:04.12  
 17 Beaudoin, Maddy N         11 AAAA-ST              1:05.99    1:05.95  
 18 Garcia, Sofia R           11 AAAA-ST              1:20.99    1:37.41  
 -- Shields, Kate T           11 AAAA-ST              1:06.80         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erwin, Maggie K           12 AAAA-ST              1:38.19    1:40.69  
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:50.71    1:41.29  
  3 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              1:45.00    1:46.23  
  4 Ellerbee, Leah M          12 AAAA-ST              1:58.19    1:50.06  
  5 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              2:08.36    1:51.10  
  6 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              1:57.16    1:55.20  
  7 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              2:00.00    1:56.90  
  8 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST              2:12.26    2:02.51  
  9 Demaree, Ezra P           11 AAAA-ST              2:26.56    2:05.91  
 10 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              2:35.77    2:09.70  
 11 Merrell, Laney A          11 AAAA-ST              2:55.07    2:24.93  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pecze, Samantha J         11 NTRO-ST              3:19.39    3:07.62  
                1:30.10   3:07.62 (1:37.52)                                        
  2 Seal, Rachel L            12 NTRO-ST              3:12.00    3:13.64  
                1:34.23   3:13.64 (1:39.41)                                        
  3 Hale, Saylor Z            11 NTRO-ST              3:30.00    3:14.10  
                1:33.89   3:14.10 (1:40.21)                                        
  4 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST              4:45.00    4:24.04  
                2:10.36   4:24.04 (2:13.68)                                        
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST                43.72      37.71  
  2 Ellerbee, Leah M          12 AAAA-ST                48.19      40.00  
  3 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST                49.28      40.50  
  4 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                55.48      44.83  
  5 King, Kathryn E           12 AAAA-ST                46.21      45.57  
  6 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                50.00      48.79  
  7 Flores, Fernanda F        12 AAAA-ST                55.19      49.92  
  8 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              1:15.33      50.01  
  9 Santana, Mia Z            12 AAAA-ST                49.40      50.44  
 10 Fisher, Julie E           11 AAAA-ST                55.99      50.91  
 11 Montgomery, Alexandra K   12 AAAA-ST                53.01      53.32  
 12 Beaudoin, Maddy N         11 AAAA-ST              1:00.99    1:00.94  
 13 Merrell, Laney A          11 AAAA-ST              1:30.07    1:03.97  
 14 Garcia, Sofia R           11 AAAA-ST              1:05.99    1:07.34  
 -- Hogue, Hallie L           11 AAAA-ST              1:16.85         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morrison, Elise P         12 NTRO-ST              1:28.01    1:16.95  
  2 Hoskovec, Laurel E        12 NTRO-ST              1:22.00    1:18.13  
  3 Miyashita, Mako M         12 NTRO-ST              1:35.64    1:21.76  
  4 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:53.57    1:26.14  
  5 Stoner, Reese R           12 NTRO-ST              1:52.83    1:26.24  
  6 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              2:05.00    1:34.82  
  7 King, Kathryn E           12 AAAA-ST              1:52.21    1:53.88  
  8 Abbott, Mandi R           12 AAAA-ST              2:30.00    1:59.16  
 -- Nguyen, Elise K           12 NTRO-ST              1:43.90         DQ  
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Elise K           12 NTRO-ST              3:06.64    2:43.86  
                1:18.03   2:43.86 (1:25.83)                                        
  2 Hale, Saylor Z            11 NTRO-ST              2:55.09    2:46.88  
                1:19.80   2:46.88 (1:27.08)                                        
  3 Frushour, Brooke M        12 NTRO-ST              3:19.99    2:51.14  
                1:19.03   2:51.14 (1:32.11)                                        
  4 Hoskovec, Laurel E        12 NTRO-ST              2:55.00    2:53.59  
                1:21.70   2:53.59 (1:31.89)                                        
  5 Walker, Campbell M        11 NTRO-ST              3:10.00    2:54.10  
                1:21.73   2:54.10 (1:32.37)                                        
  6 Miyashita, Mako M         12 NTRO-ST              3:13.65    2:54.50  
                1:21.90   2:54.50 (1:32.60)                                        
  7 Erwin, Maggie K           12 AAAA-ST              2:58.36    2:54.93  
                1:24.04   2:54.93 (1:30.89)                                        
  8 Stoner, Reese R           12 NTRO-ST              3:11.39    2:55.00  
                1:24.45   2:55.00 (1:30.55)                                        
  9 Seal, Rachel L            12 NTRO-ST              2:55.00    2:56.07  
                1:24.40   2:56.07 (1:31.67)                                        
 10 Mize, Kaylinn S           11 NTRO-ST              3:34.34    3:08.06  
                1:33.07   3:08.06 (1:34.99)                                        
 11 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              3:20.00    3:10.74  
                1:29.76   3:10.74 (1:40.98)                                        
 12 Ellerbee, Leah M          12 AAAA-ST              3:30.19    3:15.12  
                1:31.56   3:15.12 (1:43.56)                                        
 13 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              3:17.00    3:21.64  
                1:34.81   3:21.64 (1:46.83)                                        
 14 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              3:35.26    3:24.11  
                1:40.52   3:24.11 (1:43.59)                                        
 15 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              3:30.00    3:27.84  
                1:42.88   3:27.84 (1:44.96)                                        
 16 King, Kathryn E           12 AAAA-ST              3:30.21    3:31.74  
                1:43.63   3:31.74 (1:48.11)                                        
 17 Svatek, Reese R           11 AAAA-ST              4:25.00    4:01.63  
                1:59.75   4:01.63 (2:01.88)                                        
 18 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              3:40.00    4:03.56  
                1:55.54   4:03.56 (2:08.02)                                        
 
Girls 11-12 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              7:34.00    7:39.39  
                1:50.82   3:51.90 (2:01.08)   6:04.34 (2:12.44)   7:39.39 (1:35.05)
  2 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              7:00.00    7:56.85  
                1:59.41   4:06.17 (2:06.76)   6:08.65 (2:02.48)   7:56.85 (1:48.20)
 
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huerta, Averly J          14 AAAA-ST                30.66      30.67  
  2 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST                33.71      32.09  
  3 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST                35.87      33.26  
  4 Black, Kate E             14 AAAA-ST                34.03      34.20  
  5 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST                32.15      34.54  
  6 Bode, Joy A               13 AAAA-ST                35.34      34.61  
  6 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST                40.67      34.61  
  8 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST                35.63      34.72  
  9 Mao, Jolie                13 AAAA-ST                38.46      34.85  
 10 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST                51.01      35.97  
 11 Biehl, Alyson H           13 AAAA-ST                37.09      36.12  
 12 Rangel Alfaro, Victoria   14 AAAA-ST                39.03      36.76  
 13 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST                37.77      37.12  
 14 Vail, Sidney M            14 AAAA-ST                38.00      37.43  
 15 Solorzano, Alaina N       13 AAAA-ST                35.88      37.59  
 16 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST                36.70      37.78  
 17 Li, Anika G               14 AAAA-ST                36.11      38.29  
 18 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST                45.45      38.44  
 19 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST                39.78      40.86  
 20 Hurtado, Nina N           14 AAAA-ST                43.19      42.34  
 21 Molina, Emily D           14 AAAA-ST                47.87      51.03  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Struck, Sophie L          14 NTRO-ST              1:07.35    1:04.58  
  2 Phan, Kaitlyn T           13 NTRO-ST              1:08.56    1:05.16  
  3 McLaughlin, Aubrey F      14 NTRO-ST              1:05.24    1:05.22  
  4 Straface, Samie A         14 NTRO-ST              1:06.31    1:07.29  
  5 DeFranco, Sabrina P       13 NTRO-ST              1:13.14    1:07.70  
  6 Seaton, Sienna R          14 NTRO-ST              1:10.18    1:07.97  
  7 Huerta, Averly J          14 AAAA-ST              1:10.67    1:08.42  
  8 Fong, Michelle H          13 NTRO-ST              1:09.67    1:09.26  
  9 Yung, Natalie T           14 NTRO-ST              1:10.89    1:09.32  
 10 Proctor, Coco M           14 NTRO-ST              1:07.00    1:09.58  
 11 Gunn, Libby N             13 NTRO-ST              1:10.63    1:10.39  
 12 Boles, Presley L          14 AAAA-ST              1:07.34    1:10.86  
 13 Zorn, Leyna B             14 AAAA-ST              1:17.97    1:11.38  
 14 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              1:15.94    1:13.19  
 15 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              1:25.00    1:15.13  
 16 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              1:18.17    1:15.72  
 17 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              1:09.43    1:16.38  
 18 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST              1:22.79    1:21.02  
 19 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              1:29.02    1:21.12  
 20 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST              1:35.23    1:21.40  
 21 Li, Anika G               14 AAAA-ST              1:19.79    1:21.58  
 22 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              1:20.67    1:22.70  
 23 Gillispie, Kierstyn R     14 AAAA-ST              1:28.48    1:22.83  
 24 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:24.76    1:23.76  
 25 Vail, Sidney M            14 AAAA-ST              1:21.00    1:26.34  
 26 Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST              1:35.00    1:27.90  
 27 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST              1:45.45    1:30.06  
 28 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              1:29.63    1:32.04  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huerta, Averly J          14 AAAA-ST              2:23.67    2:32.15  
                1:11.25   2:32.15 (1:20.90)                                        
  2 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              2:42.05    2:35.13  
                1:14.07   2:35.13 (1:21.06)                                        
  3 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              2:49.17    2:42.55  
                1:18.21   2:42.55 (1:24.34)                                        
  4 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              2:47.91    2:44.64  
                1:19.56   2:44.64 (1:25.08)                                        
  5 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              3:15.00    2:49.25  
                1:23.05   2:49.25 (1:26.20)                                        
  6 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              2:34.92    2:50.32  
                1:20.15   2:50.32 (1:30.17)                                        
  7 Rangel Alfaro, Victoria   14 AAAA-ST              3:01.78    2:58.16  
                1:25.26   2:58.16 (1:32.90)                                        
  8 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST              2:52.19    2:59.72  
                1:26.53   2:59.72 (1:33.19)                                        
  9 Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST              3:35.00    3:09.93  
                1:33.31   3:09.93 (1:36.62)                                        
 10 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST              3:30.01    3:13.30  
                1:34.18   3:13.30 (1:39.12)                                        
 11 Biehl, Alyson H           13 AAAA-ST              3:10.19    3:15.03  
                1:34.06   3:15.03 (1:40.97)                                        
 12 Hurtado, Nina N           14 AAAA-ST              3:15.19    3:17.30  
                1:33.70   3:17.30 (1:43.60)                                        
 13 Vail, Sidney M            14 AAAA-ST              2:55.00    3:19.53  
                1:32.94   3:19.53 (1:46.59)                                        
 14 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST              3:42.42    3:23.88  
                1:40.22   3:23.88 (1:43.66)                                        
 -- Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              2:44.19         DQ  
                1:18.55        DQ (1:28.14)                                        
 
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marakovic, Aliana W       14 NTRO-ST              4:35.67    4:35.42  
                1:05.24   2:15.72 (1:10.48)   3:26.47 (1:10.75)   4:35.42 (1:08.95)
  2 Seal, Hannah M            14 NTRO-ST              4:41.53    4:50.70  
                1:07.24   2:21.74 (1:14.50)   3:36.59 (1:14.85)   4:50.70 (1:14.11)
  3 Dunn, Allie L             13 NTRO-ST              5:08.53    4:53.43  
                1:10.26   2:24.20 (1:13.94)   3:39.08 (1:14.88)   4:53.43 (1:14.35)
  4 Pecze, Hannah H           13 NTRO-ST              5:19.59    4:57.74  
                1:10.46   2:26.36 (1:15.90)   3:43.32 (1:16.96)   4:57.74 (1:14.42)
  5 VanderMeer, Caitlyn B     13 NTRO-ST              5:18.38    5:03.14  
                1:13.12   2:30.26 (1:17.14)   3:47.73 (1:17.47)   5:03.14 (1:15.41)
  6 Tisdale, Madison T        13 NTRO-ST              5:29.63    5:07.15  
                1:13.46   2:31.91 (1:18.45)   3:49.77 (1:17.86)   5:07.15 (1:17.38)
  7 Shepherd, Ella J          13 NTRO-ST              5:30.63    5:09.13  
                1:14.98   2:33.79 (1:18.81)   3:52.27 (1:18.48)   5:09.13 (1:16.86)
  8 DeFranco, Sabrina P       13 NTRO-ST              5:24.41    5:12.35  
                1:13.22   2:33.20 (1:19.98)   3:53.66 (1:20.46)   5:12.35 (1:18.69)
  9 Seaton, Sienna R          14 NTRO-ST              5:21.52    5:16.43  
                1:14.84   2:36.49 (1:21.65)   3:55.97 (1:19.48)   5:16.43 (1:20.46)
 10 Gunn, Libby N             13 NTRO-ST              5:18.52    5:16.69  
                1:15.64   2:37.13 (1:21.49)   3:58.46 (1:21.33)   5:16.69 (1:18.23)
 11 Yung, Natalie T           14 NTRO-ST              5:55.78    5:22.08  
                1:15.77   2:36.87 (1:21.10)   3:59.15 (1:22.28)   5:22.08 (1:22.93)
 12 Koret, Simone L           14 NTRO-ST              5:00.84    5:22.69  
                1:15.73   2:38.94 (1:23.21)   4:02.38 (1:23.44)   5:22.69 (1:20.31)
 13 Boles, Presley L          14 AAAA-ST              5:20.38    5:24.68  
                1:17.35   2:40.71 (1:23.36)   4:03.37 (1:22.66)   5:24.68 (1:21.31)
 14 Whittle, Claire E         14 NTRO-ST              5:29.63    5:28.75  
                1:19.34   2:43.78 (1:24.44)   4:07.91 (1:24.13)   5:28.75 (1:20.84)
 15 Fong, Michelle H          13 NTRO-ST              5:40.00    5:32.14  
                1:20.62   2:46.72 (1:26.10)   4:10.46 (1:23.74)   5:32.14 (1:21.68)
 16 Leggate, Anna L           13 NTRO-ST              5:20.73    5:37.47  
                1:20.26   2:46.40 (1:26.14)   4:13.31 (1:26.91)   5:37.47 (1:24.16)
 17 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              6:03.80    5:43.19  
                1:22.78   2:51.13 (1:28.35)   4:18.56 (1:27.43)   5:43.19 (1:24.63)
 18 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              5:56.85    5:44.06  
                1:23.29   2:51.44 (1:28.15)   4:19.98 (1:28.54)   5:44.06 (1:24.08)
 19 Mize, Kiersten M          13 NTRO-ST              6:21.11    5:44.19  
                1:24.18   2:50.25 (1:26.07)   4:16.54 (1:26.29)   5:44.19 (1:27.65)
 20 Hasson, Bella R           14 NTRO-ST              6:05.00    5:52.89  
                1:22.81   2:51.36 (1:28.55)   4:23.32 (1:31.96)   5:52.89 (1:29.57)
 21 Kim, Katie                13 AAAA-ST              5:57.19    5:58.62  
                1:20.24   2:54.69 (1:34.45)   4:28.35 (1:33.66)   5:58.62 (1:30.27)
 
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST                48.37      43.53  
  2 Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST                55.00      47.86  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huerta, Averly J          14 AAAA-ST              1:17.67    1:21.20  
  2 Black, Kate E             14 AAAA-ST              1:24.28    1:23.31  
  3 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              1:28.75    1:23.80  
  4 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              1:27.33    1:26.49  
  5 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              1:31.17    1:26.93  
  6 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              1:33.03    1:29.74  
  7 Li, Anika G               14 AAAA-ST              1:44.29    1:30.58  
  8 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              1:33.75    1:30.59  
  9 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              1:25.67    1:30.86  
 10 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              1:24.61    1:30.96  
 11 Mao, Jolie                13 AAAA-ST              1:41.64    1:32.57  
 12 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:36.80    1:37.54  
 13 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST              1:39.19    1:41.07  
 14 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              1:30.00    1:41.42  
 15 Biehl, Alyson H           13 AAAA-ST              1:44.19    1:41.89  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phan, Kaitlyn T           13 NTRO-ST              2:48.32    2:33.22  
                1:16.36   2:33.22 (1:16.86)                                        
  2 Proctor, Coco M           14 NTRO-ST              2:30.00    2:33.75  
                1:14.96   2:33.75 (1:18.79)                                        
  3 McLaughlin, Aubrey F      14 NTRO-ST              2:33.93    2:36.11  
                1:14.54   2:36.11 (1:21.57)                                        
  4 Straface, Samie A         14 NTRO-ST              2:38.63    2:36.20  
                1:16.67   2:36.20 (1:19.53)                                        
  5 Seal, Hannah M            14 NTRO-ST              2:36.35    2:36.27  
                1:17.11   2:36.27 (1:19.16)                                        
  6 Dunn, Allie L             13 NTRO-ST              2:50.17    2:36.67  
                1:17.02   2:36.67 (1:19.65)                                        
  7 Pecze, Hannah H           13 NTRO-ST              2:48.63    2:42.05  
                1:19.27   2:42.05 (1:22.78)                                        
  8 Whittle, Claire E         14 NTRO-ST              2:50.63    2:48.53  
                1:24.62   2:48.53 (1:23.91)                                        
  9 Tisdale, Madison T        13 NTRO-ST              2:50.63    2:49.19  
                1:22.61   2:49.19 (1:26.58)                                        
 10 Koret, Simone L           14 NTRO-ST              2:45.69    2:51.47  
                1:24.22   2:51.47 (1:27.25)                                        
 11 Huerta, Averly J          14 AAAA-ST              2:50.67    2:51.85  
                1:24.04   2:51.85 (1:27.81)                                        
 12 Kim, Katie                13 AAAA-ST              3:38.56    3:04.24  
                1:28.05   3:04.24 (1:36.19)                                        
 13 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              3:18.36    3:05.96  
                1:32.79   3:05.96 (1:33.17)                                        
 14 Li, Anika G               14 AAAA-ST              3:47.23    3:07.51  
                1:32.87   3:07.51 (1:34.64)                                        
 15 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              3:04.18    3:10.25  
                1:29.49   3:10.25 (1:40.76)                                        
 16 Mize, Kiersten M          13 NTRO-ST              3:31.99    3:15.22  
                1:35.78   3:15.22 (1:39.44)                                        
 17 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST              3:18.19    3:20.98  
                1:37.32   3:20.98 (1:43.66)                                        
 18 Hasson, Bella R           14 NTRO-ST              3:02.00    3:21.88  
                1:38.04   3:21.88 (1:43.84)                                        
 19 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              3:22.73    3:24.64  
                1:38.79   3:24.64 (1:45.85)                                        
 20 Gillispie, Kierstyn R     14 AAAA-ST              3:43.12    3:25.81  
                1:41.18   3:25.81 (1:44.63)                                        
 21 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              3:46.21    3:45.45  
                1:49.38   3:45.45 (1:56.07)                                        
 
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST                49.42      45.95  
  2 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST                47.59      46.07  
  3 Mize, Kiersten M          13 NTRO-ST                51.63      47.24  
  4 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST              1:02.33      50.37  
  5 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST              1:04.41      58.43  
  6 Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST              1:00.00      59.26  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Kate E             14 AAAA-ST              1:46.06    1:42.43  
  2 Bode, Joy A               13 AAAA-ST              1:38.34    1:43.41  
  3 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              1:49.98    1:47.84  
  4 Li, Anika G               14 AAAA-ST              1:59.28    1:53.86  
  5 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:50.36    1:55.34  
  6 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              1:52.19    1:57.17  
  7 Hurtado, Nina N           14 AAAA-ST              2:13.19    2:08.94  
  8 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              2:00.90    2:12.75  
  9 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST              1:57.01    2:20.00  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pecze, Hannah H           13 NTRO-ST              2:54.73    2:42.46  
                1:17.23   2:42.46 (1:25.23)                                        
  2 VanderMeer, Caitlyn B     13 NTRO-ST              3:23.81    3:01.11  
                1:26.94   3:01.11 (1:34.17)                                        
  3 Seal, Hannah M            14 NTRO-ST              3:12.10    3:07.56  
                1:31.10   3:07.56 (1:36.46)                                        
  4 McLaughlin, Aubrey F      14 NTRO-ST              3:08.78    3:10.96  
                1:33.69   3:10.96 (1:37.27)                                        
  5 Whittle, Claire E         14 NTRO-ST              3:40.31    3:15.26  
                1:35.57   3:15.26 (1:39.69)                                        
  6 Shepherd, Ella J          13 NTRO-ST              3:15.63    3:19.75  
                1:36.57   3:19.75 (1:43.18)                                        
  7 Leggate, Anna L           13 NTRO-ST              3:20.28    3:24.83  
                1:37.37   3:24.83 (1:47.46)                                        
  8 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              4:02.52    3:44.53  
                1:48.83   3:44.53 (1:55.70)                                        
  9 Kim, Katie                13 AAAA-ST              3:32.19    3:55.75  
                1:53.77   3:55.75 (2:01.98)                                        
 
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST                51.60      37.16  
  2 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST                39.39      37.45  
  3 Bode, Joy A               13 AAAA-ST                41.34      39.63  
  4 Rangel Alfaro, Victoria   14 AAAA-ST                51.85      45.35  
  5 Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST                55.00      45.44  
  6 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST                54.45      47.41  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Struck, Sophie L          14 NTRO-ST              1:14.05    1:11.17  
  2 McLaughlin, Aubrey F      14 NTRO-ST              1:15.81    1:14.16  
  3 Phan, Kaitlyn T           13 NTRO-ST              1:20.13    1:14.69  
  4 Zorn, Leyna B             14 AAAA-ST              1:30.67    1:22.90  
  5 DeFranco, Sabrina P       13 NTRO-ST              1:41.94    1:24.61  
  6 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              1:50.00    1:29.89  
  7 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              1:33.30    1:34.30  
  8 Li, Anika G               14 AAAA-ST              1:39.19    1:35.92  
  9 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST              1:51.19    1:43.53  
 
Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Straface, Samie A         14 NTRO-ST              2:40.51    2:41.80  
                1:14.77   2:41.80 (1:27.03)                                        
  2 Struck, Sophie L          14 NTRO-ST              2:49.36    2:42.06  
                1:16.22   2:42.06 (1:25.84)                                        
  3 VanderMeer, Caitlyn B     13 NTRO-ST              2:51.26    2:42.79  
                1:19.20   2:42.79 (1:23.59)                                        
  4 DeFranco, Sabrina P       13 NTRO-ST              3:02.73    2:49.85  
                1:22.88   2:49.85 (1:26.97)                                        
  5 Shepherd, Ella J          13 NTRO-ST              3:16.91    2:55.62  
                1:26.41   2:55.62 (1:29.21)                                        
  6 Gunn, Libby N             13 NTRO-ST              3:15.17    3:01.46  
                1:24.23   3:01.46 (1:37.23)                                        
  7 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              3:14.52    3:03.73  
                1:28.03   3:03.73 (1:35.70)                                        
  8 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              3:12.37    3:06.34  
                1:31.11   3:06.34 (1:35.23)                                        
  9 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              3:35.00    3:14.85  
                1:32.62   3:14.85 (1:42.23)                                        
 10 Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST              3:30.00    3:47.52  
                1:50.64   3:47.52 (1:56.88)                                        
 11 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST              3:45.99    3:48.64  
                1:50.38   3:48.64 (1:58.26)                                        
 
Girls 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              6:00.67    7:10.76  
                1:38.79   3:26.98 (1:48.19)   5:34.01 (2:07.03)   7:10.76 (1:36.75)
 -- Esquivel, Natalia Y       14 AAAA-ST              7:00.00         DQ  
                                2:18.91 ( )                                        
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morison, Sydney R         15 AAAA-ST                32.85      30.68  
  2 Logsdon, Amber M          16 AAAA-ST                30.57      31.14  
  3 Stevens, Abbie E          16 AAAA-ST                32.20      32.24  
  4 O'Brien, Pauline A        16 AAAA-ST                32.46      32.34  
  5 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST                33.17      32.62  
  6 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST                32.97      33.09  
  7 Cardon, Ciara J           15 AAAA-ST                33.72      34.32  
  8 Molina, Melanie M         15 AAAA-ST                36.12      35.37  
  9 Zurawski, Beth R          15 AAAA-ST                41.01      38.03  
 10 Allred, Mckayla L         15 AAAA-ST                37.00      48.68  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wu, Kaylee M              15 UN-ST                  59.43    1:00.70  
  2 Hoang, Trinity G          15 NTRO-ST                58.01    1:03.31  
  3 Rawie, Sydney A           16 NTRO-ST              1:00.41    1:03.65  
  4 Garrison, Sophia J        18 NTRO-ST                59.43    1:04.23  
  5 Tisdale, Haley M          15 NTRO-ST              1:02.61    1:05.23  
  6 Park, Jasmine P           15 NTRO-ST              1:02.20    1:06.01  
  7 Baker, Kira A             16 NTRO-ST              1:04.90    1:06.71  
  8 VanderMeer, Kylie L       17 NTRO-ST              1:01.03    1:06.77  
  9 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              1:08.12    1:07.59  
 10 Klaas, Natalie A          17 NTRO-ST              1:05.99    1:07.62  
 11 Phegley, Victoria L       15 UN-ST                1:05.52    1:08.43  
 12 Morison, Sydney R         15 AAAA-ST              1:11.99    1:09.23  
 13 Freeman, Hailey A         16 NTRO-ST              1:07.91    1:09.43  
 14 Logsdon, Amber M          16 AAAA-ST              1:07.00    1:10.26  
 15 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST              1:13.63    1:12.05  
 16 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              1:15.59    1:13.49  
 17 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              1:20.06    1:14.76  
 18 Zurawski, Beth R          15 AAAA-ST              1:37.98    1:22.19  
 19 Reynolds, Ayla J          15 AAAA-ST              1:33.16    1:25.65  
 20 Jaquez, Emily D           15 AAAA-ST              1:45.45    1:41.40  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              2:23.25    2:23.31  
                1:09.26   2:23.31 (1:14.05)                                        
  2 Cardon, Ciara J           15 AAAA-ST              2:39.39    2:36.95  
                1:16.43   2:36.95 (1:20.52)                                        
  3 Zurawski, Beth R          15 AAAA-ST              2:57.66    3:06.11  
                1:27.87   3:06.11 (1:38.24)                                        
 
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunn, Madeleine E         16 NTRO-ST              4:34.31    4:31.93  
                1:05.41   2:14.20 (1:08.79)   3:23.92 (1:09.72)   4:31.93 (1:08.01)
  2 Wu, Kaylee M              15 UN-ST                4:27.85    4:34.70  
                1:06.83   2:17.41 (1:10.58)   3:27.76 (1:10.35)   4:34.70 (1:06.94)
  3 Rawie, Sydney A           16 NTRO-ST              4:31.88    4:47.05  
                1:06.73   2:18.40 (1:11.67)   3:32.24 (1:13.84)   4:47.05 (1:14.81)
  4 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              5:07.83    4:57.21  
                1:11.14   2:25.81 (1:14.67)   3:41.71 (1:15.90)   4:57.21 (1:15.50)
  5 Tisdale, Haley M          15 NTRO-ST              5:06.82    5:02.16  
                1:10.30   2:27.48 (1:17.18)   3:45.69 (1:18.21)   5:02.16 (1:16.47)
  6 VanderMeer, Kylie L       17 NTRO-ST              4:57.56    5:02.73  
                1:12.05   2:29.20 (1:17.15)   3:46.94 (1:17.74)   5:02.73 (1:15.79)
  7 Freeman, Hailey A         16 NTRO-ST              5:12.05    5:15.70  
                1:14.11   2:35.10 (1:20.99)   3:56.15 (1:21.05)   5:15.70 (1:19.55)
  8 Phegley, Victoria L       15 UN-ST                5:12.59    5:16.50  
                1:15.75   2:37.41 (1:21.66)   3:58.54 (1:21.13)   5:16.50 (1:17.96)
  9 Reynolds, Ayla J          15 AAAA-ST              6:30.00    6:11.84  
                1:30.14   3:05.34 (1:35.20)   4:40.54 (1:35.20)   6:11.84 (1:31.30)
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Clara M            15 AAAA-ST                38.67      40.61  
  2 Jaquez, Emily D           15 AAAA-ST                45.54      52.40  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morison, Sydney R         15 AAAA-ST              1:23.72    1:17.70  
  2 O'Brien, Pauline A        16 AAAA-ST              1:20.72    1:19.48  
  3 Cardon, Ciara J           15 AAAA-ST              1:22.40    1:22.84  
  4 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              1:27.16    1:23.46  
  5 Magness, Juliana D        15 AAAA-ST              1:21.67    1:23.93  
  6 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST              1:26.69    1:24.46  
  7 Allred, Mckayla L         15 AAAA-ST              1:28.00    2:04.15  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunn, Madeleine E         16 NTRO-ST              2:22.57    2:22.93  
                1:09.37   2:22.93 (1:13.56)                                        
  2 Park, Jasmine P           15 NTRO-ST              2:27.73    2:33.29  
                1:13.30   2:33.29 (1:19.99)                                        
  3 LeGere, Jocelyn S         15 NTRO-ST              2:35.14    2:35.72  
                1:16.72   2:35.72 (1:19.00)                                        
  4 Tisdale, Haley M          15 NTRO-ST              2:41.78    2:44.28  
                1:18.57   2:44.28 (1:25.71)                                        
  5 Phegley, Victoria L       15 UN-ST                2:45.25    2:52.87  
                1:24.60   2:52.87 (1:28.27)                                        
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garrison, Sophia J        18 NTRO-ST                33.89      37.47  
  2 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST                51.48      44.88  
  3 Evans, Clara M            15 AAAA-ST                38.67      45.63  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Brien, Pauline A        16 AAAA-ST              1:32.04    1:32.11  
  2 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              1:54.10    1:36.14  
  3 Stevens, Abbie E          16 AAAA-ST              1:31.67    1:37.49  
  4 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              1:49.07    1:38.46  
  5 Molina, Melanie M         15 AAAA-ST              1:45.05    1:40.44  
  6 Magness, Juliana D        15 AAAA-ST              1:33.67    1:42.76  
 -- Allred, Mckayla L         15 AAAA-ST              1:40.00         DQ  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rautaneva, Julia O        16 NTRO-ST              2:43.44    3:01.08  
                1:26.96   3:01.08 (1:34.12)                                        
  2 Evans, Clara M            15 AAAA-ST              3:18.67    3:31.16  
  3 Zurawski, Beth R          15 AAAA-ST              3:57.81    3:53.60  
                1:51.78   3:53.60 (2:01.82)                                        
 -- LeGere, Jocelyn S         15 NTRO-ST              3:03.02         DQ  
                1:33.17        DQ (1:41.05)                                        
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST                39.26      38.13  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoang, Trinity G          15 NTRO-ST              1:06.95    1:10.42  
  2 Klaas, Natalie A          17 NTRO-ST              1:07.81    1:11.17  
  3 Garrison, Sophia J        18 NTRO-ST              1:03.50    1:12.27  
  4 Park, Jasmine P           15 NTRO-ST              1:07.90    1:14.39  
  5 Baker, Kira A             16 NTRO-ST              1:12.19    1:18.54  
  6 Molina, Melanie M         15 AAAA-ST              1:28.89    1:32.99  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rawie, Sydney A           16 NTRO-ST              2:25.26    2:36.02  
                1:11.88   2:36.02 (1:24.14)                                        
  2 Klaas, Natalie A          17 NTRO-ST              2:32.86    2:40.24  
                1:14.77   2:40.24 (1:25.47)                                        
  3 Rautaneva, Julia O        16 NTRO-ST              2:32.08    2:41.47  
                1:16.54   2:41.47 (1:24.93)                                        
  4 Hoang, Trinity G          15 NTRO-ST              2:31.20    2:42.04  
                1:11.90   2:42.04 (1:30.14)                                        
  5 Freeman, Hailey A         16 NTRO-ST              2:40.38    2:45.63  
                1:18.45   2:45.63 (1:27.18)                                        
  6 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              2:52.37    2:50.42  
                1:21.25   2:50.42 (1:29.17)                                        
  7 Morison, Sydney R         15 AAAA-ST              3:10.43    2:59.76  
                1:21.16   2:59.76 (1:38.60)                                        
  8 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              3:19.63    2:59.87  
                1:25.14   2:59.87 (1:34.73)                                        
  9 Stevens, Abbie E          16 AAAA-ST              3:00.67    3:03.57  
                1:28.56   3:03.57 (1:35.01)                                        
 10 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST              3:04.21    3:06.18  
                1:29.49   3:06.18 (1:36.69)                                        
 11 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              3:17.28    3:06.20  
                1:28.59   3:06.20 (1:37.61)                                        
 -- Reynolds, Ayla J          15 AAAA-ST              3:49.00         DQ  
                1:41.67        DQ (1:48.57)                                        
 
Women 15 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              6:01.12    5:58.40  
                1:20.57   2:53.48 (1:32.91)   4:43.95 (1:50.47)   5:58.40 (1:14.45)
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST                45.01      36.08  
  2 Duncan, Boden W           10 AAAA-ST                47.21      37.89  
  3 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST                46.44      40.25  
  4 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              1:10.00      40.91  
  5 Cummings, Augie A          9 AAAA-ST              1:10.00      45.06  
  6 Lee, Justin H              9 AAAA-ST                50.99      50.41  
  7 Isiguzo, Nikhil O          9 AAAA-ST                50.34      52.34  
  8 Clinger, Nathan J          8 AAAA-ST              1:10.00      55.62  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              1:38.85    1:20.76  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              1:43.92    1:29.95  
  3 Phan, Dylan T              9 NTRO-ST              1:40.00    1:32.83  
  4 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              2:30.00    1:34.97  
  5 Cummings, Augie A          9 AAAA-ST              2:30.00    1:44.12  
  6 Clinger, Nathan J          8 AAAA-ST              2:30.00    2:04.28  
  7 Isiguzo, Nikhil O          9 AAAA-ST              1:50.34    2:14.46  
 
Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              3:30.00    2:49.70  
                1:22.42   2:49.70 (1:27.28)                                        
  2 Duncan, Boden W           10 AAAA-ST              3:25.00    2:58.61  
                1:26.88   2:58.61 (1:31.73)                                        
  3 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              3:38.35    3:15.39  
                1:32.84   3:15.39 (1:42.55)                                        
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST                51.54      43.74  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST                49.26      44.37  
  3 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              1:10.00      48.65  
  4 Cummings, Augie A          9 AAAA-ST              1:10.00      55.38  
  5 Clinger, Nathan J          8 AAAA-ST              1:10.00    1:07.67  
  6 Isiguzo, Nikhil O          9 AAAA-ST                55.34    1:09.63  
  7 Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              1:23.45    1:11.80  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              2:01.16    1:36.03  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              1:45.46    1:39.55  
  3 Duncan, Boden W           10 AAAA-ST              2:13.88    1:41.96  
  4 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              2:30.00    1:52.41  
  5 Lee, Justin H              9 AAAA-ST              1:45.99    2:10.68  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              1:07.99      53.49  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              1:03.92      55.47  
  3 Cummings, Augie A          9 AAAA-ST              1:30.00    1:02.89  
  4 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              1:30.00    1:05.42  
  5 Clinger, Nathan J          8 AAAA-ST              1:30.00    1:16.73  
 -- Phan, Dylan T              9 NTRO-ST                51.38         DQ  
 -- Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              1:42.99         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              2:31.86    1:57.22  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              2:15.53    2:07.25  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Boden W           10 AAAA-ST                55.21      43.35  
  2 Cummings, Augie A          9 AAAA-ST              1:30.00    1:01.50  
  3 Clinger, Nathan J          8 AAAA-ST              1:30.00    1:11.42  
  4 Lee, Justin H              9 AAAA-ST              1:05.99    1:23.64  
 -- Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              1:30.00         DQ  
 
Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              3:55.00    3:21.74  
                1:38.85   3:21.74 (1:42.89)                                        
  2 Phan, Dylan T              9 NTRO-ST              3:45.00    3:31.05  
                1:40.96   3:31.05 (1:50.09)                                        
  3 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              3:57.00    3:31.78  
                1:39.15   3:31.78 (1:52.63)                                        
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST                40.05      31.65  
  2 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST                35.00      34.33  
  3 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                34.86      35.15  
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                46.01      35.49  
  5 McNeill, Noah R           12 AAAA-ST                55.00      36.18  
  6 Menger, Cade B            12 AAAA-ST                38.34      37.33  
  7 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST                42.00      38.20  
  8 Bartolini, Grant V        11 AAAA-ST                47.99      38.37  
  9 Mayo, Connor P            12 AAAA-ST                49.99      38.41  
 10 Noveroske, Ryker K        12 AAAA-ST              1:10.00      40.47  
 11 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST                46.45      41.14  
 12 Martinez, Alex            12 AAAA-ST                50.01      43.79  
 13 Duncan, Braxton W         12 AAAA-ST                56.29      44.02  
 14 Isiguzo, Raj O            11 AAAA-ST                48.34      44.20  
 15 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                49.99      44.77  
 16 Zurawski, Joseph A        11 AAAA-ST              1:05.99      45.96  
 17 Walker, Samuel K          12 AAAA-ST                55.00      46.67  
 18 Lai, Austin               12 AAAA-ST                50.00      48.38  
 19 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:10.00      51.55  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liang, Ben                12 NTRO-ST              1:06.64    1:04.87  
  2 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              1:21.88    1:12.31  
  3 Gomez, Miguel L           11 NTRO-ST              1:10.30    1:14.28  
  4 Fong, Marcus H            11 NTRO-ST              1:18.98    1:14.58  
  5 Crump, Max C              12 AAAA-ST              1:14.19    1:16.70  
  6 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:46.00    1:17.24  
  7 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              1:46.44    1:19.41  
  8 McNeill, Noah R           12 AAAA-ST              2:00.00    1:21.72  
  9 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST              1:22.92    1:23.95  
 10 Cherry, Parker R          11 AAAA-ST              1:45.99    1:27.75  
 11 Mayo, Connor P            12 AAAA-ST              1:40.99    1:30.36  
 12 Olsen, Noah S             11 AAAA-ST              1:31.99    1:33.79  
 13 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              1:40.99    1:39.94  
 14 Madero, Miguel            11 AAAA-ST              1:50.34    1:45.30  
 15 Zurawski, Joseph A        11 AAAA-ST              2:34.56    1:46.15  
 16 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:50.00    2:03.28  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST              3:05.01    2:42.93  
                1:14.69   2:42.93 (1:28.24)                                        
  2 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST              3:20.00    3:09.52  
                1:33.02   3:09.52 (1:36.50)                                        
  3 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST              3:35.79    3:18.17  
                1:36.58   3:18.17 (1:41.59)                                        
  4 Mayo, Connor P            12 AAAA-ST              3:15.99    3:18.68  
                1:28.11   3:18.68 (1:50.57)                                        
  5 Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              4:30.00    3:43.34  
                1:45.37   3:43.34 (1:57.97)                                        
 
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liang, Ben                12 NTRO-ST              4:58.41    4:51.99  
                1:11.08   2:25.62 (1:14.54)   3:39.62 (1:14.00)   4:51.99 (1:12.37)
  2 Lee, Kyle L               12 NTRO-ST              5:29.76    4:59.24  
                1:10.81   2:27.84 (1:17.03)   3:44.60 (1:16.76)   4:59.24 (1:14.64)
  3 Gomez, Miguel L           11 NTRO-ST              5:40.00    5:22.73  
                1:19.11   2:44.85 (1:25.74)   4:07.56 (1:22.71)   5:22.73 (1:15.17)
  4 Wei, Derek Z              11 NTRO-ST              5:50.00    5:50.84  
                1:26.62   2:57.15 (1:30.53)   4:26.67 (1:29.52)   5:50.84 (1:24.17)
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phan, Jayden T            12 NTRO-ST                39.16      38.36  
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                48.34      42.87  
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                52.39      43.96  
  4 Wei, Derek Z              11 NTRO-ST                45.00      44.24  
  5 Cherry, Parker R          11 AAAA-ST                45.46      44.49  
  6 Mayo, Connor P            12 AAAA-ST                51.99      48.68  
  7 Noveroske, Ryker K        12 AAAA-ST              1:10.00      50.33  
  8 Madero, Miguel            11 AAAA-ST                54.34      51.33  
  9 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:00.00      52.50  
 10 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST              1:00.00      53.99  
 11 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                49.99      54.47  
 12 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:30.00      56.31  
 13 Zurawski, Joseph A        11 AAAA-ST              1:25.07      57.71  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              1:33.94    1:25.75  
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST              1:40.34    1:35.04  
  3 Bartolini, Grant V        11 AAAA-ST              1:30.99    1:35.13  
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:45.00    1:35.18  
  5 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              1:55.00    1:39.51  
  6 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST              1:50.00    1:40.55  
  7 Duncan, Braxton W         12 AAAA-ST              2:22.92    1:53.07  
  8 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              1:43.99    1:59.88  
  9 Lai, Austin               12 AAAA-ST              2:00.00    2:00.50  
 10 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              2:15.00    2:04.18  
 11 Isiguzo, Raj O            11 AAAA-ST              2:00.34    2:05.34  
 12 Zurawski, Joseph A        11 AAAA-ST              2:30.07    2:10.94  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liang, Ben                12 NTRO-ST              2:50.00    2:36.37  
                1:15.93   2:36.37 (1:20.44)                                        
  2 Gomez, Miguel L           11 NTRO-ST              2:45.00    2:45.46  
                1:20.79   2:45.46 (1:24.67)                                        
  3 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              3:12.00    3:01.73  
                1:27.44   3:01.73 (1:34.29)                                        
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liang, Ben                12 NTRO-ST                49.67      42.42  
  2 Phan, Jayden T            12 NTRO-ST                55.00      47.98  
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                40.00      48.30  
  4 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:05.00      48.50  
  5 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST                40.00      48.90  
  6 McNeill, Noah R           12 AAAA-ST              1:05.00      50.23  
  7 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                51.34      53.60  
  8 Olsen, Noah S             11 AAAA-ST                55.99      57.00  
  9 Cherry, Parker R          11 AAAA-ST              1:01.16      58.38  
 10 Noveroske, Ryker K        12 AAAA-ST              1:10.00    1:01.80  
 11 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST              1:05.00    1:02.26  
 12 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:40.00    1:11.72  
 -- Zurawski, Joseph A        11 AAAA-ST              1:18.99         DQ  
 -- Madero, Miguel            11 AAAA-ST                58.34         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST              1:45.01    1:35.68  
  2 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST              1:55.00    1:43.52  
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:40.00    1:46.02  
  4 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              1:59.99    1:57.52  
  5 Bartolini, Grant V        11 AAAA-ST              2:15.99    2:01.21  
  6 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST              1:45.01    2:04.79  
  7 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              2:00.01    2:18.88  
  8 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              2:45.00    2:25.94  
 -- Menger, Cade B            12 AAAA-ST              2:05.34         DQ  
 -- Mayo, Connor P            12 AAAA-ST              2:00.99         DQ  
 -- Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              2:20.00         DQ  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Kyle L               12 NTRO-ST              3:15.00    2:56.72  
                1:25.00   2:56.72 (1:31.72)                                        
  2 Wei, Derek Z              11 NTRO-ST              3:35.00    3:28.14  
                1:43.08   3:28.14 (1:45.06)                                        
  3 Mayo, Connor P            12 AAAA-ST              4:20.99    3:46.48  
                1:49.14   3:46.48 (1:57.34)                                        
 -- Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              4:17.99         DQ  
                2:05.26        DQ (2:09.99)                                        
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST                40.07      37.59  
  2 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST                45.00      39.84  
  3 McNeill, Noah R           12 AAAA-ST              1:00.00      42.90  
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                45.00      43.43  
  5 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                45.34      45.17  
  6 Menger, Cade B            12 AAAA-ST                47.34      45.49  
  7 Noveroske, Ryker K        12 AAAA-ST              1:10.00      47.12  
  8 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST                58.93      51.11  
  9 Bartolini, Grant V        11 AAAA-ST                50.14      54.66  
 10 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:00.00      55.33  
 11 Duncan, Braxton W         12 AAAA-ST              1:23.76      59.16  
 12 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              1:00.01      59.42  
 13 Zurawski, Joseph A        11 AAAA-ST              1:45.07    1:00.08  
 -- Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              1:10.00         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phan, Jayden T            12 NTRO-ST              1:30.00    1:24.45  
  2 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              1:36.14    1:27.16  
  3 Fong, Marcus H            11 NTRO-ST              1:30.00    1:30.55  
  4 Crump, Max C              12 AAAA-ST              1:35.19    1:34.90  
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phan, Jayden T            12 NTRO-ST              2:57.28    2:53.06  
                1:21.38   2:53.06 (1:31.68)                                        
  2 Wei, Derek Z              11 NTRO-ST              3:15.65    3:09.30  
                1:34.87   3:09.30 (1:34.43)                                        
  3 Crump, Max C              12 AAAA-ST              3:21.19    3:11.21  
                1:28.38   3:11.21 (1:42.83)                                        
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              2:45.00    3:18.56  
                1:34.92   3:18.56 (1:43.64)                                        
 
Boys 11-12 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              7:05.00    6:35.86  
                1:29.56   3:12.01 (1:42.45)   5:08.10 (1:56.09)   6:35.86 (1:27.76)
 
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST                30.56      28.39  
  2 Dalley, David A           14 AAAA-ST                31.55      29.34  
  3 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST                30.76      30.04  
  4 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST                33.99      30.13  
  5 Robles, Andre M           13 AAAA-ST                34.12      30.44  
  6 Barr, Caden K             14 AAAA-ST                30.19      30.93  
  7 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST                35.69      30.97  
  8 Wilkiewicz, Aidan M       14 AAAA-ST                38.54      31.45  
  9 Wooten-Cortez, Bryce J    13 AAAA-ST                32.00      31.94  
 10 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST                39.43      32.26  
 11 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST                36.99      33.03  
 12 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST                34.34      34.70  
 13 Montgomery, Ben J         14 AAAA-ST                45.45      35.94  
 14 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST                45.00      36.76  
 15 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST                35.00      37.31  
 16 Hogue, Cass V             13 AAAA-ST                38.22      37.70  
 17 Salak, James M            13 AAAA-ST                35.00      38.90  
 18 Zhang, Evan               13 AAAA-ST                38.94      40.36  
 19 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST                47.75      44.99  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alarcon, Kaden S          14 NTRO-ST                56.94      57.18  
  2 Funaro, Kai A             14 NTRO-ST              1:03.79      59.33  
  3 Diaz, Philippe L          13 NTRO-ST              1:04.85    1:02.23  
  4 Schaefer, Logan R         14 NTRO-ST              1:09.59    1:04.23  
  5 Yahin, Andrew C           14 NTRO-ST              1:19.25    1:04.24  
  6 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST              1:07.61    1:04.25  
  7 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              1:07.35    1:04.80  
  8 Dalley, David A           14 AAAA-ST              1:13.38    1:05.97  
  9 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:21.80    1:08.54  
 10 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:16.84    1:10.74  
 11 Goodman, Sean M           13 NTRO-ST              1:15.37    1:11.84  
 12 Stone, Samuel E           14 NTRO-ST              1:10.99    1:12.95  
 13 Selvakumar, RV V          13 NTRO-ST              1:17.33    1:13.61  
 14 Horton, Sheamus A         14 NTRO-ST              1:16.60    1:13.86  
 15 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              1:20.01    1:14.03  
 16 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              1:23.45    1:14.43  
 17 Wooten-Cortez, Bryce J    13 AAAA-ST              1:10.00    1:15.21  
 18 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              1:16.00    1:16.81  
 19 Burnett, Walker P         14 AAAA-ST              1:21.33    1:17.92  
 20 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST              1:18.34    1:19.06  
 21 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              1:42.52    1:22.30  
 22 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST              1:27.19    1:24.81  
 23 Salak, James M            13 AAAA-ST              1:20.00    1:27.94  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              2:38.84    2:24.02  
                1:09.33   2:24.02 (1:14.69)                                        
  2 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              2:40.00    2:24.41  
                1:08.28   2:24.41 (1:16.13)                                        
  3 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              2:46.89    2:28.06  
                1:10.68   2:28.06 (1:17.38)                                        
  4 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              3:02.93    2:36.31  
                1:16.26   2:36.31 (1:20.05)                                        
  5 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              2:51.93    2:38.16  
                1:16.46   2:38.16 (1:21.70)                                        
  6 Smith, Benjamin C         14 AAAA-ST              2:28.67    2:42.73  
                1:17.50   2:42.73 (1:25.23)                                        
  7 Wooten-Cortez, Bryce J    13 AAAA-ST              3:15.00    2:44.72  
                1:17.39   2:44.72 (1:27.33)                                        
  8 Barr, Caden K             14 AAAA-ST              2:47.19    2:46.36  
                1:19.02   2:46.36 (1:27.34)                                        
  9 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              2:46.99    2:47.10  
                1:20.15   2:47.10 (1:26.95)                                        
 10 Lee, Kenneth H            13 AAAA-ST              3:18.43    3:00.85  
                1:25.58   3:00.85 (1:35.27)                                        
 11 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST              3:20.19    3:09.64  
                1:29.02   3:09.64 (1:40.62)                                        
 12 Hogue, Cass V             13 AAAA-ST              3:20.19    3:29.30  
                1:38.40   3:29.30 (1:50.90)                                        
 
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alarcon, Kaden S          14 NTRO-ST              4:27.57    4:20.80  
                1:01.31   2:08.63 (1:07.32)   3:15.33 (1:06.70)   4:20.80 (1:05.47)
  2 Ma, Steven C              14 NTRO-ST              4:35.50    4:32.53  
                1:01.73   2:11.66 (1:09.93)   3:22.63 (1:10.97)   4:32.53 (1:09.90)
  3 Teeters, Victor V         14 NTRO-ST              4:40.40    4:44.35  
                1:05.11   2:18.29 (1:13.18)   3:32.29 (1:14.00)   4:44.35 (1:12.06)
  4 Funaro, Kai A             14 NTRO-ST              5:12.67    4:44.65  
                1:05.66   2:19.65 (1:13.99)   3:33.14 (1:13.49)   4:44.65 (1:11.51)
  5 Jiampietro, Matthew J     13 NTRO-ST              5:35.02    4:44.69  
                1:06.92   2:20.00 (1:13.08)   3:33.44 (1:13.44)   4:44.69 (1:11.25)
  6 Shi, Justin R             13 NTRO-ST              5:04.71    4:44.84  
                1:08.01   2:20.65 (1:12.64)   3:33.32 (1:12.67)   4:44.84 (1:11.52)
  7 Flynn, Gannon A           14 NTRO-ST              4:54.47    4:44.87  
                1:07.31   2:20.87 (1:13.56)   3:35.82 (1:14.95)   4:44.87 (1:09.05)
  8 King, Danies J            14 AAAA-ST              4:50.69    4:45.61  
                1:07.10   2:20.27 (1:13.17)   3:33.77 (1:13.50)   4:45.61 (1:11.84)
  9 Ybarbo, Daniel A          13 NTRO-ST              5:11.75    4:46.55  
                1:08.31   2:21.79 (1:13.48)   3:35.66 (1:13.87)   4:46.55 (1:10.89)
 10 Bose, Noah A              13 NTRO-ST              5:08.11    4:51.30  
                1:09.87   2:23.98 (1:14.11)   3:38.02 (1:14.04)   4:51.30 (1:13.28)
 11 Schaefer, Logan R         14 NTRO-ST              5:09.31    4:55.13  
                1:08.54   2:23.48 (1:14.94)   3:40.32 (1:16.84)   4:55.13 (1:14.81)
 12 Wong, Alexander L         13 NTRO-ST              5:45.09    4:55.66  
                1:11.77   2:27.41 (1:15.64)   3:42.58 (1:15.17)   4:55.66 (1:13.08)
 13 Kundivich, Niko M         13 NTRO-ST              5:34.99    5:14.70  
                1:15.56   2:35.85 (1:20.29)   3:56.86 (1:21.01)   5:14.70 (1:17.84)
 14 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              5:40.83    5:15.26  
                1:16.46   2:37.47 (1:21.01)   3:58.82 (1:21.35)   5:15.26 (1:16.44)
 15 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              5:14.82    5:15.34  
                1:14.57   2:33.40 (1:18.83)   3:54.66 (1:21.26)   5:15.34 (1:20.68)
 16 Yount, Cody A             13 NTRO-ST              5:29.63    5:25.13  
                1:17.92   2:42.99 (1:25.07)   4:06.45 (1:23.46)   5:25.13 (1:18.68)
 17 Goodman, Sean M           13 NTRO-ST              5:36.62    5:30.43  
                1:18.14   2:42.63 (1:24.49)   4:07.94 (1:25.31)   5:30.43 (1:22.49)
 18 Dalley, David A           14 AAAA-ST              6:12.04    5:30.64  
                1:17.38   2:44.14 (1:26.76)   4:09.16 (1:25.02)   5:30.64 (1:21.48)
 
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ybarbo, Daniel A          13 NTRO-ST                36.62      34.20  
  2 Robles, Andre M           13 AAAA-ST                41.54      37.79  
  3 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST                46.34      38.62  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jiampietro, Matthew J     13 NTRO-ST              2:45.47    2:23.68  
                1:10.55   2:23.68 (1:13.13)                                        
  2 Covington, Charles B      14 NTRO-ST              2:20.49    2:25.07  
                1:09.17   2:25.07 (1:15.90)                                        
  3 Ybarbo, Daniel A          13 NTRO-ST              2:46.77    2:31.31  
                1:14.71   2:31.31 (1:16.60)                                        
  4 Shi, Justin R             13 NTRO-ST              2:36.16    2:33.00  
                1:15.35   2:33.00 (1:17.65)                                        
  5 Bose, Noah A              13 NTRO-ST              2:55.63    2:35.36  
                1:16.76   2:35.36 (1:18.60)                                        
  6 Teeters, Victor V         14 NTRO-ST              2:34.56    2:37.43  
                1:17.16   2:37.43 (1:20.27)                                        
  7 Kundivich, Niko M         13 NTRO-ST              2:46.48    2:38.52  
                1:17.75   2:38.52 (1:20.77)                                        
  8 Schaefer, Logan R         14 NTRO-ST              3:18.04    2:40.34  
                1:17.79   2:40.34 (1:22.55)                                        
  9 Yount, Cody A             13 NTRO-ST              2:50.63    2:52.84  
                1:25.55   2:52.84 (1:27.29)                                        
 10 Stone, Samuel E           14 NTRO-ST              3:07.99    2:53.36  
                1:25.47   2:53.36 (1:27.89)                                        
 
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diaz, Philippe L          13 NTRO-ST                42.10      40.01  
  2 Stone, Samuel E           14 NTRO-ST                44.99      43.18  
  3 Selvakumar, RV V          13 NTRO-ST                58.56      44.09  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              1:32.94    1:30.54  
  2 Smith, Benjamin C         14 AAAA-ST              1:29.67    1:32.37  
  3 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:51.98    1:38.31  
  4 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:44.40    1:40.56  
  5 Lee, Kenneth H            13 AAAA-ST              1:56.39    1:42.34  
  6 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              1:35.00    1:48.50  
  7 Montgomery, Ben J         14 AAAA-ST              1:50.54    1:51.53  
  8 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              1:50.00    1:56.72  
  9 Hogue, Cass V             13 AAAA-ST              2:10.19    2:14.50  
 10 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST              2:10.19    2:19.73  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ma, Steven C              14 NTRO-ST              2:49.08    2:42.60  
                1:17.96   2:42.60 (1:24.64)                                        
  2 Flynn, Gannon A           14 NTRO-ST              2:56.53    2:45.41  
                1:19.07   2:45.41 (1:26.34)                                        
  3 Wong, Alexander L         13 NTRO-ST              3:18.39    2:59.55  
                1:28.39   2:59.55 (1:31.16)                                        
  4 Yahin, Andrew C           14 NTRO-ST              3:15.63    3:03.70  
                1:28.37   3:03.70 (1:35.33)                                        
  5 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              3:22.58    3:11.34  
                1:33.49   3:11.34 (1:37.85)                                        
  6 Shi, Justin R             13 NTRO-ST              3:48.26    3:15.74  
                1:34.85   3:15.74 (1:40.89)                                        
  7 Bose, Noah A              13 NTRO-ST              3:15.63    3:20.40  
                1:36.64   3:20.40 (1:43.76)                                        
  8 Smith, Benjamin C         14 AAAA-ST              3:08.67    3:21.57  
                1:37.47   3:21.57 (1:44.10)                                        
  9 Kundivich, Niko M         13 NTRO-ST              3:15.63    3:26.34  
                1:41.41   3:26.34 (1:44.93)                                        
 10 Yount, Cody A             13 NTRO-ST              3:15.63    3:28.61  
                1:41.67   3:28.61 (1:46.94)                                        
 11 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              3:10.00    3:44.42  
                1:48.19   3:44.42 (1:56.23)                                        
 12 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              3:35.01    3:55.91  
                1:52.61   3:55.91 (2:03.30)                                        
 13 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              3:45.00    3:57.41  
                1:56.76   3:57.41 (2:00.65)                                        
 -- Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              3:42.47         DQ  
                1:36.23        DQ (1:39.29)                                        
 
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST                42.00      33.03  
  2 Wooten-Cortez, Bryce J    13 AAAA-ST                45.00      33.53  
  3 Burnett, Walker P         14 AAAA-ST                39.99      35.25  
  4 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST                43.36      35.46  
  5 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST                45.54      38.00  
  6 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST                50.00      45.00  
  7 Zhang, Evan               13 AAAA-ST                50.00      49.17  
  8 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST                53.57      50.40  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Covington, Charles B      14 NTRO-ST              1:03.88    1:03.17  
  2 Alarcon, Kaden S          14 NTRO-ST              1:09.35    1:04.27  
  3 Funaro, Kai A             14 NTRO-ST              1:04.89    1:08.73  
  4 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST              1:32.75    1:13.50  
  5 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              1:15.72    1:16.77  
  6 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:50.43    1:24.03  
  7 Wooten-Cortez, Bryce J    13 AAAA-ST              1:20.00    1:24.14  
  8 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:53.44    1:27.10  
  9 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              1:38.88    1:28.29  
 10 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              1:33.66    1:35.52  
 11 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST              1:57.19    1:48.82  
 
Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alarcon, Kaden S          14 NTRO-ST              2:29.09    2:25.38  
                1:09.09   2:25.38 (1:16.29)                                        
  2 Ma, Steven C              14 NTRO-ST              2:39.12    2:28.72  
                1:10.91   2:28.72 (1:17.81)                                        
  3 Flynn, Gannon A           14 NTRO-ST              2:44.20    2:30.46  
                1:11.98   2:30.46 (1:18.48)                                        
  4 Funaro, Kai A             14 NTRO-ST              2:50.60    2:33.92  
                1:11.17   2:33.92 (1:22.75)                                        
  5 Wong, Alexander L         13 NTRO-ST              2:57.33    2:36.97  
                1:18.06   2:36.97 (1:18.91)                                        
  6 Diaz, Philippe L          13 NTRO-ST              2:41.59    2:39.57  
                1:18.21   2:39.57 (1:21.36)                                        
  7 Yahin, Andrew C           14 NTRO-ST              3:16.83    2:40.58  
                1:14.62   2:40.58 (1:25.96)                                        
  8 Ybarbo, Daniel A          13 NTRO-ST              3:06.34    2:41.20  
                1:16.74   2:41.20 (1:24.46)                                        
  9 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              3:03.30    2:45.27  
                1:20.25   2:45.27 (1:25.02)                                        
 10 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              3:05.72    2:48.00  
                1:22.66   2:48.00 (1:25.34)                                        
 11 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST              2:53.51    2:50.75  
                1:16.94   2:50.75 (1:33.81)                                        
 12 Yount, Cody A             13 NTRO-ST              3:09.65    2:53.05  
                1:23.22   2:53.05 (1:29.83)                                        
 13 Horton, Sheamus A         14 NTRO-ST              2:55.26    2:53.10  
                1:19.77   2:53.10 (1:33.33)                                        
 14 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              3:26.24    2:55.94  
                1:25.26   2:55.94 (1:30.68)                                        
 15 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              3:08.16    2:58.20  
                1:23.90   2:58.20 (1:34.30)                                        
 16 Selvakumar, RV V          13 NTRO-ST              3:11.99    3:00.18  
                1:25.53   3:00.18 (1:34.65)                                        
 17 Smith, Benjamin C         14 AAAA-ST              2:50.67    3:00.68  
                1:28.32   3:00.68 (1:32.36)                                        
 18 Wooten-Cortez, Bryce J    13 AAAA-ST              3:35.00    3:07.30  
                1:25.13   3:07.30 (1:42.17)                                        
 19 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              3:29.58    3:07.93  
                1:26.29   3:07.93 (1:41.64)                                        
 20 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              3:36.63    3:11.24  
                1:32.01   3:11.24 (1:39.23)                                        
 21 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST              3:41.19    3:46.69  
                1:44.02   3:46.69 (2:02.67)                                        
 -- Burnett, Walker P         14 AAAA-ST              3:23.11         DQ  
                1:31.27        DQ (1:53.56)                                        
 
Boys 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Zhang, Evan               13 AAAA-ST              5:55.99         DQ  
                2:04.37     2:31.50 (27.13)                                        
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                25.90      26.50  
  2 Montoya, Derek A          16 AAAA-ST                28.34      27.14  
  3 Manzo, Jason R            15 AAAA-ST                30.42      27.16  
  4 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST                27.56      27.69  
  5 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST                28.14      28.03  
  6 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST                29.07      28.07  
  7 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST                28.31      28.50  
  8 Douphrate, Nathan H       16 AAAA-ST                27.51      28.99  
  9 Bumanglag, ZealLeon J     17 AAAA-ST                30.14      29.08  
 10 Howland, Aiden C          16 AAAA-ST                31.67      29.75  
 11 Calef IV, John C          15 AAAA-ST                29.53      29.85  
 12 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST                27.99      30.33  
 13 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST                32.40      30.52  
 14 Villanueva-Delaney, Fint  15 AAAA-ST                32.91      30.68  
 15 Coronado, Noe V           16 AAAA-ST                31.59      31.24  
 16 Mendoza, Benjamin E       16 AAAA-ST                36.63      31.26  
 17 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST                39.20      31.65  
 18 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST                31.30      31.76  
 19 Prieto, Seb A             15 AAAA-ST                31.95      32.26  
 20 Lindsey, Caleb P          17 AAAA-ST                32.12      32.43  
 21 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST                34.39      32.86  
 22 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST                32.23      32.87  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Logan B           16 NTRO-ST                55.18      54.19  
  2 Flynn, Kelson M           16 NTRO-ST                54.49      54.82  
  3 Bose, Levi N              16 NTRO-ST              1:02.08      56.96  
  4 Posadas, Mauricio         17 NTRO-ST                56.90      58.08  
  5 Vinnik, Daniel A          17 NTRO-ST              1:00.49      58.16  
  6 Frazier, Scotty S         15 NTRO-ST              1:00.00      58.95  
  7 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST                59.98      59.00  
  8 Baker, Sean T             16 NTRO-ST              1:00.63      59.82  
  9 Blancaflor, Rance C       16 NTRO-ST                57.18      59.88  
 10 Hollon, Colton L          17 AAAA-ST                59.99    1:00.04  
 11 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                58.08    1:01.09  
 12 Donaho, Nathan G          16 AAAA-ST              1:11.67    1:01.46  
 13 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:04.26    1:02.33  
 14 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              1:03.95    1:02.96  
 15 Montoya, Derek A          16 AAAA-ST              1:02.34    1:02.98  
 16 Crowns, Owen N            15 NTRO-ST              1:02.48    1:02.99  
 17 Douphrate, Nathan H       16 AAAA-ST                59.51    1:04.39  
 18 Bumanglag, ZealLeon J     17 AAAA-ST              1:06.84    1:04.73  
 19 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              1:10.71    1:05.57  
 20 Villanueva-Delaney, Fint  15 AAAA-ST              1:12.07    1:06.10  
 21 Howland, Aiden C          16 AAAA-ST              1:03.67    1:06.38  
 21 Pitkanen, Kai M           16 NTRO-ST              1:07.77    1:06.38  
 23 White, Jacob G            16 AAAA-ST              1:17.04    1:11.18  
 24 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST              1:14.20    1:12.49  
 25 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              1:31.01    1:12.71  
 26 Sanchez, Gabe E           15 AAAA-ST              1:51.54    1:24.04  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              2:13.09    2:12.80  
                1:04.40   2:12.80 (1:08.40)                                        
  2 Manzo, Jason R            15 AAAA-ST              2:21.20    2:14.50  
                1:04.14   2:14.50 (1:10.36)                                        
  3 Hollon, Colton L          17 AAAA-ST              2:09.99    2:15.65  
                1:04.15   2:15.65 (1:11.50)                                        
  4 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              2:25.22    2:19.01  
                1:06.31   2:19.01 (1:12.70)                                        
  5 Villanueva-Delaney, Fint  15 AAAA-ST              2:35.54    2:21.74  
                1:07.32   2:21.74 (1:14.42)                                        
  6 Douphrate, Nathan H       16 AAAA-ST              2:12.51    2:22.82  
                1:07.09   2:22.82 (1:15.73)                                        
  7 Bumanglag, ZealLeon J     17 AAAA-ST              2:28.65    2:27.95  
                1:07.83   2:27.95 (1:20.12)                                        
  8 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              2:27.17    2:28.63  
                1:08.54   2:28.63 (1:20.09)                                        
  9 Prieto, Seb A             15 AAAA-ST              2:19.67    2:32.15  
                1:13.39   2:32.15 (1:18.76)                                        
 10 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              3:05.00    2:47.64  
                1:20.49   2:47.64 (1:27.15)                                        
 
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bishop, Danny D           15 NTRO-ST              4:24.35    4:18.87  
                1:01.42   2:08.16 (1:06.74)   3:14.86 (1:06.70)   4:18.87 (1:04.01)
  2 Kelly, Jeremy S           15 NTRO-ST              4:30.53    4:21.17  
                1:00.49   2:07.63 (1:07.14)   3:14.99 (1:07.36)   4:21.17 (1:06.18)
  3 Teeters, Stefen S         15 NTRO-ST              4:30.00    4:30.29  
                1:03.28   2:13.22 (1:09.94)   3:22.89 (1:09.67)   4:30.29 (1:07.40)
  4 Ritter, Jack C            15 NTRO-ST              4:36.96    4:32.19  
                1:02.65   2:12.27 (1:09.62)   3:22.88 (1:10.61)   4:32.19 (1:09.31)
  5 Bose, Levi N              16 NTRO-ST              4:41.68    4:33.41  
                1:04.52   2:14.42 (1:09.90)   3:24.22 (1:09.80)   4:33.41 (1:09.19)
  6 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              4:56.00    4:42.57  
                1:07.17   2:19.13 (1:11.96)   3:31.73 (1:12.60)   4:42.57 (1:10.84)
  7 Crowns, Owen N            15 NTRO-ST              4:44.26    4:44.77  
                1:07.91   2:22.50 (1:14.59)   3:36.07 (1:13.57)   4:44.77 (1:08.70)
  8 Vinnik, Maxim A           17 NTRO-ST              4:43.79    4:58.84  
                1:06.60   2:22.45 (1:15.85)   3:41.50 (1:19.05)   4:58.84 (1:17.34)
  9 Villanueva-Delaney, Fint  15 AAAA-ST              5:27.44    5:00.70  
                1:09.37   2:25.72 (1:16.35)   3:44.79 (1:19.07)   5:00.70 (1:15.91)
 10 White, Jacob G            16 AAAA-ST              6:02.00    5:36.92  
                1:20.23   2:44.72 (1:24.49)   4:11.94 (1:27.22)   5:36.92 (1:24.98)
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Jeremy S           15 NTRO-ST                28.87      28.22  
  2 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST                32.12      34.81  
  3 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST                44.34      38.55  
  4 White, Jacob G            16 AAAA-ST                45.00      43.43  
  5 Sanchez, Gabe E           15 AAAA-ST                48.54      44.21  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yung, Julian G            17 NTRO-ST              2:15.50    2:19.05  
                1:07.54   2:19.05 (1:11.51)                                        
  2 Teeters, Stefen S         15 NTRO-ST              2:22.82    2:23.04  
                1:09.82   2:23.04 (1:13.22)                                        
  3 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              2:10.55    2:24.23  
                1:09.23   2:24.23 (1:15.00)                                        
  4 Shadowen, Dillon W        15 NTRO-ST              2:27.09    2:26.60  
                1:11.21   2:26.60 (1:15.39)                                        
  5 Frazier, Scotty S         15 NTRO-ST              2:25.67    2:27.95  
                1:11.68   2:27.95 (1:16.27)                                        
  6 Posadas, Mauricio         17 NTRO-ST              2:21.05    2:28.24  
                1:13.41   2:28.24 (1:14.83)                                        
  7 Crowns, Owen N            15 NTRO-ST              2:39.62    2:33.49  
                1:14.33   2:33.49 (1:19.16)                                        
  8 Pitkanen, Kai M           16 NTRO-ST              2:31.23    2:34.73  
                1:15.99   2:34.73 (1:18.74)                                        
  9 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              2:52.60    2:36.28  
                1:15.70   2:36.28 (1:20.58)                                        
 10 Villanueva-Delaney, Fint  15 AAAA-ST              2:59.65    2:45.50  
                1:20.30   2:45.50 (1:25.20)                                        
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alarcon, Landon D         17 NTRO-ST                31.96      32.84  
  2 Blancaflor, Rance C       16 NTRO-ST                34.44      36.00  
  3 Howland, Aiden C          16 AAAA-ST                33.67      36.68  
  4 Baker, Sean T             16 NTRO-ST                35.63      36.88  
  5 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST                34.76      37.15  
  6 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST                52.52      40.59  
  7 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST                50.34      47.09  
  8 Sanchez, Gabe E           15 AAAA-ST              1:05.66      56.67  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            15 AAAA-ST              1:18.35    1:17.31  
  2 Hollon, Colton L          17 AAAA-ST              1:17.56    1:20.23  
  3 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              1:25.07    1:21.21  
  4 Howland, Aiden C          16 AAAA-ST              1:23.67    1:22.10  
  5 Bumanglag, ZealLeon J     17 AAAA-ST              1:22.83    1:23.89  
  6 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:33.26    1:24.20  
  7 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              1:15.00    1:28.87  
  8 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              1:36.65    1:29.96  
  9 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              1:56.81    1:31.27  
 10 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              1:21.00    1:35.36  
 11 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              1:24.00    1:38.17  
 12 Douphrate, Nathan H       16 AAAA-ST              1:25.51    1:39.09  
 13 Lee, Kevin H              15 AAAA-ST              1:36.68    1:39.71  
 14 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST              1:50.66    1:45.57  
 15 Coronado, Noe V           16 AAAA-ST              1:36.79    1:49.34  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alarcon, Landon D         17 NTRO-ST              2:31.75    2:39.14  
                1:16.87   2:39.14 (1:22.27)                                        
  2 Manzo, Jason R            15 AAAA-ST              2:57.74    2:52.07  
                1:22.24   2:52.07 (1:29.83)                                        
  3 Shadowen, Dillon W        15 NTRO-ST              2:45.55    2:54.52  
                1:23.67   2:54.52 (1:30.85)                                        
  4 Vinnik, Daniel A          17 NTRO-ST              2:51.85    3:01.17  
                1:22.44   3:01.17 (1:38.73)                                        
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Kevin H              15 AAAA-ST                39.54      31.25  
  2 Calef IV, John C          15 AAAA-ST                35.62      31.40  
  3 Mendoza, Benjamin E       16 AAAA-ST                42.24      33.85  
  4 Lindsey, Caleb P          17 AAAA-ST                39.56      35.40  
  5 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST                40.34      36.18  
  6 Coronado, Noe V           16 AAAA-ST                36.78      36.62  
  7 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST                40.67      38.86  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Logan B           16 NTRO-ST              1:00.75      57.90  
  2 Flynn, Kelson M           16 NTRO-ST              1:02.25    1:01.14  
  3 Frazier, Scotty S         15 NTRO-ST              1:02.53    1:02.23  
  4 Yung, Julian G            17 NTRO-ST              1:00.51    1:02.82  
  5 Posadas, Mauricio         17 NTRO-ST              1:03.11    1:03.69  
  6 Manzo, Jason R            15 AAAA-ST              1:09.04    1:03.96  
  7 Alarcon, Landon D         17 NTRO-ST              1:00.06    1:06.19  
  8 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST              1:09.42    1:06.66  
  9 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              1:07.15    1:09.52  
 10 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:15.38    1:10.66  
 11 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST              1:12.89    1:11.50  
 12 Douphrate, Nathan H       16 AAAA-ST              1:08.51    1:13.86  
 13 Montoya, Derek A          16 AAAA-ST              1:09.34    1:14.09  
 14 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              1:31.46    1:15.05  
 15 Bumanglag, ZealLeon J     17 AAAA-ST              1:19.19    1:22.76  
 -- Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              1:18.07         DQ  
 -- Saldana III, Cris         17 AAAA-ST              1:28.34         DQ  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Logan B           16 NTRO-ST              2:15.95    2:15.61  
                1:01.73   2:15.61 (1:13.88)                                        
  2 Kelly, Jeremy S           15 NTRO-ST              2:13.43    2:17.31  
                1:05.38   2:17.31 (1:11.93)                                        
  3 Alarcon, Landon D         17 NTRO-ST              2:13.41    2:17.59  
                1:04.37   2:17.59 (1:13.22)                                        
  4 Bishop, Danny D           15 NTRO-ST              2:19.51    2:21.45  
                1:06.24   2:21.45 (1:15.21)                                        
  5 Bose, Levi N              16 NTRO-ST              2:28.51    2:26.55  
                1:05.73   2:26.55 (1:20.82)                                        
  6 Manzo, Jason R            15 AAAA-ST              2:32.04    2:28.46  
                1:10.33   2:28.46 (1:18.13)                                        
  7 Ritter, Jack C            15 NTRO-ST              2:26.71    2:28.76  
                1:09.67   2:28.76 (1:19.09)                                        
  8 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              2:43.49    2:33.22  
                1:14.08   2:33.22 (1:19.14)                                        
  9 Baker, Sean T             16 NTRO-ST              2:37.58    2:33.34  
                1:13.05   2:33.34 (1:20.29)                                        
 10 Vinnik, Maxim A           17 NTRO-ST              2:27.11    2:34.65  
                1:09.83   2:34.65 (1:24.82)                                        
 11 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST              2:30.63    2:36.47  
                1:09.74   2:36.47 (1:26.73)                                        
 12 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              2:45.86    2:38.17  
                1:12.64   2:38.17 (1:25.53)                                        
 13 Bumanglag, ZealLeon J     17 AAAA-ST              2:43.03    2:43.63  
                1:16.50   2:43.63 (1:27.13)                                        
 14 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              3:01.79    2:45.36  
                1:20.28   2:45.36 (1:25.08)                                        
 15 Douphrate, Nathan H       16 AAAA-ST              2:40.51    2:48.56  
                1:16.61   2:48.56 (1:31.95)                                        
 16 Donaho, Nathan G          16 AAAA-ST              3:20.67    2:59.40  
                1:18.92   2:59.40 (1:40.48)                                        
 -- Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              3:15.00         DQ  
                1:29.93        DQ (1:37.77)                                        
 
Men 15 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              6:37.36    5:34.61  
                1:14.76   2:42.75 (1:27.99)   4:20.31 (1:37.56)   5:34.61 (1:14.30)
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              1:01.54    1:04.03  
  2 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST              1:12.55    1:10.87  
  3 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST              1:12.32    1:12.91  
  4 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:18.67    1:13.06  
  5 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST              1:19.91    1:13.40  
  6 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              1:19.58    1:13.85  
  7 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              1:23.00    1:15.65  
  8 Dalley, David A           14 AAAA-ST              1:19.47    1:16.81  
  9 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST              1:14.23    1:19.08  
 10 Lee, Kevin H              15 AAAA-ST              1:20.46    1:20.15  
 11 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              1:25.18    1:20.34  
 12 Barr, Caden K             14 AAAA-ST              1:21.19    1:21.74  
 13 Villanueva-Delaney, Fint  15 AAAA-ST              1:26.08    1:22.61  
 14 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              1:23.89    1:26.09  
 15 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:25.61    1:27.14  
 16 Saldana III, Cris         17 AAAA-ST              1:27.76    1:27.59  
 17 Prieto, Seb A             15 AAAA-ST              1:11.67    1:28.46  
 18 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST              1:31.34    1:29.15  
 19 Lee, Kenneth H            13 AAAA-ST              1:43.27    1:33.74  
 20 Montgomery, Ben J         14 AAAA-ST              1:42.99    1:33.99  
 21 Zhang, Evan               13 AAAA-ST              1:41.35    1:37.51  
 22 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              1:25.00    1:40.10  
 23 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              2:02.53    1:42.35  
 24 Salak, James M            13 AAAA-ST              1:25.00    1:46.98  
 25 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST              2:08.14    2:03.58  
 -- Wilkiewicz, Aidan M       14 AAAA-ST              1:17.67         DQ