2019 ST AAAA Palo Alto LCM Last Chance / 19-58
Palo Alto College Natatorium - 6/23/2019              
Final Results                                    
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Williamson, Sophia M       9 Alamo Area-ST          39.70      38.81  
  2 Miller, Amelia R           9 Alamo Area-ST          37.56      38.97  
  3 Vazquez Rodriguez, Eliza  10 CLUB-ST                39.90      40.00  
  4 Lacuzong, Magdalena A     10 Alamo Area-ST          43.82      40.08  
  5 Moya, Scarlet D           10 Alamo Area-ST          39.80      42.39  
  6 Hartlage, Savannah E       9 LIFE-ST                42.80      45.70  
  7 Nichols, Avery C           8 Alamo Area-ST          46.19      48.29  
  8 Hogue, Hallie L            9 Alamo Area-ST          49.34      49.71  
  9 Hilt, Zoe A                7 Alamo Area-ST        1:18.10    1:15.67  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Acosta, Ali A             10 Alamo Area-ST        1:21.64    1:20.74  
  2 Nguyen, Giana             10 Alamo Area-ST        1:21.33    1:25.72  
  3 Clements-Vargas, Persey   10 UN-ST                1:23.74    1:27.05  
  4 Vazquez Rodriguez, Eliza  10 CLUB-ST              1:35.52    1:29.14  
  5 Hartlage, Savannah E       9 LIFE-ST              1:33.16    1:38.14  
  6 King, Kathryn E           10 Alamo Area-ST        1:51.01    1:51.63  
  7 Hilt, Zoe A                7 Alamo Area-ST        2:55.88    2:27.45  
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Giana             10 Alamo Area-ST        2:58.00    3:07.65  
                1:30.46   3:07.65 (1:37.19)                                        
  2 Hartlage, Savannah E       9 LIFE-ST              3:32.07    3:28.27  
                1:43.35   3:28.27 (1:44.92)                                        
  3 Lacuzong, Magdalena A     10 Alamo Area-ST        3:20.19    3:31.59  
                1:42.07   3:31.59 (1:49.52)                                        
  4 Williamson, Sophia M       9 Alamo Area-ST        3:15.99    3:57.65  
                1:53.56   3:57.65 (2:04.09)                                        
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   10 UN-ST                  42.62      44.60  
  2 Acosta, Ali A             10 Alamo Area-ST          52.98      47.17  
  3 Vazquez Rodriguez, Eliza  10 CLUB-ST                49.65      49.01  
  4 Moya, Scarlet D           10 Alamo Area-ST          49.99      51.68  
  5 Hartlage, Savannah E       9 LIFE-ST                48.10      52.33  
  6 King, Kathryn E           10 Alamo Area-ST          58.43    1:01.51  
 -- Hilt, Zoe A                7 Alamo Area-ST        1:21.36         DQ  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R           9 Alamo Area-ST        1:32.54    1:31.21  
  2 Williamson, Sophia M       9 Alamo Area-ST        2:00.73    1:53.97  
 -- Lacuzong, Magdalena A     10 Alamo Area-ST        1:52.19         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Giana             10 Alamo Area-ST          53.43      51.22  
  2 Clements-Vargas, Persey   10 UN-ST                  52.05      52.12  
  3 King, Kathryn E           10 Alamo Area-ST          53.91      53.66  
  4 Moya, Scarlet D           10 Alamo Area-ST          56.41      57.68  
  5 Nichols, Avery C           8 Alamo Area-ST        1:05.88    1:03.30  
  6 Hogue, Hallie L            9 Alamo Area-ST        1:19.45    1:19.64  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Acosta, Ali A             10 Alamo Area-ST        1:46.91    1:50.95  
  2 Clements-Vargas, Persey   10 UN-ST                1:48.54    1:53.21  
  3 Lacuzong, Magdalena A     10 Alamo Area-ST        1:54.42    2:01.44  
  4 King, Kathryn E           10 Alamo Area-ST        1:57.70    2:03.11  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Acosta, Ali A             10 Alamo Area-ST          39.36      40.81  
  2 Moya, Scarlet D           10 Alamo Area-ST          52.26      51.67  
  3 Lacuzong, Magdalena A     10 Alamo Area-ST        1:00.49      53.73  
  4 Nichols, Avery C           8 Alamo Area-ST        1:06.74    1:03.55  
 -- Vazquez Rodriguez, Eliza  10 CLUB-ST              1:09.51         DQ  
 -- Hogue, Hallie L            9 Alamo Area-ST        1:10.23         DQ  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Amelia R           9 Alamo Area-ST        1:38.52    1:34.12  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rossi, Peyton H           11 SSS-GU                 31.54      31.01  
  2 Ashna, Paige R            11 SSS-GU                 31.73      31.34  
  3 Desanno, Sonja P          12 VTAC-ST                32.85      32.62  
  4 Reno, Kendall E           12 SSS-GU                 31.49      32.64  
  5 Albert, Ayla G            12 SSS-GU                 32.61      32.78  
  6 Donofrio, Madison D       12 Alamo Area-ST          32.31      33.18  
  7 Gutierrez, Riley R        12 BLST-GU                34.46      33.86  
  8 Fliss, Julez M            11 HSC-HI                 32.27      34.78  
  9 Fliss, Angelique L        12 HSC-HI                 34.52      36.29  
 10 Hartlage, Brianna R       12 LIFE-ST                37.62      36.33  
 11 Garcia, Natalia N         12 Alamo Area-ST          36.79      36.94  
 12 Graham, Jackie M          12 CCAA-ST                41.17      37.21  
 13 Dominy, Jayla M           11 BLST-GU                39.95      37.47  
 14 Brooks, Annika F          12 VTAC-ST                37.67      38.37  
 15 Torres, Milla K           12 Alamo Area-ST          37.61      39.07  
 16 Master, Serenity A        11 BLST-GU                38.58      39.22  
 17 Crouch, Kendal R          12 Alamo Area-ST          39.67      40.20  
 18 Kurtz, Katie E            11 VTAC-ST                41.43      41.26  
 19 LeBlanc, Sophie A         12 Alamo Area-ST          41.51      41.61  
 20 Crouch, Presley A         11 Alamo Area-ST          45.94      45.81  
 21 Mossom, Francesca C       11 LIFE-ST                50.04      45.86  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Riddle, Darielle C        11 SSS-GU               1:07.68    1:05.21  
  2 Ashna, Paige R            11 SSS-GU               1:08.40    1:07.21  
  3 Rossi, Peyton H           11 SSS-GU               1:08.73    1:08.40  
  4 Reno, Kendall E           12 SSS-GU               1:09.99    1:11.53  
  5 Gutierrez, Riley R        12 BLST-GU              1:16.84    1:13.32  
  5 Desanno, Sonja P          12 VTAC-ST              1:12.12    1:13.32  
  7 Fliss, Julez M            11 HSC-HI               1:12.48    1:13.60  
  8 Kapoor, Rachel A          12 Alamo Area-ST        1:16.21    1:16.07  
  9 Hartlage, Brianna R       12 LIFE-ST              1:24.14    1:20.75  
 10 Dominy, Jayla M           11 BLST-GU              1:24.73    1:22.68  
 11 Graham, Jackie M          12 CCAA-ST              1:20.64    1:23.68  
 12 Kurtz, Katie E            11 VTAC-ST              1:26.10    1:25.16  
 13 Fliss, Angelique L        12 HSC-HI               1:14.15    1:26.45  
 14 Perez, Claudia H          11 Alamo Area-ST        1:25.14    1:26.60  
 15 Master, Serenity A        11 BLST-GU              1:25.27    1:29.24  
 16 Torres, Milla K           12 Alamo Area-ST        1:28.61    1:29.31  
 17 Crouch, Kendal R          12 Alamo Area-ST        1:31.10    1:33.44  
 18 Ruiz, Gabby M             11 Alamo Area-ST        1:36.43    1:35.23  
 19 Lee, Gina K               12 LIFE-ST              1:47.46    1:38.08  
 20 Mossom, Francesca C       11 LIFE-ST              1:51.40    1:38.60  
 20 Crouch, Presley A         11 Alamo Area-ST        1:39.89    1:38.60  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Riley R        12 BLST-GU                   NT    2:45.77  
                1:23.57   2:45.77 (1:22.20)                                        
  2 Kapoor, Rachel A          12 Alamo Area-ST        2:51.70    2:50.89  
                1:23.82   2:50.89 (1:27.07)                                        
  3 Brooks, Annika F          12 VTAC-ST              2:56.91    2:59.10  
                1:27.59   2:59.10 (1:31.51)                                        
  4 Torres, Milla K           12 Alamo Area-ST             NT    3:15.91  
                1:35.53   3:15.91 (1:40.38)                                        
  5 LeBlanc, Sophie A         12 Alamo Area-ST             NT    3:16.73  
                1:36.53   3:16.73 (1:40.20)                                        
  6 Perez, Claudia H          11 Alamo Area-ST             NT    3:21.76  
                1:40.86   3:21.76 (1:40.90)                                        
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Damon, Carly E            11 SSS-GU                    NT      37.86  
  2 Reno, Kendall E           12 SSS-GU                 37.76      39.38  
  3 Donofrio, Madison D       12 Alamo Area-ST          39.48      39.96  
  4 Desanno, Sonja P          12 VTAC-ST                42.03      41.42  
  5 Dominy, Jayla M           11 BLST-GU                43.42      44.66  
  6 Garcia, Natalia N         12 Alamo Area-ST          45.94      45.42  
  7 Fliss, Angelique L        12 HSC-HI                 43.25      46.23  
  8 Graham, Jackie M          12 CCAA-ST                52.20      46.35  
  9 Kurtz, Katie E            11 VTAC-ST                46.96      46.49  
 10 Ruiz, Gabby M             11 Alamo Area-ST          51.87      48.37  
 11 Nichols, Brittan L        11 Alamo Area-ST          45.24      48.51  
 12 Perez, Claudia H          11 Alamo Area-ST          45.93      50.76  
 13 Mossom, Francesca C       11 LIFE-ST                59.59      59.02  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donofrio, Madison D       12 Alamo Area-ST        1:26.26    1:23.30  
  2 LeBlanc, Sophie A         12 Alamo Area-ST        1:38.51    1:36.70  
  3 Fliss, Angelique L        12 HSC-HI               1:42.35    1:37.05  
  4 Brooks, Annika F          12 VTAC-ST              1:38.44    1:37.39  
  5 Nichols, Brittan L        11 Alamo Area-ST        1:35.69    1:39.58  
  6 Solorzano, Alaina N       12 Alamo Area-ST        1:36.57    1:46.26  
 -- Crouch, Kendal R          12 Alamo Area-ST        1:40.11         DQ  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Damon, Carly E            11 SSS-GU                    NT      42.44  
  2 Albert, Ayla G            12 SSS-GU                 42.95      42.96  
  3 Hartlage, Brianna R       12 LIFE-ST                51.08      46.07  
  4 Dominy, Jayla M           11 BLST-GU                49.15      50.01  
  5 Solorzano, Alaina N       12 Alamo Area-ST          48.44      50.48  
  6 Graham, Jackie M          12 CCAA-ST                53.00      50.59  
  7 Garcia, Natalia N         12 Alamo Area-ST          55.69      51.27  
  8 Crouch, Kendal R          12 Alamo Area-ST          56.83      51.37  
  9 Nichols, Brittan L        11 Alamo Area-ST          49.80      51.73  
 10 Torres, Milla K           12 Alamo Area-ST          54.84      52.61  
 11 Kurtz, Katie E            11 VTAC-ST                58.18      52.85  
 12 Perez, Claudia H          11 Alamo Area-ST          56.29      52.88  
 13 Lee, Gina K               12 LIFE-ST              1:08.97      56.14  
 14 Crouch, Presley A         11 Alamo Area-ST          55.20      56.63  
 15 Mossom, Francesca C       11 LIFE-ST              1:01.00    1:01.42  
 16 Ruiz, Gabby M             11 Alamo Area-ST          49.85    1:04.41  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Damon, Carly E            11 SSS-GU                    NT    1:32.82  
  2 Kapoor, Rachel A          12 Alamo Area-ST        1:36.58    1:32.84  
  3 Rossi, Peyton H           11 SSS-GU               1:36.60    1:34.25  
  4 Donofrio, Madison D       12 Alamo Area-ST        1:40.75    1:49.02  
  5 Crouch, Kendal R          12 Alamo Area-ST        1:53.55    1:57.98  
  6 Crouch, Presley A         11 Alamo Area-ST        2:02.16    2:09.50  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ashna, Paige R            11 SSS-GU                 33.22      32.55  
  2 Desanno, Sonja P          12 VTAC-ST                34.73      34.56  
  3 Damon, Carly E            11 SSS-GU                    NT      35.70  
  4 Rossi, Peyton H           11 SSS-GU                 34.95      36.06  
  5 Fliss, Julez M            11 HSC-HI                 35.03      37.24  
  6 Nichols, Brittan L        11 Alamo Area-ST          43.82      48.79  
  7 Master, Serenity A        11 BLST-GU                44.19      50.22  
  8 LeBlanc, Sophie A         12 Alamo Area-ST          50.84      51.60  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ashna, Paige R            11 SSS-GU               1:13.59    1:11.25  
  2 Riddle, Darielle C        11 SSS-GU               1:15.22    1:12.70  
  3 Fliss, Julez M            11 HSC-HI               1:21.66    1:28.44  
  4 Garcia, Natalia N         12 Alamo Area-ST        1:40.01    1:39.68  
  5 Ruiz, Gabby M             11 Alamo Area-ST        1:58.13    2:05.80  
  6 Crouch, Presley A         11 Alamo Area-ST        2:11.15    2:22.86  
 
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Troutman, Emiily K        14 SSS-GU                    NT      31.13  
  2 Murray, Madi R            13 BLST-GU                29.38      31.65  
  3 Kight, Avery C            13 BLST-GU                31.26      31.72  
  4 Hegner, Cathryn J         14 Alamo Area-ST          31.06      32.01  
  5 Higginbotham, Katherine   14 BLST-GU                30.65      32.03  
  6 Turner, Sloan E           14 VTAC-ST                33.43      32.71  
  7 Allen, Isabelle A         13 Alamo Area-ST          33.69      33.62  
  8 Juarez, Ali M             13 Alamo Area-ST          34.19      33.82  
  9 Batiz, Francesca G        14 Alamo Area-ST          31.97      34.25  
 10 Marshall, Olivia G        14 CCAA-ST                38.14      36.18  
 11 Molina, Dolores M         14 Alamo Area-ST          36.12      36.44  
 12 Hagan, Julia E            14 VTAC-ST                37.80      36.46  
 13 Gallegos, Andrea          14 Alamo Area-ST          36.57      38.35  
 14 Graham, Ariana A          14 CCAA-ST                46.23      42.73  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Troutman, Emiily K        14 SSS-GU                    NT    1:05.64  
  2 Hegner, Cathryn J         14 Alamo Area-ST        1:05.74    1:07.61  
  3 Murray, Madi R            13 BLST-GU              1:04.32    1:08.30  
  4 Kight, Avery C            13 BLST-GU              1:09.84    1:10.15  
  5 Batiz, Francesca G        14 Alamo Area-ST        1:09.28    1:12.59  
  6 Higginbotham, Katherine   14 BLST-GU              1:07.91    1:14.76  
  7 Allen, Isabelle A         13 Alamo Area-ST        1:16.59    1:16.37  
  8 Hagan, Julia E            14 VTAC-ST              1:22.93    1:19.14  
  9 Marshall, Olivia G        14 CCAA-ST              1:29.47    1:19.87  
 10 Gorman, Parker P          13 Alamo Area-ST        1:21.38    1:22.31  
 11 Blain, Ellen M            13 Alamo Area-ST        1:27.06    1:28.54  
 12 Graham, Ariana A          14 CCAA-ST              1:26.04    1:38.63  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hegner, Cathryn J         14 Alamo Area-ST        2:22.56    2:22.12  
                1:10.06   2:22.12 (1:12.06)                                        
  2 Eyre, Gwyn V              14 VTAC-ST              2:23.44    2:26.40  
                1:09.30   2:26.40 (1:17.10)                                        
  3 Allen, Isabelle A         13 Alamo Area-ST        2:49.64    2:49.58  
                1:23.20   2:49.58 (1:26.38)                                        
  4 Marshall, Olivia G        14 CCAA-ST              3:05.20    2:56.82  
                1:27.33   2:56.82 (1:29.49)                                        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murray, Madi R            13 BLST-GU              1:08.78    1:09.33  
  2 Orms, Patience G          14 UNAT-ST              1:14.22    1:14.56  
  3 Hegner, Cathryn J         14 Alamo Area-ST        1:18.57    1:17.76  
  4 Higginbotham, Katherine   14 BLST-GU              1:14.63    1:19.94  
  5 Kight, Avery C            13 BLST-GU              1:18.16    1:20.29  
  6 Allen, Isabelle A         13 Alamo Area-ST        1:26.52    1:22.88  
  7 Juarez, Ali M             13 Alamo Area-ST        1:38.19    1:26.27  
  8 Nichols, Kaelin R         13 Alamo Area-ST        1:34.41    1:28.87  
  9 Blain, Ellen M            13 Alamo Area-ST        1:41.02    1:36.27  
 10 Gallegos, Andrea          14 Alamo Area-ST        2:00.11    1:57.95  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murray, Madi R            13 BLST-GU              2:29.12    2:32.17  
                1:14.96   2:32.17 (1:17.21)                                        
  2 Troutman, Emiily K        14 SSS-GU                    NT    2:45.06  
                1:20.74   2:45.06 (1:24.32)                                        
  3 Eyre, Gwyn V              14 VTAC-ST              2:45.75    2:48.90  
                1:24.45   2:48.90 (1:24.45)                                        
  4 Kight, Avery C            13 BLST-GU              2:47.66    2:57.07  
                1:26.77   2:57.07 (1:30.30)                                        
  5 Higginbotham, Katherine   14 BLST-GU              2:43.21    3:05.17  
                1:29.18   3:05.17 (1:35.99)                                        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Troutman, Emiily K        14 SSS-GU                    NT    1:24.16  
  2 Shepherd, Gwendolyn E     14 VTAC-ST              1:32.17    1:27.95  
  3 Orms, Patience G          14 UNAT-ST              1:21.66    1:28.83  
  4 Turner, Sloan E           14 VTAC-ST              1:35.36    1:33.22  
  5 Batiz, Francesca G        14 Alamo Area-ST        1:30.16    1:33.70  
  6 Nichols, Kaelin R         13 Alamo Area-ST        1:42.99    1:42.48  
  7 Molina, Dolores M         14 Alamo Area-ST        1:45.05    1:47.24  
  8 Marshall, Olivia G        14 CCAA-ST              1:49.50    1:48.64  
  9 Blain, Ellen M            13 Alamo Area-ST        1:56.66    1:59.42  
 10 Gallegos, Andrea          14 Alamo Area-ST        1:56.11    2:00.72  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orms, Patience G          14 UNAT-ST              2:58.57    3:13.27  
                1:30.68   3:13.27 (1:42.59)                                        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Gwendolyn E     14 VTAC-ST              1:22.20    1:14.85  
  2 Orms, Patience G          14 UNAT-ST              1:11.72    1:21.31  
  3 Nichols, Kaelin R         13 Alamo Area-ST        1:39.82    1:25.89  
  4 Gorman, Parker P          13 Alamo Area-ST        1:39.01    1:35.23  
 
Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Troutman, Emiily K        14 SSS-GU                    NT    2:41.28  
                1:15.45   2:41.28 (1:25.83)                                        
  2 Shepherd, Gwendolyn E     14 VTAC-ST              2:53.08    2:42.37  
                1:16.11   2:42.37 (1:26.26)                                        
  3 Murray, Madi R            13 BLST-GU              2:38.18    2:47.33  
                1:17.15   2:47.33 (1:30.18)                                        
  4 Marshall, Olivia G        14 CCAA-ST              3:31.86    3:16.91  
                1:33.39   3:16.91 (1:43.52)                                        
  5 Gallegos, Andrea          14 Alamo Area-ST        3:40.21    3:45.24  
                1:44.95   3:45.24 (2:00.29)                                        
 
Women 15-16 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Isabel G          16 VTAC-ST                29.82      29.70  
  2 Edmonds, Callie A         15 VTAC-ST                29.66      30.40  
  3 Reitenour, Danielle N     15 BLST-GU                30.16      31.15  
  4 Lujan-Jaeger, Belicia I   15 Alamo Area-ST          41.43      32.75  
  5 del Olmo, Allie           15 Alamo Area-ST          33.91      34.13  
  6 Lania, Keona Grace Z      15 Alamo Area-ST          36.01      34.68  
 
Women 15-16 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Isabel G          16 VTAC-ST              1:05.39    1:06.52  
  2 Lujan-Jaeger, Belicia I   15 Alamo Area-ST        1:12.28    1:11.03  
  3 del Olmo, Allie           15 Alamo Area-ST        1:14.83    1:14.13  
  4 Lania, Keona Grace Z      15 Alamo Area-ST        1:19.01    1:16.75  
 
Women 15-16 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edmonds, Callie A         15 VTAC-ST              1:11.52    1:12.89  
  2 Shepherd, Vivian M        16 VTAC-ST              1:13.60    1:16.70  
  3 Lujan-Jaeger, Belicia I   15 Alamo Area-ST        1:25.91    1:23.54  
  4 Lania, Keona Grace Z      15 Alamo Area-ST        1:30.97    1:24.53  
 
Women 15-16 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Vivian M        16 VTAC-ST              1:20.69    1:24.57  
  2 Lania, Keona Grace Z      15 Alamo Area-ST        1:43.34    1:41.72  
  3 del Olmo, Allie           15 Alamo Area-ST        1:46.37    1:45.51  
 
Women 15-16 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reitenour, Danielle N     15 BLST-GU              1:12.66    1:19.38  
 
Women 15-16 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reitenour, Danielle N     15 BLST-GU              2:44.29    2:58.49  
                1:20.04   2:58.49 (1:38.45)                                        
 
Women 15-16 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Vivian M        16 VTAC-ST              2:38.48    2:40.86  
                1:14.57   2:40.86 (1:26.29)                                        
  2 McKinney, Lindsay D       15 VTAC-ST              2:45.26    2:46.89  
                1:17.39   2:46.89 (1:29.50)                                        
  3 Reitenour, Danielle N     15 BLST-GU              2:46.19    2:51.21  
                1:23.34   2:51.21 (1:27.87)                                        
 
Women 17 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moralez, Sierra F         18 BLST-GU                29.28      30.58  
  2 Konvicka, Kayla D         17 BLST-GU                29.96      32.72  
  3 Goar, Trisha R            21 Alamo Area-ST          37.55      38.62  
 
Women 17 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Konvicka, Kayla D         17 BLST-GU              1:05.11    1:11.56  
  2 Goar, Trisha R            21 Alamo Area-ST        1:24.69    1:26.90  
 
Women 17 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gierat, Natalie A         19 Alamo Area-ST        2:16.09    2:20.27  
                1:07.45   2:20.27 (1:12.82)                                        
 
Women 17 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Konvicka, Kayla D         17 BLST-GU              1:11.92    1:21.07  
 
Women 17 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moralez, Sierra F         18 BLST-GU              1:13.64    1:20.75  
  2 Gierat, Natalie A         19 Alamo Area-ST        1:24.08    1:25.63  
  3 Goar, Trisha R            21 Alamo Area-ST        1:59.95    1:59.98  
 
Women 17 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moralez, Sierra F         18 BLST-GU              2:48.81    2:58.49  
                1:25.22   2:58.49 (1:33.27)                                        
 
Women 17 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Konvicka, Kayla D         17 BLST-GU              1:11.06    1:24.40  
 
Women 17 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moralez, Sierra F         18 BLST-GU              2:34.00    2:42.12  
                1:18.80   2:42.12 (1:23.32)                                        
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Townsend, Texas C         10 Alamo Area-ST          39.40      39.83  
  2 Colegrove, Kenley E        9 Alamo Area-ST          37.94      40.36  
  3 Townsend, Tait M           9 Alamo Area-ST          40.51      41.02  
  4 Stockton, Wade A          10 UN-ST                     NT      43.99  
  5 Liu, Caleb S              10 LIFE-ST                47.50      47.90  
  6 Huffaker, Gregory          9 Alamo Area-ST          51.63      51.90  
  7 Marshall, Lucas R          9 CCAA-ST                56.12      56.00  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Townsend, Texas C         10 Alamo Area-ST        1:31.02    1:28.50  
  2 Townsend, Tait M           9 Alamo Area-ST        1:36.66    1:31.05  
  3 Lee, Jason J              10 LIFE-ST              1:29.39    1:32.06  
  4 Aktunc, Kerem             10 Alamo Area-ST        1:48.80    1:36.08  
  5 Stockton, Wade A          10 UN-ST                     NT    1:37.87  
  6 Liu, Caleb S              10 LIFE-ST              1:46.13    1:39.36  
  7 Zepeda, Sebastian M       10 Alamo Area-ST        1:41.15    1:41.02  
  8 Turpin, Erik W            10 Alamo Area-ST        1:52.11    1:41.69  
  9 Huffaker, Gregory          9 Alamo Area-ST        2:01.52    1:57.54  
 10 Castro, Joaquin S          9 CCAA-ST              3:00.00    2:19.65  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Jason J              10 LIFE-ST                49.57      49.48  
  2 Townsend, Texas C         10 Alamo Area-ST          49.00      50.23  
  3 Aktunc, Kerem             10 Alamo Area-ST          49.91      50.35  
  4 Stockton, Wade A          10 UN-ST                     NT      50.94  
  5 Marshall, Lucas R          9 CCAA-ST              1:05.46    1:01.61  
  6 Castro, Joaquin S          9 CCAA-ST              1:20.00    1:14.56  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colegrove, Kenley E        9 Alamo Area-ST        1:44.25    1:45.71  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turpin, Erik W            10 Alamo Area-ST             NT      55.01  
  2 Aktunc, Kerem             10 Alamo Area-ST        1:00.57    1:00.45  
  3 Colegrove, Kenley E        9 Alamo Area-ST        1:00.56    1:00.54  
  4 Marshall, Lucas R          9 CCAA-ST              1:04.00    1:01.07  
  5 Huffaker, Gregory          9 Alamo Area-ST        1:22.88    1:01.29  
  6 Liu, Caleb S              10 LIFE-ST              1:10.22    1:01.52  
  7 Zepeda, Sebastian M       10 Alamo Area-ST        1:12.45    1:12.63  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colegrove, Kenley E        9 Alamo Area-ST        2:12.29    2:11.32  
  2 Liu, Caleb S              10 LIFE-ST              2:25.00    2:19.66  
 -- Castro, Joaquin S          9 CCAA-ST              3:00.00         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Jason J              10 LIFE-ST                46.37      46.41  
  2 Colegrove, Kenley E        9 Alamo Area-ST          54.39      50.98  
  3 Turpin, Erik W            10 Alamo Area-ST        1:05.66      59.47  
  4 Marshall, Lucas R          9 CCAA-ST              1:05.00    1:04.22  
  5 Huffaker, Gregory          9 Alamo Area-ST        1:33.88    1:18.67  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Nico R            12 VTAC-ST                33.43      31.89  
  2 Istre, Gabe R             12 SSS-GU                 31.55      32.01  
  3 Tighe, Holden M           12 SSS-GU                 32.04      33.75  
  4 Arevalos, Nick R          12 Alamo Area-ST          35.58      34.60  
  5 Bordelon, Trevor J        12 Alamo Area-ST          38.59      34.93  
  6 Wilkiewicz, Aidan M       12 Alamo Area-ST          43.06      38.54  
  7 Galvan, Allan             11 BLST-GU                39.07      39.42  
  8 De Guzman, David F        11 Alamo Area-ST          43.15      39.73  
  9 Galvan, Alex              11 BLST-GU                40.26      41.21  
 10 Colegrove, Adlee G        11 Alamo Area-ST          43.33      45.30  
 11 Khanna, Adisesa N         11 LIFE-ST              1:00.00      54.90  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Istre, Gabe R             12 SSS-GU               1:10.99    1:09.93  
  2 Bordelon, Trevor J        12 Alamo Area-ST        1:20.81    1:19.15  
  3 Arevalos, Nick R          12 Alamo Area-ST        1:25.32    1:24.32  
  4 Bartolini, Carter R       12 Alamo Area-ST        1:25.58    1:24.79  
  5 Zepeda, Diego A           12 Alamo Area-ST        1:26.78    1:25.50  
  6 Wilkiewicz, Aidan M       12 Alamo Area-ST        1:28.03    1:26.64  
  7 Marshall, Vincent R       11 CCAA-ST              1:34.00    1:29.65  
  8 Hogue, Cass V             11 Alamo Area-ST        1:40.98    1:37.94  
  9 Castro, Jaden A           11 CCAA-ST              1:50.00    1:49.50  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tighe, Holden M           12 SSS-GU               2:38.29    2:43.09  
                1:17.97   2:43.09 (1:25.12)                                        
  2 Moeller, Tyler J          12 Alamo Area-ST        3:18.58    2:45.44  
                1:20.60   2:45.44 (1:24.84)                                        
  3 Bordelon, Trevor J        12 Alamo Area-ST             NT    2:55.38  
  4 Bartolini, Carter R       12 Alamo Area-ST             NT    3:08.21  
                1:32.33   3:08.21 (1:35.88)                                        
  5 Arevalos, Nick R          12 Alamo Area-ST             NT    3:11.89  
                1:32.93   3:11.89 (1:38.96)                                        
  6 Wilkiewicz, Aidan M       12 Alamo Area-ST             NT    3:15.26  
                1:33.32   3:15.26 (1:41.94)                                        
  7 Hernandez, Marco E        12 Alamo Area-ST             NT    3:17.30  
                1:37.14   3:17.30 (1:40.16)                                        
  8 Marshall, Vincent R       11 CCAA-ST              3:16.72    3:19.16  
                1:33.81   3:19.16 (1:45.35)                                        
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Embestro, Aidan A         11 NTRO-ST                42.39      40.89  
  2 Bartolini, Carter R       12 Alamo Area-ST          42.46      42.99  
  3 Hernandez, Marco E        12 Alamo Area-ST          44.55      46.80  
  4 Marshall, Vincent R       11 CCAA-ST                51.07      47.21  
  5 Galvan, Allan             11 BLST-GU                48.92      49.15  
  6 Galvan, Alex              11 BLST-GU                47.56      49.80  
  7 Hogue, Cass V             11 Alamo Area-ST          52.12      52.89  
  8 Khanna, Adisesa N         11 LIFE-ST              1:00.00    1:02.90  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Nico R            12 VTAC-ST              1:30.60    1:19.52  
  2 Marshall, Vincent R       11 CCAA-ST              1:53.46    1:42.40  
  3 De Guzman, David F        11 Alamo Area-ST        1:45.80    1:48.39  
 -- Castro, Jaden A           11 CCAA-ST              2:00.00         DQ  
 -- Colegrove, Adlee G        11 Alamo Area-ST        1:50.92         DQ  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Istre, Gabe R             12 SSS-GU                    NT      44.58  
  2 Wilkiewicz, Aidan M       12 Alamo Area-ST          47.18      47.09  
  3 Khanna, Adisesa N         11 LIFE-ST              1:00.00    1:06.24  
  4 Hogue, Cass V             11 Alamo Area-ST        1:03.09    1:07.04  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Embestro, Aidan A         11 NTRO-ST                   NT    1:28.19  
  2 Hernandez, Marco E        12 Alamo Area-ST        1:54.68    1:48.21  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tighe, Holden M           12 SSS-GU                 37.90      37.92  
  2 Embestro, Aidan A         11 NTRO-ST                   NT      38.22  
  3 Istre, Gabe R             12 SSS-GU                 36.69      38.61  
  4 Galvan, Allan             11 BLST-GU                43.67      43.05  
  5 Galvan, Alex              11 BLST-GU                46.77      45.31  
  6 Zepeda, Diego A           12 Alamo Area-ST          50.15      51.78  
  7 Hogue, Cass V             11 Alamo Area-ST          55.18      52.49  
  8 Colegrove, Adlee G        11 Alamo Area-ST          45.78      53.99  
  9 De Guzman, David F        11 Alamo Area-ST          52.28      55.11  
 10 Khanna, Adisesa N         11 LIFE-ST                55.00    1:00.26  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Embestro, Aidan A         11 NTRO-ST              1:30.95    1:28.69  
  2 Moeller, Tyler J          12 Alamo Area-ST        1:35.29    1:48.48  
 
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zamykal, Zach T           14 VTAC-ST                30.85      31.09  
  2 Olson, Dane W             13 Alamo Area-ST          31.25      32.58  
  3 Fosbenner, Christian M    13 PRGN-ST                32.26      32.82  
  3 Galvan, Xavier            13 BLST-GU                31.15      32.82  
  5 McMurry, William J        14 Alamo Area-ST          35.01      36.20  
  6 Canales, Diego            13 Alamo Area-ST          44.05      42.10  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Starnes, Garrett R        14 Alamo Area-ST        1:01.46    1:00.61  
  2 Galvan, Xavier            13 BLST-GU              1:08.03    1:07.12  
  3 Zamykal, Zach T           14 VTAC-ST              1:09.12    1:09.40  
  4 Olson, Dane W             13 Alamo Area-ST        1:09.68    1:10.02  
  5 McMurry, William J        14 Alamo Area-ST        1:16.15    1:15.87  
  6 Fosbenner, Christian M    13 PRGN-ST              1:21.01    1:16.56  
  7 Canales, Diego            13 Alamo Area-ST        1:37.55    1:34.20  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simmons, Lucas Z          14 Alamo Area-ST        2:32.87    2:39.70  
                1:17.56   2:39.70 (1:22.14)                                        
  2 Olson, Dane W             13 Alamo Area-ST        2:38.70    2:42.29  
                1:17.59   2:42.29 (1:24.70)                                        
  3 Zamykal, Zach T           14 VTAC-ST              2:48.18    3:07.16  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fosbenner, Christian M    13 PRGN-ST              1:25.50    1:23.54  
  2 Zamykal, Zach T           14 VTAC-ST              1:24.65    1:23.98  
  3 Simmons, Lucas Z          14 Alamo Area-ST        1:42.19    1:26.05  
  4 Canales, Diego            13 Alamo Area-ST        1:47.78    1:50.46  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fosbenner, Christian M    13 PRGN-ST              3:06.99    3:08.35  
                1:33.03   3:08.35 (1:35.32)                                        
 
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McMurry, William J        14 Alamo Area-ST        1:32.56    1:34.57  
  2 Canales, Diego            13 Alamo Area-ST        2:04.51    2:01.06  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simmons, Lucas Z          14 Alamo Area-ST        4:15.49    3:21.91  
                1:37.44   3:21.91 (1:44.47)                                        
  2 McMurry, William J        14 Alamo Area-ST        3:18.08    3:29.97  
                1:39.19   3:29.97 (1:50.78)                                        
 
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Starnes, Garrett R        14 Alamo Area-ST        1:04.91    1:04.12  
  2 Galvan, Xavier            13 BLST-GU              1:14.48    1:16.05  
 
Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Starnes, Garrett R        14 Alamo Area-ST        2:31.29    2:26.31  
                1:05.35   2:26.31 (1:20.96)                                        
  2 Galvan, Xavier            13 BLST-GU              2:47.46    2:47.82  
                1:20.70   2:47.82 (1:27.12)                                        
  3 Simmons, Lucas Z          14 Alamo Area-ST        3:37.54    2:55.36  
                1:22.33   2:55.36 (1:33.03)                                        
 
Men 15-16 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Avila, Gerardo L          16 BLST-GU                27.21      27.04  
  2 Nunley, Ross S            15 VTAC-ST                28.13      27.23  
  3 Crocker, Jackson G        15 VTAC-ST                27.92      28.25  
  4 Cooley, Matthew T         16 Alamo Area-ST          27.56      28.44  
  5 Gutierrez, Ricky D        16 BLST-GU                27.43      28.46  
  6 Donicht, Davis A          15 Alamo Area-ST          28.37      28.92  
  7 Michna, Brandon P         16 BLST-GU                26.24      29.12  
  8 Molina, Greg H            15 Alamo Area-ST          30.76      31.55  
  9 Galvan, Eleazar V         16 BLST-GU                27.73      32.61  
 10 Alonzo, Samuel J          15 VTAC-ST                32.79      33.38  
 
Men 15-16 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Avila, Gerardo L          16 BLST-GU                59.22    1:00.60  
  2 Nunley, Ross S            15 VTAC-ST              1:01.79    1:01.81  
  3 Crocker, Jackson G        15 VTAC-ST              1:00.68    1:03.05  
  4 Donicht, Davis A          15 Alamo Area-ST        1:01.75    1:03.30  
  5 Solorzano, Caleb J        15 Alamo Area-ST        1:05.05    1:03.37  
  6 O'Mara, Liam M            16 BLST-GU              1:07.00    1:06.11  
  7 Reising, Cole D           15 Alamo Area-ST        1:05.90    1:09.25  
  8 Alonzo, Samuel J          15 VTAC-ST              1:09.79    1:10.12  
  9 Branz, Derrick D          15 Alamo Area-ST        1:25.01    1:21.32  
 
Men 15-16 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Molina, Greg H            15 Alamo Area-ST        2:28.98    2:29.86  
                1:11.69   2:29.86 (1:18.17)                                        
  2 Reising, Cole D           15 Alamo Area-ST        2:26.35    2:31.21  
                1:11.36   2:31.21 (1:19.85)                                        
 
Men 15-16 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davis, Dylan J            16 Alamo Area-ST        1:08.88    1:05.93  
  2 Gutierrez, Ricky D        16 BLST-GU              1:05.06    1:09.64  
  3 Crocker, Jackson G        15 VTAC-ST              1:09.71    1:09.76  
  4 Donicht, Davis A          15 Alamo Area-ST        1:11.99    1:11.33  
  5 Cooley, Matthew T         16 Alamo Area-ST        1:12.55    1:14.48  
  6 O'Mara, Liam M            16 BLST-GU              1:19.51    1:22.01  
  7 Reising, Cole D           15 Alamo Area-ST        1:22.01    1:24.76  
 
Men 15-16 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Mara, Liam M            16 BLST-GU              2:45.99    3:10.92  
                1:34.37   3:10.92 (1:36.55)                                        
 
Men 15-16 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michna, Brandon P         16 BLST-GU              1:07.32    1:12.68  
  2 Avila, Gerardo L          16 BLST-GU              1:12.73    1:15.00  
  3 Gutierrez, Ricky D        16 BLST-GU              1:10.13    1:16.51  
  4 Solorzano, Caleb J        15 Alamo Area-ST        1:19.67    1:20.66  
  5 Cooley, Matthew T         16 Alamo Area-ST        1:21.98    1:26.32  
  6 Molina, Greg H            15 Alamo Area-ST        1:32.17    1:33.65  
  7 Reising, Cole D           15 Alamo Area-ST        1:36.68    1:36.51  
  8 Branz, Derrick D          15 Alamo Area-ST        1:40.01    1:47.12  
 
Men 15-16 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michna, Brandon P         16 BLST-GU              2:33.32    2:43.55  
                1:18.04   2:43.55 (1:25.51)                                        
  2 Ellett, Bo D              15 VTAC-ST              2:50.55    2:51.82  
                1:21.47   2:51.82 (1:30.35)                                        
  3 Gutierrez, Ricky D        16 BLST-GU              2:35.13    2:52.75  
                1:22.66   2:52.75 (1:30.09)                                        
 
Men 15-16 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galvan, Eleazar V         16 BLST-GU              1:01.82    1:04.58  
  2 Donicht, Davis A          15 Alamo Area-ST        1:10.78    1:14.30  
  3 O'Mara, Liam M            16 BLST-GU              1:06.98    1:16.33  
  4 Alonzo, Samuel J          15 VTAC-ST              1:25.79    1:21.90  
 
Men 15-16 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galvan, Eleazar V         16 BLST-GU              2:14.91    2:24.91  
                1:06.23   2:24.91 (1:18.68)                                        
 
Men 15-16 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michna, Brandon P         16 BLST-GU              2:18.03    2:25.71  
                1:11.25   2:25.71 (1:14.46)                                        
  2 Galvan, Eleazar V         16 BLST-GU              2:27.32    2:32.89  
                1:09.49   2:32.89 (1:23.40)                                        
  3 Solorzano, Caleb J        15 Alamo Area-ST        2:32.99    2:33.82  
                1:12.19   2:33.82 (1:21.63)                                        
  4 Avila, Gerardo L          16 BLST-GU              2:30.90    2:34.46  
                1:16.22   2:34.46 (1:18.24)                                        
  5 Reising, Cole D           15 Alamo Area-ST        2:49.23    2:52.49  
                1:18.07   2:52.49 (1:34.42)                                        
 
Men 17 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goeken, Phil J            23 Alamo Area-ST          25.27      26.09  
  2 Ryherd, Seth S            20 UN-ST                  26.56      26.14  
  3 Von Aspe, Erich T         18 CCAA-ST                27.66      31.06  
 
Men 17 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goeken, Phil J            23 Alamo Area-ST          58.95      58.85  
  2 Fears, John John S        18 Alamo Area-ST        1:02.69    1:02.62  
  3 Von Aspe, Erich T         18 CCAA-ST              1:01.02    1:03.66  
  4 Martinez, Efren F         18 Alamo Area-ST        1:01.89    1:03.77  
 
Men 17 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ryherd, Seth S            20 UN-ST                1:11.16    1:13.91  
  2 Martinez, Efren F         18 Alamo Area-ST        1:13.26    1:15.59  
 
Men 17 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Von Aspe, Erich T         18 CCAA-ST              1:05.88    1:10.77  
 
Men 17 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Brandon R         18 Alamo Area-ST             NT    2:21.41  
                1:06.80   2:21.41 (1:14.61)                                        
 
Mixed 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donofrio, Madison D       12 Alamo Area-ST        3:04.28    3:01.72  
                1:29.80   3:01.72 (1:31.92)                                        
 
Mixed 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kapoor, Rachel A          12 Alamo Area-ST        3:26.69    3:24.21  
                1:38.56   3:24.21 (1:45.65)                                        
  2 Hartlage, Brianna R       12 LIFE-ST              3:15.00    3:34.18  
                1:43.56   3:34.18 (1:50.62)                                        
  3 Gutierrez, Riley R        12 BLST-GU              3:47.74    3:45.21  
                1:49.35   3:45.21 (1:55.86)                                        
 -- Riddle, Darielle C        11 SSS-GU               3:06.98         DQ  
                1:31.88        DQ (1:33.17)                                        
 -- Mossom, Francesca C       11 LIFE-ST              2:05.00         DQ  
                2:31.57        DQ (2:40.82)                                        
 
Mixed 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Riddle, Darielle C        11 SSS-GU               2:40.80    2:43.16  
                1:15.84   2:43.16 (1:27.32)                                        
  2 Embestro, Aidan A         11 NTRO-ST                   NT    2:58.06  
                1:26.79   2:58.06 (1:31.27)                                        
  3 Reno, Kendall E           12 SSS-GU               2:53.61    3:04.34  
                1:28.81   3:04.34 (1:35.53)                                        
  4 Kapoor, Rachel A          12 Alamo Area-ST        3:10.01    3:04.91  
                1:32.93   3:04.91 (1:31.98)                                        
  5 Gutierrez, Riley R        12 BLST-GU              3:16.84    3:06.85  
                1:30.55   3:06.85 (1:36.30)                                        
  6 Bordelon, Trevor J        12 Alamo Area-ST        3:21.84    3:14.08  
                1:32.78   3:14.08 (1:41.30)                                        
  7 Acosta, Ali A             10 Alamo Area-ST        3:55.01    3:14.51  
                1:35.56   3:14.51 (1:38.95)                                        
  8 Arevalos, Nick R          12 Alamo Area-ST        3:23.87    3:19.25  
                1:35.06   3:19.25 (1:44.19)                                        
  9 Clements-Vargas, Persey   10 UN-ST                3:20.50    3:20.90  
                1:33.37   3:20.90 (1:47.53)                                        
 10 Bartolini, Carter R       12 Alamo Area-ST        3:21.83    3:22.83  
                1:38.15   3:22.83 (1:44.68)                                        
 11 Nguyen, Giana             10 Alamo Area-ST        3:22.77    3:22.94  
                1:35.57   3:22.94 (1:47.37)                                        
 12 Moeller, Tyler J          12 Alamo Area-ST        3:33.18    3:29.72  
                1:40.89   3:29.72 (1:48.83)                                        
 13 Garcia, Natalia N         12 Alamo Area-ST        3:39.57    3:33.89  
                1:40.61   3:33.89 (1:53.28)                                        
 14 Moya, Scarlet D           10 Alamo Area-ST        3:43.95    3:47.54  
                1:47.58   3:47.54 (1:59.96)                                        
 -- Castro, Jaden A           11 CCAA-ST              2:20.00         DQ