2021 ST AAAA-AH Intrasquad / 121-118cm
AHISD Natatorium - 10/29/2021                        
Final Results                                    
 
Mixed 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooley, Matthew T         18 Alamo Area-ST          23.09      22.62  
  2 Waibel, Jack E            17 Alamo Area-ST          24.00      24.19  
  3 Tedrow, Landon R          14 Alamo Area-ST          25.76      25.19  
  4 Rogers, Caleb N           19 Alamo Area-ST          24.31      25.24  
  5 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST          26.20      26.32  
  6 Zorn, Leyna B             15 Alamo Area-ST          27.06      26.44  
  7 Saldana, Zoe C            14 Alamo Area-ST          27.87      27.35  
  8 Buckner, Tysen D          13 Alamo Area-ST          26.89      27.36  
  9 Lacy, Dalton K            16 Alamo Area-ST          27.96      27.46  
 10 Johnson, Leila A          17 Alamo Area-ST          27.19      27.90  
 11 Gamiz, Liliana M          16 Alamo Area-ST          28.57      28.24  
 12 Gutierrez, Mateo L        15 Alamo Area-ST          28.41      28.27  
 13 Evans, Clara M            15 Alamo Area-ST          30.52      29.11  
 14 Micklos, Lyla C           13 Alamo Area-ST          31.31      29.77  
 15 Henderson, Benjamin E     16 Alamo Area-ST          30.11      30.21  
 16 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST          30.14      30.71  
 17 Lucas, Rowan K            14 Alamo Area-ST          32.01      31.19  
 18 Kock, Sofia               13 Alamo Area-ST          32.10      31.55  
 19 Holgmreen, Charlotte A    12 Alamo Area-ST          34.70      32.07  
 20 Clarno, Starlette P       17 Alamo Area-ST          32.38      32.10  
 21 Zhan, Tianyu               8 Unattached-ST             NT      32.31  
 22 Gutierrez, Michael L      12 Alamo Area-ST          32.40      32.95  
 23 Lucas, Tyler G            12 Alamo Area-ST          35.01      33.92  
 24 Teague, Alicia R          12 Alamo Area-ST          37.69      34.13  
 25 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST          35.20      34.28  
 26 Cowart, Eme G             11 Alamo Area-ST          33.36      35.92  
 27 Mendoza, Felix M          15 Alamo Area-ST          37.66      37.36  
 28 Harrison, Lennon H        11 Alamo Area-ST          38.38      38.42  
 29 Cruz, Addison R           10 Alamo Area-ST          42.13      39.69  
 30 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST          38.31      42.60  
 
Mixed 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Montoya, Derek A          16 Alamo Area-ST          23.44      23.00  
  2 Emerson, Ace C            15 Alamo Area-ST          23.33      23.35  
  3 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST          25.55      24.63  
  4 Clarno, Kager J           16 Alamo Area-ST          24.81      24.81  
  5 Olson, Dane W             16 Alamo Area-ST          25.30      25.65  
  6 Zorn, Leyna B             15 Alamo Area-ST          27.06      26.73  
  7 Maldonado, Laz            17 Alamo Area-ST          26.96      27.10  
  8 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST          32.88      27.39  
  9 Moore, Chanze E           18 Alamo Area-ST          27.95      27.88  
 10 Johnson, Leila A          17 Alamo Area-ST          27.19      28.10  
 11 Saunders, Mason M         14 Alamo Area-ST          27.69      28.68  
 12 Carpenter, Addie R        13 Alamo Area-ST          29.35      29.78  
 13 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST          30.28      29.83  
 14 Schanlaub, Emerson T      13 Alamo Area-ST          33.60      30.67  
 15 Lacy, Addison L           13 Alamo Area-ST          29.95      31.00  
 16 Hogue, Cass V             13 Alamo Area-ST          31.27      31.07  
 17 Zepeda, Diego A           14 Alamo Area-ST          32.95      31.81  
 18 Abernathy, Korah R        15 Alamo Area-ST          34.58      32.09  
 19 McCown, Malcolm K         10 Alamo Area-ST          32.51      32.69  
 20 Chancellor, Emery M       10 Alamo Area-ST          32.55      33.21  
 21 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST          34.00      34.74  
 22 Kepchar, Drew J           10 Alamo Area-ST          34.25      34.76  
 23 Teague, Alicia R          12 Alamo Area-ST          37.69      35.58  
 24 Zepeda, Sebastian M       12 Alamo Area-ST          35.76      35.92  
 25 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST          40.02      37.05  
 26 Hadfield, Ashtyn J        10 Alamo Area-ST          34.20      37.26  
 27 Hogue, Hallie L           11 Alamo Area-ST          35.62      37.66  
 28 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST          35.20      38.81  
 29 Isiguzo, Raj O            11 Alamo Area-ST          34.94      38.96  
 30 Teague, Lucas J           10 Alamo Area-ST          40.22      40.45  
 31 Krell, Meredith A         10 Alamo Area-ST          41.15      41.60  
 -- Boles, Presley L          15 Alamo Area-ST          28.33         DQ  
 
Mixed 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Montoya, Derek A          16 Alamo Area-ST          51.95      50.57  
              24.38       50.57 (26.19)                                        
  2 Emerson, Ace C            15 Alamo Area-ST          52.07      51.73  
              24.61       51.73 (27.12)                                        
  3 Clarno, Kager J           16 Alamo Area-ST          54.01      52.35  
              25.73       52.35 (26.62)                                        
  4 Waibel, Jack E            17 Alamo Area-ST          53.16      53.09  
              25.61       53.09 (27.48)                                        
  5 Olson, Dane W             16 Alamo Area-ST          54.95      56.37  
              27.04       56.37 (29.33)                                        
  6 Lacy, Dalton K            16 Alamo Area-ST        1:01.99      58.58  
              28.22       58.58 (30.36)                                        
  7 Hegner, Cathryn J         17 Alamo Area-ST          57.83      59.41  
              28.88       59.41 (30.53)                                        
  8 Saldana, Zoe C            14 Alamo Area-ST        1:01.51    1:00.12  
              29.26     1:00.12 (30.86)                                        
  9 Johnson, Leila A          17 Alamo Area-ST        1:01.03    1:01.78  
              29.21     1:01.78 (32.57)                                        
 10 Saldana III, Cris         17 Alamo Area-ST        1:03.95    1:02.46  
              29.14     1:02.46 (33.32)                                        
 11 Saunders, Mason M         14 Alamo Area-ST        1:05.69    1:02.68  
              30.45     1:02.68 (32.23)                                        
 12 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST        1:09.67    1:02.78  
              30.97     1:02.78 (31.81)                                        
 13 Batiz, Francesca G        16 Alamo Area-ST        1:00.12    1:03.11  
              29.67     1:03.11 (33.44)                                        
 14 Micklos, Lyla C           13 Alamo Area-ST        1:06.63    1:04.52  
              30.76     1:04.52 (33.76)                                        
 15 Oates, Gracie L           17 Alamo Area-ST        1:00.08    1:04.92  
              30.76     1:04.92 (34.16)                                        
 16 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST        1:06.76    1:05.79  
              31.51     1:05.79 (34.28)                                        
 17 Lacy, Addison L           13 Alamo Area-ST        1:15.59    1:06.09  
              32.21     1:06.09 (33.88)                                        
 18 Schanlaub, Emerson T      13 Alamo Area-ST        1:07.27    1:08.96  
              32.15     1:08.96 (36.81)                                        
 19 Lucas, Rowan K            14 Alamo Area-ST        1:10.62    1:10.65  
              33.82     1:10.65 (36.83)                                        
 20 Clarno, Starlette P       17 Alamo Area-ST        1:26.37    1:10.81  
              34.36     1:10.81 (36.45)                                        
 21 Gutierrez, Michael L      12 Alamo Area-ST        1:18.15    1:15.52  
              34.25     1:15.52 (41.27)                                        
 22 Kepchar, Drew J           10 Alamo Area-ST        1:20.00    1:16.80  
              37.32     1:16.80 (39.48)                                        
 23 Teague, Alicia R          12 Alamo Area-ST        1:16.80    1:17.45  
              35.83     1:17.45 (41.62)                                        
 24 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        1:26.67    1:18.02  
              37.01     1:18.02 (41.01)                                        
 25 Lucas, Tyler G            12 Alamo Area-ST        1:19.69    1:18.56  
              38.08     1:18.56 (40.48)                                        
 26 Cowart, Eme G             11 Alamo Area-ST        1:21.97    1:19.84  
              38.27     1:19.84 (41.57)                                        
 27 Hogue, Hallie L           11 Alamo Area-ST        1:25.54    1:23.77  
              39.59     1:23.77 (44.18)                                        
 28 Hadfield, Ashtyn J        10 Alamo Area-ST        1:25.43    1:24.59  
              40.64     1:24.59 (43.95)                                        
 29 Isiguzo, Raj O            11 Alamo Area-ST        1:20.63    1:25.12  
              41.55     1:25.12 (43.57)                                        
 30 Krell, Meredith A         10 Alamo Area-ST        1:35.46    1:31.74  
              44.03     1:31.74 (47.71)                                        
 31 Cruz, Addison R           10 Alamo Area-ST        1:39.89    1:33.24  
              43.10     1:33.24 (50.14)                                        
 
Mixed 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Emerson, Ace C            15 Alamo Area-ST        2:03.73    1:52.41  
              25.51       54.32 (28.81)     1:23.13 (28.81)     1:52.41 (29.28)
  2 Clarno, Kager J           16 Alamo Area-ST        1:55.53    1:54.57  
              27.22       56.38 (29.16)     1:26.32 (29.94)     1:54.57 (28.25)
  3 Hale, Alicia K            33 Alamo Area-ST        1:51.60    1:57.75  
              27.64       57.26 (29.62)     1:27.70 (30.44)     1:57.75 (30.05)
  4 Hegner, Cathryn J         17 Alamo Area-ST        1:59.18    2:07.68  
              29.23     1:01.16 (31.93)     1:34.65 (33.49)     2:07.68 (33.03)
  5 Oates, Gracie L           17 Alamo Area-ST        2:11.76    2:17.23  
              32.49     1:07.53 (35.04)     1:43.35 (35.82)     2:17.23 (33.88)
  6 Carpenter, Addie R        13 Alamo Area-ST        2:20.72    2:20.63  
              31.54     1:07.07 (35.53)     1:44.59 (37.52)     2:20.63 (36.04)
  7 Moore, Chanze E           18 Alamo Area-ST        2:21.27    2:22.97  
              30.96     1:05.64 (34.68)     1:43.36 (37.72)     2:22.97 (39.61)
  8 Schanlaub, Emerson T      13 Alamo Area-ST        2:24.60    2:29.51  
              32.85     1:10.74 (37.89)     1:50.54 (39.80)     2:29.51 (38.97)
  9 Lacy, Addison L           13 Alamo Area-ST        2:31.82    2:34.08  
              33.85     1:12.41 (38.56)     1:53.50 (41.09)     2:34.08 (40.58)
 10 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        2:21.59    2:35.10  
              31.26     1:06.19 (34.93)     1:54.21 (48.02)     2:35.10 (40.89)
 11 Hogue, Cass V             13 Alamo Area-ST        2:48.27    2:35.55  
              35.22     1:13.79 (38.57)     1:55.46 (41.67)     2:35.55 (40.09)
 12 McCown, Malcolm K         10 Alamo Area-ST        2:45.80    2:37.00  
              33.96     1:13.77 (39.81)     1:56.09 (42.32)     2:37.00 (40.91)
 13 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST        3:30.61    2:58.93  
              38.66     1:23.85 (45.19)     2:11.74 (47.89)     2:58.93 (47.19)
 
Mixed 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boles, Presley L          15 Alamo Area-ST        2:12.52    2:05.70  
              28.67     1:00.29 (31.62)     1:33.04 (32.75)     2:05.70 (32.66)
  2 Lacy, Dalton K            16 Alamo Area-ST        2:12.50    2:09.75  
              29.02     1:01.56 (32.54)     1:35.78 (34.22)     2:09.75 (33.97)
  3 Del Olmo, Allie           18 Alamo Area-ST        2:05.75    2:09.82  
              29.00     1:01.07 (32.07)     1:35.20 (34.13)     2:09.82 (34.62)
  4 Payton, Lilly K           15 Alamo Area-ST        2:07.85    2:14.82  
              29.57     1:04.05 (34.48)     1:39.69 (35.64)     2:14.82 (35.13)
  5 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST        2:20.70    2:21.33  
              31.89     1:07.68 (35.79)     1:44.29 (36.61)     2:21.33 (37.04)
  6 Clarno, Starlette P       17 Alamo Area-ST        2:37.17    2:32.86  
              35.86     1:14.94 (39.08)     1:55.26 (40.32)     2:32.86 (37.60)
  7 Zhan, Tianyu               8 Unattached-ST             NT    2:39.16  
              35.78     1:15.46 (39.68)     1:57.68 (42.22)     2:39.16 (41.48)
  8 Chancellor, Emery M       10 Alamo Area-ST        2:45.50    2:39.25  
              36.60     1:17.08 (40.48)   2:39.25 (1:22.17)                    
 
Mixed 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Kager J           16 Alamo Area-ST        5:18.01    5:04.83  
              27.42       56.90 (29.48)     1:27.86 (30.96)     1:59.86 (32.00)
        2:31.69 (31.83)     3:03.47 (31.78)     3:34.75 (31.28)     4:06.63 (31.88)
        4:37.47 (30.84)     5:04.83 (27.36)                                        
  2 Olson, Dane W             16 Alamo Area-ST        5:59.47    5:32.06  
              28.44       59.63 (31.19)     1:32.94 (33.31)     2:07.91 (34.97)
        2:41.07 (33.16)     3:16.16 (35.09)     3:51.64 (35.48)     4:25.93 (34.29)
        4:59.98 (34.05)     5:32.06 (32.08)                                        
  3 Boles, Presley L          15 Alamo Area-ST        5:46.79    5:35.63  
              29.32     1:01.58 (32.26)     1:34.56 (32.98)     2:08.32 (33.76)
        2:42.41 (34.09)     3:16.93 (34.52)     3:51.92 (34.99)     4:27.06 (35.14)
        5:01.72 (34.66)     5:35.63 (33.91)                                        
  4 Lacy, Dalton K            16 Alamo Area-ST        5:53.67    5:43.20  
              29.84     1:03.62 (33.78)     1:38.44 (34.82)     2:14.70 (36.26)
        2:49.60 (34.90)     3:24.64 (35.04)     4:00.29 (35.65)     4:35.90 (35.61)
        5:10.55 (34.65)     5:43.20 (32.65)                                        
  5 Saunders, Mason M         14 Alamo Area-ST        5:59.69    5:49.44  
              31.86     1:06.21 (34.35)     1:41.24 (35.03)     2:17.09 (35.85)
        2:52.44 (35.35)     3:27.61 (35.17)     4:03.75 (36.14)     4:39.93 (36.18)
        5:16.29 (36.36)     5:49.44 (33.15)                                        
  6 Del Olmo, Allie           18 Alamo Area-ST        5:42.27    5:53.25  
              30.47     1:04.17 (33.70)     1:39.45 (35.28)     2:15.24 (35.79)
        2:51.81 (36.57)     3:28.73 (36.92)     4:05.29 (36.56)     4:42.31 (37.02)
        5:18.27 (35.96)     5:53.25 (34.98)                                        
  7 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        5:46.02    5:55.62  
              31.14     1:04.67 (33.53)     1:39.54 (34.87)     2:13.81 (34.27)
        2:48.72 (34.91)     3:24.31 (35.59)     4:01.80 (37.49)     4:39.42 (37.62)
        5:17.98 (38.56)     5:55.62 (37.64)                                        
  8 Carpenter, Addie R        13 Alamo Area-ST        6:42.80    6:04.09  
              32.60     1:08.07 (35.47)     1:44.81 (36.74)     2:21.68 (36.87)
        2:58.76 (37.08)     3:36.56 (37.80)     4:14.72 (38.16)     4:52.42 (37.70)
        5:29.64 (37.22)     6:04.09 (34.45)                                        
  9 Barrett, Lydia M          13 Alamo Area-ST        6:41.16    6:12.75  
              32.35     1:08.20 (35.85)     1:44.77 (36.57)     2:22.56 (37.79)
        2:59.82 (37.26)     3:37.72 (37.90)     4:16.30 (38.58)     4:55.14 (38.84)
        5:34.02 (38.88)     6:12.75 (38.73)                                        
 10 Saldana III, Cris         17 Alamo Area-ST        6:20.17    6:16.46  
              29.67     1:04.59 (34.92)     1:41.29 (36.70)     2:19.23 (37.94)
        2:57.58 (38.35)     3:35.94 (38.36)     4:16.12 (40.18)     4:56.81 (40.69)
        5:38.37 (41.56)     6:16.46 (38.09)                                        
 -- Payton, Lilly K           15 Alamo Area-ST        5:43.62         DQ  
              30.23     1:04.99 (34.76)     1:41.52 (36.53)     2:19.17 (37.65)
        2:56.07 (36.90)     3:32.91 (36.84)     4:09.68 (36.77)     4:46.02 (36.34)
        5:22.27 (36.25)          DQ (36.18)                                        
 
Mixed 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waibel, Jack E            17 Alamo Area-ST        1:05.60    1:00.28  
              29.08     1:00.28 (31.20)                                        
  2 Hale, Alicia K            33 Alamo Area-ST          57.41    1:00.73  
              29.46     1:00.73 (31.27)                                        
  3 Donofrio, Madison D       15 Alamo Area-ST        1:10.49    1:08.67  
              33.61     1:08.67 (35.06)                                        
  4 Saunders, Mason M         14 Alamo Area-ST        1:18.39    1:09.33  
              34.39     1:09.33 (34.94)                                        
  5 Moore, Chanze E           18 Alamo Area-ST        1:12.01    1:16.05  
              37.31     1:16.05 (38.74)                                        
  6 Abernathy, Korah R        15 Alamo Area-ST        1:17.98    1:17.06  
              36.89     1:17.06 (40.17)                                        
  7 Schanlaub, Emerson T      13 Alamo Area-ST        1:28.50    1:19.02  
              37.95     1:19.02 (41.07)                                        
  8 Lacy, Addison L           13 Alamo Area-ST        1:35.46    1:24.91  
              41.55     1:24.91 (43.36)                                        
  9 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        1:31.39    1:30.72  
              43.68     1:30.72 (47.04)                                        
 10 Kepchar, Drew J           10 Alamo Area-ST        1:33.98    1:31.91  
              45.29     1:31.91 (46.62)                                        
 11 Seay, Joaquin E            9 Alamo Area-ST        1:35.80    1:33.87  
              45.19     1:33.87 (48.68)                                        
 12 Hadfield, Ashtyn J        10 Alamo Area-ST        1:35.50    1:39.95  
 13 Cowart, Eme G             11 Alamo Area-ST        1:36.60    1:42.56  
 
Mixed 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        2:08.50    2:03.14  
              29.87     1:00.85 (30.98)     1:32.59 (31.74)     2:03.14 (30.55)
  2 Waibel, Jack E            17 Alamo Area-ST        2:12.69    2:12.59  
              30.83     1:03.64 (32.81)     1:38.36 (34.72)     2:12.59 (34.23)
  3 Zorn, Leyna B             15 Alamo Area-ST        2:23.81    2:20.17  
              32.23     1:07.06 (34.83)     1:43.82 (36.76)     2:20.17 (36.35)
  4 Hegner, Cathryn J         17 Alamo Area-ST        2:22.36    2:29.84  
              35.54     1:12.56 (37.02)     1:50.84 (38.28)     2:29.84 (39.00)
  5 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST        3:30.50    3:31.66  
              46.76     1:43.15 (56.39)     2:41.22 (58.07)     3:31.66 (50.44)
 
Mixed 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tedrow, Landon R          14 Alamo Area-ST        1:16.06    1:14.36  
              35.12     1:14.36 (39.24)                                        
  2 Davis, Garrett R          16 Alamo Area-ST        1:13.98    1:14.61  
              36.18     1:14.61 (38.43)                                        
  3 Buckner, Tysen D          13 Alamo Area-ST        1:21.67    1:16.27  
              35.66     1:16.27 (40.61)                                        
  4 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        1:20.01    1:17.57  
              35.46     1:17.57 (42.11)                                        
  5 Batiz, Francesca G        16 Alamo Area-ST        1:16.74    1:18.17  
              36.48     1:18.17 (41.69)                                        
  6 Evans, Clara M            15 Alamo Area-ST        1:22.19    1:19.99  
  7 Johnson, Leila A          17 Alamo Area-ST        1:21.68    1:20.18  
              36.51     1:20.18 (43.67)                                        
  8 Oates, Gracie L           17 Alamo Area-ST        1:25.08    1:25.69  
              40.52     1:25.69 (45.17)                                        
  9 Griffin, Annabelle G      13 Unattached-ST        1:32.90    1:27.97  
              42.24     1:27.97 (45.73)                                        
 10 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        1:45.97    1:29.18  
              42.91     1:29.18 (46.27)                                        
 11 Kock, Sofia               13 Alamo Area-ST        1:32.40    1:30.43  
              41.62     1:30.43 (48.81)                                        
 12 Teague, Alicia R          12 Alamo Area-ST        1:47.20    1:33.36  
              43.77     1:33.36 (49.59)                                        
 13 Chancellor, Emery M       10 Alamo Area-ST        1:37.13    1:36.54  
              46.11     1:36.54 (50.43)                                        
 14 Zhan, Tianyu               8 Unattached-ST             NT    1:36.95  
              46.81     1:36.95 (50.14)                                        
 15 Isiguzo, Raj O            11 Alamo Area-ST        1:43.28    1:47.83  
              51.36     1:47.83 (56.47)                                        
 16 Krell, Meredith A         10 Alamo Area-ST        1:50.01    1:54.63  
              54.65     1:54.63 (59.98)                                        
 
Mixed 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamiz, Liliana M          16 Alamo Area-ST        2:42.94    2:40.23  
              36.49     1:17.80 (41.31)     2:00.80 (43.00)     2:40.23 (39.43)
  2 Buckner, Tysen D          13 Alamo Area-ST        3:09.65    2:53.82  
              41.01     1:26.85 (45.84)     2:12.87 (46.02)     2:53.82 (40.95)
  3 Evans, Clara M            15 Alamo Area-ST        2:55.70    2:55.88  
              39.62     1:24.30 (44.68)     2:10.36 (46.06)     2:55.88 (45.52)
 
Mixed 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooley, Matthew T         18 Alamo Area-ST          54.85      53.77  
              24.97       53.77 (28.80)                                        
  2 Rogers, Caleb N           19 Alamo Area-ST          58.96      57.40  
              26.18       57.40 (31.22)                                        
  3 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        1:15.68    1:10.18  
              31.60     1:10.18 (38.58)                                        
  4 Tedrow, Landon R          14 Alamo Area-ST        1:24.60    1:10.62  
              31.90     1:10.62 (38.72)                                        
  5 Moore, Chanze E           18 Alamo Area-ST        1:09.01    1:11.15  
              32.88     1:11.15 (38.27)                                        
  6 Gutierrez, Mateo L        15 Alamo Area-ST        1:18.77    1:17.62  
              33.66     1:17.62 (43.96)                                        
  7 Zhan, Tianyu               8 Unattached-ST             NT    1:17.82  
              34.73     1:17.82 (43.09)                                        
  8 Carpenter, Addie R        13 Alamo Area-ST        1:30.16    1:19.43  
  9 Zepeda, Diego A           14 Alamo Area-ST        1:27.66    1:19.62  
              34.18     1:19.62 (45.44)                                        
 10 Griffin, Annabelle G      13 Unattached-ST             NT    1:20.97  
              38.46     1:20.97 (42.51)                                        
 11 Lucas, Rowan K            14 Alamo Area-ST        1:21.49    1:21.17  
              37.07     1:21.17 (44.10)                                        
 12 Micklos, Lyla C           13 Alamo Area-ST        1:16.01    1:23.06  
              36.05     1:23.06 (47.01)                                        
 13 Lacy, Asher C             11 Alamo Area-ST        1:23.87    1:27.45  
              38.64     1:27.45 (48.81)                                        
 14 Hogue, Cass V             13 Alamo Area-ST        1:41.25    1:28.87  
              39.47     1:28.87 (49.40)                                        
 15 Zepeda, Sebastian M       12 Alamo Area-ST        1:45.55    1:29.76  
              41.07     1:29.76 (48.69)                                        
 16 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST        1:36.77    1:30.16  
              38.11     1:30.16 (52.05)                                        
 17 McCown, Malcolm K         10 Alamo Area-ST        1:31.20    1:31.64  
 18 Seay, Joaquin E            9 Alamo Area-ST        1:35.87    1:39.36  
              42.75     1:39.36 (56.61)                                        
 19 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST        1:34.01    1:47.47  
 
Mixed 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Montoya, Derek A          16 Alamo Area-ST        2:15.90    2:09.10  
              27.22       59.57 (32.35)     1:33.62 (34.05)     2:09.10 (35.48)
  2 Henderson, Benjamin E     16 Alamo Area-ST        2:27.43    2:25.88  
              29.28     1:05.79 (36.51)     1:44.85 (39.06)     2:25.88 (41.03)
  3 DeRosier, Shasta R        12 Alamo Area-ST        2:59.57    2:42.42  
              34.48     1:15.25 (40.77)     1:58.23 (42.98)     2:42.42 (44.19)
 
Mixed 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamiz, Liliana M          16 Alamo Area-ST        1:09.16    1:06.82  
              30.79     1:06.82 (36.03)                                        
  2 Gutierrez, Mateo L        15 Alamo Area-ST        1:15.05    1:13.81  
              34.58     1:13.81 (39.23)                                        
  3 Lucas, Rowan K            14 Alamo Area-ST        1:28.01    1:20.77  
              36.31     1:20.77 (44.46)                                        
  4 Clarno, Starlette P       17 Alamo Area-ST        1:23.55    1:21.30  
              40.56     1:21.30 (40.74)                                        
  5 Micklos, Lyla C           13 Alamo Area-ST        1:30.01    1:21.53  
              37.57     1:21.53 (43.96)                                        
  6 Chancellor, Emery M       10 Alamo Area-ST        1:27.75    1:24.72  
  7 McCown, Malcolm K         10 Alamo Area-ST        1:25.14    1:25.30  
              38.95     1:25.30 (46.35)                                        
  8 Holgmreen, Charlotte A    12 Alamo Area-ST        1:34.50    1:26.56  
              41.63     1:26.56 (44.93)                                        
  9 Martinez, Constanza       11 Alamo Area-ST        1:25.43    1:26.72  
              38.50     1:26.72 (48.22)                                        
 10 Cowart, Abi G              9 Alamo Area-ST        1:31.30    1:28.35  
              40.43     1:28.35 (47.92)                                        
 11 Lacy, Sophie B            11 Alamo Area-ST        1:39.49    1:29.49  
              41.91     1:29.49 (47.58)                                        
 12 Kepchar, Drew J           10 Alamo Area-ST        1:32.40    1:31.88  
              43.46     1:31.88 (48.42)                                        
 13 Gutierrez, Michael L      12 Alamo Area-ST        1:33.18    1:32.05  
              42.15     1:32.05 (49.90)                                        
 14 Isiguzo, Raj O            11 Alamo Area-ST        1:35.40    1:34.55  
              45.66     1:34.55 (48.89)                                        
 15 Hogue, Hallie L           11 Alamo Area-ST        1:39.84    1:39.57  
              49.26     1:39.57 (50.31)                                        
 16 Hadfield, Ashtyn J        10 Alamo Area-ST        1:33.40    1:40.56  
 17 Krell, Meredith A         10 Alamo Area-ST        1:35.40    1:45.90  
              53.73     1:45.90 (52.17)                                        
 18 Buckner, Kaleena M        10 Alamo Area-ST        1:36.70    1:49.43  
              51.51     1:49.43 (57.92)                                        
 19 Teague, Lucas J           10 Alamo Area-ST        1:47.79    1:55.63  
              53.03   1:55.63 (1:02.60)                                        
 -- Lucas, Tyler G            12 Alamo Area-ST        1:31.01         DQ  
              45.85          DQ (47.83)                                        
 -- Harrison, Lennon H        11 Alamo Area-ST        2:21.32         DQ  
              45.46          DQ (54.19)                                        
 
Mixed 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hale, Alicia K            33 Alamo Area-ST        2:05.05    2:10.92  
              28.66     1:02.34 (33.68)     1:40.46 (38.12)     2:10.92 (30.46)
  2 Tedrow, Landon R          14 Alamo Area-ST        2:25.44    2:23.42  
              31.70     1:09.44 (37.74)     1:51.81 (42.37)     2:23.42 (31.61)
  3 Clarno, Tavern J          12 Alamo Area-ST        2:31.01    2:24.61  
              32.21     1:09.38 (37.17)     1:52.35 (42.97)     2:24.61 (32.26)
  4 Oates, Gracie L           17 Alamo Area-ST        2:26.56    2:32.70  
              32.38     1:10.96 (38.58)     1:57.55 (46.59)     2:32.70 (35.15)
  5 Buckner, Tysen D          13 Alamo Area-ST        2:48.87    2:39.19  
              37.99     1:21.06 (43.07)     2:04.85 (43.79)     2:39.19 (34.34)
  6 Griffin, Annabelle G      13 Unattached-ST        2:58.97    2:49.17  
              37.69     1:21.43 (43.74)     2:10.97 (49.54)     2:49.17 (38.20)
  7 Kock, Sofia               13 Alamo Area-ST        2:50.00    3:01.64  
              40.33     1:24.99 (44.66)   3:01.64 (1:36.65)                    
 -- Payton, Lilly K           15 Alamo Area-ST        2:25.28        DNF  
 
Mixed 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Daniel R           15 Alamo Area-ST        4:56.73    4:30.56  
              28.69     1:01.57 (32.88)     1:35.19 (33.62)     2:07.54 (32.35)
        2:48.83 (41.29)     3:31.03 (42.20)     4:00.87 (29.84)     4:30.56 (29.69)
  2 Maldonado, Laz            17 Alamo Area-ST        5:35.20    5:18.72  
              29.94     1:04.67 (34.73)                             1:47.16 ( )
        2:29.89 (42.73)                             3:14.45 ( )     3:59.74 (45.29)
      5:18.72 (1:18.98)                                                            
 -- Griffin, Annabelle G      13 Unattached-ST             NT         DQ  
              36.00     1:17.57 (41.57)     2:09.00 (51.43)                    
            2:57.08 ( )     3:45.64 (48.56)     4:36.62 (50.98)     5:20.53 (43.91)
             DQ (42.27)