2020 ST AAAA-NE Holiday Sanctioned Time Trials / 20-100cm
NEISD Aquatic Center - 12/14/2020            
Final Results - Not Scored                                    
 
Mixed 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Foote, Connor M           17 AAAA-ST                21.06      20.96  
  2 Nwaeze, Ejike J           17 AAAA-ST                21.78      21.76  
  3 Hill, Carter W            18 AAAA-ST                21.76      22.08  
  4 Scott, Jada A             15 AAAA-ST                23.35      23.24  
  5 Moore, Mikayla G          16 AAAA-ST                23.63      23.95  
  6 Barrett, Owen R           15 AAAA-ST                24.20      23.99  
  7 Robles, Samantha          17 AAAA-ST                24.34      24.45  
  8 Mansker, Caitie M         21 AAAA-ST                24.04      24.81  
  9 Rogers, Caleb N           18 AAAA-ST                25.05      24.98  
 10 Holcomb, Meredith G       16 AAAA-ST                25.29      25.65  
 11 Garcia, Elena E           18 AAAA-ST                24.95      26.61  
 12 Opoku-Mensah, Ashton A    17 AAAA-ST                25.99      27.17  
 13 Molina, Greg H            17 AAAA-ST                27.00      27.35  
 14 Winkler, Jonah L          14 AAAA-ST                29.30      27.71  
 15 Flanigan, Benjamin N      15 AAAA-ST                35.29      28.41  
 16 Fosbenner, Emily G        15 AAAA-ST                27.71      28.49  
 17 Lindsey, Caleb P          16 AAAA-ST                29.50      28.62  
 18 Batiz, Francesca G        15 AAAA-ST                27.91      29.06  
 19 Didier, Emma G            11 AAAA-ST                30.54      29.19  
 20 Molina, Melanie M         15 AAAA-ST                29.42      29.57  
 21 Bode, Joy A               12 AAAA-ST                32.29      30.94  
 22 Crump, Max C              12 AAAA-ST                34.26      32.07  
 23 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST                33.64      33.17  
 24 Salazar, Aldo D           12 AAAA-ST                38.38      34.63  
 25 Mussi, Naylin             14 AAAA-ST                32.29      35.82  
 26 Lightner-Robbins, Brody   12 AAAA-ST                37.43      36.89  
 27 Pan, Hannah H             11 AAAA-ST                50.99      37.81  
 28 Sweeney, Aidan R          11 AAAA-ST                41.43      38.31  
 29 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST                46.80      42.81  
 
Mixed 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salinas, Isaiah J         15 AAAA-ST                22.59      22.22  
  2 Mandacina, Brayden J      16 AAAA-ST                23.22      22.45  
  3 Dullea, Ryan C            18 AAAA-ST                23.96      23.25  
  4 Winkler, Jett K           16 AAAA-ST                24.40      24.72  
  5 Labeau, Sophia A          17 AAAA-ST                24.54      24.76  
  6 Mauldin, Carly R          13 AAAA-ST                26.33      26.53  
  7 Didier, Noah T            14 AAAA-ST                28.70      27.26  
  8 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST                33.03      29.96  
  9 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST                34.58      32.32  
 10 Robles, Andrea            11 AAAA-ST                33.89      32.36  
 11 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST                38.29      33.79  
 12 Hogue, Cass V             13 AAAA-ST                36.93      35.98  
 13 Evans, Mimi M             10 AAAA-ST                38.00      36.74  
 14 Didier, Elijah P          10 AAAA-ST                40.88      36.87  
 15 Mandacina, Ashtyn F        8 AAAA-ST                45.10      40.84  
 16 Didier, Nathan J           7 AAAA-ST                51.84      40.85  
 17 Flanigan, Josalyn C       11 AAAA-ST                56.29      42.99  
 
Mixed 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Gavin P            16 AAAA-ST                49.77      48.27  
                  23.37       48.27 (24.90)                                        
  2 Jardenil, Kyle L          17 AAAA-ST                48.86      48.82  
                  23.88       48.82 (24.94)                                        
  2 Nwaeze, Ejike J           17 AAAA-ST                48.07      48.82  
                  23.06       48.82 (25.76)                                        
  4 Mandacina, Brayden J      16 AAAA-ST                50.10      49.19  
                  23.69       49.19 (25.50)                                        
  5 Scott, Jada A             15 AAAA-ST                50.68      50.78  
                  24.41       50.78 (26.37)                                        
  6 Spradling, Riley M        16 AAAA-ST                50.38      52.02  
                  25.15       52.02 (26.87)                                        
  7 Kitayama, Emily I         14 AAAA-ST                52.68      52.63  
                  25.64       52.63 (26.99)                                        
  8 Musselman, Elsa N         16 AAAA-ST                54.66      53.36  
                  25.86       53.36 (27.50)                                        
  9 Robles, Samantha          17 AAAA-ST                53.80      53.62  
                  26.02       53.62 (27.60)                                        
 10 Labeau, Sophia A          17 AAAA-ST                54.70      54.17  
                  26.11       54.17 (28.06)                                        
 11 Mansker, Caitie M         21 AAAA-ST                52.93      54.53  
                  26.21       54.53 (28.32)                                        
 12 Holcomb, Meredith G       16 AAAA-ST                55.32      54.57  
                  26.55       54.57 (28.02)                                        
 13 Lindsey, Caleb P          16 AAAA-ST              1:12.45    1:05.05  
                  30.46     1:05.05 (34.59)                                        
 14 Molina, Melanie M         15 AAAA-ST              1:07.04    1:05.52  
                  30.56     1:05.52 (34.96)                                        
 15 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              1:17.96    1:08.68  
                  32.25     1:08.68 (36.43)                                        
 
Mixed 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Foote, Connor M           17 AAAA-ST                44.75      45.68  
                  21.87       45.68 (23.81)                                        
  2 Hill, Carter W            18 AAAA-ST                48.45      48.14  
                  22.82       48.14 (25.32)                                        
  3 Stewart, Ian D            16 AAAA-ST                46.95      48.49  
                  23.00       48.49 (25.49)                                        
  4 Bartley, Morgan E         18 AAAA-ST                51.66      52.40  
                  25.06       52.40 (27.34)                                        
  5 Moore, Mikayla G          16 AAAA-ST                52.03      52.51  
                  25.20       52.51 (27.31)                                        
  6 Hollon, Colton L          17 AAAA-ST                51.08      52.78  
                  25.36       52.78 (27.42)                                        
  7 Cronk, Carli E            14 AAAA-ST                53.80      52.92  
                  25.80       52.92 (27.12)                                        
  8 Schlortt, Kirsten M       16 AAAA-ST                52.72      54.06  
                  26.07       54.06 (27.99)                                        
  9 Gianotti, Emily J         17 AAAA-ST                55.44      56.10  
                  26.94       56.10 (29.16)                                        
 10 Hajduk, Erika L           17 AAAA-ST                56.96      57.35  
                  27.91       57.35 (29.44)                                        
 11 Garcia, Elena E           18 AAAA-ST                54.23      58.15  
                  28.06       58.15 (30.09)                                        
 12 Winkler, Jonah L          14 AAAA-ST              1:03.20    1:00.36  
                  28.72     1:00.36 (31.64)                                        
 13 del Olmo, Allie           17 AAAA-ST              1:00.86    1:00.50  
                  29.65     1:00.50 (30.85)                                        
 14 Donofrio, Madison D       14 AAAA-ST                59.95    1:01.64  
                  29.86     1:01.64 (31.78)                                        
 15 Fosbenner, Emily G        15 AAAA-ST              1:02.12    1:03.15  
                  29.51     1:03.15 (33.64)                                        
 16 Flanigan, Benjamin N      15 AAAA-ST              1:15.29    1:05.80  
                  31.07     1:05.80 (34.73)                                        
 17 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST              1:11.89    1:06.65  
                  31.56     1:06.65 (35.09)                                        
 18 Crump, Max C              12 AAAA-ST              1:17.00    1:10.53  
                  32.77     1:10.53 (37.76)                                        
 19 Salazar, Aldo D           12 AAAA-ST              1:21.29    1:16.87  
                  36.32     1:16.87 (40.55)                                        
 20 Rogers, Olivia B           8 AAAA-ST              1:26.63    1:17.82  
                  36.15     1:17.82 (41.67)                                        
 21 Hogue, Cass V             13 AAAA-ST              1:24.80    1:19.97  
                  36.53     1:19.97 (43.44)                                        
 22 You, KaiKai L              8 AAAA-ST              1:30.99    1:20.13  
                  36.66     1:20.13 (43.47)                                        
 23 Cox, Stella J             11 AAAA-ST                   NT    1:23.89  
 24 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST              1:35.19    1:26.06  
                  39.47     1:26.06 (46.59)                                        
 25 Mandacina, Ashtyn F        8 AAAA-ST              1:36.94    1:26.51  
                  41.90     1:26.51 (44.61)                                        
 26 Martinez, Abby N          11 AAAA-ST              1:31.97    1:27.39  
                  40.61     1:27.39 (46.78)                                        
 27 Jones, Poppy P            10 AAAA-ST              1:48.02    1:28.47  
                  40.36     1:28.47 (48.11)                                        
 28 Nichols, Jacob J          11 AAAA-ST              1:30.99    1:28.54  
                  41.33     1:28.54 (47.21)                                        
 29 Ramirez Remond, Ana C     11 AAAA-ST              1:34.27    1:28.68  
                  40.95     1:28.68 (47.73)                                        
 30 Hogue, Hallie L           10 AAAA-ST              1:35.07    1:29.72  
                  39.79     1:29.72 (49.93)                                        
 31 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST              1:52.56    1:35.87  
                  44.95     1:35.87 (50.92)                                        
 32 Williamson, Leyla E        9 AAAA-ST              1:36.74    1:38.65  
                  45.82     1:38.65 (52.83)                                        
 33 Pugh, Nathan J            11 AAAA-ST              1:45.99    1:42.60  
                  47.80     1:42.60 (54.80)                                        
 34 Cantor, Camila I          10 AAAA-ST              1:50.66    1:46.04  
 
Mixed 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stallworth, Jackson B     17 Unattached-ST        1:43.18    1:43.40  
                  23.60       49.50 (25.90)     1:16.45 (26.95)     1:43.40 (26.95)
  2 Salinas, Isaiah J         15 AAAA-ST              1:43.89    1:43.49  
                  24.13       50.43 (26.30)     1:17.12 (26.69)     1:43.49 (26.37)
  3 Peterson, Luke B          15 AAAA-ST              1:44.42    1:46.99  
                  24.51       51.33 (26.82)     1:19.46 (28.13)     1:46.99 (27.53)
  4 Erwin, Tommy F            15 AAAA-ST              1:48.68    1:47.09  
                  24.63       51.81 (27.18)     1:19.89 (28.08)     1:47.09 (27.20)
  5 Luna, Leo V               17 AAAA-ST              1:44.43    1:50.60  
                  24.69       52.79 (28.10)     1:21.94 (29.15)     1:50.60 (28.66)
  6 Sahota, Riya K            17 AAAA-ST              1:59.36    1:55.28  
                  27.42       56.97 (29.55)     1:26.79 (29.82)     1:55.28 (28.49)
  7 Stallworth, Aspen A       17 Unattached-ST        1:53.65    1:57.39  
                  27.00       56.49 (29.49)     1:26.95 (30.46)     1:57.39 (30.44)
 
Mixed 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doehler, Ethan F          17 AAAA-ST              1:43.60    1:40.16  
                  23.10       48.05 (24.95)     1:13.89 (25.84)     1:40.16 (26.27)
  2 Jardenil, Kyle L          17 AAAA-ST              1:46.02    1:45.39  
                  24.68       50.97 (26.29)     1:18.04 (27.07)     1:45.39 (27.35)
  3 Hollon, Colton L          17 AAAA-ST              1:50.73    1:54.78  
                  24.85       52.43 (27.58)     1:22.49 (30.06)     1:54.78 (32.29)
  4 Musselman, Elsa N         16 AAAA-ST              1:53.12    1:56.07  
                  26.79       55.77 (28.98)     1:25.73 (29.96)     1:56.07 (30.34)
  5 Schlortt, Kirsten M       16 AAAA-ST              1:52.74    1:56.57  
                  26.52       56.59 (30.07)     1:27.20 (30.61)     1:56.57 (29.37)
  6 del Olmo, Allie           17 AAAA-ST              2:10.77    2:10.64  
                  30.63     1:03.26 (32.63)     1:37.01 (33.75)     2:10.64 (33.63)
  7 Donofrio, Madison D       14 AAAA-ST              2:08.36    2:15.41  
                  31.56     1:05.74 (34.18)     1:40.63 (34.89)     2:15.41 (34.78)
 
Mixed 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peterson, Luke B          15 AAAA-ST              4:39.13    4:35.16  
                  25.02       52.07 (27.05)     1:19.45 (27.38)                    
            3:11.23 ( )     3:39.22 (27.99)     4:07.50 (28.28)     4:35.16 (27.66)
  2 Luna, Leo V               17 AAAA-ST              4:35.53    4:38.65  
                  24.36       51.23 (26.87)     1:18.97 (27.74)                    
            2:15.29 ( )                             3:12.27 ( )     3:41.10 (28.83)
        4:10.15 (29.05)     4:38.65 (28.50)                                        
  3 Erwin, Tommy F            15 AAAA-ST              4:44.06    4:40.02  
                  24.81       52.11 (27.30)     1:19.90 (27.79)                    
            3:14.03 ( )     3:43.16 (29.13)     4:12.04 (28.88)     4:40.02 (27.98)
  4 Vaishnani, Sonia S        15 AAAA-ST              4:52.72    4:54.78  
                  26.29       54.86 (28.57)     1:23.97 (29.11)                    
            2:23.68 ( )     2:53.67 (29.99)     3:24.27 (30.60)                    
            4:24.79 ( )     4:54.78 (29.99)                                        
  5 Hajduk, Erika L           17 AAAA-ST              4:59.58    5:18.45  
                  28.66       59.64 (30.98)     1:31.45 (31.81)                    
            3:07.40 ( )     3:40.31 (32.91)     4:13.32 (33.01)                    
            4:46.34 ( )     5:18.45 (32.11)                                        
 
Mixed 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forsyth, David R          20 AAAA-ST              4:26.58    4:40.80  
                  24.93       52.03 (27.10)     1:19.92 (27.89)     1:48.36 (28.44)
        2:16.96 (28.60)     2:45.65 (28.69)     3:14.46 (28.81)     3:43.57 (29.11)
        4:12.64 (29.07)     4:40.80 (28.16)                                        
  2 Barrett, Owen R           15 AAAA-ST              5:10.24    4:57.74  
                  26.57       55.57 (29.00)     1:25.59 (30.02)     1:56.41 (30.82)
        2:26.70 (30.29)     2:57.36 (30.66)     3:27.71 (30.35)     3:58.51 (30.80)
        4:29.10 (30.59)     4:57.74 (28.64)                                        
  3 Hollon, Colton L          17 AAAA-ST              5:05.48    5:17.03  
                  25.80       54.54 (28.74)     1:25.12 (30.58)     1:57.06 (31.94)
        2:29.73 (32.67)     3:02.90 (33.17)     3:36.64 (33.74)     4:10.62 (33.98)
        4:44.50 (33.88)     5:17.03 (32.53)                                        
  4 del Olmo, Allie           17 AAAA-ST              5:55.67    5:59.53  
                  31.61     1:06.28 (34.67)     1:42.11 (35.83)     2:18.48 (36.37)
        2:55.63 (37.15)     3:32.60 (36.97)     4:10.38 (37.78)     4:47.73 (37.35)
        5:24.11 (36.38)     5:59.53 (35.42)                                        
 
Mixed 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pena Hernandez, Luis F    16 AAAA-ST              9:37.02    9:43.09  
                  25.91       54.10 (28.19)     1:22.83 (28.73)     1:51.93 (29.10)
        2:20.83 (28.90)     2:50.27 (29.44)     3:19.72 (29.45)     3:48.63 (28.91)
        4:18.12 (29.49)     4:47.45 (29.33)     5:17.10 (29.65)     5:46.52 (29.42)
        6:16.25 (29.73)     6:45.96 (29.71)     7:15.59 (29.63)     7:45.08 (29.49)
        8:14.98 (29.90)     8:44.55 (29.57)     9:14.38 (29.83)     9:43.09 (28.71)
  2 Nader, Lea A              16 AAAA-ST             10:22.45   10:24.67  
                  27.40       56.77 (29.37)     1:27.10 (30.33)     1:57.92 (30.82)
        2:28.89 (30.97)     2:59.89 (31.00)     3:31.14 (31.25)     4:02.24 (31.10)
        4:33.46 (31.22)     5:04.86 (31.40)     5:36.73 (31.87)     6:08.69 (31.96)
        6:40.81 (32.12)     7:12.81 (32.00)     7:45.10 (32.29)     8:17.31 (32.21)
        8:49.57 (32.26)     9:21.65 (32.08)     9:53.95 (32.30)    10:24.67 (30.72)
  3 Coffey, Kaylee G          16 AAAA-ST             10:17.99   10:35.19  
                  26.51       56.03 (29.52)     1:26.96 (30.93)     1:58.02 (31.06)
        2:29.01 (30.99)     2:59.92 (30.91)     3:31.52 (31.60)     4:03.39 (31.87)
        4:35.93 (32.54)     5:08.11 (32.18)     5:40.45 (32.34)     6:13.48 (33.03)
        6:46.66 (33.18)     7:18.33 (31.67)     7:51.95 (33.62)     8:25.24 (33.29)
        8:58.61 (33.37)     9:30.40 (31.79)    10:03.17 (32.77)    10:35.19 (32.02)
  4 Mauldin, Carly R          13 AAAA-ST             11:08.44   10:38.68  
                  28.82       59.93 (31.11)     1:31.51 (31.58)     2:03.26 (31.75)
        2:35.49 (32.23)     3:07.46 (31.97)     3:39.36 (31.90)     4:11.30 (31.94)
        4:43.24 (31.94)     5:15.32 (32.08)     5:47.27 (31.95)     6:19.49 (32.22)
        6:52.22 (32.73)     7:24.62 (32.40)     7:56.91 (32.29)     8:29.34 (32.43)
        9:01.83 (32.49)     9:34.35 (32.52)    10:07.01 (32.66)    10:38.68 (31.67)
  5 Mauldin, Gabby P          16 AAAA-ST             11:27.16   10:49.97  
                  28.50       59.21 (30.71)     1:30.73 (31.52)     2:02.66 (31.93)
        2:34.71 (32.05)     3:06.87 (32.16)     3:39.02 (32.15)     4:11.70 (32.68)
        4:44.38 (32.68)     5:17.17 (32.79)     5:49.92 (32.75)     6:22.80 (32.88)
        6:55.84 (33.04)     7:28.85 (33.01)     8:01.72 (32.87)     8:35.52 (33.80)
        9:08.80 (33.28)     9:42.52 (33.72)    10:16.39 (33.87)    10:49.97 (33.58)
 
Mixed 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Skrobanek, Laney K        17 AAAA-ST                27.13      28.08  
  2 Maldonado, Laz            16 AAAA-ST                36.72      33.89  
  3 Evans, Mimi M             10 AAAA-ST                43.42      37.41  
 
Mixed 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nichols, Jacob J          11 AAAA-ST                45.99      39.76  
  2 Rogers, Olivia B           8 AAAA-ST                47.14      43.87  
  3 Cox, Stella J             11 AAAA-ST                   NT      45.43  
  4 Pan, Hannah H             11 AAAA-ST                50.99      47.07  
  5 Huffaker, Gregory         10 AAAA-ST                51.59      48.77  
  6 Salazar, Aldo D           12 AAAA-ST                51.95      50.13  
  7 Hogue, Hallie L           10 AAAA-ST                49.48      50.38  
  8 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST                51.96      50.40  
 
Mixed 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erwin, Tommy F            15 AAAA-ST                56.58      55.87  
                  27.31       55.87 (28.56)                                        
  2 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST                59.48    1:00.56  
                  29.06     1:00.56 (31.50)                                        
  3 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              1:24.78    1:16.28  
  4 Didier, Emma G            11 AAAA-ST              1:19.29    1:19.85  
                  37.92     1:19.85 (41.93)                                        
 
Mixed 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stewart, Ian D            16 AAAA-ST                53.87      52.10  
                  25.11       52.10 (26.99)                                        
  2 Foote, Lila A             17 AAAA-ST              1:00.00      59.37  
                  28.45       59.37 (30.92)                                        
  3 Moore, Mikayla G          16 AAAA-ST                59.44    1:00.66  
                  29.68     1:00.66 (30.98)                                        
  4 Mauldin, Gabby P          16 AAAA-ST              1:00.10    1:01.71  
                  30.34     1:01.71 (31.37)                                        
  5 Luna, Surrena R           14 AAAA-ST              1:02.42    1:02.00  
                  30.59     1:02.00 (31.41)                                        
  6 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST              1:19.82    1:17.42  
                  37.66     1:17.42 (39.76)                                        
  7 Hogue, Cass V             13 AAAA-ST              1:33.38    1:25.09  
 
Mixed 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stewart, Ian D            16 AAAA-ST              1:51.44    1:50.73  
                  26.22       53.82 (27.60)     1:22.04 (28.22)     1:50.73 (28.69)
  2 Cronk, Carli E            14 AAAA-ST              2:08.51    2:06.49  
                  29.63     1:01.55 (31.92)     1:34.28 (32.73)     2:06.49 (32.21)
  3 Stallworth, Aspen A       17 Unattached-ST        2:08.90    2:06.59  
                  29.24     1:00.72 (31.48)     1:33.48 (32.76)     2:06.59 (33.11)
  4 Foote, Lila A             17 AAAA-ST              2:11.01    2:06.79  
                  29.69     1:00.74 (31.05)     1:33.25 (32.51)     2:06.79 (33.54)
  5 Mauldin, Gabby P          16 AAAA-ST              2:08.59    2:10.29  
                  30.77     1:03.10 (32.33)     1:36.68 (33.58)     2:10.29 (33.61)
  6 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST              2:12.34    2:11.90  
                  29.35     1:02.05 (32.70)     1:37.09 (35.04)     2:11.90 (34.81)
 
Mixed 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yetter, Monty S           17 AAAA-ST              1:59.42    1:55.33  
                  27.62       56.59 (28.97)     1:25.78 (29.19)     1:55.33 (29.55)
 
Mixed 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner-Robbins, Brody   12 AAAA-ST                46.85      46.14  
  2 Evans, Mimi M             10 AAAA-ST                53.77      46.93  
  3 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST                52.91      47.31  
  4 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST                54.48      49.14  
  5 You, KaiKai L              8 AAAA-ST                51.99      49.50  
  6 Flanigan, Josalyn C       11 AAAA-ST              1:07.29      52.43  
  7 Mandacina, Ashtyn F        8 AAAA-ST              1:04.41      58.40  
  8 Cantor, Camila I          10 AAAA-ST                   NT    1:00.49  
 -- Pugh, Nathan J            11 AAAA-ST              1:00.16         DQ  
 
Mixed 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bode, Joy A               12 AAAA-ST                41.29      40.04  
 -- Didier, Nathan J           7 AAAA-ST              1:08.21         DQ  
 
Mixed 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doehler, Ethan F          17 AAAA-ST                57.56      56.91  
                  26.88       56.91 (30.03)                                        
  2 Cai, Kevin                16 AAAA-ST                59.47      57.10  
                  26.88       57.10 (30.22)                                        
  3 Mandacina, Brayden J      16 AAAA-ST                58.42      57.96  
                  27.12       57.96 (30.84)                                        
  4 Dullea, Ryan C            18 AAAA-ST                59.13      58.18  
                  27.60       58.18 (30.58)                                        
  5 Moore, Gavin P            16 AAAA-ST              1:00.73      58.65  
                  27.64       58.65 (31.01)                                        
  6 Yetter, Monty S           17 AAAA-ST                59.01      59.13  
                  27.94       59.13 (31.19)                                        
  7 Spradling, Riley M        16 AAAA-ST              1:00.77    1:04.17  
                  30.32     1:04.17 (33.85)                                        
  8 Vaishnani, Sonia S        15 AAAA-ST              1:05.28    1:04.77  
                  30.74     1:04.77 (34.03)                                        
  9 Sahota, Riya K            17 AAAA-ST              1:05.94    1:05.24  
                  30.63     1:05.24 (34.61)                                        
 10 Clevenger, Grace I        16 AAAA-ST              1:08.66    1:10.20  
                  32.87     1:10.20 (37.33)                                        
 11 King, Evelyn J             8 AAAA-ST              1:57.09    1:48.48  
                  51.29     1:48.48 (57.19)                                        
 12 Huffaker, Gregory         10 AAAA-ST              1:55.45    1:51.75  
                  50.42   1:51.75 (1:01.33)                                        
 
Mixed 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hill, Carter W            18 AAAA-ST                58.61      58.71  
                  27.40       58.71 (31.31)                                        
  2 Scott, Luke L             15 AAAA-ST              1:00.62    1:01.53  
                  29.01     1:01.53 (32.52)                                        
  3 Forsyth, David R          20 AAAA-ST              1:03.01    1:02.23  
                  29.35     1:02.23 (32.88)                                        
  4 Rudik, Ella M             16 AAAA-ST              1:08.15    1:10.75  
                  33.77     1:10.75 (36.98)                                        
  5 Opoku-Mensah, Ashton A    17 AAAA-ST              1:12.90    1:13.65  
                  34.28     1:13.65 (39.37)                                        
  6 Sweeney, Aidan R          11 AAAA-ST              1:55.99    1:46.57  
                  49.13     1:46.57 (57.44)                                        
  7 Ramirez Remond, Ana C     11 AAAA-ST              2:09.62    2:04.47  
                  58.56   2:04.47 (1:05.91)                                        
 
Mixed 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coffey, Kaylee G          16 AAAA-ST              2:25.29    2:27.48  
                  32.52     1:10.10 (37.58)     1:48.76 (38.66)     2:27.48 (38.72)
 
Mixed 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cai, Kevin                16 AAAA-ST              2:08.30    2:04.75  
                  27.79       58.92 (31.13)     1:30.91 (31.99)     2:04.75 (33.84)
  2 Moore, Gavin P            16 AAAA-ST              2:09.32    2:08.00  
                  28.39     1:00.53 (32.14)     1:33.75 (33.22)     2:08.00 (34.25)
  3 Yetter, Monty S           17 AAAA-ST              2:07.66    2:09.35  
                  29.25     1:01.50 (32.25)     1:34.78 (33.28)     2:09.35 (34.57)
  4 Holcomb, Meredith G       16 AAAA-ST              2:17.85    2:16.59  
                  31.46     1:05.83 (34.37)     1:41.17 (35.34)     2:16.59 (35.42)
  5 King, Daniel J            14 AAAA-ST              2:24.07    2:16.86  
                  30.18     1:05.14 (34.96)     1:40.52 (35.38)     2:16.86 (36.34)
  6 Luna, Surrena R           14 AAAA-ST              2:30.26    2:26.80  
                  32.13     1:09.83 (37.70)     1:48.25 (38.42)     2:26.80 (38.55)
  7 Mauldin, Carly R          13 AAAA-ST              2:31.73    2:35.95  
                  35.48     1:14.87 (39.39)     1:55.44 (40.57)     2:35.95 (40.51)
 
Mixed 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST                43.39      38.01  
  2 Didier, Elijah P          10 AAAA-ST                51.13      42.42  
  3 Mussi, Naylin             14 AAAA-ST                39.29      49.01  
 
Mixed 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Andrea            11 AAAA-ST                42.61      36.21  
  2 Bode, Joy A               12 AAAA-ST                44.29      36.68  
  3 Davila-Rodriguez, Spirit  13 AAAA-ST                34.29      39.80  
  4 Jones, Poppy P            10 AAAA-ST              1:00.71      48.94  
  5 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST                55.99      53.18  
  6 Williamson, Leyla E        9 AAAA-ST                59.76      57.61  
  7 King, Evelyn J             8 AAAA-ST              1:05.41    1:05.97  
 -- Crump, Max C              12 AAAA-ST                35.29         DQ  
 
Mixed 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stallworth, Jackson B     17 Unattached-ST          49.38      49.14  
                  22.94       49.14 (26.20)                                        
  2 Ray, Len R                17 AAAA-ST                51.50      49.96  
                  23.36       49.96 (26.60)                                        
  3 Peterson, Jacob M         18 AAAA-ST                50.76      53.17  
                  24.85       53.17 (28.32)                                        
  4 Peterson, Luke B          15 AAAA-ST                53.39      53.58  
                  24.86       53.58 (28.72)                                        
  5 Robertson, Michael J      16 AAAA-ST                57.17      54.14  
                  25.23       54.14 (28.91)                                        
  6 Scott, Luke L             15 AAAA-ST                53.70      54.67  
                  25.45       54.67 (29.22)                                        
  7 Luna, Leo V               17 AAAA-ST                54.50      55.50  
                  25.77       55.50 (29.73)                                        
  8 Bartley, Morgan E         18 AAAA-ST                57.09      56.91  
                  27.01       56.91 (29.90)                                        
  9 Labeau, Sophia A          17 AAAA-ST                56.85      57.61  
                  26.75       57.61 (30.86)                                        
 10 Winkler, Jett K           16 AAAA-ST                56.77      58.54  
                  26.79       58.54 (31.75)                                        
 11 Romine, Maren K           16 AAAA-ST                58.24      58.86  
                  28.06       58.86 (30.80)                                        
 12 Musselman, Elsa N         16 AAAA-ST                57.57      59.17  
                  27.82       59.17 (31.35)                                        
 13 Skrobanek, Laney K        17 AAAA-ST                57.95    1:00.50  
                  27.40     1:00.50 (33.10)                                        
 14 Luna, Surrena R           14 AAAA-ST              1:02.31    1:00.64  
                  28.28     1:00.64 (32.36)                                        
 15 Rudik, Ella M             16 AAAA-ST              1:03.09    1:01.28  
                  29.31     1:01.28 (31.97)                                        
 16 Maldonado, Laz            16 AAAA-ST              1:05.16    1:03.16  
                  29.08     1:03.16 (34.08)                                        
 17 Didier, Noah T            14 AAAA-ST              1:18.80    1:11.55  
                  32.19     1:11.55 (39.36)                                        
 
Mixed 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Foote, Connor M           17 AAAA-ST                49.11      49.73  
                  22.82       49.73 (26.91)                                        
  2 Jardenil, Kyle L          17 AAAA-ST                56.53      56.27  
                  26.39       56.27 (29.88)                                        
  3 Kitayama, Emily I         14 AAAA-ST                57.02      56.91  
                  26.96       56.91 (29.95)                                        
  4 Cronk, Carli E            14 AAAA-ST                58.52      57.85  
                  27.17       57.85 (30.68)                                        
  5 Walsh, Elizabeth D        17 AAAA-ST                57.47      58.67  
                  27.88       58.67 (30.79)                                        
  6 Rogers, Caleb N           18 AAAA-ST                59.01      58.98  
                  27.27       58.98 (31.71)                                        
  7 Schlortt, Kirsten M       16 AAAA-ST                   NT      59.55  
                  28.05       59.55 (31.50)                                        
  8 Clevenger, Grace I        16 AAAA-ST              1:01.30      59.71  
                  28.18       59.71 (31.53)                                        
  9 Gianotti, Emily J         17 AAAA-ST                57.80    1:01.78  
                  28.50     1:01.78 (33.28)                                        
 10 Batiz, Francesca G        15 AAAA-ST              1:04.88    1:09.15  
                  31.29     1:09.15 (37.86)                                        
 11 Didier, Emma G            11 AAAA-ST              1:21.78    1:22.14  
                  36.54     1:22.14 (45.60)                                        
 
Mixed 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ray, Len R                17 AAAA-ST              1:54.82    1:56.43  
                  26.16       56.49 (30.33)     1:27.20 (30.71)     1:56.43 (29.23)
  2 Pena Hernandez, Luis F    16 AAAA-ST              1:56.66    1:56.83  
                  26.60       56.56 (29.96)     1:27.02 (30.46)     1:56.83 (29.81)
  3 Robertson, Michael J      16 AAAA-ST              2:01.32    2:01.28  
                  26.00       57.02 (31.02)     1:29.41 (32.39)     2:01.28 (31.87)
  4 Peterson, Jacob M         18 AAAA-ST              1:50.65    2:01.61  
                  26.15       56.24 (30.09)     1:28.65 (32.41)     2:01.61 (32.96)
  5 Vaishnani, Sonia S        15 AAAA-ST              2:04.82    2:05.70  
                  27.58       59.04 (31.46)     1:32.13 (33.09)     2:05.70 (33.57)
 
Mixed 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salinas, Isaiah J         15 AAAA-ST              1:53.71    1:52.48  
                  24.98       53.29 (28.31)     1:22.38 (29.09)     1:52.48 (30.10)
  2 Kitayama, Emily I         14 AAAA-ST              2:05.21    2:02.69  
                  27.52       58.36 (30.84)     1:30.07 (31.71)     2:02.69 (32.62)
  3 Walsh, Elizabeth D        17 AAAA-ST              2:07.38    2:05.92  
                  28.25       59.72 (31.47)     1:32.26 (32.54)     2:05.92 (33.66)
  4 Romine, Maren K           16 AAAA-ST              2:08.72    2:06.20  
                  28.63     1:00.73 (32.10)     1:33.63 (32.90)     2:06.20 (32.57)
  5 Robles, Samantha          17 AAAA-ST              2:08.88    2:06.45  
                  27.32       59.02 (31.70)     1:31.97 (32.95)     2:06.45 (34.48)
  6 Nader, Lea A              16 AAAA-ST              2:09.93    2:10.52  
                  28.77     1:01.44 (32.67)     1:35.64 (34.20)     2:10.52 (34.88)
 
Mixed 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 You, KaiKai L              8 AAAA-ST              1:42.99    1:32.97  
                  43.16     1:32.97 (49.81)                                        
  2 Rogers, Olivia B           8 AAAA-ST              1:45.39    1:35.86  
                  44.52     1:35.86 (51.34)                                        
  3 Sweeney, Aidan R          11 AAAA-ST              1:41.20    1:40.15  
                  49.56     1:40.15 (50.59)                                        
  4 Nichols, Jacob J          11 AAAA-ST              1:45.99    1:41.03  
                  47.66     1:41.03 (53.37)                                        
  5 Jones, Poppy P            10 AAAA-ST              2:02.77    1:42.26  
                  46.52     1:42.26 (55.74)                                        
  6 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST              1:59.99    1:42.88  
                  50.02     1:42.88 (52.86)                                        
  7 Ramirez Remond, Ana C     11 AAAA-ST              1:47.68    1:43.93  
                  47.62     1:43.93 (56.31)                                        
  8 Pan, Hannah H             11 AAAA-ST              2:01.99    1:49.39  
                  49.60     1:49.39 (59.79)                                        
  9 Hogue, Hallie L           10 AAAA-ST              1:58.57    1:50.70  
                  52.91     1:50.70 (57.79)                                        
 10 Cox, Kaki M                9 AAAA-ST              2:00.10    1:53.60  
                  55.20     1:53.60 (58.40)                                        
 11 Huffaker, Gregory         10 AAAA-ST              1:52.53    1:54.37  
                  53.96   1:54.37 (1:00.41)                                        
 12 Williamson, Leyla E        9 AAAA-ST              2:16.99    1:57.64  
                  57.58   1:57.64 (1:00.06)                                        
 13 Cantor, Camila I          10 AAAA-ST              2:10.99    1:58.27  
                  55.31   1:58.27 (1:02.96)                                        
 14 King, Evelyn J             8 AAAA-ST              2:12.42    2:00.10  
                  56.36   2:00.10 (1:03.74)                                        
 15 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST              2:16.50    2:01.62  
                  54.64   2:01.62 (1:06.98)                                        
 16 Pugh, Nathan J            11 AAAA-ST              2:10.99    2:05.59  
                1:08.04     2:05.59 (57.55)                                        
 -- Molina, Greg H            17 AAAA-ST              1:10.67         DQ  
                  33.47          DQ (38.58)                                        
 -- Cox, Stella J             11 AAAA-ST                   NT         DQ  
                  47.16          DQ (45.68)                                        
 
Mixed 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Andrea            11 AAAA-ST              1:39.33    1:24.07  
                  37.67     1:24.07 (46.40)                                        
  2 Davila-Rodriguez, Spirit  13 AAAA-ST              1:52.29    1:28.71  
                  37.67     1:28.71 (51.04)                                        
  3 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST              1:47.51    1:31.98  
                  40.18     1:31.98 (51.80)                                        
  4 Lightner-Robbins, Brody   12 AAAA-ST              1:31.28    1:32.65  
                  43.56     1:32.65 (49.09)                                        
 
Mixed 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Luke L             15 AAAA-ST              2:00.39    2:02.47  
                  25.02       57.87 (32.85)     1:34.13 (36.26)     2:02.47 (28.34)
  2 Scott, Jada A             15 AAAA-ST              2:02.85    2:03.42  
                  26.22       57.21 (30.99)     1:33.89 (36.68)     2:03.42 (29.53)
  3 Clevenger, Grace I        16 AAAA-ST              2:09.46    2:12.38  
                  28.64     1:02.61 (33.97)     1:40.30 (37.69)     2:12.38 (32.08)
  4 Rudik, Ella M             16 AAAA-ST              2:13.56    2:12.56  
                  28.77     1:03.06 (34.29)     1:40.95 (37.89)     2:12.56 (31.61)
  5 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              3:27.10    2:51.84  
                  33.25     1:15.55 (42.30)     2:11.15 (55.60)     2:51.84 (40.69)
  6 Miller, Katelyn R         13 AAAA-ST              3:05.43    3:06.77  
                  38.25     1:24.24 (45.99)     2:22.70 (58.46)     3:06.77 (44.07)
 -- Alarcon, Josh D           13 AAAA-ST              3:43.69         DQ  
                  38.22     1:28.27 (50.05)   2:38.22 (1:09.95)          DQ (43.78)
 
Mixed 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doehler, Ethan F          17 AAAA-ST                 1.55    1:55.71  
                  24.86       55.19 (30.33)     1:29.09 (33.90)     1:55.71 (26.62)
  2 Cai, Kevin                16 AAAA-ST              1:57.70    1:56.97  
                  25.36       56.96 (31.60)     1:29.05 (32.09)     1:56.97 (27.92)
  3 Dullea, Ryan C            18 AAAA-ST              2:03.65    2:00.48  
                  26.37       59.13 (32.76)     1:32.07 (32.94)     2:00.48 (28.41)
  4 Sahota, Riya K            17 AAAA-ST              2:12.94    2:09.59  
                  28.26     1:03.19 (34.93)     1:39.48 (36.29)     2:09.59 (30.11)
  5 King, Daniel J            14 AAAA-ST              2:17.72    2:10.19  
                  27.68     1:02.89 (35.21)     1:39.89 (37.00)     2:10.19 (30.30)
  6 Romine, Maren K           16 AAAA-ST              2:08.76    2:12.57  
                  28.49     1:02.29 (33.80)     1:41.36 (39.07)     2:12.57 (31.21)
  7 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST              2:13.45    2:15.15  
                  27.08     1:00.80 (33.72)     1:42.76 (41.96)     2:15.15 (32.39)
  8 Winkler, Jett K           16 AAAA-ST              2:10.41    2:21.16  
                  27.11     1:03.00 (35.89)     1:46.80 (43.80)     2:21.16 (34.36)
  9 Maldonado, Laz            16 AAAA-ST              2:45.89    2:31.88  
                  29.83     1:09.66 (39.83)     1:56.24 (46.58)     2:31.88 (35.64)
 10 Winkler, Jonah L          14 AAAA-ST              2:35.72    2:32.36  
                  31.73     1:10.25 (38.52)     1:56.05 (45.80)     2:32.36 (36.31)
 11 Donofrio, Madison D       14 AAAA-ST              2:27.66    2:34.96  
                  32.30     1:12.26 (39.96)     2:01.06 (48.80)     2:34.96 (33.90)
 -- Batiz, Francesca G        15 AAAA-ST              2:40.75         DQ  
                  33.07     1:15.35 (42.28)     2:02.50 (47.15)          DQ (35.41)
 
Mixed 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walsh, Elizabeth D        17 AAAA-ST              4:33.29    4:31.21  
                  29.09     1:01.51 (32.42)     1:36.16 (34.65)     2:10.60 (34.44)
        2:48.53 (37.93)     3:27.17 (38.64)     3:59.75 (32.58)     4:31.21 (31.46)
  2 King, Daniel J            14 AAAA-ST              4:55.69    4:41.38  
                  29.94     1:06.41 (36.47)     1:43.81 (37.40)     2:20.32 (36.51)
        2:57.95 (37.63)     3:36.07 (38.12)     4:08.85 (32.78)     4:41.38 (32.53)
 
Mixed 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robertson, Michael J      16 AAAA-ST              4:11.47    4:09.59  
                  25.16       55.16 (30.00)     1:26.36 (31.20)     1:58.28 (31.92)
        2:35.58 (37.30)     3:14.10 (38.52)     3:42.67 (28.57)     4:09.59 (26.92)
  2 Pena Hernandez, Luis F    16 AAAA-ST              4:07.85    4:09.95  
                  25.13       53.58 (28.45)     1:25.67 (32.09)     1:57.64 (31.97)
        2:32.80 (35.16)     3:10.09 (37.29)     3:40.68 (30.59)     4:09.95 (29.27)
  3 Coffey, Kaylee G          16 AAAA-ST              4:31.32    4:34.45  
                  27.30       59.63 (32.33)     1:35.81 (36.18)     2:11.07 (35.26)
        2:50.11 (39.04)     3:29.91 (39.80)     4:03.02 (33.11)     4:34.45 (31.43)
 
Mixed 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alamo Area Aquatic Association-ST  'B'                 NT    1:28.18  
     1) Cai, Kevin M16                  2) Peterson, Jacob M M18          
     3) Doehler, Ethan F M17            4) Nwaeze, Ejike J M17            
  2 Alamo Area Aquatic Association-ST  'A'                 NT    1:38.35  
     1) Musselman, Elsa N W16           2) Bartley, Morgan E W18          
     3) Moore, Mikayla G W16            4) Labeau, Sophia A W17           
 
Mixed 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alamo Area Aquatic Association-ST  'B'                 NT    1:37.25  
     1) Yetter, Monty S M17             2) Hill, Carter W M18             
     3) Salinas, Isaiah J M15           4) Nwaeze, Ejike J M17            
                  26.48       52.92 (26.44)     1:15.92 (23.00)     1:37.25 (21.33)
  2 Alamo Area Aquatic Association-ST  'C'                 NT    1:39.63  
     1) Moore, Gavin P M16              2) Dullea, Ryan C M18             
     3) Scott, Luke L M15               4) Peterson, Jacob M M18          
                  25.72       53.27 (27.55)     1:17.12 (23.85)     1:39.63 (22.51)
  3 Alamo Area Aquatic Association-ST  'A'                 NT    1:47.70  
     1) Skrobanek, Laney K W17          2) Bartley, Morgan E W18          
     3) Labeau, Sophia A W17            4) Robles, Samantha W17           
                  27.93       57.04 (29.11)     1:23.69 (26.65)     1:47.70 (24.01)