2020 ST AAAA-NS Winter Wonderland Intrasquad / 20-90cm
Northside ISD Aquatic Complex - 12/5/2020 and 12/6/2020     
Final Results                                    
 
Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Marlowe V         10 AAAA-ST                33.07      32.77  
  2 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST                35.55      35.56  
  3 Propper, Talia E          10 AAAA-ST                36.31      36.33  
  4 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST                38.25      38.05  
  5 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST                34.82      38.98  
  6 Jia, Alex M               10 AAAA-ST                42.78      40.04  
  7 Shields, Kate T           10 AAAA-ST                44.31      40.70  
  8 Wasmus, Lauren R          10 AAAA-ST                42.31      44.54  
  9 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST                47.48      46.39  
 10 Meredith, Bailey A         9 AAAA-ST                56.06      47.42  
 11 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST                57.92      50.91  
 12 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST                57.01      51.93  
 
Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Marlowe V         10 AAAA-ST              1:19.19    1:12.84  
  2 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST              1:28.06    1:19.90  
  3 Propper, Talia E          10 AAAA-ST              1:27.52    1:24.47  
  4 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST              1:29.95    1:26.67  
  5 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST              1:24.06    1:28.06  
  6 Merrell, Laney A          10 AAAA-ST              1:32.97    1:34.96  
  7 Shields, Kate T           10 AAAA-ST              1:39.09    1:35.15  
  8 Jia, Alex M               10 AAAA-ST              1:37.78    1:35.84  
  9 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              1:48.92    1:49.46  
 10 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              2:02.09    2:02.02  
 11 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              2:06.00    2:03.09  
 
Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST              2:46.41    2:46.11  
  2 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST              3:01.88    2:58.12  
  3 Merrell, Laney A          10 AAAA-ST              3:22.23    3:17.06  
  4 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              4:16.06    4:00.90  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Marlowe V         10 AAAA-ST                39.90      36.86  
  2 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST                41.40      40.17  
  3 Jia, Alex M               10 AAAA-ST              1:00.00      44.59  
  4 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST                45.81      45.05  
  5 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST                44.32      46.26  
  6 Merrell, Laney A          10 AAAA-ST                50.98      46.74  
  7 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST                56.28      51.69  
  8 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              1:02.29      56.43  
  9 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              1:06.22    1:02.23  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Marlowe V         10 AAAA-ST                46.70      44.44  
  2 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST                51.23      46.23  
  3 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST                50.91      48.94  
  4 Shields, Kate T           10 AAAA-ST                50.47      49.57  
  5 Propper, Talia E          10 AAAA-ST                50.76      50.49  
  6 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST                52.98      52.00  
  7 Jia, Alex M               10 AAAA-ST                56.42      52.74  
  8 Wasmus, Lauren R          10 AAAA-ST              1:08.86      57.49  
  9 Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              1:05.48    1:02.99  
 10 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              1:06.34    1:03.10  
 11 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              1:09.02    1:03.74  
 12 Meredith, Bailey A         9 AAAA-ST              1:27.31    1:11.30  
 
Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST              1:47.54    1:48.78  
  2 Shields, Kate T           10 AAAA-ST              1:57.85    1:49.01  
  3 Propper, Talia E          10 AAAA-ST              1:57.71    1:49.81  
  4 Jia, Alex M               10 AAAA-ST              2:03.06    1:55.16  
  5 Merrell, Laney A          10 AAAA-ST              2:06.32    2:20.37  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Marlowe V         10 AAAA-ST                37.84      36.63  
  2 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST                47.80      43.19  
  3 Propper, Talia E          10 AAAA-ST                47.02      43.62  
  4 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST                45.45      48.55  
  5 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST                52.19      48.65  
  6 Jia, Alex M               10 AAAA-ST                55.89      49.57  
  7 Shields, Kate T           10 AAAA-ST                57.83      52.05  
  8 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST                59.12      59.87  
 
Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jia, Alex M               10 AAAA-ST              1:38.82    1:39.99  
  2 Svatek, Reese R           10 AAAA-ST              1:34.42    1:40.68  
  3 Drumm, Madeleine D        10 AAAA-ST              1:41.78    1:41.17  
  4 Shields, Kate T           10 AAAA-ST              1:45.18    1:42.64  
  5 Wasmus, Lauren R          10 AAAA-ST              1:59.26    1:54.82  
  6 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              2:15.12    2:03.61  
  7 Meredith, Bailey A         9 AAAA-ST              2:15.12    2:15.28  
 -- Metwally, Saga A           8 AAAA-ST              2:35.12         DQ  
 
Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Marlowe V         10 AAAA-ST              2:53.76    2:54.40  
  2 Cruz, Gemma C             10 AAAA-ST              3:23.39    3:12.31  
  3 Propper, Talia E          10 AAAA-ST              3:21.88    3:22.46  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST                30.19      28.81  
  2 Propper, Ella R           12 AAAA-ST                29.95      29.34  
  3 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                35.84      31.15  
  4 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST                32.63      32.36  
  5 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                30.68      32.50  
  6 Ruiz, Gabby M             12 AAAA-ST                31.28      32.54  
  7 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST                35.94      33.59  
  8 Solis, Sam C              11 AAAA-ST                36.15      33.60  
  9 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST                32.45      33.68  
 10 Salak, Kate A             11 AAAA-ST                35.83      33.75  
 11 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                34.28      34.05  
 12 Grimaud, Kaidence E       11 AAAA-ST                34.17      34.30  
 13 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                39.31      38.35  
 14 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST                39.42      38.61  
 15 Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST                50.00      38.68  
 16 Bardin, Addy T            12 AAAA-ST                44.12      39.77  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Propper, Ella R           12 AAAA-ST              1:14.90    1:06.46  
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:10.00    1:09.46  
  3 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              1:15.06    1:11.18  
  4 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST              1:13.06    1:11.66  
  5 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              1:09.72    1:12.07  
  6 Hidalgo, Cami V           12 AAAA-ST              1:13.40    1:13.13  
  7 Solis, Sam C              11 AAAA-ST              1:21.98    1:13.59  
  8 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              1:10.11    1:16.06  
  9 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST              1:22.79    1:17.84  
 10 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST              1:13.07    1:20.93  
 11 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST              1:26.59    1:28.78  
 12 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              1:25.90    1:29.07  
 13 Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST              1:50.00    1:31.80  
 14 Schermerhorn, Lyla L      12 AAAA-ST              1:45.12    1:36.39  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST              2:23.50    2:19.54  
  2 Propper, Ella R           12 AAAA-ST              2:40.22    2:25.42  
  3 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              2:26.97    2:39.68  
  4 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              3:13.30    2:40.49  
  5 Solis, Sam C              11 AAAA-ST              2:43.52    2:41.09  
  6 Ruiz, Gabby M             12 AAAA-ST              2:52.07    2:42.78  
  7 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST              2:30.00    2:47.53  
  8 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              3:14.96    3:05.73  
  9 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST              3:26.25    3:06.97  
 10 Bardin, Addy T            12 AAAA-ST              3:20.00    3:17.25  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              6:50.00    6:30.00  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST                35.47      34.16  
  2 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                40.87      37.73  
  3 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST                38.18      38.00  
  4 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                36.82      38.31  
  5 Solis, Sam C              11 AAAA-ST                43.42      38.90  
  6 Hidalgo, Cami V           12 AAAA-ST                41.29      39.32  
  7 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                39.16      39.85  
  8 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST                41.30      40.59  
  9 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST                47.92      46.02  
 10 Bardin, Addy T            12 AAAA-ST              1:01.22      49.24  
 11 Schermerhorn, Lyla L      12 AAAA-ST                50.79      49.43  
 -- Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST              1:00.00         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              2:38.11    2:38.97  
  2 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST              3:00.00    3:02.95  
  3 Salak, Kate A             11 AAAA-ST              3:10.00    3:25.66  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST                39.71      38.02  
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST                40.70      41.56  
  3 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST                45.31      42.21  
  4 Propper, Ella R           12 AAAA-ST                47.38      42.85  
  5 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST                42.88      42.90  
  6 Grimaud, Kaidence E       11 AAAA-ST                45.38      43.78  
  7 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                56.97      45.86  
  8 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                46.55      47.13  
  9 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST                52.47      47.53  
 10 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                49.27      48.37  
 11 Ruiz, Gabby M             12 AAAA-ST                49.27      49.89  
 12 Solis, Sam C              11 AAAA-ST                51.18      53.41  
 13 Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST              1:10.12      54.41  
 14 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                54.26      55.72  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST              1:29.21    1:24.31  
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:32.51    1:27.79  
  3 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST              1:38.21    1:33.27  
  4 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST              1:40.79    1:36.15  
  5 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST              1:42.10    1:38.18  
  6 Salak, Kate A             11 AAAA-ST              1:43.68    1:40.57  
  7 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              1:39.29    1:42.90  
  8 Ruiz, Gabby M             12 AAAA-ST              1:41.07    1:52.15  
  9 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              1:55.00    1:57.89  
 10 Schermerhorn, Lyla L      12 AAAA-ST              2:15.00    2:00.95  
 11 Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST              2:00.12    2:13.82  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grimaud, Kaidence E       11 AAAA-ST              3:08.34    3:20.21  
  2 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST              3:20.00    3:29.43  
  3 Salak, Kate A             11 AAAA-ST              3:20.00    3:33.56  
  4 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST              3:30.00    3:41.62  
  5 Bardin, Addy T            12 AAAA-ST              4:10.00    3:43.55  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST                34.52      31.70  
  2 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST                32.07      32.25  
  3 Propper, Ella R           12 AAAA-ST                33.90      33.58  
  4 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST                37.29      36.67  
  5 Ruiz, Gabby M             12 AAAA-ST                36.10      36.71  
  6 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                38.73      37.24  
  7 Solis, Sam C              11 AAAA-ST                39.82      38.43  
  8 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST                43.17      39.34  
  9 Hidalgo, Cami V           12 AAAA-ST                42.10      39.39  
 10 Salak, Kate A             11 AAAA-ST                42.10      43.12  
 11 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                42.96      44.04  
 12 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST                45.81      44.39  
 13 Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST              1:00.12      45.72  
 14 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                54.38      47.35  
 15 Schermerhorn, Lyla L      12 AAAA-ST                49.67      48.76  
 16 Bardin, Addy T            12 AAAA-ST              1:00.00      48.80  
 17 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST              1:11.48      51.65  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:20.83    1:13.37  
  2 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST              1:19.61    1:16.56  
  3 Propper, Ella R           12 AAAA-ST              1:41.68    1:17.68  
  4 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST              1:31.28    1:22.84  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Alexa L       12 AAAA-ST              1:14.09    1:12.90  
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:27.51    1:17.84  
  3 Brigman, Julianna C       11 AAAA-ST              1:22.92    1:21.76  
  4 Salak, Kate A             11 AAAA-ST              1:27.89    1:26.01  
  5 Grimaud, Kaidence E       11 AAAA-ST              1:30.31    1:27.19  
  6 Legion, Rolleen C         12 AAAA-ST              1:28.28    1:27.23  
  7 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              1:25.84    1:28.23  
  8 Bardin, Addy T            12 AAAA-ST              2:00.05    1:39.29  
  9 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              1:40.91    1:42.60  
 10 Paesano, Dettie G         12 AAAA-ST              2:30.12    1:49.46  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hempton, Breanna L        11 AAAA-ST              3:04.21    3:06.60  
  2 Ruiz, Gabby M             12 AAAA-ST              3:10.07    3:06.97  
  3 Solis, Sam C              11 AAAA-ST              3:09.91    3:10.47  
  4 Kidder, Montana J         12 AAAA-ST              3:00.00    3:21.07  
  5 Ceballos, Marleny         12 AAAA-ST              4:31.18    3:41.79  
 -- Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              3:01.88         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morison, Sydney R         14 AAAA-ST                27.00      27.80  
  2 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST                28.89      29.17  
  3 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST                28.12      29.26  
  4 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST                30.86      30.18  
  5 Arizmendi, Mikayla R      14 AAAA-ST                30.19      30.28  
  6 Valdez, Amanda A          14 AAAA-ST                30.23      30.53  
  7 Quesada, Braelynn A       13 AAAA-ST                29.29      30.99  
  8 Zurawski, Beth R          14 AAAA-ST                32.97      31.44  
  9 Schulze, Allie E          14 AAAA-ST                35.00      33.83  
 10 Perez-Greer, Ainsley K    13 AAAA-ST                39.23      34.45  
 11 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST                36.32      36.95  
 12 Stone, Morgan P           14 AAAA-ST                38.17      37.07  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Anna V           14 AAAA-ST              1:01.71      59.80  
  2 Ochoa, Sophie M           13 AAAA-ST              1:00.49    1:01.36  
  3 Morison, Sydney R         14 AAAA-ST              1:01.52    1:02.58  
  4 Arizmendi, Mikayla R      14 AAAA-ST              1:05.93    1:05.15  
  5 Black, Kate E             13 AAAA-ST              1:07.61    1:05.67  
  6 Valdez, Amanda A          14 AAAA-ST              1:06.12    1:06.68  
  7 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST              1:02.27    1:06.99  
  8 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              1:06.42    1:07.98  
  9 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:11.92    1:10.69  
 10 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              1:11.98    1:10.98  
 11 Quesada, Braelynn A       13 AAAA-ST              1:07.95    1:13.71  
 12 Perez-Greer, Ainsley K    13 AAAA-ST              1:17.84    1:19.09  
 13 Stone, Morgan P           14 AAAA-ST              1:23.70    1:22.26  
 14 Caldwell, Julia K         14 AAAA-ST              1:20.15    1:24.83  
 15 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              1:21.00    1:25.06  
 16 Fiegel, Abby G            14 AAAA-ST              1:22.87    1:26.45  
 17 Allred, Mckayla L         14 AAAA-ST              1:27.32    1:28.82  
 18 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST              1:22.07    1:30.81  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ochoa, Sophie M           13 AAAA-ST              2:17.67    2:17.25  
  2 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST              2:31.95    2:20.03  
  3 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              2:24.34    2:21.16  
  4 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              2:25.57    2:22.24  
  5 Arizmendi, Mikayla R      14 AAAA-ST              2:25.40    2:22.94  
  6 Quesada, Brynn E          14 AAAA-ST              2:18.73    2:23.84  
  7 Valdez, Amanda A          14 AAAA-ST              2:27.56    2:28.69  
  8 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              2:40.53    2:34.80  
  9 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              2:35.74    2:37.83  
 10 Zurawski, Beth R          14 AAAA-ST              2:42.63    2:37.99  
 11 Caldwell, Julia K         14 AAAA-ST              2:50.00    2:48.34  
 12 Schulze, Allie E          14 AAAA-ST              3:00.00    2:49.20  
 13 Stone, Morgan P           14 AAAA-ST              3:07.50    2:52.78  
 14 Fiegel, Abby G            14 AAAA-ST              2:55.00    2:58.80  
 15 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              3:10.94    3:08.85  
 16 Allred, Mckayla L         14 AAAA-ST              3:10.00    3:08.95  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ochoa, Sophie M           13 AAAA-ST              6:04.59    6:13.23  
  2 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              6:05.79    6:18.52  
  3 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              6:13.17    6:23.85  
  4 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              6:20.24    6:26.47  
  5 Reynolds, Ayla J          14 AAAA-ST              7:10.17    6:43.51  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morison, Sydney R         14 AAAA-ST              1:06.64    1:06.48  
  2 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST              1:07.65    1:07.21  
  3 Ochoa, Sophie M           13 AAAA-ST              1:08.32    1:09.53  
  4 Walters, Anna V           14 AAAA-ST              1:11.99    1:11.31  
  5 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              1:10.24    1:12.87  
  6 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              1:15.47    1:12.92  
  7 Valdez, Amanda A          14 AAAA-ST              1:12.09    1:14.92  
  8 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              1:18.62    1:17.15  
  9 Reynolds, Ayla J          14 AAAA-ST              1:22.69    1:19.22  
 10 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:21.39    1:20.29  
 11 Quesada, Braelynn A       13 AAAA-ST              1:14.81    1:21.59  
 12 Zurawski, Beth R          14 AAAA-ST              1:29.02    1:26.98  
 13 Perez-Greer, Ainsley K    13 AAAA-ST              1:26.25    1:34.73  
 14 Schulze, Allie E          14 AAAA-ST              1:40.00    1:37.76  
 15 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              1:37.97    1:38.25  
 16 Stone, Morgan P           14 AAAA-ST              1:45.21    1:40.81  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morison, Sydney R         14 AAAA-ST              2:27.85    2:29.38  
  2 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              2:33.89    2:30.97  
  3 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST              2:40.89    2:31.03  
  4 Black, Kate E             13 AAAA-ST              2:34.19    2:33.26  
  5 Quesada, Brynn E          14 AAAA-ST              2:33.70    2:37.76  
  6 Valdez, Amanda A          14 AAAA-ST              2:33.86    2:37.94  
  7 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              2:37.88    2:39.80  
  8 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              2:41.70    2:46.24  
  9 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              3:30.33    3:40.26  
 -- Schulze, Allie E          14 AAAA-ST              3:00.00         DQ  
 -- Zurawski, Beth R          14 AAAA-ST              3:33.33         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Anna V           14 AAAA-ST              1:21.47    1:22.36  
  2 Black, Kate E             13 AAAA-ST              1:24.88    1:23.81  
  3 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST              1:23.63    1:24.24  
  4 Ochoa, Sophie M           13 AAAA-ST              1:22.03    1:24.35  
  5 Arizmendi, Mikayla R      14 AAAA-ST              1:26.07    1:26.21  
  6 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              1:31.56    1:28.25  
  7 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:36.06    1:34.55  
  8 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              1:40.60    1:38.49  
  9 Schulze, Allie E          14 AAAA-ST              1:50.00    1:42.57  
 10 Quesada, Braelynn A       13 AAAA-ST              1:32.89    1:42.88  
 11 Masters, Jamie N          13 AAAA-ST              1:52.07    1:45.35  
 12 Allred, Mckayla L         14 AAAA-ST              1:51.89    1:51.72  
 13 Fiegel, Abby G            14 AAAA-ST              1:52.36    1:53.76  
 14 Stone, Morgan P           14 AAAA-ST              1:50.71    1:54.17  
 15 Caldwell, Julia K         14 AAAA-ST              1:50.92    1:54.34  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Anna V           14 AAAA-ST              2:55.57    2:56.43  
  2 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              3:12.09    3:08.64  
  3 Valdez, Amanda A          14 AAAA-ST              3:01.86    3:09.57  
  4 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              3:16.64    3:13.32  
  5 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              3:45.00    3:15.12  
  6 Zurawski, Beth R          14 AAAA-ST              3:40.79    3:22.97  
  7 Schulze, Allie E          14 AAAA-ST              3:30.00    3:37.74  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              1:10.01    1:10.64  
  2 Arizmendi, Mikayla R      14 AAAA-ST              1:21.52    1:16.32  
  3 Reynolds, Ayla J          14 AAAA-ST              1:36.51    1:32.18  
  4 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              1:53.89    1:51.74  
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              2:55.49    2:47.41  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walters, Anna V           14 AAAA-ST              2:40.60    2:35.29  
  2 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              2:40.08    2:43.51  
  3 Arizmendi, Tatyana G      14 AAAA-ST              2:47.74    2:43.52  
  4 Arizmendi, Mikayla R      14 AAAA-ST              2:51.76    2:44.64  
  5 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              2:57.09    3:04.33  
  6 Schulze, Allie E          14 AAAA-ST              3:00.00    3:18.18  
  7 Stone, Morgan P           14 AAAA-ST              3:46.02    3:29.02  
  8 Roberson Gibbs, Ava S     13 AAAA-ST              3:28.19    3:36.85  
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              5:37.81    5:37.13  
  2 Washburn, Sarah N         14 AAAA-ST              6:00.16    5:44.22  
  3 Svatek, Jordan P          13 AAAA-ST              5:45.93    5:51.66  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST                26.23      26.47  
  2 Makilan, Francesca P      16 AAAA-ST                26.40      26.91  
  3 Decker, Georgia Y         17 AAAA-ST                25.73      27.40  
  4 Rodriguez, Ava G          17 AAAA-ST                27.73      27.61  
  5 Orozco, Alyssa M          18 AAAA-ST                27.66      28.37  
  6 Bentley, Ally J           18 AAAA-ST                26.51      28.42  
  7 Bourquin, Paige E         16 AAAA-ST                27.56      28.89  
  8 Clauss, Kendall N         17 AAAA-ST                29.00      29.03  
  9 Sommer, Lizzie A          15 AAAA-ST                29.97      30.25  
 10 Hernandez, Gabriella R    15 AAAA-ST                33.63      30.36  
 11 Hohmann, Leilani L        16 AAAA-ST                32.00      31.00  
 12 Trevino, Isabella J       16 AAAA-ST                31.55      32.29  
 13 Schultz, Mia V            15 AAAA-ST                39.10      32.53  
 14 Cottrill, Payton J        15 AAAA-ST                28.99      32.95  
 15 Garcia, Samantha M        15 AAAA-ST                32.36      33.49  
 16 Hollingsworth, Destiny G  15 AAAA-ST                33.00      33.87  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bentley, Ally J           18 AAAA-ST                56.12      57.98  
  2 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST                59.86      58.73  
  3 Decker, Georgia Y         17 AAAA-ST                55.22      59.69  
  4 Rodriguez, Ava G          17 AAAA-ST                59.00    1:00.48  
  5 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST                56.68    1:00.52  
  6 Orozco, Alyssa M          18 AAAA-ST                59.22    1:01.19  
  7 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST                59.03    1:02.23  
  8 Celestine, Jacinda S      15 AAAA-ST              1:01.32    1:03.44  
  9 Sommer, Lizzie A          15 AAAA-ST              1:06.25    1:03.72  
 10 Clauss, Kendall N         17 AAAA-ST                59.71    1:04.32  
 11 Hernandez, Gabriella R    15 AAAA-ST              1:13.51    1:06.39  
 12 Verma, Karisma            16 AAAA-ST              1:04.81    1:07.19  
 13 Warren, Cassie P          15 AAAA-ST              1:14.45    1:07.54  
 14 Trevino, Isabella J       16 AAAA-ST              1:07.07    1:08.85  
 14 Allred, Logan N           18 AAAA-ST              1:10.94    1:08.85  
 16 Schultz, Mia V            15 AAAA-ST              1:33.99    1:09.22  
 17 Cottrill, Payton J        15 AAAA-ST              1:07.78    1:09.43  
 18 Goldsmith, Savaiah S      16 AAAA-ST              1:11.78    1:09.56  
 19 Frerich, Allison K        15 AAAA-ST              1:12.00    1:11.87  
 20 Pratt, Kayla M            17 AAAA-ST              1:14.76    1:11.97  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bentley, Ally J           18 AAAA-ST              2:01.76    2:06.10  
  2 Decker, Georgia Y         17 AAAA-ST              1:58.96    2:08.03  
  3 Rodriguez, Ava G          17 AAAA-ST              2:05.86    2:11.42  
  4 O'Brien, Pauline A        15 AAAA-ST              2:05.79    2:11.73  
  5 Orozco, Alyssa M          18 AAAA-ST              2:06.12    2:13.72  
  6 Celestine, Jacinda S      15 AAAA-ST              2:16.28    2:21.75  
  7 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST              2:24.56    2:22.10  
  8 Cottrill, Payton J        15 AAAA-ST              2:18.46    2:23.42  
  9 Hernandez, Gabriella R    15 AAAA-ST              2:43.03    2:25.98  
 10 Clauss, Kendall N         17 AAAA-ST              2:35.00    2:27.65  
 11 Warren, Cassie P          15 AAAA-ST              2:27.85    2:31.78  
 12 Schultz, Mia V            15 AAAA-ST              2:35.00    2:39.94  
 13 Frerich, Allison K        15 AAAA-ST              2:30.00    2:46.67  
 14 Allred, Logan N           18 AAAA-ST              2:35.00    2:48.71  
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              5:19.04    5:34.77  
  2 Bentley, Ally J           18 AAAA-ST              5:29.85    5:44.20  
  3 O'Brien, Pauline A        15 AAAA-ST              5:32.43    5:49.56  
  4 Cottrill, Payton J        15 AAAA-ST              6:09.58    6:16.95  
  5 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              6:20.34    6:33.43  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bentley, Ally J           18 AAAA-ST              1:01.72    1:03.63  
  2 Makilan, Francesca P      16 AAAA-ST              1:02.68    1:05.65  
  3 Bourquin, Paige E         16 AAAA-ST              1:02.13    1:06.70  
  4 Rodriguez, Ava G          17 AAAA-ST              1:12.77    1:10.73  
  5 Clauss, Kendall N         17 AAAA-ST              1:15.00    1:12.54  
  6 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST              1:17.52    1:12.57  
  7 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              1:15.29    1:15.10  
  8 Cottrill, Payton J        15 AAAA-ST              1:16.77    1:15.36  
  9 Warren, Cassie P          15 AAAA-ST              1:31.14    1:19.62  
 10 Hohmann, Leilani L        16 AAAA-ST              1:25.00    1:22.15  
 11 Trevino, Isabella J       16 AAAA-ST              1:27.10    1:22.34  
 12 Hernandez, Gabriella R    15 AAAA-ST              1:32.36    1:23.50  
 13 Hollingsworth, Destiny G  15 AAAA-ST              1:26.00    1:28.61  
 14 Schultz, Mia V            15 AAAA-ST              1:24.00    1:29.01  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bentley, Ally J           18 AAAA-ST              2:15.31    2:22.75  
  2 O'Brien, Pauline A        15 AAAA-ST              2:26.76    2:28.85  
  3 Rodriguez, Ava G          17 AAAA-ST              2:28.88    2:32.59  
  4 Cottrill, Payton J        15 AAAA-ST              2:13.85    2:36.28  
  5 Celestine, Jacinda S      15 AAAA-ST              2:35.20    2:39.13  
  6 Goldsmith, Savaiah S      16 AAAA-ST              2:46.46    2:49.50  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Decker, Georgia Y         17 AAAA-ST              1:09.50    1:14.60  
  2 Clauss, Kendall N         17 AAAA-ST              1:13.13    1:19.72  
  3 Orozco, Alyssa M          18 AAAA-ST              1:18.24    1:21.32  
  4 Pratt, Kayla M            17 AAAA-ST              1:23.58    1:23.99  
  5 Sommer, Lizzie A          15 AAAA-ST              1:30.50    1:24.31  
  6 Trevino, Isabella J       16 AAAA-ST              1:17.99    1:26.36  
  7 Dessouky, Samar S         16 AAAA-ST              1:23.75    1:26.95  
  8 Hernandez, Gabriella R    15 AAAA-ST              1:50.22    1:28.09  
  9 Verma, Karisma            16 AAAA-ST              1:27.91    1:28.23  
 10 Goldsmith, Savaiah S      16 AAAA-ST              1:29.05    1:28.40  
 11 Schultz, Mia V            15 AAAA-ST              1:51.03    1:31.54  
 12 Warren, Cassie P          15 AAAA-ST              1:35.91    1:31.65  
 13 Allred, Logan N           18 AAAA-ST              1:32.42    1:32.39  
 14 Frerich, Allison K        15 AAAA-ST              1:30.00    1:34.08  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Brien, Pauline A        15 AAAA-ST              2:41.92    2:50.31  
  2 Clauss, Kendall N         17 AAAA-ST              3:20.00    2:50.79  
  3 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              3:16.92    3:03.65  
  4 Garcia, Samantha M        15 AAAA-ST              3:03.84    3:05.58  
  5 Trevino, Isabella J       16 AAAA-ST              2:50.02    3:06.65  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Makilan, Francesca P      16 AAAA-ST              1:02.47    1:02.63  
  2 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              1:02.31    1:04.34  
  3 Decker, Georgia Y         17 AAAA-ST              1:01.40    1:06.21  
  4 Orozco, Alyssa M          18 AAAA-ST              1:06.10    1:07.36  
  5 Hernandez, Gabriella R    15 AAAA-ST              1:29.71    1:13.92  
  6 Warren, Cassie P          15 AAAA-ST              1:26.43    1:15.13  
  7 Sommer, Lizzie A          15 AAAA-ST              1:15.93    1:16.71  
  8 Schultz, Mia V            15 AAAA-ST              1:25.00    1:19.34  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              2:14.19    2:25.14  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              2:15.26    2:22.71  
  2 Orozco, Alyssa M          18 AAAA-ST              2:20.19    2:27.65  
  3 Rodriguez, Ava G          17 AAAA-ST              2:32.94    2:30.90  
  4 O'Brien, Pauline A        15 AAAA-ST              2:24.58    2:34.94  
  5 Sommer, Lizzie A          15 AAAA-ST              2:56.42    2:51.27  
  6 Garcia, Samantha M        15 AAAA-ST              2:45.71    2:54.43  
  7 Warren, Cassie P          15 AAAA-ST              2:50.00    3:02.23  
 
Girls 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Brien, Pauline A        15 AAAA-ST              5:01.80    5:15.37  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST                35.52      34.53  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST                38.05      35.97  
  3 Ramsey, Jack J            10 AAAA-ST                50.00      36.93  
  4 Nicholl, River M           7 AAAA-ST                39.10      38.32  
  5 Schulze, Lincoln T        10 AAAA-ST                59.72      45.77  
  6 Drumm, Jack W              8 AAAA-ST                47.88      46.57  
 
Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              1:22.52    1:17.46  
  2 Duncan, Boden W            9 AAAA-ST              1:21.33    1:19.77  
  3 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST              1:17.40    1:20.07  
  4 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              1:31.04    1:24.26  
  5 Nicholl, River M           7 AAAA-ST              1:29.79    1:25.88  
  6 Ramsey, Jack J            10 AAAA-ST              1:37.95    1:35.30  
  7 Drumm, Jack W              8 AAAA-ST              2:01.68    1:42.50  
 
Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              3:07.20    2:41.57  
  2 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST              2:47.19    2:51.34  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST                40.57      40.58  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST                41.12      41.11  
  3 Duncan, Boden W            9 AAAA-ST                46.14      42.11  
  4 Schulze, Lincoln T        10 AAAA-ST                55.60      49.42  
  5 Drumm, Jack W              8 AAAA-ST                54.04      58.85  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST                50.80      46.50  
  2 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST                47.03      49.00  
  3 Schulze, Lincoln T        10 AAAA-ST              1:04.65      57.92  
  4 Drumm, Jack W              8 AAAA-ST              1:14.57    1:13.36  
 -- Ramsey, Jack J            10 AAAA-ST                51.98         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST              1:43.60    1:42.35  
  2 Nicholl, River M           7 AAAA-ST              1:45.35    1:42.65  
  3 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              1:55.18    1:49.71  
 -- Drumm, Jack W              8 AAAA-ST              2:40.00         DQ  
 -- Ramsey, Jack J            10 AAAA-ST              2:00.71         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duncan, Boden W            9 AAAA-ST                44.21      42.37  
  2 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST                43.50      43.72  
  3 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST                45.90      44.70  
  4 Nicholl, River M           7 AAAA-ST                50.46      49.13  
  5 Schulze, Lincoln T        10 AAAA-ST              1:08.46      51.63  
  6 Drumm, Jack W              8 AAAA-ST              1:10.72    1:06.02  
 
Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholl, River M           7 AAAA-ST              1:55.21    1:53.02  
 
Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholl, River M           7 AAAA-ST              1:39.03    1:38.01  
 -- Schulze, Lincoln T        10 AAAA-ST              2:20.12         DQ  
 
Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Svatek, Miles R            9 AAAA-ST              3:12.88    3:07.17  
  2 Hempton, Braden J          9 AAAA-ST              3:28.00    3:11.02  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST                28.79      27.54  
  2 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST                29.32      28.53  
  3 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST                29.40      28.55  
  4 Lin, Kevin Y              12 AAAA-ST                30.51      29.94  
  5 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                33.06      32.78  
  6 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST                34.65      33.26  
  7 Walters, William H        12 AAAA-ST                33.60      33.38  
  8 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST                40.91      35.60  
  9 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST                40.12      38.94  
 10 Martinez, Alex            12 AAAA-ST                42.12      40.21  
 11 Jia, Will X               12 AAAA-ST                44.89      40.30  
 12 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              1:00.00      41.31  
 13 Krieger, Landon P         12 AAAA-ST                42.95      42.84  
 14 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:20.00      43.24  
 15 Gray, Levi A              11 AAAA-ST                45.02      44.33  
 16 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST                55.00      50.57  
 17 Fiegel, Micah D           11 AAAA-ST                53.00      52.52  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              1:06.67    1:03.45  
  2 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST              1:05.40    1:04.14  
  3 Walters, William H        12 AAAA-ST              1:16.87    1:15.33  
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:13.55    1:15.65  
  5 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST              1:22.83    1:18.72  
  6 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST              1:31.09    1:25.04  
  7 Duncan, Braxton W         11 AAAA-ST              1:30.54    1:28.53  
  8 Sanchez, Ricky E          11 AAAA-ST              1:25.50    1:31.44  
  9 Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              1:00.00    1:33.00  
 10 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST              1:30.53    1:34.25  
 11 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              1:33.82    1:35.22  
 12 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              2:00.00    1:36.17  
 13 Gray, Levi A              11 AAAA-ST              1:37.74    1:40.55  
 14 Jia, Will X               12 AAAA-ST              1:32.86    1:40.83  
 15 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:42.41    1:48.10  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST              2:17.11    2:12.87  
  2 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              2:58.12    2:45.00  
  3 Duncan, Braxton W         11 AAAA-ST              3:18.31    3:13.64  
  4 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              3:24.02    3:30.19  
  5 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              3:15.00    3:55.04  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST                33.58      34.12  
  2 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST                39.26      37.92  
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                40.18      40.17  
  4 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST                46.83      42.97  
  5 Jia, Will X               12 AAAA-ST              1:00.00      45.28  
  6 Gray, Levi A              11 AAAA-ST                57.23      47.66  
  7 Sanchez, Ricky E          11 AAAA-ST                47.15      48.02  
  8 Duncan, Braxton W         11 AAAA-ST                56.08      49.03  
  9 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST                42.12      50.79  
 10 Martinez, Alex            12 AAAA-ST                48.12      51.35  
 11 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:00.00      53.02  
 12 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              1:00.00      54.94  
 13 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST                55.70      57.23  
 -- Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              1:00.00         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST              2:29.10    2:27.88  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST                34.73      34.66  
  2 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST                45.31      41.27  
  3 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST                43.57      41.67  
  4 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST                46.87      44.13  
  5 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                49.68      45.31  
  6 Walters, William H        12 AAAA-ST                47.84      47.74  
  7 Lai, Austin               12 AAAA-ST                50.02      48.98  
  8 Gray, Levi A              11 AAAA-ST                53.35      50.36  
  9 Jia, Will X               12 AAAA-ST                53.60      51.57  
 10 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST                52.12      53.79  
 11 Martinez, Alex            12 AAAA-ST                59.93      55.53  
 12 Krieger, Landon P         12 AAAA-ST                58.71      57.26  
 13 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              1:20.00    1:00.53  
 14 Fiegel, Micah D           11 AAAA-ST              1:06.92    1:01.04  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST              1:17.22    1:17.55  
  2 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST              1:32.19    1:28.49  
  3 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST              1:33.77    1:31.44  
  4 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST              1:43.46    1:39.75  
  5 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:51.13    1:44.40  
  6 Gray, Levi A              11 AAAA-ST              1:51.12    1:44.65  
  7 Walters, William H        12 AAAA-ST              1:44.97    1:47.61  
  8 Jia, Will X               12 AAAA-ST              1:53.54    1:52.02  
  9 Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              1:20.00    1:57.31  
 10 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST              1:40.00    1:59.15  
 11 Sanchez, Ricky E          11 AAAA-ST              2:13.61    2:00.62  
 12 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              1:30.00    2:16.17  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST              2:44.37    2:47.38  
  2 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST              3:51.60    3:03.89  
  3 Fiegel, Micah D           11 AAAA-ST              4:40.00    4:34.87  
 -- Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              4:55.00         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST                33.01      32.71  
  2 Walters, William H        12 AAAA-ST                40.70      39.21  
  3 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST                43.77      40.30  
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                43.16      41.24  
  5 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST                47.48      43.60  
  6 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST                46.58      47.04  
  7 Gray, Levi A              11 AAAA-ST                56.58      48.88  
  8 Sanchez, Ricky E          11 AAAA-ST                55.93      54.22  
  9 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:10.00      55.78  
 10 Walker, Samuel K          12 AAAA-ST              1:10.00      55.79  
 11 Jia, Will X               12 AAAA-ST              1:01.93      56.22  
 12 Duncan, Braxton W         11 AAAA-ST                56.75      57.60  
 13 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              1:10.00      58.06  
 14 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              1:01.34      59.71  
 15 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:06.39    1:05.89  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              1:20.16    1:15.33  
  2 Lin, Kevin Y              12 AAAA-ST              1:25.12    1:17.72  
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:55.00    1:30.99  
  4 Lai, Austin               12 AAAA-ST              2:20.00    2:04.16  
 -- Jia, Will X               12 AAAA-ST              2:20.00         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              3:12.00    2:47.32  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lin, Kevin Y              12 AAAA-ST              1:18.47    1:16.00  
  2 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:26.95    1:23.87  
  3 Makilan, Jadon P          12 AAAA-ST              1:25.32    1:25.14  
  4 Xu, Bryan Z               11 AAAA-ST              1:39.31    1:32.12  
  5 Gray, Levi A              11 AAAA-ST              1:49.08    1:40.92  
  6 Herrera, Tristen A        11 AAAA-ST              2:15.12    1:42.03  
  7 Lai, Austin               12 AAAA-ST              1:49.14    1:42.93  
  8 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              2:15.12    1:50.16  
  9 Flood, Jackosn J          12 AAAA-ST              2:30.00    1:52.14  
 10 Krieger, Landon P         12 AAAA-ST              1:55.12    1:54.69  
 11 Fiegel, Micah D           11 AAAA-ST              2:00.12    2:06.47  
 -- Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              2:04.45         DQ  
 -- Jia, Will X               12 AAAA-ST              1:45.25         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST              2:31.41    2:26.96  
  2 Moncada, Ricardo U        12 AAAA-ST              3:21.26    2:40.46  
  3 Muenchow, Carson J        12 AAAA-ST              2:47.28    2:44.36  
  4 Walters, William H        12 AAAA-ST              3:11.87    3:06.07  
 
Boys 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           12 AAAA-ST              5:19.14    5:14.27  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            14 AAAA-ST                24.16      23.81  
  2 Ning, Zack Z              14 AAAA-ST                25.66      25.00  
  3 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST                24.53      25.30  
  4 Dalley, David A           14 AAAA-ST                26.03      25.84  
  5 Villanueva-Delaney, Fint  14 AAAA-ST                27.41      26.47  
  6 Saporsky, Ethan R         14 AAAA-ST                27.00      26.53  
  7 Allen, Dylan J            13 AAAA-ST                26.20      27.31  
  8 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST                27.69      27.54  
  9 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST                27.74      27.97  
 10 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST                29.40      30.20  
 11 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST                31.40      30.25  
 12 Allsup, Brayden B         14 AAAA-ST                35.00      31.55  
 13 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST                33.69      33.32  
 14 McDaniel, Christopher M   14 AAAA-ST                35.00      36.28  
 15 Salak, James M            13 AAAA-ST                45.00      36.78  
 16 Weaver, Austin S          13 AAAA-ST                37.97      40.66  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            14 AAAA-ST                   NT      51.72  
  2 Ning, Zack Z              14 AAAA-ST                56.45      53.45  
  3 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST                54.32      57.02  
  4 Saporsky, Ethan R         14 AAAA-ST                59.16      58.25  
  5 Villanueva-Delaney, Fint  14 AAAA-ST                59.90      58.88  
  6 Dalley, David A           14 AAAA-ST                59.20      59.69  
  7 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:02.74      59.74  
  8 Allen, Dylan J            13 AAAA-ST              1:00.97    1:00.63  
  9 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:01.27    1:01.80  
 10 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              1:04.18    1:02.38  
 11 George, Austin G          13 AAAA-ST              1:05.31    1:05.16  
 12 Wellman, Calvin H         14 AAAA-ST              1:02.80    1:05.84  
 13 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              1:05.95    1:07.93  
 14 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              1:04.92    1:08.28  
 15 Montgomery, Ben J         13 AAAA-ST              1:10.92    1:11.10  
 16 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              1:14.30    1:13.92  
 17 Allsup, Brayden B         14 AAAA-ST              1:15.00    1:15.44  
 18 O'Brien, Conan A          13 AAAA-ST              1:26.22    1:19.64  
 19 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              1:19.98    1:20.65  
 20 Weaver, Austin S          13 AAAA-ST              1:27.44    1:53.97  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ning, Zack Z              14 AAAA-ST              2:07.17    1:57.42  
  2 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              2:04.89    2:02.12  
  3 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              2:16.18    2:04.78  
  4 Villanueva-Delaney, Fint  14 AAAA-ST              2:11.70    2:06.34  
  5 Saporsky, Ethan R         14 AAAA-ST              2:20.88    2:07.38  
  6 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              2:23.57    2:14.34  
  7 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST              2:04.61    2:15.50  
  8 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              2:29.85    2:15.96  
  9 Allen, Dylan J            13 AAAA-ST              2:31.14    2:22.42  
 10 Wellman, Calvin H         14 AAAA-ST              2:33.66    2:24.48  
 11 George, Austin G          13 AAAA-ST              2:29.73    2:26.40  
 12 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              2:20.00    2:27.47  
 13 Montgomery, Ben J         13 AAAA-ST              2:24.23    2:42.25  
 14 Allsup, Brayden B         14 AAAA-ST              2:45.00    2:47.34  
 15 Weaver, Austin S          13 AAAA-ST              3:20.00    2:50.52  
 16 Salak, James M            13 AAAA-ST              2:50.00    2:52.09  
 17 McDaniel, Christopher M   14 AAAA-ST              2:45.00    2:52.13  
 18 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              3:06.53    2:56.31  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              5:39.00    5:26.00  
  2 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              6:10.31    5:42.49  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            14 AAAA-ST                58.27      56.90  
  2 Ning, Zack Z              14 AAAA-ST              1:04.16    1:00.42  
  3 Dalley, David A           14 AAAA-ST              1:02.93    1:02.22  
  4 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              1:07.68    1:07.23  
  5 Villanueva-Delaney, Fint  14 AAAA-ST              1:09.72    1:10.83  
  6 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              1:15.26    1:11.82  
  7 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              1:12.44    1:12.20  
  8 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:17.76    1:14.09  
  9 George, Austin G          13 AAAA-ST              1:14.26    1:14.57  
 10 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              1:26.18    1:23.07  
 11 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              1:20.00    1:23.43  
 12 Allsup, Brayden B         14 AAAA-ST              1:20.00    1:23.65  
 13 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              1:25.00    1:24.89  
 -- McDaniel, Christopher M   14 AAAA-ST              1:20.00         DQ  
 -- Allen, Dylan J            13 AAAA-ST              1:15.18         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dalley, David A           14 AAAA-ST              2:22.51    2:22.70  
  2 Villanueva-Delaney, Fint  14 AAAA-ST              2:30.63    2:26.78  
  3 Saporsky, Ethan R         14 AAAA-ST              2:50.48    2:39.21  
  4 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              3:27.07    2:42.55  
  5 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              3:10.07    2:46.02  
  6 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              2:38.00    3:05.78  
  7 Salak, James M            13 AAAA-ST              3:40.00    3:31.67  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ning, Zack Z              14 AAAA-ST              1:17.26    1:10.94  
  2 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              1:24.58    1:17.88  
  3 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:24.97    1:22.27  
  4 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              1:25.00    1:23.25  
  5 Wellman, Calvin H         14 AAAA-ST              1:26.36    1:24.39  
  6 Allen, Dylan J            13 AAAA-ST              1:28.52    1:26.25  
  7 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:26.61    1:27.06  
  8 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              1:34.10    1:28.42  
  9 George, Austin G          13 AAAA-ST              1:30.12    1:28.96  
 10 Philpott, Connor T        14 AAAA-ST              1:35.82    1:32.80  
 11 McDaniel, Christopher M   14 AAAA-ST              1:40.00    1:33.85  
 12 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              1:39.51    1:34.45  
 13 Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              1:41.45    1:34.74  
 14 Allsup, Brayden B         14 AAAA-ST              1:40.00    1:35.07  
 15 Salak, James M            13 AAAA-ST              1:44.89    1:43.44  
 16 Bradford, Zach M          13 AAAA-ST              1:54.89    1:45.93  
 17 Weaver, Austin S          13 AAAA-ST              2:02.80    1:50.74  
 18 O'Brien, Conan A          13 AAAA-ST              1:36.22    2:01.72  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              3:02.73    2:42.40  
  2 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              2:50.00    3:09.69  
 -- Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              3:06.65         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ning, Zack Z              14 AAAA-ST              1:02.39    1:01.16  
  2 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              1:05.12    1:02.75  
  3 Dalley, David A           14 AAAA-ST              1:11.06    1:03.09  
  4 Dalley, Jonathan R        14 AAAA-ST              1:01.16    1:03.89  
  5 Saporsky, Ethan R         14 AAAA-ST              1:17.25    1:06.10  
  6 Villanueva-Delaney, Fint  14 AAAA-ST              1:12.79    1:06.42  
  7 Allen, Dylan J            13 AAAA-ST              1:15.93    1:10.17  
  8 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:22.03    1:13.16  
  9 George, Austin G          13 AAAA-ST              1:21.29    1:13.63  
 10 Bentley, Elijah J         13 AAAA-ST              1:25.00    1:25.98  
 11 Salak, James M            13 AAAA-ST              3:10.00    1:42.64  
 -- Rohde, Aiden J            13 AAAA-ST              1:23.10         DQ  
 -- Weaver, Austin S          13 AAAA-ST              3:10.00         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manzo, Jason R            14 AAAA-ST                   NT    2:01.77  
  2 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              2:30.00    2:21.69  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saporsky, Ethan R         14 AAAA-ST              2:41.35    2:30.65  
  2 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              2:39.37    2:36.08  
  3 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              2:49.58    2:41.44  
  4 George, Austin G          13 AAAA-ST              2:44.87    2:53.27  
  5 Weaver, Austin S          13 AAAA-ST              4:30.00    3:23.27  
  6 McDaniel, Christopher M   14 AAAA-ST              3:00.00    3:30.19  
  7 Salak, James M            13 AAAA-ST              4:40.00    3:36.06  
 -- Allsup, Brayden B         14 AAAA-ST              3:00.00         DQ  
 -- Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              3:12.47         DQ  
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              5:22.04    4:57.96  
  2 Lu, Siyu B                13 AAAA-ST              5:18.66    5:05.40  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manzo, Joseph J           16 AAAA-ST                21.68      21.11  
  2 Stallworth, Lane M        17 AAAA-ST                24.10      22.87  
  3 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                23.88      23.79  
  4 Presses, Nikolas G        16 AAAA-ST                24.19      23.94  
  5 Dalley, Daniel A          16 AAAA-ST                24.78      25.59  
  6 Wasmus, Andrew G          15 AAAA-ST                26.45      25.92  
  7 Calef IV, John C          15 AAAA-ST                25.88      26.90  
  8 Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST                27.97      27.46  
  9 Perales Jr, Mark A        17 AAAA-ST                25.94      27.67  
 10 Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST                27.36      27.78  
 11 Mendoza, Benjamin E       16 AAAA-ST                29.00      28.13  
 12 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST                29.02      28.23  
 13 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST                28.55      28.69  
 14 Day, Jayden I             16 AAAA-ST                29.69      29.68  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stallworth, Lane M        17 AAAA-ST                52.28      50.72  
  2 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                53.69      51.53  
  3 Presses, Nikolas G        16 AAAA-ST                51.41      52.04  
  4 Littrell, Cooper A        15 AAAA-ST                54.99      53.30  
  5 Dalley, Daniel A          16 AAAA-ST                55.21      57.33  
  6 Nelms, Josh F             15 AAAA-ST                58.84      57.40  
  7 Schermerhorn, Kace M      16 AAAA-ST                53.02      57.75  
  8 Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST              1:02.75      58.48  
  9 Perales Jr, Mark A        17 AAAA-ST                55.68      59.26  
 10 Wasmus, Andrew G          15 AAAA-ST                58.86      59.30  
 11 Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST              1:00.42    1:00.00  
 12 Calef IV, John C          15 AAAA-ST                58.43    1:00.44  
 13 Olmo, Dario J             15 AAAA-ST              1:00.53    1:00.78  
 14 Thurman, Bexar B          15 AAAA-ST              1:10.00    1:01.64  
 15 Mendoza, Benjamin E       16 AAAA-ST              1:06.93    1:02.00  
 16 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              1:20.55    1:02.63  
 17 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              1:02.07    1:03.21  
 18 Flores, Zack W            15 AAAA-ST              1:05.99    1:04.04  
 19 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              1:26.14    1:04.37  
 20 Saldana III, Cris         16 AAAA-ST              1:05.38    1:07.20  
 21 Pratt, Brayden A          15 AAAA-ST              1:07.70    1:08.09  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Presses, Nikolas G        16 AAAA-ST              1:58.90    1:52.87  
  2 Caldwell, Brayden M       18 AAAA-ST              2:03.09    1:57.80  
  3 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              2:01.99    1:59.17  
  4 Nelms, Josh F             15 AAAA-ST              2:03.48    2:01.75  
  5 Gurr, Joey P              15 AAAA-ST              2:00.00    2:06.12  
  6 Dalley, Daniel A          16 AAAA-ST              2:04.28    2:08.06  
  7 Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST              2:13.85    2:10.43  
  8 Olmo, Dario J             15 AAAA-ST              2:10.57    2:13.06  
  9 Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST              2:21.32    2:13.43  
 10 Schermerhorn, Kace M      16 AAAA-ST              2:09.29    2:17.29  
 11 Flores, Zack W            15 AAAA-ST              2:13.98    2:20.89  
 12 Wasmus, Andrew G          15 AAAA-ST              2:18.00    2:20.92  
 13 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              2:27.25    2:21.33  
 14 Saldana III, Cris         16 AAAA-ST              2:33.16    2:22.72  
 15 Thurman, Bexar B          15 AAAA-ST              2:28.00    2:23.48  
 16 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              2:27.74    2:25.75  
 17 Pratt, Brayden A          15 AAAA-ST              2:25.00    2:43.06  
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         16 AAAA-ST              5:31.65    5:00.81  
  2 Nelms, Josh F             15 AAAA-ST              5:29.72    5:28.87  
  3 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              5:57.19    6:01.07  
  4 Olmo, Dario J             15 AAAA-ST              5:35.98    6:07.51  
  5 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              6:45.12    6:54.04  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manzo, Joseph J           16 AAAA-ST                53.24      52.19  
  2 Presses, Nikolas G        16 AAAA-ST                54.15      55.08  
  3 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                58.25      58.27  
  4 Zorrilla, Diego A         16 AAAA-ST                59.14    1:00.21  
  5 Nelms, Josh F             15 AAAA-ST              1:03.76    1:03.79  
  6 Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST              1:15.72    1:10.89  
  7 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              1:12.71    1:11.62  
  8 Olmo, Dario J             15 AAAA-ST              1:12.63    1:15.31  
  9 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              1:32.42    1:15.74  
 10 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              1:45.51    1:19.08  
 11 Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST              1:23.18    1:20.87  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Presses, Nikolas G        16 AAAA-ST              2:05.16    2:02.07  
  2 Nelms, Josh F             15 AAAA-ST              2:16.46    2:15.30  
  3 Perales Jr, Mark A        17 AAAA-ST              2:23.71    2:29.10  
  4 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              2:45.00    2:40.36  
  5 Flores, Zack W            15 AAAA-ST              2:42.45    2:42.35  
  6 Olmo, Dario J             15 AAAA-ST              2:39.82    2:44.62  
  7 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              2:46.47    2:50.21  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldwell, Brayden M       18 AAAA-ST              1:02.85    1:03.53  
  2 Stallworth, Lane M        17 AAAA-ST              1:09.84    1:03.72  
  3 Elms, Keith T             18 AAAA-ST              1:06.79    1:04.39  
  4 Zorrilla, Diego A         16 AAAA-ST              1:07.78    1:07.77  
  5 Gurr, Joey P              15 AAAA-ST              1:14.86    1:10.54  
  6 Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST              1:15.88    1:14.97  
  7 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              1:17.87    1:15.29  
  8 Littrell, Cooper A        15 AAAA-ST              1:15.66    1:16.90  
  9 Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST              1:18.58    1:17.78  
 10 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              1:17.76    1:18.48  
 11 Schermerhorn, Kace M      16 AAAA-ST              1:13.18    1:18.54  
 12 Dalley, Daniel A          16 AAAA-ST              1:20.43    1:19.57  
 13 Kittoe, Nathanial J       15 AAAA-ST              1:18.81    1:20.52  
 14 Thurman, Bexar B          15 AAAA-ST              1:30.00    1:20.77  
 15 Pratt, Brayden A          15 AAAA-ST              1:22.60    1:25.35  
 16 Saldana III, Cris         16 AAAA-ST              1:29.08    1:31.08  
 17 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              1:58.00    1:37.60  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         16 AAAA-ST              2:39.87    2:26.04  
  2 Perales Jr, Mark A        17 AAAA-ST              2:46.41    2:39.28  
  3 Nelms, Josh F             15 AAAA-ST              2:47.14    2:39.82  
  4 Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST              3:11.56    2:45.08  
  5 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              3:26.91    2:50.11  
  6 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              3:20.00    2:54.18  
  7 Dalley, Daniel A          16 AAAA-ST              2:53.99    2:57.57  
  8 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              3:15.00    3:25.13  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stallworth, Lane M        17 AAAA-ST              1:02.79      57.01  
  2 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              1:05.99      57.44  
  3 Dalley, Daniel A          16 AAAA-ST              1:01.74    1:00.69  
  4 Perales Jr, Mark A        17 AAAA-ST                57.95    1:07.90  
  5 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              1:09.02    1:09.04  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         16 AAAA-ST              2:42.77    2:12.63  
  2 Perales Jr, Mark A        17 AAAA-ST              2:25.23    2:21.08  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elms, Keith T             18 AAAA-ST              2:06.10    2:04.79  
  2 Presses, Nikolas G        16 AAAA-ST              2:07.08    2:12.62  
  3 Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST              2:38.40    2:38.24  
  4 Randazzo Patino, Gianfra  15 AAAA-ST              2:38.70    2:42.29  
  5 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              2:46.26    2:54.97  
 -- Gray, Wyatt R             16 AAAA-ST              2:58.46         DQ  
 
Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         16 AAAA-ST              4:54.76    4:35.85  
  2 Caldwell, Brayden M       18 AAAA-ST              5:10.48    5:02.79  
 -- Jordan, Thomas C          15 AAAA-ST              5:30.00         DQ